Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

έλα ρε Χρύσα τόσο άσχημα? :(:(:(:(

εύχομαι γρήγορα όλα να φτιάξουν, κρίμα.....μην σε "παίρνει" από κάτω, όπως λέμε για τα παιδιά, είναι μια δύσκολη φάση, που θα περάσει, αρκεί να είαμστε δυνατοί να την αντιμετωπίσουμε και περάσουμε όσο πιο ανώδυνα γίνεται :(:(:( .....άρα καλά είπα, ευτυχώς που έχεις και την δουλειά και ξεφεύγεις :!::!:

υπό αυτές τις συνθήκες, ναι καλή είναι και η Αλλόνησος ;) για σένα όμως, γιατί εγώ σε τέτοια φάση θα ήθελα πολυκοσμία :!:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κορες!!! :D

Για τις ομοφυλ.σχεσεις θα συμφωνησω απολυτα με Αργυ,Νατασουλα και Λενα...ειδικα στο θεμα παιδιου εκνευριζομαι κιολας!!!!

Δεν εχω ουτε εγω προβλημα με τους γκευ και πραγματικα εχω γνωρισει πολυ καλα παιδια που θα εκανα πολυ καλη παρεα μαζι τους...αλλα το να θελουν να μεγαλωνουν παιδια το θεωρω εγωιστικο γιατι ναι μεν μπορει να νιωθουν την αναγκη να αποκτησουν παιδι,αλλα βαζουν αυτη την αναγκη πανω απο τις ισορροπιες του παιδιου!

Δεν ειναι φυσιολογικη(βαση του νομου της φυσεως) εξελιξη η αποκτηση ενος παιδιου απο ενα γκευ ζευγαρι!

Αν ηταν ετσι η φυση θα μας ειχε κανει ερμαφροδιτα...

Το 3,5 χρονων ειναι πολυ μικρο ακομη για να φανουν οι επιπτωσεις,αλλα ακομη και σε αυτη την ηλικια υπαρχουν θεματα...πχ κατι πολυ απλο,το απολυτα φυσιολογικο σταδιο του οιδιποδειου συμπλεγματος πως θα το περασει ενα παιδι σε μια τετοια οικογενεια χωρις να του δημιουργηθει συγχιση;;;;

Διαφωνω καθετα σε αυτο! και ειδικα οταν ολα τα μμε προβαλαν εκεινο το ζευγαρι λεσβιων που η μια εγινε αντρας και κυοφορησε και 2 φορες,μιλαμε ειχε ανεβει το αιμα στο κεφαλι μου!!!!

Αντε τωρα αυτα τα παιδια να ξεμπερδεψουν στο μυαλο τους τους νομους της φυσης,τους ρολους των 2 φυλλων,το πως γινονται τα παιδια κτλ κτλ!!!

Καρολινακι αμαν βρε παιδακι μου κι εσυ με τις αρρωστιες φετος!!!! :o ελπιζω να ηταν η τελευταια... :(

Αργυ καλα εκανες ρε και τις εβαλες επιδεσμο στο σχολειο..οχι μονο να μη λερωθουν τα ρουχα,αλλα εκει με τοσα παιδακια υπαρχει και κινδυνος ατυχηματος,μολυνσης κτλ οσο ειναι ακομη ανοιχτες οι πληγες... :roll:

Χρυσα Ιωαννη τον φωναζετε το μικρο;;;;γιατι οχι Γιαννη;;; Μωρε ενω το Ιωαννα ειναι υπεροχο το Ιωαννης μου κανει καλογεριστικο... :oops::oops::oops:

Καλα αυτο που λενε οτι μολις βαφτιζεται το παιδι ηρεμει ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΠΑ!!!!! μαλλον εξαγριωνεται απο το σοκ που παιρνει να το βουλιαζει ενα αγνωστος σε μια τρυπα με νερο και 200 ατομα να κοιτανε και να γελανε!!! :?

Ευτυχως ο παπας που βαφτισε τη μικρη ηταν φανταστικος ανθρωπος και τοσο τρυφερος που δε τη τρομαξε καθολου! :D

Μαρακι μεγεια το μαλλι!! Κι εγω νομιζω οτι το ξανθο σου παει καλυτερα! ;) Γιατι γουσταρω πολυ τις εξυπνες ξανθιες!!!!! \M/ \M/ \M/ \M/

Α Ρε θουλακι ολο θελω να σου πω κι ολο το ξεχναω..Μη σκας για 20ε δεν αξιζει,αλλα πως στο καλο σου πηραν το 20αρικο μεσα απο τα χερια;;;;; :o Μηπως σου επεσε ετσι που σου σβουριζε το κεφαλι ο Παντελακος και δε το πηρες χαμπαρι;;;; :roll:

Το ατιμουτσικο!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Αργυρουλα!!!!!

Θα σε φωναζω ο Πληροφοριοδοτης!!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ ωραιο αρθρο.

Δε θα τοποθετηθω επι του θεματος της ομοφιλοφιλιας...επειδη δενε χω καλλιεργισει ακομα δικη μου αποψη και δεν θελω να αναπαραγω αποψη αλου.

Τονια μια χαρα περασε στη βαφτιση...εκλεγε λιγο γιατι σκυλοβαρεθηκε στις φωτογραφιες επειδη ηταν η ωρα του υπνου..αποδειξη ενω βαρουσαν τα χλαπατσιμπανα αυτος κοιμοταν μακαριως επι ενα τριωρο..χαμπαρι δεν πηρε λεμεεεεε

Εμας παλη ο παπας που τον βαφτηζε ηταν μεγαλη μαφια....γι'αυτ και ο Ιωαννης θα γινει μαφια..φαινετε απο τωρα...

καλε επιτηδες το κανω...μπας και συμμαζευτει...

καλε εξελησετε σε τρομερη μαφια..ο Εφραιμ θα ειναι αγγελακι μπροστα στο δικο μου το μουτρο..

και μεσα στα χαμογελα το σκατιαρικο..μα ενα χαμογελο..να τον φας ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ δεν υπαρχεις λεμεεε!!!!! :lol::lol::lol::lol: Βρε εσυ επρεπε να γινεις δημοσιογραφος,θα ειχες τη πιο εκτενη ενημερωση!!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα βρε το μπαγασα τον Ιωαννη!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα σου πέσαν πολλά μαζεμένα γιατό και σ΄έχει πάρει λίγο από κάτω.....

Πάντως κι εγώ πολλές φορές λέω καλά που είναι η δουλειά και ξεχνιέμαι λίγο

Σίσσυ καλό κουράγιο με το διάβασμα

Για τα νησιά νομίζω ότι κύριο λόγο παίζει η ψυχολογία και η παρέα, για τις εντυπώσεις που μας μένουν.

Από αυτά που έχω πάει μου έχουν αρέσει πολύ Ζάκυνθος, Πάρος, Σκιάθος και Σαμοθράκη και δεν μου άρεσε η Μυτιλήνη αν και είχε πολύ ωραία γραφικά χωριά, οι θάλασσες ήταν απογοήτευση

Τόνια πότε επιστρέφεις δουλειά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Χρυσα...γιατι νοιωθεις ετσι?

αν ξεφευγε λιγο απο την καθημερηνοτητα κια πηγαινες λιγο εκκλησια?

νομιζω θα σε ηρεμησει αρκετα...

μουρη ο Ιωαννης...!

καποτεακουγα συνεδελφησες να λενε....αχ επιτελους ηρεμια και βρισκονταν στην δουλεια...κι σκεφτομουν....μαχαζες ειναι ...προτειμουν τη δουλεια απο το σπιτι?

εεε οτνα εκαν οικογενεια ...καταλαβα...

οταν εδινε πτυχιακες....προσπαθουσα επι ωρες να μαθω ενα κεφαλαιο στη χειρουργικη και δεν μπορουσα με τιποτα...μα με τιποτα....εκλεισα τα βιβλια...πηγα λιγο εκκλησια...ηρεμησα και επιστρεφπντας με μια αναγνωση το εμαθα...ευτυχως επεσε σαν θεμα...!

τωρα στο θεμα ομοφυλλοφυλος....δεν νομιζω οτι στην πορεια δεν θα εχει καποια προβληματα το συγκεκριμενο παιδακι...απλ για την ωρα ειναι μικρο..

απο μονοι του αυτοι οι ανρωποι κουβαλουν πολλα κομπλεξ και προβληματα...δυσκολη συνεργασια...ζηλεια...κακια κλπ!

λογω επαγγελματος...εχω συνεργαστει με γκευ...απιστευτη...κακια προς τις γυναικες...δεν φανταζεσε...

σε ενα τμημα ηταν προισταμενος-η εναν τεοιο...τους ειχε βγαλει την ψυχη...οι αντρες περναγαν ζαχαρη και οι γυναικες....απεριγραπτα...

για καποια στιγμη χαθηκε...επεστρεψε μετα απο 2 χρονια και αλλαγη φυλλου....με ακομα πιο κακια προ τις γυναικες...ευτυχως δεν επεσα στο τμημα του-της!

τωρα απο οσο ξερω εχει αλλαξει νοσοκομειο...

η Μ-Ι παιζει με τις πλαστελινες...!

ελπιζω οχι στο χαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μαυτο ειναι το θεμα μου..δεν νιοθω να θελω να παω στην εκκλισια..δε νιωθω γαλινη εκει μεσα, χαλιεμαι αρκετα.

Ειναι πολυ οι λογοι, δεν ειναι επιτης παρουσης.

Τωρα για την πιστη..δε νομιζω να ειναι τα τελευταια..εχω οαθει ανοσια στις αρρωστιες πλεων..αφου ο μικρος επαθε ρηξη τιμπανου και το περασα στο ντουκου, εχω τον αφαλο του Χ το οποιο κατα πασα πιθανοτητα ειναι η κυστη η ομφαλικο υπολειμα και εαΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΓΟΥΡΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ και ειμαι παλη ηρεμη...και δεν το περιμενα.

Με βαση το ποση λατρεια εχω στο συγκεκριμενο παιδι η προοπτικη και μονο να μπει μαχαιρι πανω του περιμενα να με καταρακωσει τοσο πολυ ψυχολογικα κι'ομως δεν.

Τονια για το γαλα συμφωνω με τη Νατασουλα..κατσικισιο καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουμπαρουλα παω πασο τοτε!

οπως νοιωθεις!

τωρα ...νομιζω οτι εγινες πολυ δυνατη...η μηπως οι αλλοι γυρω σου...δειχνυν αδυναμοι και καποιος πρεπει να φανει δυνατος...ετσι ανελαβες εσυ αυτ το ρολο!

οπως και να ειναι ...αρκει να ειναι τα πραγματικα σου συναισθηματα!

ολα καλα θα πανε με τα παιδια...

μακαρι να μπορουσαμε να μην παθαινουν τιποτα τα παιδια μας!

συμπεθερα ελπιζω να μην κολλησετ τιποτα απο οσα κυκλοφορουν στον παιδικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ίσως επειδή σου πέσαν όλα μαζεμένα γιαυτό να νιώθεις την πίστη σου να κλωνίζεται, σκέψου όμως ότι ο Θεός σου δίνει δύναμη για να τα αντέξεις όλα, μην νιώθεις ότι σε εγκαταλείπει.

Βίκυ άντε 1 εβδομάδα ακόμα και μπαίνεις στο μήνα σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νιοθω οτι ο Θεος με εγκαταλειπει..νιοθω οτι εγω εγκαταλειπω τον Θεο.

Με την καθαρα θεολογικη εννοια του ορου, οχι οτι επιθυμω να πιστεψω σε αλλο Θεο η να γινω Αθεη.

Το οτι μου δινει δυναμη μου δινει..δεν το συζητω, απλα θυμαμαι τον εαυτο μου οταν ημουν πιο νεα και ημουν γεννικα ψυχολογικα χαλια οταν ειχα δυσκολιες κλπ, αναζητουσα τη γαλινη στη πιστη, οχι στην εκκλησια ουτε στοςυ παπαδες κλπ, στη πιστη βαθεια μεσα μου εβρισκα ηρεμια, γαλινη, και εν τελη τη δυναμη να συνεχισω.

Τωρα κανω τα παντα μιχανηκα, τα παντα εκτος του να φιλαω τα παιδια μου.

Την Παρασκευη ο Χριστοφορος κοιμηθηκε στη μαμα μου, μια χαρα περασε, ουτε με αναζητησε το σκατιαρικο.

Απλα ειμαι σε μια φαση εχω φτασει στο τελμα, χρειαζομαι μια διεξοδο..μια Αλονησσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ίσως επειδή σου πέσαν όλα μαζεμένα γιαυτό να νιώθεις την πίστη σου να κλωνίζεται, σκέψου όμως ότι ο Θεός σου δίνει δύναμη για να τα αντέξεις όλα, μην νιώθεις ότι σε εγκαταλείπει.

h αληθεια ειναι καπου καπου πρεπει να αφυπνιζοματσε...αλλα πως?

Βίκυ άντε 1 εβδομάδα ακόμα και μπαίνεις στο μήνα σου

αχ 1 εβδομαδα...δεν θελω να γεννησω!

η γνωση με αγχωνει!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γνωση αγχωνει...σοφη κουβεντα βικακι!!!! Το εχω πει πολλες φορες,καλυτερα να μη ξερεις τιποτα καποιες φορες! :roll:

Χρυσα κι εγω χρεεαζομαι μια Αλονησσο... :roll:

Νατασουλα κατα τις 20/2 γυρναω,αλλα 6-10/2 πρεπει να παρακολουθησω ενα σεμιναριο(αυτο για τους νεοδιοριστους ).. :roll:

Πηγα τη προηγουμενη βδομαδα να δω τι γινεται στη δουλεια και δεθηκε το στομαχι μου κομπος...22 μωρα 1-2+χρονων σε μια ταξη..της τρελης!!!! :o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από Τετάρτη ο Λ. αρχίζει και αγγλικά 2 ώρες την εβδομάδα :?

και αυξήθηκε και μία ώρα :?

Τόνια εγώ στον Λ. έδινα σκόνη γάλα μέχρι και 2,5 ετών!!! :oops::oops: , μετά ήπιε το φρέσκο που έπινα και εγώ!!! :roll:

Τόνια η Ρ. είναι 24 παιδιά με 2 νηπιαγωγούς!!! :!: στον παιδικό του Λ. ήταν 18 παιδιά με 3 νηπ.!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!

απο το πρωι προσπαθω καιμε πεταει !!! :twisted:

ειχα γραψει και πολλα .....

εμεις καλα ...βαριεμαι να τα ξανα γραψω ...ευτυχως εχω την φιλη μου διπλα που εχει αδεια και καθετε (δασκαλα) και μου κραταει τον Π να παω σουπερ μαρκετ ...αλλιως ...μπρ κρυο !!!!

ειμαι να πεσω κατω απο την αδυναμια .....πηρα ενα σακουλακι πατατακια και τρωω ....ενα μικρο παραπτομα στην διαιτα (εχασα 3 κιλα περιπου !!!) .Απο το πρωι ο Μ συνεχεια με θελει να για παιχνιδι και μια μπουκια δεν εβαλα στο στομα μου ....

Χρυσα ...αν και δεν το καταλαναινω σε βαθος αυτο που λες ,ευχομαι να το βρεις αυτο που εχασες ....

εγω εχασα εμενα ....την ζωη μου ,τα πραγματα που κανανε την αφροδιτη ....προχθες ακουσα την αγαπημενη μου μουσικη και εβαλα τα κλαμματα .....ποσα χρονια ειχα να την ακουσω ...απο την εγκυμοσυνη του Μ ....μετα με εχασα ,χαθηκα ,εχασα τον ευατο μου ...μονο θηλασμος ,πανες ,μεγαλωμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνι όντως μεγάλη πίκρα 22 παιδιά μόνη

Η Έλενα είναι 18 με 2 δασκάλες + 1μπαλαντερ σε 2 τάξεις

Βίκυ γιάτί αγχώνεσαι? έχεις συμπτώματα και φοβάσαι?

Εγώ σε κόβω να φτάνεις τις 38 :D

Άφρο αν τελικά πας στην δουλειά νομίζω ότι θα σου κάνει πολύ καλό

τώρα έχεις το μείον ότι δεν οδηγάς και δεν μπορείς να βγείς εύκολα ακόμα και για τα απαραίτητα

Αργυρώ ευτυχώς τους τα εισάγουν σταδιακά, όχι όπως εδώ που τα ξεκινήσαν όλα από την αρχή

Μόλις με πήρε η μαμά μου και ο Μιχάλης έχει 39,2 πυρετό :(:( από χθες το απόγευμα δεν αισθανόταν καλά και έλεγε ότι του πονάει το στομάχι, ελπίζω μόνο να μην είναι γαστρεντέρίτιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro eγω εκτος απροοπτου θα ερθω...

αλλα ενοειται θελω οδηγιες...ειπαμε θα ερθω με προαστικο και και ταξι!

Νατασουλα...μακαρι να φτασω 38 αν και θα ηθελα 40!

στη Μ-Ι δεν προλαβα να μπω στην 38!

αχ περαστικα στον Μ.

ιωσουλα θα ειναι!

ποση υπομονη να κανω?

κολλησε πλαστελινη στο χαλι..!

τωρα προσπαθει να την βγαλει..

αλλα δεν το βλεπω να γινεται!

η Γωγω ολα καλα?

τα κοριτσια ?

η δουλεια?

οι υπολοιπες θεσαλονικιες που ειναι σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! :D:D

μιλαμε εχω χορτασει απιστευτο υπνο!! :D:D

σημερα ντυθηκαμε καλα με τον γιωργο,πηρα το καροτσι κ καναμε απιστευτες δουλειες σετραπεζες,ψωνια,φαρμακειο!πηρα κ κρεμα προσωπου κ γαλακτωμα κ 2 τσαντες κ 1 πορτοφολι!! :D:D:D:D:D:D

ΕΠΙΣΗς..ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΣΩ ΣΤΙς 2!!

επιτελους!δεν εντεχοταν αλλο να ξυπναει αργα κ μετα να πιανει 1 το βραδυ! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εχθες απο τις 5,30 το απογευμα προσπαθουσα να τον ξυπνησω κ ολο μου ελεγε"λιγο ακομη μαμα,σε παλακαλω,λιγο ακομη"! :o:o:o κ τελικα ξυπνησε 7! :evil::evil::evil::evil: οποτε το βραδυ επιασε 1!! :evil::evil::evil::evil::evil:

για να δουμε σημερα.. :roll::roll:

για το θεμα πιστης που λετε..

θελω να πω πολλα..εμενα η πιστη ειναι το λιμανακι μου,το καταφυγιο μου σε πραγματικα αγριες καταστασεις..

ο καθενας μονο ξερει τί περναει κ προσωπικα κουβαλαω εναν σταυρό που δυστυχως δεν μπορω να τον μοιραστω μαζι σας..αλλα ειναι κατι που ειναι δυσβασταχτο κ που οταν το εμαθα για πρωτη φορα στη ζωη μου παρακαλουσα τον Θεο να πεθανω αρκει να παψει αυτο να υπαρχει..

επαθα διαφορα ψυχοσωματικα με αποκορυφωμα να νοσηλευομαι διαρκως σε νοσοκομειο για προβληματα στο στομαχι,ορους κ τα σχετικα..οι γιατροι τελικα προτειναν ψυχολογικη υποστηριξη..

εμενα η "θεραπεια"μου ηταν η πιστη..περασα απειρες ωρες να προσευχομαι κ να κλαιω μπροστα απο μια συγκεκριμενη εικονα σε ενα συγκεκριμενο εκκλησακι..ακομη κ τωρα πηγαινω που κ που κ γαληνευω..ειμαι καλυτερα,το "προβλημα"υπαρχει,δεν εφορα εμενα,αλλα εχω καταφερει να το διαχειριζομαι..

βοηθησε πολυ οτι καπου εκει ειχε ερθει κ ο διορισμος μου στην Καρπαθο,τωρα εμπλεκεται κ το θεμα του νησιου..

μακρια απο ολα,τοσο μα τοσο μακρια,οι πληγες μου 'επουλώθηκαν" κ λατρεψα αυτο το νησι γιατι χαρη σε αυτο αρχισα να χαμογελαω ξανα..δεν πιστευω να αγαπησω ποτε μου περισσοτερο ενα μερος..

τα γραφω ολα αυτα απλα για να πω στην Χρυσα κ σε ολες μας-σας πως τον εαυτο μας τον χανουμε ολοι καποια στιγμη..αλλα βρισκεται εκει κ περιμενει να τον ξαναβρουμε κ ισως να τον εξελιξουμε!κ στο τελος..μπορει να μας αρεσει κ περισσοτερο ο καινουριος μας εαυτος!

βικακι ευχομαι το αγορακι σου να ερθει την 40η εβδομαδα!ολα θα πανε τελεια!

φιλακια πολλα σε ολες!εδω θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.....

Βικάκι σε ευχαριστώ που με αναζήτησες.... :x:x:x:x:x:x:x

Κανένα νέο από τη δουλειά.... :roll::roll::roll: Αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι θα απολυθώ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η δίαιτα πάει καταπληκτικά.....Έχω χάσει ήδη 3 κιλά.... :o:o:o:o Σε 5 μέρες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλλά πεινάω....Τώρα αρχίζω να συνηθίζω... :oops::oops::oops:

Το Σάββατο μετά από 1,5 χρόνο αδιαθέτησα.... :?:?:?:?:?:? Έχω ΤΟΟΟΟΟ αίμα.... :?:?:? Συνέχεια λερώνομαι... :?:?:? Κι ας αλλάζω συνέχεια.... :?:?:?

Επίσης, σήμερα η μπέμπα έβγαλε επιτέλους το πρώτο της δοντάκι.... :mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Ιωάννα είναι χάλια...Από την Παρασκευή είχε λίγο βήχα...Χθες επιδεινώθηκε πολύ..Το βράδυ ανέβασε πυρετό..Μέχρι 39,1 έφτασε.... :(:(:(:( Δεν έχει διάθεση, δεν έχει όρεξη για φαγητό...Γενικά δεν.... :roll::roll::roll::roll::(:( Η ψυχούλα μου.... :x:x:x:x:x:x

Καλέ ανώμαλες είστε;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δονητές;;;;;; :shock::shock::shock: Πάτε καλά;;;;Να βάζεις αυτές τις μαλακίες στο μ....ι σου;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Ούτε έχω πάρει ποτέ ούτε έχω χρησιμοποιήσει ούτε θα ήθελα...... :twisted::twisted::twisted::twisted: Προτιμώ του Γιώργου.... ;);););)

Αφρο τα Χριστούγεννα η μαμά μου πήρε στην Ιω το εξοχικό της playmobile....Απλά τέεεελειο..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Δύσκολο στο στήσιμο, αλλά το αποτέλεσμα σε δικαιώνει.... ;);) Τα μικρά κομμάτια δεν της τα έδωσα....Είναι απλά υπέροχο...Το μπάνιο έχει και αυτοκόλλητα.... :lol::lol::lol: Και καλά ψηφίδα για πλακάκι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.... ;););)

Για το Σάββατο το πρωί ίσως έρθω....Θέλω πολύ, αλλά είχαμε πει να βγούμε για κάτι δουλειές με τον Γ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ελπίζω να τα καταφέρω..... :x:x:x:x:x

Για τους ομοφυλόφιλους, συμφωνώ με Λένα, Νατασούλα και δε θυμάμαι ποια άλλη.....Έλεος!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν έχω πρόβλημα με τους gay...Έχω κάνει κατά καιρούς παρέα μαζί τους.... :roll::roll::roll::roll: Αλλά όχι...Δεν είναι φυσιολογική μια ομοφυλοφιλική σχέση...Και φυσικά είναι ακόμα πιο απαράδεκτο να μεγαλώνει ένα παιδί σε ένα περιβάλλον με γονείς ιδίου φύλου...Ανώμαλο εντελως!!Τι πρότυπο μάνας θα έχει ένα τέτοιο παιδί;;;; :?:?:?:?

Έχω πάει σε πολλά νησιά....Λατρεύω Μήλο, Σαντορίνη, Σκόπελο......Μου άρεσε Πάρος..Αν και γενικά οι Κυκλάδες είναι ξερονησια.... :?:?:? Νάξος μου άρεσε, αλλά δεν τρελάθηκα...Θυμάμαι ότι όταν είχα πάει εγώ, σε όλες τις παραλίες υπήρχαν γυμνιστές.... :?:?8-)8-):lol::lol::lol: Σκιάθος δε μου άρεσε καθόλου αν και είχα πάει μικρή...Λατρεύω επίσης Ύδρα και Σπέτσες.....Πόρος δε λέει κάτι...Θάσος πολύ πράσινο, αλλά δεν μου άρεσε.... :?:?:? Λευκάδα απίστευτες παραλίες....Ζάκυνθος λίγο που θυμάμαι ωραία...Πάργα επίσης ωραία....Ρόδος τέλειααααααα......Κως δε θυμάμαι.... :?:?:? Αντίπαρος ησυχαστήριο....Αν και δεν έχω μείνει.....Αυτά θυμάμαι...... :roll::roll::roll:

Τζούλια τόσο αργά κοιμάται ρε ο Γιώργος;;;; :o:o:o Πως αντεχεις... :?:?:?:?

Καρολινάκι μου αμαν βρε κοριτσάκι μου με τις παλιοαρρώστιες.... :twisted::twisted::twisted: Φιλιά στην παπένια.... :x:x

Σισσάκι επίτηδες δε σε έβαλα μέσα.... :lol::lol::lol::lol: Εσύ θα γκαστρωθείς σίγουρα μετά την εξεταστική.... 8-)8-)8-)

Θουλάρα καλά;;;;;;

Ψηλέγκω, Νατάσα, Μάγδα.....Φιλιά....

Συμπεθέρα Λέναααααα τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen:

Γιώτα μου καλά;;;;;

Χρύσα δεν έχω καταλάβει τι γίνεται.... :roll::roll::roll::roll: Έχουν πρόβλημα υγείας πεθερικά-γονείς;;;;; :?:?:?:?:oops::oops::oops:

Δε θυμάμαι τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! posο ομορφα ολα αυτα που εγραψες!

δε φανταζεσαι!

νομιζω οτι ολοι καπου πιστευουμε και ολοι με τον τροπο που νοιωθουμε ο καθε ενας ξεχωριστα...!

κατι το οποιο σε εμενα φαινεται μικρο για αλλους ειναι βουνο η και το αναποδο!

οταν βρεθηκε το υπερυχογενες εντερο στο μωρο...ενοιωσα να τιμωρουμαι...γα μια ακομα φορα!

κατηγορησα τον εαυτο μου για πολλα....παρα πολλα...!

ενοιωθα μονη μεσα σε τοσο κοσμο...μου μιλουσαν αλλα ολοι ειναι απ εξω!

κατηγορησα τονΠ. για πολλα!

ειχα ακριβως τα ιδια συναισθηματα που ενοιωθα οταν μου πηραν τη Μ-Ι απο την αγκαλια μου γιατην μοναδα...δεν φανατζεστε ποσο δισκολο ειναι να σου την περνουν μεσα απο τα χερια...και εκεινη...με τη λιγη δυμαμη που ειχε εψαχνε να βρει το στηθος μου...την αγκαλια μου...δυστηχως...παλι ημουν μονη...ολοι ελειπαν...εκλαιγα στο μπαλκονι ..αλλα δεν εβγαιναν δακρυα...!

δεν ηθελα λογια παρηγοριας...δεν ηθελα τιποτα...ηθελα τπ παιδι μου...!

τωρα νοιωθω ..φοβο...φοβο ...φοβο....φοβο...

οσο ειναι στην κοιλια μου νοιωθω...ασφαλεια...αγγιγμα...το εχω μεσα μου...!

σορυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι μου σηδερενιο το δοντακι!!!!

Αντε αλλα 19 σας εμειαν!!!!!!

Οχι ακομα δεν αρρωστησε σοβαρα κανενας εκτος απο τον πεθερο ο οποιος ομως σε γεννηκε ςγραμμες προσεχει.

Αλλα αυτα τα πραγματα δενε χουν καιρο και σειρα...

και αν τυχει καποιο εστω μικρο προβληματακι στους γοενις μου δεν θα ειναι τοσο τακτικοι και προσεκτικοι...

Ιουλια μου τι καλα..μ'αρεσει που περασατε τοσο ομορφα τα δυο σας...

θελλω και εγω να το κανω με τον ΧΡιστοφορο..

το καημενο αυτε ςτις μερε ςπου ειναι αρρωστο ξυπναει και ερχετε στο κρεβατι μας τοσο χαρουμενος και κοιμαται ο μικρο ςμαζι μας...αφου λεω του Ο να παρει τον μικρο και να εξαφανιστουν παρεα για να κοιμηθω εγω με το φοφουλινι μου.

Εκτος απο πολλα πραγματα που με κανουν να νιοθω πολυ χαλια...ενα ειναι φυσικα και ο αφαλος του Χ...αχ παιδια δεν ξερω...δεν ειναι οτι δεν θελλω να δω το προβλημα..θελλω να λυθει το προβλημα..

μου τη δινουν απιστευτα στα νευρα οι παιδοχειρουργοι..θελλω να χαστουκισω τον καθ'ενα ξεχωρηστα.

Ο μονος που με καθισυχασε σχετηκα και μου μιλησε σοβαρα και με επειχηρηματα ηταν αυτος που μου εδωσε το τηλ η Νατασουλα- να ειναι καλα ο ανθρωπος.

Η προοπτικη να εγχειρηστει το παιδι μου με τρομαζει, οχι οτι ειναι κατι σοβαρο προς Θεου, εδω υπαρχουν παιδια με πλυυυ σοβαροτερα προβληματα...

αλλα δεν εμπιστευομαι ουτε τους γιατρους των ιδιωτικων κεντρων...ουτε τις ελλειψεις του Δημοσιου

Αφου σκεφτομαι σοβαρα πως εαν τελικα κατι τετοιο ειναι απαραιτητο να γινει θα παμε εξω με τον μικρο.

Ισως Γερμανια.

Αλλα δεν ειναι αυτο που με εχει κανει να φτασω τοσο κατω..

γεννικα ειναι πολλα...

Αφρο νομιζω πως με την περοδο του χρονου ολοι εξελησσομαστε και "προσαρμοζωμαστε" αναλογα με το τι συνθηκες εχουμε δημηουργησει.

Απο τη στιγμη που σεινηδητα επελεξα να κανω οικογεννεια, δεν περιμενω ποτε να γινω η παλια Χρυσα..

Δεν περιμενω καν να υπαρξουν στιγμες στη ζωη μου που πχ μετ ατη δουλει απηγαινα μια βολτα για να σκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...