Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

σε ειχα στο μυαλο μου χαρα

ειδες που σου ειπα; το ιδιο θα σου πει και ο χειρουργος να δεις - θα ψαξω να το βρω και θα στο στειλω και αυτο

θα περασει - μια βδομαδα ειναι πραγματικα

ντεπονακι και αλοιφουλα και ας φωναζει - για καλο το κανεις ρε συ αυτο να σκεφτεσαι

σιγουρα πονας να τον βλεπεις να υποφερει

αλλα ειναι για καλο

καθε μερα και καλυτερα :-*

τι σου ειπε για το κατεβασμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια και απο μας!!!\

ρε ισμηνη..μ τοσες συνταγες δωσε καμαι ευκολη απο αυτες που κανεις..χαχα..και οι υπολοιπες..καμια ευκολη..αλαλ για γλυκο..με το φαγητο δε το χω!

χαρα χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο μικρος..

ισμηνη..καμια καινουργια τουρτα;;

περαστικα και σε σας..ο μεγαλος καλα ειναι;;

εγω δουλεια..παλευω με ψυχιατρικη ασθρνη..δε θελετε να μαθετε..

μαρκερ..χαλαρωσε καλο μου!!

και δε στο λεω με τη κακη εννοια αλλα ξερω οτι οταν τα περνεις..τα περνεις καλα!!

να μας τα λες να ξεδινεις..εμενα ασ πουμε συμβαινει το αντιθετο..οταν ειναι ο λευτ δε συμβαινει τιποτα..με το που θα μπω σπιτι τα θυμαται ολα..να κανει ζημιες.να μαλβωσουμε..να γινουμε κωλος!!

να μη φαει να μη πιει!!

ολα ομως..αφου καθε φορα λεει ο λευτ αλλο παιδι με σενα!!

εμεις μυξες παλι..φακ!!

και βηχα παο τισ πολλες μυξες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

σωσώ, θα σκεφτώ και θα σου δώσω καμιά δική μου.

προχθές που ήρθαν οι κουμπάροι μας έφτιαξα μακαρόνια.

τα βγάλαμε φωτογραφία για να τα βάλει η κουμπάρα σε ένα βιβλίο.

είναι καθηγήτρια σε γυμνάσιο και φτιάχνουν με τους μαθητές ένα βιβλίο με συνταγές και θα το εκδόσουν.

:D:D:D

ρε κορίτσια... με έχουν πιάσει οι φοβίες μου...

το βράδυ έλειπε ο Π και κοιμήθηκα με το μωρό γιατί φοβόμουν να το πάω στο δωμάτιό του...

και αν ξυπνούσε πριν γυρίσει ο Π πώς θα πήγαινα ανα τον πάρω;

έχει πολλά χρόνια να με πιάσει αυτό το πράμα...

ο δικός μου πάλι έχει τρελή αδυναμία στον μπαμπά του!!!

δεν τον αφήνει ούτε να κατουρήσει...

αλλά... ο μπαμπάς του δεν του χαλάει ΠΟΤΕ χατίρι!!!

ΠΟΤΕ όμως!!!

προχθές είδε τα αναψυκτικά στο ψυγείο και του ζήτησε.

χωρίς 2η κουβέντα του έδωσε σπράιτ...

καλά άνθρωπέ μου... πας καλά;

δηλαδή, αν σου ζητήσει σκατά θα του δώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα...

Βαγκ πολυχρονη για χθες...να εισαι γερή και δυνατή...

ευτυχως προλαβα να γραψω πριν το κλεισετε και αυτο...

Χαρα ελπιζω να ειναι καλυτερα ο Στεφανος....το δικο μας πουλακι κατα το χρονο το κατεβασε ο γιατρος μια φορα και αυτο ηταν...μαλλον ηταν εκ φυσεως ευκολη υποθεση...του το κατεβαζουμε στο μπανιο...θα μπορουσε ισως οταν ηρεμουσε το παιδι να πας και στο Παιδων να τον δουν??

Νανα εγω απο την προηγουμενη δημοσιευση κρταατω το οτι ο Ανθιμος δοκιμαζει καινουρια πραγματα..

ο δικος μου σχεδον καθολου...πρεπει να τον σταυρωσω να δοκιμασει κατι καινουριο...γμτ αυτο πως θα το καταφερω???

Ισμηνη χαιρομαι πολυ που σε ακουμε παλι.... :D

Μαρια βοηθησαν καθολου στον παιδικο με τα τσισα???

ο δικος μου οταν θελει , τρεχει στο μπανιο μπροστα στη λεκανη και φωναζει κανω τωρα..τρεχω του κατεβαζω πανα και του κραταω το πουλακι και κανει ορθιος.. :mrgreen::mrgreen: το ιδιο και στη μανα μου...το ιδιο και στον παιδικο ..τουλαχιστον εκει εχουν παιδικες λεκανες :mrgreen::mrgreen:

απο ό,τι καταλαβατε το παιδι μου εχει παρακολουθησει ολα τα κατουρηματα του αντρα μου..

κακα οταν τον καταλαβαινω εγκαιρα τον βαζω παλι να καθεται (του εχω παρει καθισμα τουαλετας δικο του) και τον κραταω...ε πιστευω μεχρι να πατησει τα 3 να τη βγαλουμε την πανα..

με τα υπολοιπα ηρεμησε...δε βγαινει τιποτανα συγχυζεσαι..

Σωσω καπως και εμενα με τον αντρα μου ετσι γινεται...

Μαρακι περαστικα σας!!!!!τι πραγμα φετος αυτος ο πυρετος???,μας τσακισε ολους...

αχ τι ωραια ανοιξη στο νησακι σας!!!!

εμεις το πσκ λιωσαμε στη βολτα...γυρισαμε παντου...αφου ο μικρος δεν επεσε στη θαλασσα στο Γαλαξιδι ειναι θαυμα :lol::lol::lol: αν δεν τον κρατουσαμε θα πηδουσε μεσα...

δε μαγειρεψα τιποτα...πηραν και οι φιλοι μας το 10μηνο κοριτσακι τους και αφηνιασαμε στα θαλασσινα..εμεις κουβαλουσαμε και το ποδηλατο μαζι :mrgreen::mrgreen:

στην παρελαση χθες μου εφυγε απο το χερι μου και πηγε διπλα στα παιδια να κανει και αυτος..ευτυχως ηταν εκει που τελειωνε :lol::lol::lol: και ευτυχως τον επιασε ο πατερας μου και τον πηγε πανω κατω να του φυγει η καψα..

το Σαββατο ο αντρας φευγει 4ημερη Θεσ/νικη με τη Γ λυκειου...ελεος!!!!!!αυτη τη φορα πραγματικα τον αναγκασαν...70 ατομα θα εχαναν την εκδρομη γιατι κανενας απο τους 35 καθηγητες δεν αξιωνοταν αν συνοδευσει ως 4ος...

παω να ξυπνησω τον μικρο..

καλη μερα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!

περασαμε ενα σαββατοκυριακο τελειο....

ολα ηταν υπεροχα....ξεχασαμε οτι ειμασταν γονεις...νιωθαμε περισσοτερο σαν παρανομο ζευγαρακι... :lol::lol:

με πηραν απο το εμβρυογενεσις...ανιχνευσαν το 17 σε ενα πανεπιστημιο στο μιλανο οποτε προχωραμε τον μαιο για εξωσωματικη..

θα μου παρουν τα ωαρια στον ενα κυκλο και στον επομενο αφου θα τα εχουν εξετασει θα μου τα εμφυτευσουν...ευχομαι να πανε ολα καλα και απο κει..

η κορη μου εχει αδυναμια στον πατερα της...οταν ειμαστε σπιτι ολοι μαζι εμενα ουτε να με χεσει...μονο με τον πατερα της τα κανει ολα...αλλα και οταν ειμαστε οι δυο μας ειναι πολυ καλο κοριτσι και συνεργαζεται μαζι μου...δεν εχω παραπονο...

με την μαρθα την παρασκευη γραψανε..... ειχαν παρει μικροφωνο και ελεγαν με την σειρα τραγουδια...μια χαρα....

ναννουκα και γω μετα την αποβολη το ιδιο νιωθω...με εχει πιασει φοβια μην μου παθει τιποτα η ειρηνη...ωρες - ωρες την αγκαλιαζω σφιχτα και κλαιω...το παιδι αρχιζει και φωναζει σταματα μαμα με με πνιξεις!!!!!!!!!συγκεντρωσου!!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλημερα...

τελεια τα νεα σου!!!!ολα θα πανε καλα!!!!

ετσι ειναι οι κορες με τους μπαμπαδες τους!!!!!

εμενα με πιανουν καποιες φορες οι φοβιες μου και ας μην εχω περασει δυσκολη κατασταση...

αν δεν ειχα το παιδι δε θα με ενοιαζε τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω χρυσουλα μου..

νιωθω ανακουφιση που και αλλοι γονεις το νιωθουν αυτο γιατι ημουν ετοιμη να κλεισω ραντεβου με ψυχολογο μηπως και δημιουργησω κανενα προβλημα στο παιδι ετσι που με βλεπει να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη μου, καλή επιτυχία!

εύχομαι να αποκτήσεις ένα ή δύο γερά μωράκια!!!

χαχαχα!!!

δεν κατάλαβα, όμως, τι είναι το 17 που έγραψες;

κοίτα... αν μπορείς, απέφυγε να κλαις μπροστά στο Ρηρί σου...

Χρυσούλα, ο δικός μου θα δοκιμάσει τα πάντα!!!

άσε που μου σπάει τα νεύρα όταν έρχεται και μου παίρνει την μπουκιά!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το 17 ειναι χρωμοσωμα...εχω ισοζυγησμενη μεταθεση αναμεσα στο 17 και το 8..απλα επειδη απο το 17 ελειπε πολυ μικρο κομματακι δεν μπορουσαν να το ανιχνευσουν εδω στην ελλαδα...

προσπαθω να μην κλαιω μπροστα της αλλα οταν ερχεται και μου λεει μαμα σαγαπω παλε με αγκαλιτσα... φευγουν τα δακρυα χωρις να το καταλαβω.... αλλα θα προσπαθησω να το διαχειριστω....

γεωργια αδιαθετησες???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ... έχεις δίκιο...

κι εγώ λιώνω με κάτι τέτοια!!!

σήμερα μου τηλεφώνησε στη δουλειά μία αιτήτρια και ανοίξαμε κουβέντα για τα παιδιά μας... χαχαχα!!!

όλες οι χαζομαμάδες εδώ έχουμε μαζευτεί...

δύσκολη η περίπτωση σου, αλλά αφού βρέθηκε λύση, όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μας!!!!!

Εμεις Καλα. Δηλαδη αν εξαιρέσεις τη γουρουνογριπη.... Ω ναι. Ο μικρος εχει τον Η1N1. Ενω ειχε συνέλθει εκανε παλι το πρωι ενα 39 και.... Και τα συμπτώματα ηταν πιο έντονα!!!! Τον παω στον γιατρο άρον άρον του κανει το τεστ και ναααααα κατι γραμμές. Θετικοτατο.

Τωρα απλά προσοχή στα συμπτώματα. Το κρίσιμο 24 ωρα ειναι το σημερινό. Απο αυριο υποτίθεται οτι αν ειμαστε Καλα θα εχουμε ξεφυγει τον κίνδυνο για επιπλοκες.

Τωρα κοιμαται νηστικουλης. Γμτ........

Ελένη μου καλη επιτυχία σου εύχομαι!!!!! Για την εξωσωματικη. Εύχομαι να πάνε ολα Καλα. Ειναι λογικό να νιώθεις ετσι. Η ειρήνη με αυτο το προβλημα που υπάρχει πραγματικα ειναι δωρο θεού!!!!! Να σκέφτεσαι θετικά!

Και συ νανα μου. Όλο αυτο το άγχος θα βρει διέξοδο να βγει.

Και γω φοβάμαι πολλές φορές. Βλεπω καμια φορα στον ύπνο μου οτι τον χάνω οτι εξαφανίζεται. Παναγία μου!!!! Αμεσως βγάζω απο το μυαλό μου οτιδηποτε κακο!!!!!!!!

Και γω εχω ενα γαργαλητο στο στηθος. Ετσι το νιωθω. Και μου κανει βηχαλάκι. Άρα σημαίνει οτι το περνάω. Ελπιζω να μείνει εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

εμεις καλυτερα, ειναι στιγμες ομως που ποναει αρκετα το καλο μου...

αρρωστησαμε και οι τρεις,δεν προκειται να χαλαρωσουμε καθολου...

θα ερθει η αδερφη μου χωριο να με βοηθησει,εχω κουραστη πολλη,και τωρα με το κρυωμμα χαλια...

ελενη ολα καλα θα πανε...καλη επιτυχια...

χρυσουλα μπραβο που περασατε καλα...

μαρκερ μου ειπε να μην παρω τον παιδοχειρουργο,δεν υπαρχει λογος,γιατι ολα θα πανε καλα...και οτι και αυτος τα ιδια θα μου πει... σε ευχαριστω πολυ...

ο παιδιατρος σου πολυ καλος, με εκανε να νιωσω καλυτερα....

τωρα ψαχνω να βρω παιδιατρο,γιατι σε αυτον δεν ξανα παω,εννοειται..., οταν τον βλεπει το παιδι κλαιει πριν ακομη μπουμε μεσα...που τωρα, που εγινε ολο αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα....

Μαρακι περαστικα σας...

εγω νομιζω οτι με ολες αυτες τις αρρωστιες ολα σχεδον την περασαν...και εμεις ειχαμε πυρετο το Φεβρουαριο 2 μερες 39+..τεστ δεν του καναμε αλλα ποιος μπορει να πει με βεβαιοτητα οτι δεν ηταν Η1Ν1???αυριο θα ειναι καλυτερα ο μικρος...

Χαρα εννοειται να αλλαξεις παιδιατρο να νιωθει καλυτερα ο Στεφανος...

αντε να ερθει η αδερφη σου να σε βοηθησει...

εγω οταν εχω εντονο αγχος ονειευομαι οτι ζουμε σε πολεμομκαι οτι εκει γινονται ολα τα κακα.. :(:( ειμαι σιγουρη οτι σε καποια ζωη μου εχω ζησει πολεμο...σιγουροτατη ..ειναι ολα τοσο ζωντανα... :mrgreen:

ο μικρος κοιμηθηκε ηδη..ισα σα που τον προλαβα καμια ωρα...

αποφασισα απο του χρονου θα τελειωνω στις 7..λιγοτερες ωρες να χαρω το παιδι μου..τελος η πολλη κωλοδουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Χαρα και ιωση;;;;

ΦΑΚ....

Μπορει γί αυτο να το πηρε και τοσο βαριά γιατι τον τριγυρναγε και ιωση. Αχ το μικρο μου.

Αντε τουλάχιστον να σε βοηθήσει η αδελφη σου βρε παιδι μου.

Εγω δεν εχω κανέναν. Λείπει και η πεθερα μου. Αλλα και δω οταν ειναι δουλεύει και δε μπορει. Μπορει να ανεβεί για κανα 10 λεπτό αλλα το θέμα ειναι το συνεχόμενο. Να παω μια τουαλετα βρε αδελφέ!!!!!!!!!

Τουλάχιστον μας τον κραταει να βγούμε καμια φορα. Μεγάλη υπόθεση. Απο το τίποτα δε το συζηταω καν.

Θα έρθουν οι γονεις μου το Πάσχα!!!!!!!

Αλλα και η Μαμα μου εχει τα δικα της ρε γμτ. Δεν εχει αντοχές. Εχει και κατι ιστορίες με το συκώτι. Της.

Εγω εχω κόψιμο. Καλα παω...... Χαχαχα

Να χάσω και κανα κιλό.

Έχασε και το Μωρακι μου ομως μισο. Εδω κανουμε αγώνα να πάρουμε. Γμτττττ!!!!!

Χρυσουλα μου ναι σίγουρα. Φέτος έγινε χαμός!!!!!! Μιλαμε πολυ γρίπη!!!!!

Αν μπορείς να το κανεις αυτο δηλαδη να γυρνάς νωριτερα δε το συζητάμε!!!!

Σωσω τι ρωτάει η Ελένη;;;;;; Αν σου ηρθε;;; Μας ετοιμαζεις κατι;;;;;;;;;;;; ;)

Η Τζουλ καλέ που ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

πωπω βρε κοριτσια περαστικα σε όλες

χαιρομαι χαρα μου που σε καθησυχασε

ειναι πραγματικα καλος ανθρωπος ο παιδιατρος μας

εμεις τα περασαμε ολα και επιτελους λεω οτι ειμαστε καλα

ειναι πολυ καλοι τελευταια

πανε και οι πανες την ημερα

καλα μην φανταστειτε οτι τα λενε εγω τους βαζω για κατουρημα θελουν δε θελουν :) σημερα και στον παιδικο με βρακακι τους πηγα και δεν κατουρηθηκαν ουτε μια

τελος δεν τους τις ξαναβαζω ας κατιυριουνται πανω τους

Ελενη μου τι λες ρε συ

μου κανει εντυπωση - μα καλα δεν μπορουσαν να το βρουν εδω;

ελεος βρε παιδια;

αντε τουλαχιστον ξερετε τωρα

με το καλο η εξωσωματικη

καλα θα κανεις Χρυσουλα μου - καλα τα λεφτα αλλα εαν το βλεπεις καθολου γινεται;

εαν σε κανει να νιωθεις καλυτερα μειωσε την

Εγω δεν εχω φοβιες ακομα τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!!!!

να ειστε καλα και να χαιρεστε τις οικογενειες σας και να τις μεγαλωνετε!!!!

και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! φτανει πια ο πυρετοσ!!!

που εισαι ρε καλοκαιρακι να μην ταλαιπωρουνται τα παιδακια!

ευτυχως εμεις καλα. προς το παρον φυσικα....

την Κυριακη ο αντρας ηταν στα μετρα στην παρελαση και επειδη δεν ειχαμε ευκαιρη γιαγια, ειπαμε τον δ/τη και μου ξεκινησε την αδεια μια μερα νωριτερα και ετσι δεν δουλευα και εγω.

πρωτη φορα εκανα μομη μου μπακαλιαρο με κουρκουτι τηγανιτο. πολυ καλος εγινε! δεν το περιμενα. καθε χρονο η μαμα μου τον εκανε. ο Σπυρος εφαγε 3 κοματαρες! και το απογευμα εσκασε για νερο! η Μαριαννα τιποτα. ευτυχως ειχα για μπακ απ πατατες γιαχνι και εφαγε.

το απογευμα ηρθαν τα πεθερικα και η κουνιδα. τις μουρλης τα παιδια με τα ξαδερφια τους!

εκανα μια πιτσα τεραστια, ταχα η πεθερα δεν ηθελε, βιαζομουν εγω να τα κανω κλπ ηρθε και μεσα στα ποδια μου για τσεκ απ, την ειπα εγω θα την κανω, ασε με να τελειωνω! ε, μα!

ολοι δεν ηθελαν και τιποτα δεν εμεινε!!!!!

εκενα το μεσημερι και το κέικ το νηστησιμο που σας εγραψα αλλα μεσα στη βιασυνη το εβαλα σε αλλο πυρεξ και οχι αυτο που το βαζο κανονικα και φουσκωσε και ξεχυλισε και εκανε το φουρνο ..... ντουμανι καπνο!

αλλα το φαγαμε και αυτο.απλα αλλη φορα θα ριχνω τις σταφιδες απο πανω στο ταψι για να μην πεφτουν στο πατο.

αυριο περιμενουμε ενα συναδελφο με τη γυναικα και το μωρο τους για επισκεψη. λεω να κανω λαδενια Κιμωλου της Μπαρπαριγου.

Χαρα τι κανει το τσουτσουνακι;;;; καλα φυσικα δε θα θελει ουτε ζωγραφιστο να τον δει το γιατρο. εδω με τα εμβολια και τους μενει ψυχολογικο. μακαρι να περασει ο πονος γρηγορα.

Ελενη με το καλο η εξωσωματικη!

Μαρκερ και εδω οταν ειναι ο αντρας γινεται το σωσε απο γκρινια γιατι τον εχουν παρει χαμπαρι και τον κανουν ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!!

αγορασαμε και εμεις στεφανακι για την τουαλετα. θα παρουμε και γιογιο ομως να εχουμε για οταν θελουν συγχρωνως, ή οταν η ΜΑριαννα θα κανει κακα, που θελει κανενα μισαωρο η κακομοιρα.

και οι δυο οταν ειναι να κανουν το ανακοινωνουν και καθονται στην ακρη μονοι τους. απο αυριο λεω να τους ξεκινησω χαλαρα, οταν το λενε. δειχνουν ενθουσιασμενοι!

θα διαβασω παλι και το βιβλιο της νταντας να δω τι γραφει.

αυτα.....καληνυχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας!!!ολα καλα!!ενω ειχα ρεπο με φψναξανε για δουλεια!σκατα!!\αλλα οκ!!

τι να πρωτο σχχολιασω;;

νανα..δεν εχω να σου πω καιτ για τισ φοβιες..ειναι νορμαλ μαλλον και συμβαινει σε ολους!!

ελενη μπραβο που περασατε καλα!!!

ωραια πραγματα!!

περιοδο εχω καλε..24η μερα ητανε ρε ελενη τοτε που μιλουσαμε και δεν ειχε ερθει1!

εχ και 1 ευχαριστο!!

ειναι εγκυος η αδερφη του λευτ!!

γιουπι!!!

μαρκαι περαστικα σας ρε!!

ξερετε οτι υπαρχει εξελιξη του ηινι;;εχουμε 1 εδ με μεταλλαγμενο τον ιο!

χρυσουλα καλα κανετε και πατε βολτες!!

η μαρθα συνεχιζιε να κανει τσιασα 6 στισ 8 φορες στη λεκανη αλλα ακομα την εχω το παμπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθυστερημένη όπως πάντα τον τελευταίο καιρό :?:?:?:? Βαγγουλίνι να σε χαιρόμαστε καρδιά μου!!! Πολύχρονη κι οτι επιθυμείς σου εύχομαι!!! Ειχαμε καμια άλλη γιορτή?

Δεν έχω διαβάσει τίποτα ως γνωστόν.......έχουν έρθει τόσα νέα υλικά και στήνω και το ηλεκτρονικό και τα έχω παίξει!!!! Χρειάζομαι βιταμίνες!!!!

Σας φιλώ και σας αγαπώ (ευτυχώς το πρόβλαβα ακόμη αυτό το θέμα :D:D:D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

όταν μεταλλάσεται ο ιός τι γίνεται;

μαράκι, ξεπεράσατε το κρίσιμο 24ωρο;

βαγκ, λατρεύω τη λαδένια!!!

είναι πιο νόστιμη και από πίτσα.

ο δικός μου φοβάται να κάθεται στη δική μας λεκάνη κι ας του βάζω το στεφανάκι του.

προτιμάει το γιογιό του.

αλλά μη φανταστείτε ότι κάνει πολλά πράματα...

τον ξεκίνησα πολύ χαλαρά.

Χαρουλάκι μου, θα έρθει η αδερφή σου και θα πάρεις τα πάνω σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Μαρακι πως ειστε σημερα???

Σωσω και εγω απορησα πως ειναι μεταλλαγμενος ο ιος ετσι που το εγραψες...

αντε με το καλο και το αλλο μωρακι στην οικογενεια σας!!!!

Νανα να ανοιξεις εσυ το επομενο....

Βαγκ εισαι νοικοκυρα!!!!τωρα που θα ερθει ο αντρας Θεσ/νικη θα τον στειλω να σας γνωρισει!!!

Μαριαζζ εσυ δουλευεις πιο πολυ κα απο μενα :lol::lol::lol:

Μαρια ευκολα τις κοψατε τις πρωινες...

ο δικος μου που ειναι λιγο χεστης σε τετοια θα πιανεται ολη την ωρα απο πισω :lol::lol::lol:

πραγματι η Τζουλ που ειναι????

εμεις τα ιδια αν εξαιρεσω εναν απιστευτο εμετο που εκανε ο μικρος χθες στον υπνο του απο βηχα ..ευτυχως δεν ειχαμε κοιμηθει και τον σηκωσα αμεσως...σεντονια παπλωματακι χάλια!!!..αυτος γεματος :(:(

ε ολο το βραδυ δεν εκανε ουτε ενα κιχ...

τωρα κοιμαται ακομα..παλι οριακα στον παιδικο...

εχω απειρο σιδερωμα και πλυσιμο.... :(:(:( σας λεω του μικρου πλενω καθε 2 μερες σιγουρα..λερωνει τα απειρα.....!!!!!

καλη μερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!

μπραβο ρε γεωργια πολυ χαρηκα που το ακουσα.....

σας ευχαριστω για τις ευχες...

εγω πηγα γυναικολογο χθες...εχω κανει μια κυστη 2 εκατοστα η οποια πρεπει να σπαστει για να προχωρησουμε...

θα παω στην αθηνα την πεμπτη να μου τη σπασει ο εξωσωματικος.

κατα τα αλλα καλα...τα φαρμακα δεν θα τα πληρωσω βρηκε ακρη ο γυναικολογος μου...

πληρωνω μονο εξωσωματικο και και προεμφυτευτικο..γυρω στα 6000 χιλιαρικα υπολογιζουμε...απο το ολοτελα καλη ειναι και η παναγιωτενα....

μαρακι πακετακι ο ιος......

μην ανησυχεις, αν δεν εχει ανεπνευστικα προβληματα θα το περασει λιγο πιο βαρια απο την κοινη γριπη...

χρυσουλα και γω εκανα ιδιαιτερα προ ριρι.

2,5 με 10 το βραδυ...καλα λεφτα αλλα τα εκοψα γιατι καρταρχας θηλαζα και κατα δευτερον ηθελα να την βλεπω και λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες βρε ελένη...

πάρα πολλά λεφτά!!!

δηλαδή, αν πληρώνατε και τα φάρμακα πόσα θα σας έβγαινε;

Χρυσουλάκι μου, νομίζω ότι δεν είναι καλή ιδέα να ανοίξω εγώ το επόμενο.

δεν έχω καλή διάθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι τοσα γιατι ειναι και ο προεμφυτευτικος ελεγχος..

ουσιαστικα ειναι 4000 στην ολη εξωσωματικη και 2000 περιπου στο προεμφυτευτικο.

τα φαρμακα κανουν γυρω στα 3,500 χιλιαρικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...