Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Γειά σου Ρενατούλα ομορφούλα !!!!

Το ιδανικό κ εγώ πιστεύω το έχει η Έλενα. Δουλευει λίγες ωρίτσες ... δεν είναι υποχρεωμένη να πληρώνει γυναίκα μένει σε επαρχία κι έχει ούτως ή αλλως πολύ περισσότερο χρόνο από μας... κ έχει κ το χαρτζιλίκι της !!!!

Αλίμονο σε μας ... :?:cry::roll:;)

Τ'ωρα σ' αυτό που ρωτάς, εμένα τη μια θέλει να τρώει μόνη της την άλλη θέλει να την ταϊζω... ότι τη βολεύει μάλλον ... κι ανάλογα με την ορεξή της η πονειροσκατούλα !!!! Για την ακρίβεια όταν είναι φαγητό πουτης αρέσει το τρώει με χαρά μεγ΄΄αλη κ μόνη της !!!! Οταν δεν της αρέσει.. λέει μπαααα... ταα... (που σημαίνει οχι ... μετά) διώχνει το φαγητό της ότι τάχα μου δεν το θέλει κ εκεί βάζουμε τα μεγάλα μέσα ... είτε είναι στο σχολείο είτε σπίτι μαζί μου... έχω πάντα ντοματάκια μικρά ή μεγάλες (απλά είναι πιο άνοστεςαυτές) κ τυρί (οτιδήποτε τυρί) - είναι τα αγαπημένα της !!!!!!!!!! ....κ μαζί με αυτά τρώει μπουκίτσες με το όποιο φαγητό της ταίζοντάς την βέβαια τελικά ... :D

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές .. κι εσείς να περάσετε τέλεια ~~~~~~~~ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!!!! Ε ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Η ΜΑΡΙΑ ΤΡΩΕΙ ΚΕΙΚ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΧΘΕΣ, ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΩ ΠΑΛΙ...ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ...ΠΙΝΩ Κ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Η ΜΑΡΙΑ ΤΡΩΕΕΙ ΑΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΛΥ ΠΧ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΚΟΦΤΟ ΜΕ ΚΙΜΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΣ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ < ΜΟΝΗ>. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΕΙ ΤΙΣ ΠΟΣΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ..ΔΗΛ ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙ. ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΒΑΡΙΟΥΝΤΕ, ΑΛΛΑ ΒΑΖΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΗΡΟΥΝΑΚΙ, ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΕΙ..Η ΜΑΡΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ.....ΚΑΛΟ Σ.Κ ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω μεσα στα νευρα.... τι ειπα δωματιο θα κανω αυτο το σαβ/ριακο???? ναι καλα αμα σηκωθει ο αντρας μου απο το καναπε! και οχι εχω ξεσηκωσει ολο το δωματιο μπας και εχει χωρο να δουλεψει....

μαρινακι μου εισαι καλυτερα??? μας κυνηγανε οι ρουφ...νες οι ιωσεις φετος εγω ακομη μπουκωμενη ειμαι το ιδιο και η μικρη! καλε τι ακουω για ψυχολογο απλως θελουν το χρονο τους τα παιδια...

ντιμι μου εμενα η σαντυ ηταν παναγια στο παιδικο το πιο ησυχο, αν της δεις τωρα εχει καρφια στο πωπο και δεν αφηνει τιποτα ορθιο το σκατουλιαρικο μου και οχι τιποτα μου την λεει και απο πανω και βαζει και το χερι στη μεση συναμενη κουναμενη!!!

οσο για τη δουλεια ποτε δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να μη δουλευει εστω και λιγες ωρες...ενταξει η δουλεια που κανω μεν σκληρη και παρα πολλες ωρες(12ωρα συνεχομενα) αλλα ευτυχως στο ξενοδοχειο που ειμαι απο τοτε που γεννησα και 6ωρο δουλευω και μισθο ολοκληρο περνω και ενσημο ολοκληρο μου βαζουν απλως δεν βλεπομαστε με τον αντρα μου και αναλαμβανουν και οι γιαγιαδες τα παιδια και με περιμενουν το αυγουστο να ξαναεπιστρεψω....

στη αθηνα ειναι αρκετα δυσκολα τα πραγματα οσο αφορα τα ωραρια....

ρενατα αντε τη δευτερα να εχουμε καλα νεα! φαγητο δυσκολη υποθεση....τι μια τα θελει αλεσμενα σα νερα, την αλλη τα θελει αλεσμενα πηκτα, την αλλη κομμενα να τρωει μονη της και μολις κουραστει να την ταισω εγω.... τι να πεις αβυσσος η ψυχη των παιδιων μας.... δεν τα πιανεις απο πουθενα....

καλο σαβ/ριακο σε ολες σας..... και μη ξανακουσω για ψαρικα γιατι τα σιχαινομαι.... εγω τη κυριακη θα φαω συκωτακια τηγανητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) ΠΟΥΦ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΒΟΛΤΑ!!!!

ΝΤΙΜΗ Κ ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΣ ΕΣΕΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ !!!!

ΚΑΛΕ ΝΤΙΜΗ ΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ????? ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΑΖΕΤΕ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΑ ΚΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!!!!

ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ :x ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ!!!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΝΕΤΑ Κ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΒΑ ΚΟΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΛΥ ΨΗΛΑ!!!!

ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Η ΧΑΖΟΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Κ ΕΓΩ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ!!!!

ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ!!!! :cry:

ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΜΩΣ ΜΙΣΗ ΜΕΡΙΔΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΕΣΜΕΝΟ!!!! ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΤΡΩΕΙ 2 ΜΕΡΙΔΕΣ ΧΑΧΑΧΑ

ΕΞΑΛΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΦΑΕΕΙ ΜΗ ΑΛΕΣΜΕΝΟ!! ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ !!!

Α ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ !!!! ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ!!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ Κ ΑΥΤΟ!

ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΝΑΠΕ???? ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΕΙ?????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ!!!! ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!!! ΚΡΙΜΑ ΣΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙ ΤΟΥ :cry:

ΠΟ ΠΟ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΓΩ ΜΟΝΗ Μ ΕΞΩ ΣΟΚ Θ ΠΑΘΩ ΑΛΛΑ Θ Μ ΑΡΕΣΕΙ ;););)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..........

Πολύ ωραία μέρα σήμερα..........για βόλτες είναι ότι πρέπει!!!!!!!!!!!

Ελενάκι σε ευχαριστώ για το μήνυμα...........έχει κάποια βάση ο ψυχολόγος.........τώρα τι μπορεί να αλλάξει για να διορθωθεί η ανασφαλεια δεν ξερω..........το καταλαβα οτι νιωθει ανασφαλεια γιατι τα μικρά είναι απρόβλεπτα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι ο χαρακτήρας του.......γιατι ειναι πολύ ευαίσθητος και κλαιει με το παραμικρό........αφού όταν ακούει να φωνάζουν κλαίει..........

Μικα που πολύ κριμα.....με 2 μικρα μωρακια........νεος ανθρωπος..........αυτά ακούμε και λεμε Δόξα σοι ο Θεός που έχουμε την υγεία μας και τα χρέη ας μας φανε...........αλλά μετά σκέφτεσαι και τα χρήματα...........

Αλέκα ηρεμησε..........πολλά νευρα αυτός ο κολοκύθας!!!!!!!!!!!

Και γω χτες εκνευριστικα με τον αντρα μου.........ότι του κατέβει.........πετάει τα λεφτά και μετά δεν έχουμε για τη δοση...........και τα κανει κρυφα γιατι ξερει οτι θα του πω οχι........... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν εχει ουτε δουλειές..........χαλια χαλια

Τέλοσπάντων πρέπει να το ξεχάσω.........δύσκολο

Καλό Σαββ/ριακο κορουδες μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω.........εμείς δεν πιάνουμε σχεδόν τίποτα με το χέρι.........τον ταίζουμε εμείς.........δεν θέλει να λερώνει τα χέρια του και αν μεινει κατι στο στομα του το σκουπιζει με τα χερια..........Δεν δοκίμασα να του δωσω κουταλι σκέφτομαι ότι θα τα κάνει όλα χάλια.......

Άλλα ψυχολογικά.........μη λερωθεί.......... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MASTE K EMEIS!!!!!!!

ΕΛΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ!!!! :cry:

ΤΕΣΠΑ ΑΣ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ;);););););)

ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΑΥΤΟ!!!

ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΑΥΛΗ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!! :D:D:D:D:D:D ΑΧ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΜΗΛΑΜΕ!!!!!! ΘΕΛΩ ΑΔΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!! τι μου κάνετε? έγραψα χθες ένα κατεβατο και ξαφνικά σβήστηκαν όλα :twisted::twisted::twisted: ε μετά δεν ξαναμπήκα...εγώ σπίτι σήμερα αλλά αύριο δουλεύω πάλι λόγω 25ης θα γίνεται χαμός...κουράστηκα λεμε, πονάνε τα πόδια μου :(:(:( τελοσπάντων...σήμερα παλεύω να μαζέψω τίποτα αλλα η κακομοίρα η μικρή μου προφανώς της λείπω και δεν ξεκολάει από πάνω μου...εγώ πάντως δεν αντέχω να μη δουλεύω, νομίζω ότι αν βγαίνω λίγο είμαι και καλύτερη μανούλα απλά θα ήθελα να δουλεύω ημιαπασχόληση, αυτό το 8ωρο και με τις αποστάσεις της αθήνας δεν παλεύεται...πάντως εγώ με τη μαμά μου μεγάλωσα και είμαι πολύυυυυυυυυυυυυυ χαρούμενη γι'αυτό, εχουμε σχέσεις φιλενάδων και όχι τόσο μαμάς-κόρης!!!! το κακό είναι ότι πια πρέπει να δουλεύουμε και οι δυο όχι για να προσφέρουμε περιττά στα παιδιά μας και στους εαυτούς μας αλλά για να επιβιώσουμε :(:(:( πάντως κι εγώ πιστεύω πως τα παιδιά μεγαλώνουν πιο καλά με λιγότερα πράγματα αλλα με τους γονεις τους δίπλα τους...κι εγώ έτσι μεγάλωσα και δεν αισθάνθηκα ποτέ ότι μου έλειψε τίποτα ;);) απλά τώρα πια έχει σημασία το φαίνεσθαι, και ο υπερκαταναλωτισμός και αισθανόμαστε άσχημα αν το παιδί μας δεν έχει τα πάντα όπως και τα άλλα παιδιά...ουφ λογοδιαρροια με έπιασε :lol::lol::lol: μίκα μου καλως ήρθες!!! πολύ άσχημο αυτό που συνέβη...κρίμα, κρίμα, κρίμα...κι εγώ απ'όταν γέννησα φοβάμαι μην πάθω κάτι εγω ή ο πατέρας της και δεν είμαστε πλάι της για να την μεγαλώσουμε :?:? ρενάτα μου καλή επιτυχία με τη συνέντευξη τη δευτέρα!!!! ντιμάκο καλά να περάσετε και δώσε ένα φιλί στην πορσελάνινη κουκλίτσα σου ;););) μαρινάκι μην αγχώνεσαι, το καθε παιδάκι είναι διαφορετικό... όσο για το φαγητό και εμένα είναι ανάλογα τα κέφια της...πότε της το δίνουμε και πότε τρώει μόνη της...πάντως το απογευματινό της γιαούρτι ή κρεμούλα στάνταρ τα τρώει μόνη της. Όσο για τα παιδάκια εμένα είναι τέλεια με τα παιδάκια αλλά με τους μεγάλους έχει τον ανθρωποδιώχτη :lol::lol::lol: μέχρι να εξοικειωθεί γατζώνεται επάνω μου και δεν κουνιέται καθόλου :lol::lol::lol: οι εγκυούλες τι κάνετε? αλέκα μου θα περιμένω όταν με το καλό γεννήσεις να δω τον κολοκύθα πέτρο με ροζ φορμάκι :lol::lol::lol: καλά εννοείται ότι αν κάνω δεύτερο και βγει διαφορετικό φύλο θα φοράει όλα τα φορμάκια της δημητρας!!!! θένα τι κάνει ο νεκροθάφτης?σου αρέσει και σένα βλέπω μικρή σουπια το φλερτάκι ε?! :lol::lol::lol::lol: ουφ σας ζάλισα, σας αφήνω να μαζέψω λίγο ακόμα γιατί μετά θα πάμε βόλτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσαρες μου ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! ξεκινησαμε το δωματιο και αυριο θα ειναι σχεδον ετοιμο!!!! σημερα μου εκανε τον ενα τοιχο της κουρτινας ριγε και βγηκε φανταστικος αφου ηδη εχει στεγνωσει και αυριο θα κρεμασω κουρτινα!!!! αυριο θα μου βαψει και τους υπολοιπους τοιχους και για το επομενο σαβ/ριακο θα βαψει την βιβλιοθηκη.... αφου τα βρηκαμε και στο χρωμα ασημι ανοιχτο τελικα!!!! εγω αυριο θα ξαναφτιαξω το δωματιο κανονικα για να κοιμηθει η μικρη μεσα και απλως το μεσημερι θα παω μονη μου στους γονεις μου να την κατεβασω ωστε να μεινει στο σπιτι μονος του να τελειωσει.....

ο καιρος ειναι υπεροχος και εχουμε ολο το σπιτι ανοιχτο για τις μπογιες αλλα δεν μυριζουν καθολου! ετσι θα μεινει το σπιτι ανοικτο και αυριο ωστε να μην εχουμε προβλημα με τη σαντυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣμανεσ ηρθα κ εγωω!!!!!!! :mrgreen:

ε ναι το ομολογω θελω τον νεκροθαυτη :lol::lol::lol::lol::lol: τι ακουω η γυναικα !!!!!!!!! :lol::lol::lol: αφυστε που μου εχουν κολλησει αλλη ρετσινα οτι κολλαω σε εναν αλλο πελατι μαραγκο στο επαγκελμα :lol::lol::lol: (οπωσ κ ο αντρασ μου)!!!!!!!!! αχ βρε κοριτσια αυτα δεν εχουν τελειωμο.....χωριο εκει κ νομιζουν οτι με οποιον μηλαω οτι του κολλαω κ ολασ....κ ενο ξερουν οτι εχω οικογεννια κανενασ δεν το πιστευει,ε τι αλλο να κανω .ο μαραγκοσ που λετε ειναι αραβονιασμενοσ κ ερχετε κ καθετε 5 ωρεσ με το ρολοι κ τον ψαχνουν γονεισ κ αραβονιαρα κ κανουν παραπονα στο αφεντικο οτι τον εχει εκει κ τον ποτιζει για να του περνει τα λεφτα(τα οποια τα περνει απο την αραβονιαστικια του :lol::lol::lol: που μοιαλο για δουλεια :lol::lol: )κ το χειροτερο μου λεει οτι τον ποναει η καρδια :?:lol: στο γιατρο κ εσυ του λεω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ τι να πω στο τελοσ θα φαω ξυλο το εχει επιβεβεωσει κ η αφεντικη να μου αυτο!

εμεισ απο υγεια καλα ...νομιζω δηλαδη :roll: κ ελπιζω :ympray:

παντωσ βρε κοριτσια περα απο την πλακα αλλο πραγμα να δουλευεισ κ να εχεισ ενα μεροκαματο...μεγαλη υποθεση :roll: αχ δοξα το ΔΝΤ :lol::lol:

ααα δε σασ ειπα πηρα κ ενα μηχανιμα σαν το power plate αλλα πιο μικρο κ φτηνο κ ανεβαινω που κ που μπασ κ κανω κορμι αμαζονασ :lol::lol::lol::lol:

μικα μου πολυ τραγικο ,καθε φορα που ακουω τετοια μου συκωνετε η τριχα :cry::cry: κ δυστυχωσ δεν θα ειναι το τελευταιο....

συμπεθερουλα μου τι μου επαθεσ ,σε επιασαν τα υπαρξιακα :mrgreen: μη τα πολυσκεφτεσε τα παιδια εχουν τον χαρακτιρα τουσ κ εμεισ πρεπει να χτυσουμε πανω σε αυτων κ οχι να τον αλλαξουμε ;) εμενα κ τα 3 ειναι διαφορετικα το μονο που μπορω να κανω ειναι να 'αναβαθμισω' καποια πραγματα που δεν ειναι σωστα ομωσ δεν θα μπορεσουμε ποτε να επεμβουμε αμεσα στο μυαλλο τουσ.ειναι μικρη ακομα η κορακλα σου ,αργοτερα μπορεισ μεσα απο ομαδικα παιχνιδια κ δραστηριοτιτεσ να γινει πιο ανοιχτη γενικα η επαφη με αλλα παιδια θα την αλλαξηεγω τουλαχιστων αυτο βλεπω απο τα μεγαλα πιο πολυ ;) κανε κ ενα δευτερο αμεσα κ θα δεισ ποσο καλητερα θα ειναι.

ιδικα οταν το πρωτο ειναι κοριτσι του βγαινει το ενστικτο...σημερα πηγαμε παιδοτοπο κ ειχα τον ιασονα σε μια κουνια κ ετρωγε κ εγω καθομουν λιγο πιο περα....πηγε η Δαναη κ τον κουναγε κ μετα ηρθε πηρε μια χαρτοπετσετα κ πηγε κ του σκουπισε τη μυτη :mrgreen: του δοσε κ χυμο κ ολα αυτα χωρισ να με ρωτησει.....κ στο σπιτι τον βοηθαει να κατεβει απο το κρεβατι του(αυτοσ φοβατε μονοσ του :lol: ) ακομα κ απο το καρεκλακι τησ κουζινασ την ιδα μια μερα κ επαθα πλακα ποσο προσεκτικα του εβγαλε το μπροστινο μεροσ κ μετα σιγα σιγα με το χερακι τον κατεβασε :D .

αλλο σασ λεω τα κοριτσια :x:x:x:x:x

αυτα τα πολλα φιλια σε ολεσ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!!

Τί κανετε? Σας διαβασα αλλα δε θυμαμαι να σας σχολιασω όλες τωρα γιαυτό συγχωρεστε οποια ξεχασω!!!

Εμεις καλα είμαστε, με τη μαμα μου πολυ καλα τα πραγματα πανε..μπορω να πω ότι τωρα είναι όλα οπως πριν!! Τα χαλια ψυχολογικα που είχα οφειλονταν στο ότι αδιαθετησα μετα :evil::evil: και γιαυτό αναβαλαμε και τη διαμονη στο ξενοδοχείο για το αλλο Σ/Κ!!

Σημερα ημασταμ καλεσμενοι σε μια θεια μου και εκει βρηκαμε ξαδερφια με τα παιδια τους και ο Κωνσταντινος επαιξε πολυ..με το που μπηκαμε στο αυτκίνητο κοιμηθηκε και κοιμαται ακόμα!!Θα τον ξυπνησω σε λίγο γιατί απόψε δε θα κοιμαται και θα βγαζουμε σκοπια!!!Ο αντρας μου πηγε στο ματς (το σπιτι μας είναι διπλα από το γηπεδο-το χωριο εχει ομαδα α εθνικης) και ειναι και κρισιμο το ματς και εγω τρωω σοκολατα και απολαμβανω ηρεμία με τις φιλεναδες μου!!!

Το βιβλίο Ελενα μου δεν εχω νεα ακόμα...Ασε να ρωτησω αυριο τί γινεται επιτελους..

Το ζυμαρακι είναι σαν ...ζυμαρακι!!!!πλαστελίνη μπορειτε να το πειτε!! Βαζετε ενα ποτηρι νερο χλιαρό, ένα ποτήρι αλευρι φαρίνα η για όλες τις χρησεις, ενα ποτηρι αλατι, 2 κουταλιες ηλιανθελαιο, 2 κουταλιες του γλυκου κρεμόριο (cream of tartar και εδω το βρισκουμε σε μπουκαλακια όπως αυτα των μπαχαρικων, είναι ασπρη σκονη και είναι για να διατηρείτε νομιζω) , και λίγες σταγόνες χρωμα ζαχαροπλαστικης..τα ανακατευετε και τα βαζετε στη φωτια για 5-6 λεπτα, πηζει και γινεται ζύμη..το εχετε και αντεχει πολυ καιρό!!!

Ρενατα μου εγώ τον ταιζω ακόμα γιατί θελω να ξερω πόσο τρωει και αμα τον αφησω να φαει μονος του θα κανει δεκα αιωνες!!!Το μεσημερι ειδικα δεν εχω την ανεση χρονου αυτή αλλα το βραδακι αν θελει να φαει απο εμας του δινω να τσιμπησω μονος του..το απόγευμα του δινω και φρουτα κομματια μεγαλα και τα τρωει μονος του, και το γιαουρτάκι του παλι το τρωει μονος του!!

Αχ ρε Θενα!!! Αχχχχ!!!!!Αναστατωσες το χωριό!! Κοιτα καημενη μου μην κανει κομμα η νεκροθαφτενα με την αλλη την αρραβωνιαρα και σου κατεβουν καμια μερα και φας και ξυλο!!

Μικα μου ασχημα τα νεα...Αυτό που λεει η Ζετα το παθαινω και εγώ..φοβαμαι μην παθω κατι εγώ η ο αντρας μου και σκεφτομαι το ζουζουνι μου... :roll: Ζετα μου θα συφωνησω και σε αυτό που λες για τα παιδια...πιο πολυ εχουν αναγκη να περνουν ποιοτικό χρόνο μαζί μας παρα να εχουν τα ακριβοτερα παιχνιδια ή ρουχα..απλα εμεις επειδη δεν προλαβαινουμε καμια φορα, καλυπτουμε τις τυψεις μας με αυτα τα δωρα...

Κοριτσακια μου παω να τον ξυπνησω γιατί τωρα είδα την ωρα!!!

Σας φιλω όλες γλυκα και συγνωμη γα όσες δε σχολίασα!!!

Μαρίνα μου, Ντίμι, Μαρια, θαλια, Ηλιαννα χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σας αγαπω όλες παντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΥ ΘΕΝΑ ΜΕ ΤΟΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ. ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΞΥΠΝΑΣ ΤΑ ΠΑΘΗ !!! ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΙΔΕΣ ? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ. ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ.

ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΥ ΑΛΕΚΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟΛΟΓΗΣΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΟΡΙΣΤΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΦΑΓΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ.

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΤΟΥ ΧΑΜΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! :D:D:D:D:D

Ε ΡΕ ΘΕΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΡΟΒΟΛΟΥΝ!!!!!! ΜΑΡΗ ΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΧΟΡΤΣΓΗ ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!! :mrgreen:

ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΑΝΑΗ Κ ΕΔΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!! Ε ΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΓΟΡΙΑ !!!!!!!!!!!

ΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ :lol:;);)

ΑΛΕΚΟΟΟΟΟ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΤΣΑΡΕΣ Κ ΑΣΗΜΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕΣ Ε?

ΡΕΝΑΤΑ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΞΑΝΑΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΑΜΠΑΚΟ!!! ΤΟ ΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ?????

ΣΗΜΕΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!

ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΑ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!! ΠΑΙΞΑΜΕ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΕΔΩ ΣΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! ΑΧ ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ!!!! ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ!!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΧΕ :P

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ. ΠΡΙΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΛΙΓΟ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ. Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΕΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΛΑ, ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.

ΑΧ ΕΛΕΝΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΣΤΑ ΨΙΛΟΚΟΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Η ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΖΕ ΤΗΝ BARBIE ΜΕΡΛΙΑ ΤΗΝ ΣΕΡΦΕΡ ΜΕ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ CROCODILLINO.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΑΥΓΑ ΓΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ. ΕΝ ΜΕΣΩ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ. TΟ ΠΗΡΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΤΩΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ. ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΓΑΜΕ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ. ΕΣΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Α !! ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας!!!! σημερα θα τη βγαλω σπιτι λεω να κανω καμια δουλεια αλλα βαριεμαι παλι!!!

ρενατα μου καλη επιτυχια με τη συνεντευξη σημερα.... ελπιζω να πανε ολα καλα! εγω δεν εχω βαφτιστηρι ακομη αλλα καμια απο τις φιλες μου δεν εχει παντρευτει και αυτες που ειναι παντρεμενες εχουν μεγαλα παιδια!!!!

ελενα μου αφου εχετε καταλαβει τι θεοτρελη ειμαι σιγα μη δεν το εβαζα..... καλα κατσε να το τελειωσει το δωματιο για ακομη το ροζ και το μπλε εχει βαλει και αυτο οχι παντου!!!! το θεμα ειναι να το βαλει το ασημι γιατι αλλιως δεν μπορουμε να κολλησουμε τα αυτοκολλητα. επισης εχουμε και τη βιβλιοθηκη που θα την κανει την επομενη βδομαδα για κουραστηκε!!!!

θενα η αφεντικινια σου πρεπει να σ'εχει κανει τρελη διαφημιση γιαυτο και τα παλικαρια σφαζονται στη ποδια σου :lol::lol::lol: και τι παλικαρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.............

Τι να πρωτοσχολιάσω????????

Βρε Θένα είσαι το επίκεντρο.........πήγε νέα κοπέλλα στο χωριό και το έκανε άνω κάτω............Άσε τα κοπέλια ήσυχα............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τους έχεις τρελλάνεις..........Στο τέλος θα σε τρέχουν με τις πέτρες!!!!!!!

Αλεκάκι τελικά ροζ - γαλάζιο το έκανες ε????????Ωραίο είναι!!!!!!!!!Μην κακολογείς τον άντρα σου.........τα έκανε στο αψε σβήσε!!!!!!!!Ο δικός μου που τα κάνει όλα άνω κατω είναι καλύτερα?????????

Εμείς έχει 2-3 μέρες που μετράμε μέχρι το 10!!!!!!!!!!Δε θυμάμαι αν σας το είπα............πολύ γέλιο!!!!!!!

Μαράκι μου είδες που πέρασε????????Φάση ήτανε........όλα καλά...........Σε ποιο παιχνίδι πήγε ο άντρας σου???Εθνικός-Αελ???????Στην Άχνα μένετε????????Δεν εχω ερθει αλλά πήγε κι ο άντρας μου στο ματς (αελιστας) και εμαθα οτι ειστε αρκετά μακρια......... :lol::lol::lol::lol:

Πότε θα ρθειτε Λεμεσό να βρεθούμε??????????

Φιλάκια σε όλες........ ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τα νευρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: με πηρε η αφεντικινα να μου πει οτι πρεπει να πηγαινω κ κυριακεσ γιατι δεν εχει κοσμο για να το ανεβασω το μαγαζι κ τισ κυριακεσ :evil: κ τι θα γινει μετα αν αναιβει παρακαλω? θα πηγαινω κ κυριακεσ γιατι θα θελουν εμενα?αμαν αρχιζω κ τα περνω κρανιο τουσ βαρεθηκα κ τσαμπα ξυλο θα φαω. σημερα πηρα αποφαση να κανω κ τα χαρτια για κατι θεσεισ που βγηκαν εδω στο δημο μασ μπασ κ εχω καμια τυχη καλυτερη :roll::roll: εχω προαισθημα κοριτσια οτι κατι κακο θα γινει με αυτουσ :roll::roll::roll::roll: να μου το θυμηθητε!

αλεκακι ομορφα τα χρωματα με το καλο να γεμισει το δωματιο σασ χαμογελα κ περισσοτερεσ χαρεσ ;) οσο για την κουρτινα εγω θα ελεγα να τισ βαζεισ χορια γιατι ειναι ατεριαστεσ για μενα :oops:

μαρινα παρλα ο ορεστησ ε? καλα εμενα τιποτα μηπωσ να ανυσηχω???????????? :cry:

οσο για φαι ,,μαυρο χαλι να φανταστιτε χθεσ εψησε ο αντρασ μου (ειχε γαννεθλια ο πασασ μου) κ του διναμε πανσετα την μασουλισε λιγο μετα την πεταξε το ιδιο κ το σουβλακι κ το κοτοπουλο κ ξαφνικα βλεπω την πεθερα να παει να ανοιξει μπισκοτα μιραντα για να μη μηνει νυστικοσ :shock::shock::twisted::twisted::twisted: εγινα τουρκοσ,ταυροσ σε υαλοπολειο(οχι τησ μαρινασ :lol::lol::lol::lol: ) το αρπαζω απο τα χερια τησ κ του εδοσα πατατα με τζατζικι που τελικα εφαγε μονο τα τζατζικι αυτο ηταν ολο το φαγητο του ,ααα κ μια ντοματα :roll: τι να τον κανω δεν ξερω ιδικα το κρεασ κανει πωσ δεν μπορει να το φαει ενο εχειολα τα δοντια 16 δλδ κ βγαζει κ αλλο τωρα ,στο σχολειο ακομα τουσ τα αλεθουν εκει τα τρωει ολα αλλα εγω δεν θελω να του ξαναμαθω τα λεσμενα,το μονο που κανω ειναι υπομονη.

ελενακι μου γλυκο οταν θα κανεισ κοριτσι θα αλλαξεισ γνωμη :-p:mrgreen: ιδικα οταν θα βαζεισ αυτα τα μικρουλικα κοκαλακια κ ολα τα φρουφρου ειναι ολο γλυκα ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΧ ΑΧ!!!

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΛΑΣ ΕΣΥ ΚΥΡΑ ΘΕΝΑ ΓΙΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ!!!!

ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΗΔΟΝΗ ΝΑ ΠΑΡΙΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΔΙΕΡΕΥΣΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΠΕΙ Κ ΛΙΓΟ Ο ΒΗΧΑΣ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΟΧΙΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ!!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ???

ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΖΩΗ Κ 3 ΠΑΙΔΑΚΙ Α Κ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΟΨΕ ΤΟΝ ΠΟΛΛΥ ΑΕΡΑ!!!!!!! ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ Κ ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΡΙΓΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΠΟ ΠΑΝΩ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΔΕΝ Μ ΚΑΤΣΕ! :oops::oops::oops::oops: ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ!! :oops::oops::oops::oops::oops:

ΜΑΡΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 10???????????????????????? ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΝΣΤΑΙΝ :D:D:D:D:D ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ

ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ Κ ΕΓΩ ΝΟΝΑ! (Κι ΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΕΓΩ... Κ ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ Κ ΜΟΝΟ ΕΚΑΤΣΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ)ΑΛΛΑ ΟΚ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΟΣΟ ΣΕ ΓΙΟΡΤΟΥΛΕΣ Κ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΠΕΡΝΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ!

ΣΤΕΙΛΤΑ ΘΕΤΙΚΟΥΛΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ :cry:

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θενα ουτε να το σκεφτεσαι για κυριακη γιατι θα εχεις τη διπλασια δουλεια απο τις καθημερινες.... ριξε τα χαρτια σου για το δημο, βαλε και κανενα δοντι γιατι σε θελουν για μονιμα στο καφενειο και οχι τιποτα εχεις 3παιδια.....

ρενατα τι εγινε με τη συνεντευξη??? πως τα πηγες???

ελενα μου την αλλαξα την κουρτινα και σου βαζω φωτο πως εγινε και το κυμα στο τοιχο... φυσικα ολοκληρωμενο θα το δειτε σαβ/ριακο(κουραστηκε ο μπαμπας μας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες και καρδιοκλεφτρες!!!! :lol:

(Θενακι για σενα ήταν το τελευταίο!!)

Τί κανετε? Πως είστε?

Εμεις μια χαρα!!

Στο σχολείο εγινε μια παρεξηγηση με τους γονεις του παιδιου αλλα όχι με μενα, με τη διευθυντρια και το υπουργειο και ο πατερας ο απειλησε ότι θα σταματησει το παιδακι από το σχολείο!!Τρομοκρατηθηκα ότι θα χανα τη δουλεια, αλλα τελικα εμαθα ότι βαση νομου απαγορευεται να το σταματησει γιατι είναι προδημοτικη!! Εχουν συναντηση την αλλη Πεμπτη να το λυσουν το θεμα!!

Απόψε βλεπουμε Αποελ και ευχόμαστε τα καλυτερα!!!Μαρίνα μου ναι σε αυτό το ματς πηγε!!!Δασακι μενουμε ναι!!!

Αν το ξερα θα σου λεγα να ερχόσουν και να καθόμασταν εμεις σπίτι και να πηγαιναν αυτοί στο ματς!!

Ο αντρας μου είχε και εισητηριο vip!!!Δίπλα από το γηπεδο είναι το σπίτι μας!

Αλέκα μου με γεια το δωματιο!!!Πολυ όμορφο αλλα και μενα κατι με χαλαει στις κουρτίνες και δεν ξερω τί..ίσως ο συνδυασμός τους!!Δεν ξερω...

Ρενατα μου τί εγινε με τη συνεντευξη?

Θενα μου συμφωνω σε όσα είπε η Ελενα!!Με καλυψε πληρως!!

Ελενακι μου σου στελνω όλη τη θετική μου ενεργεια και σκεψη!! Τί εξεταση εχεις? Στη δουλεια ή ιατρική? Ευχομαι το πρώτο..Οτι και να ναι, σου ευχομαι να πανε όλα όπως τα θες!!

Αλεκα μου τώρα είδα τη φωτο..δεν καταλαβα :oops: ..που είναι ο τοιχος με το κύμα?Απεναντι από το ριγε?

Οι υπόλοιπες κοκόνες τί κανετε?

Θαλεια? Μικα? Μαρία? Ηλιαννα? Ζετα? Ντιμι?

Τα φιλια μου σε ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Και μην ξεχναμε!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΕΛ!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα φυσικα καλη επιτυχια στον ΑΠΟΕΛ αφου και η σαντυ τωρα που τον ειδε στα αθλητικα φωναζε γκολ!

οταν ολοκληρωθει το δωματιο θα σας βαλω συγκεκριμενες φωτο να φαινεται ολο καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου ................. τι έγινε ??????????? Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά .. ότι κ να ναι αυτό !!!!!!!!!!!!!!!!! Με πολλή θετική ενέργεια κ αγάπη από μένα κ την Αννα Μαρία :P !!!!

Θενούλα μου μαζέψου ...... έχεις ξεσαλώσει μου φαίνεται .... !!!! :lol: Προβλέπω να σε δώ live σε κανά έκτακτο δελτίο ειδήσεων στο Mega ... .!!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχααα

Εμείς έχουμε εμβόλιο σήμερις Ηπαττίτιδας... δεν προλαβαίνω να σας πω άλλα.... ΦΙΛΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...