Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Κουμπαρουλα μου σηγα καλε..τι εχω κανει;;;;;...τιποτισ!!!!

Παει καλα..αλαλ ειναι τρομερα ανασφαλης..ο συζηγος ακομα το χωνευει...αλλα ειναι σε καλο δρομο..θα πιειε και μερικες σοδες μη βαρηστομαχιασει... :lol::lol::lol:

Δεν ειδε ακομα τι εχει...εκανε αυχενικη πριν 2 ευδομαδες και εκτοτε μας τα εχει πρηξει..φυσικα ο "καλος" γιατρουλης της εκει στην Αθηνα της ειπε να κανει αμνιο μονο και μονο λογο ηλικιας...

η αυχενικη της ηταν πιο καλη και απο τις δικες μου, 1,7 και εκεινος της ειπε καντηνα...ο εδω γιατρος της την ειπε μη τυχων και κανεις..χωρις ευρηματα δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να κανεις..

ε απο τοτε εχει τρελο αγχος...

δεν ανακατευομαι..τιποτα δε λεω...

τεσπα..ετοιμασα και τις προαλες μια σακουλαρα με τα ρουχα του μικρου για να της τα δοσω και η πεθερα αμεσως ειδε πως μερικα ρουχαλακια λειπουν...τα εδωσα σε μια συναδελφο που γενναει Απρηλιο..ελεος..δικα μου ειναι ..αη στο καλο...εγω τα αγορασα..οπου θελω τα δινω..δε φτανει που δεν θα αγορασει ΤΙΠΟΤΑ...και οταν λεω τιποτα εννοω τιποτα..ειδικα αμα κανει αγορι..μιλαει και απο πανω...αη στο καλο...

τεσπα...δεν υπαρχει λογος να συγχηζομαι..εισπνοη..εκπνοη...εισπνοη..εκπνοη...

Αλλα θα σας τη πω την αμαρτια μου..με μιση καρδια τα δινω...δεν ξερω γιατι...

Παναγιωτα μου συστηνετε να κανεις μαστογραφια αφου περασουν 3-4 μηνες μετα τον πληρη αποθηλασμο, αλλιως το αποτελεσμα ακομα και με μια ψηφιακη μαστογραφια δεν "διαβαζετε" σωστα..

εγω εχω να κανω κοντα 5 χρονια και ειμαι ηδη στο αμην..αλλα και τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

τι κάνετε?

πάλι χαμός σήμερα στο γραφείο

Δήμητρα ελπίζω κάποια στιγμή να τα πούμε κι από κοντά :D:D

Λένα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ευχαριστώ πολύ ρε κορίτσι και μόνο που το σκέφτηκες, ελπίζω μέχρι τον Ιούνιο να βρεθεί κάποια λύση. Πάντως του χρόνου το 1ο που θα κοιτάξω στους παιδικούς θα είναι το ωράριο ;)

Έλένα γιατί να πληρώσεις έξτρα λεφτά για θέρμανση? δεν είναι απεριόριστη η χρήση όνα νοικιάζεις ένα σπίτι ζεστό?

Παναγιώτα δεν μπορείς να κάνεις τώρα, όταν σταματήσεις τον θηλασμό και αφού περάσουν 3μήνες, αυτό μου είπαν εμένα στο νοσοκομείο. Όσο θηλάζεις η μαστογραφία όπως και ο υπέρηχος δεν μπορούν να διαβαστούν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληρεμα ...

απολαυσα τιν αφηγηση της Δημητρας .

ακομα δεν εχω πιει καφε και δεν μπορω να σκευτω ...βαριεμαι να σηκωθω να παω να κανω ...μολις ξυπνησαμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ δύσκολο το μόρα :o:o:o:o:o:(

Παναγιώτα όταν θηλάζεις δεν έχει νόημα να κάνεις μαστογραφία, ούτε καν ψηλάφηση....έτσι μου είχε πει και ο δικός μου γιατρός....εγώ θα κλείσω ραντεβού για Απρίλη για τεστ ΠΑΠ και μαστ.!!! :!:

έβαλα φωτό στην ομάδα με τα καρναβαλάκια μου :x:x

αμάν ρε Αφρο τώρα ξυπνήσατε? :o:o:o:o:o:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

είμαι στο γραφείο μου την έδωσαν πάλι σήμερα πρωι πρωι αιντε πια :evil:

εμείς χτες ντυθήκαμε και πήγαμε στο εμπορικό βόλτα, δεν ήθελα να τις πάω σε κλειστό χώρο με πολλά παιδάκια πάνω που συνήλθαμε από τις ιώσεις. Αν και αύριο έχουμε πάρτυ σε παιδότοπο και θα πάμε.

Αναστασία περαστικά σας :YMHUG:

Λενάκι 1700?? έλεος, πονεμένη ιστορία τα κοινόχρηστα. Πετρέλαιο καίτε? Πόσο πάει εκεί το πετρέλαιο?

Εμάς 10/02 ξαναπληρώσαμε κοινόχρηστα (100 ευρώ εμείς) γιατί είπαμε να τα κάνουμε σε 2 δόσεις μπας και μαζέψουμε λεφτά και βάλουμε πετρέλαιο γιατί όλοι δυσκολέυονται. Ερε που φτάσαμε

Τόνια να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου ρεεε :D:D:D

Κι εγώ έχω ακουστά τη μόρα "μόρα και κασίδα" που λέμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλένα γιατί να πληρώσεις έξτρα λεφτά για θέρμανση? δεν είναι απεριόριστη η χρήση όνα νοικιάζεις ένα σπίτι ζεστό?

εδώ όταν πας να νοικιάσεις ένα διαμέρισμα/ σπίτι σου δίνουν 2 τιμές μία χωρίς θέρμανση, νερό και μία με αυτά....

όταν π.χ. το ενοίκιο με όλα μέσα είναι 700ε σημαίνει ότι τα 200 (π.χ) είναι θέρμανση και νερό....όταν εσύ ξοδέψεις παραπάνω, αυτό το παραπάνω πρέπει να το πληρώσεις....είναι για όλη την χρονιά.....αν ξοδέψεις λιγότερο σου δίνουν τα χρήματα πίσω!! :!:

τώρα τα 1700 και μένα μου φαίνονται πολλά, μάλλον θελει ψάξιμο, ίσως να χάνει και από κάπου η θέρμανση ή νερό :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τότε θα κάνω στανταρ μετα τα 36 μαστογρφία... :?:?:? δεν εχω σκοπο να αποθηλασω καθολου άμεσα...ο Θεός βοηθός λοιπόν!!!!

Για αυτο πρεπει να γεννάς στα 25..να αποθηλαζεις μεχρι τα 30..και μετα να κανεις μαστογραφια... :roll::roll::roll::roll:

ΚαΛΕ 29 Απριλιου εχουμε εκλογες!!! :o:o:o Ελεοςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!Και θα βγει και η ΝΔ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε Μητσακι μου τι ωραια περασατε. :x:x

Στα ατομα που δειχνει διπλα οτι εχουν κανει λαικ το μαμμυ στο φεις ειναι και ο αδερφος μου!!! :shock::shock::shock: Ο "Γιάννης"...μαλλον μεσω του δικου μου φεις του ηρθε να κανει λαικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ρε συ Παναγιώτα μου το λες τώρα αυτό??? :twisted::twisted::twisted::twisted:

[smilie=angry4.gif]θα τη στήσω με κυνηγητική καραμπίνα έξω από το εκλογικό κέντρο και θα ρωτάω τι θα ψηφίσουν

και όποιος μου λέει ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ θα ρίχνω [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρε Χρυσα τι τραβας και εσυ με το σοι ....δυσκολο να πρεπει να δωσεις τα ρουχα του παιδιου σου με μιση καρδια ...ευτυχως δε το εχω ζησει .Αλλα η πεθερα σου εχει το θρασος !!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και πιστευω οτι δεν ηταν η απλη διαπιστωση "α δεν βλεπω αυτο" ,"το εδωσα σε μια φιλη" ,"καλα εκανες" :twisted::twisted::twisted:

παναγιωτα στην δουλεια εισαι ?

βικη που να εβλεπες το δικο μου ονειρο σημερα ...αλλα εσυ μονο τσοντες βλεπεις :lol::lol::lol::lol:

ξυπνησα απο πυροβολισμο στο κεφαλι !!!

στις 8 ειχε ξυπνησει ο μικρος αλλα επειδη νυσταζα και ο Μ δεν ειχε ξυπνησει του εκλεισα το στομαμε το στηθος και με τα χιλια ζορια ξανα κοιμηθηκε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια :lol::lol::lol: Ρε συ δεμ ειδες τι ποσοστα παιρνει;;;Γυρω στο 30 και περιμενουν αυξηση... :o:o:o

Αφρο μου καλημερα..Καλα ρε πυροβολισμο;;; :lol::lol::lol: Ναι στη δουλεια ειμαι και κανω data entry...Τι ενδιαφερον... :-B:-B:-B:-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Μαρία :lol::lol::lol::lol: και καλά θα κάνεις!!!! ;)

Παναγιώτα γιατί ανησυχείς, έχεις ιστορικό? :?

εγώ έχω κάνει μόνο μία το 2007 και έχω και ιστορικό, ο Θεός βοηθός σε μένα λοιπόν!!!! :!:

πάντως οι πολλές μαστογραφίες δεν κάνουν καλό, να ξέρετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οι εκλογες μας μαραναν..να ξοδεψουνε και εκει λεφτα...και τι θα αλλαξει???

καλα αμα βγει ο σαμαρας ή το πασοκ ειμαστε πολυ βλακες!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

:lol::lol::lol::lol::lol: μαριαααααααααααααααααα εσυ λαρισα εγω θεσσαλονικη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ παναγιαμ ου..για γελια ή για κλαμματα????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μου κοψατε την ορεξη για σχολιασμο... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα γιατι με κουρδιζετε ε;;;..οχι γιατι με κουρδιζετε;;;

αμφιβαλετε εστω για ενα δευτερο;;;;;

εγω οχι..και θα σας πω γιατι...

θα πρεπει ομως να παρω παραδειγμα απο το τρενακι για να σας το κανω πιο κατνοητο και δεν θελλω..δε μου φταινε σε τιποτα ατομα που συμπαθω..

Παναγιωτα και γω data entry κανω αυτη τη στιγμη..και μαλλιστα μια δουλεια που επρεπε να μου δωσουν να την κανω χτες..αλλα αυτος που μου δινει το data χτες αποφασησε να τσικνιζει απο το προι...εγω σημερα πρεπει να το κανω επι τροχαδην για 2 μερες :twisted::twisted::twisted:

Αφρο δεν τα λποιπαμε...για οποιονδηποτε και το ξερεις..απλα να αυτο μου τι δινει....αυτη η "επιτιριση"..

χτες συζητουσα στο ασχετο με τον Ο και ηταν σπιτι..ελεγα οτι πριν απο κανενα μηνα πεταξα κατι σουτιν μου και κακως δεν κρατησα τις κοπιτσες..γιατι ηθελα 2 κοπιτσες για ενα παντελονι μου και δεν ειχα και επρεπε να παω να αγοραω..και το ακουσε και λεει ναι το ειδα που το πεταξες τι ειχε και το πεταξες..αμα δεν θελεις κατι δωστο σ εμενα...εγινα [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

ελεος...ψαχουλευει και τα σκουπιδια μου τωρα...

αη στο καλο..

δε λεω..καλη ειναι χρυση ειναι..τοσο ανακατοστρα και αδιακρητη να μην ηταν...αλλα βεβαια..αυτη δενε ιχα καθολου πεθερα..ποσο μαλλων να την εχει απο κατω της να μπαινοβγαινει στο σπιτι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ δεν ήξερα ότι ίσχυς αυτό, εμείς όταν μέναμε Γερμανία και νοικιάζαμε σπίτι ζεστό ποτέ δεν μας επέστρεψαν χρήματα ούτε πληρώσαμε επιλέον.

Αφρο δημοκρατικότατη κι εσύ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ ακούω συνέχεια για κυβέρνηση συνεργασία Πασοκ με ΝΔ :evil::evil::evil::evil::evil::evil: όλα τα καλά μαζί, μην μας λείψει τίποτα :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα κοτοσουπα και κοτοπουλο με πατατες (με μουσταρδα μιαμ) στο φουρνο!!! :D:D:D θα το τσικνισω σημερα! :P

Αφρο ελεος!Τετοια ωρα????Μπουχουουου!!!!

Αργυρω δεν ειμαι αδυνατη καλε!Φυσιολογικη νομιζω...28-29 νο τζην! ;)

Παναγιωτα εγω λεω να πας σε κανεναν γιατρο κ ας μην ειναι σιγουρο το αποτελεσμα...Κατι περισσοτερο θα ξερουν...

Κοριτσια εγω για το θεμα στηθος ειμαι χεσμενη μεχρι την καλτσα που λεει κ η Σισσυ!Σας ειχ α πει τον περασμενο μηνα που επιανα μια κοτρωνα!Μετα μικρυνε λιγο αλλα τωρα ξαναμεγαλωσε..πριν την περιοδο το πιανω πιο μεγαλο...Τι σκατα?Το ενδομητριο μου μεταφερθηκε στο στηθος(αφου αλλου δεν βλεπει και καμια κινηση :lol: )???

Χρυσουλα εγω σοβαρα λεω πως δεν θα ερθω!...Δεν ξερω...Ποσες μερες πρεπει να ειναι απυρετο ενα παιδακι?Αλλα μην τολμησετε να τα εχετε ολα ψιλοαρρωστουλια και να μην ερθουμε μονο εμεις! :twisted::lol: Αν ειναι να κανουμε ανταλλαγη μικροβιων!!!Οπως παλια καναμε κολλες αλληλογραφιας! :lol::lol::P:P:P Που το θυμηθηκα???Τι ωραια που μυριζαν!!! :D:D

Νατασουλα πως ειστε???Φιλια στα μωρα!

Μαρια κ εγω μαζι σου κοπελαρα μου!!!Στα αρματα συντροφισσες!!!Ή εστω στα φλογοβολα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έχουμε στο τρένο κρυφοπασοκτζούδες και κρυφονεοδημοκράτισες?? :twisted::twisted::twisted:

X(X(X(X([smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι οχι...εγω ηθελα να θεσω σαν παραδειγμα..με ποια λογικη θα ψυφησει ο κοσμος..με την ιδια λογικη που ψυφιζει απο καταβολης Ελληνικου κρατους..και αυτο ΔΕΝ αλλαζει..

αρα εξακολουθουμε να ειμαστε προβατα...

Αναστασια απο τι στιγμη που τα περισσοτερα παιδακια πανε παιδικο...ε ολα ψιλοαρωστα θα ειναι..γι'αυτο φροντισε να ειναια πυρετη εκεινη την ημερα- και αυτο αποκλειστηκα για σας πιστεψε με..και τσακισου να ερθεις..

εμεις κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουμε..αλλα αμα ειανι ψωφιος ο Χ - γιατι με αυτον θα ερθω- δεν το βλεπω..η μηξα καλα κρατει..ειμαστε με φυσιολογικους ορους αβερτα κουβερτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έχουμε στο τρένο κρυφοπασοκτζούδες και κρυφονεοδημοκράτισες?? :twisted::twisted::twisted:

X(X(X(X([smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pasok chfisa thn teleytaia fora thn katadikh moy mesaaaaaaaaaa

aλλα να ρωτησω κατι τωρα ειλικρινα να μου πειτε???

και με να δημοκρατια πιστευετε θα ειχε διαφορα????παλι τα ιδια χαλια θα γινοτανε..η ιστρορια εινα ιχρονιαααααααα πισω και συνεομενες μαλακιες!!!!σορρυ κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι μου εγώ πιστεύω ότι ο Σαμαράς θα μας σώσει...

δεν το έχει αποδείξει άλλωστε? =))=))=))=))=)):)):)):))

πάντως είναι ο πρώτος Έλληνας υποψήφιος πρωθυπουργός που μας απέδειξε περίτρανα και ευθέως πόσο άχρηστος πρωθυπουργός θα είναι πριν καν γίνει πρωθυπουργός.

Αυτό πρέπει να του το αναγνωρίσουμε ε?

L-)L-)L-)L-)L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία αν δεν έχει πυρετό να πάτε στο πάρτυ, ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμέις, όπως είπε και η χρύσα τα δικά μας που πηγαίνουν παιδικό έχουν μόνιμα μύξες και λίγο βήχα ;)

Μαρία συμφωνώ απόλυτα για τον Σαμαρά αλλά τι να το κάνω που τα λέμε εμείς εδώ μάλλον είμαστε η μειοψηφία ;)

Επίσης πάλι κυκλοφορούν φήμες για χρεοκοπία την Δευτέρα, καλό μπάτζετ θα κάνουν πάλι τα ΣΜ το Σάββατο ;)

Ρε κορίτσια εσείς πιστεύετε ότι όταν θα ανακοινωθεί η επίσημη χρεωκοπία της Ελλάδας θα κυκλοφορούν τέτοιες φήμες?

Εγώ πάντως νομίζω ότι θα γίνει σε κάποια ανυποψίαστη στιγμή που δεν θα το περιμένει κανένας.......

Τέσπα όλο μ@λ@κιες ακούω σήμερα στο γραφείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καιμενο μου προσπαθει να μπουσουλισει και δεν μπορει και κλαιει :lol::lol::lol::lol:

κανει τα χερακια αλλα τα ποδια δεν ξερει τι να τα κανει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ναι καλα..καταρχας ειμαστε ηδη χρεοκοπημενοι..και αλισοδεμενοι..

εχουμε ολα τα κακα της χρεοκοπιας και κανενα καλο..

απο τι στιγμη που το κρταος δενε χει λευτα να πληρωσει τα βασικα..χρεοκοπιμενοι ειμαστε..

ελεος αυτο πια..καθε Παρασκευη ειμαστε στο χειλος της χρεοκοπιας...

Μαρακι ναι..ειναι ο μονο ςπροθυπουργος που ειναι ηδη ακαταλληλος πριν βγει..και μαλιστα εχει δωσει δειγματα γραφης του πως ακριβως κυβερναει..

αλλα ΟΤΑν εμεις οι ιδιοι σαν λαος αλλαξουμε την νοοτροπια του πως ψυφιζουμε..και καταλαβουμε πως μια μεταθεση η ενας διορισμος μας δεν μπορει να αξιζει περισσοτερο απο μια χωρα..τοτε ισος..και παλη ισως να καταφερουμε να βγαζουμε πιο αξιους ανθρωπους στο πολιτικο προσκινιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα λαθος το κρατος εχει για να πληρωσει τα βσικα ...αλλα πληρωνει τα δενεια του και οχι τον λαο ... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

να σας ρωτησω ,τι πιστευετε οι ιδ.παιδικοι θα χαμηλωσουν τιμες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο Αφρο..αντι να πληρωσει βασικα πληρωνει τα δανεικα...

Και πληρωνει εξοππληστικα προγραμματα των φιλων μας..αντι να ακυρωσει και καμια παραγγελια..βλεπε υποβριχια που γερνουν..

Αφρο ναι, πιστευω πως θα τα χαμηλοσουν..εχει μεγαλο ανταγωνισμο..και θα μεγαλωσει και αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακούω ότι τον Ιούνιο φινίτο το ευρώ για μας :-h

Μας χρωστά ένας δήμος ένα μεγάλο ποσό εδώ και 3 χρόνια και πλέον τους είπαμε χτες αν είναι να μας τα δώσουν μέχρι και Μάιο σε ευρώ αλλιώς από Ιούνιο να μας στείλουν δραχμές 8-)

Έτσι κι αλλιώς εμείς χρεωκοπημένοι μέχρι το λαιμό είμαστε οικογενειακώς όπως και πολύς κόσμος

Χρύσα δε ξέρω για σας εγώ θα ψηφίσω όποιον μου υποσχεθεί ότι θα με διορίσει στο δημόσιο.

:mrgreen:

όχι Αφροδίτη δε νομίζω να χαμηλώσουν

ίσως όμως χαμηλώσουν τους μισθούς των υπαλλήλων τους :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Ούτε κι εγώ βλέπω κάτι ούτε σε αυτήν ούτε στην έγχρωμη. Αλλά αυτό είπαν και τα κορίτσια. Εγώ σου γράφω για να σου πω ότι την συγκεκριμένη εταιρεία δεν την εμπιστεύομαι ΚΑΘΌΛΟΥ, μιας και αρκετά χρόνια πριν μου είχε βγάλει θετικό τεστ σχεδόν αμέσως, ενώ δεν ήμουν έγκυος κ απλά είχα μια κύστη (για αυτό είχα κ καθυστέρηση). Αν δεν αντέχεις κάνε αύριο ένα, αλλά άλλης εταιρείας, κατά τη γνώμη μου! Ωστόσο εύχομαι να είσαι, αν το θες!❤️
    • Νομίζω σε επόμενη φορά (αν υπάρξει) θα πρέπει να πεις ότι επειδή είμαι έγκυος/έχω νεογέννητο δεν μπορώ!! Γιατί τελικά το πρώτο άτομο που θα πρέπει να μας φροντίσει/προστατέψει είναι ο εαυτός μας!  Κι εγώ απογοητεύτηκα σε αντίστοιχες περιπτώσεις και έλεγα "μα καλά δεν σκέφτονται ότι είμαι έγκυος;;" αλλά κατάλαβα ότι δυστυχώς δεν το σκέφτονται όλοι και πρέπει να μάθω να λέω όχι για να με φροντίσω ή να με γλιτώσω από αχρειαστη ταλαιπωρία. Μην νομίζεις κι εγώ το δουλεύω μέσα μου γιατί όταν στο ζητάνε και δεν το σκέφτονται οι άλλοι μπορεί να αισθάνεσαι άσχημα να βάλεις εσύ το όριο. Αλλά σκέφτομαι ότι αφού δεν με σκέφτονται άλλοι πρέπει να με σκεφτώ εγώ!
    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...