Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Συμπεθερούλα μου γλυκιά χρόνια σου πολλά και χρόνια πολλά στην κωνσταντίνα της μαρίας!!! χιλιόχρονες να είστε και οι δύο :-*:-*:-*:-* γιορτάζει κανείς άλλος και μου διαφεύγει? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου σας ευχαριστω για τις ευχες!!Να στε καλα να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!

Σας γραφω βιαστικα διοτι ετοιμαζω τραπεζι, περιμενω κοσμο..

Ελενα μου να ζησεις, παντα με υγεια, να σε χαιρετε η οικογενεια σου!!

Μαρία μου να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!Παντα υγιης να είναι και ότι ποθεί!!

Να σας ζησουν και οποιοι δικοι σας γιορταζουν κοριτσια μου!!!

Τα φιλια μου..τρεχωωω...θα μπω άλλη ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ!!!!

ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!! :D:D:D:D:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΜΕΘΥΜΗΘΙΚΑΝ ΚΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑΝ ΤΟ ΘΕΝΑΚΙ Η ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΘΑΛΕΙΑ :x:x:x:x ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΜΑΡΙΕΣ ΚΩ Κ ΚΥΠΡΟ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ ΠΟΥ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ!

ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ :x ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!!

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΣ.... Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΡΑ 2 ΜΕΤΡΑ!!! :D ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΗΣ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΑΝΤΑ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΗΣ! ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΕΡΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!! :x

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΩΣΤΑΔΕΣ Κ ΕΛΕΝΕΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ !!! ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Κ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΙΑΚΑΔΑ!!!! ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΞΑΝΕ ΠΟΛΛΥ Κ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΑΜΕ!!!

Η ΤΟΥΡΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ Κ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol: Κ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Κ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΗ :D

ΤΑ ΔΩΡΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Η ΓΙΑΓΙΑ!!!! ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΤΙΚΕΣ ΡΟΔΕΣ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΛΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΤΟ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΤΕ :D:D:D:D

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝ Α ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΕΝΑΓΩΝΕΙΩΣ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ!!! ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΟΥΦΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΗΝ Η ΙΔΕΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΒΟΥΤΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ :roll::roll: ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΙΑΤΟ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΙΤΕΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΡΑΠΕΖΙ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΕΡΙΕΙΧΕ ... ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΠΙΤΣΑ... ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.... ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΑΚΙ (ΕΤΟΙΜΟ)...

2 ΣΧΕΔΕΙΑ ΑΠΟ ΡΟΛΑ ΣΦΟΛΙΑΤΑΣ ΕΙΔΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΑ ΚΑΝΑ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΛΛΥ ΠΕΤΥΧΙΜΕΝΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗΜΑ).... ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΠΑΛΑΚΙΑ..... ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ... ΚΟΤΟΜΠΟΥΚΙΑ... Κ ΕΝΑ ΚΡΟΥΑΑΣΑΝ ΓΕΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΣΕΡΙ ΜΑΡΟΥΛΙ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ!!!! ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΕ ΚΑΝΕΙ Σ ΟΛΑ :lol:;);););)

ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΝΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ Κ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ!!!

ΗΤΑΝ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΑ!!! :D:D:D:D:D

ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ Κ ΜΕΣΑ ΕΙΧΑΝ ΓΛΙΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΣΟΚΟΦΕΡΕΤΕΣ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΧΥΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΗΤΑΝ ΜΙΚΙ ΠΗΡΑ Κ ΑΒΓΟ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΕ ΦΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΜΙΚΙ ΜΕΣΑ Κ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!

ΜΑΡΙΝΑ Σ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΚΑΝΟΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ

http://www.tampouloukia.gr/2012/04/blog-post_9177.html

ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

http://www.sintagespareas.gr/sintages/r ... -tiri.html ( Σ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΛΙΓΗ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΨΙΛΙΚΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΙΠΕΡΙΑ)

ΕΓΩ ΤΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΜΕΣΑ ΑΛΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ Μ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΤΥΡΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Κ ΕΠΙΔΗ ΤΩΡΑ ΜΗΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΗΝΙΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΛΥ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΗΤΕ ΤΗΝ 2η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΩΡΑΙΟ ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ , ΜΠΟΥΦΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΟΨΩ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ....ΘΑ ΔΩ...

ΤΥΡΟΠΙΤΑ, ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΑΚΙΑ, ΚΙΜΑΔΟΠΙΤΑ, ΠΙΤΣΕΣ,ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ, ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΟΓΡΑΤΕΝ,ΡΩΣΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ, ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΑΛΛΑΝΤΙΚΟ, ΚΑΙ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΤΟ ΜΕ ΤΟΝΟ..ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙ Κ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΦΟΥΡΝΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΑ ΑΠ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ....ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ 2 ΤΑΨΙΑ ΜΕ ΓΛΥΚΑ ΨΥΓΕΙΟΥ.

ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ-ΜΠΥΡΕΣ-ΧΥΜΟΥΣ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ.Η ΤΟΥΡΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΝΚΕΡΝΠΕΛ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ..Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΑΠ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ. Η ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ.ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΛΑΕΙ ΤΗΝ ΝΑΝΟΥΡΙΖΩ Η ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΑ ΣΤΑ ΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. ΟΛΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΜΑΙ. ΕΛΕΝΑ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΑΠ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ. ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΔΩΡΑ ΣΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.............

Μαράκι μου να σου ζήσει ο Κωνσταντίνος σου να τον χαίρεστε!!!!!!!!Να ναι πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένος και χαρούμενος!!!!!!!!!!

Ελενάκι χίλια μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!Τέλεια όλα.............Οι συνταγές σου μ' άρεσαν πάρα πολύ........Θα φτιάξω τα ρολάκια μάλλον αυτά με τη φέτα και τη ντομάτα...........

Εγώ μπουφέ θα κάνω όπως τη ΜΙΚΑ.......Θα εχω τυροπιτάκια, λουκανικοπιτάκια, πίτσες, κεφτεδάκια, κοτομπουκιές, τριγωνοσαντουιτσάκια με τυρί - χαλλούμι, σαντουιτσάκια με τόνο - μαγιονέζα, τα ρολάκια με φέτα - ντομάτα και springrolls.........Δεν είναι πολλά??????? 'Ισως και να μην τα προλάβω ολα........ Θα δείξει.........Και καμποσες κρεμες και γλυκα......... Υπολογίζω όμως 50 άτομα..........

Η τούρτα μας θα είναι ζούγκλα.......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!!!!! ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ ΧΑΧΑ!!!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΑ Α;ΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΜΙΚΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΩ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ ΠΗΡΑ ΒΟΥΤΥΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ Κ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΑΦΡΑΤΑ ΤΑ ΒΑΛΑ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ ΜΑΡΟΥΛΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ!

ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΡΩΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑ;ΣΤΟΥΝ ΚΟΥΤΑΛΙΠΙΡΟΥΝΑ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ FINGER FOOD ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ;)

ΦΩΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ!!!

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ FACE MIA MONO EBALA :oops::oops::oops::oops:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ????? ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ ΦΑΓΑΝ ΟΤΙ ΠΕΙΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΗΠΙΑΝ ΤΟ ΧΥΜΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΣΑΝ ΤΑ ΚΑΠΕΛΑ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΛΥ!!!

Κ ΠΕΡΥΣΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ!!!

ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΥΤΟ!!! :roll::roll:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΚΕΤΟ ΣΦΟΛΙΑΤΑΣ ΕΧΕΙ 2 ΦΥΛΛΑ ΜΕΣΑ!!! Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΥΡΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΝΟΝΤΑΙ Κ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!!

ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ ΓΟΥΣΤΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ Κ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΥΜΑΔΟΠΙΤΑ ΣΤΡΙΦΤΗ!!!! ΞΑΝΑ ΜΙΑΜΜΜΜ!!!! ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

Α ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ!!!! ΟΛΟΙΙ ΤΡΩΝΕ ΜΟΝΟ ΑΠΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!! ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΟΧΙ!!!

ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ για τις ευχες σας!!!Να στε καλά να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!

Ελενακι μου ωραίο το μενου αλλα και εγώ μπουφε θα το κανω μαλλον ή θα τους τραπεζωσω κανονικα τους μεγαλους..θα δω..ακόμα δεν ξερω πόσους θα καλεσω..θα εξαρτηθεί από τα άτομα..

Τα φιλια και την αγάπη μας στην Ρενατα μας και τις πιο θερμες ευχες μας στον άντρα της..να τον χαιρεται, να ναι παντα καλα και ευτυχισμενοι!!

Το μονο σίγουρο είναι ότι η τουρτα μας θα είναι φετος Κεραυνός Macqueen γιατί έχουμε παθει ένα κολλημα με τον μακουίν..έχει μαθει απέξω τις ατακες όλες την ταινίας!!!

Μαρίνα μου τωρα που είπες ζούγκλα!! Ωραίο θεμα και θυμήθηκα αυτό το σαιτ!!Παρε ιδεες για διακόσμηση..κορίτσια κοιταχτε το..η κοπέλα φτιαχνει απίστευτα πραγματα!!!και η τουρτα φαρμα που εφτιαξε αλλα και η διακόσμηση είναι τελεια!!!!

http://mycraftcenter.blogspot.com/searc ... E%BF%CF%85

Σε ευχαριστουμε και για την πρόσκληση Μαρίνα μου!!! ;)

Τεσπα, κορίτσια σας φιλώ ΟΛΕΣ και φευγω..δεν είμαι και στα καλύτερα μου..επεσα λίγο ψυχολογικά...Καληνυχτα σε όλες σας και στα όμορφα μωράκια σας και κοιλίτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!! :D:D

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ!!!!!

ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΜΠΟΥΦΕΔΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΤΕ ΕΓΓΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ :roll::roll:

ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ :lol::lol:

ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΧΤΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ

ΦΑΣΗ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΥΓΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ :lol: ΟΧΙ ΦΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ;) ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΕΦΕΡΑΝ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΕΒΛΕΠΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑΝΙ ΝΑΝΙ :lol: ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!! :lol: ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ Η ΔΟΛΙΑ Η ΜΑΝΑ :roll:

ΘΕΝΑ ΚΑΙ ΗΛΙΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ 3 ΓΙΑ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ??????? :shock::shock: ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ????

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια περασατε κ εσεισ μαριεσ!!!!

ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ!! :D

ΜΑΡΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΟΥΙΝ!!!! ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΗΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΕΙΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ :roll::roll: ΚΑΤΣΑΟΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑ

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΑΚΚΟΥΙΝ Κ ΤΟΝ ΛΕΕΙ ΜΑΜΟΥΗ :lol::lol::lol::lol: ΕΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!! :lol::lol:

ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΝΑΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΑΛΛΑΑΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΕΤΣΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!! ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ!!!

Κ ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΚΑΛΕΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ 7 ΜΙΚΡΑ!!! ΑΛΛΑ 4 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΞΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑ Κ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΦΕΡΑΝΕ!

ΛΙΓΟΙ Κ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΦΕΤΟΣ!! :oops::oops::oops::oops: ΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΧΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΝΤΡΟΠΗ Ε??? ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ!!!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Μ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΞΕΙ ΠΟΥ ΚΟΥΦΕΝΟΜΑΙ Κ ΟΛΟΟ ΛΕΩ ΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΑΥΤΟ????

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...........

Μαράκι σε ευχαριστώ για τις ιδέες!!!!!!!!!Ούτε εγώ θα μπορούσα να φανταστώ πάρτυ μέσα στο σπίτι........το νευρικό με πιάννει........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και σίγουρα χρειάζεσαι 1 μήνα για να τα ετοιμάσεις όλα αυτά και γω παντα είμαι της τελευταίας στιγμής!!!!!!!!!!Η τούρτα της ζούγκλας πάντως ειναι καταπληκτική.........Δεν ξέρω πως θα είναι η δική μας.........Θα πάω και jumbo να πάρω καμιά ιδέα και για τα δωράκια των μικρών και μπαλόνια!!!!!!!!

Μαρία μου σοβαρά το λέω να κοπιάσετε.........θα χαρούμε πολύ..........

Ελενάκι τελικά μάλλον θα φτιάξω τα ρολάκια με λουκάνικο......με έπεισες!!!!!!!!!!!Εχω χωριάτικα λουκάνικα.....κάνουν?????Και βάζεις μέσα τυρί και μουστάρδα όπως ακριβώς στη συνταγή έτσι???????

Άκυρα τα springrolls.......πολλά είναι.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες τί κανετε?

Μπράβο που περασατε όμορφα στα γενεθλια και τη γιορτή σας κοριτσάρες μου!!Πολύ χαίρομαι!!!

Όντως κορίτσια το έχω παρατηρήσει..και εμένα ο Κωνσταντίνος τ'ώρα μου πετάει κατι λέξεις και κατι ατάκες μεγαλίστικες αλλά τις κολλάει εκεί που πρεπει και με αφήνει με το στόμα ανοιχτό!!!Μεγάλωσαν τα ζουζούνια μας..πολλές φορες θυμόμαστε με τον άντρα μου όταν τον είχαμε δει στους πρώτους υπέρηχους που ήταν ένα σαν δεινοσαυρακι και πώς έγινε....αχχχ..το μεγαλείο του καλού Θεούλη....

Κορίτσια εμενα δε με χαλάει καθόλου το παρτι στο σπίτι..φυσικά ακόμα δεν είμαι στο καινούριο!! :D:mrgreen: αλλα με αγχωνει όντως όλη αυτή η προετοιμασία γιατί και εγώ της τελευταίας στιγμης είμαι!!!

Σε ευχαριστώ Μαρινακι μου για την πρόσκληση!!!Αν βολέψει γιατί όχι? Ευκαιρία να γνωριστούμε και από κοντά!!!

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Πως είστε?

Να σας πω και κατι? θα σας το έλεγα νωρίτερα αλλα είχε πει η Θενα για την καθυστερηση, κατι είχε πει και η Ζετα νομίζω, ε και λεω μη σας πω και εγώ, θα νομίζατε ότι το κανω και επίτηδες..είχα 7 μέρες καθυστερηση..και είχα τρελλαθεί από το άγχος..θέλω δευτερο παιδάκι αλλά όχι τωρα..ακόμα τα οικονομικα μας είναι μετρια και θέλω τουλάχιστον να ξεκινησουμε το σπίτι για να εχουν μπει όλα σε μια σειρά..φυσικά εκεί που το χωνευα ότι θα είμαι εγκυος, μου ήρθε περίοδος τελικά και μη σας πω ότι στεναχωρέθηκα κιόλας!!!Αλλά είχα πονακια περιοδου , σύμπτωμα και εγγυμοσύνης, και έσκαγα καθε μερα που εβλεπα ότι δεν...!!Μαλλον επειδή έχω ξεκινησει έντονη γυμναστική καθημερινά,αγχώθηκα κιόλας με κατι άλλα, και επηρεάστηκε ο κύκλος μου!!Τον άντρα μου να βλεπατε, που και στην υποψία ότι θα είμαι έγκυος, ετρεχε να μου κανει όλες τις δουλειες, μη σηκώνω τον Κωνσταντίνο, μη ζορίζομαι...αφου του είπα, ότι σκεφτόμουν να το εκμεταλλευτώ αυτό!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τεσπα..θα ερθετε να σας κεράσω σήμερα? Είναι και αργία για τα σχολεία και είμαι σπίτι!!

ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! Κλείνω τα 28!!! Κερναω γλυκακια δροσερά, καλοκαιρινά!!!Κοπιαστε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά Μαράκι !!!!!!!!!!!!!! Πολύχρονη, ότι επιθυμείς, με χαρές και ομορφιές στη ζωή σου συνεχώς !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ σύντομα λοιπόν με ένα δεύτερο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε. Κ εμείς προσπαθούμε συνεχώς να λέμε καινούργιες λεξούλες αλλά στις πιο πολλές λέει μόνο τις δύο τελευταίες συλλαβές. Αν η λέξη είναι δισύλλαβη τότε έχει καλώς. Αν όμως έχει παραπάνω συλλαβές ... εμέις πάντα λέμε τις δύο τελευταίες!!!! Πλάκα έχει μερικές φορές γιατί προσπαθούμε να καταλάβουμε από τα συμφραζόμενα ... τι να πω.... αλλά είναι σαν μιρκή κυριούλα πια! Συννενοούμαστε, αγκαλιαζόμαστε, μαγειρεύουμε κ κάνουμε τα πάντα σχεδόν μαζί! Την λατρεύω !!! όσο μεγαλώνει και πιο πολύ !!!! ααααααααααα και χτες που την είχε η μαμά μου στο σπίτι για λίγες ώρες... κάνανε για πρώτη φορά κακά στο γιογιό. Και σήμερα το πρωί, τη ρώτησα αν θέλει να κάνει κακά ή τσίσα πάλι στο γιογιό, μου είπε ναι, κ έκανε όντως λίγα τσίσα!!!! Σηκώθηκε βέβαια 10 φορές να τα δει, έκανε ένα τσι... σηκωνόταν τα έβλεπε.. ξανακαθόταν έκανε άλλο λίγο... ξανά μανά ..... χαχαχαχχαχαχαχαααα

Σε καλό δρόμο είμαστε πάντως!!!!!

Αυτά κοριτσάκια μου ... εδώ στη δουλειά η μιζέρια κ η κακομοιριά συνεχίζεται... μουρμούρα ... στεναχώρια... και πάει λέγοντας... και όλοι κάνουμε υπομονή.

Σήμερα έχω ωραιότατο κουνουπιδάκι με τσιπούρα ψητή... και γι αύριο ετοιμάζομαι για κολοκυθόπιτα ανοιχτή (χωρίς φύλλο) την κάνω συχνά κ είναι τέλεια .... και ίσως κανά τορτελίνι .... ή καμιά μπριζολίτσα .... θα δώ .....

Φιλάκια πολλά και καλή συνέχεια σε όλες !!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΓΕΛΑΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΚΟΤΣΟΥΛΙΕΣ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΥΝΕΝΟΗΜΕΝΕΣ ΝΑ ΜΑΣΤΑΝ :lol::lol::lol::lol: Κ ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ!!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΧΕΣΤΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΤΙΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΜΑΡΙΝΑ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΥΡΙ ΕΙΧΕ ΚΑΣΕΡΙΑ ΤΡΙΜΕΝΑ!!! ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΩΡΙΑΤΙΚΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ 2 ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗ ΣΤΟΝ ΤΡΦΤΗ 2ΑΒΓΑ ΚΑΣΕΡΙΑ ΤΙΜΜΑ Κ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ!!! ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΔΕΣΤΟ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΑ :oops:

ΝΤΙΜΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ???? ΑΝ ΕΙΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!! Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΕΣ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μας!! μαράκι μου χιλιόχρονη να είσαι και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!! φυσικά όποτε το θελήσεις με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!! μικρούλα είσαι, δεν ήξερα την ηλικία σου...εμείς τα ίδια, η μικρή κάνει κάτι τρελά και μου σπάει τα νεύρα αλλά σε γενικές γραμμές παλεύεται η κατάσταση :roll::roll: έχει γίνει πολύ πεισματαρα και όταν δεν της κάνω το χατήρι ή πατάει τσιρίδα ή σηκώνει το χέρι και καλά για να με βαρέσει αλλά το σταματαει εκεί γιατί μια φορά που το έκανε της έδωσα μια που ακόμα τη θυμάται :oops::oops: αλλά από κουβέντες την παρακαλάω λίγο να σταματήσει, έλεος πια...έχει λόγο και αντίλογο και για όλα έχει μια απάντηση...κάνει ολοκληρωμένες προτάσεις και πολλές φορές μόνη της ρωτάει και μόνη της απαντάει, τόσο πολυλογού πια :lol::lol::lol: αφού καθε που την πάω για ύπνο το βράδυ λέει μονη της ''μη φοβάσαι μήμητα η μαμά σου είναι εδώ, ο μπαμπάς σου είναι εδώ, ατό είναι το μωμάτιό σου''...το πρωί με φωνάζει ΄΄οταν ξυπνάει ''μαμά ξύπησα έλα να με σηκώσεις από την κούνια μου, άντε σε πελιμένω :lol::lol::lol: και από γλυκόλογα άλλο τίποτα μου λέει ζωή μου παπαπάω πολύ πολύ πολύ :D:D:D πόσο χαζομαμά θα γίνω πια?! εγώ κάνω δίαιτα, ναι το αποφάσισα επιτελους, αλλά δεν την παλεύω λέμεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελάω κι εγώ με τη σειρά μου για τις βιρβιλιές καταρχήν γιατί μας "φάγατε" εμείς είχαμε ένα βιρβιλάκι !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και... ζετούλα :lol::lol::lol::lol::lol: επίσης λιώνω για τις προτάσεις της μικρής Δημητρούλας που σε δουλεύει κανονικότατα !!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι η κολοκυθόπιτα που σου λέω είναι με κολοκυθάκια πράσινα, αλμυρή πιτούλα εννοώ κ ναι είναι πολυ πολυ εύκολη - μόνο που θέλει τρίψιμο το κολοκύθι στον τρίφτη αυτό είναι το μόνο χρονοβόρο. Κατά τ άλλα τα ανακατεύεις όλα μαζί στο χέρι τυριά αυγά κολοκύθια αλεύρι ... (θα σου δώσω ακριβώς τη δοσολογία αύριο-είναι σε ποτήρια) δεν τα θυμάμαι τώρα... :oops:

Byyyyyeeeee !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Μαράκι μου να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να σε χαίρονται και αυτοί!!!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις και να σαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Συγχαρητήρια για τις κουτσουλιές εμείς τίποτα ακόμα.............

Η μικρή Δημητρούλα δεν παίζεται..........και μένα μιλάει συνεχεια αλλά όχι τόσο ολοκληρωμένες προτάσεις όπως εσείς...........

Κασέρι εννοώ τυρί Ελενάκι μου........όχι τη φετα που λέτε εσεις τυρί!!!!!!!!!!Για μας εδώ τυρί είναι ότι κίτρινο τυρί υπάρχει..........η φέτα είναι φέτα........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΦΕΕΕΕΕΕΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ Η ΝΥΦΗ ΜΑΣ ΠΟΛΛΥ ΓΛΩΣΣΣΟΥ!!!! ΑΛΛΑ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ :oops::oops::oops: ΤΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΓΚΑ!!!!

ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ Μ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ Κ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΤΡΟΠΕΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΓΚΟΣ!!!

ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΒΙΒΤΕΟ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!! ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ Κ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΦΙΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΤΡΕΠΕΤςΕ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙ!!!!!

ΙΣΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :oops::oops::oops:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ!!!!!! ΔΕΝ Μ ΛΕΣ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ ΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ???? ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ????? ΓΙΑΤΙ Κ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥΤ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΓΙΝΑΝ ΠΟΛΛΥ ΨΙΛΑ ΣΑΝ ΤΟΥ ΤΡΙΦΤΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Hello κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

Φτιάξτε μια κολοκυθοπιτίτσα για το Σαββατοκύριακο κ θα με θυμηθείτε ... ;)

Υλικά :geek:

4 ποτήρια (του νερού) κολοκυθάκια (τριμμένα στον χοντρό τρίφτη και στυμμένα καλά)

2 ποτήρια τυριά (κεφαλογραβιέρα - φέτα σε τρίμα – ή ότι άλλο τραβάει η όρεξή σας) κατά προτίμηση όχι κίντρινα γιατί όταν κρυώνει η πίτα σκληραίνει με τα κίτρινα τυριά....

1 κρεμμύδι μεγάλο ξερό ψιλοκομμένο (στο Multi και στυμμένο καλά να φύγουν τα υγρά του)

4 αβγά

1 ποτήρι αλεύρι up (φαρίνα κόκκινη)

1 κουταλάκι (γλυκού) μπεϊκιν πάουντερ

¾ ποτηριού σπορέλαιο (ηλιέλαιο εγώ χρησιμοποιώ)

λίγο άνηθο ή μάραθο ψιλοκομμένο (προαιρετικά)

λίγο φρέσκο δυόσμο ψιλοκομμένο (προαιρετικά)

λίγα φυλλαράκια βασιλικού ψιλοκομμένα (προαιρετικά)

αλάτι και πιπέρι (κατά βούληση)

βούτυρο ή λάδι, αλεύρι και λίγη τριμμένη φρυγανιά για το ταψί (από κάτω)

Η προετοιμασία των υλικών δεν ξεπερνά τα 20 λεπτά και το ψήσιμο θέλει κάτι λιγότερο από 1 ώρα. Εύκολη συνταγή.

Ετοιμάζετε τα κολοκύθια: Τα τρίβετε στον χοντρό τρίφτη (τώρα αν τα βάλετε στο Multi θέλει προσοχή ….να μην λιώσουν), τα βάζετε σε σουρωτήρι, ρίχνετε λίγο αλάτι, ανακατεύετε καλά, τα στύβετε και τα αφήνετε για λίγη ωρίτσα να βγάλουν τα ζουμιά τους. Μην ρίξετε υπερβολικό αλάτι γιατί μετά θα σας βγεί αλμυρή η πίτα.

Όταν τα κολοκύθια είναι έτοιμα, τα στύβετε καλά, ώστε να βγουν όσα απ’ τα υγρά δεν έφυγαν μόνα τους.

Κάνετε την πίτα: Προθερμαίνετε τον φούρνο στους 180°C. Σε μεγάλο μπολ βάζετε τα στραγγισμένα πλέον κολοκύθια και ρίχνετε σταδιακά όλα τα υπόλοιπα υλικά, προσθέτοντας μόνο πιπέρι (αλάτι έχει κρατήσει το κολοκύθι από πριν). Αναμειγνύετε καλά.

Ρίχνετε μια κουταλιά της σούπας ελαιόλαδο ή βούτυρο στο ταψί που θα χρησιμοποιήσετε και την αλείφετε σε όλο τον πάτο και τις πλευρές. Στη συνέχεια πασπαλίζετε το ταψί με αλεύρι και λίγη φρυγανιά. Αδειάζετε το μίγμα στο ταψί, το απλώνετε και ρίχνετε από πάνω 2 κ.σ. λάδι Εγώ το στολίζω και παίρνει και extra γεύση με πιπεριά σε ροδέλες. Βάζετε το ταψί στον φούρνο και όταν έχει ροδίσει καλά πάνω-κάτω (εμένα στο δικό μου φούρνο θέλει πάνω κάτω αντίσταση – χαμηλά το τοποθετώ – και περίπου 1 ώρα στους 180-185 βαθμούς) το βγάζετε και το αφήνετε να «δέσει» για 20’-30’ σε θερμοκρασία δωματίου.

Τι λες Ελενάκι ??? Θα τα καταφέρεις ???

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι να μαι

τρεχω τρεχω :?:D

χρονια πολλα μαρακι να σε χερομαστε :D εκατοχρονη κ οταν θελησεισ ενα μικρο ακομα ;)

συμπεθερουλα μου ακουγετε τελεια η πιτα σου αν κ εγω ετσι κανω τουσ κολοκυθοκιοφτεδεσ :mrgreen: ακριβοσ τα ιδια βαζω αλλα αυτη τη φορα θα δοκιμασω στο ταψι ;)

ελενακι δεν νομιζω να δινει στο μουλτι το κολοκυθι γιατι θα σου βγουν ολα τα νερα θα γινει σαν μια υγρη μαζα κ θα χαθει το κολοκυθι :roll:

ζετακι παρλα ακουω η μικρη ...πο πο αυτα τα κοριτσια ειναι ξουραφια :lol::lol:

ο ιασονασ απο χθεσ ολο βηχει αλλα βηχει ασταματιτα κ σημερα τον πηγε λιγο στο ικα ο συζυξ :roll: ή ιωση ή αλλεργια του ειπε! χθεσ το βραδυ τρομαξαμε να τον κανουμε να σταματησει το βηχα για να κοιμηθει! ουτε με τισ σταγονεσ κορτιζονησ δεν σταματαγε κ τελικα του εδοσα ζιρτεκ αντισταμινικο κ ετσι κοιμηθηκε μεχρι τισ 6+ κ μετα παλι τα ιδια :cry::cry::cry:

για να δουμε ποσο θα κρατησει !

εγω με τη δουλεια τα ιδια ,εκει με το κοινο μου :lol::lol: ο νεκροθαφτεισ χθεσ με ρωτησε αν αντεχω το βιασμο :shock::lol::lol: πλακα πλακα φοβαμαι οταν φευγω μην με περιμενει κανενασ σε καμια γωνια :? ποτε δε ξερεισ :?:?

αυτα ηρθαν τα μεγαλα σασ αφυνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..............

Άυριο είναι το πάρτυ μας και τρέχω να δω πόσα θα προλάβω................άρχισα από χτες έφτιαξα μια κράμα με maltesers και τζέλλυ μωσαϊκό..........Έπεται συνέχεια το απογευμα και αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοπιάστε να σας κεράσουμε...........Ο Ορέστης ανυπομονεί να κάνει φου κερί λέει και αππυ πετεϊ.........happy birthday........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

To μενού μας τελικά είναι πίτσες, λουκανικοπιττάκια, κεφτεδάκια, τριγωνοσαντουιτσάκια, πιττούλες με τόνο, ρολάκια με λουκάνικο της Ελενας και chicken nuggets με σάλτσα Friday's.........Από γλυκά μους σοκολάτα, τρούφες, σοκολατάκια με δημητριακά, cheesecake, κρέμα με nutella, κρέμα με maltesers, κρέμα με φράουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Περιμένουμε 55-60 άτομα οπότενομίζω είναι αρκετά.............Που θα καθήσουν δεν ξέρω...........θα τρώνε όρθιοι ή στρωματσάδα........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πρόσεχε Θένα μου..........δεν ξέρεις τι ψυχοπάθεια έχει ο καθένας..............Φοβήθηκα.........Πες το στη μαστόρισσα σου να τον βάλει στη θέση του............

Καλο Σαββ/ριακο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κοκολυθοπιτα μ φενετε μπελαλιδικια :oops::oops::oops::oops::oops: ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ!!! ;)

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!!! ΠΟΛΛΑ ΤΑ 60 ΑΤΟΜΑ ΤΟΣΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ :o:o:o

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ!!!! ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ!!! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΒΙΑΣΜΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ!!!

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣΑ ΕΚΝΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΤΣΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεοια σας κορίτσια!!!

Μαρίνα μου να χαίρεσαι τον Ορεστη σου!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] Να είναι παντα γερός,δυνατός και ευτυχισμένος και να πραγματοποιήσει τα όνειρα του!!Θα ερχόμασταν σήμερα..είχαμε προγραμματίσει να παμε στην Παφο για διήμερο στις θείες και τον παππού μου, τους ενημερώσαμε κιόλας και θελαμε να ερχομασταν και από σας, να σας γνωρίσουμε καλύτερα!!!Αλλα Παρασκευή βραδυ μας πηραν τηλ.κατι γνωστοί μας να παμε να φαμε όλοι με τους κουμπαρους μας έξω..και εκεί μας κανανε έκπληξη!!Ήρθαν κατι φιλοι μας Κρητικοί, για το Σ/Κ και φευγουν Δευτερα..έτσι από χθες είμαστε συνεχεια μαζί, τραπέζια, βόλτες και σήμερα το μεσημέρι τρώμε σπίτι μας...έτσι άκυρο ταξιδάκι μας και η συναντηση μας..πού θα πάει, θα τα καταφερουμε να συναντηθουμε!!!Με τα γλυκα που έγραψες μου άνοιξε η όρεξη!!Τα φτιαχνω και εγώ καποια αλλά θελω να μου πεις τη συνταγή για την κρεμα με τις μολτίζερς!

Κορίτσια οι υπόλοιπες τί κανετε?

Ντίμι ωραία φαίνεται η συνταγή σου..θα την δοκιμασω και εγώ!!!!

Τα φιλια μου.!!!!Ετοιμα είναι όλα..φτιαχνει στη σουβλα ο άντρας μου κατι μεζέδες Πατρινούς..μμμμμμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά στα παιδάκια μας!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] μαρινάκι και μαρία να τα χαίρεστε!!! να είναι πάντα υγιή και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!! καλά να περάσετε στο παρτάκι σας μαρίνα μου, μου άνοιξες την όρεξη και κάνω και δίαιτα η κακομοίρα :?:? όντως 60 άτομα είναι παρα πολλά, καλό κουράγιο λοιπόν!! εμείς πήγαμε το πρωί για καφεδάκι και τώρα έιμαι μόνη μου μιας και ο άντρας μου δουλεύει και η μικρή κοιμάται κάτω στη μαμά μου...αν δεν βρέξει μιας και συννέφιασε μάλλον θα την πάρω να πάμε στην κουμπάρα μου για καφέ ή στις κούνιες μιας και το ζητάει από χθες...αύριο έχει τζάμπο για να βρούμε σωσίβιο και κουβαδάκια :D:D συμπεθέρα η κολοκυθόπιτα είναι εύκολη και πεντανόστιμη!!! την ίδια την έχω φτιάξει και εγώ παλιότερα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! Καλη εβδομαδα χαθηκα παλι...εφτιαχνα μια ντουλαπα στο κενο παιδικο δωματιο...ξεπατωθηκα...δωρα απ το γαμο τα οποια θα παρκαρω στο παταρι της μαμας μου..εμ δε γινεται..ρουχα της Μαριας μικρα της ενα σωρο...περιμενω πωσ και πως οταν με το καλο κανω δευτερο νινι και μετα θα τα δωσωωωωωωωωωωωωω! δε μπορω γεμιζουν οι ντουλαπες. Γενικα καλα ειμαστε Δοξα Το Θεο!!!!!!!! Η Μαρια μου χθες ςπαιξε πολυ και οταν την εκανα το βρααδυνο μας μπανακι αμεσως κοιμηθηκε ξερη επεσε. Κοντευουν τα γεννεθλια μας και αγχωνομαι λιγο...αλλα οκ θα τα καταφερω και μετα θα ξεκουραστω!

Μαρινα να χαιρεσαι τον κουκλο σου πολυχρονος να τον δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Βαριεμαι λιγο σημερα...και ο καιρος ολο με συννεφα τα νευρα μου! Σας φιλω!!!!!!!!

:):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...