Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κόρες!!! αλεκάκι τι ωραία κοιλίτσα!!! μαράκι μου συλλυπητήρια...καταλαβαίνω πως είναι καθώς πριν ενάμιση χρόνο χάσαμε τον πεθερό μου σε ηλικία 55 χρονών...ο άντρας σου θα παρει πολύ δύναμη από το παιδί, να είσαι σίγουρη γι'αυτό. το έζησα και το ξερω καλα. εγώ τρέχω όλη μερα...δε με φτάνει η μερα δυστυχώς...θα σας εξηγήσω το γιατί όταν θα βρω χρόνο...σας διαβάζω πάντως!!! φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω.... η μικρη στο χωριο, εγω μολις γυρισα απο το καφεδακι μου και ο μπαμπας εξω πινει ακομα καφε :lol::lol:

ελενα μου αυτη τη προβα τζενεραλε μας την εκαναν περσυ στο ξενοδοχειο χωρις ομως να υπογραψουμε τιποτα ουτε μας ενημερωσαν κοψαν απ'ολο το προσωπικο 100μεχρι 200ευρω (αναλογα παλαιοτητα, ωραριο, οικογενειακη κατασταση) αλλα τον επομενο μηνα επανηλθε ο μισθος γιατι ολοι μας ξεσηκωθηκανε και χτυπαγε ο ενας πισω απο τον αλλο αναρρωτικες και επρεπε το ξενοδοχειο να τους πληρωσει.... ενω φετος τους την εφερε αλλιως προσληψη μετα απο ενα μηνα και μεχρι τοτε 30ευρω ανεξερετου υπαλληλου και μερας μεροκαματο.... αστα μη τα συζητας.... εγω κανω το σταυρο μου τον αυγουστο να μπορεσω να παω και να πληρωνομαι 8ωρο και οχι 6ωρο..

ειμαι πολυ ευχαριστημενη μικα μου με της κλινικ τα προιοντα τα περνω χρονια και τα βολευτηκα πολυ! φυτεψες τα λουλουδακια σου???

εγω εκανα στις γονιμες ετσι νομιζα τελοσπαντων αλλα δεν τα καταφερνα... και τα τρια μωρα τα ειχα πιασει μετα τις γονιμες, αυτη τη φορα ομως επαιξε και πολυ ρολο η ψυχολογια μου δηλαδη οταν ειπα σταματαω δεν θελω αλλες προσπαθειες και αρνητικα τεστ (απο το αγχος μου πριν την περιοδο εκανα συνεχεια εμετους) και εφυγε η ιδεα απο το μυαλο μου τοτε εμεινα εγκυος... παντως αν θες να ξεκινησεις απο καπου ξεκινα φελισιν κανε 3κυκλους περιοδο και παρε τεστ ωορριξιας για σιγουρια!!!!

ζετουλα μου να σου δωσω το χρονο μου μπας και προλαβεις..... σε περιμενουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.........

Μαρία μου συλληπητήρια..........κάθε απώλεια είναι πολύ δύσκολη.........θα το ξεπεράσετε με τα κοριτσάκια σας....

Σας έλεγα δε θέλω άλλα κακά μαντάτα αλλά μου φαίνεται ότι δε γίνεται αλλιώς.........αυτά εχει η ζωή........

Εχω και γω πολλά........και ο κάθε ένας έχει τα δικά του.........ουφφφφφφφφφφφφ

Τέλοσπαντων.........

Και τα λεφτά άμα δεν τα χεις είναι ένα άγχος...........και η υγεία χειρότερα............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!! ΝΑΙ ΑΛΕΚΑ ΦΥΤΕΨΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΞΕΧΟΡΤΑΣΙΑΣΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ. ΤΩΡΑ ΜΕΤΑΦΥΤΕΨΑ ΕΝΑΝ ΚΑΚΤΟ ΧΩΡΙΣ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΘΗΚΑ..ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΙΛΙΣΙΝ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ. ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...

ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ 57 ΕΤΩΝ. ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ Η ΚΗΔΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΜΑΘΑ. Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΘΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ...ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ?????ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΗΣ ΛΕΩ..???.ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ....ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΥΓΕΙΑ ΤΑ ΕΙΠΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΠΑΛΙ. ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΘΑΝΕ...ΑΝΑΚΟΠΗ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΟΥ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΕΙΜΑΙ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΜΠΡΕΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια , να'μαι κ εγω!! καλε τι ειναι αυτο το πραγμα? τι κακα μαντατα ειναι αυτα? :cry::cry:

μαρακι συλληπητηρια κοπελα μου :cry::cry: ο χρονος ειναι το καλυτερο φαρμακο...!

εμεις καλα ειμαστε δοξα το θεο!!!!!!!!

κ σε εμας εδω στην περιοχη προχθες ''εφυγε'' ενα παλικαρακι 22 χρονων , ετσι ξαφνικα! :cry: επαιζε μπαλα κ .... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

κοριτσι ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ να εχουμε το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!! οσο για λεφτα κουτσα στραβα κατι θα κανουμε... ομως αν δεν εχουμε την υγεια μας?..........

σας αφηνω τωρα γιατι πρεπει να ετοιμαστω επειδη πρεπει να φυγω , εχω κουρεματα να κανω :?:?

φιλιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

Σας έλειψα? Εμένα μου λείψατε παααααρααα πολύ..σας πεθυμησα και ανυπομονουσα να μπω να σας διαβασω και να σας γραψω!!

Να σχολιασω πρωτα τα δικα σας..παρόλο που τα διαβασα πολύβιαστικα και θυμαμαι λίγα..ζητω εκ των προτερων συγνωμη γιαυτες που θα ξεχασω!!! 'Καταρχην Μαρία μου τα θερμα μου συλληπητηρια..μακαρι να αναπαυθεί η ψυχουλα του..απλα να σταθείς δίπλα στον αντρα σου και να υπομένεις λίγο καιρό τα ξεσπάσματα του χαρακτήρα του..αν και δεν ξερω τί χαρακτήρας είναι, αν κρίνω από εμενα και το χαμό του μπαμπα μου, περασα πολλα σκαμπανεβασματα στην ψυχολογία μου και μου πηρε παρα πολύ καιρό να το συνειδητοποιήσω..και απλα ήθελα την στήριξη του άντρα μου, που τότε απλά ήταν το αγόρι μου..και επίσης τωρα θα δεις αλλαγες και στην πεθερα σου..αν κρίνω από τη μαμα μου που από τότε άλλαξε χαρακτηρα...υπομονη και κουραγιο Μαρία μου...και φυσικα τα συγχαρητήρια μου για την κοριτσαρα σου!!

Ελενα μου και Ντίμι μου υπομονη με τη δουλεια..πηγαμε Πατρα και είδα τα χαλια της Ελλαδας..ακόμα χειρότερα από ότι τα βλεπουμε και τα ακούμε εδω...να λετε ευχαριστω που εχετε εστω και αυτο...υπομονή και προσπαθηστε να λετε ότι θα περασει όλο αυτ'ο και να μην βαζετε υπόψην σας όλα όσα συμβαίνουν...Ελενακι μου είναι καλύτερα τώρα ο Χρησταρας ε? Ντίμι μου η πριγκιπεσσα σου τί κανει?

Μαρίνα μου τί κανετε? Σκυλακι ε? τί ρατσα είναι? εγώ ειπα όταν φτιαξουμε το σπίτι, θα παρω και σκυλάκι...κανει πολύ καλό στα παιδακια να μεγαλώνουν με σκυλάκια..απλα δεν τα θελω μεσα στο σπίτι....ρε το Ορεστακο μας...και εγω πιστευω θα του περασει αυτό και ειδικα με το σκυλακι θα δεθεί και θα θελει να το χαιδευει και να του παιζει!!

Θαλεια μου τί κανεις? το αγοράκι σου?

Ρενατα μου εσείς πως είστε?

Μίκα μου βαζεις μπρος για δευτερο? σου ευχομαι να τα καταφερεις!!Πως είσαι εσύ και η κοριτσαρα σου?Διαιτα ε? Ναι με τη νηστεία παχαίνεις, το ξερω..αν και εγώ δε νηστεψα σχεδόν καθόλου, για πρωτη φορά φετος, αλλα εκανα κοιλίτσα και με ρωτανε όλοι να είμαι εγκυος... :evil::evil::evil:

Δεν εχω παρει αλλου και δεν ξερω τί να καν να τη χασω..ο αντρας μου μου λειε ότι είναι όλα τα σκ@τολοίδια που τρωω..σοκολατες, καραμελες, γλυκα, κρεμες και όλα τα συναφη...

Ηλιαννα μου πως είναι τα ζουζουνια σου? θες και τεταρτο ρε θηρίο? μπραβο σου και με το καλό τότε!!!Θενα μου ταλαιπωρημένη πως είσαι? Φαση είναι καλέ του μικρού, μην αγχωνεσαι..αφου σε βολεύει κιόλας!! ;)

Ζετα μου διαβασα ότι εχεις νεα να μας πεις..ώραία η τουρτα σας αλλα δεν προλαβα τις φωτο σας!! Να χαιρεστε την κοριτσαρα σας, πολύχρονη και ευτυχισμενη να είναι και να εχει παντα υγεία!!!

Αλέκα μου πως παει ο Πετρης μας? κλωτσαει κλωτσαει? Η Σαντυ?

Να σας πω τα δικα μου? Κυριακη φευγαμε, ο Κωνσταντίνος αρρωσταίνει Παρασκευη..μύξες και βηχα..παιρνω τηλ.το γιατρο, του λεω τα συμπτωματα και μου δίνει 2 σιροπακια..εγώ είχα αγχωθεί, μην βαλει πυρετο στο ταξίδι και γενικά παμε και την περασουμε στο σπίτι..Τελικα ήπιε τα σιροπακια 4 μερες και τον πηγαμε και στο γιατρό μας στην Πατρα και μας είπε ότι δεν επρεπε να πιει σιροπακια να τον αφηνα και θα του περναγε...Τεσπα, χαρηκε παρα πολύ ο μικρός με τα ξαδερφακια του!!Επαιζε όλη μερα και όλη νυχτα και τον εβλεπα ευτυχισμενο και γινομουν και εγω διπλασια ευτυχισμενη!!!Όλοι τον περιμενανε με ανυπομονησία και του εκαναν όλα τα χατήρια και μου τον χαλασαν λίγο αλλα χαλαλι..τον φεραμε πίσω και τον στρώσαμε πάλι!!

Ηρθαμε Κυριακή βραδυ, 12 η ώρα, μπήκαμε σπίτι 1.30 και μεχρι να κοιμηθω με πήρε 2.30..και ξύπνησα 6 για να παω δουλεια....ξενερα αλλα καλες οι διακοπές αλλα πρεπει να μαζευτουμε παλι...

όλα τα άλλα τα ίδια..θα τα πουμε και καλυτερα αυριο γιατί τωρα παω να βαλω για 'υπνο το ζουζούνι μου!!

Τα φιλια μου σε όλες σας και στα μωρακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x:x:x:x:x:x ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΕΣΤΕΙ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΟΛΑ!!!

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Μαρία μου.........μας έλειψες πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x

Μαράκι μου πότε θα βρεθούμε??????Για βάλτε τη Λεμεσό στο πρόγραμμα.........

Θέλω και γω διακοπές!!!!!!!!!!!Αλλά πούντες??????

Τελικά σήμερα θα πάμε στο θέατρο που σας έλεγα........ΚΟΤΖΙΑΚΑΡΟ ΤΕΖΑ!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Φουλ πρόγραμμα Σαββ/ριακου : φεύγω στις 2 από τη δουλειά πάω παίρνω τον Ορέστη και την κοπέλα να μου καθαρίσει.......παίζουμε και καθαρίζουμε το σπίτι........ο άντρας μου πάει σε ματς......ετοιμαζόμαστε πάμε τον Ορέστη στη γιαγιά του και πάμε στο θέατρο..........αύριο έχουμε στο σπίτι τραπέζι σε κάτι φίλους μας από Λευκωσία........αν θυμάστε το maraki24 ήτανε στην αρχή μαζί μας για τις παλιές μιλάω..........το απόγευμα έχουμε βολτα σε ένα χωριό και καφεδάκι..........κουράστηκα από τώρα...........

Καλό Σαββ/ριακο με υγεια!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΜΩΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΧΕ ΨΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ. ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΘΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠ ΕΞΩ. ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΣΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΙΠΕΙ. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΑΣ ΚΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ. Ο ΝΙΚΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΠΟΛΥ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ. ΘΑ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΑΝ ..ΤΙ ΘΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ !!! ΕΝΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΓΡΙΕΥΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΧΘΕΣ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΚΛΑΙΓΕ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ. ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΛΑΜΜΑΤΑ. ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ? ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΧΘΕΣ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2,5 ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΜΗΝΩΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΚΑΛΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ????

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol: ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol: Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΒΑΖΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΛΕΕΙ << Κ ΑΥΤΟ ΠΑΡΩ...Κ ΑΥΤΟ Κ ΑΥΤΟΟΟ>>> Κ ΚΟΙΤΑΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΑ ΠΡΑΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΜΕ...ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ :oops::oops::oops: Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Κ ΜΑΣ ΒΡΙΣΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΗΣ :oops:

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!ΡΕΝΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ?????? ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΣΤΙ , ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΟΜΑΙ...ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΠΙΑ...Η ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ GARNIE ULTRA LIFT , ΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΤΠΕΣ ΓΡΕΜΜΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ. ΡΕΝΑΤΑ ΠΑΡΤΗΝ Κ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ. ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ..ΒΡΙΣΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΑΠ ΤΙΣ ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥΣ ΔΗΛ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ Η ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΕΙΧΕ ΖΕΣΤΗ ΣΚΑΣΑΜΕ. ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΕΣ. ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ..ΤΩΡΑ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΟ (ΤΟΥΡΚΟΥ) Η ΑΛΕΚΑ ΞΕΡΕΙ...!!!!! ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ? ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΗΠΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΑΡΙΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΧΑΘΕΙ. ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟ, ΤΩΡΑ ΟΡΓΩΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΦΡΕΖΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΝ ΚΟΙΤΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ! ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΧΑΛΙΚΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΙΣΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΕ ΟΜΟΡΦΑ.

ΚΑΛΕ ΤΑ ΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ? ΤΙ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ !!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΗΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟ. ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ..... ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΤΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ, ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ. ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ?

ΕΛΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΚΥΛΙΟΜΕΝΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ. ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ. ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΡΑΦΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ METRO MALL ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ (ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ), ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΗΓΓΑ ΣΕΡΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ. ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΕΡΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ. ΤΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΤΙΝΟΝΙ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΨΥΧΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΟΔΗΓΗΜΑ. ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ!!! ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ; Κ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΙΣΚΟΠΙΣΜΟ Κ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ!!!

ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΡΘΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ Κ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ :shock:

ΕΜΕΙΣ ΡΕΝΑΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΤΖΙΠ ΤΗΣ ΠΕΡΕΓΚΟ 350 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΞΩ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΥΛΗ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ?? :lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ 70-80 ΕΥΡΩ ΩΣ ΚΑΝΑ 600

ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Κ ΠΟΛΛΥ! ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΟΥ! :x:x:x:x:x:x

ΜΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΛΑΧΑΝΟΛΗΠΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΖΙΠ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΚΑΗΜΕΝΟΥ. ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΒΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ? ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ.

ΑΛΛΑ ΑΥΛΗ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΑΡΚΟ. ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΕΓΩ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΑΡΙ.

ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΜΑΖΕΨΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ...ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ. ΣΤΙΣ 3 ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3.15 ΤΟ ΕΔΕΙΞΑΝ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα πολύ βιαστικα γιατί είναι και αργα απλα να δηλωσω παρουσία!!

Ρενατα μου χρονια πολλα στο αγορακι σου, να το χαιρεστε, παντα να είναι υγιής και ευτυχισμενος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες και Καλό Μήνα μας !!!!!!!!!!!!

Ρενατούλα μου να τον χαίρεσαι τον Νικόλα μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαρούμενος πάντα !!!!!

Παιδεύτηκα λιγάκι με τους Μάιδες ... αλλά άξιζε τον κόπο νομίζω έτσι ... ????

Δέχομαι τα συγχαρητήριά σας !!!!!!!!!!!! χαχαχχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μοθ τι κανετε? Εγω αφησα τον Κωνσταντινο να φαει σουπα μονος του και τα εχει κανει...

!@#$%^&*()...αλλα είπα δεν πειραζει..χαλαλι!!! Ντιμι μου τι πανεμορφα στεφανια είναι αυτα? Μπραβο σου και συγχαρητηρια!! Και εμεις φτιαξαμε στεφανι αλλα μονο με λουλουδια που είχαμε στον κηπο..είναι ωραίο αλλα όχι τοσο εντυπωσιακο σαν τα δικα σου!!και παλι μπραβο σου!!!

Οι υπόλοιπες τί κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΝΑ ΜΑΙ!!!

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ !!! [smilie=occasion13.gif]

ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :roll::roll::roll: ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΙΩΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ :lol:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ Π[ΑΝΕΜΟΡΦΑ ΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΤΧΝΗΣ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!! ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΩΡΑ 15.30 ΣΗΜΕΡΑ...ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ...ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΤΗΛ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ....Α ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΛΑΩ ΣΙΓΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΛΕΩ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΑΡΙΑ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΘΕΛΑΜΕ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ) ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΚΑΑΤΩ. ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ . ΛΕΩ ΕΛΑΤΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5. Ε ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΕ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΡΗΜΑΔΟΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΣ ΝΟΝΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΥΛΗ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΦΟΒΟΜΟΥ ΜΗ ΠΕΣΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ Κ ΓΡΑΝΤΟΥΝΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ ΤΗΣ...

ΡΕΝΑΤΑ ΑΥΛΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ 800 ΜΕΤΡΑ ΝΟΜΙΖΩ...

ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΑ ΦΟΥΛ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΕΒΑΛΑ ΛΕΠΤΑ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΨΙΛΟ ΚΟΥΒΕΡΛΙ.

ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ..

ΝΤΙΜΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΤΑΦΑΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!

Μικα μου με γεια το ποδηλατακι σας αν και δεν το δειχνει η σελίδα..

Ελενα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, γερος και δυνατός να είναι!!

Κορίτσια εμας εδώ από χθες, από καλοκαίρι που ήταν και φοραγαμε κοντομανικα, βρεχει και φυσαει.. :twisted: ξανα χειμωνας...ευτυχως που δε φυλαξα όλα τα χειμωνιατικα και εχω και φοραω.. :twisted: Πανω που μαθε και ο Κωνσταντινος να παιζει στην αυλή όλη μερα τωρα ξανακλειστηκαμε μεσα και κλαίει να βγει εξω.. :(

Τεσπα...εσείς τί κανετε? Οι υπόλοιπες πού είστε κορίτσια μου? τι κανετε???

Μαρίνα μου τωρα θυμηθηκα!! Μου είχες πει να κανονισουμε να βρεθουμε!!Αμε!!Θα το βαλουμε στο πρόγραμμα!!!Και εσείς το ίδιο αν ερθετε προς τις περιοχες μας, ειδικα τωρα που καλοκαιριάζει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προκομενη συμπεθερα...χρυσοχεεεερα μου :lol::lol: κ του χρονου κ του χρονου :mrgreen:

εμεισ δεν τον πιασαμε το μαι κατσαμε μεσα για ξεκουραση :roll:

χρονια πολλα ρενατα να τα εκατοστισει το αντρακι σου κ εσυ ελενακι τον αντρουλι σου ;)

εμεισ ειχαμε την γιορτη την κυριακη ο ιασονασ κ την δευτερα ο συζυξ...ετσι ειχαμε ψησιματα κ βολτεσ το σ/κ/δ κ την τριτη κατσαμε μεσα χιχι

φιλια σε ολεσ ...παω καθε μερα για δουλεια εκτοσ σ/κ κ εχω πιξει....ο νεκροθαφτεισ τα ιδια ..στον κοσμο του ..τρωει καθε μερα χυλοπιτεσ κ τισ καταπινει αμασιτεσ...τι κακο κ αυτο δεν χορτενει με τιποτα :lol::lol::lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ?????

ΒΡΕ ΑΛΕΚΟΟΟΟΟ ΜΠΑΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΕΣ??????

ΜΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ Η ΣΕΛΙΔΑ!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ Ν Α ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΠΗΔΑΛΙΑ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!!!! :D ΤΟ ΠΑΕΙ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΛΚΑΚΑ! :D

ΕΓΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ Κ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ!!! ΕΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΚΑΤΣΑΜΕ!!!! ΤΙ ΑΤΙΜΟΣ ΗΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!! Κ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ 50ΑΡΙ :o

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΡΟΥΧΑ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!

ΘΕΝΑΚΙ ΑΝΤΕ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ( ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ)) ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ??? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...........

Ρενάτα μου να σου ζήσει και να ναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!!!!!!!

Ελενάκι να σου ζήσει ο αντρούλης σου..........

Θένα μου να σου ζήσουν και σένα και ο μικρός και ο μεγάλος!!!!!!!!!!

Εμείς δεν έχουμε πάει ακόμα jumbo οπότε δεν ξέρω πως θα αντιδράσει...........είναι και φοβιτσιάρης αμα εχει κόσμο πολύ.........ίσως να μαζευτεί πάνω μου.........

Dimi μου τέλεια τα στεφάνια σου.........πολύ ωραίο το πηγάδι!!!!!!!!!!Στην αυλή σου είναι??????Θέλω και γωωωωωωωωωωωωωω.....

Μαράκι μου ναι πρέπει να κανονίσουμε!!!!!!!!!!

Εγώ τα ίδια δουλειά σπίτι...........απόψε έχουμε αρραβώνες και αύριο το ίδιο.........πάλι φουλ πρόγραμμα..........νιώθω πολύ κουρασμένη!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...