Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ. ΚΑΛΕ ΕΛΕΙΨΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕΤΕ ΟΛΕΣ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΚΛΕΦΤΡΑ.

ΚΑΛΕ ΘΕΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥ ΕΣΥ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ? ΤΕΤΟΙΟ ΣΟΥΞΕ ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΕΣ. ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΦΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ.....

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΟΙ ΡΙΓΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΥΡΤΙΝΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΟΝΟΧΡΩΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΤΙΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ. ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ?

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΤΕΙΡΕΙΑ ΣΕ ΣΕΣΗ ΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ. ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ PART TIME ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΤΟΥΣ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ. ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ. ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΚΟΜΗ. ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΩΣ ΤΩΡΑ. ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 7 ΑΤΟΜΑ. ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου!

Ρενατα μου πολύ χαίρομαι για τη συνεντευξη!! Μακαρι να πανε όλα όπως τα θες!!

Αντε Αλεκα μου περιμενουμε με ανυπομονησία να δουμε κομπλε το δωματιο!!

Ελενα τί εγινε?? Μη μας αγχώνεις... :?

Θενα τί σκεφτεσαι να κανεις? Απαντησες? Τα παιδακια σου τί κανουν?

Μαρίνα μου πως είναι ο Ορεστης μας?

Ντίμι μου πως πας με τη δουλεια? Η Αννα Μαρία τί κανει?

Μίκα που χαθηκες? Ζετα? Ηλιαννα? Αααα θα σας βαλω απουσία!!!! :lol:

Εμεις καλα είμαστε! Αυριο παμε εκδρομη με τα παιδακια σε κατι μνημεια!!Την Κυριακη είναι εθνική επετειος στην Κυπρο και παλι θα εχουμε παρελασεις και θα τα παμε να δουν μνημεια των ηρωων..Ο Κωνσταντίνος καλα είναι..σήμερα ήρθε στο δωματιο που ήμουν και με το που μπηκε μεσα μου κανει "καλω το παιί μουυυυ" μεταφραση: "καλως το παιδί μουυυυ"!!!! :lol::lol::lol::lol: ήθελα να πεσω κατω από το γελιο!!!

Σημερα πηγαμε με τον αντρα μου το απόγευμα σε ενα καταστημα με αθλητικά να εξαργυρωσω ενα κουπόνι που είχα και τελικα αντι να παρω για μενα, πηραμε του μικρού τα καινουρια τα all star!!!Πολύ όμορφα είναι αν και εγώ ήθελα να του παρω αλλα αθλητικα...με το που τα είδε ξετρελλαθηκε!!!

Τεσπα σας αφήνω γιατί γκρινιαζει ο μικρός και θελει να δει μακουίν στο λαπτοπ.... :roll::roll::evil:

Byeeee για την ώρα!!!Τα φιλια μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........

Μαράκι μου δεν το σκέφτηκα για την προηγούμενη Κυριακη.......αλλά θα καλιώμουν μόνη μου????Και ήτανε και πολλές οι ώρες...........Η ώρα 11 επέστρεψε ο άντρας μου........Ελάτε εσείς Λεμεσό...........

Και ο Ορέστης κάτι τέτοια μου λέει........επαναλαμβάνει ότι ακούει και εχει μεγαλη πλάκα..........ή θυμαται φρασεις που θα λεγαμε και τις λεει αυτός αναλογα με την περίσταση...... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι που είσαι????Τι έγινε?????

Ρενάτα μου ευχομαι να πάρεις τη δουλειά που θέλεις!!!!!!!!!Αν και εγώ θα προτιμούσα την άλλη.........ησυχία μόνη σου......τέλεια για μενα.........

Αλέκα θελουμε να δουμε το δωμάτιο όλο.........

Θενα μου προσεχε και μην πας Κυριακη..........η Κυριακη είναι για την οικογενεια.......ποτε θα βλεπεις τα μωρακια σου?????

Φιλακια σε όλες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΑΓΧΩΣΑ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ :D

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!! :D:D:D:D:D:D:D ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! :D:D:D:D

Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΖΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΗΘΗΣ :cry:

ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!

ΑΝΤΕ ΦΙΛΩ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του θυρεοειδη ηταν το οζον? δε παθαινεις τιποτα εσυ εισαι σκληρο καρυδι!!!! αντε και σε χασαμε!!!!!

ρενατα μου μακαρι να τη παρεις τη δουλεια.... πιστευω οτι ειναι καλο και κακο να εισαι μονη σου σα λογιστρια.... καλο για ρυθμιζεις εσυ τη δουλεια που εχεις οπως θες αλλα κακο γιατι θαχεις πολλες δουλειες

μαρακι μου τι παπαγαλακια παιδια που εχουμε? ξερουνε ακριβως τις ατακες μας!!!

μαρινακι αυριο θα τελειωνει το δωματιο, κολλαμε και τα αυτοκολλητα και ξεκιναμε τη συρταριερα.... μακαρι αν καταφερει να τη τελειωσει αυριο να ξεκινησω να ξεδιαλεξω απο τη βαλιτσα της μικρης και να ξεκινησω πλυσιματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΛΕΚΑΚΙ Ο ΟΖΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΘΥΡΩΕΙΔΗ!!!! :?:?:?:?:?:? ΠΟΛΛΥ ΜΑΝΙΚΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ!!!! ΔΕΝ Σ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΕΝΝΟΙΑ!!!,

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!! ΕΓΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ Κ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΚΕΙΑ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΧΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

:D

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΥΠΡΙΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΝΑ ΛΕΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΓΑΜΟΤΩ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΠΗΓΑ ΚΟΥΡΕΥΤΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ :D:D:D:D:D:D ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΔΕΙΟ :D:D:D:D:D ΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Μ ΔΕΙΧΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΔΙΑ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ!!! ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου ο αντρας μου ειχε οζο στο θυροειδη σεπτεμβρη και νοεμβρη παντρευομασταν.... το καλο ηταν οτι ηταν καλοηθης αλλα επρεπε να αφαιρεσει τους αδενες... τελοσπαντων και ολο το υγρο του αφαιρεσε και γαμος εγινε χωρις να φαινεται τιποτα και ταξιδι πηγαμε και οταν γυρισαμε αφαιρεσε τους θυροειδης....

εσενα τι σου ειπανε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΑΛΕΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΗΘΗΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΗΘΗΣ!!! :?

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΠΑΣ Κ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!

ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ Μ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΤΟ ΧΑ ΑΜΕΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ! Ε ΤΩΡΑ ΠΗΓΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΑΓΕΛΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ!!!!

ΓΙΑ Ν ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΥΓΡΟ ΣΕ ΤΡΥΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΙΓΓΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Μ ΠΗΡΕ ΠΑΛΙ! ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ!!!! ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ! ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Κ ΠΟΝΟΥΣΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ! :cry: ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΛΥ ΠΟΝΟ Κ Μ ΠΕΣΕ Η ΠΙΕΣΗ! Κ ΑΥΤΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ Κ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΜΑ ΦΗΣΕ ΠΑΡΑΛΥΤΗ !!!

ΑΑΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΠΙΚΗ~!!!! :o:o:o:o

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΕ ΟΡΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ!!! ΝΑ ΠΟΑΩ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ Κ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 75% ΤΟ ΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝ!!! ΟΠΩΣ ΕΓΩ!!! Κ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΤΥΧΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ!!!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις τοτε με τον αντρα μου τυχαια σηκωθηκε ενα πρωινο και ηταν τουμπανο στη μια μερια.... απλως οσο και να τραβουσαμε υγρο τοσο αυτο μεγαλωνε και γιαυτο τον αφαιρεσε... φυσικα ενδοκρινολογος το αναλαμβανει αυτο.... και σε μενα το πρωτο μωρο που εχασα ισως εφταιγε που ειχα θυροειδη και δεν τον ρυθμιζα(τοτε το εμαθα)... τωρα απλα περνει ολη η οικογενεια χαπακι καθημερινως :lol::lol::lol:

αφου εισαι μια χαρα και δεν χριαζεται τιποτα αλλο εκτος απο παρακολουθηση μη σκας.... περασαν ολα!

αντε και να σε κανω λιγο να ξεχαστεις τελειωσαμε με τα βαψιματα στο δωματιο παρε ματι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ!!!!! Μ ΑΡΣΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ!!!!!!! :D:D:D:D

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΣ Κ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΒΓΑΛΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλενάδες μου!!! τι κάνετε? εγώ ήμουν στη δουλειά, γύρισα πριν λίγο, έβαλα τη μικρή μου για ύπνο και μπήκα να σας πω μια καλησπέρα γιατί έχω χαθεί :?:?:? σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω :oops::oops::oops: λίγο η δουλειά, λίγο οι δουλειές του σπιτιού, λίγο η μικρή πάει το 24ωρο... πάντως τώρα που άνοιξε ο καιρός είμαστε συνέχεια έξω!!! την παρασκευή πήγαμε και στο αττικό πάρκο και η δήμητρα ενθουσιάστηκε :P:P:P:P τώρα ετοιμαζόμαστε για τα γενεθλιά της που είναι την παρασκευή!!! θα τα κάνουμε την κυριακή στο πάρκο του τρίτση σαν ένα ωραιότατο πικνικ για να το ευχαριστηθεί η μικρή και εννοείται ότι είστε καλεσμένες!!! συμπεθέρα χαίρομαι που όλα πήγαν τέλεια με την εξέταση...άσε και μου είπε και μια φίλη χθες που προσπαθέι για παιδάκι πήγε στον γυναικολόγο και της βρήκε δύο κύστες πολύ μεγάλες και έχει ένα σωρό εξετάσεις να κάνει :(:(:(:( πραγμα που μου θύμησε ότι πρέπει οπωσδήποτε να πάω για τεστ παπ γιατί έχω 2 χρόνια να κάνω :o:o:o αλέκα μου πολύ όμορφο έγινε το παιδικό σας όμως θα συμφωνήσω πως οι δύο κουρτίνες δεν ταιριάζουν :oops::oops::oops: είναι πάντως και οι δύο πολύ ωραίες κουρτίνες!!! κάτι αλλο δε θυμάμαι να σχολιάσω,αν προλάβω θα ξαναμπώ αργότερα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΟΖΟΥΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΖΟΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ. ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ? Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΣΤΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ Ε ? ΠΙΚΡΑ ΑΥΤΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ. ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΧΑΤΕ. ΕΜΕΙΣ ΣΚΠΤΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΣΑ, ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ. ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 2 ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΘΑΡΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΙΔΩΜΕΝ !!! ΤΡΕΜΩ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΣΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ. ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.

Α !!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 2 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ. ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 3 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΕΠΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΑΛΙ ΑΔΥΝΑΤΗ. ΑΧ ΤΙ ΕΠΑΘΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω :D

ρενατα μου με για τα ρουχαλακια...τα κιλα αν θελουμε φευγουν κ εγω θελω 2-3 να χασω αλλα απο δευτερα σε δευτερα το παω :?:mrgreen:

αλεκακι τελειο το κανατε μπραβο ;)

ελενακι μου τι ανχοσ κ αυτο! ελπιζω να μην ειναι τιποτα κ να φυγει καπια στιγμη :roll:

σασ διαβαζω καθε μερα αλλα με τον ιασονα μεσ τα ποδια μου δυσκολο να γραφω!!γενικα τρεχω καθε μερα με τη δουλεια κ τα παιδια κ ελευθερο χρονο ουτε για σεξ δεν εχουμε :lol::lol::lol:

αυτη την εβδομαδα ετρεχα να κανω κ κατι χαρτια για προκυρηξεισ που βγηκαν αλλα χλωμο το βλεπω ,λιγεσ θεσεισ κ πολυ υποψηφιοι :roll:

με τη δουλεια τα ιδια σχεδον...μιλησα κ στο αφεντικο να μαζεψει τον φιλο του κ ηρεμησαμε λιγο,οσο για τισ κυριακεσ το ξεκαθαρισα κ δεν θα πηγαινω ;)

σημερα πηγαμε παιδοτοπο κ φαγαμε εκει πιτσακ σουβλακια :lol::lol: μεσ την κρεπαλι αλλα αυριο διαιτα :lol::lol:

φιλακια σε ολεσ παω για υπνο αυριο δουλευω :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ !!!

ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΤΕ. ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΛΕ ? ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΦΑΓΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΑΠΛΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΛΕΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ LIGHT. ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ. ΟΥΦ...

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ. ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ. ΕΥΤΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΧΩ ΦΑΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!

ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΡΕΝΑΤΑΚΙ!!!!! ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑ Κ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!! :D:D:D:D:D

ΦΤΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ Κ ΑΛΛΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΚΑΛΙΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟ ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΠΟΤΕ Κ ΟΛΟΙ Μ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΧΑΛΑΣΑ!!!

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!! ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΕΣΤ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ :oops::oops::oops: ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΑΜΟΤΟ!!!! ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ!!!

ΑΑΝΤΕ ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!! ΜΕ ΠΙΤΣΕΣ Κ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΠΑΚΑ :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!! ΕΚΑΝΕ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΟΛΤΑ Κ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ :D ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΝΑ ΚΚ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΗΛΑΜΕ!!!!! Μ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ :cry: ΚΛΑΨ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ........

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

Dimi74: 1 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Άννα-Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

ZETA2010: 6 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Δήμητρα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ΗΛΙΑΝΝΑ: 16 Απρ. 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

MIKA: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............

Ελενακι ευτυχως ολα καλα............η παρακεντηση ειναι ασχημο πραγμα...........ειχα κανει αν θυμαστε οταν ημουνα εγκυος!!!!Ποσο μαλλον στο λαιμό...........θα πόνεσες...........

Θενακι μου ετσι μπραβο...........για να μαζευτούνε λίγο φίλοι και εχθροί!!!!!!!!!!Αυτό σου λειπε να πηγαινεις και Κυριακή...........

Ρενατα μου και γω θελω να χασω 3 κιλά αλλά με τίποτα..........δε μπορω να το κλεισω......... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Πες μας βρε Ελενα πως τα καταφερες.............βοηθησε.........

Εμεις περασαμε πολυ ωραια Σαββ/ριακο ήμασταν όλη μέρα στο γρασίδι.............παιζαμε μπαλα..........περιποιηθήκαμε λίγο τα φυτα μας...........ηρεμήσαμε............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!!

Ελενακι μου μας ανησύχησες! Φτανει που πηγαν όλα καλα όμως..μπραβο!

Ρενατα μου με γεια τα ρουχαλακια σου!!

Αλέκα μου πολύ όμορφο το δωματιο όντως!!Να το χαρουν τα παιδάκια σου!!!Και θα συμφων'ησω για τις κουρτίνες..είχες πει όμως ότι τις άλλαξες ή θυμαμαι λαθος?

Ζετα μου που χαθηκες?Εχεις γενεθλια από ότι καταλαβα? ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!! :-*:-* :YMHUG::YMHUG:

Θενα μου καλα εκανες και τους μιλησες..και για τις Κυριακες και για τους άλλους..

Μαρίνα μου πόσο μου αρεσει και μενα ετσι να χαλαρωνω και να ασχολουμαι με τον κήπο..!!

Αχ και εμεις περασαμε ωραία κορίτσια..πηγαμε στο ξενοδοχείο..λίγο ήταν φυσικα αλλά δεν περναω και καθε βραδυ σε πενταστερο με όλες τις ανεσεις..μην τα θελω και όλα!!

Ο Κωνσταντίνος ενθουσιαστηκε με την πισίνα, με όλα!!!Σε όλους έκανε ναζια και οι πελατες ακόμα οι ξενοι γελαγαν μαζί του και του επαιζαν!!!Χτες το βραδυ είχαμε εκδηλωση στο χωριο για την 1 Απριλιου που είναι επετειος στην Κύπρο και πηγαμε αλλα ο μικρός μιλαγε συνεχεια και φωναζε στα παιδακια που ήταν στην σκηνη!!Κατσαμε στους χορους και μετα που είχε θεατρο φύγαμε γιατί ενουχλουσαμε όλο τον κόσμο και ήταν και δραματικό... Κατα τα άλλα καλά...ο λαιμός μου με ποναει λίγο..

Λοιπόν σας φιλω όλες και όσες σχολίασα και όσες χαθηκαν και φευγω να παμε μια βολτα τον Κωνσταντίνο με το ποδηλατο του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι λιστα ειδα τι εγινε???? μας θυμηθηκε καμια απο το παρελθον???? ναι πλησιαζει η ωρα των γενεθλιων μας!!!!

ζετουλα πρεπει να περασατε χθες υπεροχα στο παρκο.... τη παρασκευη θα σου ευχηθουμε τοτε γιατι εγω ειμαι ακαλεστη!!!! κανω παπ καθε χρονο επειδη πρωτα στο ταμειο μας ηταν δωρεαν... τωρα που μπηκαμε στο ικα και να θελω το ικα δικαιολογει μονο 9ευρω.... θα δω το 50αρικο και θα κανω και το πιο συγχρονο

ρενατα για πασχα θα πατε στο χωριο? τελεια θα περασετε... αχ ψωνισες εγω εχω 2χρονια να παρω ρουχα απο τη σαντυ φαντασου... ουτε φετος το καλοκαιρι με βλεπω να περνω ρουχα απο το χειμωνα παλι.... ευτυχως μεχρι στιγμης πηρα μονο 4κιλα και μπαινω στον 7ο αλλα τι να το κανεις που ειμαι 74 κιλα γουρουνα???

μακαρι βρε θενα μου να μπεις στο δημοσιο..... παντως καλα τους εκανες για τη κυριακη εχεις και μια οικογενεια απο πισω

μαριαχαρ αχ και εγω θελω να παω διακοπες σ'ενα ξενοδοχειο και να με φροντιζουν αυτοι και οχι εγω αυτους!!! κανει κανονικο ποδηλατο ο κωνσταντινος??? κανε πεταλι δηλαδη να τρελαθω!!!!

τα δικα μου νεα οπως τα ξερετε φουσκωνω και παω... ο μπαμπας μας τελειωσε το δωματιο ολο(τωρα κολλαει τα αυτοκολλητα), δυστυχως τα διακοσμητικα μου δεν ηρθαν ακομη, μαλλον απο αυριο θα ξεκινησω να διαλεγω τα ρουχα της σαντυς για να ετοιμασω τα πλυντηρια μιας και η συρταριερα του πετρου ειναι ετοιμη.... το καλο ειναι οτι τωρα ξερω ποτε θα γεννησω και δεν εχω πολυ αγχος για βαλιτσα και τετοια μακαρι με βαλει ο γιατρος ακριβως 1μηνα μετα τη σαντυ 11/05σαντυ 11/06πετρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!!

Ε ΝΑ ΕΙΔΑΤΕ?????? ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΜΑΡΙΑΣ!!!!! ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ Κ ΕΣΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΥΧΡΟΝΟ ΛΟΙΠΟΝ!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

ΑΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΗΣΟΥΝ Ε????? ΩΡΑΙΑ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ!!!!

ΑΛΕΚΑΛΙ ΡΟΖΟΥΛΙ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ O PETER????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... KAI NAI.... !!!!!!!!!!!!!! ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραία ήταν κοριτσάκια μου .. στο σπίτι μας ... το μεσημέρι φαγητό στους γονείς ... το απόγευμα ήρθαν λίγοι καλοί φίλοι και οι κουμπάροι κ οι νονοί. Η έκπληξη ήταν ότι ήρθε η νονά από τη Σύρο και καλύτερή μου φίλη από το γυμνάσιο -δεν ήξερα τίποτα- κ δεν σας κρύβω ότι "χέστηκα" από τη χαρά μου... ΑΝ ΚΑΙ ...δεν είχα το χρόνο που θα ήθελα μαζί της ...!!! Αλλά δεν πειράζει ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!

ΣΑς στέλνω 2-3 φωτό ... να μας θαυμάσετε :D χιχιιχιχιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη μία τούρτα την είχα αγοράσει για το σπίτι (Η επίσημη) ... κ την άλλη την έφτιαξα μοναχούλα μου για να σβήσει τα κεράκια με τους φίλους της στο σχολείο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTO EINAIIII!!ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΟΥΤΩΜΕΝΗ ΒΛΕΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΦΑΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΑΖΕΙ ΟΛΗ Η ΔΙΑΘΕΣΗ :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΜΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΔΥΧΡΟΝΗ ΤΡΕΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???????? ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!! ΟΜΟΡΦΗΝΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ :x:x ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΑΚΡΥΝΕ ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΡΟΖ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ!!!!!

ΚΑΛΑ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΕΡΑΜΥΔΟΓΑΤΑ!!!!!!!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΗΦΑΝΗ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ... αλλά ενα παράπονο το έχω..... γιατί δεν΄είπες ΄τιποτα για τη τουρτα της μαμάς ... που τόσο παιδεύττηκε.... οεεοοοοοο ??????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...