Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΡΑΞΕ!!! ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!!! Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΥΡΝΑΣ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ :? ΒΕΒΑΙΑ Κ ΕΝΑΣ ΜΙΣΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΖΑΜΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΤΡΑΩΡΟ :D ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΤΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ Θ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΑ 500 ΕΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! :roll::roll:

ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ????? :D:D:D:D ΕΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ :D ΑΝΤΕ Θ ΣΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ :D

ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΟΗΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ!!! ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΘΕΤΕ ΤΙΣ ΤΡΩΕΙ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ<< ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΑΥΤΟΣ>> ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΑΝΗΛΘΑ !!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΜΩΡΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ. ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ. ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΛΙΜΠΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1000, ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 900 ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΑ 500. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ 200 ΚΑΙ 300 ΕΥΡΩ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΒΛΕΠΩ. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΣΚ. ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΠΙΣΩ ΣΑΣ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΧΙ, ΧΙ, ΧΙ.... :lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΧΑΜΕΝΗ ΗΣΟΥΝ ΒΛΕΠΩ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΙΑ ?

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΛΕΠΩ. ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ. ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ? ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ Ε ???

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΟΛΛΑ !!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ. ΕΤΡΕΧΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΚΛΑΜΑ ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ. ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατουλα μου οι καιροι δυσκολοι για να απορριπτουμε δουλειες σε καταλαβαινω γιατι οι αποστασεις στην αθηνα ειναι τεραστιες οχι σαν και εδω.... οτι αποφαση και να παρεις κοιτα να δεις να σε συμφερει στη τσεπη σου

ελενα μου και μενα η σαντυ ειναι ησυχη και καθολου επιθετικη και οταν γκρινιαζει δως της κατι να μασουλαει.... εγω πιστευω οτι επειδη ειναι ολο αγορια στο παιδικο και μονο 2κοριτσια απο καποιον το ειδε και το εκανε και αυτη... το θεμα ειναι οτι το κανει στο ιδιο παιδακι συνεχεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αλέκα τσαμπουκαλού μας βγήκε η Σάντυ........ε πως???? Όχι που θα τον άφηνε......Ο δικός μου το ξαναπαμε νομίζω φοβάται τα άλλα μωρά........δε θελει να είναι κοντά του..........αν τον πιέσω να πάει κοντά σε άλλα μωρά κλαίει.........και σε βρεφη πάλι κλαίει........αντικοινωνικός μας βγήκε!!!!!!!!!!Με τους μεγάλους δεν έχει πρόβλημα.........με τους μικρούς απαπαπαπα.........μακριά!!!!!!!!!Δεν ξέρω πως θα πάμε σχολείο..........Και κάθεται και τις τρώει και κλαίει.........

Ρενάτα μου είναι πολλές οι ώρες και γω φτάνω 11-12ωρο........ξεκινάω στις 8 και επιστρέφω σπίτι στις 8 πολλές φορές.........Μακάρι να βρεις δουλειά και να ναι και καλά τα λεφτά..........

Μαράκι μπράβο που έσπασε ο πάγος.........όλα θα φτιάξουν.........καλά να περάσετε στο ξενοδοχείο!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..

Είμαι λίγο χαλια ψυχολογικα...

Ρενατα μου ευχαριστα μεν τα νεα και να πας και στην αλλη δουλεια και σου ευχομαι να εχεις εσύ τη δυνατότητα της επιλογής! Και να σου ερθουν όλα γαντι!!

Αλεκα μου τί να πω? η Σαντυ θα μας βαλει όλους σε ταξη!! Μηπως την πειράζει αυτό το παιδάκι και αντιδρα έτσι? Μίλησε της..όλα τα καταλαβαίνουν!!!

Έλενα πολύ όμορφο τραγούδι,δεν το ξανακουσα ουτε εγώ!! Γελασα πολυ με την ατακα σου για το μετρημα!!! :lol::lol::lol::lol:

Ηλιαννα μου τί επαθες?

Θενα που είσαι? Ν α δινεις παρον τακτικα γιατί εχουμε και εννοια μη σε απαγαγει ο άλλος!!! :lol::lol:

Εμενα ο μικρός δε βαραει αλλα δε δινει τα παιχνιδια του..δε μοιραζεται..ερχεται ο μικρός της κουμπαρας μου εδώ να παιξουν, που είναι 3,5 χρ. και αυτός δεν τον αφήνει να παιξει το δικό μου και ο δικός μου τον τρεχει από πίσω μην του αρπαξει κανενα αυτοκινητάκι!!!!Αλλα φυγει, κλαμα ο Κωνσταντίνος!!!Μαζί δεν κανουνε και χωρια δεν μπορουνε!!

Μαρίνα μου μην ανησυχείς! Θα στρώσει ο Ορεστης μας!!

Ντίμι, Ζετα, Μαρία, Θαλια τα φιλια μου!!Και ελπίζω να μη ξεχασα καποια!!

Α! Κορίτσια, εχω συνταγή για το ζυμαρακι που φτιαχνουν στα νηπιαγωγεία και παιζουν τα παιδακια!!!Εγω του εφτιαξα και παιζουμε..όχι πολλη ώρα γιατί το βαριεται και επειδή δεν είχε ο μπακαλης μας χρωμα, το αφησα ασπρο και θελει να το βαλει στο στόμα του!!!!Αλλα του αρεσει παρα πολυ!!Το ζηταει και μονος του!!!Αν θελετε πεστε μου να σας την πω!!!Πανευκολη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?????ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ

ΟΛΟ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΠΤ

ΤΟ ΣΠΙΤΙ :roll: ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ :? ΜΕΧΡΙ

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ....

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΒΓΗΚΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΔΕΝ

ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :lol: ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΠΤ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ :o ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ

ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ....

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ :D ....ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΙ ΕΣΤΙ ΒΕΡΙΚΟΚΟ :lol::lol: ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΕΓΩ....

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΣΤΗΝ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΘΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΚΛΕΨΕ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ???? :lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ...

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ??????????

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!! ΕΜ ΑΜΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΠΕΝΕΙΣ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :D:D:D:D

ΜΑΡΑΚΙ ΚΩ ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣΑΙ Ε???? ΕΜΕΝΑΣ Μ ΛΕΓΑΝ ΠΤΙ ΑΝ ΚΛΕΙΣΩ ΥΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ Κ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ! ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ :?:P

Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???? ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΛΟΓΑΚΙΑ??? ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΑΖΕΜΕΝΑ????Η ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΜΑ??

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΥΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ??? :? Κ ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ??? ΣΑΝ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ ΑΣ ΠΌΥΜΕ??? ΣΥΓΧΩΡΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΠΙΑ :D:D:D

ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! Κ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙΘ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ Κ ΚΟΙΝΩ Μ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΙΙΙΠ!!!! ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ :cry: ΑΑΑΑΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ :roll: ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΩΡΑ! ;)

ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ????????? ΗΡΘΕ???

ΑΛΕΚΑΚΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ@@@@ Η ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΤΟΝ ΔΕΡΝΕΙ Η ΤΗΣ ΓΙΑΛΗΣΕ ΤΗΣ ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΝΑ ΤΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! ΑΧ ΘΑ ΤΟΝ ΡΗΜΑΞΕΙ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΑ :?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ!!!! ΤΟ ΕΙΧΕ Κ ΜΙΑΣ ΣΥΓΓΕΝΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΕΦΤΑΣΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!! Ο ΔΙΚΟΣ Σ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ!!!!

ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Κ ΟΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΥΣΧΕΙΕ!!!

ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΟΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ :shock::shock::shock::shock::shock: ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΒΟΛΤΑΡΕΤΕ??? :lol::lol: ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΕΙ....ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΜΑΜ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΚΟΟΛΛ :lol: ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ...ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ Η ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΤΙ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ :shock: ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΛΛΑΓΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΛΠΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥΦ(ΜΥΡΙΖΕΙ) ΜΑΜΑ :D:D:lol::lol: ....ΑΡΓΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ :lol::lol:

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΞΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΗ

ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πλεον!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜ ΕΤΟΙΜΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ!!!! ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΝΑΜΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ ΑΦΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ :shock:

ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΥΤΕΨΑΜΕ ΤΑ ΦΥΤΑ ΜΑΣ ! ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΛΙΓΟΥΣΤΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΙΧΟΣ :D ΚΛΑΣΙΚΑ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΤΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΤΑ ΧΩΣΑ!!! ΤΟΝ ΕΙΠΑ , ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΩ??? ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΘΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΛΕΣ Κ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ??? ΑΠΤΟΗΤΟΣ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ :?

Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ!!!!! ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΕΠΕΡΝΕ ΦΤΙΑΡΑΚΙ Κ ΦΩΝΑΖΕ <<ΜΑΜΑ ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΛΕΙ ΛΟΥΛΟΥΝΤΙΑ> :lol::lol::lol: ΕΠΕΡΝΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΦΥΤΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΝΕ Κ ΧΟΡΤΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΦΥΤΕΨΕΙ!!!! ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΩΜΜΑΤΑ ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ!!!!

ΑΧ :P:P ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΟΤΑΝ Χαιρονται ετσι τα μικρα μασ με τοισο ασημαντα πραματακια!!!! ΠΟΣΟ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΑΓΓΑΡΙΑ!!!! :D

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ Π ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!!! :x:x:x ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΣ Ε? :lol::lol::lol::lol: ΑΦΟΥ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!! ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΛΩΣΣΣΑ ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ!!!!! ΜΗΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ακομα ταλαιπωρησε???? υπομονη... πες του γιατρου σου να σου δωσει κανενα φαρμακο μπας και ηρεμησεις λιγο!

οσο για τη κωνσταντινα μας θα στα πει μαζεμενα!

ελενα μου εγω ακουω κλαρινα :lol::lol::lol: και τωρα τελευταια τα ζουζουνια.... επισης ειμαστε σε φαση που μαθαινουμε τις κινησεις του γκαμι μπεαρ!

ειδες μωρε τα αγγελουδια μας μεχρι και με το μπωλ χαιρονται... η σαντυ ελεγε το κουνια μπελα με τη πανα!

αντε να τα φτιαξεις το δεντροτοιχο για να απολαμβανεις το καφεδακι σου στη αυλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: maria κοντα επεσεσ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτοσ ο ανθρωποσ δεν το βαζει κατω με τπτ :shock::lol::lol::lol::lol: αρχιζει κ μ αρεσει :lol::lol: οχι αυτοσ το οοολο θεμα .....ερχεται στο μαγαζι κ καθετε κοντα μου ,μου λεει διαφορα για να με πισει κ οταν μαζευοντε φιλοι μου κοντα του γινεται οοο χαμοσ γιατι μου λεει οτι ειμαι ψωνιο κ κοντη κ οτι η γυναικα του ειναι διο μετρα κ εγω αρχιζω κ τον λεω παπου κ γενικα ειμαστε μια ευχαριστη ατμοσφερα με βρησιδια κ ποιοσ θα κακολογησει πιο πολυ τον αλλον :lol::lol: .....με λιγα λογια τον συνηθισα κ περναμε καλα ,πεφτει πολυ γελιο :D αλλα ωσ εκει [-(

σημερα εστειλα κ τα μεγαλα σχολειο μετα απο πολλεεεεεεσ μερεσ κ ελπιζω :ympray::ympray: να μην ξανα αρρωστισουν :!: κ απο αυριο οοολα ,δεν δουλευω αυριο αλλα εχω ενα χαλι να μαζεψω.

φιλια σε ολεσ

συμπεθερα που εισαι ολα καλα?

εγκυουλεσ πωσ πατε?αντεχεται?κανετε κ αλλιοσ :lol: εμενα ηρθε η περιοδο 1/3 κ χθεσ ξα να ηρθε :shock: που εμενα κανει 30-35 μερεσ :? ελπιζω να μην ειναι τπτ αλλο κ να ειναι λογο ανοιξησ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θενακι πουροτεκνατζου μου εσυ!!!! αντε αυριο ξεκουρασου και ασε το χαλι για μια αλλη μερα! μαρη ετσι γεννιουνται τα μεγαλα παθη απο τα μεγαλα μιση!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρή θένα με τις κατακτήσεις σου!!! γλυκάθηκες μου φαίνεται ε? :lol::lol::lol: τι κάνετε κοριτσάρες μου? δεν θυμάμαι να σχολιάσω τίποτα γιατί σας διάβασα το μεσημερι και μετά έφυγα για τον παιδίατρο για εμβόλιο...η διάγνωση...14 κιλα και 90 εκατοστά γυναικάρα :lol::lol::lol::lol: τώρα μόλις την έκανα μπάνιο και περιμένω να περάσει η ώρα για να πάει για ύπνο...είμαι πάρα πολύ κουρασμένη και δεν την αντέχω την μικρή ώρες ώρες ειλικρινά :(:(:(:( από την μέρα που έφτιαξε ο καιρός έχουμε δουλίτσα -ευτυχώς- αλλά ρε κορίτσια είναι πολύ κουραστικό 7 ώρες με τον δίσκο στο χέρι να πηγαινοέρχομαι :?:?:?:? με πονάει το σώμα μου και ιδιαίτερα τα πόδια μου :cry::cry::cry: και μετά έχω και τη μικρή να με τρέχει...το δε σπίτι μου το έχω παρατήσει εντελώς...βέβαια έχω και τις τύψεις μου γιατί τι μου φταίει και το παιδάκι μου? την μανούλα της θέλει...τα έκανα τα παράπονά μου και ηρέμησα...θα σας ξαναδιαβάσω για να θυμηθώ και να σχολιάσω αλλά αύριο τώρα πια...απόψε έχει έργο στο μέγκα για παιδάκι με σύνδρομο ντάουν...θα το δω οπωσδήποτε...φιλάκια γλυκούλες μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας εργαζομενες μανουλες μου!!!! σημερα δεν ειχα εξωτερικο καφε το πιν μονη μου στο σπιτι!

πεταχτηκα μεχρι τα τζαμπο και πηρα πιπιλες, ενα μπιμπερο, θηλες για τα μπιμπερο, σεντονι για το πορτμπεμπε και μια γαλαζια πετσετα(για το νοσοκομειο).... ευτυχως οσο θα ειμαστε σπιτι εχει να φορεσει ροζ ο πετρακης απειρα!!!

βρε ζετουλα δηλαδη η σαντυ και η αννα μαρια εχουμε μεινει πισω στα κιλα??? κοπελαρες ειστε.... η σαντυ το περνει σε μποι μονο το φαι απο κιλο τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ τα Αλεκάκι μου...!!! Εγώ δεν τολμώ τώρα ειδικά μετά το τριήμερο που περάσαμε με τον πυρετό (που δεν έβαζε μπουκιά στο στόμα) να την ζυγίσω!!!

Καλημέρα όμορφούλες ..>!!!

... κάπου στο τέλος του μήνα έχουμε εμβόλιο ... κ τρέμω μην τυχόν αρχίσει ο γιατρός να μας λεει ότι πρέπει να κάνουμε πια εξετάσεις μήπως κάτι δεν πάει καλά .... Τι θα το κάνω αυτό το παιδί.... ουφφφφφφφφφφφ !!!!!!!!!!!!!!

Ζετούλα μου όμορφη μην κουράζεσαι πολύ τώρα που θα αρχίσουμε τις βόλτες που είναι κι ο καιρός καλός!!!!!

Ρενατούλα μου εσύ αποφασίζεις ! Κι εγώ μια από τα ίδια περνάω. Οι ώρες που βλέπω το παιδί μου είναι πολύ λίγες κι αυτές είμαι πολύ κουρασμένη πια... το πρωί ξυπνάμε μαζί την πάω σχολείο (ίσα ισα δηλαδή 30 λεπτά την βλέπω να την ντύσω κ να φύγουμε) κ το απόγευμα την παίρνω στην καλύτερη κατά τις 17.00. Κ κατά τις 20.00 αρχίζουμε να ετοιμαζόμαστε για ύπνο γιατί κουτουλάει. 21.00 κοιμάται... κ πάλι δηλαδή τηην κρατάω πολλές φορές παραπάνω για να την χαρώ .Αλλά όπως κ να χει προσπαθώ αυτές τις λίγες ώρες που έχουμε να "είμαι" μαζί της. Αφήνω δουλειές .. αφήνω μαγειρέματα (όσο γίνεται.. ή τα κάνουμε μαζί) .. αφήνω προσωπικά μου ενδιαφέροντα ή ανάγκες... κ την χαίρομαι όσο γίνεται... παρόλο την κούρασή της .. γιατί κ αυτή με τον σταθμό κουράζεται. ΑΛΛΑ... δεν παύει να μπαίνει στο σπίτι μας ένας μισθός ακόμα... όπου σίγουρα κάτι μένει ... έστω κι αν μιλάμε για χιλιάρικο ... δεν ζητάω από τον άντρα μου για τίποτα ... κ φυσικά η ποιότητα της ζωής μας είναι λίγο καλύτερη σε σύγκριση με το να μην είχα αυτό το έσοδο.!!!!΄Και στην τελική .. έτσι όπως το σκέφτομαι εγώ .... τι θαγίνει μετά από 2-3 χρόνια που το παιδί ούτως ή άλλως θα πάει σχολείο κ θα λείπει όλη τη μέρα??? Τότε θα ψάχνω για δουλειά κι ούτε για καθαρίστρια δεν θα με παίρνουν... Το ιδανικό θα ήταν να με περιμένει μια δουλειά για 2 χρόνια ... Πάνω που θα χω αρχίσει να βαριέμαι στο σπίτι ... θα ταν ΄σούπερ !!!!!!!!!!! ... αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας... Οπότε φιλενάδα .. .εσύ αποφασίζεις !!!!!!!!!!!!

Μαρινάκι μου κ μένα έχει ένα θέμα με τους ξένους... αν ειδικά έχει κ μούσι ... βάζει τα κλάματα αλλιώς δεν θέλει κανέναν που δεν ξέρει. Ερχεται κατευθείαν πάνω μου. Αλλά μόνο με μεγάλους .. με τα μικρά είναι αλλιώς ...ίσως γιατί από το σχολείο έχει αποκτήσει οικειότητα με τους λιλιπούτειους φίλους της.... !!!!

Μαράκι μαου άντε μπράβο με τη μαμά σου τουλάχιστον αφού μίλησαν με τον άντρα σου ας είναι... !!!!

MARIA 1984 .. στείλε κι από δω .. . λίγη θέα κοριτσάκι !!!!!!!! Πόσο μου λείπει το νησί ... δεν φαντάζεστε !!!!!!!!!!!!! .. κι όσο για το αν θα στα πει μαζεμένα... ετοιμάσου... σου ρχετε όπου να ναι.....

Μπορεί να πάμε ΣΚ στο χωριό αν είμαστε καλά ... πρώτα οΘεός ... έχει φοβηθεί το μάτι μου !!!!!!!

Ελενάκι μου βλέπω τους βάζεις όλους σε τάξη !!! Μπράβο κοριτσάκι ... έτσι θέλει... άρα ... κ το μικρό μας Χρηστάκο τον έχεις σούζα να φανταστώ... ???? ... 'ή μήπως σε έχει εκείνος ... καθότι του έχουμε κ μια άλφα αδυναμια ???? ;)

Συμπεθέρα.... ζω κι ανασαίνω ... κ σε διαβάζω με τα μουρλά σου κ τα παλαβά σου ... κ γελάω πολύ !!!!!!!!!!!!! Να σαι καλά !!! ... ας έχει πάρει κι ο μικρός Ιασονάκος μας λίγη από τη τρέλα σου σε παρακαλώ .... !!!! Pllllslsssssss!!!!!!!! ΤΟ γέλιο είναι μεγάλη ευτυχία !!!!!! :D

ΑΑΑΑΑΑ βρε Μαράκι εννοείται να μας πεις πως γίνεται αυτό το ζυμαράκι..!!! Κάτι σαν πλαστελίνη δεν είναι αν έχω καταλάβει καλα???

Ηλιανούλα, Θαλίτσα (που έχεις χαθεί)... κι αν τυχόν ξέχασα κ καμία ακόμη... ΠΟλλά πολλά ΦΙΛΙΑ!!!! ...σας ζάλισα ..>!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε! :D:D ΜΟΛΙΣ ΠΕΣΑΜΕ ΕΞΑΝΤΗΛΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΜΕΤΑΒΓΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ Κ ΑΠΙΞΑΜΕ ΜΠΑΛΑ Κ ΜΑΖΕΥΕ ΛΟΥΛΟΥΝΤΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Κ ΤΑ ΧΑΡΙΖΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ!! :D:D:D:D:D ΚΑΛΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ!!! ΓΚΑΖΟΝ ΑΓΡΙΑΔΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ!!!! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ν Μ ΦΕΡΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ!!!!

ΜΑΖΕΨΕ ΠΟΛΛΥ ΗΛΙΟ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΦΥΤΕΨΕ Κ ΕΝΑ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΦΥΤΩΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΖΑ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑΙ!!!! ΚΑΛΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!!! ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΕΛΗΞΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΣΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ!!!

ΑΝ ΒΡΟΥΝ ΘΥΜΑ ΤΟ ΠΑΤΑΝΕ ΟΛΟΙ!!!! Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΝΑΙ Μ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ!!!

ΕΧΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΟΤΑΝ ΠΕΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ(ΟΧΙ ΜΙΜΟΡΙΑ ΜΑΜΑ ΟΧΙ ΚΑΛΟ ΤΣΙΤΣΟ) :lol::lol:

ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΕΙΑ ΕΤΣΙ????? ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!!!! :mrgreen: ΜΗΠΩΣ ΜΩΡΕ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ????

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΠΕΙΣ Κ ΕΣΥ!! ΕΓΩ ΜΕ 4 Κ ΓΥΡΙΖΩ ΠΤΩΜΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΠΙΧΝΙΔΙΑ!!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ???? ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ 5 ΑΝΑΓΚΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ? ΜΗΠΩΣ ΤΟΥΣ ΛΕΙΨΕΙ Η ΜΑΜΑ Κ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ????? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΜΑΖΕΥΟΜΑΙ :cry:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ???????? ΕΙΣΤΑΙ ΚΟΚΕΤΕΣ !!!!! ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ! Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΝΤΙΜΗ ΜΟΝΟ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!

ΚΑΝΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΧΑΝΕ!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΕΤΕ ΕΚΕΙ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ :D

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΙΑΣΕΙ ΚΑΛΕ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΕΡΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x

ΑΧ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΕΠΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΑΝΑ!!! ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΣΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!!

ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΧΙΛΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ!!!!!!! ΧΜΜΜ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΜΩΣ Κ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ. ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ. ΚΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΩΡΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΘΑ ΠΑΩ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΤΙ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ. ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΩ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΑΝΙΚΟ. ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΣΥΝΗΘΙΖΟΝΤΑΙ. ΑΣ ΒΡΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΙ ΚΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙ ΑΥΤΑ.

ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΚ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑΞΕΦΥΓΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ. ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ. ΟΥΤΕ ΚΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ ΕΣΥ ? ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΣΤΡΩΣΑΝ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΕΝΤΡΟΥΤΕΥΣΕΙΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ. ΚΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΤΟ ΕΡΓΟ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΤΑ Ο ΥΠΝΟΣ. ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ. ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΕΛΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΙ ΕΣΥ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ, ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΤΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΓΚΥΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΠΙΕΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΙΣΘΟΥΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΑΣΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ. ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 4000 ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑ 500 ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ. ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ. ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΞΑΓΟΡΑΣΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ. ΙΔΩΜΕΝ !!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΟΘΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ. ΠΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ. ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.......

Ποσα γράψατε καλε????????? :o:o:o:o:o:o:o:o

Εγώ μάλλον ετοιμάζομαι να αρρωστήσω.........έχω πονοκέφαλο........ :twisted::twisted:

Είχα και αρκετή δουλειά σήμερα καθάρισα, σφουγγάρισα και κουράστηκα...........

Μαράκι μου γιατι εισαι χάλια???????Δεν υπάρχει βελτίωση με τη μαμα σου????

Ελενάκι πότε θα σε πετύχω να μου πεις για το ψυχολόγο?????????Αγχώθηκα τώρα..........τι να ναι η αιτία???

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!

ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΑΥΡΙΟ Η ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΗΜΑ!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ!!!! ΝΑ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοκ τοκ να μπω??????????ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΕΡΩ ΧΑΘΗΚΑ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ Η ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΣΕ ΜΠΑΡ(ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ) ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΞΕΝΗ Κ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ. ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ, ΞΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΝΙΚΟ...ΑΜΑΝ ΣΑΝ ΕΞΩ ΑΠ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΟΥΝ...ΧΑΧΑΧΑ!

ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΕΜΑΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΥΝΟ...ΤΟΥ ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΗ ΜΟΥ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ 32 ΕΤΩΝ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ 2,5 ΕΤΩΝ Κ 2 ΜΗΝΩΝ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΣΕ ΤΡΟΧΑΙΟ....ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΝΟΜΙΖΩ Κ ΘΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ Κ ΓΩ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟ ΨΑΡΙΑ ΘΑ ΨΗΣΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ,ΜΕΛΙΤΖΑΝΟΣΑΛΑΤΑ,ΣΑΛΑΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙ, ΤΥΡΟΚΡΟΚΕΤΕΣ Κ ΠΑΤΑΤΟΣΑΛΑΤΑ. ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΑΡΙΑ. ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ 2,5 ΕΚΕΙΝΗ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΤΟ ΑΥΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΕΦΤΑ , ΤΑ ΞΑΝΑΠΙΑΝΕ...ΜΩΡΕ ΤΣΙΓΚΟΥΝΑ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ. ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ , ΚΑΛΟ. ΑΛΕΚΑ ΛΕΣ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΑΒΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥΣ...ΧΑΧΧΑΧΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΡΕΝΕΤΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΜΑΚΙΕΣ...ΑΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΠΙΣΗΣ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΗ ΠΕΛΑΤΗΣ...ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΣΑΣ! ΚΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΕΩ.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα

Βρε ΕΛενάκι μου ... εδώ δενμιλάμε για ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ...Προς Θεού...!!! Μιλάμε για (όπως το πες) 5 βασικές ανάγκες ! Αλλωστε επειδή η μητέρα μου ήταν εργαζόμενη χρόνια (Δημόσιο- σχόλαγε 3) μεγά΄λωσα κι εγώ με γυναίκες τα πρώτα μου χρόνια... δεν νιώθω ότι μου λείπει κάτι. Βέβαια από την άλλη δεν ξέρω πως θα ήμουν αν είχα μεγαλώσει με τη μαμά μου δίπλα μου όλα αυτά τα πρώτα χρόνια... Τι να πω... Ειλικρινά δεν ξέρω. Η ζωή είναι τέτοια που θεωρώ ότι μας έχει αναγκάσει να δουλεύουμε απλά για να επιβιώσουμε κ όχι για να έχουμε καλύτερη ποιότητα ζωής.

Κι επίσης.... όντως μήπως πρέπει να αγχωθούμε τελικά που λέει κι η Μαρίνα??? ΓΙατί τα παιδιά μας δηλαδή δεν θέλουν τους ξένους? ΓΙατί να μην είναι τόσο κοινωνικά όσο κάποια άλλα? Γιατί να υπάρχει αυτός ο φόβος κ η ανασφάλεια μέσα τους? Μήπως φταίμε σε κάτι εμείς ??? Αν είναι κάτι που μπορούμε να το διορθώσουμε γιατί να μην προσπαθήσουμε από τώρα... ???

Μαράκι πες μας κι εσύ την άποψή σου ... σίγουρα έχεις γνώση επί του θέματος ... !!!!!

Στο σχολείο της μου λένε συνεχώς πόσο ήσυχη κ συνεσταλμένη είναι ... σε σημείο που είναι πολλές φορές ακόμα κ δειλό.... Είναι θέμα χαρακτήρα άραγε??? Είναι κληρονομικό ???? Είναι ευθύνη του γονέα κι αν ναι μέχρι ποιο σημείο ???? Τι είναι αυτό που κάνουμε λάθος ?????

εμείς τελικά μάλλον θα την "κάνουμε" για χωριό ...έχει πολυ καλό καιρό. Βέβαια αφήνω πάλι ένα κάρο δουλειές πίσω... αλλά είπαμε!!!! ...... δεν βλέπω που δεν βλέπω το παιδί .. τουλάχιστον τα σαββατοκύριακα της τα αφιερώνω με πολλή πολλή αγάπη, λατρεία και ... πολλά πολλά άλλα !!!!!!!!!!!! :)

Εύχομαι να έχετε ένα πολύ καλό Σαββατοκύριακο χωρίς αρρώστιες κ βάσανα !!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ. ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΜΙΚΑ ΜΑΣ. ΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ !!! ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΦΑΓΗΤΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ. ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΑΝΤΩΣ. ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ. ΛΙΓΟ ΓΑΛΕΟ ΤΗΓΑΝΗΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΓΑΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ. ΤΑ ΕΠΙΒΑΛΕΙ Η ΜΕΡΑ ΑΥΤΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΜΑΝΑ Ή ΟΧΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ. ΕΦ ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ. ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΙΕΣΧΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ 2 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ. ANYWAY !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ? ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ 5ΩΡΟ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ. ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ. ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΣ 8ΩΡΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΣ.

ΡΕ ΣΥ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ. ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ? ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ ΣΚ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟ ? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΡΩΝΕ ? ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ Ή ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ ?

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΩ, ΠΑΝΩ ΤΟΥ..ΠΑΝΤΟΥ. ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, Ή ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΓΩ ΞΕΓΕΛΩΝΤΑΣ ΤΟΝ. ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΑΙΖΕΙ ΕΜΕΝΑ. ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΜΩΣ ΤΖΙΦΟΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ? ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΑΦΑΓΙΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ. HELP !!! ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΨΩΜΙ, ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...