Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Τωρα που πρεπει να ψηφίσεις.. ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ

..την δουλειά που έχασες...

..την αυξηση της βενζίνης που σε εκαναν αναγκαστηκά φυλακισμενο σπιτι σου να μην μπορεις να δεις τη μανα σου στο χωριο

..την αυξηση του πετρελαιου και τα κρυα βράδια που παρηγοριοσουν οτι .. θα περασει

..το παιδι σου που εμεινε εκτός νηπειαγωγείου γιατι ηταν υπερλήρης με ολους τους λαθρομεταναστες που νομιμοποιησαν γιατι καποιος επρεπε να τους ψηφίσει...

..το νοσοκομειο της περιοχης που δεν ειχε ραμματα νακανει το παιδι σου οταν χτυπησε κι εσυ εψαχνες διανυχτερευον φαρμακείο να αγορασεις γαζες.

..το αστυνομικο τμημα που εκλεισε και εμεινες απροστατευτος...

.. τις παραλίες που βρόμισαν απο αδιαφορία...

..τα παιδια που εκαναν μαθημα... χωρις βιβλια, χωρις θρανια... χωρις Ιστορια .. χωρις αιθουσες, χωρις δασκαλους...χωρίς πετρέλαιο...

.. τις γιαγιαδες που εχασαν συνταξεις.. γιατρους φαρμακα

..τις μαναδες που δεν μπορουν να εχουν προσβαση σε ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη

.. τις χήρες με τα ανήλικα παιδια που δεν μπορουν να δουλεψουν αλλα παρολα αυτα δεν δικαιουνται την συνταξη του χαμενου τους συντροφου αν δεν κλεισουν το 55ο ετος της ηλικιας τους οι ιδιες.

.. τους πολύτεκνους που τους στερησαν τα χρηματα που επαιρναν σαν βοηθεια.

.. τους αγροτες που αφησαν ακαλλιέργητα τα κτηματα... ή απούλητα τα προιοντα τους

.. τη μανα σου που σε πιεζε να διαβασεις .. να σπουδασεις.. να γινεις ανθρωπος..

και τωρα κλαειι και παρακαλαει να βρεις καμια καφετερεια να σε προσλαβει να σερβιρεις καφεδες γιατι θα πεινασουμε ολοι..

.. τις λιμουζίνες των πολιτικών να περνανε και ολους τους μαλακες ψηφοφορους να χειροκροτουν εκστασιασμενοι ...

.. τα παιδια σου που εφυγαν μεταναστες ..

τα μαγαζια που εκλεισαν...

.. τις ροζ βιλες... τα ροζ σκανδαλα.. το ροζ δωματιο που εταξες στην κορη σουκαι ποτε δεν καταφερες να τις φτιάξεις...

..το γιατρο που χρειαστηκες και δεν βρήκες...

το φαρμακο που σου εκοψαν

το χαμογελο που σου πήραν

την ελευθερια που σου στερησαν

την πατριδα που σου πούλησαν...

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στο πνευμα των ημερων!!!!! το εκλογικο κεντρο ειναι ακριβωσ απεναντι απο το σπιτι μου!!!! εφοδιαζομαι μ αβγουλακια :D και περιμενω,,,,,,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!!

Χωσε Ελενα χωσε!!!Λασπη να πετας, λάσπη στη λάσπη..μην πω σκ@τ@...Τα αυγουλακια κρατα τα για το Χρηστακο!!!Μην τα χαραμίσεις..καλά βλέπω στην τηλεοραση πόσοι ακόμα κοιμούνται και χειροκροτανε σαν ζόμπι τα ρεμαλια όλα που ξεζουμίσανε τη χωρα...εγιναν τοσα...εφτασε η χωρα στο σημειο αυτό και εκεί αυτοί...ύυυυππνοοοοο.....zzzzzzzzz

Τεσπα..τί κανετε? είμαι κομματια...εκανα δουλειες, πριν λίγο τελειωσα...θυμωνει και ο αντρας μου γιατι καθε Σαββατο τα ίδια εχουμε..εγω κανω δουλειες και δεν εχουμε ωρα για μια απογευματινη βόλτα..ήταν να πηγαιναμε τωρα το βραδυ μια βολτα με το αμαξι αλλα είμαι κομματια και δεν εχω όρεξη ουτε καν για αυτό..

Που είσαι βρε Θενα? Τι κανεις? εκει ο νεκροθαφτης? δεν καταλαβαινει αυτός ε? δοκιμασες να του το ξεκοψεις ξεκαθαρα? δηλαδη ενα και ενα κανει δυο?

Οι υπόλοιπες που είστε κοριτσαρες μου? δεν σας σχολιαζω μια μια γιατί θα ξεχασω καποια σιγουρα με το μυαλό που έχω τωρα και δε θελω!!

Εχετε τα φιλια μου και την αγαπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι σκαω απο τη ζεστη και περιμενω και τη κοκοπικενα να ερθει γιατι ειμαι μοναχουλα μου!!!

χωστα ελενα χωστα!!!! αν και ψηφισα για να γινω πειρατινα, αφου με τοσα κομματα καποια στιγμη γελαγα αποφασισα να γινω πειρατινα!!!

νεα δεν εχω.... βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντ ΒΡΕ ΑΛΑΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!

Α ςΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΦΕ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΑ EXIT POLLS :lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ; ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΥΣΤ ΤΟΥΣ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ!!! ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ!!!!!

ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΑ ΚΟΜΑΤΑ :twisted:

ΠΕΙΡΑΤΙΝΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ :mrgreen: ΑΛΛΑ ΨΗΦΙΣΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!

ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ <<ΑΝΤΑΡΣΙΑ>>

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΕΙΣ ΤΙ ΨΗΦΙΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟ?? ΛΕΕΙ !!!!! ΕΓΩ ΑΝΤΑΣΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩ!!!! ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ!!!Ε ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΟ!!!!! ΑΛΑΝΑΤΛΟΝ ΠΑΛΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας επιασε η ζεστη και ξεκίνησαν οι βόλτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ σας διαβάζω αλλά βαριέμαι να γράψω...............

Είμαστε καλά...............όλα τα ίδια..........δουλειά σπίτι..................

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μικρές μου ομορφούλες φιλενάδες !!!

Εχω χαθεί .. το ξέρω .. κ συγχωρήστε με αλλά δεν είναι κ η καλύτερη περίοδος της ζωής μου ...

Στη δουλειά τα πράγματα είναι εντελώς αβέβαια... δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο προς το παρόν...! Εννοείται ότι είναι γενικό το κακό μέσα στην εταιρεία... ο κόσμος έχει λιγοστέψει από τις πολλές απολύσεις... έτσι συγκεντρώνουν τους υπαλλήλους σε εννιαίους χώρους (ανάλογα με το αντικείμενό τους) για να μην μένουν κενά γραφεία ενδιάμεσα κι η λογική τελικά είναι να μείνει κάποιο μέρος του κτιρίου εντελώς "νεκρό" για να μην υπάρχει κανένα κόστος όσο γίνεται.ΤΟ κακό είναι ότι με όλες αυτές τις αλλαγές εγώ δεν έχω πια το αντικείμενο που είχα.. κ το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρω κ τι θα κάνω... όλοι σου λένε δούλευε κ μην μιλάς .. οτι σου λένε κάνε... !!!

Η μικρή μου είναι καλά ... περάσαμε τέλεια (εστω για αυτή την μία μέρα) την Πρωτομαγιά ... πονέσαν τα χεράκια μου με τους Μαϊδες αλλά άξιζε τον κόπο. Μ αρέσει να ασχολούμαι με τα φυτά πολύ .. έχω κι εγώ γλαστρούλες στη βεράντα .. φέτος εβαλα κ δυο ντοματίτσες, άνιθο, δυόσμο, σέλινο, μαιντανό... τα υπόλοιπα λαχανικά του καλοκαιριού θα τα προμηθεύομαι από το χωριό από το μπαμπά, αυγουλάκι χωριού επίσης, κ τουλάχιστον θα έχουμε να φάμε. Η ζουζούνα μου έχει ξεπεταχτεί ... συννενοούαμαστε πια αρκετά καλά, αν και ύπάρχουν πολλές φορές που δεν μπορώ να καταλάβω κάποιες λεξούλες της ... άλλες τις φαντάζομαι.. πάντως κάνουμε καλή προσπάθεια!

Καλοκαιριάζει κι όλας κ θα αρχίσουμε τα Σαββατοκύριακα να πηγαίνουμε χωριό-εκεί περνάει τέλεια με τον παππού της που του έχει πολύ αδυναμία, γιατί παίζει όλη τη μέρα μαζί της. Τα Σάββατα βέβαια ακόμα το πρωι πηγαίνουμε πισίνα. Κ όποτε έχουμε κέφια κάνουμε τις βόλτες μας τα απογεύματα σε παιδικές χαρές (μετά το σχολείο).

σήμερα άρχισα να της δίνω το γάλα με καλαμάκι γιατί με το μπιμπερό κάνει μια ώρα .. και θέλει κ να της το κρατάω εγώ γιατί βαριέται το τεμπελάκι μου ... χιχιχιχιιχχι

... για να δούμε αν θα συνεχίσει να το θέλει έτσι... τρώει από όλα αλλά πάντα από λίγο ...

συνεχίζω σε λίγο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον....

εσάς σας διαβάζω... βλέπω ότι η κάθε μία περνάει το δικό της γολγοθά!! Τα παιδάκια σας όμως είναι όλα καλά .. οι εγγυούλες μας είναι μια χαρούλα και έτοιμες για όλα ....

Ελενάκι μου τι έγινε με σας στη δουλειά τελικά?

Ρενατούλα ο Νικόλας μας τι κάνει ?? Απο παιδική σε παιδική το έχεις το καμάρι μας! ΑΑΑχχχχ να χα τη χάρη σας !!!!!!!

Ζετούλα μου τι γίνεται ? τα χεις παίξει κ συ με τη δουλειά ? Τι θα γίνει ? Δεν θα βρεθούμε λέτε σε κείνο το Playmobil Park που λέγαμε ???

Συμπεθέρα τι κάνει ο Ιασωνάκος μας ???? Να τον χαιρόμαστε βρε !!!! Μου φαίνεται θα μου τη δώσει καμιά μέρα κ θα πάρω την Αννα Μαρία κ το αυτοκίνητο κ θα ρθω μέχρι εκεί να γνωριστούν επιτέλους τα παιδιά ...χαχχαχαχαχαχααααααα .. .Ετσι δεν πρέπει????

Ηλιανούλα μου μοντέλα μου εσύ που σε βλέπω στις φωτογραφίες στο fcb κ λέω από μέσα μου ποιός να ξερε ότι μεγαλώνεις τρία παιδιά κ παραμένεις πάντα τόσο φρέσκια κι όμορφη !!!!!!!!!!!!!!

Μαρινάκι μου ζέστες εκεί κάτω ???

Μαράκι εσύ πως πας με τη δουλειά ??? Εχετε καλή επικοινωνία με τον μαθητούλη σου ????

Μικάκι μου να ήξερες πόσες φορές σε ζηλεύω που λες ότι κάθεσαι βεραντάτη με την καφεδιά σου ... έχεις κάνει όλες τις δουλειές σου, έχεις μαγειρέψει... κ αραδιάζεις τα ποδαράκια σου για ξεκούραση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πόσα οφέλη έχεις που μένεις σε τέτοιο τόπο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είσαι πολύ τυχερή πιστεύω !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει τις ντουλάπες εδώ κ δύο εβδομάδες κ δενμπορώ να τις τελειώσω... πλυντήρια 8 μέσα στο Σαββατοκύριακο... τα ρούχα με περιμένουν στίβες, θέλω να μαγειρεύω κ απ΄όλα για την Αννα Μαρία μέσα στην εβδομάδα(να τρώει το όσπριο, τα λαχανικά της, το ψάρι της όχι μόνο κρέας μακαρόνια κ ρύζι). Με τον άντρα μου τα λέμε στις 11.00 το βράδυ που πεφτω ξερή στο κρεβάτι .... ! Νομίζω ότι δεν αντέχω άλλο... έτσι μου ρχεται να πάρω τα βουνά ... βλέπω κ τη Χαιντι συχνά σε dvd κ όλο μου μπαίνουν ιδέες στο μυαλό ....!!!! :lol: Αν με χάσετε ξαφνικά ... μην ανησυχήσετε .... θα έχω πάει να βρω τον παππού της Χαιντι ... :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά πολλά ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γερά δυνατά κ συνεχίζουμε !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! τι κάνετε? βλέπω το κλείσαμε το μαγαζάκι μας.... :cry::cry::cry: εμείς είμαστε καλά. Χάθηκα γιατί δούλευα για 2 βδομάδες σε ένα εκλογικό γραφείο από το πρωί μέχρι το βράδυ...από δευτέρα κάθομαι αλλά παλεύω να μαζέψω το σπίτι που το είχα εγκαταλείψει, να χαρώ το παιδάκι μου που προφανώς της έλειψα και έχει κολλήσει πάνω μου σαν βεντούζα αφού την έβλεπα σκάρτα μισή ώρα κάθε μέρα και να ξεστρώσω και χαλιά :o:o:o:o μέσα σε όλα την κυριακή κλείνουν οι γονείς μου το μαγαζί μετα από 17 χρόνια δουλειάς :?:? βασικά βρέθηκε κάποιος και θα το αγοράσει, έτσι κι αλλιώς πια δεν έβγαινε όπως σας είχα πει αφού η ιδιοκτήτρια δεν ρίχνει το ενοίκιο 6.000 ευρώ παρακαλώ :roll::roll::o:o:o δεν θα πάρουν πολλά λεφτά, καμία σχέση με αυτά που είχαν επενδύσει αλλά τουλάχιστον να έχουν κάτι μέχρι να πάρει ο μπαμπάς μου τη σύνταξή του ο οποίος έχει συμπληρώσει τα ένσημα αλλά δεν έχει συμπληρώσει το 60ο έτος της ηλικίας του (είναι 58) ελλάς το μεγαλείο σου για ακόμα μία φορά!!! έτσι ξέμεινα κι εγω από δουλειά και πλέον αρχίζουν τα πραγματικά ζόρια... :cry::cry: αυτά τα ωραία μας....εσείς γιατί χαθήκατε κοπελιές? καμιά γκαστρούλα έχουμε? μίκα μου? οι ήδη γκαστρούλες τι κάνουν? δημητρούλα μου κάτι διάβασα από πάνω, ναι να βρεθούμε κι εγώ το θέλω!!! άντε για μαζευτείτε, νομίζω πολύ έχουμε πέσει όλες μας...ξύπνησε το σπόρι μου, επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου όμορφες πόυ χαθηκατε? τί εγινε? με τις εκλογες σας έπασε όλες καταθλιψη? για να ανεβουμε λίγο όπως είπε και η Ζετα...

Ζετούλα μου τί κανει η κούκλα σου? υπομονη με τη δουλεια..δύσκολο και πραγματικα στεναχωρο που οι γονείς σου πουλανε τη δουλεια τους...

Εμείς σημερα πηγαμε εκδρομη σε ενα παρκο κυκλοφοριακης αγωγης και εκει η αστυνομία εδωσε στα παιδακια κρανοι για τα ποδηλατα και πήρα και εγω ενα!!Ο Κωνσταντίνος ξετρελλαθηκε με το κρανος του αν και είναι μεγαλο, το φοραει και γυρναει ετσι μες το σπίτι!!! :lol:

Παω για νανι...για το βιβλίο θα ξαναρωτησω αυριο τη διευθυντρια..τα πηραν όλοι εκτός εγω και μια αλλη κοπελα που τα βιβλία μας ηταν ελλειψη...

Καληνυχτα σας όμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στον ΙΑΣΩΝΑΚΟ ΜΑΣ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

να σου ζησει θενουλα να ειναι ευτυχισμενος!!

τα υπολοιπα ο βραδυ τωρα εγραψα μονο να μην τα ξεχασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΘΙ ΠΙΣΩ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΩΡΕ :cry: ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ????

ΕΛΑΤΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ! :cry::cry::cry:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΕΜΕΙΣΝΕΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ Ε??? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΠΙΚΡΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε??? Κ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΣΚΑΣΕ Κ ΔΟΥΛΕΥΕ Ε??? ΩΧ ΩΧ ΩΧ!!! ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΠΕΡΝΑΣ ΩΡΑΙΑ :D ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ!!!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΣΑΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι ευχαριστω πολυ....αχ 2 χρονια περασαν σαν σημερα ηταν που ακουσα την γαιδουροφωναρα του :mrgreen::lol::lol:

εμεισ καλα ολα καλα τρεχω κ δεν φτανω ουτε να σασ διαβασω δεν προλαβαινω :oops::oops:

φιλια πολλα σε ολεσ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 100 [smilie=occasion13.gif] [smilie=o [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΤΑ 100 Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ! ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΚΟ ΣΟΥ! [smilie=angry9.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΕΜΕΙΣ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ....ΘΕΛΩ ΙΔΕΕΣ. ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΘΑ ΕΧΩ 19 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΟΙΚΜΟΝΟΜΙΚΟ..ΕΒΑΛΕ Ο ΚΑΡΦΟΥΡ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΜΠΥΡΕΣ -20 % ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΣΤΟΚΑΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ!

ΕΠΛΥΝΑ ΧΑΛΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΟΚ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ Κ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΛΥΝΩ. ΑΠΟΤΟΜΑ ΖΕΣΤΑΝΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΖΕΤΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ, ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΜΑΣ. ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΣ ΟΨΟΝΤΕ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ΜΑΓΙΡΕΥΩ ΙΜΑΜ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...........

Ζέτα μου κρίμα για την επιχείρηση αλλα με τέτοια κατάσταση και 6000 ενοίκιο...........άστα να πάνε...........κι αυτή δεν το ρίχνει η στρίγγλα............τέλοσπάντων........υγεία πάνω απ' όλα...........

Θένα μου να σου ζήσει ο Ιασωνας σου και να τον δεις όπως επιθυμείς.........να ναι καλά και ευτυχισμένος.....

Αλεκάκι να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!!!!!!!!!Να την χαίρεσαι...........

Και εμάς κοντεύουν τα γενέθλια μας και σκέφτομαι τι θα οργανώσω.........μάλλον στον κήπο θα τα κάνουμε όπως πέρσι...........

Φιλάκια στις υπόλοιπες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion16.gif] ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΙΑ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ [smilie=occasion13.gif]

ΑΛΕΚΑΚΙΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΧΥΜΟΥΣΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ!!!! ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΗΡΑ ΗΒΗ GO ΣΕ 6ΑΔΑ Κ ΕΙΧΕ ΕΚΠΤΩΣΗ -25% ΚΑΙ ΑΛΛΟ 20 ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ!!!1,80 Η ΕΞΑΔΑ

Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΛΙ ΗΒΗ ΜΕ ΣΤΙΚΕΣ 50 ΛΕΠΤΩΝ Κ ΒΓΗΚΕ 0,75 Ο ΧΥΜΟΣ ΛΙΤΡΟΥ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΧΟΥΝ 0,20 ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ! ΠΗΡΑ ΑΥΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΓΛΥΦΙΝΤΖΟΥΡΙΑ ΣΟΚΟΦΡΕΤΕΣ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ :D

Κ ΕΕΜΕΙΣ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!

ΘΕΝΑΚΙ ΠΩΑΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΡΤΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΖΕΣΤΕΣ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ 35 40 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΑΣ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ....ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΩ ΧΟΡΕΥΕΙ :lol::lol::lol: ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΡΗΖΟΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ :roll::roll: ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ :DΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8-) ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ :D:D ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ!!!!!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΙΑΣΟΝΑΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΟΥ!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΑΛΙ!!!ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου τι κάνετε? αν και καθυστερημένα να ευχηθώ χρόνια πολλά, καλά, γεμάτα υγεία και πολλές πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές στα παιδάκια μας που γίνανε 2 χρονών!!!!να τα χαίρεστε κορίτσια μου και αλεκάκι με το καλό να υποδεχτείς και τον πετράκη σας!!! πού γυρνάτε? εμείς στο σπίτι...ο μπαμπάς δουλεύει και η μαμά λιώνει στο ιντερνετ...το πρωί είχαμε βγει μια βολτούλα αλλά για πρώτη φορά στα χρονικα η μικρή είχε τρελή γκρίνια...έκλαιγε σε όλο το δρόμο :o:o:o το πώς κρατήθηκα και δεν την έδειρα ένας θεός το ξέρει :roll::roll::roll: μόλις γυρίσαμε σπίτι της έδωσα ντεπον και ευτυχώς ηρέμησε...εγω τώρα έχω φριχτό πονοκέφαλο και καμία διάθεση να κάνω κάτι :oops::oops::oops: μόνο τη δήμητρα έκανα μπάνιο, τίποτε άλλο...ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι έχω τρελό πρήξιμο τόσο στην κοιλιά όσο και στο στήθος παρόλο που τελείωσα με την περίοδο από προχθές...το έχει πάθει καμιά σας? είμαι τώρα δύο βδομάδες έτσι, μια βδομάδα πριν την περίοδο που πάντα είμαι πρησμένη, αλλά μόλις αδιαθετω ξεπρήζομαι, αυτή τη φορά τίποτα, μιλάμε μου έρχεται να σκάσω...σκέφτηκα ότι θα είναι από το άγχος αλλά πρήστηκε και το στήθος από το άγχος μου?! ο άντρας μου λεει ότι μεταλλάσομαι :roll::roll::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου χρόνια μας πολλά!!!! πώς είστε? εγώ καλούτσικα..σήμερα ήταν η τελευταία μέρα λειτουργίας του μαγαζιού και είχα πάει από κει με την δήμητρα και όπως καταλαβαίνετε η ψυχολογία είναι στα πατώματα :cry::cry::cry: βρε συμπεθέρα αφού είχα κανονικα περίοδο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ! :D

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ !!! ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!! ΚΡΙΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΑΖΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου................

Βρε Αλεκα πόσες απουσίες????????? Για μαζευτείτε.......ακόμη δεν άρχισαν τα μπάνια και χαθήκατε?????????

Εμείς χτες ξεπατωθήκαμε.........η Κυριακή της καθαριότητας............καθάρισα όλο το σπίτι (εννοείται εκτός το υπόγειο) σκοτώθηκα........είναι και μεγάλο γμτ ( εγώ η τρελλή ήθελα μεγάλο σπίτι αλλά με υπηρέτρια....) :lol::lol::lol::lol::lol: Μετά ο άντρας μου άνοιξε την πισίνα χαμός έγινε.............οι βεράντες έγιναν χάλια........μετά καθαρίσαμε και τις βεράντες και πάει η μέση μου...........ευτυχώς ήταν και ο κουνιάδος μου και κρατούσε τον Ορέστη.........

Μετά φαγητό, είδαμε το μπάσκετ...........ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ.............. [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Κλάμα 2 ώρες ο Ορέστης γιατί δε μπορούσε να κοιμηθεί.........στις 11 μιση τον βάλαμε στο αυτοκίνητο και μόλις ξεκινήσαμε κοιμήθηκε............μαρτύριο........

Καταπληκτική Κυριακή!!!!!!!!!!!

Αυτά τα νέα μας.....

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ μαρινακι ΜΟΥ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΕΣ!!!!

ΕΜΕΑΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ!!! 3 ΜΕΡΕΣ ΒΡΕΧΕΙ ΠΑΛΙ!!! :cry::cry::cry::cry: ΜΟΝΟ ΜΗ Μ ΚΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΑΔΙΑ Κ ΒΡΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΓΕΝΝΘΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!!!! ΘΑ ΤΑ ΑΚΥΡΩΣΩ Κ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

[smilie=occasion13.gif] ]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!!

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΚΑΘΙΣΤΟ!!!!! ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!! [smilie=occasion13.gif]

ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ Η ΘΑΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΥΓΙΡΙΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!! τι κάνετε? εγώ επιτέλους κάνω διάλειμμα...σηκώνω χαλιά από το πρωι με την δήμητρα μέσα στα πόδια μου :roll::roll: τώρα μου έμεινε μόνο η μοκέτα της κουζίνας και ένα χαλί στο σαλόνι αλλά επειδή έχει πάνω το τραπεζάκι πρέπει να το σηκώσω με τον άντρα μου, μόνη μου δεν μπορώ...σήμερα τι μου είπε η σουσουράδα μου? της έβαλα να φάει φασολάκια και της λέω ''θες να σου κόψω και τυράκι?'' και μου απαντάει ''ναι γκούντα νουνού θέλω'' :lol::lol::lol: πού τα βρίσκει και τα λέει?! βρε μαρινάκι όλα μαζί βρήκες να τα κάνεις? δεν έρχεσαι και απο'δω μιας και πήρες φόρα? δεν είναι μεγάλο το σπίτι μου, ένα διαμέρισμα 90 τμ είναι, θα το κάνεις τσακ μπαμ :lol::lol::lol: συμπεθέρα αλήθεια είχες περίοδο στον χρηστάκο? και πότε το πήρες χαμπάρι ότι ήσουν έγκυος? εγώ βέβαια δε νομίζω να παίζει τέτοιο ενδεχόμενο...το στήθος μου είναι λιγάκι καλύτερα δεν είναι τόσο βαρύ σήμερα, η κοιλιά παραμένει... θαλίτσα στα λέω και από εδώ, χιλιόχρονο το αντράκι σου!!! να τον χαίρεστε!!! άντε μαζευτείτε γιατί στο τέλος θα μιλάω μόνη μου εγώ και η συμπεθέρα μου ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε συΝΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΑΝ ΟΛΕΣ :lol::lol: ΚΑΛΑ Η ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ???

ΑΝΡΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ

ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΙΜΑ!!!! :D:D:D:D ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΞΑΠΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...