Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

geia saς

καλα διαβαζω

ελα βρε φροσω σας βαζουν και προτζεκτ;

ευτυχως ειστε καλα στην υγεια και παντα να ειστε δλδ

οσο για τις βρισιες - τι να τον κανεις; - με τη δασκαλ το εχετε συζητησει;να σου πει καμια ιδεα

παντως εκτος απο τιμωρια και πολυ συζητηση τι αλλο μπορειτε να κανετε;

οσο για το μαλλι κοριτσια εαν θελετε σας βαζω φωτο

αρχιζω τη θεραπεια απο σημερα το βραδυ και βλεπουμε

θα παω στις 7 και σε αλλη μια και τι να πω

ευτυχως υοαρχουν ωραιες περούκες :cry:

ζζζζ ευχαριστω

τις ειδα μονο η μια μου κανει

η 1η και ετσι θα την κανω απλα και οτι βγει

εχε χαρη που αρεσει στον αντρουλη αλλιως σου ελεγα εγω εαν το εψαχνα τοσο πολυ :lol:

ουτε κρεας; ουτε γαλα;

πωπωωωωω - χαρα στο κουραγιο σας που μενετε εκει.

νανουκαααα τι κανουν τα σπορακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τζουλ τι θεραπειες έκανα εγω;

ή η διασημη στον αντρα μου;

εγω για εναν ανεξηγητο λογο - δεν ξερω απο που δλδ - πιθανολογω το μπαλκονι ειχα κολλησει μυρμηγγιες στο πελμα -και με ειχε προσεξει παρα πολυ -μου εκανε η ιδια τις θεραπειες και δεν μου αφησε ουτε σημαδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa εμ λεω και εγω νιαστηκες για μενα :lol::lol::lol::lol:

φυσικοθεραπευτης ειναι - κανει θεραπειες στη μεση της

εγω χανω το μαλλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι γουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ACTA στο φεις , στειλανε σε 1 φιλο μου που ειχε ανεβασει φωτο 1 υπουργου (αφου του τη σβησανε) απειλη οτι 8α τον σβησουν την επομενη :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες μας τι πίνεις και δε μας δίνεις Τζουλ!!!! Χαχαχαχχα

Γμτ δεν ανοιγει!!

Συνταγές εχει αλλα τελειες!

Θα δω πως μπορω αλλιώς να το βαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βαλτε και κανενα αλλο μπλογκ λεμε!!!

μαρακι να το βρεις...

τζουλ εφαγες τιποτα και σε πειραξε καλο μου;;

μπερδευτηκες;;

αληθεια λετε αυτο με την ακτα δε το ακουσα καθολου;;ςαλητες;;

η αδερφη μου ειπε να βγαλω κανενα φραγκο..αλλα δε το εκανα..οτι ειναι να γινει ας γινει..τι να πω!!!

μαρακι θεραπεια για τα μαλλια ξεκινησες;;

ελα ρε..παντως το καλοκαιρι δε φαινοταν..θα το θυμομουν..γιορταζει η χαρα σημερα..χρονια πολλα χαρα!!

μπηκε στο καινουργιο σπιτι ..ολα καλα λεει!!

ειναι και η αδερφη της και βοηθαει!!

αυριο ειμαι απογ στη δουλεια..

ελενη περαστικα σας ρε!!

καλα ωτιτιφα χωριςεκανενα συμπτωμα;;

αλλο παλι και αυτο!!

τζουλ τι εκανε ο νατρας σου με δουλεια;;περα απο το συνταγμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστειλα τον κωστα στο στελιο γιατι δεν λεει να κλεισει ματι και θα του τα κλεισω με το ζορι εγω εαν κατσω λιγο ακομα

ειμαστε 3 τεταρτα και παμε για 4 τωρα και εχει μισανοιχτα τα ματια μια τ κλεινει μια τα ανοιγει και δεν λεει να χαλαρωσει να κοιμηθει

τι σχεση εχει η ακτα η γνωστη να φανταστω που δινει και τις πιστοποιησεις με τους μλπογκερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai μαρκερ αυτη έστειλε συσταση σε 1 φιλο !!!

ρε εχουν αδειασει τα σουπερ μαρκετ (κ δεν εχω παρει τιποτα) :mrgreen:

σωσω 8α αναλάβει μάλλον το ιατρειο που 8α ανοιξει αυτή σαν Διευθηνση παλι ... κατα 90% αμην παναγια μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια ειναι αυτη η ακτα ρε παιδια;;

μιλανε παντως ολοι για χρεωκοπεια!!!

αν οχι κυριακη,στα κοντα!!

τι να πω!!

κριμα την ελλαδα!!

τιποτε αλλο και λυπαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι που τα λεγα κ μου λέγατε οτι τα παραλέω ...

πείναει ο κόσμος και πολλοι γύρω μου ! αφου τα βλέπω ...

τι ειναι η ακτα ? κοιτα

http://sxoliastesxwrissynora.wordpress. ... %BB%CE%B5/

αχχχχχ ΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε τα παραλες βρε τζούλια.....

Σε ποιο σουπερ πας;;;; Ενα συγκεκριμένο ας πουμε ειχε θέμα και δεν έφερνε τρόφιμα. Και δω τα ιδια. Τωρα άλλαξε νομιζω χερια το πηρε αλλος και υποτίθεται παει καλύτερα. Δε λεω όνομα ειναι αλυσίδα μεγάλη. Απο τις πιο μεγάλες.

Παμε κατα διαόλου, αυτο το συζητάμε καιρο.

Δε σας έλεγα οτι την ακούσαμε και μεις αεροδιαστημικα τωρα πια; Εννοω το νησί και φυσικα ολοι μας φοβόμαστε!

Ο μικρος δε μου τα λεει Καλα. Δε ξερω. Εχει έξαρση σίγουρα αλλα εχει και μυξες που δε μπορω να καταλαβω αν ειναι αλλερκικης φύσεως η ιωση.

Εμεις λέγαμε για τα μπλογκ. Οταν παίρνεις κατι απο απο μπλογκ τοτε οπως ειπε και η ζζζ πρώτα ζητάς άδεια και αν τη πάρεις γράφεις και τη πηγή απο κατω.

Τωρα το θέμα άκτα ειναι αλλου παπά ευαγγέλιο.

Ο αντρας σου ηταν Σύνταγμα Τζούλια;;;;; Τον ειδες στη τιβι;;;;;;; :lol:

Σωσω και σε σας είχανε συλλαλητήριο ε;

Δε ξερω ειλικρινά τι σκατα θα γίνει! Μπρος γκρεμός και πισω ρέμα! Των μεγάλων τα συμφέροντα παιζονται αυτη τη στιγμη εμεις ειμαστε μια τρίχα απο τα τέτοια τους......

Δε το πίστευα ποτε πως θα φτάναμε μεχρι εδω. Αλλα τωρα που φτάσαμε ( και δεν εχω δει και τίποτα ακομη) δε μου φαινεται και παράξενο........ Ολη αυτη η κλεψιά και η ρεμουλα μας πήγαινε με μαθηματική ακρίβεια στα σκατα. Και να πω οτι εκλεψα;;;;;; Με κλεψανε δεν εκλεψα ειναι το μονο σιγουρο. Καθαρματα.

Απλά στεναχωριεμαι. Κοιτάζω τον Διονύση και λεω τι σκατα θα βρει; Φοβάμαι ρε γμτ για πρώτη φορα στη ζωή μου.

Ένας ακομη λόγος που δε προχωράμε για 2ο ειναι και αυτος. Αφου μας τα έφερε ετσι και μετα έκατσε και η φάση με τον Διονύση λεμε ας περιμένουμε να περασει και το καλοκαιράκι να συνέλθει Καλα ο μικρουληςκαι μετα. Αλλα ειναι και το οικονομικό. Τωρα ναι εχουμε αλλα για ποσο;;;;;;;;;; Θα εχουμε αυριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε τα παραλες βρε τζούλια.....

Σε ποιο σουπερ πας;;;; Ενα συγκεκριμένο ας πουμε ειχε θέμα και δεν έφερνε τρόφιμα. Και δω τα ιδια. Τωρα άλλαξε νομιζω χερια το πηρε αλλος και υποτίθεται παει καλύτερα. Δε λεω όνομα ειναι αλυσίδα μεγάλη. Απο τις πιο μεγάλες.

Παμε κατα διαόλου, αυτο το συζητάμε καιρο.

Δε σας έλεγα οτι την ακούσαμε και μεις αεροδιαστημικα τωρα πια; Εννοω το νησί και φυσικα ολοι μας φοβόμαστε!

Ο μικρος δε μου τα λεει Καλα. Δε ξερω. Εχει έξαρση σίγουρα αλλα εχει και μυξες που δε μπορω να καταλαβω αν ειναι αλλερκικης φύσεως η ιωση.

Εμεις λέγαμε για τα μπλογκ. Οταν παίρνεις κατι απο απο μπλογκ τοτε οπως ειπε και η ζζζ πρώτα ζητάς άδεια και αν τη πάρεις γράφεις και τη πηγή απο κατω.

Τωρα το θέμα άκτα ειναι αλλου παπά ευαγγέλιο.

Ο αντρας σου ηταν Σύνταγμα Τζούλια;;;;; Τον ειδες στη τιβι;;;;;;; :lol:

Σωσω και σε σας είχανε συλλαλητήριο ε;

Δε ξερω ειλικρινά τι σκατα θα γίνει! Μπρος γκρεμός και πισω ρέμα! Των μεγάλων τα συμφέροντα παιζονται αυτη τη στιγμη εμεις ειμαστε μια τρίχα απο τα τέτοια τους......

Δε το πίστευα ποτε πως θα φτάναμε μεχρι εδω. Αλλα τωρα που φτάσαμε ( και δεν εχω δει και τίποτα ακομη) δε μου φαινεται και παράξενο........ Ολη αυτη η κλεψιά και η ρεμουλα μας πήγαινε με μαθηματική ακρίβεια στα σκατα. Και να πω οτι εκλεψα;;;;;; Με κλεψανε δεν εκλεψα ειναι το μονο σιγουρο. Καθαρματα.

Απλά στεναχωριεμαι. Κοιτάζω τον Διονύση και λεω τι σκατα θα βρει; Φοβάμαι ρε γμτ για πρώτη φορα στη ζωή μου.

Ένας ακομη λόγος που δε προχωράμε για 2ο ειναι και αυτος. Αφου μας τα έφερε ετσι και μετα έκατσε και η φάση με τον Διονύση λεμε ας περιμένουμε να περασει και το καλοκαιράκι να συνέλθει Καλα ο μικρουληςκαι μετα. Αλλα ειναι και το οικονομικό. Τωρα ναι εχουμε αλλα για ποσο;;;;;;;;;; Θα εχουμε αυριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες !

Μαρακι όχι ενα συγκεκριμενο , γνωριζω οτι ένα πολύ γνωστό κλείνει , σου μιλάω για τεραστια αλυσιδα που η ονομασια του 8υμιζει λίγο ''δούλο'' :lol::lol: ελληνικό τεραστιο και οχι στην περιοχη μου , σε αλλη περιοχη κεντρικη.

πολύ μιζέρια πάντως γύρω μας ... :roll: τι να πω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απ ομας..σηκωθεηκαμε..

πηγαμε σουπερ..ρε παιδια τα σουπερ εινα ιαδεια γιατι δεν υπαρχει ζητηση και δε τα φουλαρουνε πλεον!!

εδω ηλιο!!

τι θελουμε να ειναι μαρακι;;ιωση η αλλεργικο;;

μακαρονι κοφτο με εδωσε 1 φιλη!!μαρεσει αυτο που γινεται εδω!!

κανουν φαγητο,μας δινουν.κανω γλυκο μαρμελαδα ψωμι και τους παω εγω!!

μια μαγειρευει ο ενας και 1 ο αλλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ παλι πιστευω οτι απλά εχουν τρομοκρατη8ει για το λεγομενο πραξικόπημα που φημολογείται για μεσα στο φεβρουαριο ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο χθες γραφω αλλα το μαμμυ με γραφει ..... :mrgreen:

λοιπον Τζουλ πες τι ξερεις για το φεβρουαριο...

κοριτσια ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα......

σωσω βλεπω ειδησεις κ εχω παθει πανικο....καλα κανεις φιλεναδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!!! Τι μου κάνετε? Παντού απόγνωση βλέπω!!! Δεν ξέρω κορίτσια κι εμείς σκεπτικοί είμαστε. Εγώ θα ήθελα να φύγω απο Ελλάδα και να πάω αλλού! Αγγλία κατά προτιμηση!!! Οχι οτι μου αρέσει αλλά για να εξασφαλίσω ένα καλύτερο μέλλον στα παιδιά!!! :(:(:(:(:( Τέλος πάντων δεν γίνεται αυτό προς το παρόν οπότε ας δούμε τι άλλα σαμάρια θα μας φορτώσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπουδηποτε μακρυα απο εδω ειναι το καλυτερο για τα παιδιά μας ! (όχι που μου λεγατε να κανω και δευτερο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

ρε Αλεκακι τι να πω , πολλά λεγονται , απο σκηνικα με Τουρκια μεχρι και εγω δεν ξερω ...

ο Θεος να βαλει το χερι του ...

και εγω δεν βλέπω ειδησεις Σωσω ... μονο στο Σταρ καμια φορα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...