Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Αναστασία ποιο είναι το μακ & τζιο? δεν το ξέρω :?:?

Εγώ από Εύοσμο ψώνισα δεν κατέβηκα κέντρο

Με γειά :D:D:D:D

Μαρία εσείς είστε ιδιαίτερη περίπτωση...... σε μερικά χρόνια μάλλον θα σας σουτάρουν τα κορίτσια, μέχρι τότε απολαύστε το :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι καλέ εγώ το έχω το πρόβλημα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε θυμάστε που σας είχα πει παλιότερα για την Ι που μου έλεγε όταν ξάπλωνα στο κρεβάτι της "έλα μαμά δεν είναι σωστό να κοιμάσαι στο κρεβάτι μου..πρέπει να πας στον μπαμπά" κι εγώ έκανα ότι κλαίω για να με λυπηθεί :mrgreen: . Ή που όταν καταλάβαινε ότι νυστάζω και ετοιμάζομαι για το δωμάτιο της έτρεχε αυτή γρήγορα, ξάπλωνε και άνοιγε χέρια πόδια για να μου πει ότι δε χωράω :roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά τώρα συνήθισ ετο μανάρι μου και με θέλει...Πωω έχω πρόβλημα :?

Αναστασία μεγειά και σε σένα. Εγώ από μπότες είμαι φουλ με 2 εγκυμοσύνες στα καπάκια, ότι αγόραζα κάποτε ήταν μόνο παππούτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ δεν ειναι δερμα εννοειται αλλα παρα πολυ καλης ποιοτητας συνθετικα δερματα!Εχω παρει τσαντακι προ 5ετιας κ το εχω ακομα σαν καινουριο ενω το εχω ξεσκισει!

Νατασουλα δε νομιζω πως εχει καιρο που ανοιξε στο κεντρο...εγω τωρα το προσεξα και ειναι κ στην τσιμισκη(που παντα περναω!)..πχ τιμες ειναι 80-90ε για μποτες κανονικα...

Ψηλοτακουνες πηρα!Πολυ!Μου λειπει το μποι βλεπετε! :lol:

Μαρια δεν πας καλα ρε συ!!!χαχαχαχα Που να μην ησουν ερωτευμενη με τον αντρα σου ρε συ!!!! :lol::lol::lol:

Αργυρω απλα δε λεω για το σ/μ γτ η Α ειναι πολυ καλη!Και δε μ'αρεσει οταν εσεις να λετε τον πονο σας εγω να πω κατι που δεν βοηθαει πουθενα! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλέ εγώ το έχω το πρόβλημα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε θυμάστε που σας είχα πει παλιότερα για την Ι που μου έλεγε όταν ξάπλωνα στο κρεβάτι της "έλα μαμά δεν είναι σωστό να κοιμάσαι στο κρεβάτι μου..πρέπει να πας στον μπαμπά" κι εγώ έκανα ότι κλαίω για να με λυπηθεί :mrgreen: . Ή που όταν καταλάβαινε ότι νυστάζω και ετοιμάζομαι για το δωμάτιο της έτρεχε αυτή γρήγορα, ξάπλωνε και άνοιγε χέρια πόδια για να μου πει ότι δε χωράω :roll::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Εισαι κλινικη περιπτωση τελικα!!!!!!!!!!!!!!=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αναστασι 6 ωρες;;; :o:o:o σα δε ντρεπεσαι !!!!!!! τι μανα εισαι εσυ;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε ενας λογος που γουσταρα τρελα τα σεμιναρια ηταν οτι ημουν απο τις 8 μεχρι τις 2-3 μονο με ενηλικες!!!!!! \M/ \M/ \M/ \M/ :lol::lol::lol:

Α δε σας ειπα!!γνωρισα ενα παιδι(τι παιδι δηλαδη..30φευγα σαν εμενα..) ο οποιος ειναι συντηρητης εργων τεχνης και σε μια ανασκαφη γνωρισε αυτον που εκανε τον αρχιυπηρετη της "μανταμ Σουσου" ο οποιος μενει εδω στη Κρητη πλεον και σκεφτονται να κανουν θεατρικη ομαδα!!!!!!!!!!!!!τερλαθηκα απο τη χαρα μου!!!!!! ισως κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα εστω και ερασιτεχνικα!!! :D:D:D

Να δω βεβαια τι θα κανω τα παιδια οταν κανουμε προβες,αλλα ας γινει και θα βρω την ακρη!!! :P

Αναστασι μα γιατι το λες αυτο ρε;;;;;ισα ισα που θελουμε να ακουμε και τις ομολογουμενως εκνευριστικες περιπτωσεις ηρεμων παιδιων σα την Αννυ!!!!!!! :)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια?? Έλα ρεεεεε σου αρέσει η ηθοποιία??

:ymdaydream: τι μου θύμισες...στο λύκειο ανεβάσαμε τη "Θαυμαστή Μπαλωματού" στο μεγαλύτερο θέατρο της πόλης :D Είχα το ρόλο της Θρησκόληπτης Α "Να ξεκουράζεσαι μάστορη, να ξεκουράζεσαι" Μπορεί να δυσκολέυτηκα στα λόγια αλλά άξιζε η εμπειρία :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: exete polu plaka .

argyro a fantasto oti ...migiastikes ? :lol::lol::lol::lol::lol:

mono esy apantises :lol::lol::lol::lol:

anastasia megeia ...ax poso thelo 6 ores makria tous!!!

o mikros ekselisete se ksapsa ....mhn toy paroume kati apo to xeri ,mhn den mporei na ftasei kapou ,mhn pesei kato ....telos panton ...klapsa kai fagana ... :lol::lol::lol::lol::lol:

shmera taiza kati ton M mas blepei o panos kai kolaei to blema mia se mena apo pou perno to mam pou to pav kai pos to deino ston M mia duo fores eide oti to taiza ston M kai meta arxise na klaiei paraponiarika "emena giati den mou deineis mama " :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

h mera pou einai polu pliktikh ......den akouo tipota apoths eidisis ...den mporo den thelo eimai kai monh kai den antexo ...blepo mtv kai pernaei h mera me ta xaza amerikanakia :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ακου για τη νυφη σου....

μιλαω με τη μανα μου ..της λεω δεν καταλαβαινεις...και τι λεει το παπι :lol::lol:

εγω καταλαβαίνω πάντως!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ελεοςςςςς... τι αλλο θα μας πει ναμας τρελανει????

και αλλο πιο πριν περιστατικο..

της δειχνω την κοιλιτσα μου ..

μου λεει ειναι καλα ο μπεμπης?

της λεω με ενα χαμογελο(επιτελους μεχρι ταυτια) ναιιιιιιι

και μου λεει ..θελω να του δωσω φιλακια και να του φιλησω και τα χερακια...και με ρωταει μαμα εχει καλτσες?

όχι της λεω ..θες να παμε μαζι να του παρουμε?

ναιιιιιιιιιι :D:D μου λεει αλλα όχι τωρα μαμα είναι βλαδυ :lol::lol::lol::lol:

σταματαω γιατι θα με πειτε παπιομαναψωναρα...και δεν θελω...αλλα δεν σας κανουν περηφανες οταν μιλανε ετσι???τα σκατουλια μας???

παω να πλυθωωωωωωωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πού απάντησα ; Δεν κατάλαβα :?

Και μένα μου αρέσει η ηθοποιία !!! :D

Αφού λέω στον άντρα μου να κοιτάξει για τίποτα κομπάρσους στην αρχή 8-)

Αναστ. άλλο δερμάτινο παπούτσι και άλλο τσάντα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ναι ρε ηθοποιος ηθελα να γινω απο το σχολειο.. :ymdaydream: οτι μαλακια θελανε να κανουμε για να χασουμε μαθημα εμενα βαζανε!Τι λιποθυμιες εχω ριξει,τι κλαματα,τι πονεμενη το χω παιξει...μεγαλο νουμερο!!!! :lol::lol::lol:

Καρολινακι σπιρτο το παπακι σου!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο γιατι γραφεις γκρικλις καλο μου και μας βγαινουν τα ματια να σε διαβασουμε;;;; :P

Κλαψα και φαγανα;;;;εεε φερτον να κανει παρεα με τη δικια μου!!!ακριβως τα ιδια..αν της παρεις κατι απο το χερι χτυπιεται κατω σα το χταποδι!!!!!κι αν αυτο το κατι ειναι κανενα κομματι ψωμι....βρες τρυπα να κρυφτεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυ διδυμακι δεν εισαι κι εσυ;;;;καλλιτεχνικες φλεβες παιδι μου!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κανετε;;; Ολες καλα ελπιζω!!!!!!!!!

Χαθηκα , σας ψιλοδιαβαζω , αλλα η ψυχολογια στα πατωματα........

Δε μπορω αλλο αυτα που γινονται , να μην ξερεις τι σου ξημερωνει..........

Αληθεια , κανετε αποθηκη με τροφιμα και φαρμακα;;;Εμεις οχι και τωρα που σας διαβασα αγχωθηκα...

Εχει καποια βαση αυτο, η ειναι θεμα ψυχολογιας;; Εχω πελαγωσει, με ενα εισοδημα κι αυτο κουτσουρεμενο , κι ενα σωρο παγια εξοδα κι εκτακτα τα βγαζουμε τσιματσιμα περα πια......

Τουλαχιστον εχουμε την υγεια μας μεχρι στιγμης, φτου φτου :lol:

Ααα, και δεν εχουμε και θερμανση...στην πολυκατοικια μας φετος αποφασισαν οτι δεν θελουν να βαλουν πετρελαιο και οι 2 οικογενειες που εχουμε παιδια ειμαστε η μειοψηφεια...Αλλα χεστηκανε , τα τομαρια... Την βγαζουμε με το κλιματιστικο στην κουζινα, και το βραδυ με καλοριφερακι πριζας εγω με τα μικρα στο δωματιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριωμουν να αλλαξω τονια τα γραμματα :P

καλα αμα ειναι φαγητο αυτο που θα το παρω τον πιανουν οι λυγμοι !!! :lol::lol::lol::lol:

χθες ηταν κοντα στο καλοριφερ και πηγενε τα πιασει την βανα κατω ...του ελεγα "οχι πανουλη" γυρνουσε με κοιτουσε με κατι ματακια "γιατι απλυ οχι μαμα κλαψ κλαψ κλαψ " δεν την επιασε οσες φορεσ του ειπα καποια στιγμη που δεν κοιτουσα αλλα εβλεπα με την ακρη του ματιου μου ηταν πλατη σε μενα και ειχε απλωσει παλι χερακι διστακτικα ...πηγε να πιασει αλλα το πηρε πησω και ξανα εκανε να πιασει αλλα τελικα απλα το χαιδεψε λιγο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αν αρχισω η κουκουβαγια να μιλα για το στερνοπουλι μου και τι φατσουλες κανει δεν θα σταματσω καθολου .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Έχω τρομερό πονοκέφαλο :(:(:(

Θα πιω ντεπόν δεν την παλέυω άλλο θα δουμε και ταινία με τον σύζηξ..

Επίσης και εγώ ήθελα να γίνω πάρα πολύ ηθοποιός!Όλα τα ταλέντα στο τρενάκι μαζευτήκαμε :lol::lol::lol:

Στο ΣΜ η δικιά μου συνήθως είναι καλή,δεν έχω παράπονο :D:D

Τόνια μου και η δικιά μου ήταν "τούβλο" τελείως όμως,ακριβώς όπως περιγράφεις την δικιά σου,δεν γύριζε, αν έπεφτε και κλαψούριζε μέχρι να την σηκώσει κάποιος :lol::lol::lol: πολύ σου λέω αφού εγώ την φωναζα ταβανοθεραπεία :lol::lol::lol:

Αφρο επίσης δες αυτό http://www.mytoys.de/catalog/search?que ... PerPage=40

Το πήρα εγώ για το δικό μου αυτοκίνητο,στου άντρα μου έχω be safe και δεν ήθελα να πάρω ακριβό αλλά ούτε και της πλάκας(κάνω κοντινές αποστάσεις μαζί της και το δικό του δεν θέλω να το οδηγώ είναι μεγάλο για μένα :oops::oops: ).Κάτι είχες πει για τα britax γιαυτό στο έβαλα,στην Ελλάδα αυτό έχει γυρω στα 280 νομίζω :?:?

Σας αφήνω με περιμένει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσούπρες! Ετοιμάζω βαλίτσαααααααααααα!!!! :D

Αλλά ως αύριο... :-ss:-ss:-ss

Ποιος ξέρει τι μπορεί να μας ξημερώσει...!!!!

Αν όλα πάνε καλά... :!::D

Άκυρο το παρτάκι της Ε; Περαστικά στη Δανάη Νατασάκι!!! :?

Καλύτερα όμως για μένα! :P Γιατί δεν θα προλάβαινα να έρθω και θα μαζευόσασταν όλες εκεί, οπότε μετά δε θα θέλατε να ξαναβγείτε να με δείτε!! :P

natasoula μου, ειλικρινά θέλω πολύ να σας δω ΟΛΕΣ, αλλά για αύριο δυστυχώς δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα... Ούτε τι ώρα θα ξεκινήσουμε (γιατί πρέπει να φύγουμε μετά τη λειτουργία) ;) ούτε πόσες :? στάσεις θα κάνουμε με το μικρόβιο να λαλεί... :?:?:? Άρα δεν ξέρω καθόλου τι ώρα θα φτάσουμε, για να μπορώ να κανονίσω... Και πόσο ταλαιπωρία θα είναι το ταξίδι και πόσο νοκ-άουτ θα έχουμε βγει... :?

Επίσης, επειδή υπολογίζω (μάλλον) να στείλω τον αντρούλη μου με μία απ' τις κόρες του βολτίτσα, για να σας δω με την ησυχία μου 8-) αύριο θα 'ναι λίγο δύσκολο αυτό... Ώσπου να 'ρθουμε, να τακτοποιηθούμε, να πάμε κάτι να φάμε... :?

Αν ωστόσο είναι αδύνατο για Δευτέρα ή Τρίτη, πείτε το μου!! ;)

Αναστασί και Θουλάκι, τα κινητά σας τα έχω χάσει!!! Στείλτε τα!!! :D

Επίσης... πείτε κανένα καλό ταβερνάκι για να ξέρουμε που θα φάμε... :D

Ή Μενεμένη (εκεί δε θα μείνουμε;;;):lol: ή κέντρο που θα πάμε σίγουρα βόλτα. Σας αγαπώ! :D

Σας έπρηξα, σκάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία και εμείς κοιμόμαστε το μισό βράδυ οι 3 μας εδώ και κανα 2μηνο(είχε πυρετό κανα 2μερο,την πήραμε κοντά μας και από τότε όταν ξυπνάει, απλά δεν ξανακοιμάται στο κρεβάτι της..)

Δεν έχω πρόβλημα απλά θα προτιμούσα να κοιμάμαι μόνη μυ με τον άντρα μου γιατί στριμώχνομαι...

Δλδ στη θέση σου εφόσον δεν το ζητάνε τα κορίτσια δεν θα το έκανα

Αλλά αφού το γουστάρετε κάντε το μέχρι να σας διώξουν όπως λες ;)

Μητσάκι καλά να περάσετε!!!!!

Καλό ταξίδι όσο το δυνατόν ανώδυνο!!!!!

Ελάτε και από μας καμιά βόλτα!!!

Ρε Άφρο τι ζώον είμαι το evolva 123 πήρα απλά εγώ το είχα πάρει 159ευρώ

Ο άντρας μου φτιάχνει ποπ κορν και εγώ κάνω δίαιτα :twisted::twisted: τον σκοτώνεις ή όχι;Και τα κάνει πιο τέλεια και από τα βίλατζ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου το ξερω το εβολβα τησ μπριταξ αλλα δεν μου φαινεται μεγαλη η πλευρικη προστασια .

δημητρα μου καλο ταξιδι και να μου φιλισεις τις βορειες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

νατασα με γεια τις μποτες!

αναστασι εσυ τι ψωνισες? για πεεεεεεεεεεεεες!!

μαρακι να κανετε οτι σας αρεσει, δεν υπαρχει αποδεκτο η οχι σε αυτο. αλλα εχετε πολυ πλακα! :lol:

πηρατε δανειο?

τονια ελπιζω να παει καλα η θεραπεια σας!

γιατην αξιολογηση εννοειται οτι χρειαζεται, γιατι πολλοι την εχουν δει καπως.. αλλα ειμαι σιγουρη οτι δε θα γινεται με αξιοκρατικα κριτηρια.. οπως ολα

μιτσακιιιιιιι ερχεστε??? μακαρι να βολεψει να σε ξαναδω!

στο σουπερ κ ο αναστασης γενικα ειναι καλος..

νατασα περαστικα στη δαναη! δε σαπαντησα, κατι ειχε το κινητο μου σημερα κ δεν εκανε τπτ

αφρο καιλας κ ο δικος σου?? σαν της θουλης? :lol:

σαυτη την ηλικια νομιζω τα περισσοτερα αρχιζουν κ γκρινιαζουν

κατερινακι τι ψυχη εχουν λιγα ποπ κορν?? κ εγω θαθελα λιγα..

ο αναστασης αν θυμαστε εκοψε την πιπιλα την προηγουμενη τεταρτη, που ειχε βγαλει το σταφυλοκοκκο. εχει μια βδομαδα που τα βραδια δε θελει να παει για υπνο, ολο κλαιει, δεν κοιμαται, ξυπναει μεσ στο βραδυ κ γινεται Ο χαμοσ! χτες εκλαιγε για 2 ολοκληρες ωρες με αναφλητα κ με χτυπουσ οποτε πηγαινα κκοντα του. ειμαι σιγουρη οτι ειναι απο την πιπιλα.

κ σημερα που ξαπλωσα μαζι του μσηκωθηκε με κοιταξε βαθια μεσα στα ματια σουφρωσε τα φρυδια του κ μου ειπε μαμα θελω την πιπιλα μουυ με φωνη ετοιμη να βαλει τα κλαμματα

πως κρατηθηκα κ δεν πηγα να ψαξω να βρω δεν ξερω :P

απο τη μια εχουν περασει τοσες μερες κ δε θελω να του τη δωσω παλι, θα εχω φαει τοση γκρινια τζαμπα απο την αλλη ομως δε μπορω να τον βλεπω να υποφερει ετσι.. στεναχωρεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρεσυ..

κ απο εκει που κοιμοταν 12-13 ωρες τωρα κοιμαται το πολυ 10

δεν ξερω ρε γαμωτο τι να κανω..

ποσο θα του παρει για να συνηθισει, δε μπορω κ να τον βλεπω να υποφερει ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

πηγα σε μια επισκεψη....ειχα κεφια και περασαμε καλα!

ολοι με ρωτουσαν αν ηθελα κατι αλλο να φαω...πολυ μου αρεσε αυτο....αχ να μεινω ακομα κανα 3μηνο εγγυος?

Λενα...γμτ με την πιπιλα....μααλλον δεν ηταν ετοιμο το καλο μου!

δεν ξερω μπορει να λυγιζα...

Αφρο...χαχχα με τον π.

ΕΞΥΠΝΟς...!

Δημτρα...καλα να περασετε....

ελπιζω να δειςολες τις κουκλες επανω!

καλε το τρενακι εχει ταλεντα....

αααααααααααα που κρυβοσασταν τοσο καιρο?

εγω δεν το εχω...!

αλλα σας κανω τη σκηνοθεσια...χαχχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τις τελευταιες μερες οταν θηλαζω τον μικρo νιωθω στο ενα σηθος εναν περιεργο πονο. δε μπορω να τον περιγραψω ακριβως, ξεκιναει απο μεσα απο τη θηλη κ προχωραει στο υπολοιπο στηθος, σα να μου εχει τραβηχτει ενα νευρο. εχει συμβει σε καμια σας?

χαχαχαχα γεια σου βικυ σκηνοθετη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Δημητρουλα καλο ταξιδι αλλα...ουτε εγω εχω το τηλ σου!Το εχασα στο πλυσιμο! :lol: Οποια το εχει ας μου το στειλει!

Κοριτσια ετρωγα ενα γλυκο που εκανε η πεθερα μου...ηταν ωραιο...ειχε γευση μελομακαρονο!Και στη 2η πηρουνια ενιωθα γρουτς γρουτς....λεω δε θα ελιωσε η ζαχαρη...αλλα ηταν το ΤΣΟΦΛΙ :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Γμτ με αηδιασε...μου χαλασε τη γευση ΜΠΛΙΑΧ!!!

Λεναρα υπομονη ρε συ!Θα ηρεμισει....Ελπιζω!

Αργυ φυσικα "αλλο παπουτσι,αλλο τσαντα"!Αλλα δερματινη μποτα κατω απο 200ε ΔΕΝ ειναι δερματινη!Τεσπα!

Μωρη Τονια εσυ γεννησες τον ντενις και την ντενίζ!!! :lol::lol::lol: Αλλα ευτυχως ειναι κ αλλα ησυχα στο σ/μ κ οχι μονο η Α!!!Καλα εννοειται αν κανω πολυ ωρα η αν εχει ουρα στο ταμειο...εχουμε θεματακι!

Ρε σεις πολλα θελω να γραψω αλλα παντα τα ξεχναω...

Νατασουλα πες τι ακριβως μποτες πηρες!Και πόσο!!!Εγω μια μεχρι την γαμπα γκρι και ενα μποτακι κατω απο τη γαμπα με γουνακι απο αστραγαλο μεχρι γαμπα..καπως χακι ειναι αυτο...ή καφεχακι...

Δεν θελω να πω τπι για το διαγγελμα χθες...Εμεινα :o:o:shock::shock::shock: Και η φαση ειναι πως τουτος ειναι πολυ καλος στο λογο...ψυχραιμος κλπ...Φοβαμαι πως πειθει τα προβατα...τα μαλλια μου πεσανε!Ειπα δε θα πω τπτ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Μιτσάκη :D:D:D καλό ταξίδι, καλά να περάσετε :x

Λένα τι να σου πω, δεν ξέρω για την πιπίλα τι θα έκανα....εκείνη την στιγμή όμως θα τον αγκάλιαζα και θα του εξηγούσα, θα του θύμιζα ότι εκείνος την πέταξε και ότι μπορεί να έχει ένα άλλο ζωάκι ή κάτι παρόμοιο κοντά του!!! ;) καλά σίγουρα τα έχεις κάνει αυτά, αλλά λέμε....

για το στήθος δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν μου έτυχε :?

περαστικά όμως :x

κορίτσια και εμείς όταν πάμε ΣΜ με ένα παιδί καλά κάθεται, ο συνδυασμός των 2 είναι ο χαμός!!!! :lol::lol::lol::lol:

πάω να κάνω πρωινόν....σήμερα -12!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...