Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα αγαπημένες!

Σας παρακολουθώ, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω, γιατί απλά... δεν πρόλαβα να ανασάνω χθες και σήμερα! :?

Χθες το βράδυ πρέπει να σηκώθηκα 800 φορές, σήμερα ξύπνησα -εννοείται- με πονοκέφαλο και η Β με αποτελείωσε με την ατελείωτη γκρίνια της... :? Ρεσιτάλ έδωσε σήμερα!!! :evil:

Κοιμήθηκε πριν καμιά ώρα, αλλά η μικρή ακόμα!!! :evil: Τα τελευταία βράδια το μικρόβιο, αν δεν πάει 2 δεν ησυχάζει!!! :shock: Την κοιμήζω, ξυπνάει κι άντε πάλι απ' την αρχή... 3-4 φορές!!! :?

Πριν καμιά ώρα την θήλασα, την κοίμησα και με το που την ακούμπησα κάτω... Γαρίδα το μάτι!!! :shock::!::!:

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω, αλλά δεν έχω κουράγιο! :oops:

Μόνο, επειδή το σκ@το-πμ μου πάλι κόλλησε... :evil:

Αφροδίτη!!! :!: Εγώ κατά πάσα πιθανότητα είμαι μέσα και για τις 2 μέρες, δεν έχω προτίμηση!!! Οπότε κανόνισε ό,τι σε βολεύει και πες!!! :D Ευχαριστώ για τη διεύθυνση, αν δε σου κάνει κόπο στείλε και οδηγίες, γιατί από τα μέρη σου είμαι άσχετη!!! 8-) Ελπίζω όμως ότι θα καταφέρω να φτάσω!!! :roll::lol:8-)

Καληνύχτα αγαπημένες! Ελπίζω να καταφέρω να την ΞΑΝΑκοιμήσω, μπας και ξεραθώ κι εγώ κάααααποια στιγμή...... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Εμεις καλα, τι καλα δηλαδη ολους μας τριγυρναει ιωση..Σημερα ειχα οδηγηση και μου εσβησε 3 φορες. :lol: Με αφησε να οδηγησω μονη μου ομως χωρις να με βοηθαει αυτος γιαυτο. Ρε κοριτσια κανονικα απο τα πρωτα που μαθαινεις δεν ειναι το σταματα ξεκινα? Εγω σημερα τα εμαθα αυτα στο τεταρτο μαθημα και μεσα σε κινηση κιολας με φαναρια κτλ. Λογικο ειναι να μου εσβηνε ε? Ευτυχως δεν αγχωθηκα και ξεκινουσα παλι γρηγορα. Σας ςπρηξα με την οδηγηση αυτον τον καιρο σορρυ :oops: Μετα πηγα για ψωνια. Πηρα 3 μπλουζες, 2 κολαν και 2 εγχρωμα φανελακια. Χθες πηρα και δερματινα υμιμποτακια καπα σκουρο γκρι με μοβ γουνα μεσα τελεια! :D Ειμαι μαλλον κομπλε για τον χειμωνα. Α θελω και ενα μπλε σκουρο χοντρουτουτσικο μπουφαν αλλα δεν βρισκω με τιποτα οπως το θελω :twisted: Στην Ε. παρηγγειλα σημερα αθλητικα αυτα..http://www.ebay.de/itm/290663164918?ssP ... 1497.l2649

Ερακι μαλλον τον τριγυρναει καμια ιωση τον Κωστη. Ξαναεκανε εμετο? Περαστικα του. Εσυ πως εισαι? Αρχισαν τα συμπτωματα ε?

Γιωτα κρατα ρε συ τα παπουτσια και στην πορεια βλεπεις και κανεις. Και οχι δεν ειναι καθολου κακο να τα πουλησεις αν αποφασισεις να μην τα κρατησεις στο τελος. Εγω θα βγαλω στο ebay σε λιγο καιρο το ριλαξ, τον αποστειρωτη, το angel care και οτι αλλο δεν χρειαζομαι πια απο τα παιδια. Τα ρουχα τα δινω στον ερυθρο σταυρο συνηθος. Ωραιο τραγουδι εβαλες απο το ξαδερφακι μου. :D

Σισσακι συγχαρητηρια για το μαθημα!!! Δεν σε φοβαμαι εσενα ολα θα τα περασεις με την μια!

Καρολινακι ευχομαι να δειτε φατσουλα αυριο αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι κουκλος οπως την κορουλα σου! :)

Αργυ τι καλα που επουλονονται γρηγορα οι πληγες της Ρ. Καλα για την μαμα που δεν σου ειπε να μεινεις για καφε δεν μου κανει εντυπωση, Τετοιες κρυωκολες και κρυφορατσιστριες ειναι ολες τους. Μα 700€ το ασθενοφορο :o:shock: Δεν πανε καλα ρε συ! Εγω περιμενα το πολυ 200 να σας πουνε. Πολλα λεφτα...τουλαχιστον θα τα παρετε ολα πισω η μονο ενα μερος απο αυτα?

Μητσακι τωρα σε ειδα.. Κουραγιο μανα εισαι και μονη. Κανενα αλμα αναπτυξης μηπως περναει η μικρη? Ευχομαι να εχετε ενα ηρεμο βραδυ :YMHUG::x

Σας αφηνω να κανω καμια ασκηση αν και εχω τρελο πονοκεφαλο. Καλο βραδυ σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα ο πατερας μου με τον πατερα του ειναι ξαδερφια οποτε και εμεις μαλλον ξαδερφια ειμαστε. Ε? :lol: Δεν τα παω καλα με αυτα. Μια συγγενεια παντως την εχουμε ;) Εσυ γιατι τοσα νευρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα Καναδή περαστικά στον γαμπρούλη μου :x και κοίτα μην κολλήσεις και εσύ :!::x

Μιτσάκη όταν διαβάζω για το μικρόβιο είναι λες και διαβάζω για την Ρ., ίδιες μα ίδες στο θέμα του ύπνου!!! :o:o:o:o για αυτό σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! :YMHUG::-* ..... υπομονή όμως και θα περάσει, τώρα η Ρ. κοιμάται μια χαρά, θα μου πεις είναι 3 ετών, ακόμη? :lol::lol::lol::lol: αλλά άρχισε πριν κλείσιε τα 2, οπότε...... ;)

Λενάκι για την μαμά που λες εσύ και η Τόνια και η Γωγώ (αν και εξήγησα) δεν έχω καμμιά εμπειρία από Πορτογάλους!!! :!: η μαμά ΔΕΝ είναι Γερμανίδα, είναι από την Πορτογαλία, ε ποιός ξέρει μπορεί να είχε δουλειές η γυναίκα να κάνει...... μπορεί να είναι το στυλ της, δεν ξέρω :roll::roll::roll:

για το ασθενοφόρο δεν ξέρω, χθες λάβαμε ένα ερωτηματολόγιο από την ασφάλεια να συμπληρώσουμε πώς έγινε το ατύχημα για να δουν αν θα πληρώσουν ή όχι!!!! :!::!:

για την οδήγηση, αν και δεν θυμάμαι να σου πω γιατί πολλά χρόνια από τότε που έκανα μαθήματα, δεν νομίζω όμως ότι το 1ο μάθημα είναι το σταμάτα-ξεκίνα!!! :!:

δλδ είσαι από εκείνους που συναντώ στο δρόμο και εκνευρίζομαι!!!! :lol::lol::lol::lol: ....θα μάθεις όμςω μην ανησυχεις και μην βιάζεσαι!!!! ;):D

Σήμερα -12 έχουμε :o:o:o:o:o:o:o , ευτυχώς δεν έχουμε χιόνι!!! :roll::roll:

πρέπει να αγοράσω στολές για τα παιδιά :roll::roll:

Συμπεθέρα Αθηναία μεγειά την στολή, κούκλα θα είναι η νυφούλα μου :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

σας γράφω από το σπίτι.

Χιόνι και στη Λάρισα :o

Τα σχολεία όλα κλειστά.

Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που δεν ήθελα να χιονίσει και δεν χαίρομια καθόλου με το χιόνι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες μου γλικες!!!!

Τι κανετε;;;

Εγω πινω καφε..

Νυσταζωωωωωω.

Λενα τελειος ο μικρουλης σου…τελιος..

Προσοχη στον μικρο και περαστηκα στον Ανασταση.

Αυτος πως τα καταφερε…δεν πηγαινει και παιδικο

Σαυρογιωτινι μου τι κανεις;;;;

Αν εχω σημερα χρονο και δε με κινηγανε με τη δουλεια θα σε παρω…και σενα και την παραπονιαρα παπιομανα..μου λειψατε!!!

Γωγω πως ειστε;;;;

Ασε και εμεις ειμαστε 300 ευρω μειων εγω διλαδη..ο Ο δεν πληρωνετε ουτως η αλλως..τσακα τσακα φτασαμε να τους χρωσταει παλη 10 μισθους…

Αχ παιδια..ο Θεος να δινει υγεια και πολλα χρονια στον μεγαλο μας μπος..οχι τιποτα άλλο εχω και παιδια να μεγαλωσω.

Βικυ μεγεια τα παπουτσια..και τη στολη!!!!!

Ερη περαστηκα και σε σας ρε!!!

Λενακη δεν ξερω ποιο είναι το κανονικα στην οδηγηση…

Εγω με το σταματα ξεκινα ξεκινησα…

Μακαρη να μη κολλισετε τιποτα. Παντως και εμενα ουυυ ποσες φορες μου εχει σβησει η μηχανη..ακομα και τωρα μου σβηνει καμια φορα

Μεγεια τα ψωνια και σε σας..και τα δικα σου και της Ειρηνης.μ Αληθεια καλε είναι ο Κουρκουλης ξαδελφος σου;;;;;

Θα σας πω σε λιγο μετα…ειμαι καπως :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία χιόνισε στην Λάρισα? :o:o:o:o για να πάρω τηλέφωνο τον μπαμπά μου να δω πώς τα πάει!!! :!:

Λένα περαστικά στον Αναστ. :x , η φωτό στο προφίλ μου αρέσει, είδες τι δύναμη έχει στα χεράκια :x:x

ελπίζω όλα να είναι καλά με τα κακά του και να μην χρειαστεί να πάτε παραπέρα!!! :)

Καρόλ όχι μόνο τα παιδιά πρέπει να προσέχουν, αλλά και εμείς, και εσύ λιγάκι περισσότερο λόγω εγκυμοσύνης ;) το κρύο νερό είναι καλό, ο πάγος απαγορεύεται!!! :!:

ενώ έξω έχει -12 δεν μπορώ να πω ότι έχει ΤΟ κρύο!!! :roll::roll: καμμιά φορά όταν έχει 3 βαθμούς πάνω από το 0 είναι πιο κρύο!!!! :roll::roll:

Λενάκι μεγειά τα ρούχα, ξέχασα :roll: καλά που μου το θύμησε η Χρύσα :lol::lol::lol::lol:

Αφρο τι παιχνίδια έχασες? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!! :D:D

Χρόνια πολλα στον Μανωλιό!!!Να τον χαιρεσαι Αφροδιτη μου!!!Να ειναι παντα καλα ο ομορφούλης σου!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Χρυσα καλημερα κοπελαρα μου!!!Τι εχεις;;;Τα παιδια καλα ειναι;;;

Λεναρα περαστικα στον Ανασταση.Εχεις δοκιμασει να ερεθιζεις τους σφυχτιρες του μπεμπη με μπατονέτα;;;;

Τα υπολοιπα σε λιγο..σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου καλημερα!!

τι κανεις;;;

ρε συ ολο θελω να σε ρωτισω..ο Φωτακος εκανε ποτε του υπνικη απνοια;;;;

Λοιπον..εχω νευρα- ενταξη οχι πολλα αλλα αρκετα για να με συγχησουν γιατι με κουρδησε πουρνο πουρνο μια συναλφος.

Τωρα που ειναι εκπτωσεις εκτος απο φορμες καλτσες εσωρουχα κλπ για τα παιδια ειπα να παρω καποια πραγματα και για μενα.

και ακουσα εναν εξαψαλμο οτι ειμαι αχριστη μανα που παω και ψωνιθζω τσαντες παλτο φορεματα και παπουτσια..και μαλιστα πανακριβα και δεν φροντιζω τα παιδι αμου...

Συγνωμη ρε κοριτσια..αλλα επειδη απεκτησα παιδια πρεπει να ξεχασω τον εαυτο μου;;;;

δεν τα εχω νιστικα και γυμνα ουτε ξοδευω το καταπιστευμα τους σε νυχια και μασαζ..

φροντιζω τα παιδια μου...τα λατρευω, φυσικα και ενα μικρο ποσο καθε μηνα το αποταμιευω για τις σπουδες τους..αλλα δεν ιμαι και υποχρεωμενη να στερισω τα παντα απο τον εαυτο μου...ουτε να εξασφαλισω το μελλων τους στερωντας καποια πραγματα για μενα και τον αντρα μου..

τα παιδια καποια μερα θα μεγαλωσουν, θα ανοιξουν τα φτερα τους και θα φυγουν..εγω τι θα κανω τοτε..θα αναπολω τα χρονια που περασαν και θα κλαιω τη μοιρα μου που δεν χαρηκα τα νιατα μου;;;;

αη στο καλο τους πια...ολοι εχουν αποψη επι παντος επιστιτου..

ας δουλευει εκεινη και ας τα παρεχει ολα ετοιμα στα παιδια της..προβλημα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Σήμερα έχει πολύ κρύο

Χθες με το που σας έγραψα με πήραν τηλ από το σχολείο του Μιχάλη δεν αισθανόταν καλά και τον πονούσε το στομάχι του

Πήγε η μαμά μου τον πήρε κι έφυγα κι εγώ από την δουλειά

Πήρα τηλ την παιδίατρο μου είπε να τον κάνω εξετάσεις ούρων και το απόγευμα τον πήγα να τον δεί

Η γενική ούρων ευτυχώς καθαρή, αύριο θα βγεί και η καλλιέργεια. Η παιδίατρος τον ψηλάφιζε επί μισή ώρα σε όλο το σώμα, δεν βρήκε κάτι ανησυχητικό. Μάλλον ίωση γαστεντερίτιδας με ελαφριά συμπτώματα.

Ελαφριά διατροφή και θα είμαστε σε επικοινωνία με την παιδίατρο.

Ευτυχώς τα σχολεία είναι κλειστά σήμερα και δεν θα χάσει μάθημα.

Την Έλενα την έστειλα βέβαια παιδικό για να μην είναι μαζί με τον Μιχάλη αν και το βλέπω απίθανο να μην κολλήσει αν είναι ίωση.

Άφρο Χρόνια Πολλά στον Μανώλη!!!!!!!!!!!!!!

Να τον χαίρεσαι και να τον δείς όπως επιθυμείς και όπως φυσικά επιθυμεί κι εκείνος

Σισσιώ συγχαρητήρια για τα μαθήματα, είσαι αστέρι.

Λένα για τα κακά σου είχα ξαναπεί ότι το ίδιο πρόβλημα είχε και η ξαδέρφη μου. Έστρωσαν μετά του 3 μήνες. Τώρα είναι 4,5 μηνών και κάνει κάθε 2-3 μέρες.

Με τον σταφυλλόκοκο πολύ προσοχή, κολλάει όταν οι πληγές είναι ανοιχτές. Αν το προλάβεις και δεν εξαπλωθεί πολύ θα περάσει με την κρέμα αλλιώς χρειάζεται αντιβίωση.

Η Έλενα 3 φορές έχει βγάλει και την 1η κολλήσαμε όλοι. Τις επόμενες ευτυχώς ήξερα και το αντιμετώπισα έγκαιρα.

Μαρίας χθες ήρθαν και τα δικά μας κοινόχρηστα 76 ώρες 210€ οπότε καλά είστε.

Έρη περαστικά

Έλενα και Βίκυ με γειά τα ρούχα

Καρολ με το καλό να δείς τον μπέμπαρο

Άργυ πρέπει να το πληρώσετε το ασθενοφόρο και μετά σας επιστρέφουν τα χρήματα ή πληρώνεται απευθείας από την ασφάλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερες@!1!

κλειστα τα σχολεια στον σταυρό!! :D:D:D:D

εδω το εχει στρωσει το χιονι,οι δρομοι ειναι κατασπροι,ουτε η λαικη δεν εγινε! :o:o:o:o

κανονικα θα χαιρομουν με το χιονι..αλλα σκεφτομαι τους αστεγους..κ αυτους που δεν εχουν θερμανση :(:(:(:(

στο κεντρο δε χιονισε,πηρα τη μαμα μου κ ηταν κανονικα στη δουλεια! :shock::shock:

εμεινε οταν της ειπα οτι εμεις ειμαστε στα λευκα! :shock::lol::lol::lol:

λενακι περαστικα :(:( ναι,σιγουρα πρεπει να του αλλαζεις φορμασκι αν τον ακουμπαει ο αναστασης..καλου κακου..ουφ! :( κακακια εκανε ο μικρουλης;

ερη περαστικα :( θα περασει ομως..χαμογέλα κ ετοιμασε μια λιχουδια να ξεχαστεις! ;)

αα!δεν παω καλα!σηκωθηκα απο τις 6 να ετοιμαστω για δουλεια,ολα ηταν ασπρα αλλα δεν ηξερα αν στο σταυρό θα εκλειναν..7 παρα με πηρα ο δευθυντης να μου πει οτι κλεισαμε με αποφαση δημου..κ επειδη ειχα ηδη ντυθει,βαφτει..τί πιο φυσιολογικο..εφτιαξα μια μηλοπιτα! :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολλες γλυκιες καλημερες σε ολες κ φιλακια,εδω θα ειμαι!

αφρο χρονια πολλα στον μανωλακη!να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου,να προσεχεις τον εαυτο σου κ να καμαρωνεις τα παιδακια κ την οικογενεια σου παντα!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :YMHUG::-* να χαίρεσαι τον Μανωλάκη σου, όλα τα καλά του κόσμου να έχει και κυρίως υγεία, πάντα να σας κάνει υπερήφανους με ό,τι και αν κάνει!!!! :ymparty:[smilie=wav.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=happy1.gif] [smilie=occasion15.gif] :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..κ επειδη ειχα ηδη ντυθει,βαφτει..τί πιο φυσιολογικο..εφτιαξα μια μηλοπιτα! :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !

ναι όντως πολύ ..... φυσιολογικό ...... ο καθένας θα έκανε μια μηλόπιτα :-?:-?:-?;));));));));))

Νατασούλα περαστικά στον Μηχαλάκη :x

Χρύσα μην δίνεις σημασία τι σου λέει ο ένας και ο άλλος, κάνε αυτό που νομίζεις ότι είναι σωστό για σας και τέλος!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

χρονια πολλα μανωλακη!! πολυχρονος!!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και δουλεια και μετακομιση γινεται ρε γμτ????????? :(:(:(:(:(:(

ακοαμ εχω να πακεταρω κουζινα, μπανιο ψιλολοδια το παιδικο θα ερθει σημερα ο μαστορας να μας λυσει τα επιπλα..το σαββατο πρωι θα ερθει το φορτηγο..το σπιτι ειναι μισοβαμενο και θελει και καθαρισμα το μισο...αχ με εχει πιασει ενα αγχος... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: αφουθ εχω πρηστει τοσο που ειμαι σαν εγκυος..ειμαι σαν μπαλονι.. :?:?:shock::shock::shock::shock::shock:

και ναι απο το αγχος πρηστηκα το νιωθω..μην κοροιδευετε!!! :-p:-p

αναστασια να ερθεις ναμου κανεις και εμενα προγραμμα ρε!!!!!! το χρειαζομαι πιστευω..ιδιως τωρτα που θα ειμαι μακρυα παο την μανα και κοντα στην κουνιαδα :evil: θα πρεπει να ειμαι συνεχεια συμαζεμενα...δεν γουσταρω κουτσιομπολια καθολου :evil::evil::evil:

ιουλια θελω συνατγη για ψωμι με μπεικιν απ οτην μααμ σου σοσ!!!!!!

φιλια βιαζομαι απιοστευα!!!

ααααα περαστικα στον μιχαλακη, στον κωστακη και σε ολους τους αρρωστους!!!!

αααα χρυσα γιατι ακους τον καθενα?????? :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια δεν ακουω...δε με νοιαζει;;..αλλα πως τα λενε αυτα;;..δεν σκεφτονατι καθολου..

αη στο καλο τους πια!!!

Βενετια που κοντα θα μενετε;;;

θα ερθω να σε βοηθισω ρε...δεν κανω πλακα..μ'αρεσουν τετοιου ειδους καταστασεις..μετακομιση κλπ...γουσταρω

Φιλια ρε..θα ποιουμε καφε αμα τελειωσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δεν εχω καταλαβει κατι για υπνικη απνοια.Ολες αυτε τις μερες κοιμαμαι διπλα στην κουνια του...δεν εχω ομως καταλαβει κατι..βεβαια το βραδυ να σου πω την αληθεια κοιμαμαι... :?:?:?

Πως θα το καταλαβαινα αραγε;;;

Χρυσα μου απο τη στιγμη που εχεις τα παιδια σου ντυμενα και ποδεμενα (που λενε και στο χωριο μου) και επειδη και εσυ εργαζεσαι και δεν μπορεις να πηγαινεις εκει με πυτζαμες ειναι δικαιωμα σου να κανεις οτι θες...ρε δεν πανα λενε οτι θελουνε...μην σκας...

Ρε συ..εδω ολοι οι μεγαλοι σε ηλικια εχουν βγαλει ολη τους τη χολη...το τι εχω ακουσει..το τι χαιρεκακια δε λεγεται... :twisted::twisted::twisted:

Ιουλια μου.. :lol::lol::lol: εγω εφτιαξα χθες μηλοπιτα..Να σε ρωτησω.Τα μηλα τα ψηνεις καθολου πριν ριξεις τη ζυμη;;;

Εγω εκανα τη βλακεια και τα εψησα και μετα που εριξα τη ζύμη ανακατωθηκαν και σκορπισανε...και στο τελος εγινε σαν κεικ παρα σαν αναποδη μηλοπιτα. :roll::roll::roll:

Νατασουλα μου περαστικά στον Μιχαλιό σου.

Βενετια κουραγιο καλη μου.Μα καλα δεν σε βοηθαει κανενας;;; :o

Καλημερα Αργυρουλα μου. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ....θαμε τρελλανει ο Μ !!!!

επιασαν "φωτια" παλι τα παιχνιδια του και την εσβησε .....και μετα μου ζητησε λεφτα που εσβησε την φωτια !!!! :o:o:o του εδωσα 20 λεπτα και μου ειπαι ευχαριστω που του εδωσα λεφτα και με φιλισε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αργυρο στο σπιτι μας θα πληρωνες και την πυροσβεστηκη :lol::lol::lol::lol::lol:

ευχαριστω κοριτσακια για τις ευχες σας .

το βραδυ ξυπνησα στις 3 και ....την ωρα που πριν 3 χρονια εκανα εξωθησεις ....

δε προλαβαινω να σχολιασω ...σβηνουμε και αλλη φωτια ....σε λιγο θα παρω ρεπο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

Μανωλακη...χρονια πολλα!

αχ η κακουργα η μανα σου αντι κερακια σε βαζει και σβυνεις φωτιες!

Χρυσα...γραψτες ...εκει που ξερεις...!

πραγματια ισχυει αυτο που λεει η Παναγιωτα...εχουν βγαλει τοοοοοοοση κακια που πραγμτικα απορω που την ειχαν τοσα χρονια...

VENI δεν σε ζηευω καθολο....χχαχαχχα...καλο κουραγιο...(κακιουλα)

δεν εχει ξυπνησει ακομα!

και τωρα μπορειτε να μεπροβολησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

Προς τον γυναικείο πληθυσμό και όχι μόνο

Ο μόλυβδος είναι μία χημική ουσία, η οποία προκαλεί καρκίνο.

Πρόσφατα μία μάρκα που ονομάζεται. "Red Earth'' μείωσε τις

τιμές της από $67 σε $9.9 !!!!..

Περιείχε μόλυβδο.

Οι μάρκες οι οποίες περιέχουν μόλυβδο είναι:

1. Christian Dior

2. LANCOME

3. CLINIQUE

4. Y.S.L

5. ESTEE LAUDER

6. SHISEIDO

7. RED EARTH (Lip Gloss)

8. CHANEL (Lip Conditioner)

9. Market America-Motives lipstick

Όσο περισσότερο μόλυβδο περιέχουν τόσο αυξάνεται ο κίνδυνος για καρκίνο.

Μετά από δοκιμές που έγιναν σε κραγιόν, βρέθηκε ότι το κραγιόν του Y.S.L περιείχε την μεγαλύτερη ποσότητα μόλυβδου. Προσέξτε ιδιαίτερα τα κραγιόν που κατασκευάστηκαν για να διαρκούν περισσότερο.

Εάν το κραγιόν σας διατηρείται πιο πολύ από τα συνηθισμένα, οφείλεται στο ότι περιέχει υψηλό ποσοστό μόλυβδου.

Δοκιμάστε αυτό το τεστ μόνες σας:

1. Βάλτε λίγο κραγιόν στο χέρι σας.

2.. Με ένα χρυσό δαχτυλίδι τρίψτε το χρώμα.

3. Αν το χρώμα του κραγιόν γίνει μαύρο, τότε ξέρετε ότι περιέχει μόλυβδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τυχαία ξύπνησες τότε? :roll::roll::roll: ή έβαλες το ρολόι? :roll::roll:

επίσης δεν κατάλαβα αυτό με την φωτιά, πραγματική φωτιά? :o:o:o:o ή πλασματική? :?

Καλημέρα μαμά του πατατούλη και του Νικολάκη :D:x

Βένη με το καλό η μετακόμιση, και μένα μου αρέσει!!! :D , αρκεί να μην υπάρχει γκρίνια και να μην μπλέκονται άνθρωποι στα πόδια μου!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...