Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

βενετια γι'αυτο το πα/.....οτι για την ωρα ειμαι με μειωμενο..μετα;;;;

θα πρεπει να βρω παιδικο με λεοφορειο η μεχρι τις 6...και να αναβω λαμπαδες ισαμε το μποι μου(ευτυχως που ειμαι ταπα και δε θα καταξοδευτω) για να εχει ο θεος καλα πρωτα την μαμα πεθερα μου..και μετα το αφεντικο μου....αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα....Σας διάβασα.... :D:D:D

Συμπεθερούλα μου, Λενάκι μου χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα!!!Να είσαι γερή να μεγαλώσεις τα παιδάκια σου!!!!Να σε χαίρονται τα αντράκια σου όλα και σε 2 χρόνια και με την κόρη.... 8-)8-)8-)8-) Σόρρυ που δε σου απάντησα χθες...Σε ξέχασα... :oops::oops::oops::oops:

Παναγιωτάκι μου πέθανε ρε τελικά η πεθερά;;;; :o:o:o Συλληπητήρια...Ζωή σε εσάς...Να ζήσετε να τη θυμάστε.... :(:(:( Φιλιά στα αστεράκια σου... :x:x

Αφροοοοοοο γαμάτος ο Μανωλάκης.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βικάκι είδες μωρή που λύσσαξες ότι θα γεννήσεις πρόωρα;;;;; :twisted::twisted: Έχεις καιρό μέχρι τις 40...Μόνο κανόνισε να γεννήσεις την άλλη εβδομάδα για να έχω λεφτά να πάρω δωράκι στον μπέμπαρο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βενάκι πως είστε στο νέο σπιτάκι;;;;;;; :D:D:D Όσο για το μικρό και την τσιμπιά κι εγώ το έχω κάνει μερικές φορές.... :oops::oops::oops::oops: Και αισθάνομαι τύψεις μετά...Αλλά εκείνη την ώρα δεν το ελέγχω.... :oops::oops::oops::oops:

Θουλάραααα κανόνισε μωρή μη βρει άλλη γκόμενα και ο Παντελής, θα του κόψω το τσουτούνι..... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol: Πότε θα κάνετε τα γενέθλια;;;Και των δυο μαζί;;;;Να έρθουμε κι εμείς;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μα πότε ρε πούστη θα σε δω από κοντά;;;;; :cry::cry::cry::cry: Αθήνα δεν παίζει να κατέβετε καθόλου;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα περαστικά ρε..Ελπίζω να ειναι μόνο κρύωμα.... :?:?:? Είδες κορμάρα το 15χρονο Μιτσάκι;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λενάκι πως πάνε τα μαθήματα για το δίπλωμα;;;Τι τεστ θα κάνετε στην Ειρήνη;;;Δεν κατάλαβα.... :roll::roll::roll::oops::oops:

Μαράκι περαστικά και στο κοριτσάκι σου.... :x:x:x:x Συμφωνώ μαζί σου για το ΕΣΠΑ....Αν κοπεί, δε θα έχω του χρόνου να την πάω παιδικό την Ιω.... :cry::cry::cry::cry:

Αρτζιιιι με την πλατούλα της η ΡΕΑ καλά είναι;;;;; :roll::roll::roll::roll: Φίλησε τα μου τα καμάρια σου...Αλήθεια Αθήνα θα έρθεις;;;Θέλω κι εσένα να σε δω.... :x:x:x:x

Ξέχασα καμία;;;;

Α...Νατάσα είχε γενέθλια η Ειρήνη;;;;;;Πότε;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: Χρόνια πολλά ρε..Να τα εκατοστήσει η γλωσσοκοπάνα σου...Γερη και τυχερή.... :x:x:x:x:x:x:x

Στα δικά μας τώρα....Την προ-προηγούμενη εβδομάδα υπέγραψα ατομική σύμβαση...-5% στα μεικτά...Στα μεικτά χάνω περίπου 60 ευρώ, στα καθαρά 30-40 ευρώ.... :roll::roll::roll::roll:

Η Ιωάννα δεν έχει πάει παιδικό...Της την έει βαρέσει μέσα στο σπίτι όλη μέρα... :?:?:? Δεν κάνει και καλό καιρό να της πάει η πεθερά μου καμιά βόλτα.... :?:? Χθες κατέβασα την περυσινή αποκριάτικη στολή της..Πασχαλίτσα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μα πόοοοσο χάρηκε....Έλεγε "Είμαι πεταλούδα κι εχω φτερά...Πετάω, πετάω..."και έκανε πως πετούσε και έλεγε "Μια ωραία πεταλούδα..."Το βράδυ ήθελε να κοιμηθεί με τη στολή... :lol::lol::lol::lol:

Θα κάνουν αποκριάτικο πάρτυ στο σχολείο και θέλω να την πάω... :roll::roll::roll::roll::roll: Κρίμα να στερείται τοσα πράγματα τώρα με την μπέμπα που είναι άρρωστη.... :(:(:(:(:(

Επίσης να σας πω το ρεπερτοριό της;;;;όχι ότι σας ενδιαφέρει, αλλά εγω θα σας πω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

"Είναι στιγμέέεεεεεες που η αλήθεια μοιάζει ψέμα, είναι στιγμές που δεν μπορώ χωρίς εσένα...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Μαρια είναι η ζωή σου μπερδεμένη ιστορία....." :lol::lol::lol:

"Τι να τα κάνω τα λεφτά αφου δεν έχω εσένα πια;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να την κάνω τραγουδίστρια να χεστούμε στο φράγκο;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αφηστε που τόσο καιρό αν τη ρωτούσες τι θα γίνει όταν μεγαλώσει έλεγε "Δικηγόρος και γιατρός..."

Τώρα ξέρετε τι λέει;;;; "Κομμώτρια σαν τη νονά μου..." :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Της λέω εγώ "όχι γιατρός θα γίνεις..." όχι κομμώτρια μου ανταπαντά.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, η Κων/να της Γιώτας πότε έχει γενέθλια;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω χάσει 5 κιλά..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Όσοι με βλέπουν μου λένε πώς έχω αδυνατίσει έτσι.... :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ δεν το καταλαβαίνω παρά μόνο στα ρούχα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μπήκα στο τζην που είχα χρόοοοοονια να μπω........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Είμαι επιτέλους 69 κιλά...... :mrgreen::mrgreen: Άντε άλλα 10 να χάσω και θα είμαι κορμάρα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ελπίζω μέχρι τη βάφτιση να τα έχω χάσει.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα γωγω που θελει να γινει κομμωτρια ...ο δικος μου θελει να γινει ...κλοουν !!! :o:lol::lol::lol::lol::lol: γιατι εχει αστεια ρουχα και κανει τα παιδακια να γελανε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!! ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!

αργυρουλα ναι σε εμενα το ειχαν κανει!! πιυ το θυμασαι καλε!

παναγιωτα συλληπητηρια κοριτσι μου.. μ το σχολειο τι εγινε τελικα?

συμπεθερα τραγουδιαρα η νυφη μου ε? :mrgreen: μπραο για τα κιλα!!!!!!!!!!!!

να δω εγω ποτε θα αριχσω διαιτα :roll:

κοριτσια μαλλον θα γυρισω στη δουλεια σε ενα μηνα

θελω πληροφοριες για θηλαστρο, θα παω να παω αυττες τιες μερες να κανω τραπεζα κ να δψ αν το πινει ο μικρος

επισης να μου πειτε ποσες φορες να αντλω μεσα στη μερα για να κανω καποιο αποθεμα

γενικα πειτε μου οτι ξερετε απο την εμπειρια σας, σας παρακαλω, θα μου ειναι χρησιμο

αφρο κλοουν?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι γιατί ρε θα γυρίσεις δουλειά από τώρα;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τι έγινε;;;;;;;

Εγώ να σου πω την αλήθεια, έβγαζα πάντα το πρωί που ηταν πολύ φουσκωμένο το στηθος μου....Θήλαζα από το ένα και έβγαζα από το άλλο..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ είχα το μεντέλα σουινγκ το ηλεκτρικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα γιατι θα γυρισεις παο τωρα για δουλεια?

στη φαση που ειστε ΜΟΝΟ νοσοκομειακο!

μιλουσα με τον ασφαλιστη στο τηλ και μου κολλησαν τα μακαρονια...

μα σε μαγευει ο ατιμος απο το τηλ....φατσα δεν εχω δει ποτε!

χαχχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μακαρονια !!!! :o:lol::lol::lol::lol::lol:

μετα απο τοσες μερες η υπομονη μου εχει στερεψει ....συνεχεια τον φωναζω τον Μ και συνεχει με κανει να τον φωναζω ...ακομα 1,5 ευδομαδα για να ερθει ο Κ ....αρε μανα με τα χιονια σου !!!!!και με τα ψυχοσαββατα σου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα γιατί? λόγω οικονομικών? :?:(

Αφρο μια χαρά ο κλάουν, θα διασκεδάζει και τα παιδάκια :D αλλά Αφρο αν του φωνάζεις συνέχεια πώς θα βρει το χιούμορ του για να γίνει κλάουν? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μπράβο για τα κιλάκια :D καλή συνέχεια μέχρι το κορμάρα! :D

δεν ξέρω για το πάρτυ, αλλά η Ιω γιατί δεν βγαίνει μια βόλτα έξω? πόσο κρύο κάνει εκεί? :roll::roll:

εγώ το βλέπω και από τα δικά μου, όταν δεν βγαίνουν έξω το ΣΚ γίνονται θηρία!!! :roll::roll:

ας πάει μια βολτίστα :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο 23 ιανουαριου ειμαι μονη ....δεν αντεχω αλλο ...θελω να μεινω μονη μακρια απο τον Μ για μερικες ωρες δεν τον αντεχω αλλο ..... :oops::oops::oops::(:(:( αλλα δεν μπορω ουτε διπλα να τον αφυσω στην φιλη μου ...δεν μπορει χωρις εμενα ,παντου μαζι εδω και 3 χρονια παντου μαζι αντε να εχω περασει αυτα τα χρονια 12 ωρες μακρια του (το σεμιναριο στο αττικο και κανεναν καφε υπολογιζω) ...αυτην την στιγμη ουτε την φωνη του δεν μπορω να ακουω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Αρτζι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Για τη βόλτα που λες....Τις προηγούμενες μέρες είχε πολύ κρύο, αλλά τώρα έχει πολύ αέρα.... :roll::roll::roll::roll::roll: Και για να πάει βόλτα, σημαίνει ότι θα πρέπει η πεθερά να πάρει και την μπέμπα...Τη μικρή στο καρότσι, την Ιω από το χέρι...Οπότε δύσκολο.... :roll::roll::roll:

Την προηγούμενη εβδομάδα ήρθε δύο φορές στο νοσοκομείο που ήμασταν και μια φορά στον παιδίατρο που την πήγα..Και την Παρασκευή σούπερ μάρκετ..Και χθες το βράδυ την πήρα με το αμάξι να πάμε να πάρουμε το Γιώργο από τη δουλειά.... :roll::roll::roll:

Ρε Αφροοοο υπομονή....Δεν μπορώ να το καταλάβω γιατί δεν το έχω ζήσει ποτέ...Όμως φαντάζομαι το ζόρι που τραβάς.... :(:(:(:(:( Είναι μεγάλο πακέτο....Δεν έχεις ούτε μια ώρα μόνη σου..Να χαλαρώσεις...Να είσαι χωρίς άγχος..... :(:(:(:( Λίγο έμεινε.......Κουράγιο.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Βίκυ έλεος μωρή....Μα να κάψεις τα μακαρόνια;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έκλεισα για ραντεβού το Σάββατο για τεστ ΠΑΠ...Έχω να κάνω από το 2008..... :o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ελπίζω να μην έχω τίποτα.....

Επίσης,λέω να πω στο γυναικολόγο μου να μου κάνει και μια ψηλάφιση στο στήθος... :roll::roll::roll: Θα ξέρει;;;;; :roll::roll:

Επίσης ξέρει καμία (Βίκυ, Αφροοοο) πόσο κοστίζει το ΠΑΠ στο Έλενα;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγώ που δεν είμαι μόνη μου, είμαι σας εσένα :( .....μόνο τώρα που άρχισε παιδικό η Ρ. είμαι κάποιες ώρες μόνη μου....

Γωγώ αφού θηλάζεις, θα σου κάνει ψηλάφιση? δεν φαίνεται και τίποτα....πάμε να πάρουμε την Ρ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro μου..μακαρι να μπορουσα να ερθω εγω να τον παρω και να τα παω καμια βολτα!!!

Και ο Νικ σαν την Ιωαννα.εχει πηξει εδω μεσα..εγινε και αυτο με τη γιαγια του και ηρθε και εδεσε...Ολη την ημερα ακουμε την τσιριδα του. :?:?

Λεναρα μου γυρνα κοριτσαρα μου τωρα.Ειδες εγω που δεν γυρισα περυσι τι επαθα φετος... :shock::shock: Μα με τι ωραιο τροπο με υποδεχτηκε η υπηρεσια... :roll::roll::roll:

Και την παιρνεις απο Σεπ. την ανατροφης.

Γωγωουλα μου.. :D:D πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!!!

Αργυρουλα μου η μαμα μου ειναι εδω καλε.Δε φευγει.Ειναι εσωκλειστη. :oops::oops:

Μεχρι τις 30/06 θα ειναι εδω.

Νατασουλα μου ο γαμος στη Θες δε θα γινει γιατι η ξαδερφουλα μου θα ειναι τοτε 8 μηνων.Ε με την κοιλια στο στομα δε ξεκινας να ερθεις απο την Αθηνα να παντρευτεις.Εχει και πολυ αγχος με την εγκυμοσυνη (χωρις λογο) ειναι και 28 ετων και πρωταρα..οποτε καταλαβες.

Βενη μου η πεθ. ηταν 68. Ο αντρας μου στενοχωρηθηκε που εχασε τη μαμα του.Εγω παλι ρε κοριτσια στενοχωρηθηκα για το πως της φερθηκαν στα διαφορα νοσοκομεια... :?:?:(:(:(

Μακαρι να εχω παντα δουλεια και θα κανω το σκατο μου παξιμαδι να εχω ιδ. αφαλεια. Δεν παλευεται πια το συστημα υγειας.

Οι αλλες κοπελιες τι κανουν;;;Οι θεσσαλονικιουλες μας;;;Η Τόνια;;;Η Ερη;;;Το φοιτητονι μας;;Οι συμπεθερες μου;;;Οι ξενιτεμενες;;;Η καμπισσα ( :lol::lol: ) ;;;;

Αφρο... :lol::lol::lol: τα ψυχοσαββατα :lol::lol::lol: Ελα ρε..ειναι για τις ψυχες αυτων που εχουν φυγει.

Καλεεεεεεεε...Χρονια μας Πολλα :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πως μου ήρθε....Κάθισα και διάβασα τις ιστορίες τοκετών μας...Όσες υπήρχαν δηλαδή.....Της Νατάσας, της Θούλης, της Γιώτας, της Νατασούλας, της Αναστασίας, της Ιουλίας, της Ερης.....Συγκινήθηκα.... :cry::cry::cry::oops::oops::oops:

Φυσικά τις πιο μακροσκελείς της είχαμε εγώ και η Στάσα...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το σχόλιο της Θου: "Δεν ηταν απίστευτος ο πόνος όταν σου σπάνε τα νερά;;;;" :lol::lol::lol::lol:

Σχόλιο Νατάσας: "Σε περιμενα τόσες μέρες...." :lol::lol::lol:

Σχόλιο Γιώτας: "Ζόρικη η μπουμπου....Θα μας ψήσουν το ψάρι στα χείλη οι μικρές μας..." :lol::lol:

Σχόλιο ψηλής: "Με κανεις να θέλω να γεννήσω τώωωωωωραααα...." :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ηπιαμε το καφεδακια μας εγω η νατασα αναστασια κ το μιτσακι μας..

μα τι γλυκεια κοπελααααααααααααααααααααα

κ ποοοοοοοοοοοοοοοοσο αδυνατηη :o:o:o ακτινογραφια..

η οικογενεια της σουπερ..τα μικρα απιστευτα ομορφα..κ ο ΑΒ :lol::lol::lol: σουπερ,.. ;)

χαρηκα πολυ δημητρα..

να δω ποτε θα δω κ τις αλλες σας..γωγωκα :cry: αντε ανεβα μωρηηηη

παναγιωτα :o:o:o:o:o εμεινα..δηλ απο μαλακια πεθανε?καλο παραδεισο να εχει..κοινωνησε τελευταια?

ασχετο..ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ χαρηκα σημερα το καφε..κ τις αναστασιες..

αν κ η νατασα ηρθε πρησμενη..η κυρια 10.30 ξυπνησε :evil::evil::evil::evil::evil:

αργι ρε φυσικα κ το σωστο ειναι να ρωτησω τη μαμα..αλλα δε τη ηξερα :oops: κ ηθελα να εχω τη γεωργια φωτο :oops::oops::oops::oops::oops:

επισης..βενι κ μαρια εχε ΔΙΚΑΙΟ

ντροπη μου,σκεφτηκα μονο το κωλο μου..που εγω δε δυλευω οποτε χεστηκα για το εσπα..αλλα απογοητευτηκα απο το οεκ :oops::oops::oops: σορυ

αν κ πηρα χρυσα(περαστικα κιολας) τη δικηορο μου κ ειπε δε ισχευει τετοιο πραμα..αφου υπαρχουν συμφωνιες

μαρια περαστικα κ σε σας

λεναρα φερε τουρτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ο αναστασης κανει σα το θοδωρη ωρες ωρε..κ σαν ολα τα παιδια

βικυ ακομα εδω :P:P:P νιωθεις τιποτα?

καρολ εισαι καλυτερα?

ελενα με τη οδηγηση καλα?τα παιδια?

σισσακι κατερινα αντωνια σας βλεπωωωω

κ η μαγδα χαθηκε..η ερη?

αφρο υπομονη ρε κοριτσι μου..μα ποοοοοοοοοσο δυσκολο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! :YMHUG:

Σας έλειψα;;; :lol::lol::lol: Είμαι πτώμα! Έχω άλλα τρια μαθήματα να δώσω και μετά θα ανασάνω! Ελπίζω... :roll::roll::roll:

Φυσικά και δε σας διαβασα, :mrgreen: αλλά εύχομαι και ελπίζω όλες να είστε καλά! :D:D

Έχω δύο μέρες και δύο νύχτες να διαβάσω ένα μάθημα παλούκι!!

Πότε βρε τρελές να γκαστρωθώ;;; Αφού απέχω!!! :oops::lol::lol::lol::lol:

Σας αφήνω, σας σκέφτομαι, να είστε όλες καλά!!

Λενάκι μου χρόνια πολλάκια απο εδώ! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...