Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσάρες μου!!! τι κάνετε? εγώ πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά...έφτιαξε ο καιρός και ξεπατώθηκα η κακομοιρα...τώρα με πονάνε τα πόδια μου από την ορθοστασία αλλά τι να κάνουμε? η μικρή μου τρέχει μέσα στο σπίτι και ταλαιπωρεί το καημένο το σκυλάκι μου :?:?:?:? ο καψερός μόλις την βλέπει κρύβεται :lol::lol::lol::lol: έχει γίνει φοβερά γλωσσού και λέει όλες μα όλες τις λέξεις :o:o:o:o κάνει και πολλές προτασούλες...πάει μεγάλωσε το παιδάκι μου...όσο για τις φωνές κι εγώ της φωνάζω αλλά με γράφει :oops::oops::oops::oops: εμείς έχουμε το αντίθετο...μόλις της μιλήσει ο μπαμπάς της, δεν την μαλώνει ποτέ, στέκεται κλαρίνο η κυρία...δεν ξέρω πως το έχει καταφέρει αυτό ο άντρας μου πραγματικα, κι επιπλέον του έχει και αδυναμία, τι να πώ?!αφού όταν θέλω να της επιβληθώ της λέω ''θα έρθει ο μπαμπάς σου'' και αυτή λεει ''μπαμπάς μαλώσει''. Ηλιάννα μου κι εγώ θέλω να καθαρίσω αλλά πότε δεν ξέρω...γυρνάω ''κομμάτια'', το σάββατο κλασικα το αφιερώνω στην κόρη μου που μου λείπει όλη τη βδομάδα και μένει μόνο η κυριακή που συνήθως βλέπουμε φίλους :roll::roll: μαρία μου ελπίζω να είσαι καλύτερα με το στομάχι σου...από τη στενοχώρια θα είναι, πρόσεξε να μην πάθεις καμιά νεύρωση στομάχου μόνο...ρενάτα πώς πήγε η συνέντευξη? ελπίζω να σε προσλάβουν!!!! άντε και μετά να πάρω κι εγώ σειρά :(:(:( φιλιάααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σασ κ απο δω :mrgreen:

εμεισ εεε τι αλλο παλι αρρωστοι εδω κ λιγεσ μερεσ :twisted::twisted: αχ κοριτσια τι θα κανω δεν ξερω εκει που λεμε ολα οκ τσουπ να κ αλλη ιωση κ παρτουσ ολουσ με τη σειρα :cry::cry:

τα χω στο σπιτι ολα κ φοναζω ολη μερα σχεδον γιατι εχω κ τη δουλεια!!!

ααα ναι ο νεκροθαφτεισ τωρα,που λετε αυτοσ ειναι 38 αλλα φαινεται 60 χωρισ υπερβολεσ...προσπαθω να βρω κατι επανω του που να λεει 38 αλλα βρε παιδια τιποτα δεν υπαρχει :? κ ειναι συγουρα τοσο...τι να πω ταλεποριμενοσ ανθρωποσ :roll:

εχουμε πει τοσα πολλα αυτεσ τισ μερεσ στη δουλεια κ εννοητε οτι εχουμε μιλησει ανοιχτα δλδ οτι θελει αυτοσ σχεση μαζι μου κ εγω οτι δεν κ οτι αν ποτε εγω θα κερατονα τον αντρα μου(που δεν θα γινει αλλα λεμε τωρα)θα εβρισκα κανα πιπινακι κατω τον 25 κ οχι εσενα που φαινεσαι κ 60 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλα αυτοσ εκει το χαβα του αλλα τωρα ολα οκ το εμπεδοσε οτι δεν εχει καμια ελπιδα ;)

τωρα γιατι δεν τα λεω στον αντρα μου ολα αυτα ε ειναι αυτονοητο βρε κοριτσια .....θα τα παρει στο κρανιο κ δεν θα ξαναπαω για δουλεια πραγμα που δεν θελω να γινει μεχρι να βρω κατι καλο αλλα απο την αλλη γιατι να αναστατωσω την οικογεννια μου χωρισ λογο αφου τα βγαζω περα μονη μου κατι τετοια γατακια εγω τα χω για πρωινο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο ιασονασ εχει ζωιρεψει πολυ κ καθε μερα τρωι μπατσουλεσ αλλα απαθεστατοσ δεν καταλαβαινει τπτ....τα μεγαλα τα εχει σακατεψει,πραγματικα σασ λεω δεν τουσ αφυνει σε ησυχια καθολου τραβαει μαλλια πεταει αντικειμενα κ πολλα κατακεφαλα :shock::lol: κ εγω το μονο που τουσ λεω να κανουν ειναι να του ριχνουν κ καμια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα αυτα τιποτα τον λυπουντε :D

αυτα τα λιγα φιλια σε ολεσ

υ.γ. αν δειτε κανα πιπινακι κρατιστετο για μενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Α ΡΕ ΘΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ....ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΝΙΑΟΥΥΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗ ΖΟΗΡΕΨΕ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ!!!! ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ???

ΜΑΡΑΚΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ!!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΞΑΝΤΚΗΜΕΝΗ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΣΛΟΥΣ :cry:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΞΑΙΡΕΣΗ Ο ΜΑΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΜΠΡβο του!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΕΡΧΕΤΕ Κ Μ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΜΟΥΡΙΑ(ΤΙΜΩΡΙΑ) ΜΑΜΑ ΟΧΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ!!

ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΛΑΓΑΝΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ Κ ΜΕ ΤΟΥΜΠΑΡΕΙ :roll:

ΟΝΤΗ?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ε ΘΑ ΧΑΖΕΨΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :lol:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΙ ΑΚΟΥΩ???? ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ????? ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ :D

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ??? Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ???? ΚΑΛΑ????

ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ??????

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ??????

Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΤΗΝ ΜΙΚΑ :lol: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ????

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ Ε???? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!!

ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω σημερα πηρα και τις εξετασεις μου πηγα και στον ενδοκρινολογο ολα μια χαρα οχι τιποτα αλλο φοβομουνα για τη καμπυλη ζαχαρου και δεν ετρωγα γλυκα!!!

και ναι κοριτσια η σαντυ ξεκινησε και τρωει παλι... σημερα μου ζητησε και γαλα επιπλεον και ανακαλυψα γιατι δεν ηθελε να τρωει εκτος που ηταν αρρωστουλα- δεν θελει πλεον αλεσμενα καθολου!!! φυσικα σα μεγαλες κοπελες τρωμε μονες μας(εεε βοηθαω και γιατι μεχρι τα τζαμια θα φτασουν τα φαγια της)!!!!

θενα μου μιλαμε ο νεκροθαφτης ειναι φουλ καψουρα κοριτσααααρα μου!!!!!!!!!!

ηλιαννα μου με 3παιδια πως κανεις γενικη???

μαρακι μου πως παει το στομαχι σου? πηγες σε γιατρο?

ντιμι μου περαστικουλια σας... εμας το καλο ηταν οτι μονο λαιμουλι ειχε η μικρη και 2μερες διαρροια και εφτιαξε.... το θεμα ειναι τωρα και ο δικος μου ο λαιμος και του μπαμπα πονανε!!!

ζετουλα ελα που ειναι ο γιος???? :lol::lol::lol:

ελενα μου παρε καμια βιταμινη γιατι σε βλεπω ξαπλα...

ρε μαρινακι εσυ που ασχολισε με το χωρο των φωτιστικων λες να βρω φωτιστικο τοιχου αλλα να αναβει με πριζα(στυλ πορτατιφ) σε σχημα αυτοκινητακι ή κατι τελοσπαντων αγοριστικο???

βρηκα δρακο αλλα πολυ ακριβος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας!!! τι κάνετε? εγώ έχω φριχτό πονοκέφαλο :cry::cry::cry::cry::cry: πήγαμε το πρωι για καφεδάκι, περάσαμε τέλεια και τώρα έχω εδώ και την κόρη μου αλλά και την ανηψιά μου :o:o:o εντωμεταξύ πριν λίγο μέτρησα την πίεση μου και η μικρή είναι πολύ ανεβασμένη :o:o:o πάω βουρ για εγκεφαλικό μου φαίνεται :roll::roll::roll: γι'αυτό θα πάω τις μικρές κάτω στη μαμά μου να κάνω ένα μπανάκι να χαλαρώσω γιατί δε με βλέπω καλα κι έχω και κάτι ''υποχρεώσεις'' για το βράδυ με τον αντρούλη μου!!!! αχ κορίτσια μετά από πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό έχω επιτέλους όρεξη για ........ καταλαβαίνετε :oops::oops::oops::oops: αλεκάκι μου μπράβο για τις εξετάσεις σου αλλά και για την σάντυ, αλεσμένα τις τα έδινες? εμείς τα έχουμε κόψει τα αλεσμένα από 10 μηνών...όσο για τον γιο μάλλον θα αργήσει ακόμα να έρθει, ας είναι καλά το ΔΝΤ!!! οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ Κ ΡΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ!!!

ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΜΑΤΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!

ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΠΛΕΟΝ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Κ ΟΣΟ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΝΕΣΤΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα εξαφανισμένες κοριτσούδες μου!!! τι κάνετε? συμπεθερούλα μου τι σου κάνανε πάλι? ποιος σε πείραξε?! ελπίζω να μην σε κουνήσουν από τη θέση σου...εμείς εδώ, το πρωι απολαύσαμε τον ήλιο στη βεράντα μας και μετά κάτω στην πυλωτή έπαιζε η μικρή με την ξαδέρφη της και ένα άλλο κοριτσάκι 4,5 χρονών...ε το μεσημέρι έπεσε ψόφια!!! τώρα παλεύω με το σίδερο εδώ και 1,5 ώρα αλλα δεν αντέχω άλλο :twisted::twisted::twisted: μπήκα μπας και πετύχω καμιά αλλά τίποτα :(:(:(:( όσο γράφω η δήμητρα μου κάνει μασαζ :lol::lol::lol: και τώρα πάει να φέρει την χτένα για να με χτενίσει υποτίθεται αλλα με σακατεύει η σκατούλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσαρες μου.... ηλιο ηλιο και ηλιο τελεια...χαρηκαμε και τις κουνιες το σαβ/ριακο, ηρθε και η μαμα μου χθες...τελεια!!! αντε να ξεκινησω σιγα σιγα το δωματιο να φτιαχνεται ωστε αυτο αρχες απριλη να σιδερωνω μπλε ρουχαλακια!

το καλο ειναι οτι η μικρη ξαναβρηκε την παλια καλη της ορεξη.... ναι ζετουλα η σαντυ μεχρι τωρα ετρωγε αλεσμενα 14μηνων αποκτησαμε 4δοντια! το κακο ειναι οτι το βηχαλακι της ακομα να υποχωρησει (μας κολλησε και εμας η σκατιαρα)... και το χειροτερο ειναι οτι ζωηρεψε και δεν ακουει με τιποτα(ταυρινα γιαυτο :lol: )... τη μαλωνεις και κοιταει αλλου! τη "ζεματιζεις"(δερνεις) και δεν κλαιει απλως σε κοιταει με μισο ματι σα να σου λεει "θα το ξανακανω μαμα και να δεις τι θα παθεις" παπαπα δεν ειναι παιδι αυτο....

αφηστε που ειναι αρχικουτσομπολα... χθες στις κουνιες καθισε διπλα της ενα κοριτσακι και επειδη ηταν μεγαλο φταναν τα ποδια της κατω και η δικια μου κατευθειαν να κανει ακριβως τι εκανε το κοριτσακι διπλα της!

παω να την παρω τωρα απο το χολειο για να καθαρισουμε και λιγο τη κουζινα!!! φιλια

ρενατα που εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ :D:D:D:D:D:D

ΞΕΣΑΛΩΣΑΤΕ ΜΟΥΛΑΡΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΚ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΒΟΛΤΑ!!!

Κ ΕΜΕΝΑ ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ !!!! ΤΑΥΡΟΣ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΝ ΣΠΑΩ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ :mrgreen: ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!!!! ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΟ ΕΛΑ Κ ΑΠΟΟ ΕΔΩ! :D ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΜΩΡΕ! ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα !!!!!

Βρε Αλέκα μου, όντως ... άντε να γεννήσετε γιατί αυτές οι λίστες σου ... μας έχουν τρελάνει ...γεμίζουν ολόκληρη σελίδα !!! :lol::lol:

Μια χαρούλα με τη Σάντυ τώρα .. άντε μπράβο...!!!

Τώρα ξεκινήσαμε εμείς να μην τρώμε ... από τη Παρασκευή έως και χτες το βραδάκι (κλείσαμε 3μερο) ο πυρετός καλά κρατούσε... 38 - 39,6 έφτασε ένα βράδυ... εμετούς ... γκρίνιες ... αφαγία πλήρη... η κακομοιρούλα μου έχει στερέψει !!!! Το προσωπάκι της είναι κατακκόκινο ειδικά στα μάγουλα με μικρά μικρά σπυράκια ... Ο γιατρός λέει (από το τηλέφωνο προς το παρόν) μήπως είναι επειδή το δέρμα της είναι πολύ ευαίσθητο... τι να πω.. .θα δείξει ... θα την αφήσω κ σήμερα 4η μέρα κ θα δούμε ΄μήπως χρειαστεί να τη δει ... Ευτυχώς χτες το βράδυ επιτέλους κοιμηθήκαμε λιγάκι αφού ήταν απύρετη. εγώ είμαι κάργα μπουκωμένη... τώρα ποια κόλλησε την άλλη ... δεν ξέρω!

Τι έχεις μικρή μου Έλενα ??? Τι έγινε ??? Εδώ να δεις τι γίνεται.... δεν αντέχω άλλο ...ώρες ώρες νιώθω (από το άγχος μου) ότι έχω μια μέγκενη στο κεφάλι που με σφίγγει....

... κορι΄τσάρες μου δεν προλαβαίνω να σας σχολιάσω τις υπόλοιπες ... εχω κ δουλίτσα που πρέπει να τελειώσω... σας φιλω΄!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΟ ΠΥΡΕΤΟΣ ΠΑΝΤΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΣΕ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ!!!! ΟΟ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΘΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΥΡΕΤΟ1!!!! ΣΕ 2-3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ@@@ :D

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΙΩΘΑ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΤΙ ΕΞΥΠΝΗ Κ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΓΕΝΗ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ... ΕΣΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΣΤΡΑΒΟ Η ΕΝΟΧΟ!!!!!! ΣΤΡΑΒΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ!!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΦΤΑΣΕ ΠΟΛΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ Η ΑΚΡΗ ΒΡΕΘΗΚΕ!!!!

ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΑ ΡΙΞΕ ΣΤΙΣ ΤΑΜΕΙΕΣ ΤΟΙΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Ε ΚΑΙ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΕΣ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΟΚ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΕΙΔΗ ΦΤΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΞΕΥΤΙΛΙΣΤΗΚΑΜΕ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!! Ε ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΥΡΩΣΕΙΣ!!! Κ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ!!!!!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΓΙΑΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΜΟΥ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείται να τα ξεχάσεις ... καθότι αρκετά έξυπνη.... ώστε να μην σου χαλάσει κανείς την αδειούλα σου >!!!!!!!!!!!!!!! ;) Δεν θα σκάσεις άλλο .. όπως το πες... κ να ξέρεις ... πολυ συχνά λέω κ το πιστεύω πραγματικά ... " ολοι μπροστά μας θα τα βρούμε " !!!!! :D:D:D Θα έρθει εκείνη η στιγμή που θα το βρουν μπροστά τους ολοι αυτοί... !!!!!!!!!!!!!!!!! Πίστεψέ με!

Καλά να περάσεις με τους αντρούληδές σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.........

Χαθήκαν μερικές μερικές!!!!!!!!!!!!Εμείς καλά είμαστε........πολύ ωραία περάσαμε το Σαββ/ριακο μας........όλο βόλτες......πήγαμε στο MALL στον παιδότοπο, πήγαμε Λευκωσία χτες σε μια έκθεση και σε κάτι φίλους που μας έκαναν το τραπέζι......πολύ ωραία περάσαμε αλλά κουραστήκαμε...........

Και επιστρέψαμε στη δουλειά!!!!!!!!

Ελενάκι μη χαλάς την άδεια σου......να τη διασκεδάσεις όσο μπορείς και όταν επιστρέψεις στη δουλειά συνεχίζεις τον πόλεμο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κάποιο δεν έχουν το Θεό τους!!!!!!

Αλεκάκι μου έψαξα για το φωτιστικό που λες και βρήκα μόνο κάτι με μπαταρίες που έχουν κομικς πάνω τύπου spiderman κλπ. Αυτά είναι πολύ φτηνά 10-15 ευρώ. Είναι στρογγυλά και εχουν διάμετρο 14εκ. Αν θες σου στελνω φωτο.

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ελενακι μου αυτα τα "λαθη" παντα θα γινονται εις βαρων αλλων... απολαυσε την αδειουλα σου και χες τους ολους

ναι εχετε δικιο αλλα αφου γεννησουμε οι μισες και πλεον θα εξαφανιστουν.... οπως και εμεις ποσες ξεκινησαμε και ποσες ειμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Ελενακι μου τί διαβαζω? Κανουν τους εξυπνους? μην χαριστεις...αλλα χαλαρωσε τωρα να χαρεις την αδεια σου..

Ντιμι μου πως είναι η μικρουλα? Εσυ?

Ζετα μου σου περασε ο πονοκεφαλος?

Είδες βρε Αλεκα μου με τη Σαντυ? Φαση ήταν..

Εγώ ετσι και ετσι με το στομαχι..Το θετικό ήταν οτι η μανα μου μιλησε στον αντρα μου και αυτός της απαντησε..ψυχρα φυσικα στην αρχή αλλά τώρα είναι καπως καλυτερα τα πραγματα!!

Μου φυγε ενα βαρος αλλα φυσικα δεν ξεχναω τη συμπεριφορα της μανας μου...

Την Κυριακη είχαμε το μνημόσυνο της γιαγιας μου και μαζευτηκαμε σχεδόν όλοι οι θειοι, θειες και ξαδερφια με τα παιδια τους και φαγαμε στον παππου μου..ο Κωνσταντίνος ξεσαλωσε με όλα τα παιδακια..καταχαρηκε παιχνίδι!!! Έκανε και καλή μερα και ετρεχαν στην αυλή όλα μαζί!!!Εκεί έμαθα και ενα δυσαρεστο..ενας ξαδερφος μου χωρίζει..με τρία παιδια..αυτός ήταν φτασμενος ποδοσφαιριστης με καλα λεφτα αλλα τωρα τερματισε την καριερα του και τερμα τα πολλα λεφτα και οι ανεσεις..και φυσικα εκει είναι που φαινονται οι αγαπες..στα δυσκολα..ε η γυναικα του αρχισε τις γκρίνιες γιατι παντα μας φημιζε τα ακριβα της παπουτσια και τσαντες..δουλεια δεν καταδεχόταν να παει αυτή και καθε μερα έιχαν τσακωμους στο σπίτι...εντομεταξυ ο άντρας μου ποτε δεν την είχε χωνεψει τη γυναικα του ενω παντα μου ελεγε ποσο καλο παιδί είναι ο ξαδερφος μου,,και τωρα μου λεει.."ειδες που στα λεγα? κατι ηξερα που δεν την χωνευα.."

αλλά έχω και ενα ευχαριστο..ένας άλλος ξαδερφος μου κερδισε με τη γυναικα του διαμονη σε ένα πενταστερο ξενοδοχειο στην Αγία Ναπα (30 λεπτα από το σπίτι μου, μια περιοχή σαν την Μυκονο για την Ελλαδα αλλα καλυτερη!!!), και δεν θα τα καταφερει να παει γιατί ληγει η διορία μεχρι τελος Μαρτιου και μας εδωσε το κουπόνι να παμε εμείς!!!!Ετσι το άλλο ΣΚ θα παω με τον αντρουλη μου και το γιο μου να το παιξουμε χαι!!!!!Να ξεκουραστουμε και να ηρεμησουμε!!!!!Είμαι πολύ χαρουμενη και ανυπομονω να παω!!!!

Σας φιλω όλες γλυκα να και δε σας σχολίασα!!Τα φιλια μου και την αγαπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια ωραια μαρακι να πεερασετε πολλυ πολλυ καλα κ να αφησετε πισω σασ οσα εγιναν!!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :x:x:x:x

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ Ε?? ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Ε Κ ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ <<ΚΑΠΟΥ>> ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λοιπον!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ !!! ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΑ 2 ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ!!!!!

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΥΜΟΝΣ!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ!!!!! http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Oayl3uFJw8

Κ ΟΠΩΣ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΧΑΝΩ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααααααααααααααααααααααααααααα , καλημερααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να'μαι κ εγωωωω :D σας διαβασα ομως δεν πολυ θυμαμαι κ πολλα.. :oops::oops:

εμεις καλα ειμαστε , εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου , χαλια θα ελεγ , τελοσπαντων..

τελειωσα με την γενικη , τωρα που ειναι τελειος ο καιρος βγαινουμε συνεχεια εξω βολιτσα κ με τα μικρουλια μας αλλα ειχαμε βγεικ μονοι μας. την κυριακη ειχα [παει σε μια μαμαδοσυναντηση εδω στη χαλκιδα κ περασαμε σουπερ , ητανη πολυ ωραια!!!!

ε τωρα θα βγουμε για λιγο εξω στην βεραντα με τα μικρα μου , ναπαιξουν κ αυτα , λιγο μαζεμα εδω να κανω .....

ελενα κοιτα να χαρεις την αδεια σου μα το παιδακι σου κ τον αντρουλη σου κοσο για τους μαλακες... οταν ερθει κ παλι η ωρα ασχολεισαι..

αλεκα χαιρομαι για τις εξετασεις σου που ειναι ολες μια χαρα , αλλα κ για την σαντυμας!!!! η κοιλιτσα φουσκωνει , ε? χιχιχιχι αχ τι καλαααα....

θεναααααα τρελοκοριτσοοοοοοοοο κανε γαβ για να φυγουν τα γατακια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μιλαμε καθε φορα που σε διαβαζω , λιωνω στο γελιο!!!!! :lol::lol::lol:

μαρακι μου (κω) πως εισαι κοπελα μου με το στομαχι? πολλα φιλακιααααα!!!!!

ντιμι , ζετα , μικα , ρενατα , μαρινα , θαλεια κ οποια αλλη ξεχναω ( πιστευω να μην ξεχασα καποια.. :?:oops::oops: ) πολλα πολλα φιλακια σε εσας κ τα μικρουλια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι να κανω με το σιφουνα που λεγετε σαντυ? ακουστε τι εκανε η σκατουλα χθες στο παιδικο επιασε ενα παιδακι απο το αυτι και το τραβαγε περα δωθε..... αχ τι εχει να τραβηξει ο πετρος

πολυ μαρεσει το τραγουδακι ελενα μου δεν το εχω ξανακουσει.....

ηλιαννα μου καλες βολτες!!! μετα απο τοση βροχη ειναι τελειες οι βολτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΛΕΟΝ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ INTERVIEW ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΛΑΒΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ. Η ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΝΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΛΟΓΑ. ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΙΔΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8ΩΡΟ. ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΖΗΛΟ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ.

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΕΟ INTERVIEW ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΑΩ ΠΙΟ ΜΑΧΗΜΗ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ. ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΑΠΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ.

ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΕΝΑ ΠΛΗΝΤΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...