Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω λιωσει μιλαμεεεε :lol::lol::lol::lol:

αλλα στεναχωρεθηκα με μαρια κ γωγω :cry::cry::cry::cry:

ξεκολατεεεεεεεεεεεεεε

καλα γωγω το ηλιθιες ηταν βαρυ..ε μα κ συ... :x:x:x:x

πως ειναι η νυφουλα μου?

αναστασια στεναχωρεθηκα :(:( ξες εσυ...

αντωνια [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

χρονια σας πολλλλλλλααα

σημερα εκανε το μεγαλο βημα να σηκωθει μονη της? :lol::lol::lol: βρε το αυλωνιτη..το πεθυμησα...

φιλια κ καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙ ΘΟΥΥΥ

μολις μπηκα η ερμη...

πηγα να παραλαβω τον ΦΟΦΟ!!!!

χαχαχαχ

Καλα ειστε τρελες..αντε να κοβουμε και εισητηρια με τοσα "λουλουδακια"

μ'αρεσει που τα θυμαστε ...ντιπ δε θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=)) Λουλουουουουδια μου!!!! :P:P:P:P:P

Κοιμισα Αννυ,εφαγα μιση σοκολατα...!

Θου αντε καλε που στενοχωρεθηκες!Θελεις να τσακωθουμε???Ε?Ε???ΕΕΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα παω γιατρο για το θυροειδη...υπαρχουν χαπια αν με δωσει συμβατα με θηλασμο?ξερετε/.

Οχι.Τελος ο θηλασμος!Γκουντμπαι μεμεδοενοχλητικες συνηθειες! :lol::lol::lol::lol:

(δεν εχω ιδεα αλλα προφανως θα υπαρχουν!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια να είστε καλά :lol::lol: πέθανα μεσημεριάτικα και δεν είμαι και καλά,αναζωογονήθηκα :D:D

Σίσσυ μοιάζουν οι λουλουδοιστορίες μας,απείραχτα ήταν και τα δικά μας,πόσα χρόνια πίσω με πήγατε;

Το θυμάμαι και εγώ με πολύ αγάπη,εμένα δεν είναι καν στη ζωή το παλικάρι :(:( σκοτώθηκε ενώ είμασταν μαζί :(:( κρίμα....

Ρε τι γουρούνα είμαι :oops::oops::oops: ....Παναγιωτα συλληπητηρια για την πεθερά σου...να είστε γεροί να την θυμόσαστε

Χρυσα περαστικά σου κοριτσάκι!Αφού αντέχεις για βόλτα μπράβο ρε!!Ήθελα και εγώ να την πάω αλλά είμαι κομμάτια και ζαλίζομαι,που να την κυνηγάω...καρότσι δεν θέλει πια...

Αφρο κουράγιο με τον Μ,δεν κοιμάται μεσημέρι να χαλαρώσεις λίγο;

Θα το ξεχνούσα :oops::oops::oops: :Τονια μας να χαίρεστε την κουκλίτσα σας!!!!Να είναι γερή και μεγαλώνοντας να πειθαρχήσει τον Αλεξ :lol::lol:

Θου αν σου δώσει πριν τα αγοράσεις μπες στο Lactancia και δες,αν μπορείτε να το κάνετε από το ιατρείο ακόμη καλύτερα ;)

Αχ νομίζω ξυπνάει το παιδί μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να ειναι γριγορα αυτο το απο κοντα γιατι πεθαινω απο περιεργεια :lol::lol::lol::lol::lol: ...

και εγώ, αλλά μάλλον δεν θα μάθω ποτέ γιατί χλωμό το βλέπω να συναντηθούμε κάποτε :(:(

Σισσι τι λουλουδακι ειχε εκεινος.....μηπως κορμος δεντρου?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη όπως κατάλαβες άναψες φωτιές με την φωτό σου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμάμαι και εγώ με πολύ αγάπη,εμένα δεν είναι καν στη ζωή το παλικάρι :(:( σκοτώθηκε ενώ είμασταν μαζί :(:( κρίμα....

:cry::cry::cry::cry::cry: ελςα ρεε

αχ ξυπνησε ο θοδωρης το πηρα αγκαλια κ κοιμαται πανω μου

ποναει ο ωμος μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

το πηγα κ ξυπνησε κ το ξαναπηρα κ κοιμηθηκε παλι

ξερετε συνταγη καλη για κολυβα? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σίγουρα έχει γενέθλια η Ανδριανούλα?

Τόνια χρόνια Πολλά να την χαίρεσαι (δεν μου βγάζει τις φατσούλες!!!).....λιγότερες σκανταλιές, πολύ πολύ τύχη και υγεία και ευτυχία :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι μου ναι πάνε 14,5 χρόνια τώρα,το 1997 "έφυγε",είμασταν 4 χρόνια μαζί...

και η δικιά μου τα κάνει αυτά τα κουλά στον ύπνο...συνέχεια υπομονή λέμε που να τη βρούμε όμως.

Η πεθερά μου κάνει τέλεια κόλυβα(μη γελάτε) θα την πάρω τηλ αργότερα να μου πει και θα σε πάρω τηλ οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω θα σου στειλουμε ηχογραφενη την κουβεντα!

θουλη σχεδον ολα τα φαρμακα του θυρεοειδη ειναι συμβατα με εγγυμοσυνη και θηλασμο!

εγω λαμβανω κανονικα τωρα και μαλιστα πολυ μεγαλη δοση...απλα στο 3μηνο αφου γεννησω θα κανω παλι εξετασεις!

Κατερινα κριμα για το παιδι....

δυσκολη φαση!

Θουλη...δεν ξερω να σου πω συνταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Θου..ειναι ευκολο να φτιαξεις..να ξες πως το σταρι το βραζεις απο την προηγουμενη για να προλαβει να στεγνωσει και να μη λασποσει....

απο κει και περα περα απο τα βασικα, καρυδια σταφιδες..βαζειςδιαφορα..η μαμα μου βαζει φουντουκικαι ροδι, τα βαζεις σεβ ενα μπολ, καλυπτεις με ζαχαρι, στολιζεις απο πανω με τα ειδικα καραμελακια

Παντως εχει χρονια που η μαμα μου δεν κανει κολλβα..φτιαχνει πιροσκι κεικ και διαφορα αλλα και τα δινει στον κοσμο.

Φετοςβ που 11 και 13 Μαρτιου εχει μνημοσυνο η γιαγια μου και η θεια μου, σκεφτετε τι θα κανει

Ρε παιδια...διαβαζω για το ζευγαρι στον ΟΕΚ,...ξερετε ποσο απο κατω με παιρνει...

ποτε θα γινει το μπαμ σε αυτη τη χωρα;;;;

Ποσα ακομα θα ανεχομαστε;;;;;

Κατερινα κριμα :(:(:(

δυσκολη μια τετοια φαση

Καλερ ειναι το ξεροψημενο ασπραδι..αμα πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όντως είναι ένα αυγό μάτι πάνω σε κάτι που μοιάζει με ψωμί :mrgreen: μήπως είναι παντεσπάνι με "μαύρο" αλεύρι? :roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: και μετα λενε εμενα που βλεπω το ψωμι!!εσυ το προχρισες περισσοτερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα χρυσα καλα σε λεω γκαβη πρωτα το βλεπεις για ομελετα !!!με ΝΑ εναν κροκο επανω του !!! και τωρα λες οτι ειναι το ξεροψημενο !!! γκαβη ε γκαβη :lol::lol::lol::lol:

πιο ζευγαρι πιο ΟΕΚ ? ασε δεν θελω να μαθω και ψυχοπλακωθω περισσοτερο ,μου φτανει η ΚΑνελη για σημερα .

μαρη θου ακου θες συνταγη για κολιβα !!!!φτου φτου μακρια μας και εβλεπα πενταλφες στο ονειρο μου χθες βραδυ !!! :o

και ποσες συνταγες υπαρχουν πια για κολιβα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα στις άκρες είναι λίγο ξεροψημένο, αλλά είναι κάπου επάνω!!!! :lol::lol::lol::lol:

χαχαχα η απορία της ημέρας ήταν αυτή!!!! :lol::lol::lol:

ρε κορίτσια, τώρα που το θυμήθηκα, λέγαμε μέχρι τώρα στον Λ. τη λέξη "νάνι" αλλά στο γερμανικό του και ξαφνικά λέει ο άντρας μου να μην το ξαναπούμε γιατί μεγάλωσε :o:o:o:o:o:o και είναι έκφραση για μικρά παιδιά!!!! :shock::shock::shock::shock:

Νατασούλα εσύ χρησιμοποιείς την λέξη "νάνι" στον Μ.? :?:

τι σχέση έχει η ηλικία? εδώ την χρησιμοποιούμε εμείς οι μεγάλοι για εμάς!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω φυσικα θα ξερει την κανονικη λεξη ,τι πειραζει αν το κανετε πιο χαριτομενο με το νανι ? και ο Μ ξερει ολες τις λεξεις για τον υπνο αλλα το λεμε νανι χαρτομενα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα πολυ νευριασα με τον παιδικο..ειχε ενα ζευγαρι γαντια ο Χ που τα φορεσε τη δευτερα και δεν τα βρηκα μετα στην τσαντα του...το ειπα στη δασκαλα του και μου λεει πως ισως να τα πηρε αλλο παιδιακι και αμα ειναι θα μας τα επιστρεψουν..ε ακομα δεν τα βρηκαν...

ελεος..καλα και οι γονεις του παιδιου δεν ειδαν οτι το παιδι τους φοραει ξενα γαντια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...