Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχαχαχαχ ετσι λεει ο αντρας σου?? :lol::lol::lol::lol:

δε μαρεσε, βαριεμαι να κατσω να βρω φωτο δημοσιοευσεις κλπ κλπ κ ειναι απαισιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

εμεις τωρα θα τσικνησουμε.. μιαμ!

κ για μετα εκανα κεικ με μερεντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια εγω σου ευχήθηκα στο μπλογκ της Γωγως ρε συ!!!! :oops::oops::oops::oops::oops: καλό τσίκνισμα Λένα!!!! πάω για ύπνο !εργασία και χαρά πουρνό πουρνό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι Λένα μου με προτιμάει μουγκή :twisted::twisted: δεν θα στρώσει η φωνούλα μου;Θα τσιρίζω μες το αυτί του :lol::lol:

Μαρή τέτοια ώρα φαί;Νο νο κάνω δίαιτα,δεν ζηλέυω καθόλου,αλλά ρε συ και κέικ μερέντα =p~=p~=p~

θα βάλω ένα κρασάκι,να το ρίξω λίγο έξω και εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εμεις καλα, τα μικρα κοιμουνται εγω βλεπω τον αγωνα του ΠΑΟΚ! Ειμαι να σκασω σημερα..μας ηρθε να πληρωσουμε επιπλεον θερμανση και ζεστο νερο 1700€!!!!! :twisted: Δεν πανε καλα καθολου θα παμε δικηγορο, δεν καιω τοσο πολυ στανταρ. 4 καλοριφερ καιω και εκεινα στο πολυ χαμηλο εκτος του σαλονιου που το εχω στο 4. Κουζινα και χολ δεν το αναψα ποτε! Συν αυτο θα μας ανεβασει μαλλον και τα κοινοχρηστα και μαζι με αυτο και το νοικι και θα ειμαστε να μας κλαινε και οι ρεγκες μετα. Μας βλεπω να μετακομιζουμε σε κανα τριμηνο :roll: Και οσο το λατρεψα αυτο το σπιτι γμτ... :cry:

Βικακι πεθανα με το ονειρο!! :lol::lol: Ατιμες ορμονες! Εγω εχω Μει Ται για τον Γ. αλλα τελευταια δεν το χρησιμοποιω γιατι βαρυνε και εχω θεμα με την μεση μου. Τον εβαλα απο ημερων εκει και την καταεβρισκε παντα, θηλαζα και εκει εξω μια χαρα με βολεψε. Αν ενδιαφερεσαι στο στελνω. Ειναι καφε σκουρο με κεντημα μπροστα. Σου βαζω και φωτο αν θες. Και καθισμα αυτοκινητου εχω αν θες στο στελνω και αυτο :D

Αφρο μα τι ονειρα και εσυ!! :lol:

Σισσακι μπραβο ρε συ για το μαθημα! Ωχ μαμακια ειναι το μορα..δεν μπορουσες να κουνηθεις? Για πες λεπτομερειες...μικρη με ειχε πιασει και τα ειδα ολα βεβαια τοτε δεν ηξερα τι ηταν. Αποφευγε να κοιμασαι ανασκελα, μονο τοτε ερχεται λενε.

Λενα πολυ χαρηκα για τα κακακια του μικρου. Το χρονολογιο και εγω το εκανα και το μετανιωσα, μεγαλη μαμακια αλλα δεν αλλαζει νομιζω.

Νατασα μπουγατσα ε? :lol::lol: και εγω αχνη νομιζα οτι εχει πανω!

Αργυ τι ντυθηκες τελικα? Σκετο αυγο ειναι ξεροψημενο γιαυτο μαυρισε γυρω γυρω. Ποτε θα τα πουμε εμεις? Ακομα περιμενω τηλ. :-w:-w

Ηρθε ο Π. απο την δουλεια σας αφηνω..καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα 1700???????????????? πω πω πολλα λεφτα ρεσυ..

το μει ται ειναι τοσο βολικο τελικα? η νατασα ειχε κ μονο που την εβλεπα αγχωνομουν για το δεσιμο..

σκεφτομαι να παρω κ εγω κααααποια στιγμη

το χρονολογιο παντως δε μπορω να το αλλαξω γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αχ κατερινα.. εσκασα!!! ο τολης εχει στρωθει κ βλεπει τον αγωνα, ο αναστασης κοιμαται κ ο μικρος χαρχαλευει, δε λιγο θα αγκαλιαστουμε :lol::lol::lol:

αχ το κεικ με μερεντα δε νομιζω να το φαω.. εσκασα

με εσκασε ο τολης μεχρι να παραγγειλει, γιαυτο φαγαμε τωρα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλτο εδώ ρε Λενα αν μπορείτε να το φάτε,στα δικά μας στομάχια χωράει :lol::lol::lol:

Ταιριάζει και με το κρασί μου :lol::lol:

Τι 1700 ρε Έλενα πλάκα μας κάνουν,ουστ....γερμαναράδες!!!

Έρη σε βλέπω....το Σάββατο θα πάω στην Ξάνθη :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασαααααα θα τα ανεβάσω ρε συ τα γιουβαρλάκια στανταρ, την εβδομάδα που μας έρχεται! :x;)

Μαρία εννοείς ενα αυγό μάτι τηγανιτό σκέτο κάρβουνο. Ειναι τόσο καρβουνιασμένο που φαινεται λες και είναι πάνω σε ολικής που λέει η Αργυρώ και η Κατερίνα.. :lol:

Αναστασάκι μου περαστικά στην φραντζοκουκλάρα σου! :D

Γιωτάκι θα τις έχει βρε συ τέτοιες εκρήξεις έτσι κ αλιως αλλά θα ξεχνιέται μετά πιστεύω.. :D

Για ποιες τελευταίες δηλώσεις του Σαμαρά λέτε? Που είπε ότι θα κατεβάσει τις κουκούλες τους? :?: Καλά ας κατεβάσει πρώτα το βρακάκι του να του κάνουν την σούφρα τριαντάφυλλο οι Ευρωπαίοι και μετά ας κατεβάσει και τις κουκούλες.. Μα τι παπάρας! Τζάμπα μάγκας! :twisted::twisted::twisted:

Ειδες βρε Αργυρώ που περάσατε καλά και βαριόσουν? Και εγώ πάντως πετάω την σκούφια μου για τέτοια πράγματα.. Περιμένω πως και πως να ξεκινήσει ο Κώστας.. Αυτα τα λέω τώρα.. Τωρα αν ξεκινήσουν θα δούμε αν μ'αρέσει.. :roll::roll:

Πωπω με ανατριχιάσατε με τις μύτες ρε ίου! :?:o:o:mrgreen:

Θουλάκι θα ρωτήσω και εγώ για τα κόλυβα ρε συ, καλά είμαι κοριτσάκι μου.. ;) εντάξει.. :x

Ρε Κατερινάκι υπομονή με την φωνή σου αφού τα δοκίμασες όλα τα γιατροσόφια! Καλά να περάσεις στην Ξάνθη κλαψ κλαψ! :-bd:-bd

Καρολινάκι θα την ξεπαστρέψεις την γυναίκα καλέ!! :o

Βικυ χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: για το όνειρο! Πιστευω να σας το αλλάξουν ρε συ το κάθισμα! :!:

Αφρο και εγώ σε είδα στον υπνο μου την προηγούμενη εβδομάδα, ησου εγκυος λέει και έπρεπε να σου βρω φαρμακείο εγώ απο εδώ να πάρεις τα συμπληρώματα και κάτι τέτοιες μαλακίες ουφ! Αγχώθηκα! :!:

Τονάκι :x δεν φουσκώνουν πολύ. Αν θες περισσότερο να φουσκώσουν θέλουν κ άλλο μπεικιν και πιο αραιή ζύμη.

Λενάκι τι γλυκά κάνεις πρόβα ρε συ? Άσχετο, εμένα το χρονολόγιο μ'αρέσει βλέπω όλες τις μαλακίες που έγραφα απο πριν παντρευτώ καν χαχα... :lol::lol:8-)

Λενάκι Γερμανίας 1700 πολλά ρε σεις! Ελπίζω να έχει γίνει λάθος! :x

Τσικνίσατε? Τι κάνατε? Τα μικρά τα ντυσατε?? :?::?::?:

Εμεις δεν θα κάνουμε τίποτα, εκανα κάτι κρεατοπιτάκια... :mrgreen:

Φιλάκια πολλά σε όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρτάται απο τι ώρα θα πας Κατερινάκι μου. Σου προτείνω να πας πρωί πρωί ή αργά το μεσημέρι. Μη πας 12 η ώρα γιατι θα το σιχαθείς, γίνεται της Πόπης και πρόσεχε που θα έχεις το πορτοφόλι σου. Αν πας πρωί ή αργά το μεσημέρι θα είναι χαλαρά και πιο ωραία. Εχει τα πάντα ρε συ το παζάρι.. δεν φαντάζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα καλε να πω περαστικουλια στο αχλαδακι μας.... :( πως ειναι τωρα η αννιω αναστασακι ?

κλεινουν τα ματακια,,,δεν βλεπω μπροστα μου καληνυχτα,...

ερακι και κατερινακι ονειρα γλυκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Καρολινάκι όνειρα γλυκά!!!

Έρη μου μέχρι τι ώρα κρατάει;πολύ νωρίς δεν παίζει να πάω δεν προλαβαίνω.Το πορτοφόλι θα το προσέχω σίγουρα...με έχουν κλέψει 2 φορές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου εδωσαν μια συνταγη για κατι γλυκα σα γλειφιτζουρακια

αλεθεις μπισκοτα κ τα ανακατευεις με τυρι κρεμα

τα αφηνεις να πγωσουν στο ψυγειο κ μετα χυνεις λιωμενη σοκολατα πανω κ ριχνεις κ τρουφα

προσωπικα δεν μου πολυαρεσαν αλλα ξετρελαθηκε ο τολης κ ειπα να τα δοκιμασω

εχω σταμπαρει κατι ωραιες ιδεες απο το μπλογκ σο κ θα αρχισω να τις δοκιμαζω σιγα σιγα

εισαι καλυτερα κοριτσακι?

για δωρο λεμε να του παρουμε ενα μικρο αρμονιο

εχει ενα τελειο το elc αλλα κανει 60 ευρω, δεν ξερω ανα ξιζει να διαθεσουμε τοσα

εχει ενα σκετο το τζαμπομε 30 ευρω θα δουμε απο που θα το παρουμε τελικα

παω να την πεσω κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

το τσικνυισαμε στην πεθ. ηταν και κουνιαδα....

εσκασα απο το φαι!

παιδακια,πανσετες,λουκανικα, τυροψωμα, σουβλακια...

και για τελος τουρτα....

ο πεθ του βαλεντινου πηγε λουλουδι στν πεθ.....αχχαχχα

Λενα καλυτερα τα ελληνικα!

αντεχεις να παιζει αρμονιο?

αααα εχεια αντοχες!

Κατερινα...ανοιξε ροζ γραμμη,,,,και τηλεφωνησε στο συζυγο απο το αλλο δωματιο...

μιλαμε στο ονειρο μου ησουν πολυ σπαστικια με τα μικοβια...

Αφρο γειτωνας ηταν κατι σε ρουμανοβουλγαρος αλλα κορμι φεεεετες...

η αλλη πρεπει να σου θυμωσε και δεν σου μιλουσε...

ενω εγω ηθελα περιγραφη....χαχχαχ

Σισσυ...πω πω μορα...

τι τρομαρα ειναι αυτη!

η κουνιαδα το επαθε το καλοκαιρι...

αν και εκειν πιστευει αλλα...αλλα οκ!

καλ επιτυχια και στα υπολοιπα 2 μαθηματα...

αντε μετα να χαλαρωσεις να πιουμε και κανα καφε!

Λενακη...1700 ευρω?

πω πω....τρελο ποσο...

στο μει ται πως θηλαζεις?

ευκολα/?

αξιζει?

Τονια τι κανεις?

τα μικρα?

τελεια η τουρτα?

και εγω 18-19 θυμαμαι για γενεθια τεκνων Θουλης...λες να κανω λαθος?

κοιμηθκα τοαπογευμα κια τωρα κανω ολονχτιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες μου αγαπημένες! :D

Χθες το πρωί, ξεκίνησα να γράφω τα νέα μας και τις εντυπώσεις απ' τις Θεσσαλονικιές και λίγο πριν ποστάρω... έσβησε το βρωμολαπιτόπι, άνευ λόγου και αιτίας!!! :evil::evil::evil:

Όλο το λογύδριο μου χάθηκε!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ~X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Μετά δεν πρόλαβα να ξαναμπώ!

Πάω να σας διαβάσω και θα επανέλθω! :-B

Εύχομαι να είστε όλες καλά! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα και τα 2 στο σπίτι, αν και ξύπνησαν νωρίς είπα να μην πάω την Ρ. στον παιδικό γιατί βαριόμουν την διαδικασία :roll::roll::roll:

Σισσιώ τι είναι το μόρα? :?

μπράβο για τα μαθήματα και καλή επιτυχία στα άλλα....η φιλοσοφία μου αρέσει :D

θα μπορούσα να γραφτώ και εγώ στο πανεπιστήμιο της Βόννης αλλά δεν ξέρω την γλώσσα καλά, οπότε δύσκολο....και μου λέει ο άντρας μου να γραφτώ στο τμήμα της Τέχνης, είναι απλό :shock::shock::shock: δεν χρειάζομαι πολύ την γλώσσα :?

Βίκυ :lol::lol::lol::lol::lol: ωραίο όνειρο και άρεσε και στην Αφρο ;):lol::lol::lol:

πάντως χθες στο δημοτικό πραγματικά οι δασκάλες/λοι προσπάθησαν πολύ για να έχουν ένα ωραίο αποτέλεσμα :D και αύριο Σάββατο συναντιούνται όλοι σε μια περιοχή ντυμένοι ποπσταρς πάνω σε βαγόνια αυτοκ. δλδ παρέλαση καρναβαλιών και με ρώτησε μια μαμά αν θα πάμε και της είπα όχι, δεν είχα ιδέα, δεν το διάβασα και μάλλον είναι δύσκολο να δηλώσεις συμμετοχή τώρα!!!....ήταν μέχρι τέλος Γενάρη :? θα ήθελα να πάω.....αλλά δεν βλέπω να γίνεται και τίποτα :(

Το φέισμπουκ θα αλλάξει παντού, θα γίνει έτσι με το χρονολόγιο που λέτε.....γίνεται από χώρα σε χώρα και είναι υποχρεωτικό, φυσικά δεν γυρίζει πίσω :evil::evil::evil: και μένα δεν μου αρέσει :evil::evil::evil:

Λενάκι 1700ε έξτρα? τι ενοίκιο πληρώνετε, αν επιτρέπετε? το warm εννοώ! :!:

Λένα καλύτερα που άλλαξες την γλώσσα, δεν ξέρω αλλά με κουράζει αυτό το λάτιν γράψιμο!!! :roll::roll: ειδικά όταν τα διαβάζω γρήγορα :roll::roll:

ρε Μιτσάκη γράψτα σήμερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, κι επειδή ΠΑΛΙ έσβησε χωρίς λόγο το σκασμένο :evil: θα τα γράφω λίγα-λίγα και θα σας διαβάσω μετά, γιατί θα ξυπνήσει και το μικρόβιο! 8-)

Στη Θεσσαλονίκη, όπως καταλαβαίνετε, περάσαμε πολύ ωραία... 8-)

Ξεκουραστήκαμε λιγάκι, αλλάξαμε λίγο παραστάσεις!! 8-)

Την αγαπώ αυτή τη πόλη για κάποιο λόγο, ιδιαίτερα... :x

Τώρα που έχω και φιλεναδίτσες εκεί... ακόμα περ/ρο!!! ;):YMHUG:

Είδαμε πριβέ την αγαπημένη Χρυσουλοοικογένεια!! :D

Τι να σας πρωτοπώ;;;

Ο άντρας της συμπαθέστατος. Ο Χ μεγάαααλο μούτρο και τυπάκι απίστευτο!!! 8-) Ο μικρός... :x Δεν μπορώ να σας περιγράψω τι μωρό είναι αυτό...!!!! Σκέτη γλύκα!!! Και τόσο γελαστούλης!!!! :D Έρωτας μεγάλος!!! :x

Η συμπεθεροκουμπαρούλα μου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μ' αρέσεις πολύ Χρυσουλάκι!!! Πραγματικά αξιαγάπητος και τόοοοοοσο θετικός άνθρωπος... :!::D

Συνεχίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας πανεμορφες!!! :D:D

Πως ειστε σημερα?

Εμεις καλυτερα!Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας! :x Δεν θα παμε στο γιατρο.Ετσι αποφασισαμε,για σημερα τουλαχιστον!Χθες εκανε μεχρι 39.2.

Δημητρουλα περιμενουμε να ξαναβρεις χρονο κ να τα ξαναγραψεις! :D Επισης πες μου τον τιτλο του βιβλιου που ενθουσιασε τον αντρα σου!

Αργυρουλα περασατε ωραια εε???!!!Τι ντυθηκες ειπαμε? :? Φωτο της Ρεας οπωσδηποτε!

Αφρο-Βικυ ειστε απιστευτες!!!!! :lol::lol: Μα τι ονειρα?!!!

Βικυ εχω κ εγω καθισματακι αν θελεις! ;)

Λενα θα φτιαξεις ολα τα γλυκα απο τωρα για δοκιμη??? :o Οικονομια ρε!!! :lol::lol::lol:

Βρε κοριτσια ακομα κ αν η Αννυ δεν ξανανεβασει πυρετο...Εμεις θα παμε στο παρτυ την Κυριακη???Μου φαινεται πως δεν πρεπει...Εχει κ βηχα που αποκλειεται να εχει περασει :|

Σισσυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: "το σκατο στην καλτσα"? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γελαααααω πολυ μαζι σου!!!Επισης...Επρεπε να φας μαρη στις 11 τη νυχτα????Εγω δλδ που εφαγα πρασορυζο το μεσημερι κ το βραδυ κοιμηθηκα στις 9 :shock: τι επαθα??? :P:P

Γιωτα ελπιζω να ειναι ιδεα σου αυτο με την αρθριτιδα :roll::roll: Και σταματα να τρως! :lol:

Τονακι περπατησε η μικρη?Προσπαθησε ε?!Πως περασατε στο παρτυ?Ο Αλεξ?καμια σκανταλια αξια αναφορας κ γελιου??? :P

Καρολ ολα οκ τωρα εε?Ουτε πονακια ουτε τπτ?!

Μαγδα να ξερεις πως μου τη δινεις τρελλα που δεν γραφεις...Αφου κωλοβαρας που κωλοβαρας! :P:P:lol::lol:

Ελενα τοσο πολλα? :shock::o:o Παντως ρε κοριτσακι αυτη η αντιληψη πως αν αναψεις λιγα σωματα ή στο λιγο ή για λιγο,θα καψεις και λιγο...δε νομιζω να ισχυει!Δεν μπορω να στο αναλυσω τωρα...Ψαξτο λιγο...μακαρι να εγινε λαθος!

Τι ειναι "μορα"???Σημαινει κατι ή ηταν τυπογραφικο?

χαχαχα!!!Βικυ..!!Η πεθερα εχει χαρισει το λουλουδι της στον πεθερο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινα καλα να περασετε!Γελασα με τον αντρα σου!!!

Ερη με συγχωρεις αλλα οποτε σκεφτομαι τι να σου γραψω απλα...Τρεχουν σαλια ρε συ!!!Ελεος!!!Και οταν φτιαχνεις κεκακια-γλυκακια κλπ/....ΟΟΟΟΟΟΟΥ μαι γκαντ!!!Κ εγω ζοριζομαι με το πιο φαρδυ τζην μου οποτε...ΟΟΟΟΟΟΥ μαι γκαντ σβησε με απο φιλη σου! :lol::P

Νατασακι μου :-*:-*:-*

Φιλια σε ολες οσες δεν ανεφερα! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την επόμενη μέρα είδαμε και το τρίο στούτσες!!! :P

Θουλάκι η ποντιάρα... :D

Με μία λέξη... ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ!!! :x:x:x

Σ' αγαπώ πολύ ρε Θουλίτσα, αλήθεια... Ξεχωρίζεις!!! ;):D

Τα αντράκια της... Τι να τολμήσω να πω για αυτά τα παλληκαράκια;;; Αγάπες μου!!! :YMHUG::YMHUG:

Ο Θοδωρής πραγματικά... ξέρει από τώρα πως να φερθεί στις γυναίκες!!! :o Αλήθεια σας λέω, κύριος!! :D

Ο μικρός Καϊλάκος, είναι πράγματι ένα γελαστό και πανέμορφο μωρό με τεράαααααστιες βλεφαρίδες (ε ρε καρδιές που θα καούν για πάρτη σου!) αρκεί να μη δει τη μάνα του.... :lol: Ζητά επιτακτικότατα την αγκαλιά της!!! :((

Αναστασία η... ψηλή! :P:P:P (πλακίτσα!) η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ! :x

Χάρηκα τόσο πολύ που σας ξαναείδα!!! :D Αν και... μου φάνηκες λίγο... μελαγχολική...? :( Μακάρι να ήταν ιδέα μου! ;)

Η Άννυ έχει μεγαλώσει πάρα πολύ ρε!!! 8-) Κι όσο μεγαλώνει, τόσο περ/ρο σου μοιάζει!!! :mrgreen: Να μου την ξαναφιλήσεις!!! :-*

Νατασούλι... το γλυκούλι!! :D

Αν και μας ήρθε πρησμένη απ' τον πολύ ύπνο :P την αγαπάμε πολύ!!! :x

Σα να σε ξέρω χρόνια ρε Νατασούλι... αλήθεια!!! :YMHUG::YMHUG:

Να μιλήσω για το στυλ μητέρας και κόρης;;; Δεν χρειάζεται... το θαυμάσατε!!! :D

Καλά, το Ειρηνάκι είναι πραγματικά... ένα σκέτο κουκλί!!! :mrgreen: Δεν μπορώ να σας περιγράψω ΠΟΣΟ!!

Και στυλάκι και λογάκια.... Αγάπη μου γλυκιά!!! :x:x:x Με κοιτούσε στην αρχή λίγο ερευνητικά, με πλησίασε και μου είπε... "Πως σε λένε;;;;" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αγαπάκι!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου! :x:x:x Τι καλη που εισαι?Μια γλυκια κουβεντα για ολους μας!Κουκλαρα μου να ειστε ολοι καλα! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν ηταν ιδεα σου!Ημουν πολυ χαλια εκεινη τη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτάαααααααααα!!! Τα κατάφερα, τα έγραψα!!! :D

Αναστασούλι μου γλυκό, δεν θυμάμαι ποιο έλεγε, αλλά να τον ρωτήσω!

Καλά το κατάλαβα λοιπόν... :( :( :(

Παναγιωτοσυμπεθερούλα μου, θερμά συλληπητήρια για την πεθερά σου! :(:(:(

Ο Θεός να την αναπαύσει!

Πόσο γρήγορα έφυγε... Πρέπει να έχετε υποστεί σοκ, ειδικά ο άντρας σου... :(

Τονάκι, γιόρταζε η κοράκλα σου;;; :D:D:D

Έστω και καθυστερημένα... :oops:

Να ζήσει ρε το Αυλωνιτάκι σας, να 'ναι πάντα γερό κι ευτυχισμένο!!! :x:x:x:x

Βικάκι, ακόμα εδώ;;; :D Δεν σκοπεύεις να τον βγάλεις τον μπέμπαρο, ε; :P

Οκ, νωρίς είναι ακόμα, εσύ μας είχες προετοιμάσει για πρόωρα τρεξίματα! :P

Προλαβαίνουμε να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι πριν την άφιξη; :D

Αργυρούλα, πείστηκες για τον αν είμαι γλυκός άνθρωπος ή όχι;;; :evil::evil::evil:

Περίμενες τα διαπειστευτήρια των υπολοίπων λοιπόν, ε;;;;; Ντροπή σου!!! :evil::P:lol:

Σοβαρά τώρα, πέρα απ' τη πλάκα, μπορεί να ακούστηκα λίγο... υπερβολική στις θετικές μου δηλώσεις για τα κορίτσια και τα μωρά τους, αλλά τα λέω όλα απολύτως ειλικρινά!!!

Και συμπέρανα για μία ακόμα φορά, ότι ΟΛΑ αυτά που έχουμε μοιραστεί στο τρενάκι, όντως αντικατοπτρίζουν την αληθινή μας εικόνα... Και μας έχουν δέσει πάρα πολύ... :x:x:x

Δεν είναι τυχαίο, το ότι συναντάμε έναν άνθρωπο από κοντά για 1η φορά, κι όμως νιώθουμε σαν να τον ξέρουμε χρόνια.... ΤΟΣΑ έχουμε πει εδώ μέσα άλλωστε!!! ;)

Κι αν καμιά φορά προκύπτει και καμιά διαφωνία... υγιές είναι!!! ;)

Ιουλία, Λενάκι, Βενετία, natasoula, Κατερίνα... Δεν κατάφερα να σας δω... :(:(

Ελπίζω την επόμενη φορά! ;)

Έχω ένα κάρο δουλειές και χαζεύω, διώξτε με!!! :oops::oops::oops:

Θα επανέλθω αργότερα, να σας διαβάσω κιόλας!! Σας φιλώ ΟΛΕΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. το φαρδύ σου τζιν είναι το XS? :roll::roll::roll:

δεν ντύθηκα τίποτα τελικά, ήθελα να ντυθώ πίπι φακιδωμύτη, ευτυχώς δεν ντύθηκα γιατί είδα την γειτόνισα ντυμένη έτσι - αν θυμάστε εκείνη που τράβηξε μισόγυμνη τον γκόμενο μέσα στο σπίτι - ....και εγώ και μια ακόμη μαμά δεν είμασταν ντυμένες!!! οι υπόλοι ή θα ήταν ντυμένοι ή θα είχαν κάποια αξεσουάρ....εγώ ξέχασα το καπέλο μου και δεν είχα χρόνο να γυρίσω πίσω, ήμουν μεταξύ παιδικού και δημοτικού, πολύ τρέξιμο.....

Μιτσάκι χαίρομαι που περάσατε όμορφα και κάνατε ένα διάλειμμα από τις ασθένειες!!! :D

όσο για τα κορίτσια δεν τα έχω γνωρίσει από κοντά, αλλά από τις φωτό έτσι φαίνονται να είναι, όπως τα περιγράφεις!!! ;):D

αυτό με το λαπ τοπ που περιγράφεις το είχαμε και εμείς με ένα.....όταν το είχαμε στην πρίζα εκεί που έγραφες έσβηνε :evil::evil::evil::evil: πολύ σπαστικό και αν το είχαμε μόνο με την μπαταρία δεν έσβηνε :o:o:o:o ........δεν ξέρω γιατί, η λύση, όμως, είναι μόνο μία: αγορά νέου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Τασια να μην ερθεις ρε...μας φτανουν τα δικα μας μικροβια ρε..δε θελουμε και τα δικα σας ( φατσουλα που βγαζει γλωσα ΝΑΑΑΑΑ με το συμπαθειο!!!!)

Αμαν ρε Βικυ....

ειναι και εγγυος η κουνιαδα μου αλλιως θα σου εστελνα το δικο μας το μικρο το bebe confort που ειναι 0-13..γιατι στο κικο καθετε ηδη ο Γιαννης και στο μεγαλο ο Χ..οποτε το μονο ελευθερο ηταν εκεινο..αλαλ θα το παρει η κουνιαδα... :(:(:(

Βαριεμαι να δουλεψω σημερα...

και εχω πολυ δουλεια αλλα δουλεια γραφια που τη βαριεμαι απιστευτα

Σισσυ μπραβο..ελα ρε..ειδες που σε ειπαμε θα τα πας καλα..μετριοφρον κουφαλιτσα...

κατερινακι...090 πουλακι μ' :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...κανονισε κακομυρα μου να μου κλεισεις φετος κανα καλο δοματιο..και θελω τιμες πρακτορειο ε;;;;

Κουμπαροσυμπεθερουλα :x

Πηρες τελικα βιβλιαριο;;;;;;; -τον χαβα μου εγω!!!!!

Παω να γραψω μερικα και επανερχομαι..

καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

εδω ακομα!

οσο γι ατο καθισμα...θα το παρω αυτο και την κοιλουμπα μου και θα παω στο μαγαζι....θα παρω και στην εταιρια να ρωτησω!

θα δειξει...

στην αναγκη οταν θα εχουμε και τα 2 μεσα θα κυκλοφορουμε με το ενα αμαξι...!

δεν ειπαμε οτι θα βγει γιγαντας?

απο που δεν ξερω βεβαια!

Χρυσα μου ευχαριστω.,εχεις καμει τοσα...

....πως παει η κουνιαδα?

ειδε τι εχει?

ο συζηξ πως το χονεψε?

Μητσακι...αχ δεν εθλω να γεννησω...

αν και νοιωθω περιεργα συμπτωματα...απλα τα αγνοω ...

καφεδακι...μμμμμ μεσα!

τι καλα που περασατε ωραια επανω...

πραγματικα και εγω το νοιωθω αυτο με ολα τα κοριτσια του τρενακιου...

πλακα πλακα τοσο καιρο εδω μεσα...

φιλια στις κουκλες σου!

Αναστασια...περαστικα και παλι στη μικρη...καμια ιωσουλα θα ειναι!

θα περασει!

ειπαμε οι ορμονες για το ονειρο...

αλλα ηταν τοσο ζωντανο....!

η Αφρο το απολαυσε...χαχχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!! :D:D:D

Τι κάνετε ρε κοριτσαρες μου;;;

Τονακι μου να χαίρεσαι την κοράκλα σου!!!! :x:x:x Να είναι πάντα καλά η κορούλα σου και πάντα ευτυχισμένη!!!! Κάνατε γενέθλια;;;

Χρύσα και Νατασούλα θέλω τη συμβουλή σας...Τι ισχύει για θηλασμό και μαστογραφία;;;Φέτος θελω να κάνω μιας και γίνομαι 35...ΘΑ μπορώ;;;Τα αποτελέσματα θα ειναι real;;;

Αργυρούλα " μόρα" είναι το αισθημα που νοιώθεις στον ύπνο σου ότι καποιος σε πιέζει με μαξιλάρι και σε εμποδίζει να αναπνεύσεις... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Ούτε κι εγώ βλέπω κάτι ούτε σε αυτήν ούτε στην έγχρωμη. Αλλά αυτό είπαν και τα κορίτσια. Εγώ σου γράφω για να σου πω ότι την συγκεκριμένη εταιρεία δεν την εμπιστεύομαι ΚΑΘΌΛΟΥ, μιας και αρκετά χρόνια πριν μου είχε βγάλει θετικό τεστ σχεδόν αμέσως, ενώ δεν ήμουν έγκυος κ απλά είχα μια κύστη (για αυτό είχα κ καθυστέρηση). Αν δεν αντέχεις κάνε αύριο ένα, αλλά άλλης εταιρείας, κατά τη γνώμη μου! Ωστόσο εύχομαι να είσαι, αν το θες!❤️
    • Νομίζω σε επόμενη φορά (αν υπάρξει) θα πρέπει να πεις ότι επειδή είμαι έγκυος/έχω νεογέννητο δεν μπορώ!! Γιατί τελικά το πρώτο άτομο που θα πρέπει να μας φροντίσει/προστατέψει είναι ο εαυτός μας!  Κι εγώ απογοητεύτηκα σε αντίστοιχες περιπτώσεις και έλεγα "μα καλά δεν σκέφτονται ότι είμαι έγκυος;;" αλλά κατάλαβα ότι δυστυχώς δεν το σκέφτονται όλοι και πρέπει να μάθω να λέω όχι για να με φροντίσω ή να με γλιτώσω από αχρειαστη ταλαιπωρία. Μην νομίζεις κι εγώ το δουλεύω μέσα μου γιατί όταν στο ζητάνε και δεν το σκέφτονται οι άλλοι μπορεί να αισθάνεσαι άσχημα να βάλεις εσύ το όριο. Αλλά σκέφτομαι ότι αφού δεν με σκέφτονται άλλοι πρέπει να με σκεφτώ εγώ!
    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...