Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!! Χιονιζει απο της 7 η ωρα το πρωι!!! :D

Συμπεθερακι μου να χαιρεσαι την νυφουλα μου!!!! [smilie=occasion13.gif] Γερη να ειναι και τσαχπινα σαν τον Αλεξ! Να μου την φιλησεις! Και αυτη ειναι η αφιερωση που της κανει ο Γ.! :lol: http://www.youtube.com/watch?v=QT0Nn5rZD88

Αργυ μολις μπηκα και το διαβασα και εγω. Ενταξει παλι φτηνα ειναι. Μιση ωρα 30 σεντς περιπου δεν ειναι τιποτα. Σε πολλες χωρες ειδα οτι κανανε αλλαγες. Την τουρκια την πεταξανε εντελως απο εξω! Καλη φαση τα επιδαπεδια πατωματα, πηγα μια φορα σε ενα σπιτι που ειχε τετοια και ολη την ωρα κατω καθομουν :lol:

Νατασουλα ολα καλα θα ειναι με τις εξετασεις του Μ. Περαστικα του.

Μαρακι περαστικα και στην Φ. Τοσο πολυ χιονισε εκει?

Μητσακι μου πως ηταν το βραδυ σας?

Παω να κανω τα φρουτα του μικρου, τα λεμε μετα. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενακι μου τι κανεις;;;

Σημερα σε μελετουσα..δεν ξερω αν φτερνιζοσουν.

Ελεγα τι ωραια εκει στη Γερμανια..τουλαχιστων σας μαθαινουν να οδηγητε πολιτισμενα..

ενω εδω..

παω στον δρομο..κεντρικος στη μενεμενη με μαγαζια εκκατεροθεν..εννωειτε παρκαρισμενα αμαξια εννωειτε διπλοπαρκαρισμενα φορτηγα..ειναι ενα σημειο που ισα ισα χωραει ενα αμαξι..και βλεπω ενα εκπαιδευτηκο να σταματαει στη μεση, να βαζει αλαρμ και να περιμενει να επιβιβασει εναν δευτερο μαθητη...οδηγουσ εμαθητρια..ο δασκαλος μεσα...

δηλαδη..μιχανακι δεν χωρουσε να περασει οχι αμαξι απο απεναντη...κλεισαν τον δρομο..και περιμενουν..μαζευτηκανα αμαξια...στην κοσμαρα του ο δασκαλος...

Διλαδηε να απο τα πρωτα πραγμα δενθα επρεπε να μαθουν την ασφαλη επιβιβαση και αποβιβαση..και ΟΚ σταματας..δε σταματας εκει που κλεινουν τον δρομο..σταματας καπου που καποιος μπορει να σε προσπερασει :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :| Σημερα σηκώθηκα κουρασμένη... ελπίζω να μην αρχίσω να χάνω τις σούπερ δυνάμεις μου! :lol::mrgreen:

Είμαι απαρηγόρητη. Έμαθα οτι ένας συνάδελφος μου, που μόλις πήρε σύνταξη ο άνθρωπος, έχει καρκίνο στο πάγκρεας. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν είναι ένας οποιοσδήποτε συνάδελφος... είναι πολύ αγαπητός, απο τα στελέχη της Υπηρεσίας, έχει δουλέψει πολύ για αυτό το μπου@@@λο, εμένα προσωπικά με έχει βοηθήσει και με αγαπάει πολύ.

Θέλει να μου βαφτίσει και το αγέννητο παιδί μου. :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ... :cry::cry::cry:

Χρύσα ποσο διαφωνώ μαζί σου στο θέμα των αδερφών! Και επειδή δηλαδή σφάζονται τα αδέρφια στην παιδική τους ηλικία; Τι σημαίνει αυτό; Και εμεις σφαζόμασταν και μας ακουγαν και τα διπλανα οικοδομικά τετράγωνα. Νομίζω οτι είναι λίγο άκυρο αυτό που λές.

Κατα τα άλλα συμφωνούμε. Εννοείται οτι δεν αραδιάζεις παιδιά αν δεν μπορείς να τα θρέψεις και να τους προσφέρεις τουλάχιστον τα βασικά εφόδια. Όμως, για μένα παντα, είναι πιο σημαντικό να έχουν τα παιδιά μου το ένα το άλλο, απο οτι το μπαλέτο ή το μπάσκετ για παραδειγμα. ;):D

Μαράκι είσαι καλύτερα σήμερα;

Βίκη εσας σας έρχονται στο σπίτι η κλήσεις απο το δικαστήριο; Γιατί του Π του πάνε στο γραφείο.

Τι της κάνατε τς θείας καλέ;;; :mrgreen:

Τονιάκι ευτυχώς με πρόλαβες στην υποβολή και δεν εκτέθηκα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Θενξ ρε νούμερο , αλλά μη μασάς. Τα εύκολα δίνω τώρα. :|

Καλα χθες έκανε η πεθερά ένα γέλιο αλλο πράμα! Αφού τσακωνόμαστε με τον Π για το καλοριφέρ και αφού μου έκλεισς τον θερμοστάτη :twisted::twisted::twisted: είδα και αποείδα, πηγα στην κρεβατοκάμαρα και φόρεσα το μπουφάν μου το κασκόλ και ένα σκουφί και πήγα να αδειάσω το πλυντήριο πιάτων! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως δεν εκανα δευτερο παιδι για να εχει παρεα ο Χριστοφορος...

εκανα δευτερο για μενα..και για να αναπαραγω για αλλη μια φορα τα υπεροχα γονιδια μου :lol::lol::lol::lol:

Θυμαμαι πως νομιζω στο βιβλιο της Πατσουρου το εγραφαν πως οταν ερχετε ενα καινουριο αδελφακι τα παιδι ανιωθουν οπως οταν ο συζηγος φερνει στο σπιτι μια νεα συζυγο..και λεει στην παλια..μα γιατι αγαπη μου, για σενα την εφερα, για να εχεις παρεα να σε βοηθαει στις δουλιες να συζητατε μαζι...κλπ κλπ

Μπορει να το ειχε γραμμενο και αλλου..δεν θυμαμαι..παντως οταν το διαβασα μου εκανε εντυπωση...

Ρε Σισσακι..σε θελλω δυνατα..οχι να σε εγκαταλειπουν οι δυναμεις σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι μου καλημερα! Δεν προλαβα να σε καλημερισω πριν, ο μικρος μου τραβουσε τα μεμε :D

Καλα ειμαι εδω προσπαθω να βρω λιγο χρονο να ανοιηω κανενα βιβλιο αλλα ουτε στην τουαλετα δεν με αφηνουν. Το πρωι φτερνιζομουν αληθεια! Καλα αυτο που περιεγραψες μονο στην Ελλαδα γινεται! Εδω ολοι ακολουθουν τον νομο και κανεις εκτος τα ταξι δεν διπλοπαρκαρει! Χθες ρωτησα τον Π. αν οταν μαθαινε να οδηγαει εκανε μαθηματα πρωτων βοηθειων και μου λεει πας καλα ρε Λενακι? Στην Ελλαδα δεν κανουν τετοια. Τα μικρα πως ειναι? Ελπιζω καλυτερα.. Με γεια και τα ρουχαλακια σου! Πολυ καλα κανεις και ψωνιζεσαι, μην ακους κανεναν.

Συμπεθερακι :lol::lol: για τα γενεθλια! Και εγω γυρω στα μεσα Φλεβαρη θυμομουν οτι γεννησες και ηθελα να σε ρωτησω, αλλα λεω αφου το ειπε η Αργυ θα θυμαται καλυτερα! Διπλωμα δεν ξερω ποτε θα δωσω, μολις νιωσω ετοιμη μαλλον.

Βικακι ελπιζω να μην εχετε σοβαρα τρεχαματα.

Φρανιτακι τι σκηνη θεε μου! :shock::o Καλα εμεινα με τις κατσαριδες μπρρρρρ! Ποσο καιρο θα μεινετε Μπανγκογκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια! :D

Τι κάνετε αγαπημένες;

Εμείς κοιμηθήκαμε σχετικά καλά... Αν κι έφτασε 1 για να την πέσει το μικρόβιο :shock: τουλάχιστον το πήγε σερί ως τις 8!! :D Στο ενδιάμεσο βέβαια, ξύπνησε η Β για τσίσα κι ήθελε αγκαλιά μετά κι έφαγα κλωτσίδι που πήγε σύννεφο!!! :?

Χθες πήγα στο ΡΕΑ, για να δω μια φίλη που γέννησε!!! Εκεί δεν γέννησε το Παναγιωτοσυμπεθεράκι μου;

Ήταν σε μονόκλινο lux παρακαλώ, γιατί τους το έκανε δώρο ο γιατρός τους (θέλω κι εγώ τέτοιο γιατρό!!) 8-) το οποίο ήταν.... 8-)8-)8-) σούπερ και λίγα λέω!!! Το νινάκι πανέμορφο!! Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τελικά... :shock::shock::shock:

Έφαγα μία κίνηση βέβαια ώσπου να φτάσω... :evil: 1ώρα και 10λεπτά έκανα, την απόσταση μισής ώρας!!! :evil::evil::evil:

Περί αδερφών... Συμφωνώ σε γενικές γραμμές με την Αργυρώ και τη Σίσσυ!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως με ένα παιδί είσαι οικογένεια, ποιος τις λέει αυτές τις παπαριές ρε ΣαβροΓιώτα;;; :shock:

Δηλαδή τα ζευγάρια που μένουν άτεκνα, δεν είναι οικογένεια;; :o

Αλλά σχετικά με την πίστη στο Θεό, που ανέφερε η Φρανι... διαφωνώ (εννοείται!) :P καθέτως...

Είναι τόσο λάθος η τοποθέτηση... :roll: Δε νομίζω ότι μπορώ να το εξηγήσω, είναι καθαρά βιωματικό...

Εννοείται πως δεν θα έκανα 15 παιδιά, αν δεν είχα να φάω, μόνο με την ελπίδα ότι "θα στείλει ο Θεός"...

Αλλά επειδή ήδη στη ζωή μου, έχω δει ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ την παρέμβασή Του, ναι, πιστεύω ότι αν Τον βάλεις ουσιαστικά στη ζωή σου, όλα τα ζητήματα αποκτούν άλλη διάσταση... :roll:

Δεν νομίζω ότι γίνομαι κατανοητή, γι' αυτό σταματώ!! :lol:

Άσχετα μ' αυτό... Εγώ πιστεύω ότι το 1ο και βασικότερο, είναι πόσα παιδιά, ΑΝΤΕΧΕΙ κανείς... ;) Με πόσα δηλαδή, η μητέρα (γιατί το αγγούρι είναι βασικά δικό της) είναι ευτυχισμένη... Ευτυχισμένη μαμά=ευτυχισμένα παιδιά... Έτσι δε λένε; Και καλά τα λένε!! ;)

Πω, πω, νομίζω παραληρώ/μονολογώ σήμερις!! Τι μ' έπιασε; :lol:

Αργυρούλα, χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντές σου!! Να τους χαίρεσαι!! :D

Θουλάκι, πολλά πολλά περαστικά και κουράγιο!! :YMHUG:

Φραν... νεροποντές και κατσαρίδες πάνω σου; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ωιμέ... :? Επειδή έχω χάσει το λογαριασμό... :lol: Που βρίσκεσαι τώρα; Έφτασες στον τελικό προορισμό; Κι αν ναι, έχεις ίντερνετ; Και για πόσο;

Καρολινάκι αγαπημένο, καλή επιτυχία σήμερα στη Β' επιπέδου!!! Να είναι όλα τέλεια και να σας σκάσει και χαμόγελο ο μπεμπάκος!! :D:P Περιμένουμε νέα!

Επίσης, μου έλειψες ρε! Πότε θα σε δούμε εσένα;;; :D

natasoula μου, καλή επιτυχία και σε σας για τα αποτελέσματα της καλλιέργειας!! :x Συμμερίζομαι την αγωνία σου... Ακούω καλλιέργεια κι ανατριχιάζω... :?:roll:

Μ' έφαγε το μικρό σκ@τό!!! Πάω!!!

Ξέχασα το σημαντικότερο!!! [smilie=director.gif] Αγαπημένες Σαλονικιές!! :!:

Το πιθανότερο, αν είμαστε καλά :ympray: είναι να έρθουμε την ερχόμενη εβδομάδα!!! :D:D:D

Μάλλον Τετάρτη (απόγευμα θα φτάσουμε) με Σάββατο (μεσημεράκι μετά την παράδοση του δωματίου θα αποχωρήσουμε!) Επομένως Πέμπτη ή Παρασκευή... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!! Και πείτε μου!!! Ό,τι ώρα και σε όποιο μέρος σας βολεύει!!! :D:D:D Έεεεεεεεεεεερχομαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!!!!! :D:D:D

Θα το επιβεβαιώσω, μόλις κανονίσει την άδειά του ο Α και μόλις κλείσω το ξενοδοχείο. Αλλά επειδή το πιθανότερο σενάριο είναι αυτό.... Κανονίστε να είστε καλά και να μπορείτε Ο-Λ-Ε-Σ-! ! ! :D:D:D

Και επίσης, στείλτε μου τα κινητά σας (και αυτά που είχα, γιατί τα έχασα εξαιτίας του stupidphone μου!) 8-)

Αυτά και τώρα σκάω, το υπόσχομαι!!! 8-):mrgreen:

Ουπς! Ώσπου να τελειώσω το παραλήρημα είπατε πολλά! Ποστάρω και σας διαβάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τελεια τελεια!!!

Συμπεθερουλα εγω θα σε δω απαραιτητα!!

Εξαλλου σχεδων απενατι μενουμε..αμα δε μεσολαβουσαν οι παρδαλες πολυκατοικιες...θα σε χαιρετουσα απο το μπαλκονι... :lol::lol::lol:

Θα σουσ τειλω το κιν μου με πμ..φροντισε να το αποθυκευσεις και να με παρεις.

Ακομα και εαν δεν μπορεσω να τα πουμε μαζι με τα υπολοιπα κοριτσια..ενεκα οτι εμεις ειμαστε σαν της Αρτας το γιοφυρι...ολημερις γινομαστε καλα..το βραδυ αρρωσταινουμε...ε τισ το καλο..μια ωριτσα θα ξεκλεψω να σε δω..το πολυ πολυ να φερω το γαμπρουδακι σου μαζι..

Εαν δε θα ειναι παρασκευη οπου πλεων εχουμε εν μερη προσπαθουμε να κανουμ εμονιμη την μετακομιση του Χ στη μαμα μου - για να χαρω και εγω τα παιδιακια μου μια Κυριακη-..ουυυυ βολευει καργα

Ανυπομονω να σας δω!!!!!!!

Αλλα βρε συμπεθερα....πως θα ταισει ο Θεος τα παιδια μας..θα ριξει Μαννα εξ ουρανου;;;;

Συν ΑΘηνα και χειρα κινει λεγαν οι Αρχαιοι..και το αναγαγω στην ορθοδωξη πιστη...

Θα τα αναλυσουμε απο κοντα..

πωπω χαρα που θα κανει ο Ο που οταν θα σας δει..θα πει πως επιτελους κανω παρεα με σωστους Ανθρωπους!!!!! :lol::lol::lol:

Σισσυ ολο θελω να σου πω γι'αυτο που εγινε στη δουλεια του Π..αλλα και για το σπιτι σου..στο επομενο ποστ γιατι θα γινει τεραστιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..βραδυαζει εδω...καλα ειμαστε, καναμε κ βολτα κ μετα εφαγα στο δρομο..αυτο μου αρεσει στην ασια, το φαγητο του δρομου, παντου εχει κιοσκια κ μαγειρευουν..σεν εχω αρρωστησει ποτε κ το εμπιστευομαι..ευτυχως σημερα δεν εβρεξε..χθες το θεμα ηταν πως το αποχετευτικο εδω δεν ειναι κ τοπ κ μολις βουλωσαν με τα νερα βγηκαν εκατονταδες κατσαριδες εξω..

Μπανγκοκ ειμαι μητσακι κ μαλλον θα φαω το τριμηνπ..οχι στον τελικο προορισμο δεν ειμαστε ακομα...μενουμε σε ξενοδοχειο κ δεν εινια κ πολυ βολικα..

Τονια η πολη οκ, ειναι η τριτη φορα που ειμαι εδω κ δεν με τρελλαινει...τεραστια, θορυβωδης, κινηση, αυτοκινητα πλουτος κ φτωχεια αλλα οκ, οχι το αναλογο της αφρικης, εδω εχει κ μεγαλη αστικη ταξη κ πλουσια μεσαια ταξη (αλλα βεβαια κ πολλους φτωχους, οι αντιθεσεις υπαρχουν αλλα λογω κ του βουδισμου ειναι καπως καλυτερα κ γενικα υπαρχει μια ανταγωνιστικη οικονομια στην ταιλανδη)•...

Αυτα για τη χωρα...

Μητσακι εγω καταλαβα τι εννοεις περι θεου...απλα σκεφτομαι το απλοικο..Στην Ουγκαντα πχ που τςα μισα παιδια πεθαινουν απο αρρωστιες, κ αλλα υποσιτιζονται, αλλα γεννιουνται με ειτζ , δεν πανε σχολειο γιατι δεν εχουν χρηματα..η ακομα κ εδω που ειμαι οπου τα πολυ φτωχα παιδια καταληγουν στα κυκλωματα πορνειας, τι ισχυει? Μπορω να σου πω πως λ οι γονεις γους ειναι θρησκευπμενοι κ πιστευουν πολυ πως ο θεπς θα τους βοηθησει..η βοηθεια ομως που ακριβως ειναι? κ θαυματα δεν γινονυαι, κ οι λαταστασεις διαιωνιζονατι..σιγουρα δεν φταιει ο Θεος (τον οποιο εγω προσωπικα δεν πιστευω, οποτε σεν τον κατηγορω για τιποτα) κ σιγουρα οι αιτιες ειναι πολιτικες, κοινωνικες, προσωπικες..το αποτελεσμα ειναι ομως να εχουμε αυτη τη στιγμη μοα τραγικη καυασταση....

Αυτα..παω..σας ζαλισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι την Μπανγκοκ την ξερω απο βιβλια και ταινιες...και εαν ημουν αυτη τι στιγμη ανυοαντρη χωρις παιδια...ηταν ενας προορισμος τον οποιον θα επισκεπτομουν

Ξες παλια..οταν δεν υπηρχε στο μυαλο μου ουτε κατα διαννοια η προοπτικη γαμου..ποσο μαλλων παιδιων ηθελα να ταξηδεψω σε Αιγυπνο, Ινδια, Ταιλανδη, Μαλδιβες Περου Μεξικο Αργεντινη ..οοοοττταααανννν μεγαλωσουν τα παιδια μου και ενταχθω στα ΚΑΠΗ...ευχομαι να εχω την πνευματικη διαυγεια και σωματικη αντοχη να τα κανω εστω και τοτε αυτα τα ταξιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σες η ταίανδη ειναι προορισμος για παιδια.ιδανικα για οικογενειακες διακοπες..το οικονομικο ειναι το θεμα αν κ δεν ειναι πανακριβα αλλα οκ, τωρ με την κριση δεν λει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχας να πω μπραβο στον αντρα σου...οι περισσοτεροι δεν θα ηταν καθολου τοσο ευσεινηδητοι..και συμπονετικοι.

Δυστιχως ποι περισσοτεροι αντρες παραβλεπουν τετοιου ειδους ανθρωπους- εχω εναν φιλο με οτν οποιον εχουμε σφαχτει αααπειρες φορες.

Θελω απλα να πω πως σαν ενα ατομο "εξουσιας" ισος να μπορουσε μα καποιος τροπο να βοηθησει περισσοτερο..

ΠΧ εχω δει πολλες φορες- οχι ωρα γιατι δεν ειναι φαινομενο προσφατο, πανβτα υπηρχε απλα πλεων εχει καταντησει πολυ συχνο- πολλους ανθρωπους οι οποιοι καθ εμερα μετ ατο κλεισημο των Σμ πανε και ψαχουλευουν τους καδους διπλα..

ξερω επισης λογω της δουλειας του πατερα μου πωα παρα πολλα ΣΜ- μη πω τα περισσοτερα- εχουν σαν πολιτικη να καταστρεφουν εξ'ολοκληρου καποια ειδη τοςυ που ειναι για πεταμα.

Λεω πως εαν θα ηθελε- με την συμφωνη γνωμη των ανωτερων του οτι απο φρουτα λαχανικα ειναι ¨μη πωλησημα" να τα αφινουν καπου καθαρα και σε σχετικα εμφανες σημειο και οχι ολα μαζι τα ζαρζαβατικα πεταμενα στις βρομιες. Οπως επισης και μερικα αλλα τροφημα, σκιζμενες σακουλες απο αλευρια- οσπρια, απορροιπαντικα- τα οποια σηγουρα θα πετουσαν γιατι δεν ειναι "προς πωληση" να τα αφινουν καπου χωρια.

Πιστεψε με το προι δεν θα τα βρει και μαλιστα οι ανθρωποι οι οποιοι τριγυρνανε και τα μαζευουν τα εχουν ΑΠΟΛΥΤΗ αναγκη και θα ειναι πολυ προσεκτικοι, διακτηρικη και θα προκαλουν πολυ λιγοτερη ανακατοσουρα.

Στην Θεσσαλονικη ξερω μερικα μαγαζια στο ωραιοκαστρο - ειναι γνωστη μου- κυριως στον χωρο της εστιασιας οι οποιοι καθε 2-3 μερες κουβαλανε τα τροφημα τους στα ορφανοτροφια και ιδρυματα.

οσο για τον θερμοστατη και τη θερμανη..ντισου καλε...ειπαμε οικολογικη συνειδηση..σα δε ντρεπεσαι που θες να τριγυρνας και με τη νυχτικαααααα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...

δεν ξερω εγραψα σημερα ?

πς καταφερνουν και τα δυο να με κανουν τοσο κουρασμενη απο τοσο νωρις .....πως ? ο Μ περισσοτερο οχι ο μικρος .

ουτε μια δουλεια !!!μονο με τον Μ ασχολουμε ολη μερα !!!ελεος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σας διαβασα αλλα δεν εχω κουραγιο να σχολιασω ειμαι χαλια ακομα χειροτερα απο χτες

εχω αρχισει να πιστευω οτι κατι εχει ο μικρος, οτι κατι εχει το εντερο του γιαυτο δεν τα κανει

ειναι φυσιολογικο με ολα αυτα να μη χεζει???? τι σκατα!

φοβαμαι μην εχει πουθενα "βουλωμενο" εντερο κ ολα αυτα φρακαρουν κ τον κανω χειροτερα με αυτα που τρωω κ του ανεβουν προς τα πανω :roll:

πραγματικα δεν ξερω τι να κανω.. μαλλον θα αρχισω να του δινω χαμομηλι σαν υστατη προσπαθεια..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσακια μου γλυκα αλλα....επαναλαβετε τις στις 15 του μηνα που ειναι τα γενεθλια της!!!!!!!!! :)):)):)):)):)):))

Παντως προ στιγμη με αγχωσατε και κοιτουσα τα ημερολογια μηπως και το χω χασει τελειως και ειμαι εκτος τοπου και χρονου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

συγνώμη αλλά σήμερα γιορτάζουν οι Αδριάννες, πώς την λένε την ομορφούλα? Αυλωνίτη? :lol::lol::lol: εγώ δεν μίλησα για γενέθλια!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τΑ αθλητικα μου σουπερ.....βγηκα γι απερπατημα και καφεδακι σε μια φιλη!

Σισσυ σπιτι του ερχονται...αυτο ειναι αυτοφορο...προφανωως ειναι το τελευταιο συμβαν κλοπης που εγινε...ο οποιος τυπος ηταν πολυ θρασυς...τον επιασαν...του ςεφτυσε και μετα του ειπε οτι εχει ηπατιτιδα..ερχεται η ΔΙΑΣ και κανει το ιδιο και σε αυτους...η αγνωστη συνεχεια παιχτηκε στο τμημα...!

και για τις ασχετες του χωρου...

οταν στο σ/μ πιανουν εναν κλεφτη οφειλουν να καλεσουν την αστυνομια...εεεε σαν μαρτυρας παει ο υπευθυνος του καταστηματος...οπου πανε και φυσικα δεν εμφανιζεται κανεις...αλλα εχει χασει μια ολοκληρη μερα!

Χρυσα...εχεις δικιο σε αυτο ππυ λες σχετικα με τα τροφιμα...αλλα οι εντολες εκ των ανω ειναι πολυ αυστηρες...αν αφησουν εκτεθημενα τροφιμα...παιζει να ερθει υγιειονομικο....

η αν και εχει ληξει...το παρεις εσυ και πεις οτι το αγορασες παλι την ευθυνη τη φερει το καταστημα...κ.ο.κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Λένα πίκρα ,αλλά αμα λέει ο γιατρος να περιμένεις τι να κάνεις?κανε λίγο υπομονή ,θαχέσει που θα πάει?

έχω πονοκεφαλο ,νυστάζω και η μικρή αλωνίζει ,ο συζυγος είχε ρεπό σήμερα και παρολο που ξυπνησε πιο αργα με το πασο του πηγε και την έπεσε .... :evil::evil::evil::evil::evil: διαισθάνομαι μια δόση γαιδουριάς ή μου φαίνετε?

και μια που ειπαμε την αποψη περί παιδιών ...πως θα αντιμετωπίζατε εσείς την άρνηση του συζύγου σας για δευτερο παιδί ? πλασματική ιστορία είναι αλλά για να συζητάμε και κάτι άλλο...

θα αισθανόσασταν προδομένες? ότι σας κορόιδεψε? ή θα το ανεχόσασταν?

ποιος από τους 2 θα κρίνει το πόσα είναι αρκετά ?αυτός ή αυτή ? και τι κάνεις για αυτό ? χωρίζεις ή συνεχίζεις? για να ακούσω γνώμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!!! :D:D (μα τι χαμογελαστος ανθρωπος που ειμαι :P:P )

Τι κανετε???

Η Α μιλαει στο ψαλιδι της! :lol::lol::lol::o:o:o "πολυ καλη ιδεα,πθαλιδι μου!Να κοπθουμε το νονο και τον αντωνη!Να τος!!!Κοπθτον!!!" :lol::lol::lol: Αν ειχε 1-2-3 αδερφακια δε θα ηταν τοοοοσο φαντασιοπληκτη!!!!! :lol::P:P:P

Για την κουβεντα σας για τα παιδια(μεχρι τη σελ 62 που διαβασα) συμφωνω τελικα με ολες σας! :o:lol::lol: Εν τω μεταξυ καθως διαβαζα ελεγε καποια "συμφωνω με την ταδε" και εγω θυμομουν πως η ταδε ελεγε διαφορετικα πραγματα!!!! :lol::roll::roll::roll: Τεσπα!Γι'αυτο συμφωνω με ολες σας κ εγω!!!! :P:P:P

Το φαντασιοπληκτο δεν κοιμηθηκε!Ουφ!

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα δε θελει τωρα δευτερο η δε θελει γενικα?

εμενα οταν μου ελεγε μια περιοδο οτι δε θελει δευτερο το ελεγε για εκεινη την περιοδο

αλλα εγω προσωπικα το ηθελα παρα πολυ κ χρησιμοποιουσα το σεξ σαν οπλο, δεν τον αφηνα να τελειωνει ξω κλπ (δημοκρατικες διαδικασιες)

γενικα νομιζω ομως οτι ειναι καλο να ειναι κοινη αποφαση ο ερχομος ενος δευτερου, τριτου κλπ παιδιου

αλλα πραγματικα δεν ξερω αυτο που ρωτας "ποιος αποφασιζει".. :|

δε νομιζω να χωριζα αν δεν ηθελε ο τολης αλλο παιδι αλλα νομιζω οτι δε θα τον εβλεπα οπως πριν..

μαλλον ειναι στις ισορροπιες κ στη σχεση του ζευγαριου.. ισως, δεν ξερω δεν το εχω σκεφτει ποτε τοσο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον Γιωτα ...

εν οψη της γιορτης του βαλεντνου...αγοραζεις σεξι κοκκινα εσωρουχα...κανεις τις αναλλογες περιποιησεις σε ολα τα σημεια...το περιμενεις να γυρισει απο ην δουλεια...φοροντας μονο αυτα...

...........................................................................................................................

απαραιτητη προυποθεση ειναι να εχεις τον ελεγχο εσυ κατα τη διαρκεια.........................................

εν αναγκη τον δενεις..........................................................................

την καταλληλη στιγμη... φναζεις...."καιγομαι καιγομαι..."...η σε πιανει λουμπαγκο και δεν πορεις να κουνηθεις απο το σημειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ξενιναω! :D:D:D

για τα παιδαικια..

οικογενεια ειναι κ ενα αντρογυνο χωρις παιδι!ποσο μαλλον με ενα!μην ακουω χαζα! :evil::evil::evil:

κ εγω πιστευω πως το μεγαλυτερο δωρο για ενα παιδακι ειναι το αδερφακι του κ ας μαλωνουν συνεχεια οταν ειναι μικρα!

εγω σκοτωνομουν με τον αδερφο μου..ομως δε θα τον αλλαζα για τιποτα στον κοσμο κ ειναι ο μοναδικος ανθρωπος που ισως αγαπώ περισσοτερο κ απο το παιδι μου :oops::oops:

θελω παρα πολυ δευτερο παιδακι κ για εμενα,δεν αισθανομαι οτι εχω κλεισει ως μαμα,πρεπει να πολλαπλασιασω αυτο το υπεροχο αλλοπροσαλλο dna μου :lol::lol::lol::lol: κ για τον γιωργο!

το οιοκονομικο ειναι προβλημα,αλλα οπως ειπε κ η θου κ στο παρκο μια χαρα περνουν τα παιδακια,κυριως θελουν παιδακια για να παιζουν ,τις πολλες δραστηριοτητες θεωρω,κρινοντας κ απο εμενα,οτι τις θελουμε για να ικανοποιουμε κ το εγω μας,να αισθανομαστε οτι προσφερουμε το κατι παραπανω..οχι οτι δεν ειναι ετσι,αλλα μην τρελαθουμε κιολας οτι αυτος θα ειναι ανασταλτικος παραγοντας στο να κανω δευτερο! :shock::shock:

νονακα κ εγω για ιδιαιτερα φιλολογικων δε θα χρειαστει να δωσω μια ποτε! ;) καθηγητρια αγγλικων ειναι η νονα του γιωργου,ε τα φυσικοχημικομαθηματικα μας μεινανε..εκει κατι θα δωσω ,εκτος αν μου προκυψει διανοια! :lol::lol::lol::lol::lol:

θεμα κουμπαρας..

ο γιωργος εχει απο τη μερα που γεννηθηκε..παππουδες γιαγιαδες δινουν σε γιορτες γενεθλια συχνα κ καθε εξαμηνο τον ανοιγουμε κ καταθετουμε..συχνα πυκνα αδειαζω κ εγω εκει το πορτοφολακι μου..τωρα λιγοτερο απο παλια..

αν κ οταν κανω δευτερο φυσικα δε θα εχουν ιδιο ποσο!μα κ πώς θα μπορουσαν;να παρω τα λεφτα του γιωργου κ να τα μοιρασω με το μωρο;;αδικια για εμενα..

ας εχουν διαφορετικα ποσα..κ τί εγινε;μεχρι να ενηλικιωθουν θα σκεφτω κατι! ;) ως τοτε εξαλλου δε θα μπορουν να πειραξουν τα χρηματα! ;)

νατασουλα ευχομαι να βγουν καλα τα αποτελεσματα της καλλιεργειας!περαστικα στον μιχαλακη :(:(

λενα κανε υπομονη κ θα φανει αν υπαρχει θεματακι με το εντερο..κ σταματα καλε να τρως τετοια συνεχεια!θα πρηστεις! :o:o:o ολα καλα θα πανε! :)

δημητρουλα με το καλο να ερθετε! :D:D:D φυσικα θα κανονισουμε να σας δουμε!

τονια τελικα κ η ανδριαννα ζωηρεψε,ε;;ααχ!κουραγιο!τωρα θα ησυχασει ο αλεξ θα δεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα..εμενα το ονειρο μου ειναι εσπερινο σχολειο!αφου σκεφτομαι του χρονου να ζητησω αποσπαση σε εσπερινο κ ας ειναι κ επαλ!ειναι πιο ξεκουραστη η δουλεια,παρολο που ειναι επαλ,ερχονται παιδια μεγαλης ηλικιας που δουλευουν το πρωι κ ειναι συνειδητοποιημενα,παει ο αντρας μιας συναδελφου μου ως μαθητης,κ το ωραριο προσωπικα μου φανταζει ονειρικο!

το πρωι ο νικολας σχολειο κ εσυ σπιτι να κανεις με την ησυχια σου τις δουλειες σου..

το μεσημερακι τον παιρνεις νωρις,στη 1 ας πουμε,εχει ηδη φαει σχολειο,τρωει κ κατι συμπληρωματικο αν θελει κ τον βαζεις για υπνο..ξυπναει,παιζετε,τον ταιζεις κ 7 πας στη δουλεια!

γυρνας,τα βαζεις για υπνο κ τελος!

ο γιωργος μπορει να παιρνει τον νικολα καμια βολτα,π.χ. σε παιδοτοπο ή στο παρκο,θα φτιαξει ο καιρος ή σε κανεναν φιλο,ο χ. ετσι κανει αν βγω απογευμα..κ η μαμα σου με το μωρο σπιτι..ή βολτα μαζι του με το καροτσι..

δοκιμασε πρωτα κ μπορει να σου αρεσει! ;)

πολλα εγραψα..τα υπολοιπα μετα..παω να πλασω μπιφτεκακια!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...