Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Μπονσουαρ κορες

τι κανετε;;;

εγω σκατα

ειναι :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

να σκασω ρε γμτ!!!!

Μαντεψτε απο τι κανει ωτιτιδα;;;;

Απο αλλεργικες ρινιτηδες....

υπαρχει η γεννετικη προδιαθεση καιαπο κει και περα καταλαβενετε..καθε ιωση οσο μικρη και ναειναι ενεργοποιει τον μηχανισμο...ε και μετα

και ξερετε τι σημαινει αυτο...

ηλεκτρικη- ξεσκονησμα-σφουγγαρισμα μερα παρα μερα...για κανενα χρονο τουλαχιστων...

π[ου να μη θηλαζα κι'ολας...

αχ παιδια ειμαι να σκασω...χανω ωρες παιχνιδιου με τα ζουζουνια μου εξαιτιας αυτου...σημερα καναμε και μια βολτιτσα στο κεντρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε χρυσα πως τν πετυχες και αυτον ετσι ?!!!! :lol::lol::lol:

σορι που γελαω ....δυο στα δυο !!πες τον Ο οτι αν θελεικαι τριτο θα καθαριζει αυτος :lol::lol::lol::lol:

οκσορι που γελαω .....δες το θετικα τουλαχιστον ξερεις τι εχει ......και θα κανεις και σωμα με τοση δουλεια στο σπιτι :D:D:D:D ...οκ δεν τρωγομαι ακομα γελαω :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααας :D

Τόσο πολύ με ξεαγχώσατε χθες με το ύψος που τελικά δεν τη ξαναμέτρησα :? Και δεν την πάω και για εξετάσεις. Ταλαιπωρία δεν είναι? :roll:

Φιλενάδα δε με άγχωσε το 88. Αλλά το ότι δεν είχε πάρει το αναμενόμενο. Είχε πέσει (φαινομενικά) σχεδόν δυο καμπύλες κάτω...

Πάντως δε νομίζω να γίνει πολύ ψηλή (όχι ότι με νοιάζει). Έχει το σώμα του πατέρα της, που έχει το σώμα της μάνας του, που είναι λίγο κοντούλα :P Χαραμίστηκε το γονίδιο των δίμετρων ποδιών μου :lol:

Καρολινάκι καλά αποτελέσματα αν και είμαι 100% σίγουρη ότι θα είναι τέλεια ;)

Χρύσα ΚΑΙ ο μικρός αλλεργίες? :o

Καλά αν ερχόσασταν σπίτι μου δε θα τη βγάζατε καθαρή.... Μια φορά την εβδομάδα σκουπίζω :oops: Κι έχουμε και μάλλινα χαλιά που βγάζουν πολλ χνούδια :oops:

Μήπως ρε συ δεν είναι έτοιμος ο μικρός να φάει? Πολλά παιδάκια με αλλεργίες αργούν να ξεκινήσουν τις στερεές...

Αφροδίτη τώρα που το θυμήθηκα.... έλεγες για τον (απο)θηλασμό του Μ. Έχεις δοκιμάσει να του βάλεις κάποιους περιορισμούς? Το λέω γιατί κι εγώ ένιωθα σε πολλές φάσεις ότι δε θέλω να θηλάζει άλλο αλλά από τότε που έβαλα περιορισμούς δε με ενοχλεί πλέον. Ας συνεχίσει έτσι όσο θέλει... πχ... έχουμε κόψει τους θηλασμούς έξω (εκτός από ιδιαίτερες περιπτώσεις, όπως αν χτυπήσει πολύ), στο σπίτι θηλάζουμε μόνο στον καναπέ, τη νύχτα τέλος το πιπίλισμα για να αποκοιμηθεί, αν τη βλέπω οτι κολλάει μετράμε μέρχι το 10 και το αφήνει μόνη της (το έχει βρει σαν παιχνίδι)...τι άλλο..... αυτά κυρίως. Νομίζω οι περιορισμοί βοηθάνε στον σταδιακό αποθηλασμό.

Για καθισματάκια δεν ξέρω να σου πω. Εμείς έχουμε ακόμα το μπι-σέιφ, ανάποδα και θα το κρατήσουμε όσο περισσότερο γίνεται...

Αργυρούλα κούκλος ο πειρατής! Εδώ δε γιορτάζουν απόκριες δυστυχώς...

Τι άλλο λέγατε? :roll: Πάω να ρίξω άλλη μια ματιά γιατί βαριέμαι να δουλεψω (πρωτότυπο :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αστα να πανε...λεω να παω να παιξωκανα Τζοκερ....τι στο διαγαλο....απο τα 1,3 εκατομριακια...δεν θα τυχω κανα κατοσταρι :lol::lol::lol::lol:

Περαν της πλακας με τις στεναχωριεσ και τα τρεχαματα ηδη εχασα μερικα ακομα απο κοιλια και μποτια..φου μου χωρανε 2 παντελονια μου και μια φουστα...

πρεπει να χασω και στα μπρατσα λιγα..θα αρχισω τωρα ομως....

Επισης αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ειμαιοριακα στις αντλησεις..με το ζορι 50 μλ βγαζω..αφου μινει το στηθος κανα 6 ωρο..απο βδομαδα περιμενω και περιοδο..οπο στανταρ μειωνετε η ποσοτητα που αντλω...

ευτυχως ακομα εψω αποθεμα...αλλα πρεπει να αντικαταστησει εστω 1 γευμα το συντομοτερο...

Μαγδουλινι μου φιλια!!!!...

δεν εχω περιθωρια ρε....η θα φαει φαη...η θα πινει σκονη...καποια στιγμη η τραπεζα θα γινει σαν τον τραπεζικο μου..που εχει αυτη τι στιγμηβ 2.37 ευρω..και αυτο τον μινα δεν εβαλα ουτε καν 10 ευρω στην ακρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλιωσα με τη Μαρία που διατυμπανίζει ότι προτιμάει να πίνει ανθρώπινο γάλα από γάλα αγελάδας :lol::lol::lol:

Να πάρεις από τη Νατάσα-φρικιό ρε συ αν είναι, που είναι και 100% βιολογικό μ'αυτά που τρώει :lol:

Χρύσα άμα δε θέλει να φάει, δε θα φάει. Δώσε σκόνη σε τελική. Τι διαφορά έχει από το να δίνεις κρέμες? Αφού κι αυτές έχουν γάλα σκόνη μέσα.

Είναι ζόρι πάντως να μην ανοίγει το μωρό το στόμα.... Γίνονται τα νεύρα σου τσανταλάκια από το φτιάξε, λιώσε, πέτα...

Τελικά τη μπισκοτόκρεμα την έφαγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα εχω περιορισμους ,πχ θηλαζει μονο για 2 λεπτα και οταν παμε για υπνο .

οκ οταν ειναι αρρωστος θηλαζει οποτε θελει .

α ναι καλε τι εγινε με την μπισκοτοκρεμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δε δινω κρεμες...πηρα κατι της χολε που τις φτιαχνεις με νερο..αλλα ειναι τοσο μπλιαχ που λογικονα μη τις φαει

Θα ξανακανω αποπειρα να του δοσω φρουτα η/και λαχανικα το ΣΚ- εοπαμε να περασει η φαση της αρωστιας και ξαναδοκιμαζουμε..

ε αμα δεν φαει και τοτε..θα ανοιξω την μπισκοτοκρεμα..το πολυ πολυ να τη φαω εγω

Εντομεταξη...εκανε εμετο 2φορες απο τον βηχα και λεω μηπως τονβ επιρεασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσα....χμμμμ οταν θα τελειωνεις απο δουλειες στο σπιτι σου θα περνας και απ το δικο μου!

εεεεε φανταστικη κουμπαρουλα?

τωρα σχετικα με τις αλλεργιες.....υπομονη...σκεψου...εμεις ζουμε μονιμα με το αγχος...καθημερινα την ψαχνουμε...λεει "με ξυνει " και σκεφτομαστε ποιο εφημερευει...!

οσο για το γαλα....ολογικο να μην βγαζεις τοσο πολυ μετα απο τοσο καιρο...γοατι δεν ξεκινας μαγια μπυρας?

παντως τα παιδιακια που εχουν προδιαθεση για αλλεργιες αρχουν να δοκιμασουν στερεες τροφες!

η Μ-Ι ξεκινησε γυρω στους 10 μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν έχω 38 [smilie=sad4.gif]

Αναστασία γκαντεμόσαυρε [smilie=argue.gif]

έχω όμως μάσκα στο πρόσωπο μια πολύ ωραία της Απιβίτα μου την έφερε η αδερφή! Πολύ φρεσκάδα...

Πίνω και έναν καπουτσίνο να πάνε κάτω τα φαρμάκια..

Αύριο λέω να απεργήσω, να πάω στην πορεία αμα είμαι καλά :roll:

Η Φ κοιμάται

Ο Γ πήγε με την Ι κάτω που είχαν θεατρικό παιχνίδι και ρώτησαν για τα κορίτσια

Λοιπόν είναι 1 φορά την εβδομάδα από 1,5 ώρα και είναι 15 ευρώ και αν θέλουμε μπορούν να ξεκινήσουν από την επόμενη Πέμπτη. Αλλά πέρνουν από 3,5 και πάνω. Οπότε ή θα πάρουν και τις 2 ή δε στέλνουμε καμία φέτος. Κρίμα η Φ να μένει μόνη της όταν λείπει η Ι

Πάω να βγάλω τη μάσκα και έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καναλια εχουν μακακιες....δεν μπορω να τις ακουω αλλο!

μας δουλευουν και εμεις πρεπει να τα πιστεψουμε!

Μαρια να πας αν εισαι καλα!

ολοι πρεπει να παμε!

εβγαλα τα ριχταρια του καναπε...αλλα δεν εχω κουραγιο να βαλω αλλα και να βαλω και ηλεκτρικη!

αχ ..οταν τα οικονιμισω θα βαλω καλλυματα!

με κουραζουν τα ριχταρια!

εφτιαξα τα δωρακια των επισκεπτων μας στο μαιευτηριο!

εκρεμουν τα καρτελακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρύσα κουράγιο ρε μανούλα!!!Απελπίστηκα και μόνο που σε διάβασα....

Απ'ότι κατάλαβα τα ίδια έκανες και στον Χ;Πω πω...βασικά και εγώ μερα παρά μέρα τα κάνω αυτά(ο άντρας μου κυρίως :lol::lol: )αλλά άλλο να τα κάνεις υποχρεωτικά...ευτυχώς είναι μόνο για κάνα χρόνο,λέω εγώ τώρα...

Έχεις πολλά για ξεσκόνισμα;

Και τέλος πες κανένα μυστικό να χασω κανένα ριμαδοκιλό :twisted::twisted::twisted: μόνο εγώ δεν χάνω γμτ....

Βασικά η Πατσούρου και ο γυναικολόγος μου μου είπαν ότι με έχει μπλοκάρει ο θηλασμός,οι περισσότερες χάνουν εγώ....να ο γκαντεμόσαυρος ποιος είναι!

Μαρία ποια μάσκα απιβίτα έκανες;Χθες έκανα με αλόη,πολύ καλή,ενυδατική.Έχω και με πορτοκάλι,πράνινο άργιλο και αγγούρι.Μου αρέσουν πολύ!

Περαστικά σου κιόλας ρε κορίτσι

Η δικιά μου θηλάζει ακόμη μία φορά το πρωί για κανα 5λεπτο,την πιπίλα δεν την αντέχω πια,δεν της το επιτρέπω,δάκρυζαν τα μάτια μου σας λέω,πολύ χάλια(τόση πιπίλα που έκανε)

Τυγχάνει να ζητάει και κατά την διάρκεια της μέρας αλλά της αποσπώ την προσοχή με κάτι άλλο,πιάνει,άρα ζητάει γιατί βαριέται!

Την έχω στην πεθερά,πήγε ο άντρας μου να τη φέρει,τι ηρεμία :D:D ,αλλά μου έλειψε το σκατό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα που είναι όλες?συνδέθηκα πριν από καμμιά ώρα ,τελικά πήγα να μαγειρέψω..έκτοτε μόνο μια δημοσίευση?συνήθως δεν σας προλαβαίνω!!! δεν διαβασα περαν της τελευταίας σελίδας :oops: όλο το μεσημέρι έβαφα κορνιζάκια ,οποια θέλει μπορεί να περάσει να τα δεί.. έκανα μακαρόνια με κεφτέδες σε σάλτσα,κεφτέδες με κεφαλοτύρι.... μολις τσακισα ενα πιατο :oops: ε μετα το μεσημεριανο σπανακορυζο ειχα λυσσάξει για τσιτσι :oops: Μαρία περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να πω:Πόσο ακριβό είναι το φιλέτο μοσχάρι;Το πλήρωσα 23 ευρώ :o:o:o:o 26 είχε το κιλό,δεν το ήξερα ότι είναι τόσο ακριβό.....

Του χρόνου θα ξαναφάμε....πεντανόστιμο έγινε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ ειδες που ολα ηταν καλα?

οταν βγει να τον μαλωσεις για οσα περασες!

τωρα μπορεις να ηρεμησεις...!

ποια μπορει να παρει τη Μ-ι για 1 βραδυ?

την εχω ετοιμη μπανιαρισμενη και με πυζαμες....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki και εγω το ειδιο με τον θηλασμο και τα κιλα ...γκαντεμοσαυρος και εγω :D

οσο διαιτα και να κανω δεν ,δεν λεει να ξεκολλσει η ζυγαρια ,και στον Μ τα ιδια ,πρεπει να μου ερθει η περιοδος για να αρχισω να χανω ....και μην ξανα ακουσω τον παπαβενση να λεει με σιγουρια οτι χανεις κιλα στον θηλασμο και κατι θα τρωμε για να μην χανουμε γιατι θα τον γκαστροσω να δει τι θα πει βερικοκο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι σου ειπαι η Πατσουρου για αυτο το θεμα για πες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καρολλλλλ :x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ετσι ειναι τα αγορια...καλα παιδια :P:P

πηγα στη βενετια..μα τι τελειο σπιτι..οκ θελει τρελη ανακαινιση..αλλα αν γιενια θα γινει απ τα καλυτερα σπιτια που εχω δει...εκανε κ μια μηλοπιτααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες κοριτσακι μου ειδες !!! στο ειπα εγω οτι ο μπεμπης σου ειναι καλα !!!

αντε ξανα ελα τωρα στην εποχη μας μην σε πατησει κανενα μαμουθ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re xrysa δηλ εσυ κ το μητσακι μας ειστε φτυσμενες..μια ζωη στη ταλαιπωρια? :o:o:o

τι να πω..κουραγιο μαναααααααααααααααααα

αντωνια σε βλεπω :x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*

α εκανα ξανα μανα εξετασεις θυροειδη..τα ιδια δηλ με οριο 0.3-0.5 εγω παλι εχω 0.1 ενω στη κρητη ειχα 0

νατασα ποιο ενδοκρινολογο εχεις ρεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωναξα τοσο πολυ που με πονεσε η κοιλια μου!

τωρα νοιωω χαλια....

αν ηταν διπλα μου μπορει και να μην ελεγχα το χερι μου!

ευτυχως!

εχω απιστευτα νευρα...και τυψεις!

της ζητω να μην φωναζει και λες και το κανει εσκεμενα...ερχεταικαι φωναζει οπου ειμαι!

φευγω κια με ακολουθει...μπαινω να κατουρησω και μου χτυπα τν πορτα...

μα ουτε μεικα λεπτα κατουρηματος δεν μπορω να απολαυσω?

εχει γινει πολυ απαιτητικη...τα θελει ολα στγμη που τα ζητα...δεν μπορει να περιμενει...

επησις πολυ γλωσσου....τς λες μαζεψε τα παιχνιδια σου και σου λεει "ωωωωω ολο εγωμαζευω...μαζεψε και εσυ τιποτα....!

σημερα δεν ειναι η μερα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλοοοοοο!!! Τι κανετε?

Καρολ ποσο χαρηκα!!!!!! Ειδες που ολα ηταν τελεια τελικα? :D

Βικακη μαζι με το δεμα επρεπε να στειλεις και την Μ-Ι :lol: Ανετα στην κραταω για οσο θες! :D

Νατασουλα περαστικα σου! Μα τοσο σιχασιαρης ο Μ.? :shock:

Νατασα να το κανεις το μπλογκ ρε συ! Εστω και αν γραφεις αραια και που. Καθε μερα εκει θα ειμαι! :) Και οχι δεν εισαι φρικιο μην ακουω χαζα! Μακαρι ολες να ειχαμε τις γνωσεις σου!

Αργυ κουκλος ο Λ!!! Πολυ του παει η στολη φτου φτου! Η Ρ. πως ειναι? Παραπονιεται οτι ποναει ακομα?

Θου ετσι τα δευτερα παντα ειναι πιο ριγμενα..χθες συνηδιτοποιησα(το σκοτωσα) :lol: πως στην Ε. εβγαζα συνεχεια φωτο κτλ. και τωρα με τον Γ. οχι και τοσες πολλες, βασικα δεν εχω τον χρονο..ασε που μολις με δουν με την καμερα στο χερι πεφτουν και τα 2 πανω μου :lol: Μπραβο στον Π. για τα βηματακια. Ειναι θεμα ημερων να περπατησει θα δεις!

Μαρακι περαστικα σας! Καλο αποτελεσμα ειχε η μασκα? Μραβο και για την εργασια! :ymapplause: Παντα τετοια!

Χρυσα οχι ρε γμτ. και ο μικρος αλλεργια.. :( Στειλτον σε μενα που σκουπιζω-σφουγγαριζω καθε μερα. Ξεσκονισμα καθε δευτερη. ;) Μια χαρα τα πας με τα κιλα!! :ymapplause:

Αναστασια τοσο πολλα χιονια εχετε εκει? Σε ποιο χωριο μενεις αληθεια και εισαι τοσο μακρια απο την Θεσσαλονικη? :roll: Βαλε καμια φωτο την Αννυ στα χιονια!

Κατερινακι χαρηκα που σε ξαναειδα! Μια χαρα με το πιπιλισμα..εμενα πιπιλαει ακομα για να κοιμηθει αλλα ευτυχως οχι τοσο πολυ ωρα οσο παλια. Τυχερη που σου κανει ο αντρας σου δουλειες!

Μαγδακι αληθεια δεν γιορταζουν εκει αποκριες? Βρε τους κρυοκωλους! Τελεια με το Μαρκελλακι που εχει στρωσει, να δουμε εμεις ποτε θα στρωσουμε :roll:

Συμπεθερα σε βλεπω εμφανισου γιατι μας ελειψες! :YMHUG::x

Εδω χιονιζει ολη μερα αλλα το στρωνει μονο εκει που δεν πατιεται. Παω να κανω καμια ασκηση..καλο βραδυ σε ολες! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...