Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Μωρή Θου τι σκατά τρώτε και είστε όλες τόσο αδύνατες...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλά οι φωτο των παιδιών είναι όλα τα λεφτά.....Πεθαίνω.... :x:x:x:x:x:x:x Είναι όλα πανέμορφα χωρίς καμία υπερβολή!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Παναγιώτα τι έγινε με την ένσταση;;;Σε γύρισαν πάλι στο πρωινό;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αφρο κι εμένα η μάνα μου τα ίδια...Με παίρνει τηλ κάθε μέρα και μου λέει "Μου λείπουν τα κοριτσάκια μου..Τα έχω λαχταρήσει" κλπ.....Θα έρθει Πέμπτη για να πάει κομμωτήριο να κουρευτεί...Και της λέω "μείνε και το ΠΣΚ να δεις τα κορίτσια..Να τα χορτάσεις..." Και η απαντησή της..."Α, δεν μπορώωωωωω....Την Παρασκευή πρέπει να φτιάξω το συτάρι για να το πάω το Σάββατο που είναι ψυχοσάββατο στην εκκλησία.....Και την Κυριακή είναι το μνημόσυνο της θείας ταδε..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νυσταζω!

ειχα κοσμο...μολις εφυγαν...πηγε και η μικρη στην πεθ. θα την φερει οΠ. το βραδυ...λιγο ηρεμια!

ελπιζω!

ξερω ειμαι αχρηστη...κολλησαν τα μακαρονια...εφτιαξα αλλα...αλλα ξεκινησα να μιλησω 5 λεπτα και κολλησα...ο τυπος εχει φωνη για τηλεφωνικο σεξ...

Αφρο...υπομομη κοριτσακι...θα ερθει οπου να ναι ο Κ.

ψυχοσαββατο εεε?

να παραγγειλω προσφορο....

αν δεν εχω γεννησει!

σημερα νοιωθω κατι πονακια αλλα οχι συγκεκριμενα διαστηματα...

εχω ξεχασει πως ειναι οι πονοι...

πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα οχι λογω οικονομικων, ετσι κ αλλιως τα ιδια θα πληρωνομαι ειτε παρω την αδεια ανατροφης ειτε γυρισω.

θα σας εξηγησω. αν παρω τωρα την αδεια ανατροφης θα επιστρεψω στη δουλεια δεκεμβρη. αν ΔΕΝ εχω παρει αποσπαση (που δεν προβλεπεται) θα με στειλουν καπου στο νομο καβαλας, δε μπορω να παω στην οργανικη μου. κ λογικα θα πρεπει να μεινω κ εκει δφε θα μπορω να πηγαινοερχομαι

το ιδιο βεβαια ισχυει κ αν γυρισω τωρα, παλι δε μπορω να γυρισω στην οργανικη μου.

απλα συνεννοηθηκα με την κοπελα που μιλαω για τις αδειες να μου πει αν θα υπαρχει κενη θεση στα μεσα μαρτιου (που γυρναω στη δουλεια) καπου κοντα στην οργανικη μου, γιαν α μπορω να πηγαινοερχομαι θεσσαλονικη με το γκρουπακι που υπαρχει απο το σχολειο μου.

αν δεν υπαρχει κενο θα γυρισω του χρονου κ ελπιζω σε μια αποσπαση

θα ξερω δηλαδη γυρω στις 10 μαρτιου

αχ αφρο σε καταλαβαινω καπως. δεν ειμαι μονη μου αλλα ειναι ωρες που δεν αντεχω να ακουω την τσιριδα του ανασταση. ειμαι ολη μερα μεσα στο σπιτι, κανω κ δουλειες κ ο αναστασης ολο γκρινιαζει κ ολο πανω μου θελει να ειμαι

βικυ πως τα καταφερες τα μακαρονια? :lol:

με το νοσοκομειακο ποσες φορες μπορω να αντλω τη μερα? μπορω πχ2 η 3?

μπορω αν δε βγαλω πολλα μλ να συμπληρωσω την επομενη φορα? η πρεπει να τα βαζω σε ξεχωριστα σακουλακια? καθε φορα που θα αντλω θα πρεπει να αποστειρωνω?

παντως κ εγω ειχα πονακια απο λιγο πριν μπω στο μηνα μου. αλλα οταν με επιασαν οι πονοι πραγματικα το καταλαβα μια κ καλη :lol::lol::lol:

γωγω εγω δεν εχω ιστορια τοκετου :roll: βαριομουν ελλεεινα να κατσω να γραψω

θου ο αναστασης ετσι (σε τετοιο βαθμο που σας λεω) κανει τωρα που εκοψε την πιπιλα

κοριτσια ειλικρινα ειμαι στο τσακ να του τη δωσω, δε μπορω αλλο

ουρλιαζει κ κλαιει μεχρι να κοιμηθει, ο υπνος με κλαμα τον παιρνει δηλ

χτυπιεται πανω στο κεφαλαρι του κρεβατιου, τρωω κ εγω μερικες ξοφαλτσες

κ το βραδυ ξυπναει πολλες φορες. χτες ξυπνησε 3 κ ημουν κ ευχαριστημενη

ειναι δυνατον να κοιμαται ο μικρος κ να με ξυπναει ο αναστασης? κ οχι τπτ αλλο αλλα κανει κ καμια ωρα να ξανακοιμηθει

ο τολης ειναι ομως καθετος, να μην του τη δωσω. αλλα δε μπορω, σπανε κ τα νευρα μου κ δεν κοιμαμαι κ απο πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lενα....με το νοσοκομειακο μπορεις να αντλεις οσο θες!

ειναι σα να θηλαζεις πιο πολλες φορες!

λογω οτι το μωρο ειναι μικρο...ΜΟΝΟ το νοσοκομειακο ειναι το ιδανικο...τα υπολοιπα ειναι για 1 το πολυ 2 αντλησεις την ημερα...και εφ οσον εχει εδραιωθει η γαλουχια...κατι που σε σας δεν παιζιε αυτο..ακομα!

θα τειρει εν μερη το πρωτοκολλο...γι αρχη..κια ισως κανονικα στην πορεια...θα εξαρτηθει απο το τι θα κανεις!

μπορεις να αντλεις 2 φορες και να τα κανεις ενα αρκει να εχουν την ιδια θερμοκρασια...οποτε η 2 μπιμπερο η διαφορετικα σακουλακια οπου το ενα θα πετας!!αποστειρωση ναι...ακομα το μωρο ειναι μικρο!

θα σου ελεγα να παρεις μπιμπερο...(αν θες ψαχνω να σου στειλω μερικα και εγω)

θα κανεις μικρα γευματα περι 120-130μλ... ωστε να μην πετας γαλα!

τα υπολοιπα στην πορεια!

παω ν αδω σπιτι με το δεξι...θα παρει μερος και ο ξαδερφος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!μόλις γύρισα από έξοδο!!!πήγα για ρομαντικό φαγητό με μια φίλη!! :lol::lol: ένα μαγαζί ειχε μενού για ερωτευμένους! :lol::lol::lol::lol::lol: μπαλόνια ,καρδιές και τα τιαύτα !τι γελιο ρίξαμε!!! για ορεκτικο πουγκί με πατατα ,ζαμπον ,κασέρια και γαρίδες,μετά σαλάτα με ρόδι ,καρύδι και παρμεζάνα , ρυζότο με γαρίδες και τέλος σοκολατινα σε σχήμα καρδιάς ,με κόκκινο κρασάκι ημίγλυκο!!!! 20 ευρώ το άτομο!!το ευχαριστηθήκαμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol: γύρω τα ζευγάρια και εμεις οι 2 παλαβές!! :lol::lol::lol::lol: επίσης σήμερα το παλλικάρι μου μου έστειλε ανθοδέσμη στη δουλειά!!!! :D:D:D:D:D:D:D ηταν πραγματική έκπληξη!!δεν τα συνηθίζει κατι τέτοια!!!! :D:D:D:D:x:x:x:x

Λένα μπορεί να αντιδρά κ λόγω του μωρού ,μπορει κ να τη θέλει πραγματικά!!! κάνε ότι σε φωτίσει!!δύσκολες αποφάσεις!!! σκεφτεσαι να αρχίσεις την ανατροφής από Σεπτέμβρη?

Παναγιώτα συλληπητήρια κορίτσι μου,μιλησα με Χρύσα και μου το έιπε..πολύ στεναχωρέθηκα!! να ζήσετε να την θυμόσαστε!!!

Άφρο υπομονή!!! βάλτον στο νησος <Χίος και στειλτον μου!!!!

Θου δεν πειράζει κορίτσι μου!!

Αργυρώ γτ δεν παιρνεις το αμαξι οταν βρέχει ?

Ελενα κανε κομπρεσούλες !

Γωγω στις 20 γενεθλιάζει το μωρό μου!

Βενετία γτ ρε 500?210 εδινα εγώ και ηταν απο τις 06.30 ως τις 18.30 ανοικτός!!και είναι κ διπλα στο περιφερειακο ,σε βολευει!!

Χρύσα περαστικά !!

Σε όλες τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ 120-130? σιγα μη βγαζω τοσο με το θηλαστρο... ουφ εχω αγχωθει

το νοσοκομειακο ειναι διπλης αντλησης? τι ειναι καλυτερο, το διπλης η απλης?

γιωτα δε νομιζω να ειναι απο το μωρο, αυτα τα ξεκινησε απο οταν κοψαμε την πιπιλα εχει 2 βδομαδες τωρα

τι γλυκος ο καλος σου!

ο τολης δε μου πηρε τιποτα, ο αναστασης μου ζωγραφισε μια μουτζουρα κ ο μικρος με καταεχεσε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλύτερο δώρο βρε!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω βρε Λένα ,την παλεύει ?πως τον βλέπεις?ξεχνιέται εύκολα? δες τα υπέρ και τα κατά και πράτεις αναλόγως..εμένα το πρωτο βραδυ μου έλεγε ο παππους μου ότι το τυρρανώ και οτι είναι μωρό :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: με φουντωσε σε σημειο να του πω οτι θα τα μαζεψω και θα παω στη μανα μου!!(ολα αυτα στην αδεια)..ναι το αγόρι μου τα ειχε παραγγειλει απο το Σαββατο !!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και μιλησα με τον Κ δεν ειπαμε τιποτα για την μερα .

ο Μ μου εκανε δωρο μια απο τις χειροτερες μερες ....μεχρι και μαζι κλαψαμε στο τελος ....με ειδε α βαζω τα κλαμματα και εκλαψε και αυτος ....

ο μικρος ειναι η οαση μου ...αλλα θα μεγαλωσει και αυτος και θα γινει τερατακι

ευχομαι αυριο να ειναι μια καλυτερη μερα ...

Λενα μην του δωσεις πιπιλα

εγω σημερα του εβαλα πανα :oops: ...μαλων επειδη ηταν μια δυσκολη μερα τα εκανε πολυ περισσοτερο πανω του και δεν μου το ελεγε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εφαγες το γαιδαρο ,η ουρά έμεινε! παρε το καραβι κ ελάτε!!!σε μενα θα μείνετε!θα ξεσκάσετε!!τι λες? μια αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο ποτ γυρναει ο καλος σου?

πω πω πολυ ζορι τραβας..

γιωτα αυτος την παλευει δεν την παλευει, δεν την παλευω εγω

δεν ξερω ποσο θα αντεξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε Λένα ,πολλές φορες σκεφτηκα τι καλα να την είχα να της την εχωνα τώρα :oops::oops::oops: ήταν το παουζ οτι και να λέμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο ημουν ετοιμη να κανω παραθεση στο ψυχοσαββατο αλλα στο τελευταιο σου μην με σταματησες :cry: αυριοα θα ναι μια καλυτερη μερα...

καλε σημερα γιορταζεται?τι αηδια γιορτηηηηη :?:?

στο ψυχοσαββατο κανεις τριασαγιο..με κολυβα?κ πας προσφορο απο τη παρασκευη/?πειτε παιδιααααα

αυτο το σαββατο ειναι ε?

λεναρα καλε μια χαρα θα βγαζεις με το νοσοκομειακο..εγω δε θηλαζα 6 ωρες απο το ενα κ μετα εβγαζα σχεδν 200 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ το παρτυ ακομα καλα κραταει ....πηγαμε για υπνο ....κατι εγινε παλι και θελει να κοιμηθει μονος να μην κατσω διπλα του ....ουτε καν θηλασε :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ... δεν ξερω...

ειλικρινα ειμαι στο οριο.. κ ο τολης ειναι καθετος να μην του τη δωσουμε, δεν ξερω

μονο για το βραδυ για τον υπνο, δε μπορω να κοιμαται το μωρο κ να ξυπναει ο αναστασης!

ρε κοριτσια διαβαζα τα σχολια σας στις φωτο της θου στην ομαδα κ στεναχωρεθηκα :? δε μαρεσαν καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η νατασουλα γτ δε γραφει???????????

επισης..σας περιμενω οοοολες με αντρες με θειες με γειτονες με οτι θελετε στο παρτι μας..

κυριακη 5.30

μονο μια χαρη..μια σκατε μπαλονια κ μη ντυθητε καρναβαλια :lol::lol:

αα ξερετε εχω τζουρα σπιτι αλλα στη αναγκη καποιες αρχιζουν το καπνισμα κ καθονται μπαλκονι :lol::lol::lol:

μαιμου κ μενα δε μ αρεσε γτ δε θα θελα να μιλουν αλλοι ετσι για τα παιδια μου..καταλαβατε τι λεω? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμου κ μενα δε μ αρεσε γτ δε θα θελα να μιλουν αλλοι ετσι για τα παιδια μου..καταλαβατε τι λεω? :oops:

κι εγώ μπήκα σε αυτή τη θέση και στενοχωρέθηκα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Τελικά δεν πρέπει να τη γλίτωσα :(:( κόπηκε η φωνή μου,οοοοοσο ακούγομαι είμαι σαν νταλικιέρης...΄

Δεν θυμάμαι και πολλά πάλι :(:(:( ....

Λενάκι χρόνια σου πολλά κοριτσάκι!!!Να είσαι πάντα γερή και να σε χαίρονται τα αντράκια σου!!!

Ο μικρός πάντως σου έκανε το καλύτερο δώρο ;)

Αφροδίτη σε σκέφτομαι συχνά για το πως την παλεύεις,είσαι ηρωίδα πραγματικά,πολύ δύσκολα να είσαι μόνη με 2 παιδιά.Εγώ με ένα και μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου το απογευμα σαλτέρνω :oops::oops:

:oops:

Κουράγιο μανούλα ;) Πότε έρχεται ο Κ;

Δεν μπορείς να πας μια βόλτα μαι βόλτα στη Γιώτα;Θα ξεσκάσεις αρκετά.

Στη μαμά σου ίσως;

Χρύσα περαστικά ρε κοριτσάκι,μακάρι να τη σκαπουλάρουν τα μικρά σου...

Θεσσαλονικιές και Μητσακι τέλεια περάσατε ε;Ζήλεψα..................

Βίκυ τι ασφαλιστής είναι αυτός;Να κάνω και εγω καμιά ασφάλεια αν είναι :lol::lol:

Γωγώ μπράβο για τα κιλά,εγώ γραμμάριο δεν χάνω και κανω και γυμναστική,τι σκατα κάνω λάθος :twisted::twisted::twisted:

Γιώτα τι γλυκός ο άντρας σου!!!Ούτε ο δικός μου κάνει τέτοια,όσο για το φαί με τη φίλη σου κορυφαίο!!Φαντάζομαι θα σας κοιτούσαν ε;

Εμένα ο άντρας μου με αιφνιδίασε και μου έφερε ένα σι ντι με κάτι κομμάτια από παλιές κασέτες μου που του είχα ζητήσει εδώ και μήνες,έγραψε και" happy valentine's day,i love you" το σούργελο :lol::lol::lol:

Σας αφήνω,έχουμε μισή ταινία από χθες που νυστάξαμε...

Καλέ ποσα γράψατε μέχρι να τελειώσω το μνμ :o:o:o

Θου ναι αυτό το Σάββατο είναι,απ'ότι ξέρω κόλυβα διαβάζει ο παπάς,και πρόσφορο;Θα ρωτήσω τη μαμά μου αύριο.

Την Κυριάκη θα παρω το σόι μου σε ένα λεωφορείο και θα έρθουμε :lol::lol::lol:

Λενάκι εγώ θα έδινα πιπίλα μάλλον :oops::oops: λυγίζω πολύ ευκολα...ότι θέλεις κάνε τι να πω,φρίκη όμως έτσι που κάνει...

Ρε για τις φώτο πλάκα κάναμε,εγώ ούτε τα σκέφτηκα αυτά που λέτε;Αναίσθητη πολύ; :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου το σακακι που φορουσες πρεπει να ειναι παντα κουμπομενο γιατι ετσι ναι φαινεσε χοντρουλα γιατι πεταει και η ζακετα ειναι με 3 κουμπακια που ειναι για κοιλιτσες αφρατες η εγκυμοσυνης αν η ζακετα ηταν μεσατη θα ηταν το καλυτερο ....

κοριτσια εγω νιωθω πολυ κακια μαμα τετοιες μερες .....ο Μ δεν καταλαναινει ποσο δυσκολα πειναι η μαμα ειναι και αυτος δυσκολα χωρις μπαμπα μεσα στο σπιτι και εγω σαν εηλικας θα επρεπε να κοντρολαρω καλυτερα τα πραγματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφρο πλακα κανεις????/οχι για το σακακι :x σε αυτο εχεις δικαιο ;)

αλλα εισαι κ συ ανθρωπος..καπου πρεπει να ξεσπασεις..ξεκολα..σα κ σενα καμιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καταλαβα για πιο πραγμα μιλατε .απλα πιστευω οτι τα κοριτσια κανανε χιουμορ και δεν ηταν σοβαρα .

απλα ειδα οτι ρωτουσες κατω απο την φωτο και αν και σου απαντησα εκει ειπα να σου γραψω και εδω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε εννοείται ότι ήταν για πλάκα

και ότι φυσικά και δεν τα εννούσαν αλλά εγώ δεν θα ήθελα να λένε έτσι για το παιδάκι μου :?

στο κάτω κάτω μωρά είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα εκαναν πλακα, δεν πιστεψα οτι μιλουσε σοβαρα καμια τους

απλα παιδακι ειναι, οπως λεει η μαρια..

ουτε να το σκεφτω δε μπορω οτι θα σκεφτοταν ετσι καποια απο εσας η κ καποια αγνωστη για τον ανασταση μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω προφανως ειστε καλυτεροι ανθρωποι από εμένα!!! :oops::oops::oops: εγώ δεν συγκινήθηκα καθόλου !!!το χαβαλέδιασα εντελώς το θέμα με τις φώτο!!! δηλ πραγματικά πιστεύετε ότι ο κοσμος δεν σκεφτεται διαφορα και για τα παιδιά μας? τεσπά ,πλακίτσα κάναμε ,λυπάμαι άμα σας πείραξε .... πάω για ύπνο!!καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...