Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

χρονια πολλα κοριτσια

ξερω ειμαι γαιδουρα δεν θα πω δικαιολογιεσ απλα απο βαρεμαρα χαθηκα!

λιγο φατσοβιβλιο κ το κλεινω αφυστε που εχω βρει μπελα γιατι ο γιωργακησ θελει ολο να μπαινει στο youtube να βλεπει τα hotwheels :twisted: κ μου περνει το λαπτοπ για ωρεσ κ η μικρη παει στο μεγαλο το pc κ παιζει πολι ποκετ :shock:

θα με τρελανουν τα παιδια μου ,απο τη μια εχω ησυχια απο την αλλη δεν θελω γιατι καθοντε σχεδον ολη μερα κ θα βγαλουν τα ματια τουσ :roll: .

ο ιασονασ εχει αποθρασυνθει τελειοσ,εχει φαει κολλημα με τον πατερα του τον τελευταιο καιρο τοσο πολυ που μαζι κατουρανε κ πλενοντε :shock::lol: ,ρουπι δεν μπορει να κανει ,αφου φευγει απο την μπαλκονοπορτα για να μην το καταλαβει ο μικροσ :lol::lol:

το βραδυ δε...εχουμε οργανα...χαμοσ για να κοιμηθει φυσικα με τον πατερα του κ θελει οταν ξυπνησει να ειναι ο πατερασ του ο πρωτοσ που θα δει :lol: (χωρισ υπερβολεσ)αλλιοσ κλαιει κ χτυπαει οποιον βρει μπροστα του. τι θα κανω δε ξερω ,φαση ειναι λεω θα περασει ,οχι οτι δε με βολευει ;):lol:

αλλα γινετε κουραστικοσ :evil: . προσπαθουμε να βγαλουμε πιπιλα κ τη βραδινη αλλα με την γκρινια του δε το βλεπω :roll: .

εμεισ πανεσ βρακακι το 5 του περνω κ απο τα Lidl βολευουν πολυ.

thalia σε φανταζομαι με τισ βαλιτσεσ στο χερι κ απο πορτα σε πορτα :mrgreen: οπου γησ κ πατρησ :lol:

μαρακι με το καλο το κοριτσακι σου τυχερηηηηηη ακουμε που σου λεω ;)

μικα διαιτα κ μωρο ειναι αντιθετα :mrgreen: κ ξερεισ τι λενε! αν κανεισ διαιτα πιανεισ κοριτσια αν τρωσ ανθυγιεινα κανεισ αγορια...δεν ξερω τι θεσ αλλα διαλεξε κ κανε :lol::lol::lol:

ελενακι μου τι εγινε με τη δολεια? εχω χασει επισοδεια ? :oops::oops: φιλια βρε κοριτσι σε σκεφτομαι συνεχεια :x:x

φιλια σε ολεσ ελπιζω αυριο να ξανα μπω :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω! εκανα τα ψωνια μου και ελπιζω και τα τελευταια για το μπεμπη και τωρα απολαμβανω την ησυχια του σπιτιου, ο αντρας δουλεια και η μικρη στο χωριο! και εγω εχω να κανω δουλειες στο μπουρδελοσπιτο αλλα βαριεμαι σε λιγο!!!!

μικα μου λες??? και εγω τις μετραγα τις γονιμες αλλα και οι τρεις εγκυμοσυνες που ειχα(1η παλλινδρομη) ηταν σε ασχετες μερες μετα απο τις μερες που μετραγα εγω.... παρε κατευθειαν φολλικο οξυ!

απο την αρχη την σηκωνα τη σαντυ, εδω εκανα εμετο και την ειχα στην αγκαλια μου... εδω ακομη τη σηκωνω για να την αλλαξω και να της πλυνω το βρωμοκωλι αν και τωρα χρησιμοποιω πιο πολυ τα μωρομαντηλα αλλα και παλι για να την παω παιδικο ή να την κατεβασω απο το σπιτι τη σηκωνω.... απλως καθε φορα που τη σηκωνω τρεχω στη τουαλετα να δω το εσωρουχο μου....

εμενα μου συστησε η ελενα τα βρακακια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη το 6 φορεσαμε λιμπερο!

αριελ χρησιμοποιω αλλα μαλλακτικο βαζω της σουπλιν το υποαλλεργικο και μοσκοβολανε τα ρουχα.... το λενορ ειναι πολυ καλο και με δυνατη μυρωδια αλλα ακριβοτσικο το ατιμο

μαρια απο κω συγχαρητηρια για τη κοριτσαρα σου αντε ταχεις ολα ετοιμα!!!! τωρα περιμενω να μου πεις πς αντεδρασε η μαμα σου επειδη ειναι παλι κοριτσι μπας και της βγαλεις το ονομα....

βρε θαλιτσα μου σε κυνηγαει η γκαντεμια πρωτη η δουλεια, τωρα αυτο.... αν σταματησει και ο ντουρασελ σου τις "διαολιτσες" πηγαινε για ευχελαιο :lol:

θενα μου εσενα ειναι και μεγαλα και καταλαβαινουν εμενα η σκατιαρα που ζηταει barbie τι να πω..... πως παει η δουλιτσα?

μαρινακι μου και εγω τα ιδια οι βεραντες σκατα και ελεγα να της πλυνω και παλι κοκκινες ειναι!

ελενα μου τι εγινε??? περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΟΠ

Τι εγινε καλε?????????

Μαράκι με το καλό να υποδεχτείς και τη δεύτερη πριγκίπισα σου!!!!!!!!!!!

Θάλεια μου...........υπομονή..........κάτι θα βρεθεί.............

Μικα μου αντε μακαρι να είσαι η επόμενη και ότι να ναι.........αγόρι κορίτσι όλα καλά να ναι!!!!!!!

Θενα γιατι μας γραφεις??????????Γραψε κανα νεο από το καφενείο............ησυχασαν τα πραγματα?????????Φιλιά στα μωράκια σου και του Ιάσωνα θα του περάσει!!!!!!!!!!Παρα να είναι κολλημένος πάνω σου???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς αποκτήσαμε κουταβάκι........ένα αδέσποτο που ήρθε και μας βρήκε από το πουθενά...........και ειλικρινά αυτό μας έλειπε!!!!!!!!!!!!!!Μου κατουράει στη βεράντα!!!!!!!!!!!!!Τόσο γρασίδι και διαλέγει τη βεράντα μου......... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και να το ταίζεις, να το ποτίζεις, να το λούζεις...........Μπελάδες δεν ήθελα μπελάδες μας βρήκαν!!!!!!!!Αλλά είναι κρίμα..........που θα παει???????

Καλο Σαβ/κύριακο να περάσετε...........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη που χαθηκα!!!! :D:D:D:D:D

ΤΙΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΧΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !

ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΚΚ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΥΜΒΑΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΙΚΗ Κ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΟΙΤΑΞΩ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΔΥΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕΣ ΘΑ ΧΕΙΣ ! ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΑΔΕΕΡΦΗ!!!! ΚΑΛΩΣ ΚΑΚΟΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! Κ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΓΙΩΡΓΑΔΕΣ!!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ?????? ΧΑΧΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ!!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!! Μ ΕΛΕΙΨΕΣ!!! ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??? ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ?

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!! ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ!!!!!! ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΑΜΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ. ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ !!! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.....

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ !!!! ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ !!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΟ ΜΑΣ. ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ !!! ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ.....

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ. ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΤΙΜΗ.

ΑΛΕΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ. ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ. ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ....

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΠΑΝΤΩΣ. ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΠΙΚΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙΣ.

ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ. ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ ΚΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΤΑΝΕΙ. Ο ΝΙΚΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΑΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑ. ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΜΕΡΑ ΨΗΣΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ, 4 ΑΡΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΒΡΕΞΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΙΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ. ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΟΛΟ ΕΞΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 33 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ Η ΒΙΟΨΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΚΙ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΧΗΜΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ. ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 2,5 ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΣ. ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ, ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το καταλαβα ελενα μου οτι εχει σχεση με τη δουλεια....και στου αντρα μου το ξενοδοχειο και εκει που θα δουλεψω ενω ξεκινησαν κανονικα και εργαζονται θα τους κανουν προσληψη 1μαιου! που θα παει το χαλι μας!

καλως στην ξενυτεμενη ρενατα... πρεπει να τα περασατε τελεια και να ανανεωθηκατε οχι μονο ο μικρος! μπες στο προφιλ μου στολισα τη κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από'δω!!! πώς είστε? σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! να είστε καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!!! εμείς από υγεία είμαστε καλά αλλά από τα υπόλοιπα σκ@τ@ :(:(:(:( θα σας τα πω καποια άλλη στιγμή γιατί προς το παρόν δεν έχω κουράγιο ούτε να τα γράψω :cry::cry::cry::cry: η σουσουράδα μου είναι καλά και πλέον κάνει κανονικές προτάσεις και έχω ξετρελαθεί η μάνα :D:D:D έχει γίνει και σούπερ γλυκιά και τρυφερή και μου κάνει όλο αγαπούλες και λιώωωωωωωωωωνω!!! μου λέει ''μανούλα μου παπαπάω πολύ,ζωή μου, πιχή μου(=ψυχή μου), κούκα μου(=κούκλα μου)'' και άλλα τέτοια και όλο με αγκαλιάζει!!!!! σήμερα πήγα και στον γυναικολόγο και μου είπε ότι είμαι σε τέλεια κατάσταση και έτοιμη για το δεύτερο :?:?:? μίκα μου εύχομαι να το έπιασες το σπόρι ;);) κι εσύ ρενατούλα μου σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!! αλήθεια ισχύει ότι μετα απο το πρώτο παιδί τα υπόλοιπα ''πιάνονται'' πιο εύκολα? :roll::roll::roll: συμπεθέρα μου μην στεναχωριέσαι, υπάρχουν και χειρότερα...τα δικά μου ας πούμε :(:(:( ας έχουμε την υγειά μας και βλέπουμε...στις υπόλοιπες που δεν αναφέρθηκα ξεχωριστά σας στέλνω την αγάπη μου :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα θα τη φάω τη μικρή μου...καθάριζα το μπάνιο και έρχεται και μου λέει ''μαμά καχαρίζεις τη λεκάνη να κάνω τσίσα μου και σκατούλες'' :lol::lol::lol::lol: τώρα περιφέρεται μέσα στο σπίτι και λέει αμπέμπηκα στη λεμονιά να κόψω τη λεμόνι =))=))=))=)) ό,τι να ναι αυτό το παιδί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα ζετακι κ με ενα καινουριο σπορακι συντομα :mrgreen:

απαπα καλα ειμαστε χιλιομετρα πισω εμεισ :roll::roll: ποτε θα μιλησει ο δικοσ μου επιτελουσ :evil: αρχιζω κ εκνευριζομαι , οχι τιποτ'αλλο πωσ θα βγαλουμε τισ πανεσ αν δεν τα λεει!

ελενακι μου οτι σε βρηκε τωρα τι να κανει! μπορεισ κ αλλιωσ ,ειναι μονοδρομοσ μονο να κατσεισ σπιτι σου εμηνε :roll::roll: υπομονη που θα παει θα γυρισει ο τροχοσ!

εμενα οι γαμπροι καλα κρατουν αλλα τουσ εχω υπο ελεγχο....εχουν πλακα τωρα γιατι ξεροντε αυτοι που με χαζευουν κ ο ενασ πιραζει τον αλλον ιδικα οταν καθοντε στο μπαρ-διαχωριστικο εκει πιραζοντε '''ηρθε κ εκατσε εκει να βλεπει'' κανε πιο κει να ρθω κ εγω ' κ τετοιεσ βλακιεσ αλλα τωρα τουσ εχω μαθει κ δε με νοιαζει ,τουσ βαζω κ στη 'θεση' τουσ οταν πρεπει ;)

κουραση πολυ αλλα η δουλειεσ του αντρα μου πεφτουν κ ετσι κ εγω δε μηλαω :roll:

τα παιδια αρχισαν σχολειο κ μπηκαμε παλι σε σειρα γιατι την ειχαμε χασει :lol:

το μαρακι στη κυπρο που χαθηκε? :? η εγω δεν την εχω διαβασει καπου? :roll:

φιλια πολλα κ καληνυχτεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI ΟΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!!

ΕΧΟΥΝ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ Κ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ!!!! :?:?:?:?:?

ΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΕΤΣΙ?

ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ Η ΑΛΑΓΗ ΤΗΣ SYMBASHS>??? Ε?????

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! ΤΙΣ ΕΥΧΕΣΜΑΣ!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΣΟΥ!!!! :D

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΟΥ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου..........

Θένα μου να σου ζήσει ο Γιωργος σου!!!!!!!!

Ζετα μου χρονια πολλα και σε σενα παντα με υγεια!!!!!!!!!!!!

Ρενάτα μου καλωσόρισες...........κρίμα αυτό με το φίλο σου λυπήθηκα πολύ...........Όλο κακά έχει αυτός ο κόσμος!!!!!!!!Τι ειναι αυτό το πράγμα??????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Άντε με το καλό να αποκτήσουμε κι άλλα μωράκια και να γίνουμε πολύτεκνες!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ...Η ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΦ ΟΣΟΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ. ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΝ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΞΑΝΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ. ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ, ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ. ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ, ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ......ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.

ΚΑΛΕ Η ΜΑΡΙΑ Η ΚΥΠΡΙΑ ΚΑΙ Η ΝΤΙΜΗ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΑΝ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟ ΤΑΣ ΕΞΟΧΑΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κι εγώ καλά κοριτσάκια μου .. συγχωρήστε με αλλά με μετακομίζουν ΞΑΝΑ!!!!!

..... είναι μάλλον μέχρι να με μετακομίσουν σπίτι μου !!!! Δεν σας έχω διαβάσει εννοείται... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ ΜΑΣ !!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου ... μΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας κοπελιεεες!!!!!!!! εδω κ εγω.. :mrgreen: πως ειστε? τι κανουν τα μικρουλακια μας?

σας εχω διαβασει αλλα με πολλα πολλα διαλλειματα :?:shock:

κα'αρχην να ευχηθω χρονια πολλα σε ολους τους χθεσινους εορταζομενους απο το παρεακι μας!!!!!

δευταρον θελω να σας ευχαριστησω απο καρδιας , πολυ για τις ευχες σας για το αγγελακι μου!!!

εμεις ειμαστε πολυ καλα δοξα τον θεο!! τωρα κανει κ καλες μερες κ βολταρουμε ( οταν δεν ειμαστε κομματια)!!! αχ δεν μου φτανουν οι ωρες τις μερας ομως βρε κοριτσια , θελω να κανω πραγματα κ δεν προλαβαινω :(:(:roll::evil:

θελω να ξεστρωσω (μαζι κ μια ψιλογενικουλα) κ αυτο κ μονο θα μου παρει κ εγω δεν ξερω ποσες μερες.. :roll: σνιφ σνιφ

μαρακι μου τελεια αλλο ενα κοριτσακι ,τι ωραια!!! θα εχει ομορφη παρεα η μικρουλα μας!!! με το καλο!!!!

αφου κ εγω σκεφτομαι να κανω αλλο ενα κοριτσακι για να εχει παρεα η αννα μαρια μου!!.... :mrgreen::mrgreen:

αλεκαααα καλε εσυ κοντευεις να γεννησεις , δεν το ειχα συνειδητοποιησει , πριν λιγο κοιταξα το τικερακι σου!!!! αντε με το καλο οοοοο!!!!!!!!!!!!

ελενα τωρα πλεον υπομονη!!! τι αλλο εχουμε να κανουμε??

ρενατα μου πολυ στεναχωρηθηκα για τον φιλο σας :cry::cry: ολα να πανε κατ'ευχην!!!!

ζετα μου αντε με το καλονα ερθει το καινουριο σπορακι!!!!!!!

ντιμι μου αχαχαχαχαχχααχαχ δεν υπαρχει η μικρη , πολυ γελασα!!!! :lol::lol::lol::lol:

θεναααααααα μ'αρεσεις που εχεις βαλει τις κατακτησεις σου σε μια σειρα!!! αχαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα δεν θυμαμαι κ πολλα... ηδη κ αυτα αρκετα ειναι χιχιχι :oops::?

σας φιλω ολες μα οοοοολες κ ζητω συγνωμη αν ξεχασα (που σιγουρα εχω ξεχασει :oops: ) να αναφερθω σε καποια!!

εις το επανειδηννννννν!!!.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες μου!! πώς είστε? καλέ ηλιάννα τι διαβάζω? θες και τέταρτο?! :o:o:o:o:o8-}8-} [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] ντιμάκι πώς τα πάτε εκεί? ελπίζω πάντως να είναι για καλό η μετακόμιση και όχι για να σε στείλουν :?:?:? θετική σκέψη!!! ρενατούλα μου γλυκιά το ξέρω πως καλό θα είναι να κάνουμε αδερφάκι στα παιδάκια μας, άλλωστε και εγώ έχω αδερφή και την λατρεύω και δεν θα ήθελα να είμαι μόνη μου καθώς αυτή είναι ο πρώτος άνθρωπος στον οποίο θα τρέξω αν συμβεί κατι αλλά για να πω την αλήθεια φοβάμαι πολύ για το τι μέλλον θα μπορέσω να προσφέρω στα παιδιά μου :cry::cry::cry: τεσπα αν το αποφασίσω και βάλω μπρος θα είστε οι πρώτες που θα το μάθετε ;););) εγώ κοριτσια μου σήμερα στεναχωρήθηκα πάρα παρα πολύ καθώς έμαθα ότι ο εγγονός μιας φίλης των γονιών μου 12 χρονών και υγιέστατος ξύπνησε μια μέρα και είχε παραλήσει εντελώς από το λαιμό και κάτω :o:o:o μετα από άπειρες εξετασεις τους είπαν ότι το ίδιο το σώμα του παιδιού γέννησε αυτή την ''αρρώστια'' και ότι ίσως κάποια στιγμή όπως ξαφνικά παρέλησε έτσι ξαφνικά να επανέλθει :(:(:(:( τι συμβαίνει παναγία μου? φύλαγε τα παιδάκια μας να είναι γερά αυτό παρακαλαω από το πρωί... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!!!!!!!!!Τι ειν' αυτό που μας είπες βρε Ζετάκι???????Κύριε Ελέησον στα καλά καλούλληκα που λέμε και στην Κύπρο!!!!!!!

Μη λέτε άλλα κακά μαντάτα και ψυχοπλακώνομαι.............

Εψές βλέπαμε MEGA Ελλάδος και είδα κάτι διαφημίσεις με τον Βενιζέλο και τον Σαμαρά.............Εμείς που είμαστε και εκτός και μουτζώναμε.........εσεις τι κανετε όταν τις βλέπετε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μισή μέρα σήμερα στη δουλειά..........σκεφτόμαστε απόψε για θέατρο.......δεν έχουμε πολλά εδώ αλλά εχουμε ένα στη Λεμεσό αυτή τη βδομάδα που είναι διασκευή του σεσουάρ για δολοφόνους........πρέπει να χει πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!!Να ξεσκάσουμε γιατί θα σκασουμε στο τέλος!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά.........Να προσέχετε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΕΘΑΝΕ :cry::cry::cry: ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΓΕΣ....

ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.... :(:(:(

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: σηλυπιτιρια ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕΕΣΑΣ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!! ΗΣΥΧΑΣΕ ΟΜΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ Κ ΑΛΑΖΟΥΜ Ε ΚΑΝΑΛΙ!!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΤΟΥΣ!!!!

ΚΑΝΕΝΟΣ!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ!!!!!! Ε ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΤΟΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΓΙΑΟΥΡΤΟΜΑ????? Ε ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΕΓΩ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΘΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ??? ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ???? ΒΡΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

ΓΙΑ ΜΑΣ Ι ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΟΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΡΘΑΝ Κ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΗΛΙΣΟΥΝ!!! ΚΑΙ ςΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΟΙ!!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!

ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε κοριτσάκια μου ... τι χαμός είναι αυτός ???

Τι στεναχώριες είναι όλες τούτες... ??? Αμάν πια ... Δεν αντέχω κι εγώ ... όλο μα όλο δυσάρεστα ακούω!

Συλληπητήρια Μαράκι μου ...!

Βρε Ζετούλα μου ... πως βρε παιδί μου ???? Τι ήταν όλο αυτό?? Πως έγινε ???

Ρενατούλα μου πολύ λλυπάμαι..!!!!

Ελενάκι μου ... σε καταλαβαίνω απόλυτα ... αυτό που περνάω κάθε μέρα .... δεν ξέρω αν θα μπουρούσε να πληρωθεί σε χρήματα ..... δεν ξέρω κι ούτε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί γίνονται όλες αυτές οι μετακομίσεις... το μόνο σίγουρο είναι ότι η καρέκλα μου "τρίζει".. .!!!

φιλάκια καλές μου φιλενάδες που ευτυχώς έχω κι εσάς κ σας λέω το πόνο μου !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη πιανεται θεμα το εργασιακο ποναει αρκετα.... το θεμα ειναι να πληρωσουν τον αντρα μου.... και εγω αυτο φοβαμαι που ειμαι και σε αυτη τη κατασταση....

σημερα περασα απο τον ΟΑΕΔ μπας και δικαιομουν τιποτα να παρω αλλα που... πρεπει να εχω ενεργο εργασιακη σχεση και φυσικα οχι για 10μερες πανω απο 2μηνες.... αρα που τετοια τυχη

μετα πηγα γιατρουλη ολα μια χαρα με το μικρο φτασαμε τα 2κιλα και συνεχιζουμε, πηρα και το χαρτι ΠΗΤ για το ΙΚΑ και τωρα πρεπει να συγκεντρωσω ολα τα χαρτια να ταχω ετοιμα ωστε οταν γεννησω να πληρωθω....

βρε ζετουλα δηλαδη ξυπνησε ενα πρωι και εμεινε παραλυτο? ακομη δεν μπορω να το χωνεψω.... δε ξερω τι να πω....

παντως απο δω το φερνεις απο εκει το πας θα το σκαρωσεις το δευτερο.... παντως δεν ξερω αν το πιανεις ευκολα το δευτερο, εκανα προσπαθειες 5μηνες και τα καταφερα οταν ειπα θα σταματησω γιατι δεν με περνει η σεζον πλεον....

ντιμι μου παλι μετακομιση???

ελενα γιατι το σωματειο σας μιλησε τωρα αφου υπογραψατε, να σας πει τι "δεν επρεπε να υπογραψετε" οπως ειπαν στον αντρα μου???

συμβαση εργασιας ειναι ενα κωλοχαρτο που καθοριζει το μισθο, τα ρεπο, το ωραριο και αν κανεις υπερωριες και φυσικα ποτε μπορουν να σε απολυσουν βαση του κλαδου που ανηκεις και λεγεται συλλογικη επειδη ολοι περναν ακριβως τις ιδιες αποδοχες.... αυτο που υπογραψατε ειναι συμβαση εργασιας αλλα ατομικη δηλαδη λεει αλλα σε μενα και αλλα σε σενα και φυσικα δεν ειναι τα ιδια ποσα αποδοχων που ειχαμε στη συλλογικη δηλαδη μεσω του σωματειου και σιγουρα εχουν βαλει οτι δεν δικαιουστε τιποτα σαν αποζημιωση αν σας απολυσουν....

κανε το σταυρο σου που εισαι ακομη εκει, εδω στα καρφουρ της ροδου υπογραψανε ολοι για να εργαζονται ολοι 4ωρο....

μαρακι απο κω τα συλληπητηρια μου.... θυμαμαι που τον ειχατε κρητη.... ας αναπαψει την ψυχουλα του να ξεκουραστει και η πεθερα σου

ζετα επαθα πλακα με τη κορη σου.... εγω εκανα μια αποπειρα για τουαλετα ή γιογιο και το μονο που καταφερα ηταν να μη μου λεει πλεον ποτε κανει κακα!!!!

σημερα που πηγα στο ΙΚΑ κατα τυχη βρηκα το παιδιατρο της και με ρωτησε πως ειναι και του λεω "να γιατρε προσπαθω της κοψω πιπιλα και μπουμπουλινο" και η απαντηση του ηταν "μη το κανεις ακομη γιατι θα βλεπει το μωρο που θα εχει πιπιλα και μπουμπουλινα και θα ζηλευει" αστην να την βαλει σε προγραμμα ο παιδικος για το μπουμπουλινο....παντως τωρα ειναι διπλα μου και με κανει πριτσς πριτσς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΣΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΥΠΟΓΡΑΨΑΜΕΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ :?:?:?:?:? ΤΩΡΑ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΕΡΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ!!!

ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΚΑΛΟΠ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΟΧΑΡΤΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΜΗΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ!

ΑΥΤΟΙ ΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑ Σ ΠΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΡΕΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!

ΝΤΙΜΗ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΤΡΙΖΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΙΑ!!!!!!

ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΔΥΣΣΑΡΕΣΤΑ...

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΣ..ΑΥΤΗ ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΖΕΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟΑΝΟΣΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΤΡΕΜΩ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ!ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΒΓΗΚΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ, ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ Κ ΣΟΒΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ! ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ...

ΕΛΕΝΑ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?

ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΙΝΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ? ΓΙΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΤΕ ΜΕ? ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ :oops::oops::oops::oops::oops:

ΑΛΕΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΜΑΣ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΜΥΡΙΖΕΙ,ΜΕΝΕΙ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ?

ΖΕΤΑΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΑΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ...ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΟΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΟΒΩ ΜΠΟΥΚΕΤΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑ ΜΟΥ!ΧΘΕΣ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΑΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΡΩΜΑ HELLO KITY ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΗΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ.ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΜΥΡΙΖΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΠΗΡΑ Κ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΔΕΙΚΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΠΤΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ..Ε ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΡΥΤΙΔΙΑΣΩ...ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΡΕ ΔΩΡΟΜ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑΤΩΡΑΠΗΡΑ ΜΙΑ ΕΝΙΧΥΜΕΝΗ. ΚΑΙ ΕΧΩ Κ ΤΗΣ ΓΚΑΡΝΙΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ, ΦΘΗΝΗ Κ ΣΟΥΠΕΡ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΥΤΕΨΩ 2 ΦΥΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΛΑΨΩ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΜΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ? ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ) ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ. ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΚΥΚΛΩΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΤΑ ΦΥΤΕΨΕΣ ΤΑ ΦΥΤΑ ? ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΤΕ ΕΞΩ....

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ. ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΟΝΤΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΔΗΛΑΔΗ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ? ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ? ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΣΣΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΝ ? ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ? ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ? ΣΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ?

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 1.30. ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ. ΞΕΡΟΣ ΕΠΕΣΕ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...