Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Χρύσα ποιο μγαζί είναι αυτό στην Μοναστηρίου?

Για πές λεπτομέρειες θέλω να πάω κι εγώ για ψώνια, αρκεί να δέχονται πιστωτική γιατί μετρητό δεν υπάρχει τίποτα προς το παρόν

Κουμπαράδες έχουμε 2 και αποτεμιεύουμε ξεχωριστά

Βένι κουράγιο, δεν μπορείς να λείψεις μερικές μέρες από την δουλειά να τελιώσεις πιο γρήγορα?

Αργυρώ τώρα γράψετε σίγουρα με 1 γιατί έτσι το μάθανε στο σχολείο ο Μ

Πάντως έχουν αλλάξει πολλές λέξεις

Το ρεβύθι το μάθανε ρεβίθι κι εγώ έλεγα στον Μιχάλη όχι με υ και ι γράφετε και μετά το είδα στο βιβλίο με 2 ι.........

Αναστασία κι εγώ με την Έλενα είμαστε μονίμως ηλεκτρισμένες.....

Κάρολ αν το σπρέι που λές είνα φυσ. ορός ή θαλασσινό νερό μπορείς να βάζεις άσχετα με το οτριβιν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια αληθεια πλεκεις?!τα καταφερνεις βρε θηριο?! :D:D:D

Εγω ή που εκανα ενα σουπερ σφιχτο κομματακι ή που το περιθωριο κλωστης (ξερεις,αναμεσα στα χερια) εφτανε 10 ποντους! :P:lol:

Νατασουλα ολα καλα κοπελα μου?

Τι λετε?πινουμε κανενα καφεδακι το ΣΚ????Αν θελετε στο σπιτι μου,αλλιως σε κανα παιδοτοπο???ΤΟ κανονιζουμε??

Επεξ.

Καρολ οταν λες σπρευ εννοεις αυτο που λεει η Νατασα?Εγω νομιζα τιποτα αεριους ή κατι τετοιο... :roll::roll:

Το θαλασσινο νερο νομιζω πρεπει μεχρι 3φορες ανα μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αναστασία,

δεν ξέρω για καφεδάκι γιατί δεν ξέρω πως θα είναι τα παιδιά, ο Μιχάλης μέχρι χθες το βράδυ έκανε πυρετό και εμετό...... οπότε καλύτερα να μην έρθουμε σε επαφή με άλλους

Με την δουλειά τη έγινε? 28 του μηνός δεν θα ήταν οι συνεντέυξεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειχα κανενα νεο...ουτε μεηλ ουτε τηλ...υποθετω πως δεν ενημερωναν για αρνητικες απαντησεις :roll::roll::roll:

Περαστικα στα παιδακια σας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!

Αφροδίτη χρόνια σας πολλά!!!!

Να χαίρεσαι το Μανωλιό σου και να τον καμαρώνεις! Να ανοίγει τέντα το στόμα και να τρώτει τα πάντα άπειρα!!! :lol::lol::lol:

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα το μαγαζι λεγετε Chic Outlet και ειναι ετσι οπως ερχεσε απο κεντρο προς δυτικα ακριβως πριν τη Σιτροεν Γιαννιρις στο δεξι σου χερι.

Επισης ενα παρομοιο - ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ -μαγαζι εχει στη Νυμφαιου στον Ευοσμο, ειχα παρει προπερσι εκει κατι πολυ ωραιες φουστες και πουκαμισα.

Εχουν τελειες τιμες ολο το χρονο γιατι ειναι στοκατζιδικα και φερνουν καλα ποιοτηκα ρουχα

Δεχονται καρτες αλλα δεν κανουν δωσεις να ξες

τασια Ντιαρ εγω ψηνομαι για καφε..να καλητερεψει λιιιιγο ο καιρος

νατασα φιλα!!

Μαρια μπραβο για το πλαξημο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αφρο μου να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις παντα!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Γαμομερα σημερα...πολυ κακη διαθεση....πηγα και απο τη δουλεια και ο μισθος μου 780ε...300 μειον...

Που να ψοφισουν ολοι οι καριοληδες!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Χρυσα μα δε της εριξες κανενα πουστουλουκι της μαλακω;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Για γινε λιγο σκυλα ρε κοριτσακι να μη τολμουν τουλαχιστον να ξεστομιζουν τις μαλακιες που σκεφτονται!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Κι επειδη οσο συνεχιζω να γραφω θα βριζω,λεω να σταματησω... :oops::oops::roll:

Νατασουλα και Ερη περαστικα στα αντρακια σας!!! :x:x

Βενακι Βεγγος εχεις γινει κι εσυ πουλακι μου ε;;;; αλλα να σκεφτεσαι τα ευροπουλα που θα μπαινουν στη τσεπη σου σε λιγο να παιρνεις δυναμη!!!!! $-)$-)$-):lol::lol::lol:

Ωχ πολλα γραψατε μεχρι να γραψω(ακανε και 2 ωρες με τα καλοπαιδα μου..)..μετα τα υπολοιπα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiiiiiiaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με θυμαστε?

μανωλακη χρονια πολλααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

αφροδιτη να το χαιρεσαι..κ τα ε ατα αντρακια σου...

εμεις καλα λεμε..

κολλησαμε ολοι γαστρεντεριτιδα...εγω πιο βαρια μου φαινετε..μα γτ?τοοοσο ξεκουρασος ανθρωπος γτ?

προχθες πηγα καμια 25 φορες τουαλετα.

κ χθες 20 να ταν..εγω να μη μπορω να σηκωσω ποδι..ουτε δαχτυλο..

ευτυχως ηρθες χθες τη μιση μερα η πεθερα κ τα κρατησε κ γω κοιμομουν..

οταν ημουν μονοι ειχα κ το παντελη με διαρροια κ να μη εχω κουραγιο να το αλλαξω..

πηρα ηλεκτρολυτες κ συνηλθα..καλα η κοκα κολα ειναι τελεια..με βοηθησεεεε

η καλυτερη διαιτα ειναι η γαστρεντεριτιδα..ακους γωγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειμαι 51 κιλα..μα σα σταφιδα εγινα...

σε 2 μερες 3 κιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα που είσαι ρε ψυχή?

Περαστικά

Τέτοια δίαιτα να μου λείπει πάντως :o

Τόνια σου φτίαξανε την μέρα????

Πέστα να ξεθυμάνεις λίγο 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι τοσο αδυναμη.

πλακα εκανα για τη διαιτα...

ρε παιδια..κ γω ξεκινησα ξεχωριστα να τα εχω λογαριασμους αλλα οχι..δε πρεπει..

τι θα γινουν 18 χρ κ τι θα πω,.θοδωρη εσυ εχει 1000 ευρω κ συ παντελη 500?ακουγεται λογικο?εμεις εχουμε ενα κοινο ;)

ασχετο...παιδια μερικοι ανθρωποι πως αντεχουν μονοι? :cry::cry::cry::cry:

δε παλευεται η μοναξια...

να ειμα χαλια κ να μη εχω δικο μου ανθρωπο να ερθει..δοξα το θεο εχω τα παιδακια μου..προχθες ο αντωνης ηρθε 11.30 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τεσπα...γιαυτο σας λεω καντε πολλα παιδια,,τωρα θα με πειτε με τη λεφτα..ο θεος δε σε αφηνει..αν δε ηταν οι αδερφες μου εστω κ μεσω σκαιπ :cry::cry::cry::cry::cry:

χθες η αδεφη μου ελεγε παραμυθια μεσω σκαιπ στο θοδ αρκει να μη πειραζει το παντελη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταφίδα-Θου σε μια εβδομάδα θα στανιάρεις!!! Θα πλακωθείς στις μερέντες και στα κεικ και θα γίνεις περδίκι!

Άσε που τόσα γενέθλια έρχονται, όλο και κανένα κιλάκι θα τσιμπήσεις!!! :lol::lol:

Αργυ πως είναι το κορίτσι σου; Δλδ το καλοκαίρι μόνο με μπλουζάκι θα είναι στην παραλία;;; Πολύ καλύτερα!!!

Τόνια πότε γυρνάς στη δουλειά; Η μικρή λουλού πως τα πάει;;; Εγώ βλέπω πως η Δ μεταλάσσεται σε Αλεξ. Χθες τη βρήκα σκαρφαλωμένη στα σκαλάκια τις μπανίερας να μασουλάεί ένα σφουγγάρι. Σήμερα τη βρήκα όρθια ΠΑΝΩ στην παιδική κουζίνα της Ειρήνη και όρθια πάνω στον καναπέ (δεν ξέρω πως ανέβηκε) έτοιμη να πέσει προς τα πίσω. Δε σωνόμαστε με τπτ. Ότ,ι κρατάει στο χέρι πάει και το πετάει μέσα στο τζάκι. Δε μας βλέπω καλά.... :?:?:?

Νατάσα περαστικά στο Μιχάλη! Τα σχολεία πάντου ήταν κλειστά σήμερα; Εδώ χιόνι έχει μόνο σε κάποια παρτέρια. Σκατούλες δλδ..

Αναστασία πουλάκιμ'΄τιμωρία είσαι σήμερα;;;; Δεν πήγες πουθενά;;;;; Βγήκατε να φτιάξετε χιονάνθρωπο;;;;;;;; Έχει πολυ χιόνι;;;;

Βενετία μου δε θα ήθελα με τπτ να είμαι στη θέση σου. Αλήθεια. Καλό κουράγιο και καλή δύναμη!!!!

Ιουλία την έφαγες τη μηλόπιτα;;;Ε μα τέτοια ώρα που την έκανες μέχρι τώρα θα φαγώθηκε!!! :lol::lol:

Βίκυ κανα πονάκι έχουμε;;;;;;;;

Έλενα με γειά τα ψώνια!!!!

Χρύσα χέστους ρε συ. με τους άλλους θα ασχολείσαι; Δεν παν'να λένε. νααααααα...

Καλά έκανες και φωνίστηκες!!!!Με γεια!!!!

Μαρία περαστικά στο κορίτσι σου!!!

Καρολ και σε σας! Για τον ορό δεν ξέρω να σου πω. Αλλά οτριβιν ρε γμτ;;; :?:?:?

Σισσάκι 4στα 4 ρε θηρίο;;;;Τέλεια!!!!!!!!!! Ρε συ πως ξέρεις οτι πέρασες αμέσως; Προφορικά τα δίνεις;;;;

Στάνταρ ξεχνάω κάποια....

Επίσης την άλλη Κυριακή θα κάνουμε πάρτυ στο σπίτι για τα γενέθλια της Ε. Επειδή δεν έχω αποφασίσει ακόμη την ώρα είπα να σας ρωτήσω. Σας βολεύει πρωί ή απόγευμα καλύτερα;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου ολες σας μια προς μια για τις απαντησεις σας... :D:D:D

ναι η ψηλη μας φιλεναδα ..η αναστασια μας ειχε δικιο...και εγω δεν διευκρινησα ..το σπρει τυπου φισιομερ εννοουσα..πηρα τηλ τη γαιτρο δεν το σηκωσε και σκεφτηκα οτι ενδιαμεσα του οτριβιν δεν θα βλαπτει λογικα...απλα θα της κανω ξανα το απογευματακι αλλη μια φορα..αντιβιωση δνε της εδωσα ξανα ..απλα δεν θυμαμαι ποια κοπελια το πε..αλλα χθες πεθαινε στον πονο γαυτο μου πε η γιατριος και της εδωσα..απλα φοβαμαι μην ξαναρχισει αυτος ο πονος..και ξερετε πως ειναι πονος στο αυτι...αουτςςςςςςςςςςςςςς :cry:

θελω νασας πω κατι αλλα θαπαω στο αλλο θεμα μαλλον δεν θελω απο δω....

θουλαρα μου περαστικα σας αγαπουλα μου.....μου λειψες πολυυυυυυυυυυυυυυ..οποτε θες κανε μου αναπαντητη στο κιν μου να σε παρω σπιτι...

κοριτσια ειχα κατι νευρα πριν με τη μικρη..εκανε ολο διαολιες :evil::evil::evil::evil: και να μαι και κλεισμενη απο την κυριακη μεσα..ουτε στο περιπτερο δεν βγηκα.. :cry::cry: βεβαια δε λεω εκανε ψοφοκρυο..αλλα την ειχα οοοοοοοολη την ημερα μεχρι να ρθει ο αντουαν..και ωρες ωρες οπως σημερα με φερνει εκτος ευατου...να τρωει με τα χερια..να βαφει με μανια τα χερια της με κατι μαρκαδορους..να πεταει κατω το κουταλι που τρωει... :evil::evil::evil: ποσες φορες τιμωρια την εβαλα σημερα δεν θυμαμαι...πως γλιτωσε την ξυλια στον πωπο..απορω αληθεια....αλλα οι ορμονες μου δεν ειναι καλα.... :cry::cry::cry::cry: θελω ατομο να παω για καφε τωρα να πω μακακιες :lol::lol::lol::lol: και να γυρισω αργα σπιτι..θελω λιγο να ξεσκασω ..γιατι σε 4 μηνες θ απηζω μεσα μονη με δυο.... με καταλαβαινετε? η με βρισκετε παραλογη? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ,Χρύσα ωραία πράγματα ψώνισες!!! εμείς παλι δεν ψωνίσαμε τπτ φετος ... εχουμε γάμο το καλοκαιρι και μετακόμιση που σημαίνει ότι πρέπει να καταφέρω να βάλω ενα τριχίλιαρο στην άκρη... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης αποταμίευση τι λέτε ?ποια λεφτά για σπουδές? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: θεωρω λογικό να έχει πιο πολλά λεφτά ο λογ. του χριστόφορου διοτι ειναι κ 2 χρόνια μεγαλύτερος... ο δικός μου λογαριασμός οταν ήμουν μικρή πλήρωσε το εισητηριο μου για Αμερικη ,ήμουν 9 χρονών ...μετά δεν ξαναμπήκε φράγκο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε παιδια εμας δεν μας δίνει κανένας λεφτά για τη μικρή!!!! (οκ μια φορα μου έδωσε η Χρύσα!! :lol::lol::lol::lol::lol: )

επίσης καλά τα πολλά παιδιά αλλά θέλουν και φαϊ και αγγλικά και γερμανικά και μπαλέτο και μπάσκετ και ωδεία και να πληρώνουμε παιδικούς σταθμούς να μας τα κρατάνε και με τις περικοπές και τις τιμές να αυξάνονται νομίζω και τα 2 θα είναι πολυτέλεια...και δεν θεωρώ λογικό όπως μου είπε μια φίλη με δίδυμα απο πολύτεκνη οικογένεια ,είναι κ της εκκλησίας λίγο πολύ , έλα μωρέ ας μην μαθουν αγγλικά ,ας μάθουν όταν ενηλικιωθούν ....και ο άντρας μου τώρα μαθαίνει...ναι αλλά αμα ο αντρας της δεν έμπαινε στο στρατό σαν απόφοιτος λυκείου και χωρίς ξένες γλώσσες που θα έβρισκε δουλειά?και τι δουλειά θα ήταν αυτή?

οφείλω σαν μάνα να της προσφέρω τα πάντα ...αρκεί να μπορώ ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

είναι κακό να θέλω δηλ το παιδί μου να έχει ένα ποικίλο μπακ ραουντ με τα μπαλέτα της και τα ταξίδια της? ένας συνάδελφος που μεγάλωσε με τριτοφορεμένα ρούχα ξέρετετι μου έχει πει ?ότι αισθανοταν πολύ ασχημα που φορουσε τα ρούχα των μεγαλυτέρων (5ο παιδί νομίζω ήταν) ,και πόσο θα ήθελε κατι δικό του ,κ με τον πρώτο μισθό του πήγε και αγόρασε ρούχα ολοκαίνουργια δικά του... :? και το έλεγε με ένα παράπονο... εμένα με ενοχλεί το ότι στην ελληνική κοινωνία το ένα παιδί = κανένα ..δηλ η ποσοτητα των παιδιών σε κάνει οικογένεια? έλεος πια ,και μου το λένε συνέχεια...

Λένα με την πιπίλα παμε λίγο καλύτερα...σταμάτησε η υστερία αλλά εξακολουθεί να μην κοιμάται μεσημέρι... :cry::cry::cry:

Αφροδίτη να χαίρεσαι το παλλικάρι σου !!!3 χρόνια !!!πωπω!!!

Βίκυ καλά καλε εδωσες40 ευρώ για στολή? :shock::shock::shock::shock: είσαι τρελλοκομείο και εσύ!!!σαν και εμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karol το φυσιομερ και το σινομαρίν δεν πειραζουν ,εγώ βαζω συχνά!! εχω πάρει κ για τους ενήλικες!!!

Βενετία μου μακάρι να ήμουν εκεί να σε βοηθήσω ,έχω κάνει πολλές μετακομίσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσσα πρωϊ με βολευει καλύτερα!!!!! όσο για τη Δανάη !!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

λίγα λίγα τα διαβάζω!!

περαστικά σε Μιχάλη ,Κώστα και Φαίδρα,επίσης σε Λυδία ,ελπίζω τα υπόλοιπα να είναι καλά!!

Θούλι καπου αναφερθηκε κατι για γαστρεντεριτιδα ..περαστικά !!!ελπίζω να ανακτήσεις τα 3 κιλάκια και αμα θες εχω να σου δώσω εγώ!!!! :lol::lol::lol:

αυτό που λες το να μην έχεις κανένα είναι πολύ δύσκολο ,όταν με έπιασε η μέση μου περσι και δεν είχα να παρω εναν ανθρωπο και έπρεπε να ετοιμάσω την μικρή καθόμουν και έκλαιγα γτ δεν μπορουσα να κουνηθώ και ο β@@@@@ σηκώθηκε και πήγε στη δουλειά!! :evil::evil::evil::evil: θα με πεις του πατερα του δουλειά δεν είναι.... με τα πεθερικά δεν έχετε σχέσεις ?να ερχονται ρε παιδί μου να σε βοηθάνε λίγο αφου ο Αντ δουλευει όλη μερα!!!

εχθές η κόρη μου μου ζήτησε να της αγοράσω ένα αδερφάκι..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειαζεται να μου τα χώσεις ..... ο καθένας έχει την άποψη του εγώ την παραθέτω δεν προσπαθώ να την επιβάλλω σε κανέναν ,αλλά δεν θα κάνω και δέκα παιδιά και μετά θα βγαίνω στα κανάλια να κλαίγομαι...

σε αρέσει να ταλαιπωριέσαι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na μαστε και εμεις!

τι κανετε κουκλες?

Χρυσα...μια χαρα ψωνια εκανες!

καλα εκανες!

Τονια...τωρ καταλαβεςτις μειωσεις?

χχωρις να θελω να σε απογοητευσω αλλα θα εχει λιγο ακομη!

Αναστασια.....λες να φταιει ο ηλεκτρισμος που εισαι τρελοκομειο?

οσο για τα παπουτσια...ειχα να παρω καινουρια αθλητικα 4 χρονια...

η αληθεια ειναι οτι ειχα παρει προ 6μηνου ενα ζευγαρι...πιο οικονομικα και μου τα πηρε οΠ.

φοραμε το ιδιο νουμερο...χαχχαχα 42 αθλητ.

οποτε δεν θα σου τα πουλησω!

Γιωτα...συμφωνω μαζι σου...σχετικα με οτι χρειαζεαται ενα παδι!

απο την αλλη ...δυσκολη η μοναξια...καλο θα ειναι να υπαρχει καποιος δικος μας ανθρωπος!

εειναι η κουνιαδα μου εδω...εχει παλι προβλημαμε το στηθος της...εκανε φλεγμονη παλι!

εχχει κανει 2 φορες χειροργειο...

εχει παει γιατρο τωρα...

πηραμε τα καθσματα της Μ-Ι το ενα το βαλαμε...το αλλο...πρεπει πρωτ να πλυθει το αμαξι!

Νατασα... δεν εχω πονακια...

ποναω αν κουραζομαι...νοιωθω το μωρο αλλα περιορισμενες κινησεις..μαλλον στενεψε ο χωρος του!

θελ ν φτασω τις 40 εβδ

την κυριακη μπαινω στο μηνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε? Πολλά γραψατε ή μπυ φαίνεται? Θέλω να σας διαβάσω αλλά δεν βολεύομαι.. :?

Ειχα και ασχημο βράδυ, ο Κώστας εντάξει καλά είναι δεν ξαναε΄κανε πυρετό απο χθες. Απλά τον έβαλά να κοιμηθεί με τον πατέρα του στην κρεβατοκάμαρα και εγώ πήγα να κοιμηθώ στο δικό του κρεβάτι και δεν βολευόμουνμε τίποτα...

Αυριο θα πάμε να πάρουμε το registration package του Κώστα για το σχολείο του!!! Ειμαι συγκινημένη! Θα πάει σχολείο το νινάκι μου τον Σεπτέμβρη! :D:D

Επίσης μίλησα με γιαρό εδώ και έμαθα για το σύστημα, όπως πήγε η Αργυρώ στις 12 εβδομάδες στον γυναικολόγο, έτσι είναι κ εδώ. Στις 12 εβδομάδες θα πάω δηλαδή κατα τις 10 Μαρτίου... :roll: Επίσης εδώ κάνουν 3 υπέρηχους τους απαραίτητους και τίποτα παραπάνω.. κατι μου είπε για ερευνες που λενε ότι οι υπερηχοι μπορεί να επηρεάσουν την εγκεφαλική ανάπτυξη του εμβρύου.. και έτσι με νόμο δεν κάνουν πολλούς υπέρηχους... :roll::roll: Στον γυναικολόγο όμως μετά την 12η εβδομάδα πας μια φορά τον μήνα όπως και στην Ελλάδα.. τώρα τι σου κάνει αφου δεν σου κάνει υπέρηχο δεν ξέρω...

Φιλάκιαααααα!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ότι το σκεφτόμουν χθες

ΜΑΝΩΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Χρονια σου πολλά πανέμορφό μου αγοράκι!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Φιλενάδα μου γλυκιά να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου να είναι πάντα γερός δυνατός και πολύ πολύ χαρούμενος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ekana κατι αλμυρα κεκακια....Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμ μουρλια!!!Αληθεια σας λεω ειναι τελεια!σαν πιτσας γευση εχουν!

γμτ ειπα να μην κανω μηλοπιτα κ εκανα αυτα!απο το μυαλο μου!!

Σας διαβαζω κ μαλλον επανερχομαι γτ ηρθε η μανα μου κ παιζουν με την Α!!!

Παιξαμε κ με τα χιονια...αν κ εχει μυξες αλλα...βαρεθηκαμε ολη μερα μεσα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...