Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

τα νευρα μου απο το πρωι εχει κατουρισει πανω του 4 φορες !!! :twisted::twisted::twisted::twisted: εχθες 5 !!! ευτυχως εχω πολλες φορμες και βρακακια αλλα δεν εχω υπομονη :twisted::twisted::twisted::twisted:

μα αφου ξερει τιπρεπει να κανει γιατι περιμενει να του ξεφγουν για να παμε :twisted::twisted::twisted: και τωρα δεν μου το ειπαι καν τα εκανε πανω του και δεν μου ειπαι τιποτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πρεπει να κανω εναν πινακα επιβραβευσης αμμεσα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα δεν πειραζει...εσεις θα χασετε!!χαχαχα

Ρε συ ακομα κ αν διαλεγα τωρα κλαδο σπουδων δε θα διαλεγα σχολη γραμματεων....Για οικονομικο πηγαινα...ξεπεσα στη γεωλογια!Αλλα οτι κ να εχεις παλι ζορι ειναι...να ας πουμε ο τολης εχει "πολλα"!!!Κ παλι ανεργος ο ανρθωπος....Μαμακιες...Εγω παντως νιωθω πως οτι δουλεια κ αν κανω θα την κανω πολυ καλα...Ετσι ημουν κ στις λιγες που εκανα μεχρι τωρα...η ψωναρα! :lol::lol::lol:

Βενετια με το καλο στο νεο σπιτι σας!!!!!! :D:D:D:D Για πες!Πως ειναι?Που ειναι???

Αφρο πως τα παει με την πανα γενικως???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι τρελη...για λογηστηριο θα σε παιρναμε...οχι για γραμματεα

Και επισης σε πληροφορω πως το να εισαι μια σωστη γραμματεας σε μια εταιρια η οποια θεωρει τον εαυτο της σοβαρο και σεβετε τους συνεργατες- πελατες της..ειναι παααρα πολυ δυσκολη, απαιτητηκη και πιστεψε με πολυ καλα αμοιβομενη δουλεια.

Μια γραμματεας ειανισ υνηθως το τελευταιο ατομο το οποιο φευγει απο την εταιρια..οποτε

Αχ Αφρο..εμενα πλεων δεν τον ενοχλει καν να ειναι χεσμενος...

ενω πριν βγαλει την πανα εαν ηταν εστω λιγο κατουρημενος τον ενοχλουσε και ελεγε εκανες κακα η τσισα...τωρα..δε πα να ειναι γεμματη η πανα κακα..χεστηκε κυριολεκτηκα..και μεταφορικα...

δεν ξερω τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω....σε συμπαθω ρε σουργελο...σου ειπα μου την εδινες τοτε με το σολωμο...

αλλα αυτο ηταν παλια και πριν σε γνωρισω...

αλλωστε ακολουθας και κανεις ολα οσα μου εχεις σουρει...θα θηλασεις ως τα 3,5 και θα σκασεις!

ααα και μη σκας και να σε απολυσουν εχεις ετιμη την επομενη δουλεια...θα εισαι το τσιγκινο βρακι της Αναστασιας!

αν και ολα καλα θα πανε

επικρατει ενας πανικος στο σπιτι...

πηγα λιγο λαδι και μερικα τροφιμα σε μια οικογενεια που πραγματικα εχει αναγκη...

τελικα σε ποσο καλυτερη μιρα ειμαστε...

απο αυριο εναρξη η τσιγκουνια μου...

ελατε σημερα να σας κερασω καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου δεν την υποτιμω τη θεση γραμματεως!αλλωστε θα με ενδιεφερε! ;) Αλλα λεω ΑΝ επελεγα δε θα ηταν προτεραιότητα.Ηθελα κατι πιο...ευελικτο!να εχει προοπτικη κ ελευθ.επαγγελματος κ σε εταιρια και δημοσιο..καταλαβες???και πηρα τα 3 μου!!! :lol::lol::lol:

Βικυ με αγνοεις εεε? [-([-([-( Γραψε με βρε ζηλιαρα αλλα πες μου μονο για τον μπεμπη σου!!!Τσιφουτα κ στα λογια θα γινεις??? :lol::lol:

Δεν εφαγε ψαρι.Την ταισα ρολο κιμα! :D Και τωρα θηλασε αλλα αποφασισε να μην κοιμηθει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια..τι κανετε?

καλα εμεις..ο θοδωρης ανεβασε χθες 39..δε ζγραφιζει δε παιζει..κολλημενος πανω μου..βλεπει κ ο μικρος κλαει γτ θελει κ αυτος κ παει λεγοντας

αφρο πλακα κανεις..καλε εχω να ξυπνησω 11.30 ..ουυυυυυυυυυυυυυυυ

ρε συχνα στο κανουν..μη μιλας..κ τι ωρα κοιμουνται..τι τα ταιζεις..πεςςςςς..χελπππ

χαχαχαχα

δε διαβασα 3 τελευταιες σελιδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ήταν η 1η φορά που είχαν άσκηση Πληροφορικής για το σπίτι, συνηθως τις κάνουν εκεί με την δασκάλα, τους τα εξηγεί και κάνουν τις ασκήσεις. Βιβλίο δεν έχουν με φωτοτυπίες δουλεύουν.

Άφρο αλήθεια σου φάνηκε φυσιολογικό?

Εμένα μου φάνηκε περίεργο γιατί εγώ αυτά τα έκανα στο 1ο έτος στις αρχές πληροφορικής,

βέβαια θα μου πείτε άλλες εποχές τότε άλλες τώρα και θα έχετε και δίκιο αλλά μου φάνηκε λίγο περίεργο :roll::roll::roll:

Χρύσα φυσικά και να μην πάρεις δώρο από την στιγμή που δεν το νιώθεις, κανείς δεν μπορεί να σε υποχρεώσει. Κάποτε έπαιρνα κι εγώ γιατί σκεφτόμουν ότι πρέπει αλλά τώρα τελευταία τα έχω κόψει.

Γωγώ ελπίζω να πάνε όλα καλά στην δουλειά και μείνεις μόνο στην περικοπή μισθού

Αναστασία η Αννυ είναι κούκλα στην φώτο :D:D ΄

Έλενα τέλεια με τα αποτελέσματα

Αργυρώ την έκανες τελικά μπάνιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύνει την πληγή και μάτωσε και μετά μου λένε να μην βάλω Γάζα, με Γάζα και το μάτωσε!!

Της λες μη το χέρι εκεί,,,,, το κάνει; Το χέρι εκει!!!!

Νατασούλα όχι, εννοείται ότι της πλένω τον πωπό!!!! :roll:

Ιούλη τι έπαθες ρε; Με τα 20€!!!!

Περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια απο χθες θελω να σου πω ....καλε ως μεγαλωσε !!!! :o:o:o:o και τι ποζα !!!σαν δεσποινιδα !!!

νατασουλα αλλες εποχες οι δικες μας ,τωρα τα παιδια μεγωλωνουν μεσα στους υπολογιστες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου περαστικα σας!Γι'αυτο δε σε πηρα..ειδα που ελεγες απο χθες πως δεν ειναι πολυ καλα κ λεω αστο...

Νατασουλα τι κανεις ΣΚ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:;);););););)

Αφρο τελεια ιδεα!!!Πραγματικα ιδανικη ειδικα για εμας που δεν προβλεπεται να κανουμε 2ο ωστε να χρειαστει το κρεβατακι! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia

καλε γιατι σε γραφω...?

συγνωμη αν καταλαβες κατι τετοιο..

μαλλον με ρωτησες κατι και μου διεφυγε....χιλια συγνωμη...!

ααααα και κοιτα το 20αρηκο μη σου κανει διδυμα!

ο μπεμπης ευχομαι και ελπιζω να ειναι ολα καλα!

θελω να μου μοιαζει...αν και το γινιδιο ειναι πολυ ισχυρο

θελω να παρω ολο το μηνα μου ...μακαρι...!

αν και νοιωθω κουραση...!

Αφρο....τελεια ιδεα...!

οποτε ξερεις τι θα κανεις μετα την κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να μην πεταξουμε -χαρισουμε το κρεβατακι που τοσο αγαπαμε ...η να βγαλει τα λεφτα του διαφορετικα αφου δεν κοιμηθηκαν εκει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γΕΙΑ ααααααααααα σας!!!!!!!!! :D:D:D:D

Μπηκα να δω τι κανετε!!!

Βλεπω καλοπερνατε πουλακια μου!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πολυ χαιρομαι!!!!

Χρυσα μου παρε με καλε το πρωι.Αφου δεν μπαινω σε ταξη. ;)

Νατασουλα αν τους εχει εξηγησει τι ειναι οι μοναδες εισ-εξ τοτε δεν ειναι και πολυ δυσκολη η ασκηση.

Αληθεια τα κοριτσια τσακωθηκαν για τα παπουτσια;;; :lol::lol::lol::lol: Θεες!!!

Που εισαι ρε Θου εν Χριστω αδερφη;;;ΘΑ βαλουμε τη Νατασα στον ισιο δρομο!!!!Ααα συμπεθερες του κατηχητικου ηθελε!!Καλα να παθει!!! :lol::lol::lol:

Χαιρετω επισης τον κωλο με το βρακι!!!Μα τι γελιο εριξα... :lol::lol::lol:

Καλε τι κουκλα η Αννυ!!!Και ποσο μεγαλωσε!!!!

Γωγω..μπορει να σε απολυσει;;;δεν εισαι μετα απο εγκυμοσυνη;;;

τωρα για τον γαμο...πολλες οι αποψεις..εξαρταται παντα απο πια σκοπια το βλεπει κανεις.

Παντως μερικες φορες νοιωθω οτι ο μοναχισμος ειναι πιο ευκολος απο τον γαμο. :oops::oops::oops:

Βενη καλη μετακομιση.

Στελνω τα φιλια μου σε ολες σας!!!

Ειδικα στις Λεναρες μας που παντα διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να σχολιαζω!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν κοιμαται εκει ο Π.?

εμας κοιμηθηκε...ελπιζω και το επομενο...!

εγω ειμαι μεσα...εκτος αν εχω γεννησει...

οποτε θα ερθετε για καφε στο μαιευτηριο...δε θα ειμαι τσιγκουνα εκεινες τς μερες!

θα ερθω με προαστικο και θα παρω ταξι...δεν παιζει να οδηγησω ως εκει κατω!

πρεπει να βαψω μαλλια...!

χαλια ειναι...μα κι αυατα τα ασπρα αμεσως βγαινουν!

σημερα λεω να ετοιμασω τη βαλιτσα...και να φτιαξω τα ρουχαλακια του μπεμπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία έχεις κακό σκοπό? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θέλεις να μου μάθεις τα μπαράκια των οποίων την ύπαρξή αγνοούσα? :mrgreen::mrgreen:

Μάλλον θα έχω κόσμο οπότε και προετοιμασίες ;)

Θου περαστικά, κρίμα για τα 20€

Άφρο ωραία ιδέα το κρεβατάκι :D

Παναγιώτα πήγατε σε άλλον ΩΡΛ για τον Νικόλα?

Τόνια με τον ομοιποαθητικό τι έγινε? έγραψες΄μήπως και εν το είδα?

Μιτσάκι πότε θα έρθετε στα μέρη μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, δεν μου απάντησες...

Γιατί το "δένω το γάιδαρό μου" να το προκαλεί ο γάμος και όχι η μακροχρόνια σχέση;;;; :roll: (και ό,τι αυτή συνεπάγεται...)

Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω, αλλά νομίζω δεν θα συνεννοηθούμε ούτως ή άλλως, οπότε δεν επιμένω! :P

Μάτωσε; Κι εγώ θα έβαζα τις γάζες, σίγουρα!

Αφροδιτούλα, κι εγώ μέσα για καφεδάκι! :D

Εκτός απροόπτου ασθενείας φυσικά! ;)

Όρισε ημέρα και ώρα, στείλε και οδηγίες και φτάσαμε!!! 8-)

Βικάκι, θα έρθουμε ΚΑΙ στο μαιευτήριο για καφεδάκι!!! :D

Σε ποιο θα γεννήσεις αλήθεια;

Ξεκουράσου όσο περ/ρο μπορείς, να μπεις τουλάχιστον στον 9ο! :roll:

Αναστασί, ήθελα κι εγώ να στο πω...

Τι κορίτσαρος είναι αυτός!!! 8-)8-)8-) Και πως μεγάλωσε έτσι!!! :shock: Και τι πόζααααα!!! 8-):lol:

Θουλάκι, περαστικά σας μωρό μου!!! :D

Είναι και οι δύο μέσα στο πάρκο και κάνουν παλαβομάρες!!! :mrgreen::mrgreen:

Πάω να κάνω καμία απ' τις άπειρες δουλίτσες που με περιμένουν! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα τα χριστουγεννα εκανα φωτογραφικα αλμπουμ για την πεθερα μου και την μαμα μου με των παιδιων τις φωτο .Στην μαμα μου εκανα και μετου ανηψιου ...αφου δεν σκευτηκε κανενας αλλος να της κανει 1,5 χροο τωρα και ας τους το λεει συνεχεια :twisted: της εβαλα μεσα φωτο απο τοτε που ηταν νινι και της βαπτισης του ...οτι ειχα στα χερια μου και εγω απο το Β ....της το εστειλα τωρα μαζι με τα δικα μου και τους το εδειξε !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν τους ειπαι τιποτα "να εσεις δεν αξιοθηκατε" απλα τους το εδειξε και τους ειπαι οτι της το εφτιαξα εγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι μια αυτην :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...εξυπνη η μαμα! ;);););););););););););)

τους χτυπαιε με το γαντι....

ξεκινησα να τακτοποιω τα ρουχα του μωρου...

αλλα ρε γμτ...στη Μ-Ι το εκανα με πολυ λχταρα...

τωρα...νοιωθω οτι εινα κατι σαν αγγαρια....

δεν εχω την ιδια λαχταρα..

γιατι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Άσχετο, αλλά όποια ενδιαφέρεται, έχει προσφορά το γκρουπόν δονητές στη μισή τιμή :lol::lol::lol:

με δυο ταχύτητες και 10 διαφορετικούς ρυθμούς για έξτρα απόλαυση αχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:

Αφού δε μπήκε και κανένας μέσα όταν άνοιγα το μέιλ μου να γίνω ρόμπα :oops::lol::lol::lol:

Αφροδίτη εγώ τα δυο τελευταία χρόνια κάνω στους γονείς μου ημερολόγιο τοίχου με φωτο κυρίως της Μαρκέλλας. Φέτος και με μερικές από τις ανηψιές μου. Με αντιπροσωπευτικές φωτό από τον κάθε μήνα του προηγούμενου χρόνου ;) Πολύ τους αρέσει. Φέτος ζήτησε και η γιαγιά μου μια επανεκτύπωση γιατί ζήλεψε.

Την κούνια κι εμείς δεν τη χρησιμοποιήσαμε ΚΑΘΟΛΟΥ. Και την είχαμε πληρώσει ένα σκασμό λεφτά... Θέλαμε και στόκε τρομάρα μας. Τώρα η Μ. κοιμάται σε ένα στρώμα στο πάτωμα, κι εγώ σε ένα άλλο λίγο πιο δίπλα. Πάντως έχει αρχίσει να κοιμάται πολύ καλύτερα και κάποια βράδυα χτυπάει και 8ωρα :D οπότε σιγά σιγά θα πρέπει να μετακομίζω. Κρίμα ρε γμτ... θα πρέπει να ξανασυνηθίσω τα ροχαλητά του Ø (σας το ´χω ξαναβάλει το αρχικό του? :roll: αυτό είναι :D ).

Θουλίτσα περαστικά σας!

Βικυ γιατί είσαι αγχωμένη?

Σε ποιά εβδομάδα είχες γεννήσει τη ΜΙ? Φυσιολογικά?

Τσιαρ απ :D Έρχεται το καινούριο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εμένα αυτή η ιδέα με το κρεβάτι δεν μου αρέσει καθόλου, μου θυμίζει άλλα πράματα, δεν λέω.....

Βίκυ απλά είσαι κουρασμένη για αυτό αισθάνεσαι έτσι.....χαλάρωσε και θα το δεις αλλιώς το θέμα!!! :roll::roll:

Μιστάκι μας δεν πειράζει αν δεν μπορούμε να συνενοηθούμε :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...