Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσακια.............

Ελενάκι μου τι παθατε καλε???????Ουφφφφφφφφφφφφφ.....Το κακό θέλει μόνο 1 δευτερόλεπτο!!!Ευτυχώς που όλα πήγαν καλά!!!!!!!!!!!!!Χριστέ μου.........δε θέλω να το σκέφτομαι.........Και γω φοβαμαι πολυ μη συμβει κατι............Ηρεμησε όλα καλά.........Χτες πήρε ο άντρας μου τον μπαμπα του στις Πρωτες βοηθειες και ήτανε ένα κοριτσάκι που είχε καταπιεί μπαταρία στρογγυλή από παιχνίδι..........ευτυχώς ο Ορέστης δε βάζει τίποτα στο στόμα.............αλλά ποτέ δεν ξέρεις..........

Τελικά δεν έχουμε τίποτα..........ούτε ουρολοίμωξη ούτε τιποτα..........μας κοροιδέυει ο ορέστης..........γιατι θελει να πινει συροππακι......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχώς.........τώρα ότι και να λέει δεν τον πιστευω!!!!!!!!!!

Όλο πονεί λέει και δεν εχει τίποτα!!!!!!!!!!!Κατα φαντασίαν ασθενής ο γιος μου!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου θα της περάσει μη στεναχωριέσαι..........Ήρθατε Λεμεσό????????

Σημερα έχουμε 5 βαθμούς............καταιγίδες χιόνια........κακό..............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ομορφούλες μου ...

Εχω ψιλοτακτοποιηθεί .. αλλά με βάλανε σε σημείο πολύ "εκτεθειμένο" ... οπότε με μεγάλη δυσκολία θα σας γράφω πια. :(

Εννοείται ότι έχω ξεπατωθεί... πακετάρισα 11 κούτες κ τις ξεπακετάρισα για τακτοποίηση .... κ εννοείται ότι δεν έχω διαβάσει τα νέα σας... εκτός την τελευταί σελίδα... κ σοκαρίστηκα πραγματικά με την Έλενα κ το μικρό μας !!!!!!!!!!!!! Είναι τόσο επικίνδυνα μερικά πράγματα κ εμείς τα παίρνουμε τόσο επιπόλαια !!!!! ΚΑΚΩΣ !!!!!!!! ... ΄δεν χρειάζεται να μας γίνει πάθημα για να γίνει μάθημα .... !!!! :cry: Ευτυχώς Ελενίτσα μου όλα καλά τώρα !!!!!!!!! Δενμπορώ να φανταστώ την αγωνία σου κ το τι πέρασες !!!!!! Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.... Προσοχή κ πάλι προσοχή !!!!!! :idea:

Εμείς καλά .. πήγαμε χωριό τριήμερο... η μικρή δοκίμασε για πρώτη φορά γαρίδες χταποδάκι και ταραμοκεφτέδες της γιαγιάς !!!!! (από λίγο .. μην φανταστείτε... ) ξετρελάθηκε !!! Πέρασε τέλεια με το παππού της να της κάνει τον κλοουν κ να γελάνε όλη την ώρα !!!! Ολα καλά ... μόνο που ήταν άρρωστος παππούς κ θείος ... κόλλησε ο μπαμπάς μας.. κ τώρα φοβάμαι πως κ πως... μην μας πάρει η μπάλα κ μας... !!!!!!!!! Πάνω που μας πέρασε το μπούκωμα πριν 2 μέρες... !!! Θα δείξει ... δεν μπορούσα να το αποφύγω .. μέναμε όλοι στο ίδιο σπίτι... ούτε θα χάλαγα το τριήμερο να φύγουμε να γυρίσουμε Αθήνα ας πούμε... Τη Δευτέρα μόνο μας τα χάλασε ο καιρός κ δεν καταφέραμε να σηκώσουμε χαρταετο... έβρεχε κ ΄έκανε κρυάκι... Δενπειράζει ... του χρόνου... να μαστε καλά!!! :D

Ελπίζω όλες να είστε καλά καλά!!!!!!!!!!

Θαλίτσα καλωσόρισες ... και συμπεθερούλα μου .. καλό κουράγιο...!!!!!!!!!! Ευτυχώς να λες που έχει δουλίτσα το μαγαζί .... άρα έχεις κι εσύ !!!!!!!!!!

Ζετούλα μπράβο μπράβο... ελπίζω η Δημητρούλα να μην έφαγε πολύ έτσι .. ??? :lol::lol::lol::lol:

Αλεκάκι μάλλονδενθα προλάβω να σου πω τη γνώμη μου γιατί μέχρι να τα δω εγώ εσύ θα έχεις αποφασίσει .... !!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::D:D:D

Φιλάκια κ να μην ανησυχείτε πια αν αργώ να μπω... !!! Δεν είναι καθόλου εύκολο πλεον !!!! Αλλά σας υπόσχομαι οτι θα προσπαθώ !!!!!!!! Δεν σας χάνω με τίποτα !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε μας βρε ντιμι την γατοτιγριτσα σου να την δουμε οποτε βρεις ευκαιρια!!!

μαρινακι μου σιγουρα σε κοροιδευει ο μικρος για να ασχολειστε ολοι μαζι του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑ ΜΑΣ 14 ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΑ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΟ !!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΕΡΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΡΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΙΑ. ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΒΡΟΜΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΞΑΛΛΗ ΕΓΙΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ, Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!

ΘΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ...... ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΑΝΩ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΗΜΕΡΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ. ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΒΡΩ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΝΗΡΟΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ. ΘΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΛΥΚΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ INTERNET ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ?

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΣ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΦΥΓΑΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΘΕΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ. ΑΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΨΟΦΟΚΡΥΟΥ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ, ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΦΑΚΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΣΕ ΖΩΜΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΕΙ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ.

ΜΙΚΑ, ΜΑΡΑΚΙ, ΗΛΙΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ....... ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ελενακι μου ποσο σε νιωθω,ουκ ο λογεσ φορεσ το εχω ζησει :cry::cry: πολυ με φοβιζουν τετειεσ καταστασεισ κ ολο λεω να ρωτησω τη γιατρο τι πρεπει να κανω εκινη τη στιγμη κ ακομα ρωταω :roll::roll: .

εγω σημερα εκατσα σπιτι γιατι ξυπνησαμε με χιονια :shock: στα καλα καθουμενα γιατι μεχρι χθεσ ειχαμε πολυ ηλιο!! τωρα το ελιωσε αλλα τωρα ειναι αργα για δουλεια :lol::lol::lol:

ετσι ρεπαρα επιτελουσ αλλα απο αυριο αρχιζουν τα αγγουρια γιατι θα λειψει κ η γυναικα του αφεντικου για 4 μερεσ κ θα πρεπει να πηγαινω πιο νορισ να κανω κανα καθαρισμα :cry:

αλλα απο την αλλη λεω αφου βρηκα δουλεια κ πληρωνουν καθε μερα να μη μηλαω καθολου,βεβαια δε σασ κριβω οτι εχω κ τα ΄τυχερα μου' :? ειναι ενασ νεκροθαφτησ :shock::lol::lol: που μου κολλαει παντρεμενοσ με παιδια κ κανω αμαν καθε μερα σχεδον να τον αποφυγω :( .

θελει να παμε κ για καφε ρομαρα του :lol::lol: ενο ξερει οτι κ εγω ειμαι παντρεμενει!

τεσπα καθε χωριο κ ενασ τρελοσ δε λενε :lol:

συμπεθερουλα μου μη στεναχοριεσε για τη θεση που αλλαξεσ ,σκεψου τη δικη μου κ να λεσ δοξα το θεο :lol::lol:

φιλια σε ολεσ κ καλο σ/κ απο τωρα γιατι οπωσ εγραψα θα φαω πιξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A RE ΘΕΝΑΑΑΑΑ!!!!! ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ!!!!!! ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!! :lol::lol::lol: ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΤΖΑΜΠΑ ΚΗΔΕΙΑ ΘΑ Σ ΚΑΝΕΙ :lol::mrgreen::mrgreen:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΚΑΜΟΥΦΛΑΖ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ :roll::roll:

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!! ΑΓΥΡΙΣΤΙ ΚΕΦΑΛΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ!!!!! :cry::cry: ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΥΑΛΟ!!!!

ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙΜΕΡΙ ΤΟ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΙΚΑ ΠΟΛΛΥ!!! ΟΥΤΕ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΝΑ ΗΜΟΥΝ :mrgreen:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΛΥ!!!! ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ Κ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!! ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ!!!! ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ Π Ο Τ Ε ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ!!!!

ΟΥΤΕ Κ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΤΟ ΒΑΛΕ!!!! ΗΤΑΝ Η ΚΑΚΙΑ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!!!! ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΝΕΤΕ1!!! ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ!!!! Κ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ Κ ΛΙΓΑΚΙ!!!

,ΙΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΑ ΚΑΓΓΕΛΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ ...ΜΙΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΠΕΣΕ Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΜΕ ΒΡΑΣΤΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!! ΜΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΕΣΕ Κ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ!!!!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!! :cry:

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ!!!!! ΟΛΟ ΜΕ ΔΙΩΧΝΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!

ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΖΩ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΚΑΛΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΥ!!! ΕΓΩ ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ????

ΣΚΑΝΙΑΖΩ!!!! :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!! ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Η ΝΑ ΜΗΛΑΜΕ Η ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ!!!!

ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ!!!!

Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: λεσ γι αυτο ελενακι να με θελει...για πελατη :lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα ετιμαζομαι για δουλιτσα εχει κ τελεια μερα θα σταματησω πρωτα στο δρομο να ταισω κατι παπιεσ :mrgreen: ειναι πολυ γλυκεσ :D

οσο για την μπαμπακιαση εμενα ολα την περασαν την φαση αυτη ,ιδικα ο γιωργοσ μεχρι τα 2,5 ουτε για να με φτισει :cry: μετα ομωσ εγινε μαμακιασ κ μεχρι τωρα δλδ :oops::mrgreen:

τωρα περνει σειρα κ ο ιασονασ ιδικα το πρωι που ξυπναει αν παω εγω με διωχνει μονο τον πατερα του θελει ,που θα παει κ αυτοσ ,παλι με χρονια με καιρουσ παλι δικοσ μου θα ναι :lol::lol::lol::lol:

ετσι κανουν μορε τα παιδια αλλα μετα τα 3 ειναι κ με τουσ δυο ,μη σου πω πιο μαμα ;)

αυτα αω με περιμαινουν οι παπιεσ για πρωινο κεκακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete emeis telika arostisame fariggolariggitida pigame xtes to mesimeri sto giatro mas edose antiviosi siropi antiflefmones kai antipiretiko mazi kai soldesanil stagones o nikolas den koimate kala t abradia apo proxtes to bradi kai xtes ta idia kai oli mera gkriniazei elpizo na perasei sintoma giati talaiporeitai kai ayto kai emeis!!!

thena mou perastika sas diskola einai otan aroxtainoun tamikra kai mprabo sou pou me 2 zouzounia mporeis kai douleyeis ego thelo na ksekiniso na psaxno alla pou tha afino to nikola afou kaneis den mou ton krataei den ksero ti tha kanoiume

elenaki mou emeis ta pame epatha sok me to xristaki!!!!

emas koritsia o nikolas pnigike san tin elenas apo gourounopoulo sto trapezi kai distixos to travikse kai i kamera den theloo na to blepo epatha sok kai tsiriza mesa sto kentro!!! eytixos tou to ebgale i mama mou allios den ksero ti tha ekane eixa panikoblihtei!!!!

kai makria ta blastaria mas apo kermata panagia mou!!!

alekaki mou pos eisai ? i santi ti kanei ? o mikroulis stin koilista pos paei?

marinaki mou sas peirazei o orestis?

ntimi mou oraia i ekdromi sas kai morabo sto koritsi mas pou dokimase ta panta!!!

diskola stin douleia? se allaksane posto?

renataki mou ti kanete pos einai o nikolios? emeis eimaste akoma epano simera girnane ta paidia apo kefalonia ekatsan ligo parapano aytoi emeis malon kiriaki girname!!!

sas afino gia ligo kai tha sinexiso to mesimeraki ta nea sas filakia polla se oles sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????????ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ....

ΖΕΤΑ ΚΑΙ ΑΛΕΚΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΗΜΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΜΕ ΤΟΗΝ ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΝΙΓΕΤΕ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΠΝΙΞΩ ΑΣΤΑ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΤΠΤ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ...

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ :lol::lol: ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ

ΑΡΡΩΣΤΕΝΟΥΝ ΟΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΠΤ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ...

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΝΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ 3,500ΚΙΛΑ.. :D:D ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΓΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΑ ΨΩΝΙΑ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΓΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑ. ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΘΑ ΛΕΙΞΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΚΙΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ !!! ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΣΕΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΤΗΜΕΡΙ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.......ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ. ΕΣΕΙΣ ΓΥΡΙΖΕΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΘΕΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ. ΕΙΔΕΣ ? ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΕ ΣΟΥ. ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ? ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΕΙΑ ΚΑΙ BAY BAY.

ΝΤΙΜΗ ΝΤΙΜΗ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ? ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες μου μανούλες!!

"Μα είμαι ακόμα εδώ.." έτσι δε λέει και το άσμα? :D Σηκώνω κεφάλι, φοράω χαμόγελο και προχωρώ..΄για πόσο δεν ξερω αλλά έχω βάλει σε σειρά τις προτεραιότητες μου..Εμας τίποτα δεν εχει αλλάξει..

Ελενάκι μου τί πηγες να παθεις? Πω πω...σε φανταζομαι..και εμενα ο μικρός δε βαζει τίποτα στο στομα του αλλα ποτέ δεν ξερεις.. :roll: Θελουν ματια 104 τα μικρούλια μας! Εμενα την έχει δει ακροβατης τώρα τελευταία..ανεβαίνει στο τρικυκλο του, στη σελα, όρθιος και φωναζει να τον δω! :o με πιανει πανικός και αυτός γελάει!!Ακριβώς και μενα τα ίδια..ο άντρας μου είναι πιο υπερβολικός και ο μικρός τον θελει περισσότερο..ζηλευω που και που αλλά χαίρομαι που θα τον εχει σαν πρότυπο και δεν τον θελω μαμακια..να είναι κολλημενος στο βρακί μου..

Αντε ρε Θενα ανοιξε η τυχη σου!!! Περαστικα με τα μικρά σου και είδες γαμπρό ε? Με μόνιμη δουλειά! Δε χανει ποτέ!!!Ο Αηδόνης τί λεει?!!!

Μαράκι μου να σας ζήσει το μωράκι στην οικογένεια! Περιμενουμε νεα από την αυχενική!!!

Θαλίτσα μου εσείς πώς είστε?θα μας βαλεις φωτο του Νικόλα με το κοστουμακι του ε?

Ντίμι μου επίτηδες το έκαναν?Ποια το είπε? Η Ρενάτα? Στη μεση σε έβαλαν?Η κουκλίτσα σου τί κανει?

Ρενατα μου να χαιρεσαι τον μπαμπα σου προκαταβολικά..άντε και θα μας λείψεις πάλι...

Μαρίνα μου πως πατε με τα κρύα εσείς στη Λεμεσό? Όχι δεν ήρθα Λεμεσό στο καρναβάλι..Παραλίμνι πηγαμε...επιεικώς καλή ήταν η παρελαση!!! :lol: Σου στελνω το κινητό μου σε πμ, στείλε μου και εσύ το δικό σου, αν ερθετε ποτε προς τα δω να συναντηθουμε..το ίδιο και εμείς αν ερθουμε προς Λεμεσό!Σε ποια περιοχή μενεις? Τη Λεμεσό δεν την ξερω καλά..Εχω θεια και καλαδερφή στον Ύψωνα..

Αλέκα μου εσύ τί κανεις? κατέληξες τελικα σε χρ'ωματα και διακόσμηση? Η Σαντυ μας πώς είναι?

Ηλιαννούλα μου που χαθηκες? Ξεχασα καποια? Τα φιλια μου σε ΄'ολες σας και στα μωράκια σας! Εχω μαθημα και παω για διαβασμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello hello τι κανετε κορίτσια????????

Θαλίτσα να σου ζήσουν!!!!!!!!!!

Ντίμι μου επίτηδες το έκαναν ε??????????Υπομονή.........πες οτι δε σε βολεύει και άλλαξε θέση!!!!!!!!!

Μαράκι μου δεν πήρα το μήνυμα σου........να βρεθούμε καλώ!!!!!!!!Παραλίμνι ε?????Τα είδα λίγο στην τηλεόραση........σαν εμάς κανείς!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΛΕΜΕΣΟΣ ΕΔΩ ΛΕΜΕΣΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΛΟ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΡΝΑΒΑΛΛΙ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς δεν πήγαμε στην παρέλαση.............βαρεθήκαμε............

Θενα μου έχεις και συ τα τυχερά σου!!!!!!!!!!!Κανενα λεφτό σου αφήνουνε τουλάχιστον οι πελάτες?????Και συ νεκροθάφτη????????????Μου σηκώνεται η τρίχα μπλιαξ...........Μόνιμη δουλειά όμως..........

Ελενάκι φύτεψες τα δεντρα τελικά?????????

Μαρια με το καλό η αυχενική.............Αύριο γεννάει μια φίλη μου και εχουμε αγωνία!!!!!!!!!!

Ο Ορέστης συνεχίζει να μας κοροιδεύει........θέλει λέει να πάει στο γιατρό να μας δώσει συροπάκι..........του κάναμε τους καραγκιόζιδες για να το πιει και θέλει ξανά!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΘΕΡΜΑΝΣΕΙΣ. ΒΓΗΚΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΜΑΣ. ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΑΓΑΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΙΔΕΡΟ 1,5 ΩΡΑ. Η ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠ ΤΙΣ 3 ΠΑΡΑΞΕΝΟ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΕΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΗΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΦΑΓΑΝΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΜΙ ΜΑΛΛΟΝ. ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΔΟΝΤΙ ΠΟΥ ΣΚΑΕΙ ΜΥΤΗ...

ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ...Κ ΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΤΙ. ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ Μ ΠΙΑΝΕΙ ΚΕΡΜΑΤΑ ΑΠ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ.

ΘΑΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΑΣ. ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ? ΚΩ Η ΡΟΔΟ?

ΘΕΝΑ ΕΛΥΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ :D:D:D ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ. ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΘΑΡΡΕΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ Κ ΣΚΑΡΦΙΖΟΝΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΚΡΥΩΝΕΙΣ? ΝΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ! ΗΛΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκα μου συγνώμη πριν..εσένα ξεχασα να σχολιάσω αλλά σου στελνω διπλά τα φιλια και την αγάπη μου!!!

Βρε Μαρίνα μου το πουλάκι του ποναει? μήπως τον τσούζει? μήπως είναι από τις πανες όπως είχε παθει ο δικός μου και μου έλεγε "καιει πανι, καίει?"!!!

Σου στελνω τώρα το πμ!!! Πού μυαλό πριν? Το είχα ξεχασει... :oops::oops: Αααααχχχχχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΑΡΓΑ :D:D:D:D:D:D:D

ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ !!! ΕΠΑΙΞΕ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ! :D

ΑΥΡΙΟ ΡΕΠΟ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!! ΕΧΕΙ Κ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΔΕΙΑ Κ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ :lol::lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ :D ΑΝΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΤΕ!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΣΙΡΟΠΙ Κ ΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑ ΑΛΑΤΟΝΕΡΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ :lol::lol::lol::lol:

ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΦΥΤΕΨΩ ΚΑΛΕ???????????????? ΤΩΡΑ ΛΙΩΣΑΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ Μ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ<< ΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΙΧΟ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΣΗΚΩΣΕΙ>> :shock::shock::shock::shock::shock: Κ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΒΛΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΣΗΚΩΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟΙΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ :lol::lol::lol::lol: Ο ΒΛΑΚΑΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΝΟΜΙΣΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΩ :cry:

ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ Τ Α ΓΡΑΦΩ Κ ΕΔΩ!!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΘΑΛΕΙΑ :cry: ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ!!!! Ε ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ Η Β ΕΛΛΑΔΑ!!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΓΑΛΑ ΜΠΑΣ Κ ΤΗΝ ΑΡΕΣΕΙ???? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙ? ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΒΓΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΛΑΤΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ σε καποιο φαγακι που τησ αρεσει!!!

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΟΜΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ!!!!

ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΚΑΤΩ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝ ΛΑΙΝ.....ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΚΤΛ !!!!!!!! ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΓΙΝΕ Η ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ?

ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε????????

Εμείς εδώ δουλειά......

Ελενάκι μου μάλλον μόνο σε εσένα χάθηκε η σειρά.........Δεν ξέρω πως την επαναφέρεις..........

Εδώ καλυτέρεψε ο καιρός........έχουμε ωραίο ήλιο αλλά κάνει κρύο.

Τελικά το μωρό μου μάλλον δεν είναι ψευτης!!!!!Η τσουτσού μας είναι λίγο κόκκινη στην άκρη και του βάζω κρεμούλα.......αύριο θα πάμε στο γιατρό.......σε άλλο γιατρό γιατί σε αυτόν είπα δεν θα ξαναπάμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα κάνουμε και εμβόλιο........το τελευταίο..........εσείς το κάνατε???????Πρέπει γιατί εμείς το καθυστερήσαμε πολύ λόγο ουρολοίμωξης κλπ

Που είσαι Αλέκα?????????

Ελενάκι μου σας την είπε ο γείτονας που πήγατε να κρυφτείτε ε??????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χτίστε τον τοίχο σύντομα..........μάτι σας παίρνουν!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά !!!!!!!!!!!!!

Σήμερα γιορτάάαααααααααααααααζωωωωωωωωωω ... έχω τα γενεθλιάκια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif]

[smilie=blob9.gif]

[smilie=blob9.gif]

[smilie=blob9.gif]

[smilie=blob9.gif]

Είμαστε καλά ... σας διαβάζω στα κρύφά αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω....

Είμαι στη μέση του πουθενά σε ένα χώρο που από δεξιά μο υ είναι η πόρτα WC και από τα αριστερά μου η πόρτα της κουζίνας !!!!!! ..... Εκτεθειμένη εντελώς .. περνάνε πάνω από το κεφάλι μου όλο το ισόγειο ... άντε το μισό ... περί τα 40 άτομα!!!! Ο ένας να κατουρήσει ο άλλος να φτια΄ξει το καφέ του ο άλλος το τσάι του ... κ άντε ξανά /....... :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Δεν μπορ'ώ σας λέω ... κ δεν είναι εννοείται εποχές που απαιτείς να σε αλλάξουν θέση ... ούτε καν να αναφέρεις την άποψή σου ότι δεν σ άρέσει... !!!!!!Anyway... ας έχω τη καρέκλα μου ... κι όλα τ άλλα ....

Το παιδάκι μου το πρωί με αγκάλιασε σφχτά σφιχτά για καλημέρα κ χρόνια πολλά !!!!!!!! χιχιιχιχιχιχιιχι ..... θα σβήσουμε μαζί τα κεράκια μου της το χω τάξει εννοείται !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οικογενειακά θα είμαστε σήμερα κ τη Κυριακή θα κα΄νω ενα τραπέζι στους γονείς μας έτσι για το καλό αφού η πεθερά μου σήμερα δεν θα μπορούσε να έρθει .

Φιλάκια γλυκές μου κ συγχωρήστε με που δεν σας σχολιάζω μία μία !!!!! .... μου την "πεφτουνε" τα κοράκια.... \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ !!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ ΜΑΣ. ΟΡΙΣΤΕ ΜΩΡΕ ΤΟ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. Η ΜΙΚΑ ΜΕ ΞΕΧΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΞΑΝΑ. ΕΙΧΑ ΛΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΟΚ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΠΙΕ. ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3. ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΦΥΓΑ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΛΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΝΕΡΑ ? ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΒΡΕΓΜΕΝΟ ΣΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ ΚΑΙ ΧΕΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΩΝΙΑ. ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΣΕΤΕ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!

Ρενατα μου με γεια το μαλλί!!!Άντε να αλλάζει και η ψυχολογία μας σιγά σιγά..εγώ σήμερα πήγα και έκανα φωτόλυση..το τόλμησα..το σκεφτόμουν καιρό και τώρα λόγω χαλια ψυχολογίας ήθελα επειγόντως μια ριζική αλλαγή..μαλλ'ι δεν ήθελα να πειράξω οπότε πάλι τρίχα πέιραξα αλλά στα πόδια!! Περιμένω να δω διαφορά...

Μαρίνα μου είδες που σου είπα? Από τις πανες είναι..όπως το δικό μου...εμας μας είχε πει να βαζουμε datacort αν θυμαμαι καλά...pampers παίρνεις και εσύ?

Ελενακι μου καλοπερναμε σήμερα ε? Νομίζω έτοιμα φυτα μεγαλωμένα παρε για φράχτη!!!!Να γλυτώσεις γρηγορα..είναι και ένα άλλο λουλούδι που κανει για τετοιο σκοπό, κανει και μωβ λουλουδάκια και το λεμε πανωραία στην Κυπρο..δεν ξερω αν εχει την ίδια ονομασία στην Ελλάδα..παντως μεχρι το καλοκαιρι που θα βγαινετε στην αυλή θα εχει μεγαλώσει!!

Ντίμι μου :ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: Χρόνια σου πολλά, καλα, γεματα ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ και ΕΥΤΥΧΙΑ! Να χαίρεσαι και να σε χαίρεται η οικογένεια σου!!Πολλά πολλά φιλιά και αγκαλιές σου στελνω, και από μενα και από τον Κωνσταντίνο μου!!! :D

Μίκα πώς είναι το παιδί?

Σας αφήνω γιατί ξύπνησε!!! Παωωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ :((:((:((:((:((:((:(( ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ :x:x:x ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ :oops::oops::oops: ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ? ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ :o:o:o ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ''ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ'', ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ Ε? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ? ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΠΠΟΥΔΙΑ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΣΕΡΒΙΡΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΜΥΡΙΑ ΟΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΟΣΑΛΙΑΡΗΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΒΓΑΛΑ 20 ΕΥΡΩ ΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ...ΟΙ ΓΕΡΟΜΠΑΜΠΑΛΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ :twisted::twisted::twisted: ΤΙ ΑΛΛΟ? ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ, ΘΑΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΟΥ!!! ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΣΟΥ!!! (ελπιζω μεχρι την επομενη συνάντηση να μην έχει φτασει το μαλλί μέχρι τη μέση :lol::lol::lol: ), ΜΙΚΑ, ΜΑΡΙΝΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ, ΜΑΡΙΑ, ΗΛΙΑΝΝΑ, ΑΛΕΚΑ (ελπιζω να μην ξεχασα καμιά) ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΟΥ ΚΛΑΙΣ!!!! ΕΓΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ :D:D:D:D:D:D:D:D

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!! ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΡΕΣ :D ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ!!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΑ :D:D:D:D:D

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΧΕΣΙΜΟ ΣΕ ΕΧΟΥΝ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΠΕΡΝΕΙΣ Κ ΜΥΡΩΔΙΕΣ??????????????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!! ΜΑΛΛΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ???? ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΤΟΝ ΖΟΡΙΖΕΙ? :?:?

ΚΑΛΕ Η ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ???????????????? :idea::idea::idea::idea::idea:

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΛΥΣΗ !!! Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8-9 ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑΚ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΚΕΡΑΚΙ :D

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΚΕΝΟ :?:roll: ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΙΡΕΤΕ Κ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ΛΟΓΟ ΚΑΙΡΟΥ!!!

Η ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΛΕΜΟΝΟΚΥΠΑΡΙΣΑ Η ΛΙΓΟΥΣΤΡΑ Η ΛΕΥΛΑΝΤ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΞΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΙΧΟΜΕΝΟ????????? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΗΛΙΑΝΑ ΜΙΚΑ ΜΑΡΙΑΚΩ ΘΕΝΑ ΘΑΛΕΙΑ Ε ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΖΩ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...