Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Λέμε για πολύ ψώνιο όμως !!!!!!!!!!!! Φόραγε τα ρούχα τα καινούργια κ έτρεχε στον καθρέπτη κ κοιτιότανε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι θα την κάνω όταν μεγαλώσει μου λέτε... ?>???????

post-12053-13873939158064_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΣΟΡΥ!!!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!!!

AYTO EINAIIII!!ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΟΥΤΩΜΕΝΗ ΒΛΕΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΦΑΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΑΖΕΙ ΟΛΗ Η ΔΙΑΘΕΣΗ

ΜΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΔΥΧΡΟΝΗ ΤΡΕΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???????? ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!! ΟΜΟΡΦΗΝΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΑΚΡΥΝΕ ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΡΟΖ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ!!!!!

ΚΑΛΑ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΕΡΑΜΥΔΟΓΑΤΑ!!!!!!!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!!! ΚΑΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ ΕΙΝΑΙΑΥΤΗ Η ΑΛΛΗ ΤΟΥΡΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΧΡΥΣΑΦΙ ΓΙΝΕΤΑΙ :P

ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΚΑΛΕ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΕΡΗΦΑΝΗ?????? ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΦΟΥΣΚΩΣΕ ΣΑΝ ΠΑΓΩΝΙ :D

Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ!!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Σ ΜΟΙΑΖΕΙ!!! Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω μια φατσουλα όμορφη δίχρονη!!!!

Ντίμι μου να τη χαιρεστε!!! Να ναι παντα καλα, να χει παντα υγεια και να γίνει καλός άνθρωπος και πετυχημενη!!

Είναι πολύ κουκλίτσα Ντίμι μου!!Αλλαξε οντως παρα πολυ!!Θηλυκό παιδί μου, από μικρή στα λουσα και τα ναζια!!! :lol::lol:

Καταπληκτική η τουρτα με τη γατουλα!!Αλλα και η τουρτα της μαμας είναι τελεια!! Γεια στα χερια σου!!!Και φανταζομαι θα ηταν και πολυ πολυ νοστιμη!! ;)

Ελενακι μου ναι περασα λίγες ώρες στην πολυτελεια και αλλαξα περιβαλλον και ήταν σαν ενεση χαλαρωσης!!

Κορίτσια με βλεπω να αρρωσταινω πασχαλιατικα..με ποναει πολυ ο λαιμός μου και σημερα ενιωθα και κομμενη..είχα και λίγο βηχαλακι...οχι τιποτα αλλο μην κολλησω και το μικρό φοβαμαι..τωρα φευγω παω οδοντιατρο..θα μπω και μετα!!

Byeeeeee!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλαααααα αννα μαρια να σε χαιροματσε :mrgreen:

συμπεθερουλα να ζησει σαν τα ψιλα βουνα (ετσι λεγαν στα χωρια) :mrgreen:

τι ωραι ρουχαλακια κ τι ωρεεσ τουρτεσ, φυσικα η δικη σου ωραιοτερη :D:D:D

φιλακια παω να παρω τα παιδακιαμου απ το σχολειο μετα θα κατσω να ζυμωσω να φτιαξω τυροπιτακια που θελει ο γιωργακησ μου κ μετα κολυμβητηριο

φιλακια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου!! τι κάνετε? ντιμάκο μου να χαίρεσαι το αστεράκι σου!!!! χιλιόχρονη να είναι και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!! να πω πρώτα ότι η τρελοκοτσιδού σου ομόρφυνε κι άλλο από τότε που την είδα, έχει γίνει σωστή δεσποινίδα :D:D:D επίσης στις φωτό σου μοιάζει πολύ :P:P οι τούρτες τέλειες τόσο η έτοιμη όσο και η δικιά σου, γεια στα χεράκια σου κοπέλα μου!!!! αλέκα μου εννοείται ότι όλες είσαστε καλεσμένες και μακάρι να μέναμε κοντά για να βρισκόμασταν, τέλεια θα ήταν!!! μπήκες στον 7ο ρε θηρίο? πώς πέρασε έτσι ο καιρός?! και μόνο 4 κιλά?! μπράβο και ξανά μπράβο!!! ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! μπήκα στη δεκαετία των τριάντα πια :oops::oops::oops: μαρακι μου μπράβο που το απόλαυσες!!! εγώ τέτοια χλιδή μόνο στο γαμήλιο ταξίδι έζησα, τι ωραία που ήταν :P:P:P εγώ είμαι μέσα στα νεύρα,δεν ξέρω γιατί, μου φταίνε όλα :oops::oops: ή τα 30 με πειράξανε ή το ότι περιμένω περίοδο :lol::lol::lol: θα δείξει!!! όσο για τα κιλά εγώ μάταια ελπίζω ότι θα χάσω τα5 που μου κατσικώθηκαν :oops::oops::oops: συμπεθέρα πως το κατάφερες?! αυτα προς το παρόν, θα περιμένω να ανοίξουν τα μαγαζιά να πάω να κοιτάξω για κανένα παντελόνι. φιλάκια όμορφες!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα κατι κοτσιδακια τρελουτσικα και επαθα τη πλακα μου.... εεε μετα ειδα και τις τουρτες και εντυπωσιαστηκα!!!!!

ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ να σου ζησει και να μας ζησει η κουκλιτσα σου.... πραγματικα κοκετα η δεσποινιδουλα σου!!!! πωπω με πηραν τα ζουμια θα γινει και η κορη μου 2 αλλα κοτσιδακια δε θα εχει.....

ελενα μου εμενα στο σπιτι δεν ερχεται κανενας.... με ροζ φανελακια θα τη βγαλει ο καημενουλης!!!! και το χειμωνα που θα τα φοραει απο μεσα και δεν θα φαινονται!!!!

λοιπον το δωματιο το τελειωσα απο τη μερια του συζυγου.... τωρα μενουν οι διακοσμητικες πινελιες της μαμας και περιμενω το μαιο να βαλω τη κουνια στη κρεβατοκαμαρα..... σας βαζω τις φωτο με τα αυτοκολλητα ερχονται σιγα σιγα και αλλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟΟ 3 ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::cry::cry::cry::cry: #$%^&*&^%$#@#$%^&*(*&^%$#@#$%^ FUCK :evil:

KAI AYTA ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!!! ΚΑΤΡΓΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΜΑΣ Κ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ!!!! ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΑΝΩ

ΑΠΟΟ 30% :shock:

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ????? ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΜΕ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΑΠΟΛΥΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΙΠΟΤΑ???? Η ΔΕΝ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΜΕ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΣΤΕ !!!! ΜΠΡΟΣ ΓΚΡΕΜΟΣ Κ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ!!!! :twisted:

ΤΕΣΠΑ ΑΛΕΚΑΚΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑΙΑ ΔΕΙΞΑΝ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΟΛΑ!!!!

ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ,ΜΠΟΥΡΔ..... ΜΠΙΠ!!!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΑΤΟΜΕΡΑ ΟΛΟ ΒΡΟΧΗ Κ ΣΚΟΤΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!! :D

ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΤΟΥΡΤΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΚΑΙ ΝΟΣΤΙΜΟΤΑΤΕΣ.... :D

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΣ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΟΥ....

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ Η ΜΕΝΕΙΣ Η ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ

ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΠΤ ΟΡΙΖΟΥΝ Κ ΔΙΑΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΕΚΤΕΛΕΙΣ... :twisted::twisted:

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ :cry: ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΕΝΣΥΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΤΑΜΕΙΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΆΣΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΚΑΙ

ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι σου ειπανε ποσα για τα ενσημα??? εμενα με περιμενουν αυγουστο αλλα δυστυχως δεν τα καταφερνω να τα κολλησω και τα 100.... τελικα εμαθες το φυλο???

αν δεν υπογραψετε ολοι οι εργαζομενοι τι θα γινει??? το θεμα ειναι οτι και θα υπογραψουμε και θα μας μειωσουν τους μισθους και θα μας πηδηξουνε ελενα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες..

ποναει το δοντι μου... :( Πηγα χτες οδοντιατρο να μου φτιαξει ενα δοντι που το σφραγισε και εδω και λιγες εσπασε μια γωνιτσα..δεν ποναγα..και μου το καθαρισε και εβαλε σφραγισμα και το εφτιαξε..και σημερα όλη μερα ποναω ειδικα αμα φαω κατι και μετα...δεν ειναι δυνατος πόνος αλλα συνεχόμενος και ενοχλητικός...την πηρα τηλ.να της πω και μου είπε να το αφησουμε ακόμα λίγο να δουμε και αν συνεχισει θα θελει απονευρωση... :twisted: που αυτό συνεπαγεται δεν μπορω να το κανω τωρα γιατι θα φυγουμε για Πατρα, αρα μετα το Πασχα (και φοβαμαι μην ποναω πιο πολύ πασχαλιατικα), αλλα συνεπαγεται και άλλα 120 ευρω...ουφ...βαρεθηκα να πληρωνω γιατι προκύπτουν τετοια..κατα τα αλλα καλα είμαι..ο λαιμός δεν ποναει τόσο αλλα εχω ακόμα ελαφρυ βηχα...

Ο Κωσταντίνος με εκπλήσσει μερα με τη μερα με τις κουβεντες του!!!Κουκουβαααααα!!!!! :lol::lol:

Ποια με ρωτησε για τα πενταλ? Βαζει τα πόδια του εκει αλλα επειδη τον σπρωχνουμε εμεις τα γυρναει..αμα σταματησουμε, μονος του προσπαθει αλλα του φευγουν!!

Αλεκα πολυ όμορφο το δωματιο σας!!!Δεν το φανταζομουν ετσι!!!Με το καλό να ερθει και το μωρακι σου το αλλο να το χαρει με την αδερφουλα του!!

Μαρία μου διακοπες τελικα ε? Απολαυσε τις!!!

Ελενακι μου τί να πουμε...αυτό που ειπαν και τα κορίτσια είναι...στο τελος θα μας πουνε να πληρωνουμε για να πηγαινουμε δουλεια :?:?:twisted::twisted: Ζητω η εκμεταλλευση είναι τωρα!Αχχχχ...

Τεσπα σας στελνω γλυκα φιλια σε όλες..ποναω και θα δω λίγο τηλ.και μετα νανι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ?

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!! ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟΥΡΤΕΣ, ΣΚΕΤΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ !!! ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΒΛΕΠΩ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΜΗ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ. ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ. ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΕΙ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΕΣΥ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΠΩ ΠΩ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΝΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ. ΚΑΝΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΔΟΝΤΟΣ ? ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ. ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ. ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΥΛΩΤΗ ΕΠΙΑΣΕ. ΑΜΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟΣ. ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΖΙ. ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ. ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΧΕΡΙ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΕΦΑΓΕ ΜΙΣΟ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΕΙ, ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ, ΝΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΕΛΙΚΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΠΑΛΙ. ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΛΑΩ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΤΑ ΕΝΣΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑ..ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΑΒΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΒΑΛΟΥΝ????ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 4ΩΡΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΕΝΣΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΝΕΡΓΙΑ.... :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΩ... :roll:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ποναωωωωω.... :evil:

το δοντι μου με ενοχλει αφανταστα...σημερα το απογευμα δε δουλευει η οδοντιατρος μου και μου είπε να παω αυριο...είμαι με τα παυσιπονα..αντεχεται ο πόνος αλλα είναι πολύ ενοχλητικός και όταν τρωω ποναω...με χαλαει πολυ ολο αυτό...

Εσεις τί κανετε? Πως είστε?

Το κρύωμα ευτυχως φαινεται πως το γλύτωσα...

Εχω και τις ετοιμασιες για τις βαλίτσες..Κυριακή πρωί φευγουμε αλλα θελω μια φορα στη ζωή μου να είμαι ετοιμη από πριν και να μην τρεχω τελευταία στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια θα γυρισω μεν αυγουστο δουλεια αλλα ενσημα μπορω να κολλησω μετα τις 15αυγουστου λογω του επιδοματος λοχειας που ευτυχως το περνουμε ολοκληρο, αλλα τα ενσημα δεν τα συμπληρωνω και τωρα που ανοιγει το ξενοδοχειο εγω ειμαι ηδη στο επιδομα τοκετου και ετσι παλι δεν μπορω να κολλησω ενσημα....

να ξερεις ειναι περιπου 2000-2500ευρω για 120ενσημα αρκετα λεφτα....

αντε με το καλο να δεις το μωρακι σου.... εγω θα εσκαγα να μαθω τι ειναι πριν το πασχα.... :lol:

ρενατα μου και εδω ο καιρος ειναι σκατα μεν ζεστη αρκετη αλλα συννεφια.... ελπιζω το σαβατο που θαμαστε μονες μας με τη σαντυ (ο μπαμπας μας ξεκιναει δουλεια και οι γονεις μου ειναι αρρωστοι) να κατεβουμε και στις κουνιες και να ριξουμε καμια ματια στις βιτρινες να μη βρεχει μονο μαμωτο....

μαρακι πηγαινε να φτιαξεις δοντακι γιατι δεν θα την παλεψεις πασχαλιατικα.... αντε μια χαρα θα περασετε στη πατρα να ξεφυγετε και λιγο..... ειδες δεν τα καταφερες φτιαχτο να τελειωνεις

ελενα τι κλιμα βρηκες στη δουλεια? περιμενουμε νεα σου

ζετουλα τι θα κανετε τωρα με το καιρο που ψιλοχαλασε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) ΑΛΕΚΑ ΗΤΑΝ ΣΤΡΑΒΟ ΤΟ ΚΛΗΜΑ ΤΟ ΦΑΓΕ Κ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ Κ ΠΟΝΤΑΡΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ!!! :lol: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΩ ΣΤΟΜΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΤΣΟΧΛΑΝΑΚΙΑ :lol:

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΩ Κ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ 80 ΕΥΡΩ ΑΝ ΠΕΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ Ε ΤΟΤΕ ΑΣ Μ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ!!! :D:D:D:D:D

ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ Κ ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΨΑΞΤΟ ΚΑΛΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΔΟΝΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ!!! ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΕΚΕΙ!!! ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ??? ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ?????????????

ΑΧ ΡΕΝΑΤΑ ΕΜΑΣ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΒΡΟΧΕΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΠΑΛΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΣΑ! ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΤΙΝ ΑΜΠΑΚΟ :shock::shock::shock::shock: ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ!!!! ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΕΙ!!!! ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΣΤΟ Κ Μ ΛΕΕΙ ΜΜΑΜΑ ΟΛΟ ΦΑ ΦΑΩ :shock::shock::shock::shock: ΟΛΟ ΟΛΟ!!!!!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΦΤΙΑΧΝΑ. ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ ΕΔΩ Η ΜΑΜΑ Μ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΦΤΙΑΞΕ Κ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ. ΕΓΙΝΑΝΑ ΜΟΥΡΛΙΑ , ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΓΛΥΚΟ ΝΕΡΑΤΖΙ...ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΤΩΜΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΠΟΛΥ ΞΗΓΗΜΕΝΟΙ Κ ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΜΕΤΑ Μ ΕΓΙΝΕ Ο Κ....Σ ΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΙΟ. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ....ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΑΠ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ. ΑΛΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ 2 ΜΕΡΙΔΕΣ ΣΟΥΒΛΑ Κ 2 ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ 45 ΕΥΡΩ. ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ 2 ΚΑΛΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ GEOX ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΠΑΡΜΠΙΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΗ..ΧΑΧΑΧΑ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΑΛΛΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!ΟΤΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΜΙΛΑΕΙ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ, ΚΟΥΚΟΥΒΑ! ΚΟΥΚΟΥΒΑ! ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΚΕΣ. ΣΥΜΜΑΖΕΨΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΜΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Μ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΕΣ Μ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΠΟΙΑ , ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΟΙ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ? ΕΜΕΝΑ 23 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗ ΤΗΝ ΣΤΕΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ...ΝΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ . ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΑΓΙΟΝ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΑΔΕΙΑΖΩ Κ ΤΗΣ ΤΑ ΔΙΝΩ. ΠΟΛΥ ΚΟΚΕΤΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΕΛΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΚΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ. ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΤΡΩΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ. ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΟΚ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΟΨΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝ. ΜΙΣΘΟΙ ΠΕΙΝΑΣ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ!ΡΕΝΑΤΑ ΕΤΣΙ ΑΡΓΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΡΩΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ Κ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΕΜΕΝΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΚΙΜΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΡΕΑΤΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΠΝΙΓΗΚΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝ ΑΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΚΡΕΑΣ , ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ Μ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΥ ΒΓΑΛΩ...Κ ΕΠΙΣΗΣ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΠΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ...ΤΗΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ..ΖΕΤΑ, ΘΕΝΑ,ΝΤΙΜΗ,ΗΛΙΑΝΑ, ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ, ΑΛΕΚΑ, ΕΛΕΝΑΚΙ ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΒΡΕ ΜΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ? ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΚΟΥΖΙΝΑ. ΑΧ ΕΤΣΙ ΤΡΕΛΗ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ !!! ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ 22 ΦΟΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΝΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ 23.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ. ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ.

ΕΠΕΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΗΜΑΣΤΑΝ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ Η ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΠΑΜΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙΣ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!!!

ΚΑΛΑ ΤΥΧΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΜΠΡΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ @};-@};-@};-@};-@};- [smilie=occasion13.gif] ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ :roll:

ΜΙΚΑΚΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΦΑΓΑΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΣΕΝΑ!!!! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!! ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ;) ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ Κ ΧΑΛΙΑ ;)

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΑΙΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΒΑΡΕΘΩ Κ ΜΕΤΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου αν ειναι να σας μειωσει κι αλλο κατσε σπιτι και απολαυσε το χρηστακη σου, ειναι ψυχοφθορο να ξερεις οτι απο μερα σε μερα μπορεις να απολυθεις.... να σου πω νομιζω πως στο καφενειο στο χωριο εκει που δουλευει η θενα θελουν και αλλες σερβιτορες εκει μας βλεπω ολες μας!!!!!!!!

μικακι μυρισε πασχαλια δηλαδη το σπιτι σου? σημερα που πηγα να παρω τη μικρη απο το παιδικο μοσχοβολαγε κουλαρακια και ετσι καταλαβα οτι μπηκε πασχαλια.... εγω δυστυχως δεν θα φτιαξω τιποτα θα μου τα φερει η μαμα μου ολα ετοιμα!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδες μου!!! σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!! χάθηκα αλλά βάζαμε συναγερμό στο σπίτι και δεν προλάβαινα να μπω...τώρα εχω ένα σπίτι σαν βομβαρδισμένο και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω :o:o:o τελοσπάντων ευτυχώς έφτιαξε ο καιρός και δεν θα μας τη χαλάσει για αύριο!!! εμένα η μικρή έχει άποψη για τα πάντα...της πήρα κατι crocs και κάτι ανατομικά σανδάλια για το καλοκαιράκι κι ενώ με τα crocs ενθουσιάστηκε τα σανδάλια δεν με άφησε ούτε να της τα δοκιμάσω :oops::oops::oops: φώναζε ''δε μ'αλέσει, βγάλε τα, δε τα θέλω'' :o:o:o οπότε θα την πάρω μαζί μου στα κροκοδιλίνο να της τα αλλάξω και να πάρει ότι θέλει :?:?:? μα μια σταλιά σκ@το κι έχει κι 'αποψη?! κι εμενα μπαρμπι νεράιδα έχει για λαμπάδα και την περιφέρει περιχαρής παντού... συμπεθερούλα μου τι έπαθε το αγόρι μας? άνοιξε η όρεξή του? μην ανησυχείς αφού εχει γονίδια να γίνει ψηλό, θα το παρει σε μπόι το κουκλί μας ;););) εμένα ευτυχώς η μικρή μαζεύτηκε λίγο τώρα που άνοιξε ο καιρός...βγαίνουμε και έξω και δεν πολυασχολείται συνέχεια με το φαγητό...τρώει πολύ υγιεινά μπορώ να πω!!!! μίκα μου χρυσοχέρα μπράβο σου!!! εγώ ούτε καν μαγειρεύω :oops::oops::oops: τώρα που δουλεύω βάζει η μάνα μου φαγητό ε και μιας και μένουν από κάτω μας τρώμε κι εμείς εκεί :oops::oops::oops: βέβαια αν και όταν κλείσουν οι δικοί μου το μαγαζί και δεν έχω δουλειά τότε θα μαγειρευω εγώ για μας. τι ξέχασα? αλεκάκι τέλειο το δωμάτιο σας!!!! δεν το περίμενα τόσο όμορφο, νόμιζα ότι θα ήταν μπλεγμένο και υπερβολικό αλλά είναι πραγματικά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! με το καλό να έρθει και το αγοράκι σου!!! μαρία μου πώς τα πας με το δόντι? δεν έχω κάτι χειρότερο από πονόδοντο και γενικά οδοντίατρο :?:?:? ελπίζω να ηρέμησες κάπως... εξαφανίζομαι γιατί πρέπει να κάνω δουλιτσες... σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα παμε εκκλησουλα να κοινωνησουμε ολη η οικογενεια και μετα στο χωριο να τσακισουμε παιδακια! θα την αφησω στο χωριο μεχρι μ. τεταρτη για να μπορεσω να καθαρισω το σπιτι γιατι μ.πεμπτη θα με επισκεφτουν πεθερα με τις κουνιαδες μου για να δουν το δωματιο και πρεπει εκτος οτι να λαμπει να στολισω κανονικα και την κουνια...

σημερα τελειωσα και το φωτιστικο σας βαζω φωτο.... επισης εφτιαξα αλμπουμ στο προφιλ μου με ολοκληρωμενο το δωματιο.... εεε ενταξει λειπουν οι κουρτινες και τα ξυλινα για το τοιχο αλλα θα μπουν και αυτα μεχρι τη μ.πεμπτη!!!!

ζετουλα τι νομιζες σα και εμας που οτι μας φερναν το κοιταγαμε και το ειχαμε συνεχεια μαζι μας? τωρα οχι μονο εχουν αποψη σου λενε και γιατι δεν το θελουν... μου θυμιζει τη σαντυ που οταν την ρωταω γιατι δεν θελει κατι βαζει τα χερια στη μεση σα κυρια και μου λεει "ιατι ετσι!" και μενω καγκελο και πεθαινω στα γελια!!!! καλοφορετα τα παπα σας

παρτε ματι φωτιστικο που κατασκευασα (οχι εγω δε ανεβαινω σε καρεκλα ο μπομπ ο αντρας μου!!!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!! :D:D:D:D:D:D ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ Κ ΚΑΤΙ ΕΤΟΙΜΟ!!!

ΑΧ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ!!!!! ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΑ!!!! ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΑΠΟΥΤΙΑ ΑΛΛΑ!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΚΡΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΦΕ!!!

ΜΑ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ!!!!! :mrgreen:

ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΦΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ Μ ΚΑΝΕ ΕΥΧΙΛΙΑ1!! ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!! ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΡΙΖΑΚΙ ΚΑΙ ΡΥΖΟΖΟΥΜΟΟ ΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ!!

ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙΟΛΑ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!

Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας! Δε διαβασα τίποτα..συγνωμη αλλα αν δειτε την ώρα θα καταλαβετε!!Αυριο πρωί πεταμε για Πατρα και ετοπιμαζα βαλιτσες..πάλι τελευταία στιγμη αν και ξεκίνησα από το πρωί σημερα αλλα προκύψανε διαφορα..θα προσπαθησω να βρω ιντερνετ εκει για να τα πουμε..

Θα γυρίσουμε 22 του μηνα!! Μεχρι τότε

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!νΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!Σας φιλώ όλες πολύ γλυκα και εχετε τις θερμότερες και ολοψυχες ευχες μου!!!Φιλια στα μωρακια σασ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...