Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ξερω τι ειναι!

οπως ειπε και Αφρο μπορει να ειναι απο την αλλαγη μηνα!

θελω να περασει!

τωρααααααααααααααααααααααααααααααα

Παναγιωτα τοσο χαλια στο εσπερινο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :D Γεια σααααααααςςς! :x

Πέρασα να πω ένα γεια! Δεν σας διάβασα αλλά ελπίζω να είστε όλες καλά.

Περάσατε ωραία σήμερα;

Σας φιλώ όλες! :D:geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .

εγω περασα τελεια ...δεν ξερω για εσας αλλα εγω πολυ το χαρκα !!

Ο Μ ακομα μιλαει για τους φιλους τους και τα πηγε πολυ καλα με την μελουσα γυναικα του :D

ακουω ειδησεις και ειμαι χαλια ....

Βικη οπως σου ειπα παρε τηλ τον γιατρο αμμεσα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπριτσες μου γλυκιες...

τι μου κανετε κοριτσαρες μου ομορφες?

και εμεις περασαμε πολυ ομορφα στης συμπεθερουλας μου :x:x:x;);):-*:-*:-* και τα παιδακια μας παιξανε πολυ ομορφα...αχ ποσο ταιριαζουν :lol::lol::lol:ειδες βρε τι νυφη σου βρηκαμε.. :D:D:D ολο φιλακια του δινε!!!!!!!!

και τα υπολοιπα παιδακια Μ-Ι, Νικόλας ηταν πολύ ήσυχα... ο Πανούλης δε μας εκλεψε την καρδια και εμενα και του αντουαν μου..τι γλυκαςςςςςςςςςςςςςς :x:x αντε και εγω σε 4 μηνες να καμαρωνω τον μπεμπουλη μου και τι στον κοσμο....

παναγιωτα μου πολυ όμορφα τ ακαινουργια σου ρουχαλακια..το φορεμα ειδικα μου αρεσε πολυ..

Βικυ μου περαστικα και ελπίζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο και να περασει γρηγορααααα!!!!!

εμας μας πηρε το παπλωμα πεσαμε 4.30 και ξυπνησαμε 7!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o το απογευμα..σπανια γινεται αυτο...ακομη και ο σκυλος που χει κατω η μανα μου την ειχε πεσει και δεν ακουστηκε καθολου :lol::lol:

σισσακυ μου ομορφο τι κανεις κοριτσαρα μου?πως παει το διαβασμα?

νατασουλα,λενακι 26,τονια μου,θουλαρα μου,αναστασακι μου,χρυσουλινι,αρτζι,γιωτακι,βενι,και αν ξεχναω καποια τι μου κανετε?????????

δημητρουλα μου κριμα που δεν ηρθατε .. :cry::cry::cry: ηθελα πολυ νασας δωωωωωωωωω και το μικροβιακι και την βασιλικουλα...

αυταααααααααααααααααααααααααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .

εγω περασα τελεια ...δεν ξερω για εσας αλλα εγω πολυ το χαρκα !!

Ο Μ ακομα μιλαει για τους φιλους τους και τα πηγε πολυ καλα με την μελουσα γυναικα του :D

:x:x:x:x:x:x:x:x εμενα φιλεναδα μου αρεσε που τον φωναζε το λυδιακι μας...και αυτος το παιζε δυσκολος στην αρχη και μετα ετρεχε πισω της... :lol::lol::lol::lol:

τωρα μολις την ρωταω περασε καλα με το μανωλακη????????και τι μου λεει? :o:o ναιιιιιιιιιιι να ξαναπαμεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol: αντε την επομενη φορα σας περιμενω σπιτι μου μολις ερθει με το καλο ο συμπεθερος ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να πω κατι...Δημητρα ηθελα πολυ να ερθεις αλλα δεν πειραζει καλε θα τα πουμε ευχομαι σηντομα ,η μικρη να ειναι καλα και να μην εχει τιποτα σοβαρο .Εγω απο πυρετους δεν ξερω ...μια δυο φορεσ που ειχε ο Μ τον καταλαβα οταν εφτασε 38 !!!εσυς που εχετε περασει τοσα πολλα ξερετε καλυτερα αν δειτε λιγο ανεβασμενο το θερμομετρο .περαστικα κοριτσακι μου και ευχομαι ναμην σας παρει η μπαλα και εσας ....

καρολ συμπαθησα πολυ τον σημπεθερο ,πολυ κοινωνικος και καλος σαν να του μιλουσα χροναι ηταν !!!μοιαζετε παρα πολυ σε αυτο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι η θουλίτσα εκεί??????????? πειτε της πως τη ζητείιιιιιιιιιι :lol::lol::lol: :lol η παπιομάνα...

σε βλέπω βρε μεσα δεν εισαι?

θελω παρεουλα ...δεν θελω ν α πεσω για νάνι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Να ξεκινισω το μεγαλο κατεβατο η θα με βριζει παλη η Τασια…..

Θα γραφω λιγα λιγα ΟΚ;;;

Καταρχας.καρολ ηρεμισεεεε..

Η Υδρονευρωση είναι ΟΚ..ειχ εκαι ο δικος μου..θυμασαιιιιιιι

Οσο για τις 2 αντι για 3 αρτιριρε…παλη ηρεμισε..μια χαρα γεννιουνται τα παιδια..απλα θελει ΠΑΡΑ πολύ προσοχη κατά την διαρκεια της κιυσης..επισης υπαρχειε να ενδεχομενο αναλογα να στο παρει πιο νωρις…ισα ισα να μπεις στο μηνα σου…μπορει και νωρητερα..

Εγω δεν καταλαβα ΓΙΑΤΙ να κανεις αμνιο. Παιδια δεν ξερω…αλλα εχω την αντιπωση πως στην Ελλαδα για ψιλλου πηδημα συστηνουν αμνιο..

Στην κ ουνιαδα μου που εκανε αυχενικη η αυχενικη της ηταν τελεθια..ουτε η δικη μου τοσο καλη…και της ειπε λογο υλικιας και μονο να κανει αμνιο..και πηρε τηλ τον γιατρο της εδώ και την ειπε «τρελη εισαι…ακου αμνιο..μη τυχων»

Γιωτακι θα σου απαντισω πριβε…

Μπορει να μη σου αρεσει αυτό που θα πω..αλλα θα το πω..εκει όμως ε..μη το δει ο Ζορζ και δε μου ξαναμιλισει

Μαρακι τελειο το αβαταρ!!!

Επισης ο κατωτατος μισθος στην γερμανια είναι κατω από 400 ευρω, και δεν περιλαμβανει καμια παολυτως παροχη

Παω να βαλω καφε και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

τι να πω για χθες και σήμερα?

αύριο μεθαύριο μέσα στη βδομάδα θα παρθούν και τα επόμενα μέτρα που ήδη έχουν συμφωνηθεί και θα λέμε και ευχαριστώ που τουλάχιστον δεν χρεωκοπήσαμε :lol::lol::lol::lol:

βλέπετε φως?

ότι απόφαση και να παρθεί βλέπετε φως στην άκρη του τούνελ? εγώ όχι

οπότε? μήπως τελικά η επιστροφή στη δραχμή θα ήταν και η λύτρωση μας?

σκεφτείτε πόσο θα άλλαζε η ψυχολογία όλων των Ελλήνων αν βρισκόταν ένας από αυτούς που υποτίθεται ότι μας κυβερνούν και να ρίξει ένα καλό σηχτίρι στους τροϊκανούς.. βρε ουστ απο ΄δω..τι καλά θα ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λενακι..η μερεντα δεν εχει κοματακια φουντουκιου..ειμαΙ ΣΗΓΟΥΡΗ..ΕΦΑΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 2 ΦΕΤΕς με τσουρεκι!!

Μπλιαχ ο Κοτσιρας..σαν αντρας..σαν τραγουδιστης ναι!! Μ’αρεσει

Θου Να τα κανει ςοποτε θες…θα είναι μασκε το Παρτι;;;;

Ευκαιροα να ερθω σε σενα…

Ελπιζω να μην αρρωστο ΚΑΝΕΝΑ τους..γιατι θα πεθανωωωω

Εμεις παλη φετος κλεινουμε 7 χρονια μαζι..πωπω..7 χρονια φαγουρας…πωπωωωωω

Μαρακι εγω αυτή τη στιγμη εχω στο μπανιο μου την Pure Poison Dior, Pure white Linen Estee Lauder, Cheap and Chic Moschino, Rici Rici Nina Richi Flower kenzo.

Λενακι το δικο σου Poison το λατρευωωωω..ολα τ α Poison τα λατρευω…είναι τελεια!!!’

Σαυρογιωτινι μου νομζιωψ πω ηρθε η ωρα να αρχισει αν αφορας αρωματα…..θα τα πουμε εμεις!!!!

Και αυτό είναι απειλη..εγω η θα σωσω τον γαμο σου..η που θα τονε καταστρεψω!!!’

Χαχαχ..Παναγιωτα μ’αρεσε η τοποθετιση σου..

Παιδια εγω κατά έναν πειεργο λογο δεν βρισκω αντρα αξιο να απατισω τον Ο…και δεν είναι και κανενας κουκλος ο καλος μου..απλα δε μου’ρχετε..νομιζω πως εάν για καποιον λογο χωρισω μαζι του..δε θα ξανακανω σεξ

Τελεια περασατε στην Αφρο κοκονες μου..ζηλευωωωωωω

Και γιατι παρακαλω να αναβληθει το ταξιδακι..

Ελα ελα ελα …και τα δικα μου – να εισαι σηγουηρ- ότι θα είναι αρρωστα..οποτε ελατε να ανταλαξουμ ετα μικροβια μας..μπας και αλληλοσκοτωθουν

Παντως Μιτσακη μου σε νιοθω οσο ποτε..κολαση ηταν το ΣΚ μας…θα σας τα πω μετα

Παναγιωτα τωρα που το λες…θυμαμαι…ειχα και εγω μια μικρη κρισουλα τουαλετας πριν γεννισω..νομιζω …

Μαρια σηγα μη ριξουν σιχτιρ στους τροικανουμ..μαλακες θα είναι..

Παντως οποιος το κανει..θα τον υποδεχτουν με τιμες ηρωα

Ποσταρω…παω να ετοιμασω δυο-τρεις επιστολες και επανερχομαι με το δικο μα ςκολασμενο ΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρία αν ο σύζυξ είχε μισθό 10.000ε τότε γιατί να αγχωνόμαστε? τα δίνεις και τέλος, αλλά ούτε των 800 είμαστε......μα εσύ είσαι ή μαύρο ή άσπρο :roll::roll::roll: υπάρχουν και οι ενδιάμες καταστάσεις!!! :!: στα φανάρια δεν βγαίνω, όχι!!!! 8-)

το νοσοκομείο γράφει: επειδή ξέρουμε ότι είναι μεγάλο το ποσό, παρακαλούεμ να τα καταθέσετε μέσα σε 30 μέρες!!!! :lol::lol::lol::lol: .....συνήθως αν το ποσό είναι μικρό δίνεται διορία 2 εβδομάδων!!! :!:

τώρα θα καταθέσουμε τα χαρτιά στην ασφάλεια και ελπίζουμε ότι θα κάνουν την εκκαθάριση μέσα σε 30 μέρες, ..... δεν ξέρουμε αν θα πληρώσει η ασφάλεια όλο το ποσό!!!! :?

εν τω μεταξύ από εμάς μόνο κέρδος έχει η ασφάλεια, αφού δεν αρρωσταίνουμε συχνά, ειδικά με μένα μόνο μία φορά τον χρόνο στο ετήσιο γυναικολογικό τεστ θα πρέπει να πληρώσουν!!! :!: .......αλλά τότε δεν καταθέτουμε τα χαρτιά διότι αν δεν καταθέσεις κανένα έξοδο ιατρικό στην ασφάλεια στο τέλος του χρόνου σου επιστρέφει περ. 300ε!!!! ;) οπότε...... αυτό δεν ισχύει για τα παιδιά, μόνο για ενήλικες, για ευνόητος λόγους!!! :!:

περιμένουμε και τον υπόλοιπο λογαριασμό, τις επισκέψεις μας εκεί...σύν το ασθενοφόρο.......και θα πάμε ξανά την Πέμπτη για να την δουν!!!!

Νατάσα αν κάνεις επέμβαση είναι ακόμη πιο ακριβά :evil::evil::evil: .....μου έλεγε ο άντρας μου ότι η γυναίκα ενός γνωστού του έκανε αφαίρεση δοντιού και πλήρωσαν 30.000ε !!!!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o

Βίκυ πώς είσαι σήμερα? :?:

Χρύσα ο κατώτερος μισθός είναι 400ε, σου παρέχει ασφάλεια και δεν φορολογείται!! είναι καθαρό ποσόν!! :!:

Γιώτα για τα παιδιά που ρώτησες μερικές σελ. πριν, αλλά εγώ τώρα το διάβασα, πιστεύω ότι περισσότερο πρέπει να μετράει η επιθυμία της γυναίκας ή όχι και όχι του άντρα, αφού η γυναίκα είναι αυτή που ασχολείται περισσότερο με το παιδί......όμως καλό είναι να υπάρχει μια συνεννόηση, αλλά και ο σεβασμός στην επιθυμία του ενός ή του άλλου......δεν θα χώριζα για αυτό τον λόγο, αλλά θα έκανα μια συζήτηση που θα έλεγα πόσο πολύ επιθυμώ και άλλο ένα παιδάκι, ήσυχα, όμορφα, πολιτισμένα.....και θα επέμενα να ακούσω γιατί υπάρχει η άρνηση από την άλλη πλευρά και θα προσπαθούσα να απαντήσω σε κάθε αρνητικό σημείο!!! :!:

εμένα μου αρέσει ο Αλκίνοος Ιωαννίδης, και τυχαία τον άκουσα σήμερα το πρωί!!! :roll::roll:

αλλά η "αγάπη" μου (ας πούμε) είναι ο Νταλάρας!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα ξέχασα να σου πω ότι τον διάβασα τον προβληματισμό σου και ήθελα να απαντήσω αλλά σήμερα :roll::roll::roll: , διότι το ΣΚ μας δεν ήταν καλό, οπότε......

να πω μόνο ότι επιμένω στην θεωρία μου περί γάμου, όταν τα λέγαμε κάποιες σελίδες πιο πίσω, και εκεί συμφωνούσα με την Νατάσα που είπε ότι δεν πρέπει να εφησυχασόμαστε σε έναν γάμο ποτέ, αλλά και με την Ιουλία που είπε ότι πρέπει να βλέπουμε το έτερον ήμυσι ως γκόμενο/α για να είμαστε καλά!!! :!: αυτό μου άρεσε ;)

δεν νομίζω όμως ότι η εμφάνιση κάποιου επηρεάζει την σχέση ενός ζευγαριού, αλλά η γενικότερη συμπεριφορά!....δλδ αν έχω έναν πανέμορφο δίπλα μου, με όλους τους κοιλιακούς του, αλλά η γενικότερη συμπεριφορά του είναι απαράδεκτη, όλα θα είναι εντάξει? :?:

από την άλλη, για μένα, έχει σημασία πώς τριγυρνάμε μέσα στο σπίτι, π.χ. αν είμαι με τις πιτζάμες όλη μέρα, ή με απεριποίητο μαλλί κ.λπ, το ίδιο και ο άντρας μου αυτό θα φέρει την κατηφόρα.....ένα ζευγάρι πρέπει να προσέχει την εμφάνισή του.......όταν όμως κα΄ποιος συζεί σε σχέση γιατί δεν παραμελει τον εαυτό του και πάντα είναι σε εγρήγορση?

(δεν τα έγραψα πολύ καλά, αν βγάλετε κάποιο νόημα.......γράψτε μου!!!! :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

Περαστικα σας!!!Μητσακι μου...παλι γμτ? :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χρυσα ουτε για πλακα να μην ξαναπεις οτι σε μαλωσα!!!Μ'αρεσει να σε διαβαζω!!!Αν εβαζες κ κανα κενο παραπανω κ καμια φατσουλα.... :D:D:D:D

Παντως δεν εισαι με τα καλα σου που αν χωρισεςι με τον Ο θα..μονασεις!!! :o:o:o Καλεεεεεεε!!!να το κοιταξεις με ψυχιατρο αυτο! :lol::lol::lol:

Η Βενετια μας τι κανει???μετακομισε?

Αργυρω μια χαρα νοημα εβγαλα με τα ποστ σου!Συμφωνω! ;) Ολα αυτα σε ενα φυσιολογικο ζευγαρι βεβαιως!

Παντως Γιωτα ο δικος μου αντρας ειναι ...πως να τον πω?Γεματουλης!Χοντρουλη τον λες,χαλαρα!!! :P Ποτε δεν ηταν φετες αλλα ηταν πόλυ πιο αδυνατος...Κ ομως δεν τον εβλεπα ποτε αλλιως οσο μεγαλωνε η μπακα του... :roll::roll::roll: Και φαντασου πως δεν ειμασταν κ το πιο θερμοαιμο ζευγαρι....

Απλα μου κακοφανηκε αυτο...(κ εγω σε διαβασα!)Μου θυμισε ενα φιλικο μου ζευγαρι...Την επρηζε για τα κιλα λες κ ηταν το μονο του μελημα...Με θυμωνε πολυ αυτο...Τωρα εχουν χωρισει(οχι γι'αυτο)...τεσπα κ εγω μπερδεμενα τα γραφω!

Να καταληξω πως εγω δεν αφεθηκα ποτε(οκ δεν κυκλοφορω ντυμενη στην τριχα παντα) κ ομως.....Εν πασει περιπτωσει! :P

Μαρια εγω δεν μπορω να σε βοηθησω με τα αρωματα...Μου αρεσουν τα ελαφρια(πχ την πουασον τη θεωρω θεοβαρια) ομως προτιμω τα "λουλουδατα"!Λατρεμενο αρωμα μου το cashmere DKNY!Θα ηθελα να το παρω γτ εχει ξεθυμανει ΑΝ λειτουργουσε η πιστωτικη! :lol::P

Κοριτσια λεμε για τα κακα της χωρας μας αλλα...οκ κ οι γερμανια με τετοια ποσά για 3-4 μερες στο νοσοκομειο.... :shock::shock::shock::shock: Οτι μισθο κ να παιρνουν...στανταρ το ποσο αυτο ειναι 2 μηνιατικα....

Πηγα στο μουζουρακη χθες...Απομυθοποιηθηκε κ αυτος! :lol: Μια τζουρα αντρας!

Επισης η φαση του κοτσιρα με το τσιγαρο κ το τιναγμα μαλλιου...εμενα μου αρεσε!!!! :lol::lol::lol::lol: Δεν παω καλα εε?!!!!Ενω γενικως δε με τρελαινει καθολου σαν αντρας!

Τσουπρες αθηναιες καλοπερασατε εε??Ρε ειχατε κ τους αντρες σας μαζι?! :shock::?:?

Βικυ περαστικα σου!

Εξω ειναι ολα παγωμενα!Εννοω γλυστρας κανονικοτατα!Ακυρωνω ΠΑΛΙ το ραντεβου για μανικιουρ...θα με βρισουν...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν βρέθηκε και μια να συμφωνούμε..

Υποτίθεται ότι όλες παντρευτήκαμε για να γεράσουμε μαζί με τον άνθρωπο μας.

Ας πούμε ότι αύριο συμβαίνει κάτι σε μένα ή στο Γ (μια αρρώστια, ένα ατύχημα κάτι) τι σημαίνει αυτό ότι θα με βλέπει διαφορετικά? Καταλαβαίνεται τι εννοώ φαντάζομαι. Αυτό είναι ο γάμος. Οκ τα κιλά και η εμφάνιση ας πούμε είναι στο χέρι της καθεμίας μας. Τι γίνεται όμως με κάτι που δεν είναι στο χέρι μας? Εκεί στα δύσκολα το συντροφάκι μας θα μας πει (ή έστω θα σκεφτεί) "πως έγινες έτσι ρε γμτ"? δεν ξέρω αν με πιάνετε γιατί νιώθω και το κεφάλι μου βαρύ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα τα λουλουδάτα δεν μου αρέσουν, με :ymsick::ymsick: ειδικά το ελιξίρ της Ντιόρ με :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: δεν μπορώ να το μυρίσω!!!

εδώ έχουμε -13, όχι πάγο στους δρόμους!!

α θυμήθηκα:

Θούλη και Παναγιώτα, ήθελα να σας πω να μην ανησυχείτε που στα παιδιά σας δεν αρέσει το καρναβάλι, ε δεν αρέσει σε όλους, δεν είναι δα και σημαντικό!!!!..... σε πολλά παιδιά δεν αρέσει, ένα από αυτά ήταν και ο Λ., πήγαινε στον παιδικό όταν είχαν αποκριάτικο πάρτυ και έκλαιγε, ...... συζητήσαμε με τον φίλο παιδοψυχολόγο που έχουμε και μας είπε να μην ανησυχούμε......βέβαια εμείς είχαμε και το προβλημα με τον παιδικό, όπως ξέρετε......πέρυσι που ήταν και η τελευταία χρονιά στο παιδικό-νήπιο σχολείο, ο Λ. ντύθημε ό,τι ήθελε, τον ρώτησα και έτσι πέρασε πολύ ωραία ;)

θα αλλάξουν τα παιδιά, μόνο μην τα πιέζετε να δεχθούν κάποια κατάσταση, την οποία δεν θέλουν γιατί θα φέρετε το αντίθετο αποτέλεσμα, δεν θέλει να ντυθεί, ας μην ντυθεί......θα αλλάξει μεγαλώνοντας ;) ....εσείς ξέρετε τι τους αρέσει, ποιός ήρωας, ρωτήστε τα αν θέλουν να ντυθούν αυτόν τον ήρωα και ίσως δεχθούν, αλλιώς του χρόνου πάλι!!!! ;)

μόλις απόλαυσα ένα καυτό ντουζάκι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πάνω σε αυτό που λες: η πεθερά μου μέχρι και την ηλικία των 40 ετών ήταν αδύνατη, μια μέρα έπεσε και χτύπησε πολύ άσχημα το πόδι της, ο γιατρός της έδωσε κορτοζόνι και πάχυνε, από τότε είναι παχιά και δεν τρώει πολύ, σχεδόν καθόλου, αλλά τα κιλά κιλά......αν κάτι παρόμοιο συμβεί σε κάποιον/α τι θα πρέπει να κάνει ο/η σύζυγος? να φύγει? :?::?: όχι βέβαια......

απλά πρέπει να υπάρχει μία εγρήγορση όσον αφορά στην εμφάνιση του ζευγαριού, δεν μπορούμε να αφήσουμε τον εαυτό μας, για να μην χαθεί και η αμοιβαία έλξη! σαφως και υπάρχει αγάπη, πέρα της αγάπης όμως θα πρέπει να υπάρχουν και άλλα......

αλλά πάνω από όλα είμαι της άποψης ότι, ό,τι και να κάνουμε που αφορά στην εμφάνισή μας πρέπει να το κάνουμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ για τον εαυτό μας, για να αισθανόμαστε εμείς καλά.....εγώ προσωπικά έτσι λειτουργώ, θα βαφτώ για μένα, για να νιώσω ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ εγώ καλά...... ;)

πάω να στεγνώσω τα μαλλιά μου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα εφορια για θεωρηση και ηρθα....αψογη εξυπηρετηση...!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τασια δεν ενοω να μονασω..ενοω πως η σχεση μου με τον Ο ειναι τετοια που δεν μπορω να φανταστω να κανω τα ιδια με καποιον αλλον...δεν ξερω πως θα το πω κομψα γι ανα μη λογοκριθω ;);););)

οσο για το θεμα εμφανιση θα πω το εξης..

ειμαι γεννικα υπερ του να φροντιζουμε τον εαυτο μας σαν να ειμαστε εκτος σχεσης..δηλαδη να ειμαστε καθαροι και ευπαρουσιαστοι μεσα στο σπιτι..

ε με συγχωρειτε αλλα αμα ειναι να πηδαω απο το κρεβατι μου μιση ωρα πριν για να φτιαχνω μαλι βουρτσιζω δοντια φοραω σεξι πιτζαμα και μποα και παντοφλακια με φουντα...ε οχι..δεν το κανω..

δε θα τριγυρναω και με το μαλι στη λιγδα και πιζαμα πουα απο τους λεκεδες με τοςυ γιγανες ουτε τα μαλια μου θα μυριζουν το νεο αρομα "γιουβαρλακια αυγολεμονο" της εστε λοντερ...

Εγω τριγυρναω στο σπιτι με χομγουερ..παντελονι μπλουζα ολα πιζαμοστιλ χαλαρα και ανετα..

Και σηγα ρε παιδια..οι αντρες μας δεν ειναι και ο μπραντ πιτ που τον κινηγανε οι μισες σταρλετ του χολιγουντ...

Δε θα κατσω να στασω..τελειωσε .

Ολοι μας μπορει να παχυνουμε...και φυσικα ολοι μας θα γερασουμε και θα αρωστησουμε..και θα σχημηνουμε..

υποτιθετε πως μενουμε μαζι και καναμε παιδια γιατι νιωθουμε πλεων τοσο ανετα με τον αλλο που εινα αναποσπαστο κομματι μας..

δηλαδη τι τωρα που ο Ο η μεση του ειναι χαλια και περπαταει σαν ερωτηματικο τι θα εκανα;;;;

πειναωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με λιγουρεψατε κακουργε ςμε τη Νουτελα σας!!!!

και εχω κρεατοσουπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...