Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΒΛΕΠΩ!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ....1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ 10 ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ...ΖΟΡΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..10 ΒΡΑΚΙΑ ΚΑΙ 10 ΚΟΛΑΝΑΚΙ ΤΗΣ ΕΠΛΥΝΑ ΧΘΕΣ, ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ. ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΟ-ΓΙΟ. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡ? ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ, Η ΚΑΤΡΟΥΛΟΥ ΜΟΥ! ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΟΔΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΛΙ....

ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΩΛΙ ΤΗΣ ΜΕ ΒΡΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΩ, ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΧΘΕΣ ΕΠΛΥΝΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ..Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΡΙΝΑ. ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΗΡΕΣ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΒΛΕΠΩ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ, ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...ΑΛΕΚΑΚΙ, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ! ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΦΩΤΟ ΟΜΟΡΦΙΕΣ!!!ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΒΑΨΑ ΤΟ ΝΥΧΙ ΜΕ ΣΚΛΗΡΥΝΤΙΚΟ, ΣΠΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες μου !!

Εδώ είμαι κι εγώ. Λίγο πιεσμένη από τη δουλειά, από το σπίτι, χρειάζομαι ηρεμία κ ξεκούραση σωματική και ψυχική. αυτό είναι το μόνο σίγουρο... αλλά που θα τα βρω δεν ξέρω.

Τα δικά μας νέα είναι ότι ανακάλυψα τυχαία ότι έχω πίεση ματιών (αυτή οδηγεί σε γλαύκωμα αν δεν το προσέξεις) - είναι κληρονομικό (το εχει ο μπαμπάς μου), έχω αγχωθεί αρκετά, χτες έκανα κάποιες εξετάσεις για να δούμε πόσο έχει ήδη καταστραφεί το οπτικό μου πεδίο (γιατί δεν ξέρουμε πόσο καιρό έχω τη πίεση)είναι ύπουλη ασθένεια χωρίς συμπτώματα. Ευτυχώς ακόμα δεν έχουν πειραχθεί τα νεύρα άρα δεν έχει γίνει μεγάλη ζημιά, θα πάω αύριο τις εξετάσεις στο γιατρό που με πρωτοείδε για να δω αν θα πρέπει να πάρω φάρμακα....

η μικρή μου είναι μια χαρούλα - ευτυχώς έχουμε σταματήσει επιτέλους τις ιώσεις, τις μύξες, κ τα βηχαλάκια. Εμείς ακόμα δεν έχουμε ξεκινήσει τη λογική του γιογιού να την κάνουμε πράξη.. το έχουμε αγοράσει, το έχουμε μέσα στο μπάνιο, της εξηγούμε ποια είναι η χρήση του ...αλλά ακόμα δεν έχουμε ξεκινήσει... για το καλοκαιράκι το κόβω... που θα έχω χρόνο εγώ να το κάνω... Μίκα μου καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!

έπεσε κ χτες, έπαθε ενα σόκ κι εκείνη κι εγώ γιατί επεσε με τη μούρη μόνη της στα πλακάκια της κουζίνας, κ ξαφνικά είδαμε να τρέχουν αίματα από το στόμα χωρίς να ξέρω τι ε΄χει γίνει - ευτυχώς δεν πανικοβλήθηκα κ δεν τρόμαξε κι ευτυχώς είχε μόνο σκίσει λίγο το πάνω χείλος της. Βάλαμε λίγο πάγο πρήστηκε λιγάκι, αλλά θα περάσει.

Φαγητάκι σήμερα έχουμε παστίτσιο που είχα κάνει την Κυριακή.. και κάτι όμορφα τυροπιτάκια με φύλλο κρούστας που έκανα χτες. Λέω μόλις καταφέρω να ριμαδοκάτσω ένα απόγευμα σπίτι μου να φτιάξω ένα αφράτο σοκολατένιο cheesecake (του Δρίσκα) το είχα δει στην εκπομπή του, βρήκα τη συνταγή χτες στο internet και θα το τολμίσω... θα σας πω τα αποτελέσματα όταν τα καταφέρω...

Ελανάκι μου πως τα πας στη δουλειά? Κ με τις ετοιμασίες για τα πάρτυ σας πως τα πάτε??? Ολα έτοιμα ...

Φιλάκια πολλά καλές μου... καλή συνέχεια ... καλή δουλίτσα σε όσες δουλεύουν καλά μαγειράματα σε όσες κάθονται και ακόμα καλύτερα καλές βόλτες σε όσες τα έχουν όλα undrer control !!!! XAXAXXAXAXAXA

H ρενατούλα που βρίσκεται? Έχετε ιδέα ... μήπως έχω χάσει κανά επεισόδιο κ δεν το έχω διαβάσει? Ειχε πει οτι θα παει στη μαμά της τίποτα... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλίτσες μου!! τι κάνετε? Μίκα μου εμείς κατουραμε κανονικά στη λεκάνη εδώ και 6 μήνες...είναι δύσκολο στην αρχή αλλά θα συνηθίσει. Εγω τώρα την βάζω και το μεσημέρι χωρίς πάνα για ύπνο αλλά ακόμα 1 στις 4 φορές τα κάνει πάνω της, τις υπόλοιπες ξυπνάει στεγνή και καθαρή :lol::lol::lol: μόλις μπει ο ιουνιος και μιας και κάθομαι θα της κόψω και τη βραδυνή πάνα, σκέφτομαι το ξενύχτι και το ξέστρωμα σεντονιών μέσα στη μαύρη νύχτα, αλλά τι να κάνω πρέπει να μάθει και μιας και κάθομαι ευκαιρία είναι!!! σήμερα ανεβήκαμε οι 2 μας στην πλατεία να πάρω ένα δωρο και τρελάθηκα ρε κορίτσια, κάθισε σαν κυρία και κουβεντιάσαμε κιόλας!!! μεγάλωσε το κοριτσάκι μου και πίνουμε και καφεδάκι μαζί, η καλύτερη παρέα μου έχει γίνει :x:x:x:x:x ντιμάκο μου πρόσεξέ το αυτό με τα μάτια, ο πατέρας μου εχει πρόβλημα και έχει πάθει αποκόλληση και τόσο εγώ όσο και η αδερφή μου πριν να γεννήσουμε εξεταστήκαμε από τον οφθαλμίατρο για να δούμε μήπως και ανέβει η πίεση στα μάτια λόγω του σπρωξίματος και πάθουμε αποκόλληση...εγώ νομίζω πως ξεπρήστηκα αρκετά, μάλλον λόγω αγχους συμβαίνει όλο αυτό, άλλωστε ελεύθερες επαφές δεν έχουμε με τον άντρα μου, απλά δεν φοράμε καπελλακι :roll::roll::roll: μίκα τελικά τι μαγείρεψες? εγώ έκανα τορτελίνια σήμερα με σαλτσούλα και σε λίγο θα χτυπήσω και ένα παγωτάκι, αυτό μας έμεινε από το μαγαζάκι μας μερικά κιλά παγωτό :cry::cry::cry: τεσπα αλήθεια η ρενατα πού βρίσκεται? μήπως έπιασε δουλειά? δεν θυμάμαι κι εγώ να είχε πει ότι θα πάει στους γονείς της...ελπίζω να είναι καλά, θα της στείλω κανά μήνυμα να δω τι κάνει... αρκετά εγραψα πάω να φάω το παγωτάκι πριν ξυπνήσει η γλυκατζού μου γιατί μετά γίνεται μάχη με το λιγουράκι μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφα κορίτσια μου γεια σας..χαθηκα το ξερω και συγνώμη...

αλλά βλέπω και εσείς αραιώσατε..μην το κλείσουμε το μαγαζακι μας..

εγώ ξαναρχισα τα ίδια..πρωινό ξύπνημα , δουλειά, το μεσημερι να ταισω και να κοιμισω το μικρό, να τον κανω μπανιο, να μαζεψω, εγώ δεν κοιμαμαι, το απόγευμα θελω να του αφιερωνω όλο μου το χρονο και παιζουμε, διαβαζουμε κλπ και το βραδυ να τον ταισω, να τον μπανιαρω, να τον κοιμισω και τις περισσοτερες φορες αποκοιμιεμαι μαζί του και μετα δεν εχω δύναμη να κανω τίποτα..γυρναω σαν ζόμπι και αφήνω για αυριο ότι μου εμεινε...τώρα που σας γραφω έιμαι λίγο ξεκουραστη γιατί σήμερα έτυχε να κοιμηθώ μισή ώρα το μεσημερι...αχ...μονο που τα γραψα κουραστηκα όλα αυτά..φουλ πρόγραμμα!!!

Γενικα όλα τα υπόλοιπα είναι καλα..με το μικρό τωρα αρχίσαμε που είναι καλός ο καιρός και παμε στο γήπεδο και παιζει μπαλα, κυλιόμαστε οικογενειακώς στο γρασίδι :lol: και ο Κωνσταντίνος κυνηγαει ακρίδουλες και ζουζουνια που είναι στο χόρτο!!! :lol::lol: άστε που αποκτήσαμε κατοικίδιο!!τον Ζαχαρία!!Ένα σαλιγκαρι!!!Γυρναγε όλη μερα σήμερα και τον κραταγε και το πηγαινε βόλτα έλεγε..τωρα το βραδυ το αφησαμε στην αυλή να κοιμηθεί!!!!Μόγλης έχει καταντήσει!!!!!

Σας έπιασα όμως μονοτερμα με τα δικα μου και δεν ευχήθηκα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΑΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚοριτσαρες μου σας ευχομαι να τα χαιρεστε, να είναι παντα υγιη, και να μεγαλωσουν και να γίνουν σωστοι άνθρωποι!!! Εχετε τις ολοψυχες ευχες του Κωνσταντινου και τις δικες μου και την αγαπη μας!!!! @};-@};-@};-(*)(*)(*)[smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Λοιπόν τα νεα σας? Οι υπόλοιπες τί κανετε?

Δε σας ε'ίπα το άλλο νεο!! Προχθες είχε παρουσίαση ενός παιδικού παραμυθιού και πηγαμε..το έγραψε μια φίλη μου φιλόλογος με ένα φίλο της κρητικό που έχει νηπιαγωγείο..το αγορασαμε και ήταν όντως πολύ ωραίο..τέλοσπαντων..΄'οταν ήρθε η κοπέλα να μας καλέσει στην παρουσίαση της είπα ότι από καιρο σκεφτόμουν να κανω το ίδιο..αλήθεια..εδώ και παααρα πολύ καιρό σκεφτόμουν να γραψω παραμυθι και να το παω σε εκδοτικό οικο αλλα επειδή μου περναει και το σχέδιο, να παω σε ένα εκδοτικό οίκο και να τους μιλήσω για εικονογραφηση...μόλις της το πα, μου λεει αν θελεις να σε φερω σε επαφή με τον δικό μας εκδοτικό οικο . αλλα είναι στην Κρητη και συνεργαζεται με βιβλιοπωλεία στην Κύπρο..Δεν της είπα ναι ή όχι εγώ..έμεινε έτσι το θεμα ανοιχτό...προχτες που είχαμε παει στην παρουσίαση, μου είπε ότι μιλησε με τον υπευθυνο, που ήταν και παρων, και ότι ενδιαφερονται για ανοιγματα και συνεργασίες, είτε με συγγραφεις έιτε με εικονογραφους και μας σύστησε!!Μου είπε και αυτός τα ίδια, και μου εδωσε διευθυνση κλπ να του στείλω ότι υλικό έχω, σχεδια και τετοια και θα ειδοποιήσουν αν τους κανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κοριτσια τι κανετε?

χρονια πολλα θαλια μου να τον χαιρεσε παντα γεροσ κ τυχεροσ :D

εγω χαθηκα κ εχω χασει επισοδεια!ενα γειτονασ εσκαβε κ εκοψε καλοδια ο.τ.ε :twisted:

χωρισ ιντερνετ 5 μερεσ πηγα να παθω στεριτικο :shock::shock:

εμεισ καλα εγω εχω θεμα με την περιοδο που ελπιζω να ληξει καλα :? εχει να ερθει απο 9/4 :roll::roll: η κοιλια μου ειναι συγουρα πιο πρισμενη απο τησ συμπεθερασ :lol:

αχ τι θα κανω δεν ξερω ολο σε τετεια δηλιματα με βαζει ο θεουλησ!!!!

τεσπα θα δουμε

φιλια σε ολεσ

οταν μου ερθει θα σασ πω...αν παλι οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????????

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΟ?????????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΟΤΕ :mrgreen::cry: Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ Κ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΝΑ Μ ΠΕΣΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΙ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου πεσε το πηγούνι (οχι το πηρούνι) .... κ η μούρη ολόκληρη ...... :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Μαααααααααρήηηηηηη..... έχεις τρελαθεί εντελώς ........????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock:

Για σύνελθε .....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ... συγνώμη ... αλλά έχω πάθει ένα σόκ με τη συμπεθέρα .... να μην την πω τηνμαύρη αλήθεια.... ??????? αααααππππππαααααααααα πππππαααααααααααα :?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?!!! ΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΠΑΡΕ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!! εμένα χθες ήρθε η νονά της Δήμητρας και μου έκανε την καρδιά περιβόλι...με το που με είδε μου λεει ''είσαι έγκυος?" όχι της λέω γιατί? μου λέει τι στήθος είναι αυτό που έχεις κάνει? :?:?:?:? και κατα τα άλλα νόμιζα ότι είχα λίγο ξεπρηστεί αλλά μάλλον συνήθισα τον εαυτό μου τούμπανο :lol::lol::lol: πάω να μαγειρέψω και θα ξαναμπω μόλις βάλω το τερατάκι για ύπνο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε βρε τι ακούω...........Θένα????????Περιμένουμε τα νεότερα..........μη μας κρατάς σε αγωνία..........Αν και μπορεί να είναι και σένα από το άγχος.......όπως και της Ζέτας...........για βγαλτε αποτελέσματα να δούμε τι θα δούμε...........

Μαράκι μου παραμύθι ε?????Μπράβο!!!!!!!Ότι καλύτερο να σου έρθει...........Το κατοικίδιο σας καταπληκτικό!!!!!!!Ο Ορεστης τα πατάει τα καημένα............

Εμείς ακόμα δεν κάνουμε προσπάθεια να κόψουμε το πανί.......αφού μέχρι να το πει το γεμίζει κιόλας!!!!!!!!!!Και δε θελει να καθεται στο καθισμα της τουαλέτας............Υπομονή...........

Και μεις συζητήσεις κάνουμε.........τα πάντα λεμε...........και είναι μεγάλο πειραχτήρι........σε όλους μας βρήκε τις αδυναμίες μας και μας πειραζει..........

Φιλάκια πολλά με αγωνία για τη Θένα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω!!!

ΑΜΤΕ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΚΑΣΤΡΩΣΕΣ!!!!!! ΤΕΣΤΑΚΙ ΛΕΓΕΤΕ ΠΑΡΤΟ Κ ΚΑΝΤΟ!!!

ΟΛΕΣ ΠΑΘΑΤΕ ΣΟΚ Ε????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ Η ΘΕΝΑ!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ Η ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!! ΑΑΑ Κ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ :D

ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙΑ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΟΛΟΝΟΜΥΜΕ!!!

ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΑ ΓΙΟΓΙΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΕΚΕΙ!! :mrgreen:

ΑΝΤΕ ΦΙΛΩ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες μου!! τι κάνετε? μίλησα με την ρενάτα μας, όλα καλά αλλά έχει πρόβλημα με το λάμπτοπ της γι'αυτό χάθηκε. Τώρα είναι στη μαμά της και ελπίζει να μπει από βδομάδα...συμπεθέρα τι έγινε? να φωνάξω πυροσβεστική?! θέναααααααααα περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωναξτε τα νευρα μου τσαταλια ειναι!!!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΣΤΟΥΝ ΦΟΥΡΝΟ ΝΑ ΨΗΝΟΝΤΑΙ Κ ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΛΟΥΣΤΩ :twisted::twisted: Κ ΤΣΑΚ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΚΑΙ Μ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΡΕΥΜΑ ΑΥΤΗΜ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΕΡΧΕΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Κ ΠΑΕΙ ΑΛΑΖΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΧΕΛΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΠΕΥΤΕ!!!

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΟΥΥΥΥΜ!!!!!!

ΚΑΠΟΥ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΝΟ Κ ΝΑ ΤΙΣΡΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΩΔΕΙΑ!!!!!

ΣΟΚ ΕΓΩ!!!! ΤΗΝ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ ΞΕΣΥΝΔΕΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΕΞΩ!!!

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΨΗΝΩ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ Κ ΚΟΥΖΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΠΗΓΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΜΕ 200 ΕΥΡΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΤΟΙΧΙΖΟΜΕΝΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ ΠΗΡΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ :cry::cry: ΕΛΠΙΖΩ Ν ΜΑ ΒΓΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΨΗΣΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΤΑ ΦΑΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩΩΩΩΩΩ!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενακι μου τι επαθεσ :?:mrgreen::oops:

οποιοσ βιαζετε σκονταφτει δεν λενε! με το μαλακο να την χαϊδεψεισ την καινουρια για να σου κατσει καλα :lol::lol: πεσ τησ κ κανα καλο λογο για την ομορφια τησ :lol::lol::lol: καμια φορα αυτεσ οι φτηνεσ βγαινουν καλυτερεσ ;););)

εγω ακομα τιποτα :shock::roll: αλλα που θα παει θα ερθει .........ελπιζω οχι μετα απο 9 μηνεσ :lol::lol::lol::cry:

φιλια πολλα παω κολυμβητιριο τα παιδια κ ευτυχωσ εχει καλο καιρο.

τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα τιποτα Θένα μου?????????Ωχ ωχ ωχ...........

Ελενάκι μου τι έπαθες και συ??????? Σε μάτιασαν για το πάρτυ γι' αυτό!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!Να τον δεις όπως επιθυμείς!!!!!!!!!!

Για πες τι θα εχετε στο μενού να πάρω καμιά ιδέα και γω........εμάς θα είναι την άλλη Κυριακή..........

Καλό Σαββ/ριακο σε όλες!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα γεια σας!!!

Ελενακι μου να τον χαιρεστε!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] Μακαρι να είναι παντα ΥΓΙΗΣ, να εχει αγαπη και ευτυχια στη ζωή του και να γίνει καλός ανθρωπος..Μακαρι να πραγματοποιήσει όλα του τα όνειρα!!

Προσεχε μην τριτώσει το κακό...Εκεί που δεν το περιμενεις σου ερχονται αυτα τα ξαφνικα και σε βγαζουν εκτος πορειας και ...οικονομικων..ευχομαι να πηγε καλα το μαγειρεμα..και όντως καμια φορα οι φτηνες συσκευες βγαινουν καλυτερες!!είναι σκυλια!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας για το παραμυθι..μακαρι να κατσει και θα στειλω σε όλες σας με την γνησια υπογραφη μου :lol::lol::lol: ψωνιοοοοοοο :mrgreen::lol::lol::lol:

Θενια?? Θενια?? τ'ι 'εγινε κοριτσαρα μου? πηρες φόρα? αντε άμα είναι, με το καλό!!!!Αλλα μας εσκασες! Κανε ένα τεστακι να βγεις από την εννοια και να πεις κ σε μας!!!!

Ζετα μου εσύ τελικα τι εκανες?

Μαρινα μου τι κανεις εσύ? πως περνατε?

Μικα? Ντιμι? Ηλιαννα? Ρενατα? Αλεκαααα????

Που χαθηκατε κορίτσια?

Εμεις σήμερα πηγαμε μια βολτα στην παραλία!!Ο Κωνσταντινος επαιξε με τα κουβαδακια του στην άμμο και το ευχαριστηθηκε!!Δεν κατσαμε πολυ αλλα καναμε ολοι σαν μωρα!!!Εγω πηγα με το τζην..κανω το λειζερ και δε σας είπα, είδα φοβερα αποτελεσματα,και θα το κανω ακόμα μια φορα πριν το καλοκαιρι και δεν πρεπει να μαυρίσω και για αυτό.Είχε λίγο κόσμο..Ντρεπόμουν αλλα τί να κανω?...

Κορίτσια για δωστε ιδεες εσεις που κανατε τα γενεθλια σας!!Εμεις θα τα κανουμε την Κυριακη στις 3 γιατι πεφτουν την Παρασκευη και για να μπορουν όλοι οι καλεσμενοι θα τα κανουμ Κυριακη..για πειτε μενου και δωρακια για παιδια να περνουμε ιδεες οι υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] Να τον χαίρεστε ελενά μου, να είναι γερός και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμεί η ψυχούλα σου!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::-*:-*:-* μια αγκαλιά και φιλιά από την νύφη σου :D:D:D ελπίζω όλα να πάνε καλά στο πάρτυ και με την κουζίνα αλλά και με τον καιρό ;););) μαρία μου εννοείται πως αν γίνει κάτι τέτοιο θέλουμε πρώτα εμείς το βιβλίο μαζί με μια ξεχωριστή αφιερωση από εσένα :x:x καθόλου ψώνιο δεν είσαι αφού έχεις ταλέντο τι θα κανεις? δεν είναι κάτι που μπορεί να το κανει ο οποιοσδήποτε ;);) θέναααααααααααααα ακόμα τίποτα?! μάλλον σε βλέπω για 9 μήνες μετα :roll::roll::roll: εμείς τα ίδια, έχω αρχίσει και ψάχνομαι για εξωτερικό, δεν με βλέπω να το γλυτώνω :cry::cry::cry: χθες είχαμε πάει σε μια γιορτή και το μόνο πράγμα που ακούς πλεον είναι η φτώχια και οι πολιτικές εξελίξεις...δεν αντέχω άλλο αυτή τη μιζέρια :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Έλενα μου να χαίρεσαι τον Χρήστο σου να το δεις όπως επιθυμείς!!!!!!!!!!! Να είναι υγιέστατο το κουκλάκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά Δόξα Το Θεό!!!!!!!!!!! Πήγαμε βόλτα το πρωί με συνάδελφο του άντρα μου , τη γυναίκα και το μικρό στην ίδια ηληκία με την Μαρία και όλη την έρα τρέχαμε...κοιμηθηκε 5 λεπτά μέσα στο αυτοκίνητο και πάει το μεσημέρι ο ύπνος της.Τώρα όλο γκρίνια και μουρμούρα, περιμένω να πάει 8.30- 9 να την πάω για μπάνιο και νάνι....Σήμερα πεινάω, έγκυος δεν είμαι, αλλά μάλλον στις γόνιμες θα φάω τον κόσμο, τι με έπιασε???????

Αλέκα σε χάσαμε που είσαι καλέ, η Σάντυ τι κάνει, η κοιλίτσα? κοντεύεις,τι καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία Κω τι κάνεις άλλη φουσκωκοιλίτσα? βάλε φώτο να σας δούμε!

Μαρία, ,Μαρίνα,Ηλιάνα, Ζέτα, Θάλεια, Έλενα πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!

Έλενα περιμένουμε φωτο απ τα γεννέθλια σας!

Θένα κάνε μια χοριακή ένα τεστάκι βρε κορίτσι μου....θα γεννήσεις και μετά θα μας το πεις?χαχαχχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o):o):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΕΚΑΤΟΧΡΟΝΟΣ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΟΥ :lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ?????ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 500ΓΡ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΜΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΛΦΕΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΟΥΒΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ;);) ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ...Η ΦΤΩΧΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ????ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ :D ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ :lol::lol: ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΘΕΝΑ????ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ???????ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ!!! :D:D

ΜΑΡΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!!!! :D:D:D:D

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια καλή βδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι μου είδα τη φωτο σας........είστε τέλειοι!!!!!!!!!Να τον χαίρεστε και να στε πάντα καλά και ευτυχισμένοι.............

Περιμένω και γω το μενού και συνταγές............για λέγε...........Εμείς την Κυριακή θα κάνουμε το πάρτυ..........

Μαρακι μου καλά είμαστε.........χτες όλη μέρα στο σπίτι ήμασταν...........είχαμε δουλειά στον κήπο.........και ακόμα έχουμε.........Ελάτε καμιά μέρα Λεμεσό...........αν μπορείτε ελάτε στα γενέθλια μας!!!!!!!!!!Είστε όλες ευπρόσδεκτες..............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια ΠΟλλά Ελενάκι μου και Χρόνια ΠΟλλά στον Χρηστάκο σου !!!!!!!!!!!

Χρόνια ΠΟλλά Κωνσταντινάκο.... Να τον χαίρεσαι Μαράκι !!!

Οτι επιθυμείτε με υγεία προπάντων και ευτυχία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!!!!!!!!!!

Μαράκι να σου ζήσει η κοριτσαρα σου και συ Ελενάκι χρόνια πολλά και ότι ποθείς!!!!!!!!!!

Πάντα με υγεία...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...