Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Χρύσα μπορεί να είναι ίδια τα γάντια και να μην το πήραν είδηση!!

Ξέρεις τι είχε γίνει στον παιδικό του Λ; Μία μέρα ένα παιδάκι λέρωσε το βρακάκι του και οι νηπιαγωγοί του έδωσαν του Λ :o

Και όταν ήρθε ο μπαμπάς του να το πάρει του το είπαν - ήμουν μπροστά - ε όσο το είδες εσύ άλλο τόσο τι είδα και εγώ !!!!!!!

Και δεν με πείραξε το βρακάκι, αλλά δεν έπρεπε να το γυρίσουν πίσω;;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο φυσικά και ξέρει την λέξη "κοιμάμαι" ή "ύπνος" αλλά το να μην λέει την λέξη "νάνι" τον κάνει ώριμο;!!!! :?

Και σταματώ να γράφω διότι βλέπω την φάτσα μου συνέχεια !!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηοme sweet home!

Back to reality... :roll:

Από χθες το βράδυ μ' έχει χαλάσει άσχημα μία γαστρεντερική ανωμαλία... :? Πάλι! :evil:

Μου τη φύλαγε για το τέλος... :evil: Πάλι καλά βέβαια! :|

Έχω άπειρες δουλειές, αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα! Πονάω! :?

Θα προσπαθήσω να σας διαβάσω και θα επανέλθω αργότερα ή αύριο, να σας πω τα νέα μας!

Σας φιλώ ΟΛΕΣ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σμερα το τρενακι ειχε εναλλαγες....

απο "λουλουδια" μεχρι αυγα...

Μαρια μπες να μας πεις....

εχω απορια...

Πηγα τη Μ-Ι ζωγραφικη....και μαντεψτε τι ειπε η δασκαλα εκει...

οτι "μιλαει πολυ για την ηλικια της..."

σκεφτομαι να τη συνεχισω στην παλια της γυμναστικη...τουλαχιστον μεχρι να φτιαξει λιγο ο καιρος και να 40ντησω...θα φρικαρω ολη μερα μεσα και με τη Μ-Ι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά στο κοριτσάκι της Τόνιας!!! Τονάκι να το χαιρεσαι το κουκλάκι σου! [smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αφρο εγώ έχω τουιτερ αλλά δεν ασχολούμαι... :roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!!

Πεθανα στα γελια με οσα διαβασα!! :lol::lol::lol: Εγω παλι που τοσο καιρο νομιζα πως το αυγο με το ψωμι στην φωτο της Μαριας ηταν το γαλακτομπουρεκο πατσαβουρα που ειχε βαλει καποτε η Ερη? Νομιζα το εκανε και το εβγαλε φωτο! :lol::lol::lol: ιου ιουυυυ!!! :lol:

Συμπεθερα να χαιρεσαι την νυφουλα μου!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Να ειναι παντα γερη, δυνατη, να πετυχει στην ζωη της και να σας χαριζει μονο χαρες! Να μου την φιλησεις!!

Αφρο για κανε τουιτ τουιτ να δουμε κελαιδας καλα? :lol::lol: Μια φορα μπηκα αλλα δεν μου πολυαρεσε και βγηκα, ισως ξαναμπω να ριξω μια ματια παλι.

Ερακι :lol::lol: για τη σφηνα!! Το δικο σου ειναι Θεος παιδι μου! Τελεια η φωτο σας!!

Σας αφηνω γιατι γινεται χαμος εδω, τετοια ωρα τον πιανει τον Π. να παιξει με τα παιδια. Τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

Αφρο κανεις και τουιτ?

εγω δεν εχω μπει καν!

και δεν εχω και ορεξη!

τελικα δεν μαθαμε τι ειναι αυτο στο προφιλ τς Μαριας?

θα σκασω...

Λενακη...ολοκληρο αυγο δεν το βλεπεις?

χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!!

Πεθανα στα γελια με οσα διαβασα!! :lol::lol::lol: Εγω παλι που τοσο καιρο νομιζα πως το αυγο με το ψωμι στην φωτο της Μαριας ηταν το γαλακτομπουρεκο πατσαβουρα που ειχε βαλει καποτε η Ερη? Νομιζα το εκανε και το εβγαλε φωτο! :lol::lol::lol: ιου ιουυυυ!!! :lol:

Πλάκα κάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ είμαι ακόμη χειρότερη τότε...

Εμένα μου φαινόταν για μπουγάτσα με ζάχαρη άχνη από πάνω!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και καλησπέρα σας επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Τί νέα;;;; Εμείς έτσι κι έτσι. Η Δ είναι ακόμη πολύ πεσμένη. Σέρνεται είναι γενικά υποτονική και δεν τρώει τπτ. Πίνει μόνο γάλα και νερό. Τα ποδαράκια της είναι σαν καλαμάκι. Τη βλέπω και στεναχωριέμαι...

Κάνει ακόμη 4-5 διαρροϊκές κενώσεις τη μέρα. Αύριο πρωί θα την πάω ξανα στον παιδίατρο!!!

Χθες ήταν μια γεμάτη μέρα!

Γνωρίσαμε τη Δημητροοικογένεια! Γλυκύτατοι ήταν όλοι τους! Η Β πολύ μεγάλο μούτρο μιλάμε! Και η Δ πολύ ψηλή!!! :lol::lol:

Δε θυμάμαι ποια έγραψε οτι είμαστε όολες πανύψηλες στη φωτο!!!

Χααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχα ακόμη γελάω!!!!

Μη βλέπετε...Τεντώθηκα λίγο, ε έσκυψαν και οι 2 ψηλές και βρεθήκαμε κάπου....

Εγώ ο μπόμπος είναι 1,65 με το πολύ ζόρι μιλάμε!!!

Μετά που λέτε ήρθε και κατσικώθηκε η Νο1 ψηλή στο σπίτι και μου χάλασε τη ρομαντζάδα!!! :lol::lol::lol::lol: Πλάκα πλάκα περάσαμε καλά! Μου έκανε ένα σωρό παρατηρήσεις! Μ έχρι και το λαχταριστό Al d'ente κουνουπίδι μου της βρωμούσε!!!! :lol::lol::lol:

Σας αγαπάμε ρε και ας φύγατε με μια κάλτσα λιγότερη!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(Η μια κάλτσα της άννυ έμεινε στο σαλόνι, ξυπόλητη έφυγε;)

Μετά από τη ρομαντζάδα πήγαμε κοπερτί, κάναμε το χαβαλέ μας και γυρίσαμε σπίτι! Ήρθε και ο Γ με την Ιουλία! Ω ναι!!! Εκπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα!!!!

Θου όλα καλά; Ψώνησες; Αν θες τπτ πες!

Τόνιααααααααααα να χαίρεσαι την κουραδίτσα σου ρε συ!!!!

Α ρε θα βγάλει φτερά και θα σε ρημάζει κιαυτή! Να είναι πάντα μα πάντα υγιής και να βρει ένα καλό παλικάρι να το στεφανωθεί μπας και δεις και συ καμ'ία άσπρη μέρα!!!! Χρόνια της πολλά της κουκλίτσας!!!

Έρη τα γιοβαρλάκια δε θα τα ανεβάσεις ρε;;;;;;(Έχω γίνει η σπαστικιά μιλάμε!!!!)

Ρε παιδιά η Α -ψηλή έφερε δώρο στο Δ μια νουτέλα!!!! Πέυαξε τη σκούφια του απο τη χαρά του!!!

Βίκυ ακόμη ρε συ! Άντε!!!! Θα σκάσουμε λέμεεεεεεε

Αφρο δεν έχω ιδέα για το twiter.

Με τη Λαλα μιλάει καμία;;;

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι!!! :lol::lol::lol:

Σίσσυ που είσαι ψυχή;;;;;;; Ρε θέλω να σε πάρω τηλ γμτ και το θυμάμαι το ράδυ. Δε σου ευχήθηκα καν για τη Χ η γαιδούρα! :oops::oops::oops:

Παναγιώτα μου τη χάσατε την πεθερά; Κρίμα....

Άδικα πήγε η γυναίκα....... :(:(:(

Ζωή σε σας....

(Έσυ είναι πολύ θεούσα μιλάμε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Γωγώ τί κάνει η μικρή; Καλύτερα;;;;;;

Η Ιω δεν πάει τώρα σχολείο; Η πεθερά αντέχει και με τα 2;

Χρύσα είστε καλά;Θα σας δούμε την Κυριακή;

Μαρία περαστικά στο κορίτσι σου! Δλδ η φωτο είναι ένα αβγό;;;;;;

:lol::lol::lol:

Αργυ εγώ είμαι της άποψης πως σ'ένα και σε βρέφος- σε μωρό- σε παιδί-σε έφηβο πρέπει να μιλάμε με της σωστές λέξεις. Στην Ε δε λέω ποτέ πάμε για νάνι παράμονο πάμε για ύπνο.....

Λέναααααααααα χρόνια σου πολλά ρε συ!!! Το πηρες το μνμ;;;;;;;;

Γιώτα είδα τα καδράκια! Ξέχασα να σου το πω! Μα πόσο μάρεσαν! Μπράβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ δήμητρα άρρωστη;;;;

Έλα ρε συ....

Και έχεις και συμμαζέματα.... :?:?:?

Περαστικά!!

Κατερίίίνα! Τί κάνετε; Η Ε;;;; Ρε συ το dvdddddddddddddddddddddd..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε να παρεξηγηθηκε η μαρια? :roll::roll:

νατασα αυριο ακνω παντεσπανι κτλ..να δω τι θα βγει φετος :lol::lol::lol:

ειμαι χαρουμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη..γτ?ε ειμαι σας λεωωωωω

βικυ νιωθεις καλε τιποτα?

αυριο παω ενδοκρινολογο..το χω το αγχος μου

που να δω εγω τα καδρακια της γιωτας?

σημερα πηγα βενι..δε λεω πως περασαμε..κουραστηκα στη σκεψη,,παντως αυριο θα πιασει υγρασια με τοοοσο κλαμα :lol::lol::lol:

καλο βρααδυ

μιτσακο μου περαστικα..μα ποοοσο αδναμο οργανισμο εχεις..ελα εδω να σε παχυνω λεμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops::oops: Νατασάκι μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!Προχθες το σκεφτόμουν ειλικρινά

Ότι και να πεις έχεις δίκιο....θα σου το στέιλω,ο άντρας μου είπε πες ο μ@λ@κ@ς ο άντρας μου βαριέται να το γράψει.Θα σου το στείλω κοπέλα μου σουν το υποσχομαι(αχ λέει βλακείες,θα σου το γράψει όταν βγει ο Παπανδρέου πρωθυπουργός πφφφφφ,άντρες!)

Θα βάλω και μια νουτέλα μέσα για τον άντρα σου :lol::lol::lol:

Κατα τα άλλα εγώ δεν εχω φωνή,η Ειρηνούλα μου καλά το μαναράκι μου!

Τι καλύτερο Αγίου Βαλεντίνου με την ψηλή;Ουάου!!!

Έλενα μην αγχώνεσαι τόσο πολύ με το δίπλωμα ρε,θα τους σκίσεις λέμε!

Μπράβο στο Ειρηνάκι και τα γερμανικά της!

Εράκι μου :x:x Τρεχα να καθαρίσεις το μπάνιο σου που μου θες να έχεις το πιο όμορφο παιδί,παλιοψωνάρα :lol::lol::lol:

Αργυρώ κάτι σε ρώτησα το μεσημέρι :-w:-w:-w

Θουλάκι γιατί είσαι χαρούμενη πεεεεεεες..Καλά τέτοια ώρα θα κάνεις παντεσπάνι :o:o δε πας καλά λέμε :lol::lol::lol:

Πάω να κάνω μπάνιο,διώξτε με....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλά πεταρίζουν τα ματάκια μου :lol::lol::lol: τώρα είδα που γράφεις ότι θα το κανεις αύριο το παντεσπάνι,σόρυ :oops::oops:

Μην αγχώνεσαι για τον ενδοκρινολόγο ρε,μπορεί και να μη σου δώσει τπτ.

Με τα κόλυβα τι θα κάνεις τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να παρω ενα Ring Sling...εχει παρει καμια?

βολεψε?

σε μωρο μωρο?

στο θηλασμο?

πειτε...

γιατι και το κοστος δεν ειναι και μικρο...

στ Μ-Ι ειχα...Pouch με βολεψε αλλα το ειχα παρει οταν Μ-Ι ηταν 8-9 μηνων...και εως 2,5 ετων το βολευτηκαμε...

και τι προτοτυπο..το πηρα μαυρο -φουξια.

αλλα δεν θηλασα ποτε εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!

o anastasis kati ekane sto laptop k den exo ellinika, elpizp na to doprthoso sintoma

na po mono pano sto thema gia ta paidakia oti to sxolio moy mono se oses apantisan dn anaferotan..

sigoura iparxoyn k omorfa k asxima paidakia alla emena kapoia sxolia me enoxlisan

ksero oti ginotan plaka alla to xioumor einai ipokeimeniko stoixeio k emena autou tou eidous de me ekfrazei apla.. to vrisko kapos xontrokommeno. alla den anafromai sta koritsia poy apantisan

den exo na po kati allok o logos poy to leo auto gia na teleionei einai epeidi ksekinhse me diki mou kouventa

tonia na ti xaireste!!

thou tha pame k thn paraskevi e? :mrgreen:

sas filo koritsia de sxoliazo mperdeuomai poly m ta greeklish

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...