Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

σισσακι μου μετα απο τις 4-5 ερχετε η μαμα μου και απο τις 20 και μετα ο Κ ...θελω λιγη παρεουλα τωρα που ειμαι μονη !!!μην φουνταρω ....και πριν γεννησει η Βικη .

λυπαμε πολυ ...μα ουτε μια ωρα δεν μπορεις να μας ερθεις ? κακομοιρα μου μην δω οτι χαζευεις εδω αντι να ερεθις η να διαβασεις ...αλιμονο σου :twisted::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρή Άφρο 1 ώρα να έρθω 3 ώρες που θα κάτσω (γιατί 1 δεν παίζει! Θα με παρασύρετε εσείς οι κουτσομπόλες! :lol: ) και 1 ώρα να γυρίσω... πάει το κλείσαμε το μαγαζάκι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι εγω εχω προβλημα με τους γκει οταν προσπαθουν να παρουσιασουν την ομοφυλοφιλια σαν κατι φυσιολογικο κ την ετεροφυλια σαν κατι ανωμαλο :? οταν λενε οτι οι ομοφυλοφυλοι μπορουν να ειναι καλυτεροι γονεις απο τους ετεροφυλους κ αλλα τετοια ωραια.. δε με νοιαζει τι σκατα κανει ο καθενας στο κρεβατι του στην κουζινα του κλπ αλλα δε θελω να με προκαλουν, με ενοχλει

συμφωνώ!!! και εδώ έχουν και σειρές τέτοιου είδους :evil::evil::evil:

Βίκυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: με αυτό που παρέθεσες !!! :lol::lol::lol:

Σισσιώ καλό διάβασα, ευτυχώς έχεις βοήθεια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το είδα και? :?::?:

ξέχασα να σας πω ότι στην Βόννη ήρθαν περίπου 80 Έλληνες για δουλειά :? ....τώρα δεν ξέρω αν είναι μόνοι τους ή με οικογ.!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????? σας ελειψα ε? :lol::lol::lol:

ξερω ξερω χαθηκα... :oops::oops::oops::oops:

αλλα δεν ημουν και στα καλυτερα μου..επαθα για τριτη φορα βροχιτιδα απο το νοεμβρη :cry::cry: εχω κουραστει τοσο πολυ και αναρωτιεμαι και για τον μπεμπουλη μου με τρεις φορες αντιβιωση που χει παρει...αμοξιλατος εχει γινει ο καημενουλης.. :oops:

εχω και την αλλη εβδομαδα αδεια..οποτε θα μαι σπιτι :D:D:D και ειδικα με τετοιο κρυο που θα κανει χουχουλιασμαααααααααααααααα....

ο μπεμπης κουνιεται αρκετα και εγω εφτασα αισιως τα + 7 τουλαχιστον κιλα(πανω κατω..χαχα) και ειμαι στον 6... :roll::roll:

η μικρουλα μιλαει απιστευτα καλα και συνεχεια .....ειχε απο που να παρει . :lol::lol::lol: .αλλα ειδικα οταν ξυπναει πρωι πρωι λες και εχει βαλει μπαταρια ντουρασελ.... :roll::roll::roll: πως μπορω να την ξεφορτισω λιγακι???????? :lol::lol::lol: μα της λεω εσυ μιλας πιο πολυ και απο μενα....

εχει κατι δεκατακια σημερα και μου λεει..μαμα δεν ειμαι καλα...αντε να δουμε...αλλα ευχομαι να μην κολλησω και τιποτα αλλο...

σας φιλω οοοοοοοοοοοοοοοοοολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφες!! :D:D:D:D

εχουμε σκασει οικογενειακως απο το φαι!ειχα οιστρο μαγειρικο αυτο το σ.κ.! ;):):):)

ποσο χαιρομαο που θα χουχουλιασω κ αυριο!! :D:D:D:D

καρολινακι φιλακια πολλα!!δεν πειραζει για τα κιλακια!δε σε φοβαμαι εσενα!με τετοια κορμαρα θα επανελθεις αμεσως! ;)

αφρο ωραια τα κουκλοσπιτα,το βαλιτσακι μου αρεσε περισσοτερο..αλλα συμφωνω με αναστασι!ειναι καπως περιοριστικα..αλλα μου εδωσες ιδεα,κ στη φαρμα-κουκλοσπιτο που εχω φτιαξει με τον γιωργο,θα του παρω απο τα πλει μομπιλ το μπανιο κ θα το στησω στον πανω οροφο! ;)

σισσακι καλο διαβασμα!πω πω!μονο που σκεφτηκα το διαβασμα..ανατριχιασα! :shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll::roll: δε θα μπορουσα,νομιζω ,με τιποτα να ξαναρχισω τωρα τρελο διαβασμα..νομιζω πως μετα τον ασεπ εκλεισα ως προς αυτον τον τομεα :?:?

καλο κουραγιο πραγματικα! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

μαρακι ειμαι σιγουρη πως το ξανθο θα σου πηγαινει τρελά!!! :) κ δεν υπονοω τιποτα,ε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! Αργυρώ πραγματικά δεν ξέρω!!! νομίζω όμως ότι είναι η πιπίλα ,σήμερα το μεσημέρι μου λέει μαμα θέλω την πιπιλ... εεεεε τον αρκούδο.... :?:?:?:?:? γενικά είναι σε φάση που με λέει φύγε ,δεν θέλω και κατι άλλα ....αχ Λένα μακάρι να την κόψετε εύκολα!!! σιγουρα όχι τωρα που είναι κ το μωρο..αργότερα όμως...

καλό διάβασμα Σίσσυ!!μήπως ρώτησες εκείνο που λέγαμε?

Βίκυ αγορασαμε ρε συ ,μπαρμπι /πριγκίπισσα και εμείς... :lol::lol::lol::lol::lol: πρωτότυπο ..όσο για τα κοκαλάκια τι να πω ...ελπίζω να μείνει στα κοκαλάκια και από εσένα...πάω να την κοιμίσω γτ προβλέπεται συνέχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! :D:D:D

Καρολλλλλλ!!!Τι κανεις ρε ψυχη;;;Παλι αρρωστη ρε κοριτσακι;;; :o:o:o Αντε να μεινεις λιγο στο σπιτι να ηρεμησεις.Φιλακια στη μικρουλα!!

τι εγινε καλε τελικα;;Πηρατε τελικά δονητες;;; :lol::lol::lol:

Βασικα οταν μου ειπε η Αφρο και η Βίκυ την τεχνικη που χρησιμοποιουνται τους απερριψα σαν ιδεα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυριο εχουμε αργια οπως ειπε και η Τζουλια!!Τελειααααααααααααα...

Αληθεια Ιουλια αρχισες να εχεις προγραμμα βρε θηριο;;; :mrgreen::mrgreen: Ο Γιωργος τι κανει;;;

Νατασουλα μου ειχες ρωτησει αν πηγα τον Ν. σε αλλο ωρλ...τον πηγα και μου εδωσε ενα υγρο που γινετε με ιωδιο να του βαζω στη μυτη του.

Νομιζω οτι τον Ν. τον περιτριγυριζει γαστρεντεριτιδα... :?:?:? Μπλιαχχχχχχχχχχχ!!!!!

Αφροδιτακη αν του αρεσει το κουκλοσπιτο να του παρεις βρε...Αρκει να μην ειναι αυτα τα ροζουλια τα ονειρεμενα.ΠΑρε του κατι πιο ουδετερο.

Αργυ η κουμπαρα μου, που ειχε παθει η κορη της ιδιο εγκαυμα με τη Ρεα (στα χερια) μου ειπε οτι τη γαζα τη βαζεις οσο καιρο της απλωνεις την κρεμα ουτω σωστε να μην φευγει η κρεμα απο τη θεση της.

Επισης της εβαζε μια κρεμα φαρμακευτικη που ειναι ειδικη για επουλωση εγκαυματων (οχι μπεπανθολ) και σημερα που ηρθαν στο σπιτι και ειδα τα χερια της μικρης δεν φαινοταν τπτ απο σημαδια!!!!

Αρχικα της εβαζε μια κρεμα που λεγοταν καπως ετσι Sulfadiazine και την τυλιγε με μεμβρανη φαγητου.

Μετα της εβαζε μια αλλη που ειχε μεσα σαλια απο σαλιγκαρι (φαρμακευτικη) και εβαζε πανω γαζες.

Κοριτσια τελος το διαλλειμα.Στελνω τα φιλια μου σε ολες...Τις εγκυουλες, τις αρρωστουλες, τις φοιτητριουλες , τις Θεσσαλονικιουλες μας, τις ξενυχτισμενες και τις ξενιτεμενες!!!

Καλο καλο βραδυ σε ολες μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι...

Οπως ειπα δεν ειμαι στα καλυτερα μου...

Βρε Σισσιω την τεταρτη φευγω! Πεταω στη 1 με Καταρ μεσο Ντοχα και φτανω την επομενη το πρωι Μπανγκοκ..Καλο διαβασμα, θα τα καταφερεις, υπομονη!!

Αφροδιτη μου εγω θα ερχομου αν εμενα μια εβδομαδα ακομα!! κριμα... :(

Λενα εγω δεν συμφωνω σε αυτο που λετε με την Αργυρω..ΕΙτε γκευ ειτε οχι ειναι ασχετο με το ποιος θα ειναι καλυτερος γονιος και δεν πρεπει να κολλαμε σε ηλιθια σηριαλ που μπορει να προπαγανδιζουν υπερ του ενος η του αλλου..εμενα αυτο δε με ενοχλει. Και προσωπικα το θεωρω φυσιολογικη κατασταση να ειναι καποιος γκευ..μπορει να ειναι κ θεμα ορμονων, ειναι ομως και θεμα προτιμησεων..Ετσι το σκεφτομαι κ σας εχω πει, εχουμε συγγενη απο τη δανεζικη μερια που ζει με το συντροφο του και απεκτησαν και ενα μωρο (μεσω παρενθετης μητερας) και το πηραν απο νεογεννητο.Σημερα το μικρο ειναι 3.5 περιπου κ ειναι μια χαρα κ ολοι στο σχολειο του ξερουν για την οικογενεια του κ κανεις δεν το αντιμετωπιζει περιεργα. Και αν εχετε απορια, τον ενα τον λεει μπαμπα κ τον αλλο αλλοτε με το ονομα του η πολλες φορες και μπαμπα...Οτι αλλη απορια εχετε να σας τη λυσω!

Αχ δεν ειμαι καλα...παω να πιω λιγο κρασι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω καλο κουραγιο.... πω πω με την καμια δε θα αντεχα διαβασμα παντως...

αν κ ακουσα οτι ολοι οι εκπαιδευτικοι θα περναμε απο συνεντευξη κ θα δινουμε κ εξετασεις για να "εξελισσομαστε"

παναγιωτα ελπιζω να μην εχει τιποτα ο μικρος.. εμενα ο αναστασης ειναι αρρωστος απο προχτες κ ευτυχως προς το παρον ο μικρος τη γλυτωσε..

αχ γιωτα με την πιπιλα ειμαι σιγουρη οτι θα ζοριστουμε τρελα... τη μερα δε τη θελει αλλα για τον υπνο.... την πανα τα μπιμπερο τα κοψαμε πανευκολα αλλα την πιπιλα... θα δουμε, σε κανενα διμηνο θα το επιχειρησω νομιζω 3ειναι ασφαλες διαστημα απο τον ερχομο του μπεμπη

φρανιτα την αποψη μου δεν την στηριζω σε κανενα σηριαλ. ο τολης εχει 2 φιλους γκει κ απο πολλες συζητησεις που εχουμε κανει μαζι τους εχω αυτη την αποψη. σαφως κ δεν ειναι ολοι ιδιοι αλλα κ η εικονα που προβαλλουν προς τα εξω απο διαφορα "γκρουπακια" αυτη ειναι που σου λεω

προσωπικη μου αποψη παντα ειναι οτι ενα παιδι δε μπορει να μεγαλωσει σε ομοφυλοφυλικη οικογενεια κ να εχει ως "σωστο" μια ετεροφυλη σχεση

τι εχεις καλε?

καλως το καρολινακι!

ιουλια :D

ουφ εφαγα 2 φετες κεικ η γουρουνα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορώ να διαβάσω! Αγχώνομαι και το μόνο που κάνω είναι να σκέφτομαι σε πόσα μαθήματα θα αποτύχω. :?:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Έχω και το παιδί που λυσσάει... μάλλον αντιδρά στις απαγορεύσεις και τα "μη φωνάζεις", "μην παίζεις εδώ", "κάνε ησυχία" :roll::roll::roll::cry::cry::cry: Το να μετακομίσω στην μάνα μου δε μοιάζει αστείο πλέον... δεν ξέρω τί να κάνω.... :(:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα πάμε όλοι σχολείο :?

θα μου λείψει πάλι το κοριτσάκι μου, μου έκανε και καφέ τα πρωινά!!! :x

Παναγιώτα εύχομαι να μην έχει τίποτα ο Ν. :x

ο γιατρός μας είπε, όμως, να μην της βάζουμε γάζες πια! :!: θα δούμε, α και μας είπε οποιαδήποτε κρέμα, αρκεί να έχει πολλά λιπαρά, του είπαμε ποια βάοζυμε και είπε οκ!!! :!:

Παναγιώτα και Ιουλία καλή ξεκούρσαη σήμερα!!! :D:x

Αφρο δεν είδα κανένα χωνί και καλύτερα δλδ γιατί το πάραείδα :lol::lol::lol::lol:

Καρόλ περαστικά, έφτασες αισίως στον 6ο? μπράβο καλή συνέχεια χωρίς ασθένεις! :x

Φρα και εγώ δεν απέκτησα άποψη από τα σήριαλ, αλλά καλώς ή κακώς τα σήριαλ έχουν κάποιο αντίκτυπο στο κοινό μικρής ηλικίας, ειδικά αν κάποιο παιδί έχει σαν είδωλο έναν ηθοποιό μπορεί εύκολα να ακολουθήσει τις πράξεις έστω και αν αυτές είναι μόνο στην τιβι!!! :!: .....επιπλέον δεν θεωρώ την ομοφυλ. σχέση κάτι το φυσιολογικό, σέβομαι όσους έχουν διαφορετίκές σεξ. προτιμήσεις, γιατί όπως λες μπορεί να είναι και ορμονικό, αλλά να μην το προάγουμε σαν το φυσιολογικό......ετκός πάλι και τίθεται θέμα ποιός λέει ποιό έίναι το φυσιολογικό και γιατί να θεωρήσουμε ότι η ετερ. σχέση είανι φυσιολ.?!!! :!::!:

προσωπικά δεν θεωρώ και φυσιλογικό ένα παιδιά να μεγαλώνε μέσα σε ομοφ. σχέση......το παιδάκι που αναφέρεις είναι μόνο 3,5 ετών!!!.....τι πρόβλημα να έχει δλδ?!!!

δεν έχω κανένα πρόβλημα να βλέπω ομοφυλ. - προς Θεού - ή δίπλα μου να μένουν ομοφυλ., αλλά, όπως λεέι και η Λένα να μην προωθείται σαν το φυσιολογικό!!! :!:

αυτά πάω να ξυπνήσω τα παιδιά, γιατί έχω και την κρεμούλα να βάλω!!! :roll::roll::roll:

φιλιά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τις ομοφυλοφιλκές σχέσεις εγώ δεν θεωρώ καθόλου φυσιολογικό ένα παιδάκι να μεγαλώνει μέσα σε μια τέτοια σχέση. Και μπορεί στα 3,5 να μην έχει κανένα πρόβλημα αλλά όταν θα πάει σχολείο και θα δεί την διαφορετικότητα πιστεύω ότι σίγουρα θα έχει πρόβλημα. Όταν θα το ρωτάνε πως λένε την μαμά σου? πιστεύετε ότι δεν θα του δημιουργηθούν ψυχολογικά προβλήματα? θα λέει έχω 2 μπαμπάδες αντί για μαμά και μπαμπά και αυτό θα είναι φυσιολογικό? :?:?:?:?:?:?

Φραν γιατί έπεσες? έχεις άγχος που φεύγεις?

Καρολινάκι περαστικά. μια χαρά είναι τα 6κιλάκια άλλωστε εσύ είσαι κορμάρα :D

Άφρο ωραία είναι και τα 3 που έβαλες

κι εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχουν αγορίστικα-κοριτσίστικα παιχνίδια αλλωστε όταν έχεις παιδιά διαφορετικού φύλλου παίζουν και τα δύο με όλα ;)

Γιώτα μπορεί να είναι και από την πιπίλα κάνε λίγο υπομονή ακόμα. Μήπως είναι και η υπεράνταση που δεν κοιμάται όλη μέρα? Και η Έλενα το απόγευμα που αρχίζει και νυστάζει μέχρι να κοιμηθεί γίνεται άλλο παιδί με πεθαίνει.........

Τα παπούτσια για τα οποία μαλώναν Κων-Ελ φυσικά και δεν τους τα αγοράσαμε, και να θέλαμε δηλαδή δεν μπορούσαμε Κυριακή ήταν ;)

Αργυρώ χαίρεται η Ρέα που θα πάει σχολείο?

Μαρία με γειά το μαλλί

Ποια μπόμπα θα σκάσει το Μάρτιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

Εγω επιστρεφω από άλλο ένα ΣΚ κολαση στην Γαλινη της δουλειας.

Παιδια από τη βαφτιση και μετα δε λενε να στρωσουν…ελεος πια…μ’αρεσει που ειχα και γουρια με χαντρες και ματακια για μπομπο…να μη μας πιανει το ματι.

Τεσπα..δε να κλαψουρισω άλλο..

Σας διαβαζα το ΣΚ αλλα δεν συγκρατησα πολλα..

Να πω μονο ότι στον Χ αρεσει πολύ να παιζει με κουζινικα – εχει στη μαμα μου του τα εδωσε μια γειτονισσα- και χεστηκα αμα θεωρειτε «κοριτσίστικο»

Αφρο εμενα μου αρεσε το τροχοσπητο

Από νισια λετρευω τη Μηλο την Σκιαθο και την Αλλονισσο…και φυσικα Σαντορινι..αλλα σε όλα πηγαινω η law season η off season

Την Κρητη δεν την εχω γυρισει ολη για να εκφερω αποψη

Τονια όταν διαβασα τα του Αλεξ γελουσα μονη μου..αφου ο Ιωαννης με κοιτουσε παραξενεμενος

Σισσυ ωβραιο τραγουρι ειχατε!!!!

Σε έναν γαμο που ειμασταν καλεσμενοι πριν χρονια το ζευγαρι ειχε χορεψει το Just Walk away της Celine Dion…χωρισανε μετα από 8 μηνες γαμου

Αχ εχω τοσα να πω…αλλα δενε χω χρονο..

Ποσταρω..θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα χαρούμενη ήταν, αλλά ρε γμτ στο γκρουπ της έχουν:

1. ιώση με διάρροια

2. οστρακιά

3. ψείρες!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ο Θεός να την φυλάει δλδ!!! :!::!:

της έβαλα κρεμούλα και 2 λωρίδες από γάζα και το έδεσα με επίδεσμο, ερισσότερο για να μην λερωθούν τα ρούχα της!!! :roll::roll: ....βέβαια όταν της μίλησε η μία νηπιαγωγός, πήγε από πίσω μου :o:o:o ήταν λίγο διστακτική!!! :?

και τα δικά μου παίζουν με όλα τα παιχνίδια ...... και ο Λ. θα παίξει με τις κούκλες μαζί με την Ρ., αλλά και η Ρ. θα παίξει με τα αυτοκίνητάκια :roll::roll:

Χρύσα περαστικά και καλή ξεκούραση στην δουλειά :lol::lol::lol::x

καλέ σου αρέσει η Αλόννησος ? :o:o:o:o εκεί είναι μόνο για ζωγράφους και συγγραφείς :roll::roll::roll: μία φορά πήγα και έφυγα με το ίδιο πλοίο!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα χαλια και με τον δικο σας παιδικο ε...

τουλαχιστων αρεσει πολυ σετη ΡΕΑ και αυτο ειναι πολυυυ καλο.

Παντως αυτη η ιωση κυκλοφορει και εδω...τις ιωσεις μου μεσα....

η Αλινησσος μου αρεσε ΠΑΑΑΑΡΡΡΡΑΑΑΑ πολυ. Ηταν η χρονια που βγηκα απο μια σχεση και περνουσα δυσκολα..ητανε πισης η χρονια απο την οποια δεν θυμαμαι απολυτως τιποτα εκτος απο εκεινο το ταξιδι.

Με βοηθησε να ηρεμισω απιστευτα...και να αναθεωρισω καποια πραγματα, να σκεφτω, να επαναπροσδιορισω τη ζωη μου και τα θελλω μου..

νομιζω οτι μου χρειαζετε ενα ταξιδι τετοιο ακομα και τωρα.

Ειμαι καπως αυτες τις μερες.

Αν εξεραιρσεις τις αρρωστιε ςτων παιδιων ...και των γονιων μου αλλα και του πεθερου που δε με αφινουν να πιασω πατο και με κρατανε σε εγρηγορση , εχω φτασει σε τελμα.

Και χρειαζομαι να ξαναβρω την πιστη μου πρωτα στη ζωη και μετα στον Θεο.

Οι κομμουντιστε ςλενε πως ο Θεος ειναι επινοηση του ανθρωπου για να ικανοποιησεις την αναγκη του να πιστεψει σε κατι..

τις τελευταιες μερες νιοθω πολυ εντονα αυτη την αναγκη.

Νιοθω οτι εχω χασει την πιστη μου στο Θεο και το συνειδητοποιω πιο εντονα τωρα...

θα μου πειτε..εχεις βιωσει το θαυμα δυο φορες...εχεις δει ενα τοσο δα μικροσκοπικο φασολακι..να χτυπαει η καρδια του...να παλλετε..να κλοτσαει..να γεννιετε..να ρουφαει λαιμαργα τη ζωη απο το στηθος σου..αλλα ναι..εχω χασει την πιστη μου στο Θεο και δε μου αρεσει πολυ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...