Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

νατασουλι μου συγνωμη μπερδευτηκα :oops::oops::oops: δαναη ηθελα να πω...αχ αυτος ο μπομπιρας μου χει παρει τα μυαλα.... :lol::lol::lol: δεν φταιω εγω..ο ποντικουλης φταιει...ειπα να μην τον βγαλω και αυτον παπενιο... :lol::lol::lol:

φραν μου τα οριστικα τ α παιρνω σε 20 εργασιμες μερες απο την τεταρτη που το κανα...αλλα τ απρωτα που βγηκαν ηταν τα πιο σημαντικα και δοξα τω θεω ηταν ολα καλα... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ!

περαστικα σε ολα τα παιδακια!

ησυχια σμερα στο τρεανακι...!

ολες οικογενειακα περναμε...

Λενακη μου....ειχε και στεκα αλλα δεν θυμαμαι που την βαλαμε...αν την βρω εγκαιρα θα την στειλω....αλλιως κανε της μουστακια και μην της φορας τιποτα!

να μας βαλεις φωτο!

εμεις σημερα τη μασκαρεψαμε...

πηγε εκκλησια και μετα ντυθηκε πριγκιπισσα μπλερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Πραγματικά νέκρα το τρενάκι το σκ.....

Εμείς καλά λέμε,με πονάει ο λαιμός και καίνε τα μάτια μου :(:( σαν κάτι να με γυροφέρνει αλλά εγώ δεν αρρωσταίνω ποτέ ρε γμτ,άντε να με πιάσει για μια μέρα,χαλάστηκα πολύ δεν θέλω :twisted::twisted:

Νατάσα να χαίρεστε το Ειρηνάκι σας!!!!!

Γερή να είναι να και να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!!

Περαστικά και στην Δανάη καημενούλα μου ταλαιπωρήθηκε το γιαβρί μου :(:(

Σας φιλώ πάω να στεγνώσω τα μαλλιά μου,θα δούμε ταινία πάλι και είπε θα φτιάξει πάλι ποπ κορν :twisted::twisted:

Χθες έφαγα μερικά :@):@):@)

Βίκυ τώρα σε είδα, τι είναι πριγκίπισσα μπλερ;

Στα χρόνια μας δεν το θυμάμαι αυτό :?:?:?

Α τωρα που το θυμήθηκα,εμένα η μαμά μου με έντυνε μικρή ολλανδέζα(ειμασταν Γερμανία τότε και ήταν επηρεασμένη),μα πόσο μισούσα αυτή τη στολή :evil::evil::evil:θυμάμαι που ντρεπόμουν να βγω από το σπίτι,το όνειρο μου ήταν να ντυθώ πριγκίπισσα και με έντυνε τυρού :evil::evil::evil:

Όταν ελέησε και με έντυσε πριγκίπισσα,το έκανε με μια στολή της γειτόνισσας που την είχε ρ'αψει η ίδια για την κόρη της,δεν μου άρεσε εννοείται......όπως καταλαβαίνετε το τραύμα μου είναι τόσο μεγάλο που μισώ τις απόκριες και τα μασκαρέματα ακόμη και τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να πω πριν διαβασω..χρονια πολλα ρηνουλα..να σε χαιρομαστε οοοολες μας...να μεινεις ετσι πως εισαι γτ εισαι κ γαμω :P:P:P:P [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

δευτερον :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ηρθε το μιτσακι μαςςςς

με πηρε τηλ..λεει υριο η μεθαυριο να βρεθουμε..μπορειτε αυριο?κοσμος ηταν κ λεει να συναντηθουμε οπου θελουμε..για πειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..πρεπει να τη στιελω μην..

τριτον..μα τι επεισοδια γινονται :cry::cry::cry::cry::cry:

τεταρτον σας παρακαλω πειτε μου ποιες θα ερθετε στο παρτυ κ ποσα ατομα :oops::oops: εγω ελεγα να τα κανω κυριακη απογευμα αλλα μου βγηκε το σκατο ματς παοκ αρης.. :twisted::twisted::twisted: με επρηξε ο αντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα...http://www.barbie.gr/charm_school/products.swf

δεν ειναι η πριγκιπισσες τς εποχης μας!

χαχχαχα τυρου!

νοιωθω μια αηδια...για ολα!

αν ειναι δυνατον...δεν βλεπουν?

τι αλλο θα κανουν?

Μαρια οχι γιατι?

τι εγινε?

στερεψαν?

τα πηραν και εξαφανιστηκαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω το ακουσα..δε μπορεις λενε να βγαλεις..τα μπλοκαραν :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o λτε???????/

αφρο μου 18+19 εχουν γενεθλια..αι λοβ γιου...

κομματια ειμαι..ο μικρος ειναι ανυσηχος το βραδυ απο μυξες..

τα ξημερωματα απλα κλαει..δηλ κατα της 7 κ μετα

κ κανει που κ που εμετο..πριν εβγαλε τα εντερα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα χρονια πολλα στην ειρηνουλα! :D:D:D:D

όλα τα καλα του κοσμου πάνω της να ερθουν κ να ειναι παντα χαμογελαστή!! :D:D:D

χαιρομαι που η Δαναη καλυτερευει..ταλαιπωρηθηκε η καημενουλα.. :(

ευτυχως τη σκαπουλαρατε εσεις!

θου εγω και ο γιωργος,2 ατομα! :lol::lol::lol::lol: για ποτε λες να τα κανεις;

αυριο πειτε αν θα δουμε τη δημητρουλα για να κανονισω να παω νωρις στον ωριλα τον γιωργο!

μαρια αυριο εγω λεω να παω στο ατμ για αναληψη..μη μου βαζεις ιδεα οτι μπορει να μην εχει χρηματα γιατι θα φουνταρω!

αχ αλλα δε γραφω..εχω νευραααα..εκανα πολλη ωρα να κοιμησω τον γιωργο..κ αρχισα να ουρλιαζω..κ να λεω ψιθυριστα οτι βρισια μου ερχοταν..κ μετα ηρθε ο χ. κ τον κοιμησε γιατι εγω εβραζα..

κ το χειροτερο..δε το μετανιωσα.. :oops::oops: μα μα εσκασε..

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μπορω κ αριο απογευμα κ τριτη...που??μη πειτε κεντρο.με τα 2 να ερθω δυσκολο :oops:

αχ θα με βριζει η αναστασια κ λοιπες.οκ οπου θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

αργυρουλα αυτο εκανα κ εγω χτες, του ειπα οτι την ειχε πεταξει αυτος γιατι του ειχε βγαλει τα σπθρακια στο στομα κ σημερα μου ζητουσε παλι την πιπιλα κ μετα μου ζητουσε αυτοκολλητα :lol: οτι ναναι!

σημερα κοιμηθηκε πιο ηρεμα παντως, ελπιζω να ηρεμησει

εχω κ τη μανα μου που μου λεει οτι του την εκοψαπολυ νωρις (!!!) κ αν δεν του περασει σε κανα 2 βδομ να του παρω αλλη :lol::lol::lol:

καρολ μιλησες με το γιατρο σου για το πονακι?

αναστασι μου δεν ειναι κοκκινο εξωτερικα ουτε πρησμενο ουτε κανω ωρα να θηλασω απο εκει

απλα με ποναει οταν πινει ο μικρος εσωτερικα, σε ανεκτο επιπεδο βεβαια

γιωτα τι θεμα εχετε? δεν κοιμαται ακομα η μικρη?

αφρο πιο μερα εχουν γενεθλια τα καμαρια της θου!

νενι τι κανεις?

νατασα να χαιρεστε το κοριτσακι σας!! γερη δυνατη κ παντα τυχερη στη ζωη της!

περαστικα κ στη δαναη..

θου εμεις εκτος απροοπτου θα ερθουμε!

αν κανονισετε καφε στειλε μηνυμα! α για καφε ουτεε εγω μπορω κεντρο :oops:

σε πεθυμησα ρε!! κ εσενα κ την αλλη τη μουρλη! να δω ποτε θα ξαναβρεθουμε οι 3 μας!

για τα ατμ μην αγχωνεστε. προφανωες εβγαλαν τα λεφτα απο τις τραπεζες επειδη φοβηθηκαν με τα επεισοδια, μην σπασουν κ τα παρουν

θου περαστικα στο ζυμαρουλη!

το πουλακι μου.. εμενα ο μικρος ακομα βηχει ελεος!

ελενα ευκολα την κοψατε εσεις την πιπιλα?

ιουλια αν σε παρηγορει κ εγω σημερα το πρωι ουρλιαζα στον ανασταση

δεν ειχα κοιμηθει ολο το βραδυ. πηγα για υπνο 12, 2 ξυπνησε ο μικρος κ κοιμηθηκε 3.30, ο αναστασης εκλαιγε απο τις 4 μεχρι τις 5.30, 6 σηκωθηκε παλι ο μικρος κ κοιμηθηκε 7 κ ο αναστασης αρχισε να χοροποδαει πανω στο κεφαλι μου απο τις 8

κ ειχε κ το θρασσος να μου λεει σηκω μαμα αντε, περασε η ωρα :lol: παμε μεσα!

του ειπα να παει με τον τολη, αυτος αρχισε να χτυπιεται οτι θελει εμενα, πατησα καααααααααατι φωνες :oops::oops::oops::oops: πω πω.. πολυ υστερω ειμαι τελικα

κ τελικα σηκωθηκα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντρεπεσαι να με ρωτησεις? :evil::evil::evil::evil::evil: υστερω ε υστερω :lol::lol::lol::lol:

καρολ εισαι κλαυτερα?

χαχαχαχαχαχαχαχα

ξερεις τι εννοουσα? πιο μεΤα 8-) χαχαχαχαχαχα

θυμαμαι ρε! 18 ο μικρος κ 19 ο θοδ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα....Νιωθω μια αηδια με ολα αυτα που γινονται στην Ελλαδα...δεν εχω τι να πω..ξεφτιλες ξεπουλημενοι ολοι τους...

Νατασα περαστικα στην Δαναη, ξεχασα πριν να σου ευχηθω :oops: Ευχομαι να ειναι πολυ καλυτερα αυριο.

Βικακι σιγα ρε για το στεκακι, και να το βρεις μην το στειλεις. Θα της κανω 2 μουστακια και τελος η μπορει να βρω απο εδω αυτακια. Σιγα μην τα κρατησει βεβαια. Παντως εχει τρελαθει, καθε μερα με βαζει να της την φοραω :lol: Την Παρασκευη που ειναι το παρτυ της θα σας βαλω φωτο.

Λενα καθε μερα που θα περναει θα ειναι καλυτερα στο θεμα πιπιλα. Η Ε. ηθελε να κοιμαται με 5! Μια στο καθε χερι και να τις αλλαζει καθε 20 δευτερολεπτα. Ε σιγα σιγα χαναμε και απο μια ωσπου φτασαμε στις 3. Ενα βραδυ της ειπα σημερα ειναι η τελευταια μερα που κοιμασαι με πιπιλες, αυριο ειναι η μερα που περναει η νεραιδα και μαζευει τις πιπιλες απο τα μεγαλα παιδακια και τις παει στα μωρακια που δεν εχουν. Θα τις αφησω στο παραθυρο και θα ερθει να τις παρει. Ε μαζεψα τις 2 και την τριτη δεν την εβρισκα με τιποτα. Λεω σιγα θα την βρω μεχρι να ερθει το βραδυ. Μολις πηγε να κοιμηθει την βρισκει αυτη μεσα στην παπλοματοθηκη. Ε μετα απο λιγες μερες ειπα παλι το ιδιο παραμυθι και τελος. Τις ζητησε 2 μερες οχι επιμονα και μετα αυτο ηταν.

Θου και εμεις θα ερθουμε :P

Καταψηφιστικαν τα μετρα.... Παω να διαβασω λιγο αν και δεν εχω μυαλο για τετοια με ολα αυτα που εγιναν..Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λένα της αδελφής μου 2 εβδομάδες έκανε να ηρεμήσει χωρίς πιπίλα, της είχε πει ο γιατρός 1,5 ετών να την κόψει οπωσδήποτε!!! :? και η αδελφή μου μαχαίρι, ταλαιπωρήθηκαν 2 εβδ. και μετά οκ.!!! :!:

Νατάσα πώς είναι η Δ. σήμερα? :x

ελα καλε ακομα το θυμασε !!! :P για το χιουμορ που εγραφα για τα παιδακια μονο εσυ απαντησες και σε πειραξα .

:evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

αφού ρώτησες, να μην απαντήσω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Δεν ξερω τι να πω...

Ειμαστε κ επισημως η μεγαλυτερη χωρα-πουτ@ν@ της ευρωπης!!!

Θουλη εγω λεω να βρε να βρεθουμε στη Θερμη!!! :lol::lol::lol::P:P:P Αλλωστε ειναι κ σωστος κανονας φιλοξενιας να αναγκασουμε την Δημητρουλα να τσακιστει να κανει μια ωρα αποσταση για να συναντησει τις αφεντιες μας!!! :lol::lol::lol: Λοιπον περα απο την πλακα..Οπου θελετε!Κανονιστε πλιιιιζ για αυριο...Οτι ωρα θελετε!Και σημερα θα μπορουσα απογευμα αλλα οχι πολυ χαλαρα...!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε;;

εμεις χαλια..

ειμαι παρα ποπλυ νευριασμενη..

χτες κοιτουσ ατο ΕΡΤ απο τη μια και ειδησεις απο την αλλη...ρε παιδια..αυτοι οι βουλευτες μας..νομιζουν οτι μιλανε σε προβατα;;;;;

ελεος ρε παιδια..

και λενε και τι...

αη στο διαγαλο ολοι τους καραγκιοζιδες που δεν εχουν δουλεψει ουτε μια μερα στη ζωη τους με τα κακομαθημενα παιδια τους..αχριστη φαρα...

Και ηθελα να ηξερα...τοσοι και τοσι αυτοκτονουν καθε μερα...για δε πανε μεχρι τη βουλη να αυτοπυρποληθουν να παρουν και κανεναν απο τους 300 αχριστους μαζι τους..θα παει στον παραδεισο..θα εχει κανει και κανενα καλο...

Φτανει..δε μιλαω αλλο...

Θα παρω τηλ το μιτσακι αμα ειναι να συναντηθουμε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω διαφονω καθετε με το αρθρο..

δεν ειμαι υπερ της εξοδου απο το ευρω για ευνοητου ςλογους..αλλα εχοντας συναισθηση του τι λεω...να βγουμε..ειμαστε εγκεφαλικα νεκρος ασθενης..χωρα χρεοκοπημενη εδω και καιρο που σαν τους ναρκομανεις ζουμε για την επομενη δοση...

υγεια δεν υπαρχει δω και πααααρα πολυ καιρο...παιδια δεν υπαρχει τα ταλευταια 20 χρονια...δεν υπηρχε ουτε οταν πηγαινα εγω σχολειο..

Θα επιβιωσουμε..εαν επιτελους ΟΛΟΙ καταλαβανουν και σταθουν στα ποδια τους..

τι νομιζετε οτι νοιαζονται για μας...σκατουλες...μονο η θεσουλα τους τους ενδιαφερει...

Ουτε η λογικη του ΣΥΡΙΖΑ με εκφραζει γιατι εχω ζησει σε μια χωρα που υπηρχε το καθεστος αυτο και πραγματηκα σου λεω οτι δεν προσφερει τιποτα παρα μονο ευνοει τους τεμπεληδες

Κανενας δεν αντιδραει σε αυτη τη χωρα παρα μονο εαν θηζουν τα προσωπικα τους συμφεροντα...

το θεμα ειανι οτι αργα η γρηγορα η κριση θα σε αγγιξει....το θεμα ειναι να αντιδρασεις ΠΡΙΝ σε αγγιξει...

Ειναι μηθος οτι η Ελλαδα δεν παραγει τιποτα..παραγουμε τα παντα να μαθουμε να τρωμε οτι παραγουμε..να ξοδευουμε οτι βγαζουμε..ολοι μαζι...

Και τυο λεω εντελκως συνειδητα..γιατι εαν βγουμε απο το Ευρω...ειναι πολυ πιθανο να μεινω εγω χωρις δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο με το κλιμα μας σημερα ....ο Πανουλης μου πιαστηκε και σηκωθηκε ορθιος μεσα στο παρκο !!!

δεν εχω ορεξη να πω τιποτα ...εχω πολλα αλλα ....αλλα δεν θα βρισω ουτε πολιτικους ουτε ματατζιδες ....δεν θα υποβαλω τον εαυτο μου σε κατι τετοιο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανησυχητικό, πάντως, είναι και το γεγονός ότι η γνώμη του λαού δεν μετράει!!! :!: ας βγαίνουν στους δρόμους, ας καίνε, ας, ας ας.......αφού οι 300 θα κάνουν αυτό που θέλουν......αλλού η αγανάκτηση του λαού θα "ακούγονταν" στην Ελλ. δεν ξέρω τι συμβάινει!!!

εδώ χιονίζει :evil::evil::evil::evil:

και χθες πάμε στην σοφίτα και βλέπουμε να στάζει νερό το ταβάνι!!! :o:o:o .....βάλαμε 7 κουβάδες, βέβαια σταγόνες έσταζε, αλλά θέλει φτιάξιμο!!! :!::!:

Αφρο ήθελα να σε ρωτήσω, έβαλες τον Μ. στην κουκέτα ψηλά? τι έγινε?

μπράβο στον Πανούλη :D:ymapplause:

Η Γωγώ γύρισαν σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον εβαλα ....οταν θα παω τον Πανουλη στο κρεβατι (το κατω της κουκετας) θα παω τον Μ πανω ...η λιγο πριν .

αργυρο δεν εχουμε δημοκρατια !!!!αν ειχαμε θα μας ακουγαν ,εχουμε τρομοκρατια ,χουντα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...