Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Ει Κοριτσια ηρεμια...

τι παθατε καλε...μονο αυτο μας ελειπε..να αρχισουμε τις εχθροπραξιες στο τρενακι

Ασχετο..αλλα μονο εμενα δεμε συγκινουν και πολυ οσοι διασιμοι πεθαινουν;;;;;

Τασια μερσι..αχ καθε φορα που ειναι η ωρα του φαγητου...εσενα θυμαμαι...και την Αννυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή αυτή είναι η δική μου άποψη, δε σημαίνει ότι πιστεύουν το ίδιο και οι υπόλοιπες....

Και μη στενοχωριέσαι...Μπορεί εγώ να είμαι λάθος κι εσύ σωστή...Κι εγώ σου είπα ότι το έχω κάνει, αλλά θεωρώ μεγάλη μαλακία να κυκλοφορούν με βαμμένα νύχια τα κοριτσάκια...Και μου χτυπάει πολύ άσχημα...Γιατί αυτά δεν καταλαβαίνουν τι σημαίνει το βαμμένο νύχι..Οπότε και να ξεβάψεις, δεν τρέχει τίποτα...Απλώς θεωρώ ότι τα βάφουν επειδή αρέσουν στις μαμάδες.....Και καμαρώνουν...Κι εμένα όλο αυτό είναι κόντρα στη λογική μου και τα πιστεύω μου και κόντρα στην αισθητική μου....

Και αν απάντησα, απάντησα επειδή βαρέθηκα να κάνω πάντα το μαλάκα και να ζητάω συγγνώμη επειδή σε κάποιες δεν αρέσει η γνώμη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι να έχει ο κάθε άνθρωπος τη γνώμη του. Τη γνώμη σου καλό είναι - κατά τη δική μου γνώμη- να την εκφράζεις με τέτοιο τρόπο ώστε να μην προσβάλλονται ή πληγώνονται άλλοι άνθρωποι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααα

καλα τι δεν καταλαβαινει η μια στην αλλη??????////

και εσυ μαρακι ειπαις οτι τα εχεις βαψει αλλα σαββατοκυριακο και δεν πηγαν σχολειο ετσι

και η γωγω λεει οτι τα εχει βαψε για πλακα μεσα στο σπιτι και σιχαινεται να βγενουν ετσι τα παιδια εξω .

ηλιθιες λεει τις μανες που τα βγαζουν ετσι εξω ,οχι που κανουν πλακα μεσα στο σπιτι η σε οικογενειακο περιβαλλον .

αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα και στις δυο σας :P:P:P (εχω αγορια δεν με νοιαζει)

πηγα βολτα !!! :D πηρα μια παλοματοθκη στον Μ με τον μακουιν (επιτελους!!!) σημερα θα του βγαλω το παπλομα του επιτελους (το παιδικο μου :D ) μεχρι τωρα ηταν με κουβερτα υπερδιπλη :lol::lol::lol::lol:

πηραμε και μαμ απεξω τυροπιτα ,γαλα κακαο και κεκακι για επιδορπιο

ΑργυρΩ ( :lol::lol: ) να σου δωσω μια εικονα πες βρεχει αντε στον Π βαζω το πλαστικο πανω απο το καροτσι εγω και ο Μ απο πισω δεν εχουμε ομπρελα γιατι απλα δεν μπορω να κραταω ομπρελα ...δεν εχουμε πεζοδρομια καλα καλα μην πω για ραμπες με καροτσι και σκαλακι χρειαζομαι και τα δυο χερια ...και σημερα που πηγαμε μακρια ενγαλα καλους στα χερια :twisted: τυχερη εισαι που μενεις γερμανια :P:lol::lol::lol::lol: αν επρεπε να βγουμε θα βαζαμε αδιαβρχα αλλα τωρα ηταν απλα για βολτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε πλήγωσα σου ζητώ συγγνώμη...Αλήθεια..Δεν ήθελα να προσβάλλω καμία και φυσικά ούτε να πληγώσω....

Προσωπική επίθεση δεν έκανα σε καμία...Ούτε ήξερα ότι έχεις βάψει νύχια στα κοριτσάκια σου....Εξάλλου κι εγώ τα έχω βαψει σου είπα...Μπορεί να είμαι λίγο απόλυτη και να μιλάω λίγο απότομα, αλλά δεν μπορώ να ακούω δηθεν πράγματα....

Α"χ αισθάνομαι πολύ άσχημα γι'αυτό...Και δε θα μου άρεσε να είμαι στη θέση της μαμάς του κοριτσιού...."Ακούτε Λένα, Θούλη;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αντε διαβάστε τα σχολια μας στις φωτος και πείτε μου τι κακό είπαμε...Επειδή είπα εγώ ότι η Ειρήνη είναι πολύ πιο όμορφη και ότι το κοριτσάκι το θεωρώ απλώς γλυκό;;;;;;;; :shock::shock::shock: Η επειδή είπαμε ότι είναι τσαούσα και έτσι τύλιξε τον Ντόντο;;;;;;; :o:o:o:lol::lol::lol:

Περα από το ότι τα λέγαμε στην πλάκα, δεν είπαμε κάτι προσβλητικό... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και για τα νύχια δεν είναι η πρώτη φορά που το λέω...Έχω ξαναπει τη γνώμη μου πάνω στο θέμα...

Οκ, μπορεί να ήταν σκληρός ο χαρακτηρισμός "ηλίθιες" αλλά πραγματικά το θεωρώ απαράδεκτο.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γιατι δεν ειδα αυτα τα σχολια?

αλλα στο θεμα νυχια ..τα ιδια λετε..απλα ο χαρασκτηρισμος "ηλιθια" ηταν καπως...!

αλλα εδω μεσα δεν μαλωνουμε- χωριζουμε τιποτα!

Αγορομανες....βγαζετε την ουρα σας απ εξω!

μολις μιλησα με την δουλεια ...απο τον μαρτιο στοπ η μισθοδοσια μου για περιπου 5 μηνες..θα τα παρω απο το ΙΚΑ και απο οταν ξεκινησω να πληρωνομαι θα θα σπασουν 430 ευρω εως τελος του χρονου....και θατα κρατησουν...ειναι το επιδομα που πηραμε νοεμβριο -δεκεμβριο...δηλ σκατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια εχω απορια...

η φωτο στο προφιλ σου...

ειναι τα αυγα που εχουν θυμωσει -στεναχωρηθει επιεδη βλεπουν τι?

τι ειναι αυτο στη φωτο?

εσυ το εφτιαξες?\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου λέτε, σας βγάζει και εσάς έτσι χάλια την σελίδα ή μόνο εμένα και μου την σπάει? :evil::evil::evil::evil:

Αφρο :lol::lol::lol: κουκούλα δεν έχεις να φορέσεις? :o:shock::shock::lol:8-)

ή ο Μανωλάκης? :idea: επίσης άλλη ιδέα :idea: δώσε του παιδική ομπρέλα και εσύ κουκούλα :D

Κορίτσια μην μαλώνετε, ειδικά γραπτά....δλδ αν είσασταν κοντά? θα [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ειλικρινά δεν είχα διαθεση να πληγώσω και να στενοχωρήσω καμία.....Απλώς είπα τη γνώμη μου...Και είπα ότι κι εγώ το εχω κάνει...Απλώς μου τη βαράει στα νεύρα να βλέπω κοριτσάκια με βαμμένα νύχια έξω και να βλέπω τις μαναδες τους να καμαρώνουν και να γελάνε....Μου προκαλεί αηδία.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Αφηστε που είναι ανθυγιεινό.....

Μα ρε Μαράκι δε δαγκώνω, αλλά θα γαβγίσω..Οκ, ήταν τραβηγμένο το ηλίθιες, αλλά κι εσύ το πήρες πολύ προσωπικά...Δεν έχω τίποτα μαζί σου ρε...Και όταν το είπα αυτό, δεν το είχες αναφέρει εσύ ότι βάφεις τα νύχια...Αλλά είχες τη μύγα και μυγιάστηκες.... :-p:-p:-p:-p:-p:-p Κι εγώ τη σφίγγα και σφίχτηκα....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν το είχες πει, θα είχα βρει πιο "ελαφρύ" χαρακτηρισμό...

Αλλά ρε πούστη μου δεν είπαμε και τίποτα για το κοριτσάκι...... :roll::roll::roll: Επειδή είπαμε ότι δεν είναι τόοοσο όμορφο;;;;Κι εγώ έχω πει ότι η μπέμπα μου σαν μωρό είναι πολύ πιο όμορφο από την Ιωάννα μου.....Τι σημαίνει αυτό;;;;;;;;Ότι είναι ή θεωρώ εγώ το ενα μου παιδί όμορφο και το άλλο άσχημο;;;;; :?:?:?:?:? Καταλάβατε τι θέλω να πω..... :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Κι επίσης ρε γαμώτο σας μη με τρελαίνετε.....Δεν είναι όλα όμορφα...Μπορεί να είναι γλυκούλικα, να έχουν κάτι, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι και όμορφα...Εχω δει μωρό στο δρόμο κι εχω πει από μέσα μου ή στον Γιώργο "Παναγια μου πως είναι έτσι;;;;" :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ντροπή μου, αλλά το έχω πει...

Γιατί να πω ότι δεν το έχω πει ενώ το έχω πει;;;;;Θα ήταν υποκριτικό..... :?:?:?:?

Χρύσαααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Στην ψάθα θα ψοφήσω.... :twisted::twisted::twisted:

Βίκυ δηλαδή θα ζεις με 430 ευρώ το μήνα;;Δεν κατάλαβα.... :roll::roll::roll::roll: Μωρή τι στο διαλο του έκανες του τύπου στο κρεβάτι και ακόμα σε ευχαριστεί;;;;;;; :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Γωγω..εγωειναι στιγμες που θεορω τα δικα μου παιδια ασχημουτσικα..ο Χ τωρα που κουρευτηκε ειναι σαν γιδι..καμια σχεση του πως ηταν μωρο..ο δε Τζονιορ..ωρες ωρες μοιαζει με Καζακοπουλι..αλλα τα λατρευω...θα τα φαω..ειναι τοσο τελεια-για μενα παντα-που θελω να τα φιλαω και να τα δαγκονω

Εμ στην ψαθα γιαααα..θελει διπλοματια το δημοσιογραφιλικι μανδαμ..οχι σαν κι εσενα... :lol::lol::lol:

τρελη ε τρελη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εισαι γκαβη ??? :P:P:P αυγο ματι ειναι πανω σε ψωμακι :P:P:P:lol::lol::lol:

οΜ την μια κλαιει γιατι του εσπασε το κεικ του ,μετα γιατι πιστευει οτι η μαξιλαροθηκη ειναι σε ντονι και ειναι μικρουλι !!!και τωρα θελει να μπει μεσα στην μαξιλαροθηκη .....και φυσικα κλαιει για ολα !!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα!!! :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

Για να σας πω!!! Έχει συμπέσει η περίοδος σας;;; Αν είναι έτσι να σας στείλω απο ένα κουτί σερβιέτες και απο μία ΙΟΝ Αμυγδάλου να χαλαρώσετε!!! :twisted:

Έχω τα χάλια μου, μπήκα εδω να χαλαρώσω λιγάκι και με τσιτώνετε με εχθροπραξίες;;; Και ΠΟΙΕΣ;;;; Δύο απο τις αγαπημένες ΜΟΥ!!! :geek::geek::geek:

Βίκυ τι να σου πω κορίτσι μου! ;);) Ξεκωλιάστηκα στο γέλιο στο γέλιο η γυναίκα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και καλα μωρή σιγανοπαπαδιά, αντί να μας λές τα τζούσι της ζωης σου κάθεσαι και μας μιλά για βυζιά και θήλαστρα;;; :shock::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άφρο!!! Μωρη βγήκες τελικά απο το σπίτι ή θα αρχίσεις τα ναρκωτικά;;; :lol::lol:

Αναστασί δεν πειράζει που δε με πήρες τηλέφωνο, δεν το θυμόμουν εξάλλου οτι θα με έπαιρνες τηλέφωνο... αλλά τώρα που μου το θύμησες... ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΜΩΡΗ!!! :twisted::lol::lol::lol:

Την Δευτέρα έδινα δύο μαθήματα, και τα δύο ΔΕΝ ξέρω αν τα έχω περάσει, ήταν αμφιλεγόμενα τα θέματα... :roll::roll::roll: Το τι διάβασμα έριξα, μετ' εμποδίων φυσικά, όπως και τώρα που η Χ χαλάει τον κόσμο εδω μέσα, δεν περιγράφεται... Ελπίζω να έχω περάσει :(:roll::?

Τόνια!!!! Κοριτσάκι σήμερα γενεθλιάζει η Α;;; Να την χαίρεσαι μωρό μου!! Επειδή δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω, η ευχή ισχύει και για αυριο και για μεθαύριο!!! :lol::lol::lol::x:x:x:x

Παναγιώτα πέθανε η πεθερά σου;; :o Ζωή σε σας κοριτσάκι μου... :( Να ζήσετε να την θυμάστε.

Ο Προφεσορας πώς είναι; :roll: Πάντως για την κοινωνία μην το έχεις βάρος, ειδικά αν ήταν σε θέση να το ζητήσει μόνη της.

Το τι είχα νευριάσει με την θειά μου που με πήρε τηλ στα τελευταία του πατέρα μου για να μου πει να του παμε παπα να τον ξομολογησει και να τον κοινωνήσει δε λέγεται! :twisted:

Και ξέρεις και τις απόψεις μου περι θρησκείας.

Εδω του είχα πει οτι πιστεύω πως δεν υπάρχει τίποτα μετά απο εδώ, γιατί αυτό ήθελε να ακούσει. Αν με ρωτήσεις αν πιστεύω πως ήταν σωστό, δε θα σου απαντήσω. Όμως εκείνη τη στιγμή κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό για να βοηθήσεις έναν άνθρωπο που έρχεται αντιμέτωπος με τον θάνατο, να του απαλύνεις τον πόνο. Αργότερα προσευχήθηκα πολύ για την ψυχή του. Αυτό να κάνεις και συ. ;):x

Κια όποια τολμήσει να κοροϊδεψει θα την σκίσω!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Περίοδο μπορεί να μην έχω σαν το Μαράκι και την Γωγούλα, αλλά ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΉ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ!!!! :evil::evil::evil:

Καλα μέχρι να υποβάλλω τα ξαναφτιάξατε;;; Ε δεν τρωγεστε πια!!! Δεν σας στέλνω τις ΙΟΝ!!! Θα τις φάω μόνη μου που τις έχω και αναγκη!!! :geek::geek::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ειδα το αυγο ματι...αλλα ρε Αφρο που ειδες οτι ειαι πανω σε ψωμακι?

Σισσυ...εγω σιγανοπαπαδια?

χαχχαχαχχα....και ξανα χαχχαχχαχαχα

αλλα αν αυτο βγαζω θα το αφησω ετσι μου αρεσει πιο πολυ!

τιποτα δεν του ειχα κανει...απλα δεν το ειχα ξανακανει...χαχχαχα :lol::lol::lol:

θεωρησε οτι του δινω κατι πολυτιμο...γι αυτο με ευχαριστει...υποθετω... :lol::lol::lol::lol::lol:

γιατι αν θυμοταν τις μαλακιες που εχω πει - κανει...και αν μπορπυσε να διορθωσει κτι που εκανε αυτος....θα ειχε κανει ντιλιτ τις αναμνησεις του....βεβαια τωρα δεν μπορει να με ξεχασει...χαχχαχαχ...αλλα ας προσεχε!

στειλε τωρα την ΙΟΝ...σκετη παρακαλω!

Γωγω δεν ξερω τι θα περνω...βασικα ουτε αυτοι ξερουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ επισης =))=))=))=))=))=))=))=))

Ε μα τις ξενερωτες!Ουτε ενα καβγαδακι της προκοπης δεν μπορουν να στησουν!!!!

Γιωτα...που εισαι κοριτσακι μου να τους διδαξουμε εμεις??? :P:P:lol::lol::lol:

Πωπω....3 ΙΟΝ αμυγδαλου εχω!..Παω!Οινγκ!!!

Μεχρι να γυρισω ριξτε εναν ακομα!Νεο ζευγαρι παρακαλω και...Καλυτερη προσπαθεια! :P

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ τον ξενερωτο τον δικο μου 1ο!!!!Ουτε ενα λουλουδακι που του χαρισα το "λουλουδακι μου!!!!Μονο ενα ευχαριστω τοοοοτε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro...λεπτομερειες απο κοντα,,,να ειναι και η Σισσυ...χχχαχα

καλε γιατι να μην ακουσουμε ευχαριστω...τοσο πονο τραβηξαμε...ουτε ενα εχαριστω?

ααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι ευχαριστώ δεν μου είπε, αλλά μου έδωσε και εκείνος το... "λουλουδάκι" (καλα μωρή ψηλή δεν παίζεσαι!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ) του!!! :D;););)

ΑΚΡΙΒΩΣ! Είμασταν και οι δύο... με απείραχτο λουλουδάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχαχαχαχαχαχα ΚΛΑΙΩ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Είχατε καλή πρωτη φορα;;; Εγω δεν θα πορούσα να έχω καλύτερη...! Πάντα θα την θυμάμαι με αγάπη... :x

Α ρε Βίκυ πότε θα είναι τώρα το επόμενο απο κοντά;;; :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ε καλά... να μην υπερβάλλουμε κιόλας!!! =))=))=))=))

Μα γιατί όταν μιλάμε για... "λουλουδάκια" έχουμε διψήφιο αριθμό επισκεπτών;;; :?:lol:

Άφρο με γράφεις;;; X(X(X(X(X(X(X( Θα σε πλακώσω μωρή την επόμενη φορά απο κοντά;;; :mrgreen::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
    • Καλή επιτυχία!!! Και νωρίτερα να κάνεις χοριακη θα δείξει.. μια χαρά κι η άδεια.. ξεκουράσου διάβασε κανένα βιβλίο, δες πέντε έξι σειρές και φυσικά βγαίνε χαλαρές βόλτες, καλοκαίρι είναι, δεν λέει να κλειστεις μέσα. Πώς κι επιλέξατε να μεταφέρετε μία?
    • Ναι, μαζί θα μεγαλώσουν!! Πολύ χαίρομαι 🤗🤗
    • Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...