Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

λοιπον την πηγα το πρωι στο παιδιατρο.... κολλησαμε στο 12 και κατι ψιλα!!!! το θεμα ειναι η μικρη εχει ερεθισμενο το λαιμουλι της και γιαυτο δεν τρωει, αφηστε που εχει γεμισει μυξες παντου και το βραδυ κανει εμετο γιατι πνιγεται.... δεν μου δινει φαρμακο με τιποτα.... μονο σταγονες που διαλυουν τις μυξες μας εδωσε και μας ειπε αν συνεχισει σε μια βδομαδα τοτε θα της δωσει φαρμακο.... αρα και αποψε μας βλεπω με εμετο....

μελι εμας μας ειπε 2χρονων αλλα εγω της δινω οποτε θελησει σε κανενα γιαουρτακι αλλα δεν της πολυαρεσει...

ρενατα μου καλωσορισες το φτωχικο μας!!!! περασατε σουπερ ακουω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου.............

Αμάν βρε Θένα μου με τις κατακτήσεις σου.........σου πε τέτοιο πράγμα ο άθλιος?????Με 3 μωρά???????

Κυριε Ελέησον πλεον!!!!!!!!!Πες του να κοιτάξει την οικογένεια του...........

Αλεκάκι ηρεμια και ψυχραιμία.........εγώ με τίποτα δεν τον πιέζω να φάει.......Να μείνει νηστικός να φτιάξει σιλουέττα.........και να τον πιέσω το μόνο που θα καταφέρω θα ναι να κλαίει και από το κλάμα να μου κάνει εμετό.......οπότε????????Κανένα κέρδος χειρότερα τα κάνω.............

Καλως την Ρενατα μας..........

Ζετα μου εσένα τρώει τα πάντα και είναι 13500???????Εμένα είναι 14300!!!!!!!!!!!!Και ύψος 89εκ.

Και θελει να τρωει και σοκολατες!!!!!!!!!!!!

Το Μαρακι που ειναι?????????

Ελενάκι και συ ψυχραιμια..........και γω του θυμώνω αλλά όχι να κλαίει........του βάζω τις φωνές και στεκεται σουζα.......ο αντρας μου λεει σε λιγο θα μου βαζει αυτός τις φωνές έτσι νευρικό που θα τον κάνω.........

Μικα μου κ γω νομιζω δεν κανει το μελι..........είσαι μια μαγείρισσα στειλε και σε μας κατι!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ

ΧΑΜΟΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ....

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΕΙΔΑ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ

ΠΟΛΥ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ....ΤΟ ΝΕΥΡΙΑΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΡΕΠΕ...ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΕΚΠΛΗΞΗ ΛΟΙΠΟΝ....

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ 10% ΤΟ

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΟΒΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΠΤ....ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ

ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.... :twisted::twisted:

22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΗΡΕΣ...ΚΡΙΣΗ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ

ΜΑΘΑΝΕ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ....

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρια μου εμας ακομη δεν μας εχουν πει τιποτα για λεφτα στο ξενοδοχειο κατσε να δουμε.... εμενα μπηκε κανονικα η ανεργια μου γιαυτο το μηνα....

εμεις ανοιγουμε 19απριλη αλλα φουλαρουμε πιο αργα ειμαστε και 2ξενοδοχεια.... θα προλαβεις πριν γεννησεις να συμπληρωσεις τα ενσημα??? εγω δεν ξερω τι θα κανω αν θα παω πριν να συμπληρωσω κανενα ενσημο, παντως αυγουστο θα επιστρεψω...

σου το φυλαει για εκπληξη το φυλο...την επομενη φορα σοκολατα για να κανει τουμπες!!!!

εγω δεν ξερω τι εχει γινει με τα επιδοματα... παντως για το νοσοκομειο περνει το επιδομα λοχειας απο το ικα και πληρωνεις τη διαφορα του δωματιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΟΜΕ 27 ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΙΩΜΕΝΟ... :twisted:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΥΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 5ΜΗΝΕΣ ΑΝΕΡΓΙΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΑ

ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΤΟ 1000 ΠΟΥ ΕΔΕΙΝΑΝ ΣΑΝ ΜΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΩ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ

ΤΠΤ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΗΔΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ

ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ημουν στο ταξυ το επιδομα λοχειας παει απευθειας στα νοσηλεια στο φτ και στα δημοσια νοσοκομεια ολης της χωρας... δεν ισχυει για καποιες κλινικες-μαιευτηρια που δεν ειναι συμβεβλημενα με το ΕΟΠΥΥ... οσο για το επιδομα μητροτητας εγινε 560 απο 900ευρω που ηταν! ξαναρωτα να σιγουρευτεις....

το θεμα ειναι δεν ξερουν τι τους γινεται στη καισαρικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ;) ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... :lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ :twisted::twisted: ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕ ΤΠΤ ΟΙ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ???? :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ομορφούλες μου ... καλά είμαστε κ μεις... αλλά κρυώνουμε .. !! Μαααα τι κρύο είναι τούτο πάλι ?????

Και μεις κοριτσάκια μου πάντως τρώμε μελάκι καμιά φορά το κάνω τοστάκι σε ψωμί του τόστ βουτυρο μέλι κ το κλείνω σαν τόστ. Επιδόρπιο σούπερ βιταμινούχο κ υγιεινό !!! Ο γιατρός μας, εδώ και καιρό (από τον 16ο περίπου μήνα μας είπε να τα τρώμε όλα πια με μέτρο) με τη λογική ότι δεν θα βγάλει κάποια αλλεργία σε κάτι. Ο λόγος που λένε να μην το τρώνε μικρά το μέλι είναι ακριβώς επειδή έχει ένα συστατικό αλλεργιονόνο που είναι πολύ πιθανό να βγάλει αλλεργία στο παιδί.

Αυτό που έχει ξετρελαθείπάντως η Αννα Μαρία από την Καθαρή Δευτέρα πουτο πρωτοδοκιμάσαμε είναιο χαλβάς ο Μακεδονικός !!!!Λέμε τρώει κάθε απόγευμα απίστευτη ποσότητα ... κ ζητάει κι άλλο ... κι άλλο !!! Κι εμείς το γάλα μετά βίας πίνουμε 400 τη μέρα, 200 το πρωί κ 200 το βράδυ.Κ πάλι καλά λέω... Το απόγευμα τρώει νωρίς κανά γιαουρτάκι κ ανάλογα τι φαγητό έχω της δίνω πάντα κάτι ακόμα για ελαφρύ γεύμα το απόγευμα κατά τις 7,00....χτες κατασπάραξε ας πούμε 3 λαχανοντολμάδες!!! Βέβαια εμείς είμαστε μινιατούρες κ δεν με πειράζει καθόλου να τρώει .... αντιθέτως θα έλεγα... το επιδιώκω ελαφρώς !!!Ευτυχώς πάντως τρώει στο σταθμό πάντα τα φαγητά που της δίνω.

Μαράκι άντε να δούμε το σποράκι σου τι είναι ... χιχιιχιχιχιχ....

Ρενατούλα μου γλυκιά καλωσόρισες !!! κι εγώ σε καταλαβαίνω που σου λείπει η μανούλα σου ... !!!!

Ζετουλάκι ... φιλάκια !!!!

αλεκάκι μου .... αφού βγάζει ΄δοντάκια η Σάντυ δικαιολογείται !!!!!!!μη σκάτε για το φαγητό ... όλα σ αυτή την ηλικία απ΄ότι ακούω περνάνε τις φάσεις τους ....

Μαράκι .. Μαρινάκι ...φιλούρες !!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι .... αδειούλα ετοιμάζεσαι βλέπω .... πολύ ευχάριστο αυτό ... σου εύχομαι να έχει πολύ πολύ καλό καιρό κ να κάνεις βόλτες με τον μικρό σου κ να το ευχαριστηθείτε πολύ κ να ξεκουραστείς εννοείται !!!!

Βρε συμπεθέρα... τι είναι τούτο που έπαθες!!!! Θα σου πω κι εγώ (έχω εμπειρία πολύ άσχημη) να μην του δίνεις καμία σημασία προς το παρόν (πλήρη αδιαφορία) εκτός αν δεις να σε παρακολουθεί ή να σε παίρνει από πίσω ή ότι άλλο περίεργο.. τότε μη ξεγελαστείς κ το αφήσεις χωρίς να το πεις στον άντρα σου ... θα πρέπει να πάρεις ίσως πιο δραστικά μέτρα ... Υπάρχουν πολλοί ψυχασθενείς γύρω μας που ούτε το καταλαβαίνεις... θέλει προσοχή !!!Σε φιλώ κ εσύ να μου φιλήσεις τα ζουζούνια σου !!!!!

Σήμερα έχω κηδεία δυστυχώς (ενας θείος) ... κ μετά τρέχοντας στο σταθμό που θα με περιμένει το κοριτσάκι μου κ για πρώτη φορά θ αργήσω να πάω να τηνπάρω.... μετά έχει μαγείρεμα γίγαντες .... έχω κι από χτες κρεατάκι μαλακό μαλακό λεμονάτο με πατατούλες κ καροτάκια κ΄θα κάνω κ λίγο ρυζάκι μπασμάτι που μ αρέσει πολύ !!!! Αυτά μικρές μου !!!!!!!!

Σας φιλώ σας χαιρετώ ...μου λείπει η παρεούλα σας που δεν μπορώ να σχολιάζω συχνά ... αλλά δεν πειράζει !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΙ ΕΠΕΝΗΛΘΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΩΡΑ ? ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΝΕ ΦΩΤΟ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΛΑΙΜΟΥ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ. ΟΥΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ.ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ. ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΜΙΣΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ. 250 ML ΠΡΩΙ ΒΡΕΔΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ. ΜΕ ΓΕΙΑ Η ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ !!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΨΑΞΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΗ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΙΑΔΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ? ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 3 ? ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ !!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΘΕΝΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ. ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΤΟΟ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΟΥ ? ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ. ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΜΜΙΑ ΣΤΟ MAIL ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΩ.

ΘΕΝΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ. ΠΕΣ ΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΑΣΟΝΑΚΟΣ ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ?

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ. ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΚΑΡΕ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΝΑ. ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ...ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ. ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΧΤΕΙΤΕ ΤΩΡΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΑ !!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΡΑΦΤΕΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΟΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ? ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ? ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ. ΤΗΝ ΦΑΓΑΤΕ Ε ? ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΤΕ. ΕΣΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ? ΕΓΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ. ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ. ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ.

ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΤΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΒΛΕΠΩ. ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΟΣΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ Ο ΑΕΡΑΣ. ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΕΞΩ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ? ΨΟΦΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ? ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΤΑΡΡΟΗ. ΑΝ ΟΧΙ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙ ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ. Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ. ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΗΡΙΑ ΑΝΗΜΕΡΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΑΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ, ΚΟΤΣΑΡΕΙ ΚΙ ΕΝΑ...ΜΑΛΩΝΕΙ Η ΜΑΜΑ.....ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΑΜΑΝ !!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΛΛΑΚΙΑ. ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΤΙ.. ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ. ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ WORD. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΤΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ? ΦΤΥΣΕ ΜΕ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΤΙΑΣΕΙΣ.............

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΛΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΝΕΑ. ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ Ε ? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΛΕΟΝ. ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΝΕΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 2 ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΣΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ. ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΣΟΔΟ. ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΥΦ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........

Ρενάτα μου πολύ γέλασα με το ΜΑΛΩΝΕΙ Η ΜΑΜΑ...........και ο δικός μου τα ίδια ακριβώς.........δεν του λέει ποτέ τίποτα........χτες καθόταν στο τραπέζι και ο Ορεστης έσπρωξε την καρέκλα μέχρι να καταλάβω και να φωνάξω εγώ μου έκανε 2 μέτρα γραμμή στον τοίχο!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Του λέω είσαι δίπλα και δεν τους λες τίποτα.......εγώ πρέπει να βάζω τις φωνές!!!!!!!!Και πάντα του λέει θυμώνει η μαμα............

Ο άντρας μου είναι της άλλης σχολής........δεν πρέπει να θυμώνουμε στα μωρά γιατί θα γίνουν νευρικά και θα τα σπάνε όλα..........Σε αυτόν και στα αδέρφια του δεν τους θύμωσε ποτέ κανείς λέει και είναι όλοι ήρεμοι.......οπότε δεν πρέπει να θυμώνουμε........

Ο Ορεστης καλά είναι ευτυχώς..........λέει πάρα πολλές λέξεις και έχει πλάκα..........βάζει και 2-3 μαζί.......του λεω δε φτανω και τι μου λέει??????? οντή!!!!!!!!(κοντή) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, τι κανετε?

Σας έλειψα??? Εμένα μου λέιψατε πολύ!!!

Άγχος είχα λίγο με τον Κωνσταντίνο..πολλές μύξες και βήχα..τώρα αραιώσανε οι μύξες και του έμεινε λίγος βήχας..δεν τον πηγα γιατρό..τη βγαλαμε με ορούς και ενα σιροπακι για το βηχα...

Κατα τα άλλα καλά, αύριο πάμε σε θεατρο με τα παιδακια, να δουμε μια παιδική παρασταση!!Πασχα θα παμε Πατρα και κοιταμε εισητηρια μεσω ιντερνετ..τα ειχαμε βρει πριν καιρό 180 ευρω τρία άτομα με επιστροφή και δεν τα κλείσαμε, βλακεία μας, και τώρα πηγανε 370!!

Θένα μου έμπλεξες με το νεκροθαφτη..ωχχχ....κοιτα πλακα πλακα κατι τυποι τρωνε μεγαλα κολληματα, γινονται κολλιτσιδες και μετα μπορει να σου δημιουργήσουν και προβλημα,,μιλα στον αντρα σου να είναι ενημερος..δεν ξερεις ποτε τί γινεται...Όσο για το ρεπο ποιός στη χαρη σου τριήμερο!!!

Ρενατα μου welcome back!! Χαιρομαι που περασατε όμορφα!!!Μας ελειψες!

Ελενα μου γελασα με το κιοσκι!!! Με τα δεντρα τι αποφασισες τελικα?

Μαρινα μου εσείς τι κανετε? Ώστε "κοντή" σε λεει ο Ορεστης ε? Τι θελεις και εσυ να του πεις δε φτανεις?χαχα!!! :lol::lol:

Μαρία μου ζορικο το σπορακι ε? υπομονη!!!Μπραβο που όλα πηγαν καλα..πολύ χαίρομαι!

Αλέκα μου με γεια η προικα..να ναι καλά ο Πετρής μας να τα λιώσει!!!Νευρα ε? Υπομονή..Μην αγχωνεσαι με το φαι της πριγκιπεσσας καλε και της θυμώνεις..φαση είναι..και εμενα έτσι κανει άμα είναι άρρωστος και αγχώνομαι αλλά μετα επιστρεφει δριμύτερος!!!Δεν τον πιεζω ποτε να φαει..αμα θελει ας κατσει νηστικός..άμα πεινασει θα ζητησει φαι..φυσικα δεν τρωει σοκολατες και άλλα τετοια οπότε άμα φαει θα φαει , γιαούρτι, φρουτα, θα πιει γαλα κλπ..

Ντίμι μου πολύ υγιεινός ο χαλβάς!! Και η ταχίνη..δοκίμασες να της δωσεις?

Μίκα μου πώς είσαι? Η μικρούλα σου?

Ηλιαννούλα μου που χαθηκες? Θαλίτσα μου?

Εγώ του έχω απαγορευσει κορίτσια του άντρα μου να με κανει την κακιά της υπόθεσης!!Και εγώ του θυμώνω πολύ μερικες φορες και το σκυλομετανιώνω γιαυτό και παραγειλα το βιβλίο..μας τα εφεραν τη Δευτερα αλλά το συγκεκριμενο και κατι άλλα ήταν ελλειψη και τα περιμενουν αυτή την εβδομαδα..μου ήρθαν κατι αλλα που παραγγειλα και το σημαντικότερο όχι!! Μόλις 'ερθει..ξερετε.. ;)

Τεσπα..συγνωμη αν ξεχασα καποια η κατι σημαντικό να σχολιάσω..πρεπει να παμε στους κουμπάρους να τους βοηθησουμε σε μια δουλειά!!! Τα φιλια μου και την αγαπη μου σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PO ΠΟ ΠΟ ΠΟ ΠΟΟΟΟΟΟ ΚΑΛΕ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ!!!!!

ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΕΛΕΙΨΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΕΝΕΩΘΗΚΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ !!!!

Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ!!!!! ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ Η ΜΑΜΑ ΜΑΛΩΝΕΙ!! Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΛΑ Κ Η ΜΑΜΑ :cry::cry::cry::cry:

Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟΝ ΝΤΑΝΤΕΥΕΙ!!!! :cry::evil:

ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω αργοπορημενη οπως παντα!!! λοιπον τελειωσα με την προικα τα πηρα ολα, ηρθαν και τα αυτοκολλητα και απο την επομενη εβδομαδα θα ξεκινησω(ελπιζω δηλαδη)

η μικρη μου ετρωγε και οσο την βλεπω που δεν τρωει τρελενομαι και επειδη δεν την εχω δει ποτε αρρωστουλα μου κανει τρομερη εντυπωση. παντως σημερα εφαγε κοκο(μετα απο 3μερες) εφαγε και τη φρουτοκρεμα στο παιδικο και ειμαι περιεργη αν εφαγε και μεσημεριανο.... παντως απογευματινο δεν θελει τιποτα ουτε γαλα... κοιμαται νυστικια

αααα εγω εχω αλλαξει ρολους με το μπαμπα της αυτος ειναι ο κακος και εγω η καλη(λογω των νευρων που εχω!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ. ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΤΟΥ ΛΕΕΙ...Η ΜΑΜΑ ΛΕΕΙ ΟΧΙ....

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΑΠΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ. ΚΙ ΦΤΑΝΩ ΕΓΩ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ. ΘΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ...ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ Η ΤΡΕΛΛΗ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΑ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΞΥΛΟ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΖΟΥΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...ΝΤΑΑΑΑ... ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ...ΟΝΤΗ.

ΟΣΟ ΣΑΣ ΕΓΡΑΦΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ρενατούλα μου ... μακάρι !!!!! :P:P:P:P:P

Βρε παιδί μου ... εχω ξεχάσει να σας σχολιάσω το γεγονός με τα μαλώματα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κι εγώ που νόμιζα εως τώρα ότι είμαι η μόνη που φωνάζω στο παιδάκι μου κι ότι είμαι νευρική κ μετά νιώθω τύψεις κ στεναχωριέμαι κ σκάω κ με το μπαμπά της που δεν μπορεί να γίνει λίγο έστω λίγο επιβλητικός κ τον κάνει η μικρή ότι θέλει... Πιο πολύ γι αυτό τσακώνομαι μαζί του παρά για οτιδήποτε άλλο ... Δηλαδή... πάει να τη μαλώσει τάχα μου κ μόνο που κολοτούμπες δεν κάνουνε τελικά ... βάζει τα γέλια .... της κάνει τελικά το χατίρι... κ μόνο μάλωμα δεν είναι αυτό... ενώ εγώ κλασσικά η κακιά της υπόθεσης .... φωνάζω... μαλώνω... είμαι αυστηρή... οταν πω ΟΧΙ είναι ΟΧΙ !Την πιέζω κάποιες φορές εννοείται να φάεαι Ενώ ο μπαμπάς της δεν μπορεί να πει ΟΧΙ ... πάει κ τελείωσε !!! Είναι απίστευτο αυτό το πράγμα .... αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το αλλάξω όσο κ να φωνάζω κ να του το λεω... Απλά σκάω κ χαλιέμαι τελικά και αποτέλεσμα μηδέν!!

Αυτά μικρούλες μου .... τα λέμε ..... φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ετσι ηταν στην αρχη τον τουμπαιρνε η σαντυ το αψε σβησε... αλλα τωρα που βλεπει τα νευρακια μου την μαλωνει εκεινος γιατι σου λεει θα την κρεμασει αναποδα η μανα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!

Ρενατούλα μου μακαρι να ναι ότι καλύτερο και να παρεις τη δουλίτσα!! :ympray::ympray:

Σήμερα πηγαμε στο θεατρο..ενθουσιάστηκα!!Μου άρεσε πολύ και κανει και για παιδάκια 2 ετ'ων και πανω..σκεφτομαι να παω τον Κωνσταντίνο..οι ηθοποιοί ήταν 2 κοπέλες μόνο και χρησιμοποιούσαν πιο πολύ τη γλώσσα του σώματος..ήταν μια πολύ ωραία ιστορία με ελάχιστους διαλόγους και η παρασταση μας είπαν μετά βραβευτηκε ως η καλυτερη παιδικη παρασταση από τον Θεατρικό Οργανισμό Κύπρου..

Θυμαστε που σας είπα ότι με πόναγε το στομαχι μου? Συνεχίζει...έχω ανακατωσουρες..νιώθω αναγούλες...έγγυος δεν είμαι(!), και γενικα νιωθω ενοχλήσεις..τώρα που σας γραφω είμαι χαλια..νιωθω να θελω να κανω εμετό..σορυ κιολας.... :ymsick:

Και άλλο μου προεκυψε με το μικρό..σας το χαπει και αυτό ότι ξυπνησ και εκλαιγε σπαραχτικα..ε τώρα αυτό σχεδόν καθε βραδυ συμβαινει..τι να κανω? ανησυχω...τί παθαίνει? καλά καθε βραδυ όνειρο βλεπει? ξυπναει και μετα δεν ξανακοιμαται ευκολα, κλαιει σπαραχτικα και δεν μπορεί να πει τί θελει και όταν τον αγκαλιάζουμε ή τον χαιδευουμε χτυπιεται και κλαιει περισσοτερο..σαν να αντιδρα που δεν καταλαβαίνουμε τί θελει... :shock::shock: είμαι σκασμένη ρε κορίτσια... :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι μου βλεπω πως ο αερας της κυπρου σε πειραζει ξαναγυρνα πατρα... λογικο ειναι το στομαχι σου ναναι χαλια με τοσα που περνας με τη μαμα σου... πηγαινε σε γιατρο να σε δει επειγοντως...

και μενα το εκανε η σαντυ αυτο...την εκανα μια βολτα και ηρεμουσε...εμας ηταν δοντι τελικα??? μηπως ειναι και στον κωνσταντινο μας δοντακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααααααααααααααααα , να 'μαι κ εγω φιλεναδες!!!!!!! ειχα να μπω τοσες μερες κ μου λειψατε βρεεεεε :D:D !!!!!!!

ουφφφφ κοριτσια ειμαι κομματια εχωξεκινησει κ κανω γενικη κ εχω βγει οφ.. πονανε τα ποδια μου , η μεση , ολα μου... :( τελοσπαντων , αυριο θα κανω κ τα τελευταια μου κ τελος!!!

ααα κ εγω ειμαι η κακια της παρεας , κοριτσια , μιλαμε μονο εμενα ακουνε τα μικρα μου , χιχιχι :mrgreen:

ρενατουλα μου ευχομαι να σε παρουν στη δουλεια κουκλιτσα μου!!!!!!

κοριτσακια μου δεν εχω κουραγιο να σχολιασω , συγχωρεστε με ..!!! :oops::oops::oops: 5' καθομαι λιγο εδω στον καναπε κ παω να ξεραθω γιατι σερνομαι....

θα τα πουμε αυριο παλι...

πολλα πολλα πολλα φιλακια σε ολες κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΛΕΚΑ. ΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΥΜΠΛΗΓΑΔΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ 2 ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 2.30 ΜΕ 3 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΑΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΔΙΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΑΠΛΩΝΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 7.30 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΘΑ ΑΓΚΑΡΕΨΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ρε κορίτσια μου!

Πως είστε? Λετε να ναι δοντάκι???...τί να πω..μπορεί...και μακαρι να ναι αυτό για να περασει!!

Σημερα παλι αναγούλες είχα...ο άντρας μου λεει ότι κολλησα καμια ίωση από τα μικρά αλλά δεν είναι κανενα άρρωστο τώρα..και δε θα είχα και άλλα συμπτώματα? Τελοσπαντων άμα συνεχίσει να με ενοχλεί θα παω στο γιατρό...

Ρενατα μου και μενα εκείνες τις ώρες ξυπναει!!2-3!!Χτες ευτυχώς δεν ξυπνησε!!!Εντομεταξύ θα περιμενουμε νέα από τη συνεντευξη!!!Σου στελνω θετική ενεργεια..θα σαι τελεια και θα σε διαλέξουν εσένα!!!! :-*

Αλέκα μου με τετοια κρίση δύσκολο το βλεπω να γυρίσουμε τώρα πίσω...και εγώ αν έχω τη μανα μου να μας ζαλίζει, τουλάχιστον είναι μία..εκέι έχουμε πεθερικά και που και που και κουνιάδια και ζαλίζουν τον άντρα μου..και παρά να αρρωσταίνει αυτός, καλυτερα εγώ!!

Ηλιαννούλα μου χαλάρωσε!!Αντε και μας έλειψες!

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Πού ειστε καλέ???

Τα φιλια μου σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ετσι ηταν στην αρχη τον τουμπαιρνε η σαντυ το αψε σβησε... αλλα τωρα που βλεπει τα νευρακια μου την μαλωνει εκεινος γιατι σου λεει θα την κρεμασει αναποδα η μανα της!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ βρε αλεκάκι με έκανες κ γέλασα !!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου μην ανησυχέίς για τον Κωνσταντίνο ... το πιο πιθανό είναι να πονάει απο κανά δοντάκι κ να μην καταλαβαίνει τι του φταίει εκείνητην ώρα ... Πάντως κ μένα για ε΄να μεγάλο διάστημα μου ξύπναγε μες στη 2,30 -3,00 φώναζε μαμα κ δεν ήθελε τίποτα .. απλά να με δει την ξαναξάπλωνα κ κοιμόταν αμέσως !!! "Φάσεις" είναι το πιο πιθανό ... απλά όσο δεν γνωρίζουμε κι όσο δεν καταλαβαίνουμε τι μπορεί να θέλουνε.. πάντα αγχωνόμαστε ... όπως επίσης οι πόνοι οι δικοί σου θεωρώ ότι είναι από τη στεναχώρια σου κ το άγχος σου κυρίως με τοθέμα της μαμάς σου ... μη στεναχωριέσαι ... θα περάσει !!!!

Ηλιανουλα μου χάθηκες χρυσή μου !Φιλάκια φιλάκια πολλά πολλά !!!!!! ... κ σ όλες τις υπόλοιπες ματσ μουτσ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου............

Μαράκι μου από το άγχος και την στεναχώρια είναι οι ενοχλήσεις.........Δεν τρως κιόλας............είπαμε να μην στεναχωριέσαι........να πάθεις και τίποτα.........θα περάσει λέμε..............Ξέχασε το.......ακόμα δε μιλάνε???????Πόλεμο έχουν?????

Νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις η μαμά είναι η αυστηρη.......οι μπαμπαδες είναι χαζοβιόληδες!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θέλουν να τους αγαπάνε πιο πολύ καταλάβατε??????????Εγώ όταν λέω στον Ορέστη λίγο έντονα να κάνει κάτι ξέρετε τι μου απαντάει???????ΤΩΑ ΤΩΑ!!!!!!!!!!(ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ)..........γιατί συνήθως αυτό του λέω μετα.............Με κοροιδεύει κιόλας!!!!!!!!!!!Αυτό το παιδί όλους τους κοροιδεύει.............εγώ είμαι οντή λέει ο μπαμπάς είναι ηλός κι αυτός εέντης!!!!!!(λεβέντης) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε Ρενάτα μακάρι να πάρεις τη δουλειά!!!!!!!

Θενα μου χαθηκες..........πες τι γινεται με το νεκροθάφτη!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...