Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Γιωτα steiλε ενα πιτογυρο απο εδω να το τσικνισω και εγω!

ολα μονη σου τα θες!

οταν ανοιγει η μυτη , πιεζουμε το μαλακο μερος να κανει πιγμα και σκυβουμε μπροστα...

για ρευματοειδη αθριτιδα θα ειχες κι αλλα συμπτωματα...αλλα κοιταξε το!

εγω εχω σε αρχικο σταδιο...

η πρωτη υποψια μου μπηκε οταν εβλεπα σε γενικες αιματος αυξημενη ΤΚΕ χωρις λοιμωξη!

επησις συμφωνω...ειναι μικρη για να δενεται με τη ζωνη του αυτοκινητου.

και εγω πρεπει να βαλω τα καλλυματα των καθισματων...για το μπεμπε!

Αφρο γιατι ετσι ο μικρος?

προστατης ο Μ.αμεσως να υπερασπιστει τη μαμα του!

αχ οι γιοι!

Γωγω...ελπιζω να βγει σε λογικα κιλα!

η Μ-Ι 3250

συμπεθερα ωραιος ο γαμπρος μου?

ΑΑΑΑΑΑ τωρα ξερουμε και που εχει τηγανιστει το αυγο της Μαριας...

μα και εσυ σε λαδι?

θα σε κατσαδιασει η Νατασα...μονο ποσε θα σου πει να τα κανεις!

ΛΕΝΑ αν πατησεις ALT+SHIFT+1 δεν αλλαζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο Μ τον μαλωσε γιατι του το λεω εδω και καιρο οταν θελω να σταματησει να θηλαζει "μανωλη φτανει ποναω γιατι με εχει δαγκωσει ο μικρος " :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

απλα χθες με δαγκωσε πραγματικα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κολυβα δε θα κανω αυτη τη βδομαδα..θα κανει η θεια..αλλα θα κανω τη επομενη..οποτε θα σας πρηξω :roll::roll:

κανω το 2 παντεσπανι..μανουλα μουυυυ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλε τσικνοπεμπτη ειχα γεννησει το θοδωρακη μου ;;);;);;);;);;);;);;)

αναστασια περαστικα..να μας ερθετε ολι.. :evil: τζαμπα ετοιμαζω? :cry::cry::cry:

δε θα βγεις τελικα ε/?σε γκαντεμιασε :evil::evil::evil::evil: φατου τα ρεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol:

λενα αλλαξε γρηγορα στα ελληνικααααα..με βγηκαν τα ματια

ρε κατερινα ποσο καιρο εκανες να συνελθεις με το παλικαρι?πολλα χρονια ησασταν μαζι ρε

νατασα σε πηρα ποσες φορες τηλ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σημερα εχω γιατρο..να δουμε..ειμαι περιεργη λεμεε

βενι θα τη κανω εγω τη μπουγατσα :mrgreen::mrgreen:

αργι θελω φωτοοο

ρε γιωτα πως θα τη στειλεις ενα μηνα? :roll: απ τη αλλη θα ξεκουραστεις..επισης..δε κανεις διαιτα ρε? :oops: μα τι ειπαμε :twisted::twisted::twisted::x:x:x

μαρια εγω καταλαβα οτι ηταν αυγα..αλλα η απαντηση της χρυσας ηταν :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: τελεια...

βικυ δε νιωθεις τιποτα?

σισσακι διαβαζεις καλεεεεε

αφρο κ γω του λεω..θοδωρη φτανει κοψτο..κ το ιδιο λεει στο μικρο..φτανει παντεληποτε θα το κοψεις? 8-)8-)

σημερα το πρωι πριν φυγει ηθελε γαλα..εγω κοιμομουν στο κρεβατι θα το πηγαινει ο αντρας μου..κ του έω ωχχχχχχχχχχχχχχ μαε εχει πρηξει με το γαλα :oops::oops:

ερη εισια καλα?

νατασα μα 11 ε?κ γω δε θα πηγαινα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρέ σουβλάκι κοτόπουλο πήρα!!!για το καλό της μέρας Βενετία!!ήθελα να σου το γραψω στο φεις Θου ,εσύ τσικνοπεμπτη γεννησες και εγώ πηγα για να γεννήσω!!! :D:D:D:x:x:YMHUG::YMHUG: πήρα και τον Αντωνη σου τηλ να μαθω αν γεννησες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ούτε που γνωριζόμασταν και όμως είχα μια εννοια!!! :D:YMHUG::x

Βικυ ,θα το κοιτάξω!!!θενκς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειες εποχες.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω θυμαμαι πηγε η νατασα να γεννησει 6 το πρωι..κ ξυπνουσα καθε λιγο κ ελεγα,,τωρα θα πηγε..μετα απολιγο..τωρα το ενα τωρα το αλλο :lol::lol:

για σενα ειχα κ γω εννοια αλλα ζουσα το ερωτα μου με το θοδωρη :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως αναβαθμιζω το φεις μου?

γιωτα αν ηταν για σενα φορμα εξοδου θα σε εδινα..αλλα τωρα τη κραταω για τις αδερφες μου..ειναι απο σουηδια κ δε θελω να παθει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεε πείτε μου κάτι για τη φωνή μου...θέλω να βγω το βράδυ!!!!!

Μήπως να καταπιώ ωμό αβγό; :lol::lol::lol:

Νατασούλα δεν ξέρω τι έχω,δεν πήγα στο γιατρό(μα δεν έχουμε κιόλας εδώ :lol::lol: )

είμουν κομμένη πολύ και εδώ και 3 μέρες έχασα τη λαλιά μου...

Θουλάκι πολύ δύσκολα ήταν,δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες θα χαλαστείτε,έκανα πολλά κουλά....δεν την πάλευα αφού ακόμη όταν το σκέφτομαι αναρωτιέμαι πως την πάλεψα...είμουν 17,5 χρονών,αυτός 22.

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα...να χάνεις δικό σου άνθρωπο.Μετά από 2,5 χρόνια και αφού έφυγα Λάρισα για σπουδές ξεχάστηκα λίγο..

Θυμάμαι πάντως ότι έβλεπα όνειρα,άσχημα κανα 2μηνο πριν και έλεγα στις φίλες μου ότι κάτι κακό θα συμβεί και γελούσανε.....όταν συνέβη πάθανε σοκ :shock::shock:

Τι ωραία που γεννησατε όλες κοντά κοντά ρε!!!!Εγώ χάθηκα με όλες τις δικές μου....

Θου καλή επιτυχία με το παντεσπάνι...

Ξύπνησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα τα καθισματα!

αλλα ανακαλυψα προμπλεμ...

το καθισμα που ειχαμε αγορασει για το μεγαλο αμαξι ....δεν ειναι 0-18 αλλα 9-18...οποτε δε δενει αναποδα...γμτ...βεβαια θα το παω σε ενα μαγαζι να το δουμε για σιγουρα...

και τα βρεφικα βρεφικα ο πατερας μου τα πεταξε...κατα λαθος βεβαια!

δεν βγαινουμε τωρα να αγορασουμε αλλο μικρο...

ελπιζω να βρουμε τη λυση!

με χαλασε τωρα αυτο!

ααααα τελικα ευκολο ηταν να βαλεις τα καλλυματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ δεν μπορείτε να το αλλάξετε;

θα σου έστελνα το δικό μου αλλά δεν ξέρω που το έχω ρε γμτ....είναι μωβ με φούξια(bebe confort/creatis)

Nα ψάξω;

Η κόρη μου όταν ξύπνησε σήκωσε τη μπλούζα της και ήθελε να με θηλάσει :lol::lol::lol: "μαμά γάλα;"έλεγε :lol::lol: τι γέλιο έριξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βίκυ δεν σου κρύβω ότι θύμωσα πολύ με τον πατέρα σου...πως πετάς καταλάθος ενα ολόκληρο κάθισμα αυτοκινήτου? ας παει να σου αγοράσει αυτός τώρα...θυμώνω γτ κ ο παππούς μου κατι τετοια κανει ... δεν αντεχουν να βλέπουν την αποθήκη γεμάτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες..

τι κανετε?????????

χαθηκα λιγο γιατι ηρθε η πεθερα μου ναμε βοηθησει λιγακι και μ ετη λυδια που δεν μπορω ακομη να τη σηκωνω..και ολο ατες ειμασταν... !!!!!!!!!!!:D:D για καφεδακι..λιγες δουλιτσες και εκει που ολα τελεια...γυριζουμε χθες απο τον καφε...και εκει που ετοιμαζαμε την ψαροσουπα της λυδια για το απογευμα...της δινω η χαζη :oops::oops: οδοντωτο μαχαιρι να ψιλοκοψει το καροτο και κανει ενα κοψιμο στο δαχτυλο..βαθυ αρκετα..ναααααα το αιμα... :( εγω ενοιωσα ασχημα...γιατι εδωσα και λαθος μαχαιρι..ετρεξα την πηγα στο φαρμακειο και ευτυχως γλιτωσαμε τα ραμματα..απο χθες εννοειται ενω ηθελ ανα με βοηθησει με πιατα κτλ...δενεκανε να βραχει το δαχτυλο..και εχω ξεσκιστει στη λατσααααα :lol::lol::lol::lol: τη γκαντεμια μου λεω...παντα με βοηθαγε και τωρα που ρθε και καλα να με βοηθησει η καημενη..την βοηθαγα εγω τελικα ;););)

εντωμεταξυ κουτσομπολιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D εχω αρχισει και πιστευω στο κακο ματι... :oops::oops: η διπλανη ολο κοιταει απο τις γριλιες!!!!!!!!!!!ποσο μου τη δινει αυτο :evil::evil: και εντωμεταξυ νομιζει η χαζη οτι δεν την βλεπω...σκυβει και καλα... :lol::lol::lol: και ενω την ξερω χρονια...μου φαινεται οτι ειναι λιγο κακουλα..ειναι και περιεργη η που θα ρθει μια στις τοσες σπιτι μας θ απαιξει με την παπενια και ολα καλα..η πχ σε γιορτη θα φερει κανα γλυκο...η που θα χαθει τελειως και δεν θελει καμμιααααα επαφη :o:o ειχα πει ποσες φορες να ρθω σπιτι να δουμε με την μικρη τις γατουλες σου...ελεγε ναι ναι μια μερα....και οταν της το χα πει...παντα μια δικαιολογια... :evil: ε εκοψα και εγω και δεν την ξαναπηρα ποτεεεεεεε τηλ...καλα δεν εκανα?

ουφ αυταααααααααα

παναγιωτα χιλια συγνωμη πολυ πολυ καθυστερημενα ... :oops::oops: συλληπητηρια για την πεθερα σου..να ζησετε να τη θυμαστε...

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :x

το μεσημέρι διάβασα τα νέα σας, αλλά δεν τα θυμάμαι τώρα :oops:

θυμάμαι ότι η Α. είναι αρρωστούλα, περαστικά :x

το αυγό τελικά είναι μάτι, αλλά πάνω πού????? :?: σε ψωμί?

α'υριο ο Λ. δεν έχει σχολείο λόγω αποκρεών, οι δασκάλες ξεκουράζονται!!! :roll::roll::roll:

έχουν και έναν δάσκαλο περί 25 ετών :o:o:o και ομορφούλης, θα σας βάλω φωτό :roll::roll: , αλλά στην ομάδα!!! ....θα πω όταν θα βάλω, για να μην κοιτάτε σταμπα :roll::roll::roll:

τι άλλα? :roll::roll::roll:

Βίκυ δεν μπορείτε να το γυρίσετε πίσω και να πάρετε το σωστό? :?:

Αφρο τι ωραία σκηνή αυτή που περιγράφεις στο φέις!! :D:D

αυτά

Καληνύχτα σας :x

επεξ.: η Ρ. μιλάει ασταμάτητα :o:o:o τι παιδί!!!....όλα τα παιδιά έτσι είναι? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ελλαζουν..ειναι αυτα που ειχαμε στην Μ-Ι.

τοτε α ειχαμε παρει μετα τα ρεφικα...

η διαφορα ειναι σε ενα σμειο που περνα η ζωνη στ βαση...

θα το δω...

ΓΙΩΤΑ...σιγα μ παρει αλλο , τα θεωρει περιτα...ποσο μαλλον τα 2.

παλια μυαλα!

ειδα ονειρο...

ειμασταν με Αφρο στο σπιτι ς κΑτερινας... οποια ηταν πολυ τς καθαριοττας κια παντου ειχε αποστειρωτες...

ταν εγγυος...

εγω επησς αλλα θηλαζα τον Μ. της Αφρος γιατι τα νευρα της ειχαν σπασει...

καποια στιγμ... Αφρο εφγε και την Ψαχναμε...τ βρηκαμε σε ενα δωματιο...με τον αλλοδαπο που εμενε διπλα....να κανει σεξ...

εγω ρωτουσα λεπτομερειες ...

και η Κατερινα.....δεν της μιλουσε....

χαχχαχαχ οι ορμονες χορευουν...

το σαββατο εχω γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: BIKH :lol::lol::lol:

απο το δικο μου το ονειρο παντως καλυτερο !!ευχομαι να μην ηταν χαλια ο αλλοδαπος και να ηταν αλλοδαπος Σουηδος :D

εγω παλυ βλεπω οτι νανε ...προχθες εβλεπα οτι πηγα στην Ιαπωνια !!!και μετα εψαχα πενταλφες σε ενα τζαμπο-εκκλησια !!!....οτι νανε !!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάλι βλέπω εφιάλτες! Την Τρίτη το βράδυ με έπιασε μόρα! :(

Το μάθημα το πέρασα μάλλον, αλλά τρελή ξεφτίλα, έφτασε το σκατό στην κάλτσα, έτρεμα σαν το ψάρι τρομάρα μου που το παίζω και ιστορία! Μέχρι και ο καθηγητής μου είπε: "Ηρεμήστε Δεσποινίς"! :lol::lol::lol:

Άντε να έρθει η Δευτέρα και να δώσω και τα 2 τελευταία να ανασάνω η γυναίκα!!

Σημερα πήγα να βάλω το πιο φαρδυ μου τζην και μου έριξε Χ :oops::oops::oops::oops::oops:

Έχω γίνει βόδι... :( Πρεπει να κάνω λίγο κράτει μετα την εξεταστική.

Προς το παρον θα φερει ο Π μπριζόλες να ψήσουμε στο τζάκι για να τσικνίσουμε! :lol::lol::lol:

Καρολινάκι μου γλυκό είδα οτι με πήρες τηλ, αλλά διαβαζα εκείνη την ώρα και δεν ήθελα να αποσυντονιστώ. Την Δευτέρα τελειώνω και θα ξαναβρω τους ρυθμούς μου!!! :D:D:D

Σας φιλώ όλες! Ήρθε η ώρα να διαβάσω φιλοσοφία! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))

Ax Bίκυ μου πέθανα στο γέλιο :lol::lol::lol::lol: δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω και ξέρεις γιατί Άφρο μου;Δίπλα μου μένει όντως αλλοδαπός :lol::lol::lol::lol: αλλά όχι Σουηδός.........Ρουμάνος,κρεοπώλης στο επάγγελμα και γεροδεμένος :lol::lol::lol::lol: αααααντε πάλι κοριτσάκι μου σου φεξέ :lol::lol: αχ δεν μπορώ η κοιλιά μου λέμε....

Αλλά αποστειρωτές ρε;Είμαι λίγο υποχόνδρια αλλά όχι τόσο πολύ....

Και έγκυος;χμμμμ μπα δεν θέλω ακόμη αλλά λετε να ήταν προφητικό;

Αχ Βικάκι μπράβο εσύ και οι ορμόνες σου :lol::lol::lol:

Τόνια σε βλέπω καλή η τούρτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ εγραψα ενα κατεβατο και κατα λαθος εκλεισα τη σελιδα..........μιλαμε μου ηρθε να βαλω τα κλαματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Δε τα ξαναγραφω ολα και αναλυτικα παλι....

Μονο να σας ευχαριστησω ΠΟΛΥ για τις ευχες σας για το αυλωνιτακι μου!!!!! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ερακι εκανα τα πιτσα μαφινς σου!!!!πεντανοστιμα!!!!! :D μονο που περιμενα να εβγαιναν πιο αφρατα σα κεκακια...εκανα κατι λαθος ή ετσι βγαινουν πιο συμπαγη λογω τυριων;;;;; :roll:

Σισσακι αιμ σο πραουντ φορ γιου!!!!!! αληθεια εισαι αξια πολλων συγχαρητηριων!!!!!!! :-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/

Συμπεθερακι ποτε δινεις διπλωμα;;;; μην αγχωνεσαι ρε χαζο σιγα! ;)

Γωγω-Μαρια μα ελεος ουτε ενα καυγα της προκοπης να μη στησετε να εχει λιγο σασπενς;;;;;;δε πειρατε παραδειγμα απο Αναστασι-Γιωτα εμενα-Λαλα;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γιωτα οχι ζωνη αυτοκινητου απο τωρα ρε συ ειναι επικινδυνο!!!!! :?

Παναγιωτα μου συλλυπητηρια για τη πεθερα ρε.... :(:(:( ο προφεσορας πως ειναι;;;;;; :roll:

Αναστασι πως ειναι η Αννυ επεσε ο πυρετος;;;; :roll:

Μιτσακι περατσικα και σε σενα βρε πουλακι μου,τι να πω πια...τα κοκκαλα σου θα μεινουν μονο!!!!! :roll:

Ουφ δε θυμαμαι τι αλλα σας ελεγα...ειμαι και πολυ στα νταουν μου αυτες τις μερες και υπολειτουργω γενικα... :roll:

Ααααα αυριο εχει γενεθλια ο Καιλας τη Θουλης!!!!! :P Θουλακι εσυ θα κανεις τη τουρτα;;;;; αν ειναι σα της αδερφης σου θα τρελανεις κοσμο!!!!!!!! =p~=p~=p~:P

αυτα παω να τη πεσω να σταματησω να σκεφτομαι κι εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουπιιιιιιιιιι εχω ελληνικα!!! μια επανεκκινηση ηθελε τελικα... κατερινακι ευχαριστω πολυ παντως!

πολυ σεξουλιαρικη φωνη εχει για σεξ ον δε φοουν!! :lol::lol::lol::lol:

αυτο που περασες με τον φιλο σου το καταλαβαινω.. ειναι πολυ δυσκολο το περασα κ εγω στα 16 μου

μα πραγματικα γιωτα δε μπορω να καταλαβω με τι λογικη κλεινουν οι παιδικοι εναν ολοκληρο μηνα.. καποιος που δεν εχει γονεις στη ζωη η τη δυνατοτητα να το κρατησουν παπουδογιαγιαδες τι θα το κανει το παιδι?

για τις ζωνες αν κ ειναι μικρη ακομα, υπαρχει ενα γαματο καθισμα πολυ ασφαλες που καθεται στο καθισμα του αυτοκινητου κ δενεται το παιδι με τις ζωνες του αμαξιου κ μετα γινεται μπουστερ... ειναι γαματο!! αν θυμαμαι καλα ειναι 15+ κιλα

αντε καλε τιποτα δνε εχεις.. μη σκεφτεσαι αρνητικα

νατασουλα αν δε βρεις λυση μπορω να παω να στην παιρνω εγω κ να στην κραταω μεχρι το σχολασμα

α ρε θου κανω γλυκα προβα για τα γενεθλια του ανασταση κ θα τα παω αυριο στη βενι

απο βδομαδα που θα βρεθουμε θα κανω κ για σενα :mrgreen::mrgreen:

αν θυμαστε καλα με την κουμπαρα μου κ νονα του ανασταση ειμαστε λιγο καπως, εγω δηλ

λετε να κανω το παρτυ μια βδομ αργοτερα για να ειναι κ αυτη?

δουλευει στην ευβοια κ θα ερθει το σκ πριν τη μεγ εβδομαδα

τι λετε?

βικυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σισσακι τι εφιαλτες βλεπεις?

πω πω φοβηθηκες πολυ την τριτη το βραδυ με τη μορα? :(

δεν τα μπορω αυτα

αργυρουλα περιμενουμε φωτο!!

η ρεα πως ειναι?

αφρο τζαμπο εκκλησια? :lol::lol:

αναστασι πως ειναι η αννυ?

τονια ειδα την τουρτα σας!! τεεεεεεεεεεεεεελεια!!!

χρυσοχερα η σωσωκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι μαρή Λένα που είναι η φωνή μου για σεξ ον δε φόουν :lol::lol:

σαν νταλικιέρης ακούγομαι...

καλά το τι χαρά έχει ο άντρας μου δεν το συζητω,μου λέει σήμερα "σου είπα ότι μου αρεσει πολύ η φωνή σου έτσι;" :shock::shock::shock: του λέω δεν πας καλά,μην μου πεις ότι τη βρίσκεις σεξουαλική;

"όχι ρε αλλά δεν μπορείς να φωνάξεις και να μιλάς πολύ και είναι ωραία" :twisted::twisted::twisted:

Τελικά δεν καναμε τπτ από τις 3 επιλογές τσικνοπέμπτης,είμαστε σπίτι και οι δύο,εγώ στο νετ και ο Φ ποδόσφαιρο στην τιβί.

Καλέ δεν σας είπα!!!!Αύριο πάμε στην πατρίδα μου!!!Πολιτισμός οεο!!!!!!

Λένα τι διαφορα έχει το χρονολόγιο;Το έχουν κάνει πολλοί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tόνια μεθαυριο εχει γενέθλια!!!!στις 18! και στις 19 ο Τέο!!!

Λένα μπιγκ μαλακία ε?και δεν ξεγίνετε!! :lol::lol::lol::lol: την πατησα και εγώ!

κορίτσια έχω καθισμα ,το εβολβα,εννοουσα να βγάλω την ζωνη 5 σημείων και να το δενω με την 3! τωρα γύρισα από καφε που ακολουθησε τσίκνισμα και για να δεσει μια κρεμα γλυκιά... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...