Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!!

τζουλ, απλά δεν παίζεσαι!!!

νομίζω ότι δεν έχετε καταλάβει την κατάστασή μου...

να σας την ξαναεξηγήσω...

τα διδυμάκια μου είναι μονοχοριακά και μονοαμνιακά.

δηλαδή, μοιράζονται τον ίδιο πλακούντα και το ίδιο αμνιακό υγρό.

είναι η δυσκολότερη μορφή δίδυμης κύησης...

τα έμβρυα πρέπει να συνεργαστούν σωστά έτσι ώστε να μοιραστούν σωστά τον πλακούντα.

αν δεν το κάνουν, η μόνη σωτηρία είναι να πάμε στον νικολαΐδη (αγγλία) και να κάνει διαχωρισμό του πλακούντα (και δεν έχει σίγουρα αποτελέσματα).

άλλος κίδυνος είναι να μπερδευτούν οι ομφάλιοι λώροι...

κατ΄αρχάς πρέπει να αποκλείσουμε την περίπτωση σιαμαίων (αυτό θα γίνει στις 10 βδομάδες).

υπάρχουν 30% πιθανότητες να πεθάνουν μέσα μου ανά πάσα στιγμή...

αν συμβεί αυτό σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, θα πρέπει να υποστώ τη διαδικασία γέννας και να γεννήσω νεκρά μωρά.

το όριο που μου έδωσε ο νικολαΐδης για να γεννήσω είναι 32- 34 βδομάδες.

άρα υπάρχουν πολλές πιθανότητες να γεννήσω πολύ πιο πριν.

όλες ξέρετε τι σημαίνει προωρότητα και ειδικά πριν τις 32 βδομάδες.

ο γιατρός που είπε στη δική μου για διακοπή της κύησης ήταν διευθυντής στο δημόσιο νοσοκομείο.

ιδιότευσε πριν από λίγα χρόνια.

το είπε από καθαρή εμπειρία πάνω σ' αυτού του είδους εγκυμοσύνες.

καταλαβαίνεται τώρα γιατί είμαι αγχωμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...

φοβερος ο χθεσινος σας διαλογος...ηταν και επικαιρος μιλωντας για αρχ....!!!

Τζουλια Κωστης ειναι ο αντρας της Μαριας!!!!εχει γενεθλια αυριο!!!!

τελικα καλυτερα που η δικη μου ειναι μεγαλη..παντως παρα το προβλημα της ολο και κατι πεταει αλλα ειναι σαν να ειμαστε κουφοι...

Σωσω ξερουμε και εμεις απο αυτα που δεν ημασταν τεχνικο...τι μας περασες :lol::lol::lol:

ο μικρος ειναι 18 κιλα...στον παιδικο δεν τρωει..σπιτι κανονικα οχι πολυ και τιποτα απαγορευμενο...ειναι ή γονιδιακο ή το γαλα..

Μαρια εχουν αναλαβει καποια πραγματα τα ασφαλιστικα ταμεια και το ποσο βγαινει απο εκει..η αληθεια ειναι οτι μου το εξηγησε αλλα δεν τη πολυπροσεχα :oops::oops:

ευτυχως δεν "επτωχευσαμεν"..βεβαια για μια ακομα φορα ο δεικτης πολιτισμου εφτασε στο ζενιθ... :(

σκεφτομουν και τη Φροσω χθες..ελπιζω ο αντρας της να μην ηταν στο Συνταγμα... ;);)

χθες τελικα δεν πηγαμε παρτυ παιδοτοπου γιατι τελειωσα απο το διαγωνισμα 6.30...για να μην τον κλεισω ομως πηγαμε σε φιλη με ενα αγορακι στα 8...καλα περασαμε δε μαζευοταν...

κοιμαται ακομα...προλαβα ηπια καφε...

καλη μερα σε ολες!!!!

Νανα ειναι οντως μια πολυ δυσκολη κατασταση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μετα απο πολυ πολυ καιρο.

καταρχην ειμαι στη σελ 4, που σας διαβαζω γιατι αλλιως δε θα προλαβω να γραψω.

Ηταν λιγο ζορικες οι μερες που περασαν.

Αρχικα να σας πω οτι ο Βασιλης ειναι αδυνατος και χλωμος οπως ειπε η παιδιατρος και του δινουμε βασιλικο πολτο και βιταμινες, μιας και εκτος που τον κυνηγαμε να φαει, δεν τρωει καθολου φρουτα.

Ο δε μικρος, μονο μικρο δεν τον λες.Σωστος γιγαντας!10 κιλα και βαλε!Να φανταστειτε βαπτιστικα θα του παρω 18-36 !!!Για τον Μαϊο μιλαω.Εχει σπασει ολα τα κοντερ, του φοραω εδω και καιρο 12-18!

Το κυριοτερο ομως δε σας το ειπα.

Μας βρηκε μια γριπη που δεν εχω αντιμετωπισει ποτέ στη ζωή μου.

Μας ισοπεδωσε ολους!Εμενα τον αντρα μου τη μανα μου τον πατερα μου τον αδερφο μου την πεθερα μου τον πεθερο μου που εκαναν ενα περασμα απο δω 2 ημερων-λογω επεμβασης του πεθερου μου-και κυριως τα παιδια!

Τα τσακισε τα παιδακια μου!Ο Βασιλακης μου 40,5 3 μερες το πουλακι μου!Και μενει 1,5 2 μερες απυρετος και ξανακανει 2ο κυκλο αυτη η γριπη και παλι πυρετο!

Ο μπεμπης τα ιδια ακριβως μονο με χαμηλοτερο πυρετο.

Π ρ ο σ ο χ η!Ειναι επιδημια!Δεν το εχουν ανακοινωσει επισημα αλλα ειναι νεα γριπη με στελεχος καινουργιο!Και δεν το λενε οι πουστηδες ενω κανει πνευμονια!Για να μας ξεπαστρεψουν μια και καλη!

Παιδια δεν παλευεται!Ημουν με 10 μερες αντιβιωση και δεν επεφτε ο πυρετος!

Τα παιδια σχεδον εβδομαδα ολοκληρη με πυρετο!

Κι οταν δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου, καταλαβαινετε πώς ειναι να περιποιεισαι 2 παιδια 2 γέρους κλπ κλπ!Τι να σας πειργραφω!

Ξερω πως αν ειναι να σας συμβει θα γινει, αλλα οσο μπορειτε κι οσο περναει απο το χερι σας προστατευστε τους εαυτους σας γιατι θα κολλησετε σογουρα τα παιδια.Οταν ερχεστε εσεις ή οι αντρες απο τη δουλεια, πεταξτε τα ρουχα σας, αλλαξτε μπλουζες κλπ και πλυντε χερια κλπ.

Σας ευχομαι ολοψυχα να μην το περασετε.Εγω νιωθω οτι παλεψα με ενα θηριο!

Αρκετα ομως.Δε θελω να σας αγχωσω, απλως δεν το λενε στα καναλια και εχω εκνευριστει παρα πολυ με αυτο!

Προλαβα να διαβασω οτι η Νανουκα εχει διδυμα!

Νανουκα μου με το καλο σου ευχομαι ολοψυχα!!!Μωρ΄τι καρπερη γυναικα πηρε ο Πετρος!

Σαν τη Φροσω!

Λες να ειναι 2 αγορακια;;; :lol::lol::lol::lol:

Ξυπνησε ο αδυνατουλης μου!

Πριν σας χαιρετησω να σας πω οτι μας ειπε η παιδιατρος οτι παιζει μεγαλο ρολο η ωρα που κοιμαται το παιδι, κι οτι πρεπει να κοιμαται πριν τις 10 γιατι μεχρι τοτε εκκρινεται η αυξητικη ορμονη.

Ενω ο δικος μου πηγαινε 1.00 για να κοιμηθει!Κι επαιζε μεγαλο ρολο στην αναπτυξη.

Τωρα τον βαζουμε σε προγραμμα σιγα σιγα.Εχει δυσκολιες τωρα στην αρχη.

και πρεπει και το μεσημερι να κοιμαται 1.00 προκειμενου να κοιμηθει νωρις το βραδυ.

Σας φιλω, επιζω να μπω συντομα να διαβασω τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες , καλα η Αθηνα πόλεμος μιλαμε...

σωπα ρε Ντομ ????? :shock: τετοιο πακετ εφαγες ??? Θεος φυλάξει :roll:

Νανουκα μου κατάλαβα ...ειναι επίφοβη η κατασταση ... όλα καλά να πάνε !!!

Μαρκερ Πολυχρονος , να τον χαιρεσαι !!!!!!!!

καλέ Χρυσουλα τι γάλα πίνει (εμενα το χει κοψει απο 18 μηνων) , να του παρω 1 τελάρο και του δικου μου :lol::lol: 18 κιλά ημουν δευτερα δημοτικου :lol::lol::lol::lol::lol: καλοζωησμένο παιδάκι , ψυχούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ, άλλο κακό να μη σας βρει!!!

Χρυσούλα, θα μεγαλώσει ο Θανούλης, θα γίνει 2 μέτρα παλικάρι και θα θυμάσαι ότι αγχωνόσουν που δεν έτρωγε στον παιδικό και θα γελάς!!!

ο δικός μου πρέπει να είναι γύρω στα 13.

δεν αγχώνομαι, όμως, γιατί τρώει πολύ καλά!!!

και όσπρια... και φρούτα... και σαλάτα...

και βλακειούλες... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως Ντομ και εμενα αυτη την ιωση περασε..οπως τα λες...

πω πω τα τελευταια να ειναι!!!!

Τζουλια αυριο εχει γενεθλια ο Κωστης!!συγκεντρωσου!!!!

μετα το gold ηπιε neslac και τωρα nounou kid...εφτασε και το μετρο :!:

Νανουκα θα με βολευε να τωρει στον παιδικο για να απαλλαχτω λιγο απο το καθημερινο μαγειρεμα :oops::oops: ..εμεις ειμαστε ευκολοι..εχουν φοβερο μενου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia

ημερα ειχαμε κατεβει αθηνα να κανει τσεκ απ ο κωστης - ο μπεμπης ο α' - τζούλια μου - που εχει γεννεθλια αυριο - αλλα σε ευχαριστω απο σημερα :lol::lol::lol:

καλα κανεις και αγχωνεσαι νανα μου -μακαρι να μην γινει τιποτα και ολα να πανε καλα

και θα τα κρατησεις να δεις οσο δεν παει - εδω περασες την πρωτη με δυσκολιες

χρυσουλα 18 ε

πωπω θεριο

φτου φτου το παιδακι

και αδυνατησε κιολας;

τελειωνει το παντεσπανι τωρα

χυθηκε ολος ο καφες πανω στε κεφακι μουυυυ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

18 kila και το παιδι σου δε τρωει;;καλα καλε,ακους τι γραφεις;;

καλημερτα και απο μας...

και εχεις παραπονο οτι δεν τρωει..

18 κιλα ;;;ακουσε εκει1!!κι εχεις και αγχος;;πες το μου!!

ρε παιδια το πος φτιαχνεται το μπλογκ ...δεν ανοιγει..μαρακι λες να του το κλεισανε;;

ντομ καλε..τι κανεις;;πως πας;τετοια φρικη με την ιωση;;

δεν εχω ακουσε ιτιποτα!!

εμεις καλα!!κανω πατατες φουρνου αλλα δε νομιζω να προλαβει να φαει το παιδι!!

αχαχα

αυριο πρωι γυναικολογο!!

το απογ θα ερθουν κατι φιλες..

αυριο η κουνιαδα απο τα χανια!!

1 χαρα!!

οι ξεφτιλες μονο τους κουκουλοφορους δειχνανε..καθικια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ ελα ρεσυ

ουτε εγω εχω ακουσει κατι

τοσο πολυ ε;

κολλησε και ο μικρος;

σωσω ερωτηση κρισεως

ποση ωρα πρεπει να εινει μεσα στο ψυγειο μεχρο να στολησεις

την αφησα 15 λεπτα και μολις οαω να το βγαλω το στερκι - επαθα εγκεφαλικο

καθησε ολοκληρη η τουρτα

το ξαναβαλα και το μαζεψα οσο μπορεσα που λεει ο λογος δλδ

αλλα μηπως πρεπει να μπει και λιγο καταψυξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΠΑΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ 8Α ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΤΑΙ ?????? ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο γιος μου ο επιδειξίας ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι η ωρα του γιογιο μάλλον , τον επιασα να χεζει στο χαλι ! :twisted: τι ευτυχία ... :lol::lol::lol::lol::lol: αλλά κάτσε να ανοιξει ο καιρος βρε πουλακι μου ...

φιδες ? κάνει λές ?? 8α το googlaro :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙ ! thnx για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαιπου βοηθησα :lol:

εμενα και οι 2 χαστηκαν πανω τους σημερα και τους ειχα με βρακι κανονικο :evil: πωπω δεν ξερω αλλα νιωθω πολυ κουρασμενη

ενω δεν δουλευω πολυ αυτο τον καιρο

και ναι η απολυτη δημιουργια

η κορυφαια τούρτα

η καταπληκτικη διακόσμηση

σας παρουσιαζεται πααρκατω :lol::lol::lol:

και μην πειτε τιποτα

η προσπαθεια μετραει :lol::lol:

post-8307-13873938793276_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καλα τόσο μακρυα ειναι το ζαχαροπλαστείο της γειτονιάς ??? :lol::lol::lol:

8α ρ8ει κανεις να φερει κανα γλυκό ? η 8α την βγαλετε στην υπογλυκαιμία ??? :lol::lol::lol::lol:

ωραια ειναι ρε , απλά too much καπρις και μαλτιζερς οπως ειχα προβλέψει ...

1 κορδέλα με αμυγδαλοπαστα δεν εκανες καλέ ? αφου δεν εβαλες και σπάγκο χαρταετου παλι καλα ... :lol::lol::lol::lol:

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να ζησει κ παλι !!! (μην τα ξαναλέω αυριο) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια τουρτα μαρκερ..μπραβο!!

να ζησει!!και να ειστε παντα καλα..αντε και με 1 τριτο!!

καντου 1 δωρο και συ..εμεις καλα..πηγαμε ζαχαροπ και πηραμε μαλτιζερς...

8 ευρω τα 600 γρ...αλλα αξιζει η τουρτα!!

ρε τζουλ τοσο πολυ χζεζει;;

πραγματικα ας περιμενει να ανοιξει ο καιρος!!!

μη ξεκινησεις απο τωρα..καηκες!!

ρυζι....ρυζογκοφρετα!!

ψωμι σκετο;;

φρυγανια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Εδώ το δίδυμο κάηκε στον πυρετό για 2 μέρες, καλύτερα άλλες 2 και ξανά μανά.

Τώρα έχουν πονόλαιμο και βήχα απίστευτο. Δεν μπορούν ούτε να κοιμηθούν ούτε να φάνε.

Πήγα παιδίατρο μόνο το Χριστ. και ήταν γεματη παιδάκια με 40 πυρετό και βήχα.

Σκατοίωση. Κι εμένα σήμερα πονάει λαιμός, κεφάλι και καούρες στο στομάχι.

Πλήρωσα 40ευρώ την επίσκεψη από κει που δεν πλήρωνα τίποτα.

Και μην με κακοχαρακτηρίσετε, σκέφτηκα πάλι καλά που δεν πήρα και το Φίλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristv koritsia για τα καλα σας λογια

αντε και του χρονου με το 3ο ετσι λεω και εγω

αλλα ο κωστας με την καμια - δεν εχουμε λεφταααα μου φωναζει :lol:

αλλα εγω εκει ακαθεκτη -που θα παει θα μου κατσει :lol::lol::lol:

βαλε και εσυ φωτο σωσω να δουμε

ναι βγαινουν ακριβα τα ρημαδια - μονο 5 ε μου κοστησαν και μενα τα μαλτιζερσ και τα πουρακια

φροσω μου το δημοσιο ειναι στον εοππυ - γιατι πληρωσες δεν καταλαβα - μπες στον καταλογο να δεις ποιοι γιατροι ειναι συμβεβλημενοι-και σθγα μην σε κακοχαρακτηρισουμε - εγω θα κακοχαρακτηρισω το γιτρο που ξερει οτι εχεις 3 παιδια και σου παιρνει τοσα λεφτα

ειναι η κωλοιωση που ελεγε η ντομ - τωρα θα κακοχαρικτηρεσετε εμενα βεβαια αλλα μακρυα απο μας - δεν θα αντεξω αλλη γκρινια

ο νικος εχει κοψεο το βραδινο το γαλα εδω και 1-1,5 βδομαδα

εκει που επεινε 300γρ και δεν το εφταναν κιολας - ξαφνηκα μαχαιρι

λεει οτι τον ποναει η κοιλια του οταν το πεινει

τωρα τι να πω - αληθεια μου φαινεται γιατι κλαιει να μην πιει γαλα - οσο και να τον μαλωνω και οσο και να τον δελεαζω

τι να πω λεω να τον παω στο γιατρο

αλλα θα δοκιμασω να αλλαξω και γαλατακι - να παρω κανα αντβανσ ας πουμε και μετα

ουυτε το πρωι πολυπινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ζουζούνες!!!

μάρκερ, όμορφη η τουρτίτσα του Κωστή...

μέχρι και την κορδέλα αντέγραψες... χαχαχα!!!

να μας πεις τις εντυπώσεις των καλεσμένων!!!

και να τον χαίρεσαι κιόλας!!!

πήγα και είδα τα ζουζούνια!!!

αναπνέουν... χαχαχα!!!

φαίνονται ενωμένα σε 2 σημεία, αλλά η γιατρός μου λέει ότι πιθανόν να είναι οι ομφάλιοι λώροι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!!

πως ειστε ολες σας σημερα???

Μαρια μου να τον χαιρεσαι τον αντρα σου να ειναι γερος να σας αντεχει :lol::lol::lol:

η τουρτα παρα πολυ καλη και πρωτοτυπη!!!!

Φροσω μου περαστικα σας!!!!παντως παιδιατρος εδω --οχι ο δικος μου --ενταγμενος στον εοπυ παιρνει και 20 ευρω την επισκεψη!!

Σωσωκα παροτι ειναι 18 δεν τρωει σαν παιδι με τοσα κιλα...εκει που ειχα συνηθισει τα μπουτακια του γεματα τωρα ειναι κοκαλιαρικα... :lol::lol::lol: πραγματικα καποια στιγμη θα ψαξω αν ειναι μυθος το περι βαρυκοκαλου ανθρωπου...

Τζουλια περαστικα στον Θανουλη...αυτο με το συνεχες χεσιμο τα εξαντλει τα παιδια...

το καλο ειναι οτι μου ζητησαν απο τον παιδικο να τους παω το γιογιο να τον αρχισουν σιγα σιγα :D:D:D:D

Νανουκα καλημερα!!!

εμεις τα ιδια...ο αντρας αρρωστος με στομαχι ελπιζω να μην ειναι ιωση και κολλησουμε δεν θα το αντεξω πραγματικα!!

ολο το βραδυ εκανε εμετουλη!! :?:?:? υποθετει οτι ειναι γιατι χθες εφαγε τα κερατα του...μαλλον ετρωγε ολο το μεσημερι και ολο το απογευμα διαφορα...αρκει να σας πω οτι ειχα αφησει κοτοπουλο μισο με μακαρονια και δε βρηκα ουτε κοκαλο...ολοκληρο κεικ και ειχε μεινει μονο μια φετα...το κεικ το συνοδευσε με 1 λιτρο γαλα...βγαλτε συμπερασμα..Νανουκα συγγνωμη αν σου ηρθε μια αηδια!!!

δουλεια τρελα νευρα ολα εχουν κανει κοιλια με τις αποκριες...εδω εχουμε κατι παιχνιδια κρυμμενους θησαυρους και τετοια που διαρκουν 2 εβδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...