Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιωτάκι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γωγώ μου περαστικά ρε συ στο παιδί! :( Να γίνει γρήγορα γρήγορα καλά! Εγώ έχω υγραντήρα αναγκαστικά γιατι ειναι πολύ ξηρή η ατμόσφαιρα λόγω της ζέστης. :roll: Δεν ξέρω αν κάνει δουλειά.. πάντως ο Κώστας θέμα με βήχα δεν έχει.. :roll:

Νατασούλα περαστικά στον Μιχάλη κ σ'ευχαριστώ για την απάντηση για τα υγρά :x

Χρυσα και στα δικά σου περαστικά!!!

Μαράκι πέρσι τον τελευταίο μήνα πριν φύγω απο την Ελλάδα, έκαψα λίγο παραπάνω την θέρμανση, μη φανταστείς και τρελά και μου ηρθαν κοινόχρηστα 400 ευρώ! Πέρσι τώρα! :evil::evil::evil:

Ευτυχώς εδώ η θέρμανση είναι μέσα στο ενοίκιο και καίει όλη μέρα γιατι αν δεν έκαιγε θα πεθαίναμε χαχα! :lol::shock:

Συμπεθέρα εντάξει εγώ θα τον άφηνα δεν ειναι και μωρό. Θα σου πεί εξάλλου πως ηταν μόλις έρθει! :roll:

Για το google χαχαχα :lol:

Τι θα την ντύσεις την νύφη μου τελικά?

Ιουλία :YMHUG: Εισαι πολύ γλυκός άνθρωπος στο έχω πει? Και θαυμάζω την ισορροπία σου σε σ΄χεση με τις ευαισθησίες σου..

Η Θούλη που είναι?

Αναστασία και εγώ θέλω μασάζζζζζζζ [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

εμεις βγήκαμε, παίξαμε, φάγαμε και τώρα θέλω να ξαπλώσω αλλά δεν τον βλέπω θετικό τον μικρό... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,κομμάτια είμαι ,νυστάζω!!!!!!!!!!!!!!! αν και κοιμηθήκαε μεσημέρι...εχει τοσο κρυο που η μύτη μου είναι παγωμένη!!!!!!!!! περαστικά σε Ιωάννα Γωγούς και Δανάη Νατάσσας!! περίεργο Μαρία το ίδιο επαθα και εγώ 32 ημέρών ήταν η μικρή,βρε παιδιά μηπως είναι ορμονικό τελικά? στο Νόβα έχει Γκλι ...μια σειρα με τραγουδι κ χορο...βλέπω ένα παλλικάρι και δν μπορώ να καταλαβω αμα ειναι αγόρι ή κορίτσι..η φωνή είναι γυναικεία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ρε εισαι πολυ μπροστα στο ξαναλεω!!!!!!! \M/ \M/ \M/

9 στα 13 και βεβαια ειναι επιτυχια ρε χαζο!!!!εδω οι κανονικοι φοιτητες που εχουν να σερνουν μονο το τομαρι τους και δε περνανε ουτε τα μισα!!! ;) ασε που εχεις και αλλες 2 εξεταστικες φετος οποτε οτι σου μεινει απο αυτη την εξεταστικη και του Ιουνιου, τα ξαναδινεις το Σεπτεμβρη!!!! ;)

Μπραβο στη πεθερα που στηριζει τον αγωνα!!!!!! :lol::lol::lol:

Γωγω ελα ρε τη ψυχουλα μου!!!! :(:(:( Ελπιζω να εχετε πιο ηρεμο βραδυ σημερα...ο υγραντηρας δε κανει για ολες τις περιπτωσεις και μπορει να τα κανει και χειροτερα...πχ στη βροχιτιδα δε κανει! ειναι καλος για λαρυγγιτιδες....ρωτα το γιατρο πριν τον βαλεις!

Αργυ και μαγισσουλα κουκλιτσα θα ηταν! :x:x Τελικα τι θα τη ντυσεις;;;

Ερακι ενταξει με τα καφε υγρα;;;σταματησαν;;;

Παντως ρε κοριτσακι θα ηθελα οσο τιποτα να μου κανεις μια φορα το τραπεζι...νομιζω θα ξεκοιλιαζομουν!!!!! =p~=p~=p~:lol::lol::lol:

Με το Θουλακι μιλησα σημερα και ειναι καλα,απλως την εχουν τρελανει τα αγορια της! :roll:

Βικυ την αρπαξες και πονανε τα κοκαλα σου;;;; ε οχι τετοια τωρα που περιμενουμε το μπεμπαρο σε λιγες μερες!!!! :P

Αφρο ευτυχως που δεν ηταν και ο Αλεξ εκει γιατι η αναπαρασταση με τις φωτιες θα ηταν πολυ αληθοφανης!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα τι ελεγε αυτο το θεμα ρε και τους τα χωσες;;;;; :P

Γιωτα θερμανση δεν εχετε ρε κι εχεις παγωσει;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν ενα θεμα που ξεκινησε απο ενα αθρο της ολιβιας στο ειμαι μαμα .....αρχισαν να την χλευαζουν μεσα στην ομαδα "μητρικος θηλασμο" .....και αυτο που μου εκανε εμανα το τσακ στο μυαλο ηταν οτι διαβασα μια να λεει οτι ειναι πιο αξια μανα επειδει αντλει 10 μηνες και δεινει στο παιδι της απο μια μαμα που δεινει μπουκαλι καιπαει για καφε .....αρχισα να τα χωνω και για οτι γραφανε για την ολιβια και για αυτο το πραγμα που ειπαι αυτην ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαπλωσα...πηρα και μια λακτα να φαω...ερχετια Μ-Ι περνει ενα κομματακι...ερχεται περνει και 2ο...την τριτη ηρε ολη τη σοκολατα αφου ρωτα μου εδωσε ενα φιλι...

http://periergaa.blogspot.com/2012/01/b ... _6958.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν ενα θεμα που ξεκινησε απο ενα αρθρο της ολιβιας στο ειμαι μαμα .....αρχισαν να την χλευαζουν μεσα στην ομαδα "μητρικος θηλασμος" .....και αυτο που μου εκανε εμενα το τσακ στο μυαλο ηταν οτι διαβασα μια να λεει οτι ειναι πιο αξια μανα επειδει αντλει 10 μηνες και δεινει στο παιδι της απο μια μαμα που δεινει μπουκαλι καιπαει για καφε ...

Άφρο η Τόνια τα έγραφε αυτά;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μωρή Τόνια την ψώνισες τελείως;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξαναμπήκα γιατί μου είπε η αδερφη μου να σας πω οτι το Μητερα έχει μεγάλη αναγκη, ακόμα και από πετρέλαιο και οτι βρίσκεται σε άσχημη κατάσταση.

Επειδή δεν προλαβαίνω να τσεκάρω, το θέτω στο τρενάκι ως θέμα και αν ενημερωθείτε ή κάνουμε καμία κίνηση να μου πείτε να συμμετέχω και γω.

Επίσης μου είπε ο Π οτι σήμερα στο μαγαζί ήταν μια γυναίκα στην πόρτα που αρχικά φαινόταν οτι είχε ακουμπήσει εκεί, αλλά όταν έβγαιναν οι πελάτες τους ζητούσε χρήματα. Την πλησίασε και της έδωσε ο,τι ψιλά είχε πάνω του και την ρωτησε αν πεινάει και της είπε να μπει μέσα να πάρει ο,τι θέλει και αυτή έβαλε τα κλάμματα του είπε ένα: "Για τα παιδιά μουτο κάνω" και έφυγε.

Ο δικός μου βούρκωσε και η ψυχολιγία του είναι σκατά... Που θα πάει αυτό το πράγμα δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ .....μου εκανες την καρδια ....

ειδα σημερα και για τους αστεγους που ζητανε κουνερτες ρουχα .....

καλα ακομα το συνεχιζουν εκει μεσα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολα...πολυ δσκολα τα πραγματα

κατι τετοια ακουω αι βλεπω και νοιωθω οτι ειμαι πολυ καλα!

Σισσυ...μπραβο του που παρμενει ευαισθητος μετα τς περικοπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη εχω την εντυπωση οτι το τικερακι σου εχει κολλησει και δεν προχωραει η γυναικα ...ειναι εκει εδω και μηνα και βαλε ...μαλλον δεν θελει να γεννησει και να δωσει μπιμπερο και πιπιλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις κοιμηθηκαν και τα δικα μου! :D Τι κανετε παιδακια? :D

Εγω ειμαι κομματια..το πρωι οδηγηση, μετα μαγειρεμα, ταισμα, ξαπλωσα μια ωρα και εφυγα για μαθημα. Εχω τρελο πονοκεφαλο και μολις πηρα παυσιπονο. Εν το μεταξυ με τριγυρναει και ιωσουλα μαλλον και ποναει λαιμος και εχω μυτη βουλεμενη...Τι πραμα και αυτο φετος, ενω αρρωσταινα μια φορα τον χρονο συνηθος φετος ξεσκιστικα. Λιγο να τρεξουνε οι μυτες στα παιδια αμεσως ριχνει και εμενα αλλα εγω εχω παντα πιο πολλα συμπτωματα. Ευτυχως ομως την περναμε ελαφρια μεχρι τωρα φτου φτου. Αυριο παλι οδηγηση! Σημερα τα πηγα πολυυυ καλυτερα, χαλαρωσα και δεν εκανα πολλα λαθη. :D

Γωγουλα περαστικα στην Ιω. Ταλαιπωρηται η ψυχουλα μου. Με τις μασκες θα της περασει γρηγορα ο βηχας. Περαστικα της.

Ερακι πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα! Δεν χιονισε καθολου εκει? Αυτο με το τηλ. και το ip μπορω να το κανω και εγω που ειμαι Γερμανια? Καλη φαση ακουγεται.

Βικακι αστο μωρε με την στολη..Χθες ηπια το κρασακι, με ψιλοζαλισε και εκει πανω τολμησα να στην ζητησω αλλιως δεν ζηταω ποτε, ντρεπομαι πολυ :oops::oops: Δεν θελω να σε βαζω σε κοπο στην κατασταση σου. :YMHUG::x

Νατασα το ιδιο ισχυει και για σενα με τον υπνοσακο, ασε που με εβαλε ιδεες η Χρυσα οτι μπορει να πειραξει και τον Γ.

Παναγιωτα τι ωρες δουλευεις? Η μαμα πως τα παει με τα παιδια?

Το Θουλακι μας που χαθηκε μωρε? :( Εγινε τιποτα?

Αφρο πλακα θα ειχε ο Μ. που εκανε τον πυροσβεστη! :lol:

Συμπεθερακι ελιωσα με τον Αλεξ με αυτα που σου ελεγε. :x Μα τι στομα!

Σισσακι μα φυστικοβουτυρο? :ymsick::ymsick: Καλα πλακα κανεις? Και φυσικα ειναι μεγαλη επιτυχια αν περασει τα 9 απο τα 12! Συγχαρητηρια και για αυτο που περασες σημερα. :ymapplause::ymapplause:

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα :oops: Εδω γυρω θα μαι..τα λεμε μετα ισως, φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιχτικε τετοιο θεμα στο θηλασμος και δεν το πηρα χαμπαρι? Αφρο πες τι εγινε? Για πιο λογο την πεσανε στην Ολιβια?

Γιωτα μονο 5 με 6 ωρες την ημερα καλοριφερ? Ρε πανε καλα με τετοιο κρυο?

Βικυ την ειχα ξανδει την φωτο και ελιωσα παλι... Θεα η Μ.Ι με την σοκολατα :lol: Εγκαιρα πιστευω θα φτασει. Το παρτυ ειναι στης 27. Συνηθος το πολυ σε μια εβδομαδα ερχονται απο Ελλαδα. Αφου επιμενεις θα σου στειλω πμ. :D

Σισσακι τοσο χαλια τα πραγματα ρε γμτ? :cry: Στεναχωρεθηκα τωρα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!

Τι κανετε;;; εμεις καλα

Γωγουλι ναι ένα χαλι μαυρο είναι τα παιδια….αλλα ΟΚ, θα τους περασει καποια στιγμη υποθετω.

Ακομα αντεχω …δεν ξερω για ποσο..

Αργυρουλα δεν ξερω αν θα τον αφινα…ισως εάν ηξερα καλα το παιδιακι και εβλεπα συχνα τους γονεις και ας μην τους ηξερα…αλλα ναι για πρωτη φορα ισως και αυτή θα επρτεπε να σου προσφερει ένα καφεδακι.

Ερη καλυτερα στα αυτά τα σαιτ για την ωρα…μπες αργοτερα…για ψυχολογικους λογους κυριως

Βικακη και εγω το σκεφτομαι..και όχι μονο για τους αστεγους..ξερεις ποσοι είναι που δεν εχουν λευτα για θερμανση, που μενουν σε υγρα και κρυα σπιτια;;; πιστεψε με ολο και πρισσοτεροι.

Ιουλια αμα θες να ερθω εκει και να σε δειρω μη πας στο γυναικολογο..μα είναι δυνατων…τοσα γραφουμε κάθε φορα και εσυ!!!!!! Βρουτε..

Το μαγελυτερο δωρο που μπορουμε να κανουμε στα παιδια μας είναι να ειμαστε εκει γι’αυους, να ειμαστε υγυεις…ΠΡΕΠΕΙ..και είναι ένα από τα ελαχιστα πρεπει που τυρω με ευλαβεια να προσεχουμε και να φροντιζουμε την υγεια μας..πρωτα πρωτα και κυριως για τα παιδια μας.

Αργυρουλα ντιστηνα Ματζικα Ντε σπελ..δεν μπορεις να πεις είναι μια σικατι μαγισουλα..και καθολου κακη!!!!

Αφρο τι παιχτηκε…μα γιατι χανω κατι τετοια ωραια σκινηκα!!!

Κοιτα πολλες φορες μου την εχει δωσει απιστευτα για την επιθεση που της κανουν..ΟΚ δεν σου αρεσει..ΟΚ δεν την χωνευεις ρε παιδι μου για τοςυ δικους σου λογους..ΜΗ ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!!!!!!!!

Να γιατι παμςε κατά διαολου..γιατι ασχολουμαστε με χαζομαρες και όχι με τα ουσιαστηκα πραγματα..

Η Παιδιατρος μου μας ειχε πει μια φορα πως ειχε μαλωσει με μια μητερα της οποιας το παιδακι δεν θηλαζε αποτελεσματηκα και κοντεψε να παθει αφυδατωση…

Της ειχε στειλει και την συμβουλο θηλασμου αλλα εκεινη επεμενε..τελικα νοσηλευτηκε το καημενο για 2 ευδομαδες,

Λεει όταν της το ειχε φερει μετα από ένα μηνα, ηταν κατσιασμενο και η πηγη στο κεφαλη αρχησε να μπαινει μεσα κατι που ηταν πολύ επικινδυνο. Ηταν πολύ μικρουλι και αδυναμο και ειχε ένα μικρο θεματακι με την καρδια. Της ειχε δωσει οδιγιες η συμβουλες για να κανει αντλησεις και να δινει και φορμουλα για μερικα γευματα..αλλα…

Οσο για το θεμα που λες..ΟΚ αντλω και εγω γαλα ε και;;; δεν θεορω ότι κανω κατι ιδιετερο..ΕΓΩ θελλω να το κανω…αμα δεν το κανει καμια τι σχεση εχει..

Βασικα θεορω πολύ χαζομαρα να γινετε θεμα κατι σαν τον θηλασμο..δηλαδη κανει καποιος θεμα

εανκανει σεξ στην κρεβατοκαμαρα η στο σαλονι;;..ελεος πια δηλαδη..κατι τοσο φυσικο να το μετατρεπεις σε φιλοσοφια…,

Τεσπα..πλαη εγραψα πολλα..παω να ετοιμασω μια αναφορα και επανερχομαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια όμορφες και καλό μήνα!!!!!!!

τι κανετε? μπρρρρρρρ κρυο έξω...ευτυχως εχω πάρεια άδεια απο τον παθολογο και χαζευω το χιονακι που πεφτει... :D:D:D απλα βαρεθηκα λιγακι μεσα απο την κυριακη..

το παπακι μου κοιμαται ακομη,..θα παω σε λιγο να το ξυπνησω...εχει δεκατα απο την κυριακη και είχε μια γκρινια ειδικά χθες....άαααααααααααλλο πραγμα..ηθελε ολο αγκαλια... :?

δεν προλαβα να διαβασω τι ειπατε...

φιλακια πολλα σε όλες...

ξυπνησεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου και καλο μήνα να εχουμε!!! :D:D:D:D

Πω πω πολυ κρυο σημερα!!Αλλα μου αρεσει.

Αφρο τελικα πια μερα θα μαζευτουμε;;;Η Γωγω ουτως ή αλλως δε θα ερθει.Ψήνεστε για Σάββατο;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι καλη επιτυχια. :)

Νατασουλα και Βίκυ πολλα πολλα φιλάκιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Αργυ καπου πηρε το ματι μου μεσα στο φορουμ ενα αρθρο για παιδια με αυτοπεποιθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο η Τόνια τα έγραφε αυτά;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μωρή Τόνια την ψώνισες τελείως;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗ;;;;;!!!!!!!!!!!!!Σιγα μην ελεγα εγω τετοιες παπαριες!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o

Αλλα επρεπε να ειμαι στο Φ/Β να το εβλεπα και θα τη στολιζα καταλληλως τη κομπλεξικη!!!!! Και με καθε δικαιωμα μιας και θα μιλουσα απο την ιδια θεση(της αντλησης)!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε συ για ποιο Μητερα;;;;το ιδρυμα;;;;; :o:o:o εκει εκανα πρακτικη μερικα εξαμηνα και τα εχω ζησει τα μωρακια-παιδακια.... :(:(:(:(:(:( Πωπω στεναχωρεθηκα παρα πολυ τωρα....τι μπορουμε να κανουμε ρε γαμωτο;;;; :(:(:(:(

Δε διαβασα παρακατω τι ειπατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...