Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου τι κανετε? ευχομαι να ειστε ολες καλα !!!

εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε !!! ψαχνω για δουλεια αλλα τιποτα!! σκεφτομαστε να φυγουμε απο αθηνα!! θα δουμε δεν ξερω!! λογακια αρχισε και λεει ο ανταρτακος και να κανει και μικρες προτασουλες!!

ευχομαι σε ολες καλο πασχα με ηρεμια χωρις ανχος και πραγματικα οτι καλυτερο !!!

φιλακια πολλα σε σας και στα αγγελουδια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !!!!

ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΤΟ ΣΚ. ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ, Ή ΑΥΡΙΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ ? ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ. ΠΗΓΑΜΕ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ STERS. ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΑΣ. ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ ΧΘΕΣ ΦΑΓΑΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΨΑΡΙΑ ΤΡΩΝΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ. ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΤΟ Μ. ΣΑΒΒΑΤΟ. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ !!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΑΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΥΠΕΡΧΕΙ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ. ΣΚΕΠΤΕΣΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΠΑΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ? ΚΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ?

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ STERS ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ. ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΖΙ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ. ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΕΛΑΗΔΑΕΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να'μαι κ εγωωωωω :D

πως ειστε φιλεναδες? τα μικρα ζαβολιαρικα μας παιδακια τι κανουν???

ελπιζω να ειστε καλαααααα :D

δεν σας ξεχασα καθολου ομως οοολες τις προηγουμενες μερες ετρεχα σαν τρελη , χωρις υπερβολες :shock:

κ εκτος αυτου τωρα που εφτιαξε ο καιρος ολο βολταρουμε :mrgreen:

τωρα ειμαι πιο χαλαρη , τις προηγουμενες μερες ετρεχα γιατι το σαββατο εκανα τα γενεθλια της αννα μαριας μου κ του αγγελου μου!!!! ηταν πολυ ομορφα κ ειδικα με τον κλοουν που ειχα το καταευχαριστηθηκαν τα μικρουλια μου αλλα κ οοολα τα παιδακια !!!

αντε κ του χρονου τωρα ή μαλλον τον οκτωβρη στον μπεμπακο χιιχιχι :D

τωρα ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για το πασχα , θελω να κανω κουλουρακια , τσουρεκακια ( για πρωτη φορα...) να δουμε πως θα βγουνε :mrgreen::roll: ε κ τα αυγα μας να βαψουμε το σαββατο!!!

αυτα τα νεα μας!!!!!

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω , θα τοκανω το μεσσημερακι με την ησυχια μου ( ελπιζω) !!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς κοριτσαρες μου!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Μ. ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΡΗ! ΗΛΙΑΝΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΑ!!!! ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕ Η ΜΑΡΙΑ ΞΕΣΗΚΩΣΕ ΤΗΝ ΕΚΛΛΗΣΙΑ ΔΗΛ..ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΗ Μ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΤΗΣ, ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΨΑΡΙΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΧΑΛΑΡΑ. ΣΙΔΕΡΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΤΙΣΙΜΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΜΟΝΟ ΛΑΔΙ ΘΑ ΤΡΩΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας Ομορφούλες μου...

Σας ευχαριστώ πολυ για τα καλά σας λόγια ... που δεν έχω προλάβει να σας τα πω!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα παιδάκια της ομαδούλας μας που γιορτάζουν - Να είναι ευτυχισμένα κ καλότυχα !!!

Εγώ, εδώ στη δουλειά τα χω δει όλα !!! Γίνονται απίστευτα πράγματα εδώ μέσα ... που δεν έχω τον χρόνο να σας τα πω. Σημασία έχει ότι προς το παρόν ΥΠΆΡΧΩ. ... Τη συνέχεια θα τη μάθετε κι εσείς μαζί με μένα.

Το παιδάκι μου πάλι λίγες μυξούλες έχει...αλλά κατά τ άλλα καλά!! Εγώ έχω αφήσει πίσω πο΄λλές δουλειές, ψώνια για τα βαπτιστήρια μας .. για μας .. δεν ξέρω τι θα πρωτοπρολάβει γιατί σκεφτόμαστε Μ. Πέμπτη να την κα΄νουμε για το χωριό. Πήρα άδεια Μ. Πέμπτη και ΛαμπροΤρίτη (με τα χίλια ζόρια) γιατί θα είναι κι ο παιδικός κλειστός... και λέω να προσπαθήσω να ηρεμήσω λίγο κ να χαλαρώσω από τα βάσανα κ τη μιζέρια που μας κυνηγάει τις καθημερινές μέσα στην Εται΄ρεία.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να περάσετε όλες πολύ πολύ καλά ... αν δεν προλάβω να σας ξαναγράψω... γιατί (έτσι για να ξέρετε)... αναμένεται ξανά μετακόμιση... το που ακριβώς θα πάω .. δεν το ξέρω ακόμα .. αλλά έχουμε πολλές πολλές αλλαγές !!!

Φιλιάαααααααααααα :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κορίτσια μου? εμείς είμαστε καλά!!! περάσαμε ωραία χθες αλλά μας τρέλανε λίγο ο αέρας!!! η μικρή στην αρχή κλασσικά δεν ξεκόλαγε από πάνω μου αλλά όταν λιγόστεψε ο κόσμος ήταν μια χαρά...μάλλον δεν μπορεί τον πολύ κόσμο, τι να πω?!πάντως έτρεξε, έπαιξε και δεν κοιμήθηκε καθόλου για μεσημέρι με αποτέλεσμα 8:15 μου λέει ''μαμά γάλα θέλω, νυστάζω'' και έπεσε από τις 8:15 για ύπνο μέχρι το πρωί στις 9:00 :roll::roll::roll: εντωμεταξύ δεν με αφήνει να της βγάζω φωτό και έτσι δεν έχω καμία της προκοπής από χθες :oops::oops::oops: με το που βλέπει την κάμερα ή την μηχανή εξαφανίζεται :?:?:? εσείς τι κάνετε? ηλιάννα μου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! ντιμάκο μου υπομονή, στο ίδιο καζάνι βράζουμε όλοι δυστυχώς :twisted::twisted::twisted: αλήθεια θα πάτε πουθενά για πάσχα? εμείς εδώ καθώς ο ηλίας δουλεύει φετος :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου !!!

τι κανετε εμεις καλα λεμε!!!!

δεν εχει ερθει ο νονος μας ακομα!!!!

ρενατακι μου απο δουλεια ψαχνω ηδη και εδω αθηνα και πανω!!!

και βλεπουμε απλα εκει εχουμε την αμεριστη συμπαρασταση των γονιων μου!!!

δεν ειναι σιγουρο ακομα βεβεα ειμαστε 50-50 που λενε αλλα μαλον για κατα κει μας κοβω!!

δυσκολη αποφαση και για τους 2 μας αλλα δεν βλεπουμε φως στο τουνελ!!!

και δυστηχως θα πρεπει να μαζεψω ολοκληρο νοικοκυριο απο πιατα κ ποτηρια μεχρι σεντονια και παπλωματα!!!!!

κατα ταλλα ο νικολης μας ειναι μεσα στηντρελη χαρα το αγγελουδι μου βεβεα ακομα ειναι ξενυχτακος αργαει πολυ να κοιμηθει το βραδυ!!!

ζετακι να την χαιρεστε την μικρη πολυχρονη ναναι με υγεια καλοτυχη και να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!

ηλιανα να χαιρεσε τα παιδακια σου οτι επιθυμειτε με υγεια καλοτυχα ναναι!!!

δημητρουλα μου ευχομαι στην δουλεια σου να πανε ολα καλα και να ξεκουραστεις τωρα στην αδεια σου!!!

μικα μου πως ειναι η μικρουλα σοου ολα καλα πολλα πολλα φιλακιαααα

αλεκακι μου πως παει η σαντυ ? εσυ πως πας με το κολοκυθακι σου?

μαρακι μου τι κανετε ολα καλα?

μαρακι απο την κω εσυ πως εισαι πως παει η μικρη και πως ειναι και το μπεμπακι στην κοιλιτσα?

μαρινακι τι κανεις πως ειναι ο ορεστακος?

θενα μου εσυ πως εισαι με τρια φατσουλακιαααα!!!

αν ξεχασα καμια σορυ!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!! να ειστε καλα καλη μεγαλη εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙ ΨΙΤ ΕΣΥ Η ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!! ΕΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!! ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΙΠΛΑ ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΝΟΕΙΣ>???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΜΕ!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ!!! ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ!! ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΤΕ!!!

ΖΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ????? ΜΑ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ????? ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΘΕΑ!!!!!!!

ΜΙΚΑΚΙ ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ????? ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!! :lol:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ!!!! Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΙΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ Κ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟΟ ΠΡΑΜΑ!!! ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΕΝΕΙ!!!!!! ΜΕ ΦΘΕΙΡΕΙ!!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΝΑ :D:D:D:D:D

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΡΟΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!! ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΛΕΕΙ!!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΕΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ Κ ΔΕΝ ΑΦΥΔΑΤΟΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ!!!! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΘΕΙΡΕΙ ΤΟΣΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΤΑ ΤΗΝ. ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ. ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΝ ΟΕΚ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΤΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΜΕ 3 ΚΑΙ 60. ΘΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΕΙΧΕΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΑΙΤΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ.

ΘΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ? ΕΜΕΙΣ ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙ ΣΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ. ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΙΟ ΒΛΕΠΩ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ. ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΕΤΟΙΜΑ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ? ANYWAY ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΤΟΥΡΤΑ ΣΑΣ !!! ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ. ΚΑΛΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΕ ΨΟΦΟ. ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΑΤΕ ΕΞΩ ?

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΞΩ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΤΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΑΝΩ, ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΑΥΓΟ, ΡΟΥΑΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΟΥΤΣΑΚΙΑ GEOX ΤΕΛΕΙΑ ΑΣΟΡΤΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ. ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12.30 ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7.30, ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΟΥΠΙΕΣ ΛΕΜΟΝΑΤΕΣ ΜΕ ΡΥΖΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΡΩΓΙΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου........

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω........

Θάλεια μου καλωσόρισες........νομίζω καλύτερα είναι στην επαρχία παρά στην Αθήνα.........άλλοι άνθρωποι, ησυχία, καθαρός αέρας...........και η Έδεσσα είναι καταπληκτική............

Μαράκι μου καλά να περάσετε στην Πάτρα με τα πεθερικά.........θα θυμηθείς και την ξινή που έχουμε καιρό να την αναφέρουμε............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλέκα μου τέλειο το δωμάτιο σας και τέλειο και το φωτιστικό σας..............Τώρα περιμένουμε τον κολοκύθα..........θα σκάσουν από τη ζήλεια μερικές μερικές.............

Ελενάκι υπομονή με τη δουλειά..........παντού το ίδιο είναι............

Ρενάτα, Μαρία Κω, Δημητρα, Ηλιάννα και όποιαν άλλη ξέχασα φιλάκια πολλά!!!!!!!!!

Σε όλες μας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ με αγάπη και υγεία!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω ξερω χαθηκα αλλα κοριτσια ξεπατωθηκα στις δουλειες και ακομα δεν εχω τελειωσει..... χθες και σημερα σιδερωνω ακαταπαυστα αφου πρωτα ξεχωρισα τα ρουχα της μικρης, μετα ειδα ποια θα μπορει να φοραει ο αλλος και μετα επλυνα και τα εβαλα στη ντουλαπα.... μου εστειλε μια γνωστη μου ρουχαλακια αγοριστικα αλλα δεν εχει τιποτα για εξοδου και πεταχτηκα με τη μικρη μεχρι τα h&m και πηρα 2σαλοπετες τζηνακια αλλα δεν ειχε και ωραια.... το θεμα ειναι οτι δεν εχω σαλιο και κανω οτι μπορω να μη ξοδευομαι αλλα τζιφος....!

θαλιτσα μου αν νομιζετε οτι ειναι πιο καλυτερο να φυγετε, φευγατε..... απτο να ζεις με την ανασφαλεια δεν εχω δουλεια πως θα ταισω το παιδι μου και πως θα πληρωσω τη δοση του δανειου τραβατε καπου που εστω και 50ευρω σας μενουν στην τσεπη..... ο ντουρασελ τι κανει???

ηλιαννα μου τα κουλουρακια και τσουρεκι μου εφτιαξε ο αντρας μου...εγω ειμαι ακαματρα!!!

ντιμι μου εμεις δεν εχουμε σταματησει καθολου τις μυξες φετος λογ παιδικου.... αλλα καλυτερα μυξες παρα πυρετος!!!!

καλα ζζετακι εχω παθει τη πλακα μου οχι για την τουρτα αλλα με την τσαχπινα την κορη σου!!!! να μας ζησει.... και να χαρειτε τα δωρακια σας! πιο μικρη που ηταν η σαντυ εξαφανιζοταν, τωρα η ψωναρα στηνεται και περιμενει να την φτογραφισω!!!!

ελενα μου μια χαρα θα ειναι ο χρηστακης περαστικουλια σας!

ρενατα αμα κανεις και σουπιες με μελανι στειλε κατα εδω τρελενομαι!!!! με γεια με γεια και εσεις τα δωρα σας απο το νονο.... μονο εμεις ειπα στη νονα της να μην της παρει τιποτα να της δωσει λεφτα και ειναι μια χαρα!

βρε κοριτσια μια χαρουλα επειδη και ο πετρακης θα γεννηθει και αυτος καλοκαιρι οπως και η σαντυ(εδω καλοκαιριαζει και γρηγορα) αν εχετε μικρα αγοριστικα για εξοδο και δεν τα χριαζεστε δηλαδη μεχρι 4μηνων με 6 περιπου στειλτε τα μου με τα εξοδα δικα μου φυσικα... ενταξει σας καταλαβαινω οτι τα κρατατε για το δευτερο που θα ακολουθησει αλλα αν εχετε καποια και δεν τα θελετε θα σας ημουν ευγνωμων μιας και μεχρι να παω δουλεια φεξε μου και γλυστρησα!!!! οποια μπορει ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ απο μενα

ενα στα γρηγορα γιατι παω για νανακια

πολυ δουλεια λιγεσ οι ωρεσ...ειχα κ απισκεψεισ με τισ νονεσ κ οπωσ καταλαβαινετε εμπλεξα.

ο καιροσ χαλια κατεβασα παλι κουβερτε :twisted::twisted:

τα παιδια καλα ολοι καλα φιλια πολλα γεια σασ :lol::lol::lol:

ααα καλη ανασταση :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χΑΘΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΔΙΑΡΟΙΑ!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΡΥΖΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΡΥΖΟΖΟΥΜΟ ΜΕ ΓΑΛΑ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ :cry::cry::cry::cry::cry::cry: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ???

ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΤΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΝΑΙ ΟΚ ΒΓΑΖΕΙ 2 ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΜΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ???

ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!!! ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΔΩΣΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΑΕΙ ΜΑΙΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣΣ ΠΑΙΔΙ!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ 22 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΑΜΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! ΨΑΞΕ ΣΤΟ ΝΕΤ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ! ΚΑΙ ΑΜΑ ΒΓΕΝΑΜΕ ΕΞΩ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΜΑΝΙΚΑΚ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ Κ ΔΡΟΣΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟΟ!!! ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΤΖΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΑΛΟΠΕΤΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΦΟΡΕΤΗ?!!! ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ ΦΟΡΕΣΑΜΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!

Θένα μου τι ηταν αυτο το γρηγορο?????Σαν το Βέγκο και συ?????Τρεχεις και δε φτάνεις?????

Αλεκάκι μου και γω νομίζω δε χρειάζονται οι σαλοπέτες.........Καλύτερα φορμάκια κοντομάνικα ή παντελονάκια και φανελλίτσα......εγώ τον είχα συνέχεια με τα φανελλάκια τα ολόσωμα δε θυμάμαι να του φόρεσα ποτέ ρουχαλακια επίσημα........

Εγώ τελευταία μέρα στη δουλειά..........πολλή ησυχία........κανείς δε θέλει φωτιστικά.........τώρα όλοι στα δώρα και στο φαγητό............

Καλό Πάσχα αν δε ξαναμιλήσουμε........θα επιστρέψω την Τετάρτη............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑΣΕΤΕ. ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΑΞΕΙΔΕΨΕΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΕΙΔΙ !!! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ !!!

ΑΛΕΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΞΕΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΕΖΟΝ ΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ. ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΩΡΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΚΙ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΥΣΙ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ. ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ, ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.

ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΜΑΣ Η ΔΙΑΡΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΑ????????????????

ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΠΑΤΕ???

ΕΓΩ ΠΤΩΥΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΛΟΙΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ( Η ΝΕΟΛΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ) ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ Κ ΨΗΝΟΥΜΕ!!!

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ :roll:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!!!!

ΑΥΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΜΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ!!!!!!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΦΕΥΓΕΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΦΥΛΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαζόνες μου!!! τι κάνετε? κι εγώ εδώ θα είμαι συμπεθερούλα μιας και που ο συμπέθερός σου δουλεύει φέτος :cry::cry::cry: εγώ είμαι πολύυυυυυυυυυυυυυυυ κουρασμένη...όλη μέρα στο πόδι, ούτε εκκλησία δεν έχω προλάβει να πάω ακόμα... έλεγα να πάω απόψε αλλά μαζεύτηκα από την δουλειά πριν λίγο και δεν έχω κουράγιο. κι εμείς εχθές πήγαμε στον γιατρό για΄τι η μικρή μου έκανε βηχαλάκι και μας έδωσε οτριβιν. η κυρία δεν θέλει ορό κι έτσι οι μυξούλες γυρίσαν προς τα πίσω και της έκαναν βήχα. Έλενα μου θυμάσαι περυσι το πάσχα που αρρωστήσαμε οικογενειακώς με γαστρεντερίτιδα? της μικρής της κράτησε μια βδομάδα αλλα μιλάμε για πολύ διάρροια...10-18 φορές την ημέρα :o:o:o:o ο γιατρός μου είχε πει να περιμένω μιας και δεν έιχε τίποτε άλλο -πυρετό ή εμετό- και να της προσθέτω στο νερό ηλεκτρολύτες έτσι ώστε να μην αφυδατωθεί. περαστικά σας γρήγορα εύχομαι!!! όσες φύγετε καλή ανάσταση και καλά να περάσετε και όσες απομένετε θα τα ξαναπούμε σύντομα!!!! αλεκάκι μου μην αγχώνεσαι έτσι κι αλλιώς καλοκαιράκι είναι δεν χρειάζονται πολλά πολλά...εγώ θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες γιατί κι εγώ τα φορμάκια είχα βολευτεί την πρώτη χρονια...και προς θεού μην κάνεις τις υπερβολές που κάναμε στα πρώτα παιδιά μας -η δήμητρα ακόμα και τώρα έχει πάρα πολλά ρούχα- τα οποία φυσικά δεν τα χρειάζεται ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ :x:x:x:x:x:x

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ!!! 2 ΦΟΡΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ!!!

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΗΘΕΛΑ Κ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ! ΟΧΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ Σ ΑΥΤΟ!!!

ΑΝΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ :roll:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΟΡΟ !!!! ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΟΚΛΕΙΔΩΜΑ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ;);););) ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟΝ ΟΡΟ ΣΕ ΣΠΡΑΥ ΤΗΣ ΝΙΒΕΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΙΣΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ;)

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΑΝΤΕ ΦΙΛΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?

εμεις καλα τρεχουμε λιγακι ειμαστε ανχομενη οριστικη αποφαση δεν εχουμε παρει :oops::oops::oops::oops: !!!!

ο νικολας ειναι μια χαρα την εχει καταβρει με την εκκλησια επειδη εχει και αλλα παιδακια εκει!!!

καλο ταξιδι σε οσες φυγετε και καλη επιστροφη!!!

εμεις εδω προς το παρον τουλαχιστον θα κανουμε παρεα στις υπολοιπες που θα μεινουν πισω!!!

ο νικολας ειναι καλα και μεσα στην τρελη χαρα μας εστειλε ο νονος του την λαμπαδα του μια πολυ ομορφη μπλε με ενα αεροστατο ο νικος ξετρελαθηκε!! του πηρε και ρουχαλακια ανοιξιατικα και μπουφανακι και 1 παιχνιδι χαμος μολις τα ειδε ο μικρος τρελη χαρα!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!! καλη ανασταση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σβηστηκαν ολα μαμωτο..... εμεις ανασταση δεν θα παμε θα περιμεν τον μπαμπα μας να μας φερει μαγειριτσα απο τη μαμα του!!!!

ελενα μου περαστικουλια σας.... αν ειναι δοντια ειναι περισσοτερος ο χρονος για τη διαρροια και η σαντυ τα ιδια παθαινει απλως δεν της κανω διαιτα γιατι δεν της αρεσει το ρυζι.....

οσο για το πετρακη σιγουρα θα τη βγαλει με φορμακια ή φανελακια απλως οταν βγαινουμε εξω να ειμαστε λιγο καλοντυμενοι... εεε στη σαντυ πως της φοραγα τα φουστανακια της....

μαρινακι μου αντε να ξεκουραστεις και εσυ λιγο απο το μαγαζι!!!!

ηλιαννα μου καλη ανασταση!!!!

εργαζομενη θενα που αυτες τις μερες σιγουρα κανουν ουρα εξω απο το καφενειο..... καλη ανασταση

θαλιτσα μου μακαρι η ανασταση του θεανθρωπου να σε φωτισει και να παρεις τη σωστη αποφαση αν θα μεινεις ή οχι που θα συμφερει την οικογενεια σου

ζετουλα μου αν δεις οτι κανει δουλεια το οτριβιν ενημερωσε μας γιατι ολο το χειμωνα τη περασαμε με ορους και μυξες και πολλες φορες εκανε και βηχαλακι αλλα ο γιατρος δεν μας εδινε τιποτα απολυτως....

αααα ξεχασα ανεβασα κι'αλλες φωτο με τη κουνια ετοιμη στο προφιλ μου.... μετα την επισκεψη στο γιατρο θα κλεισω και βαλιτσα για κοριτσια ξεκινησαν οι συσπασουλες και ψιλοφοβαμαι....

καλη ανασταση και να καλοπερασετε οσες πηγαν στα χωρια τους και για μας καλη ανασταση και καλοφαγωτο το αρνακι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!! πώς είστε? εγώ εδώ κάνω δουλειές από το πρωί :(:(:( η δήμητρα σήμερα ξύπνησε από τις 8 και πολύ μου κακοφάνηκε καθώς πριν από τις 9:15 δεν μου ξυπνάει :o:o τώρα βέβαια έπεσε ξερή για ύπνο!!! αλεκάκι μου ναι το οτριβιν κάνει δουλίτσα-χθες βράδυ δεν έβηξε καθόλου-και μας ο γιατρός δεν μας δίνει με το παραμικρό φάρμακα -η δήμητρα μέχρι στιγμής αντιβίωση δεν έχει πιει ποτέ- αλλα για τις μυξούλες επειδή μπορεί να γυρίσει σε βροχγίτιδα και να τρέχουμε έδωσε το οτριβιν. Θαλίτσα μου κι εμείς σκεφτόμαστε να την κάνουμε αλλά προς το παρόν τα κουτσοπαλεύουμε εδώ μιας και το σπίτι είναι δικό μας γιατί αν ήμασταν στο ενοίκιο ουέ κι αλοίμονό μας :?:?:? πάντως για το παιδί σαφέστατα είναι καλύτερα στην επαρχία...σκεφτείτε το πολύ καλά πριν πάρετε την τελική σας απόφαση ;);) συμπεθέρα πώς είναι ο χρήστος σήμερα? εγώ σας εύχομαι καλή ανάσταση σε σας και τις οικογένειές σας!!! στις εγκυούλες μας καλή λευτεριά και σε όλες μας να χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας!!! εμείς θα πάμε στην ανάσταση με τον άντρα μου και τον μπαμπά μου και θα μείνει η μαμά μου στο σπίτι μιας και θα κοιμάται η δήμητρα οπότε θα ετοιμάσει και το τραπέζι και με το που θα γυρίσουμε θα πέσω με τα μούτρα στη μαγειρίτσα :lol::lol::lol: αύριο έχει σούβλισμα στην αδερφή μου αλλα δυστυχώς χωρίς τον αντρούλη μου :(:( τεσπα αυτά έχει η ζωή, όχι βέβαια ότι τον πολυχαλάει μιας και δεν τρώει ούτε αρνί, ούτε κοκορέτσι, αλλά καλά θα ήταν να ήμασταν όλοι μαζί :cry::cry::cry: φιλάκια κοριτσάρες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γεια σας γεια σας κ χαρα σας!!!!!!!!!!!! :D:D

να'μαι κ εγω , επιτελους μπορεσα να μπω να σας πω ενα γεια κ να σας ευχηθω κιολας!!!!!

αυτες τις μερες ξεπατωθηκα!!! εφτιαξα απο δυο φορες κουλουρια κ τσουρεκια , γιατι την πρωτη τα καταβρωχθησανε , κ εβαψα κ τα αυγα μου!!! κ οοοολα αυτα για πρωτη φορα μιλαμε , χιχιχι αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!! πριν βαριομουνα, ενω τωρα με τα παιδακια μου μου αρεσει τρελααα!!!! αχχχχχ

σημερα [ηγαμε κ κοινωνησαμε ολοι οικογενειακως!!

εμεις δεν παμε πουθενα εδω θα καθισουμε σπιτι , θα εχουμε κοσμο.

κοριτσακια μου ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ να εχουμε ολοι με υγεια!!!!!!!!!

να χαιρεστε τα παιδακια σας ,τις οικογενειες σας!!!!

να περασετε πολυ ομορφα!!

πολλα πολλα φιλακιααααααααααααα!!!!!

* περαστικουλια στα αρρωστουλικα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...