Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

άσχετο και άλαλ ήθελα να γραψω και όποτε είμαι στη δουλειά και βάζω φατσούλες με πετάει οξω

κανένα νέο από τη Βίκυ?

δε θέλω να αρρωστήσω :( το Σάββατο έχω επιτήρηση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία :lol::lol::lol::lol: , πώς κυκλοφορεί στο σπίτι δλδ? :-?:-?:-?

Χρύσα έτσι όπως τα λες, δεν είπαμε ρε συ να είσαι στο σπίτι με το 10ποντο :lol::lol::lol::lol: , αλλά όχι και με τις πιτζάμες, δεν μου αρέσει καθόλου η πιτζάμα στο σπίτι, όπως καταλάβατε :lol::lol::lol: ....αν φοράω πιτζάμα αισθάνομαι άρρωστη!!!! , όπως λες homewear!!! ;)

Η Γωγώ πού είναι και η Νατασούλα?

η Ιω και ο Μηχαλάκης ήταν άρρωστοι! :!::!:

το πρωί έφαγα νουτέλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειμαι καλα...σημερα περασα τη χειροτερη μερα της ζωης μου...σημερα ειλικρινα ειπα τι το θελα να καμω παιδι..χωρις νΑ πω λεπτομερειες φερθηκε τοσο απαισια που σχεδον τον αντιπαθησα τον γιο μου...τελικα εγω εχω κανει ενα κακομαΘημενο κωλοπαιδο που με κανει μονο ρεζιλι...τιποτα αλλο...εχω πολυ απογοητευθει κ στεναχωρηθει....δεν μπορω να το περιγραψω..ας το καλο πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακι λες βλακιες!!!!

Ουυυ ξες ποσες φορες το εχει κανει ο Χ..

και ο μικρος ακολουθει απο πισω με ουκ ολιγα στοιχεια χαρακτηρα.

Ειμαι σηγουρη πως ολε ςμας εχουμε να πουμε και απο μια ισττορι αμε τα παιδια μας να κανουν κατι.

Ηρεμησε..εισπνοη-εκπνοη,...εισαι σε χωρα που απολαμβανει το βουδιστηκο ζεν...χαλαραααα

Αρτζ δεν μπορω να τριγυρναω με πιτζαμες στο σπιτι...πωβς θα ξαπλοσω μετα στο κρεβατι με αυτες;;;;;

αλλα τα ρουχ απου φοραω ειναι ανετα ρε παιδι μου κανενα κολλαν, με μπλουζοφορεμα Η ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΛΛΑ ΑΝΕΤΑ..ΠΙΖΑΜΟΣΤΙΛ..ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ο..πατησα κατα λαθος τα κεφαλαια..βαριεμαι να τα ξαναγραψω..μη νομιζετ εοτι φωναζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡανίτα τι έκανε ο ομορφούλης? :x

σιγά όλα τα παιδάκια κάποια στιγμή φέρονται σαν....όχι παιδάκια!!!....είναι άνθρωποι και αυτά, λογικό είναι!!! :!:

η Ρ. που λέει fuck :o:o:o:o:o το άκουσε από τον Λ., ο οπιοίος δεν ξέρω από πού το άκουσε :?

και είμασταν στο νοσοκομείο και ενώ έτρωγε κάτι δεν έκανε καλά, δεν θυμάμαι τι, και λέει δυνατά fuck....εγώωωωω που να κρυφτώ!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: , δεν είμασταν μόνοι στο δωμάτιο, ο κύριος από δίπλα (πατέρας του άλλου παιδιού) την κοίταξε!!!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛημερα!

εδω ειμαι δεν γενναω...ευτυχως!

εχω ηρεμησει αρκετα...ολο το βραδυ ΔΕΝ εκανα εμετο...ηρεμησα και απο συσπασεις...οκ εχω τις κλασικες..!

οποτε η ηταν αλλαγη του μηνα η λογω κουρασης!

πειναω....αλλα φοβαμαι να φαω...

θα ειμαι εδω ακομα καποιες μερες/....ελπιζω ολο το μηνα!

παω να κανω καμια δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα αργυρω και ο Μ λεει μαμοτο ....αλλα ξερω που το ακουσε :oops:

βικη μου πολυ χαρηκα ...θα σε τηλ τωρα ,εβαλα τον Π για υπνο και αυτο θαεκανα τωρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοο...η ερωτηση της ημερας απο την κουτσομπολα

Τι παιχτηκε καλε παλη στο φεσι του παπ γιατι σβηστηκε το αρχικο μινημα;;

πες καλε...πριν αρχισω να δουλευω στο προγραμμα.

Βικακη μουυυυυυ ολα καλα..

μη μασας..θα μας κανενς εναν παιδαρο..μα εναν παιδαρο..

και ξεκολα καλε απο τις 40 ευδομαδες...ειναι ηδη τελειο βαρος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν μου δεν μπορει να παει το μυαλο μου τι ηταν αυτο που σε εκανε να νιωσεις ετσι ....αλλα οτι και να ηταν σκεψου οτι ο Σεμπ δεν ειναι καν 3 ακομα ...ειναι μωρο !!! Καποια πραγματα ακομα δεν μπορει να τα καταλαβει ....τα νηπια δεν σκευτοντε με τον δικομας τροπο αλλα με εναν "ανωριμο" (με την κυριολεκτικη σημασια) τροπο .

δεν ξερω χρυσα σημερα διαβασα και εγω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω χρυσα...αυτα που εκανε σημερα ηταν απαραδεκτα..δε μιλαω μονο για το ρεζιλι αλλα κ οτι εκανε μετα...τωρα δεν θελω καν να ερθει διπλα μου...ειναι κακομαθημενος, εγω φταιω, δεν τον μεγαλωνω σωστα, δεν του εχω μαθει ορια...παντα πιστευα πως το ενστικτο μου ειναι καλο αλλα δεν τα κανω καλα..νομιζω πως δεν ειμαι καλη μητερα, δεν εχω μαλλον καταφερει τον ρολο μου σωστα...ισως δεν επρεπε εγω να κανω παιδι..δεν ξερω, κατι εχω κανει λαθος για να φερθει ετσι..εγω που παντα θεωρουσα πως τπν μεγαλωνω εναλλακτικα κ θα γινει καλο παιδι..ναι καλα...αυτος θα με δερνει οταν μεγαλωσω,,,εδω σημερα μου εριξε χαστουκι κανονικο μπροστα στον κοσμο, για να πω ενα απο οσα εκανε...κ να μην αναφερω που προηγουμενα στριμωξε ενα μωρο στη γωνια λ του εριχνε μπουνιες...τι ειναι αυτα? μηπως δεν ειναι καλα? μηπως εχει καποια διαταραχη? σοβαρα μιλαω, μηπως ειναι απο αυτους που γιονται κτηνη χωρις αισθηματα μεγαλωνοντας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι..ολα τα ιδια κανουν..πιστεψε με3...

και μη κατηγορεις τονε αυτο σου..

δε θελλω να σου χαιδεψω τα αυτια..απλα αν αποδεχτεις καποια πραγματα...θα δεις πως θα νιωσεις πολυυυ καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν θα σου γραψω ενα αποσπασμα απο την εξελεκτικη ψυχολογια που διαβαζω

ευχομαι να εισαι εδω μεχρι να το γραψω :?

τα κυρια χαρακτηριστικα της σκεψης του νηπιου ειναι

α) το νηπιο χρησιμοποιει προενοιες ,δινει δηλαδη στις λεξεις που χρησιμοποιει αφελεις σημασιες στηριζομενο σε συγκεκριμενους μονομερεις αντιληπτικους σχηματισμους και αυθερετες γενικευσεις .

β) οι συλλογισμοι ειναι μεταγωγικοι αποτελουν αυθαιρετες κρισεις κατ'αναλογια απο προεννοια σε προεννοια χωρις επαρκη λογικο συνδεσμο.

γ)ειναι εγωκεντρικη ,δηλαδη αντιλαμβανεται και ερμηνευει τα αντικειμενικα φαινομενα αποκλειστικα και μονο με βαση την προσωπικη του ,δικη του, σκοπια .εμμεσο εγωκεντρισμο που ειναι η ερμηνεια των φαινομενων με βαση τα προσωπικα βιωματα(ανιμισμος-ανθρωπομορφισμος) αμεσο που ειαι η ανεξελεγκτη υπαγωγη των αντικειμενικων φαινομενων στις προθεσεις του παιδιου .

δ)η σκεψη του παιδιου επικεντρωνεται σε ενα μονο χαρακτηριστικο την φορα .η σκεψη προσκολλαται σε μια μονο διασταση του προβληματος .

ευχομαι να σε βοηθησα λιγακι .... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν μου :o:o:o:o !!!Δεν ξερω τι να πω!Ειχε απο παντα τετοιες συμπεριφορες?Τον εχεις ξαναδει ετσι???Μηπως απο το τζετ λαγκ??Κοιτα...Χαλαρωσε!Μωρο ειναι!Αυτες οι συμπεριφορες υπαρχουν μεσα τους...δε σημαινει πως εκανες εσυ κατι λαθος κ τωρα την ειδε ο Σεμπ-Κοναν!Σαμπως η Ιουλια τι εκανε κ ο Γ μοιραζε μπατσακια? :lol:

Νιωθω τα νευρα σου...σε καταλαβαινω αλλα...Υπομονη!Ηρεμια...Αν μπορεις!φαση θα ειναι!!!

Χρυσα τωρα σε καταλαβα!Εννοειτε ρε συ πως δεν μπορεις να φανταστεις παρομοια φαση!Αλλωστε μεταξυ σας υπαρχει οικειοτητα,αγαπη,ερωτας,συντροφικοτητα χρονων! ;);)

φτου φτου η Α εχει παρα-παρει μπρος με το φαγητο!Σε λιγο θα θελω να της κανω διαιτα!

Απο το πρωι: 1 ποτηρακι γαλα,3 στυμμενα πορτοκαλια,1 μικρο τοστ με μοσχαρ.σαλαμι κ κασερι κ 2 αποξ.βερικοκα! :D:D:D:D

Αληθεια ΓΩγω που εισαι μαρη???Ο κ*λος σου σε φωναζει!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου δεν καταλαβα ακριβως τπ νοημα......κ γι αυτο δηλαδη φερθηκε ετσι? δηλαδη γιατι καθε φορα που παω καπου να το μετανιωνω? κ φοβαμαι κιολας μηπως φταιει ακριβως κ το χυμα της ζωης μας,,,αρα παλι εγω φταιω..δεν μπορω να αντιμετωπισω αυτην την ευθυνη, δεν μπορω...

Χρυσα εχεις δικιο για την αποδοχη καποιων θεματων αλλα εγω αρνουμαι να αποδεχτω πολλα τελικα..ισως πρεπει να το παρω αποφαση αλλα δεν μπορω...κ ξερω οως ετσι δυσκολευω τη ζωη μου...αλλα δεν μπορω να ´ειτουργησω στο ολο σχημα κ αστα..σκατα...επαθα καταθλιψη τωρα,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν όλες λίγο πολύ έχουμε αντιμετωπίσει τέτοιες καταστάσεις από τα παιδιά μας ρε :?

καλά πολύ μακριά πάει το μυαλό σου όμως! δνε ήταν η μέρα σας σήμερα...μην το ψάχνεις παραπάνω..

δλδ πάντα μα πάντα πρέπει να αναλύουμε στο έπακρο τις συμπεριφορές των παιδιών μας?

Ε κάτι του την έδωσε σήμερα και αντέδρασε έτσι.

Στο ξαναλέω παρόμοια πράγματα έχουμε ζήσει κι εμείς. Μόλις ηρεμήσετε και οι 2 μιλήστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!! Μαρία νομίζω ότι εαν εμενα ανάπηρη (με τα προβλήματα με τη σπομδυλικη μου όλα είναι πιθανά) πιστεύω οτι θα την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια!!! και ναι εαν είχα την ωριμότητα στα 22 μου και τα έβλεπα όλα αυτά δν θα τον παντρευόμουν...καλό παιδί τον λατρεύω αλλά μερικές φορές δν φτάνει ο έρωτας!! και δν νομίζω οτι φταίνε τα κιλά ..αυτά ειναι προφάσεις...τέσπα ...όπως έστρωσα θα κοιμηθώ και θα ελπίζω για το καλύτερο...πάντως μην περιμένετε να ακουσετε ειδηση εγκυμοσύνης από εμένα σύντομα....(ποτέ δηλ)...

Φραν εγώ την 'εχω αποκαλέσει κωλόπαιδο και κακομαθημένο ,τα έχει κάνει κ η δικια μου όλα αυτά και με εχει κανει να τα σκεφτώ και να τα ξεστομίσω... :oops::oops::oops: όλοι λένε ότι είναι της ηλικίας...τι να πω...

να φανταστείς οτι πλεον αποφευγω και τα πολλά έξω μαζί της για αυτό το λόγο..

Χρύσα Νουτελίτσα γιαμ γιαμ!!!

Κατέβηκα με το κορίτσι μου αγορά ,δν δουλευω σήμερα...καλή ήταν..δν το περίμενα..πρέπει να σκουπίσω και βαριέμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ειχε αρχισει να φερετΙ ετσι κ πριν..κ γινεται ολο κ χειροτερος..ειδικα με τις κρισεις θυμου στριγγλιας κλπ...κ ειχε αρχισει να με χτυπαει κ το εκοψε αλλα το ξαναρχισε.κ τελικα με τα αλλα παιδια γινεται ολο κ χειροτερος..δεν το αρχισε ξαφνικα αλλα ειναι βαθμιαια κ χειροτερευει...λεω οκ, αλλαξε περιβαλλον κ επειδη κ εγω δεν ειμαι παντα στα καλυτερα μου ας μην τον πιεζω...ξερω πως τον κακομαθαινουμε κ πολλες φορες για να μην ουρλιαζει του λανουμε χατηρια αλλα θεωρουσα πως το ελεγχουμε..θα τον ξαναστειλω σταθμο μπας κ ηρεμησει...δεν ξερω τι να τον κανω?κ εγω οκ, δεν ειμαι ο πιο ηρεμος κ ισορροπημενος ανθρωπος το ξερω κ σιγουρα εχω μεριδιο ευθυνης αλλα κ για μενα δεν ειναι ολα ευκολα....ουφ παω εξω τωρα, δεν αντεχω αλλο..ας τον αναλαβει ο πατερας του, εγω παραιτουμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν ειδες;;;

Επισης μη νομιζεις..το τελευταιο διαστημα ο Χ με το που βλεπει τον Γιαννη..του ορμαει και του ριχνει μπουφλες...

εγω το θεορω θυσιολογικο..και φροντιζω φυσικα να μη διασταυρωνουν τα βλεμματα τους..χιχιχι

Κοιτα..ειναι η ηλικια..ειλικρινα...θα το ξεπερασει. θελει απλα παρακολουθηση και εγκαιρη επεμβαση..

και αποσ υζητησεις που εχω κανει το 90% των παιδιων..και το 99& των αγοριων το κανουν

η Μια και μοναδικη φορα που ο Χ εφαγε στον πισινο- να πει ευχαροστω που δεν του αστραψα και κανενα χαστουκι- ηταν μια παρομοια συμπεριφορα. Δεν υποστιριζω την βια..απλα καταλαβε πως ειναι να πονας οταν δερνεις καποιον..ειδικα εαν ειναι μικρος και ανυπεραστιστος.

Προς θεου δεν ενοω να τον δειρεις...με τιποτα..και εγω που τον μπατσισα..μετα σκυλομετανιωνα γιατι δ εμου αρεσει να ποναω το παιδι μου..αλλα αναμεσα στο να τις τρωει τοσο βαναυσα το μικρο..ηταν εκεινη τη στιγμη το μοναδικο που τον συνετησε

Αναστασια σοβαρα;;..μπραβο ρε συ!!!

Ρε παιδι αο μικρος μαλλων δεν ειναι ετοιμος ακομα να ξεκινησει στερεες..εκτος που δεν τα παμε καθολου καλ αμε την αντιβιωση..

Δοκιμασα και τη μεθοδο της ΑΦρος αλαλ τζιφος..αναγουλιαζει και τη βγαζει μαζι με το γαλα...

Αφιστε..ειχαμε ενα Σκ χαλι μαυρο.

Σαυρογιωτινι μου σε θυμηθηκα..ειχε ενα τεκνο σημερα εκει που εκανα την θεωρησ...μμμμμ ;);););)

ξες εσυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα τι να σου λεω σημερα...του ειπα εισαι ενα κακομαθημενο κωλοπαιδο κ μετα του ελεγα σκασε γμτ...ασε, δεν τα λεω αυτα..κ φυσικα απαντουσε γιατι να σκασω...θα σε πετατσο στα σκουπιδια.ακου τι μου ελεγε!..κ αυριο του εχω κανονισει να παμε να κανουμε μαζι γυμναστικη για νηπια κ ολη την εβδομαδα να παμε σε δραστηριοτητες μαζι, απο πήο, μαγειρικη, ποδοσφαιρο, θα τα κανουμε ολα για να δω τι του αρεσει..δεν εχω ορεξη να τον;ω πουθενα..θελω να τα ακυρωσω ολα..κ αυριο ειναι στο ιδιο μερος κ ντρεπομαι να ξαναπαω..κ να ηταν μονο αυτα...αν τον βλεπατε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν...αν νομιζεις οτι καμια μας δεν εχει περασει τετοια κανεις μεγαλο λαθος...

ηταν μια αντιδραση της στγμης...απο την στιγμη που δεν εχει εικονες τετιου ειδους μεσα στο σπιτι του μη σε πιανει αγχος...δεν θα γινει το παιδι που μοιραζει σφαλιαρες...

καθισε να του μιλησεις...οσο καταλαβει δηλαδη...

με το να μην το θες κοντα σου τωρα δεν λεει κατι...νομιζω δεν εχει καταλαβει το λογο που δεν το θες κοντα σου!

χθες το λιγο που μιλησαμε με τα κοριτσια στην Αφρο η Παναγιωτα ειπε ουι ο Ν. οταν εφεραν το μωρο στο σπιτι πρωτη φορα του εδωσε σφαλιαρα...ετσι αντεδρασε...δεν αθ δινει παντα σφαλιαρες...(νομιζω θα ωρεθει η στιγμη που θα φαει κι ολας)...ισως να ηταν κουρασμενος , εκνευρισμενος και πολλα τετοια...καντε αγκαλιτσες και μιλα τπυ οσο καταλαβαινει!

Τι εγινε παλι στο φεις?

η Μ-Ι απο το πρωι παιζει μονη της...ολο μιλαει μιλαει μιλαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιι...τα κανουν...

ο Χ λεει στη γιαγια του ουρλιαζοντας ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩΩΩΩΩ

σπρωχνει τον πατερα του αμα κραταει τον μικρο..τσιριζει στη μεση του δρομου ασε κατω το νινιιιιι

και κατι τετοια...

επισης με το που βλεπει την πεθερα η τον πεθερο μου αρχιζει να χτυπιετε σαν χταποδι, με εχει δαγκωσει μεσα στο ΣΜ κλπ κλπ..

δεν ξερει ακομα τη σημασια αυτων που λεει..και τα λεει

δωστου λιγο χρονο..θα δεις..

Βικυ αυτο λεω και εγω του Χ..κακομοιρη μου κατσε να μεγαλωσει ο Γιαννη ςκαι να αρχισει να μπουσουλοπερπαταει..και θα δεις τι θα σε κανει εσενα και τον σκρουτζοχαρακτηρα σου σκατιαρικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εγω δεν αντεξα σημερα, πταν μου εχωσε χαστουκι τη στιγμη που εσκυψα να τον ηρεμησω-αφου με ειχε ηδη πλακωσει σε κλωτσιες κλπ- πονεσα τοσο που σηκωσα αυτοματα το χερι μου κ του εχωσα μια ελαφρια...δεν επρεπε κ το μετανιωσα είικρινα...ειμαι χαλια...οχι για το χαστουκι μονο αλλα για ολα....σας ζαλισα....ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ενα τελευταιο κοριτσια εγω νομιζω οτι εσεις εδω το αντιμετωπιζετε καλυτερα...ειστε πιο καλες μαμαδες απο μενα..ολες σας..δεν το λεω για να το πω, το πιστευω...τωρα εινΑι ηρεμος κ παιζει ..γενικα δεν ξεκινησε ξ μερα μας καλα σημερα, δεν ηθελε να φαρι πρωινο, τον πηρα σηκωτο κ του πεταξα το παιχνιδι επειδη δεν ετρωγε, φωναζα μετα...πρεπει να βελτιωσω λιγο τις φωνες μου...αλλα εννοειται ουτε τσακωμους βιωνει ουτε ξυλο στο σπιτι ουτε τιποτα απο ολα αυτα?....εγω απλα φωναζω μαλλον περισσοτερο...ουφ τα ειπα κ ξεθυμανα....παλι καλα που ειστε κ σεις, σε ποιον να τα ελεγα εδω περα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν ηρεμισε και σκεψου .

ειναι ενα μικρο παιδακι που η ζωη του αλλαζει μηνα με τον μηνα ...καπως θα εκδηλωσει το αχος του και τον φοβο του .αντι να καθεσε και να σκευτεσε οτι δεν εχεις ¨καλο¨παιδι πηγενε και καθησε διπλα του και μιλησε του ομορφα ,πες του οτι καταλαβενεις οτι του ειναι δυσκολο ολο αυτο και βοηθησε τον να σου πει τι σκευτετε τι φοβατε ...στο μυαλο μπορει ολα τα τα βλεπει τρομερα και διαφορετικα ....

ολα τα παιδακια τσιριζουν φωναζουν εχουν ξεσπασματα και εχουν ταση βιας ειδικα οταν πιεζοντε ,φοβουντε νιωθουν οτι δεν καταλαναινουν τι γινετε στην ζωη τους οτι δεν εχουν τον ελενχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...