Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Ανθή μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Στην δουλειά από την πρώτη στιγμή το είπα ότι ήμουν έγκυος άλωστε δεν μπορώ και να το κρύψω :lol:

με είδε ένας φίλος του Σωτήρη και μου λέει πόσο είσαι του λέω στην 11η εβδομάδα και μου λέει η γυναίκα μου ήταν έτσι στον 6ο μήνα :roll::lol::lol::lol::lol:

Ο Πάνούλης σου τι λέει το συνήθισε????

Καλά έχει πολύ πλάκα που παίρνω μαζί μου την Ανδριάνα στο γιατρό τον βλέπω ότι την κοιτάει με αγάπη και μου αρέσει πάρα πολύ. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

ΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ (ΗΛΕΙΑ)....ΔΥΣΤΥΣΧΩΣ Κ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΑΚΡΙΒΟΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΖΕΣΤΗ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ..ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ??ΠΩΠΩ ΡΕ ΣΥ ΠΙΚΡΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τόνια και κάνεις τόσο δρόμο ??????????????

Να μου πεις αν είναι για το μπεμπέ το κάνεις.

Το περασμένο καλοκαίρι είχαμε πάει διακοπές στην Κηπαρισσία ήταν πολύ ωραία και είχαμε έρθει και εκεί για μπανάκι.

Στο είχα πει ότι η γιαγιά μου είχε εξοχικό εκεί νομίζω σπιάτζα λεγότανε

Οι παραλίες σας απίστευτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Ανδριάνα έκανε την Μερλία με την σανίδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν δεν την ξέρετε την Μερλία εσύ Ανθή θα την μάθεις στάνταρ και εσύ Τόνια στο εύχομαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχΧΑΧΑ ΡΙΑ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΜΑΡΛΙΑ!!!ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!

ΝΑΙ ΣΠΙΑΝΤΖΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΟ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ..ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΩΡΑΙΑ ΤΟΠΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΥΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΗ ΠΟΛΗ!!!

Η ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΟΛΤΑ ΕΚΕΙ!!!

ΑΧ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΔΡΟΜΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ DOWN...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Είστε καλά; Εγώ έχω αρχίσει και πέφτω λίγο ψυχολογικά. Η κλεισούρα μου την έχει βαρέσει..Η μικρή θηλάζει πάρα πολύ συχνά και δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα να βγω. Πρέπει να την πετύχω σε ύπνο..Σήμερα προσπάθησα να βγάλω γάλα με θήλαστρο για να μπορώ να κάνω και καμιά εξωτερική δουλειά και έβγαλα 20 ml. Η απογοήτευσή μου ήταν μεγάλη. Διάβασα ότι κάποιες γυναίκες που θηλάζουν επιτυχώς δεν μπορούν να βγάλουν με θήλαστρο..Πρέπει λοιπόν από τώρα να αρχίσω να βγάζω για τη δουλειά γιατί αλλιώς δε βλέπω άσπρο φως. Ψιλοχάλια ψυχολογία αλλά την παλεύω.

Ρία μου τι κάνετε εσείς;; Η κοιλίτσα φουσκώνει; Τι κάνει ο γιατρούλης μας και τα κορίτσια του;; Μου έλειψαν!

Τόνια καλά κάνεις και έρχεσαι στην Αθήνα αφού έχεις γιατρό που εμπιστεύεσαι. Έχει πολύ μεγάλη σημασία να νιώθουμε σιγουριά κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης. Ευκαιρία και για ταξιδάκι ;);););)

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι πάθατε και οι δυό σας θα σας μαλώσω :-?:-?

Λοιπόν θα σας πω ένα κολπάκι για όταν πέφτετε ψυχολογικά γιατί το παθαίνω και εγώ καμία φορά, θα σκέφτεστε τα χειρότερα και θα λέτε δόξα το Θεό ;);)

Τον γιατρό θα τον δω στις 18 Σεπτεβρίου τα κορίτσια καλά είναι και η Θεοδώρα γύρισε από την Ρόδο.

Καλέ τα μικρά σας τα γράψατε προνήπιο???

Εγώ σήμερα θα πάρω τηλ να δω πότε θα γίνει η κλήρωση. Είναι 28 προνήπια και θα πάρουν με κλήρωση τα 20 μακάρι Παναγία μου να την πάρουν γιατί μετά δεν ξέρω τι θα κάνω είμαι πολύ μπερδεμένη :roll::roll:

Φιλιά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ...ΕΜΕΙΣ ΡΙΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑΣ Κ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΝ Κ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ?ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΨΗΛΟΜΙΣΘΟΙ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΜΝΕΟ ΜΙΣΘΟ..Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΥΦΤΑΚΙΑ Κ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ....

ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια καλή σχολική χρονιά να έχετε!!!!!!!!!!!!!!!

Αφού στα προνήπια δεν κοιτάνε τις φορολογικές δηλώσεις με βάση το νόμο παίρνουν όλα τα νήπια και αν περεσέψουν θέσεις παίρνουν και προνήπια αν πολλά γίνεται κλήρωση.

Αν επιτρέπεται πόσο θα πληρώνεις τον μήνα???

Αχ αν δεν την πάρουν τι θα κάνω??? θα πηδηχτώ από το παράθυρο.

'Εχουμε 2 ιδιωτικά το ένα θέλει 4500 ευρώ το χρόνο δεν παίζει με την καμία και το άλλο έχει ή 190 ευρώ μέχρι της 13.00 ή 240 μέχρι της 14.30 για να δούμε τι θα γίνει από το πρωί παίρνω να μάθω πότε θα γίνει η κλήρωση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Επεστρεψα και εγω δεν μπορω τελικα μακρια σας :)

Απο τις 6 που ηρθα στην δουλεια διαβαζω τα νεα σας.....

Καταρχην να ευχηθω στην Ανθη και απο εδω

Να σας ζησει η φραουλιτσα και ευχομαι να σας γεμιζει με χαμογελα :D

Μην αγχωνεσαι και ανεβα σε παρακαλω ψυχολογικα δεν πρεπει να πεφτεις συγχαρητηρια

και για θηλασμο μην αγχωνεσαι που δεν μπορεις να βγαλεις μεγαλες ποσοτητες ειναι αρχη ακομη

ακομη γι αυτο.....η καλυτερη ωρα παντως για να βγαζεις ειναι το πρωι που θα ειναι γεματο το στηθος

εγω παντως ετσι εκανα και μονο απο το ενα στηθος γιατι με το αλλο θηλαζα ξερω ειναι μανικη αλλα πιστευω οτι θα τα καφερεις να αποθηκευσεις αρκετο γαλα αλλωστε θα λειπεις λιγες ωρες οταν επιστρεψεις στην δουλεια ετσι ε :?:

Ο Πανουλης τι λεει την παλευει με την μικρη :?:

Φιλια πολλα.............

Ρια ερχεται ο αντρουκλας :?:

Αντε με το καλο :D εκει να δεις ερωτα και μελια :D

Τονια συγχχαρητηρια και σε σενα ευχομαι καταρχην να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι και

να πετυχεις την κορη :D

Ασπακι τι κανεις ειδα και εσυ δεν πολυμπαινεις.............

Εγω κοριτσια περασα αρκετα καλα στις διακοπες ο Μητσαρας ηταν ενα παρα πολυ καλο

παιδακι και ειχαμε πολυ ηρεμες στιγμες ευτυχως γιατι μπορεσα να χαλαρωσω και να ξεκουραστω ;)

Με το που γυρισα στην δουλεια με περιμενε μια εκπληξη με φωναξαν στο γραφειο και μου ειπαν αν θελω να αποχωρισω απο μονη μου ,μου δινουν 8χιλιαρικα αλλα αρνηθηκα μιας και ειμαι στο σωματειο και ρωτησα δικηγορο και μου ειπε πως δεν μπορουν να με διωξουν..........παντως τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο............

Αυτα τα νεα περισσοτερα αυριο κλεινω γιατι πρεπει να παω στην φορτωση φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΩ 250 ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ!!!

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΕΔΩΩ...ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΟΙ Κ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ....

ΒΑΣΩ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε κοριτσαρες μου;;;;

Βασούλα μου χαιρομαι πααααρα πολυ που επεστρεψες!!!!!!Σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!! Ο Πανουλης στην αρχη δεν την παλευε καθολου.Τωρα κατι γινεται ευτυχως ;););) Παντως υπαρχουν μερες που νιωθω πως θα πεσω κατω απο την κουραση :?:?:? Περασες καλα στην αδεια σου;;

Ρια μακαρι να την παρουν την Ανδριανουλα στο προνηπιο.Ο Πανος του χρονου θα παει προνηπιο. Ειναι γεννημενος το 2009.Φετος στο σπιτι θα κατσει για να αποφυγουμε τις ιωσεις οσο μπορουμε.

Τονια πως τα πας με την εγκυμοσυνη;;Εχεις αναγουλες κλπ ή όχι;;Μοιαζει αυτη η εγκυμοσυνη με τις 2 προηγουμενες;;Εγω παντως ειχα λιγο διαφορετικη εγκυμοσυνη στη μπεμπουλα. Ανακατευομουν συχνα ενω στον Πανο ποτε..

Κοριτσια με τις αντλησεις τα παω πολυ καλυτερα. Η φραουλιτσα ομως στο θεμα του υπνου τα παει απο το κακο στο χειροτερο :?:?:?:? Τα εχω ψιλοπαξει.Το μπανιο φανταζει πολυτελεια και η κλεισουρα μου την εχει βαρεσει. Που να παω η δολια που τη θηλαζω ολη την ωρα;;;;;;;;Να δω ποτε θα στρωσει...

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ!!!

ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΡΑ ΜΟΝΟ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΑΜ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΙΑΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑ Κ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΣΠΙΤΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΛΥΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΑΦΕ!!!

ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΝΘΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ!!ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ??ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ Κ ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!!

ΡΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ??ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΛΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΜΑΚΟΥΙΝ!!ΧΑΧΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!ΦΥΣΙΚΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ!ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ ΩΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΜΗ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΒΓΑΛΕ 2 ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΤΩ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ 2 ΠΑΝΩ,ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΚΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΛΑΙΕΙ ,ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου μπορεί να έχεις και κόρη!! Λένε ότι αν είναι άλλο φύλο η εγκυμοσύνη διαφέρει. Δεν ισχύει πάντα βέβαια αυτό αλλά εγώ το θεωρώ καλό σημαδι ;););) !!!!!

Σταμούλα μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σου! Κλαίει ο γιόκας σου;; Αχ αυτά τα μωρά..Μακάρι να γεννιόντουσαν 3 χρονών :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο γιος μου κορίτσια καμία σχέση. Ποτέ δεν κατάλαβα πως έχω μωρό μέσα στο σπίτι. Έτρωγε και κοιμόταν. Αυτή μου βγήκε πιο ζόρικη :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι πρέπει να είναι τα κορίτσια Ανθή δύσκολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στάμυ τι να πω υπομονή!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια να σας πω την αμαρτία μου εγώ την αμαρτία μου δεν το αντέχω το κλάμα.

Ευτυχώς που η Ανδριάνα δεν έκλαιγε καθόλου λες και το ήξερε :lol::lol::lol::lol:

Μπορώ να κάνω το οτιδήποτε προκειμένου να σταματήσει το κλάμα :lol::lol::lol:

Μου τρυπάει τον εγκέφαλο :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυριο τελικά είναι η κληρωση για το σχολείο για να δούμε......................

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Ανθη μου κανε υπομονη με την μικρη θα μεγαλωσει και θα στρωσει ;)

Εχει πονακια και κλαει συνεχεια :?:

Αχ και εγω για τον Δημητρη εχω να πω τα καλυτερα οταν ηταν μικρουλης ουτε

εκλαιγε ουτε τιποτα δεν με κουρασε καθολου αλλα μου τα βγαζει ολα τωρα :?

Οποτε Ανθη να χαιρεσαι γιατι μετα θα ειναι ησυχη (το ελπιζω) :lol::lol::lol:

Να μου την φιλησεις στα μπουτακια :D

Τονια σιγουρα εχεις κορη :) αφου ολα ειναι διαφορετικα, μακαρι αλλα μωρε γερο να ειναι

και οτι θελει ας ειναι.....

Σταμουλα μεγαλωσατε και βγαζεται και δοντακια :?: το γλυκο μου, η μικρη τι λεει πως τα παει

με τον μπεμπη σας :?: Καλη σχολικη χρονια...

Ρια εμεις τα ειπαμε και πριβε μακαρι να την παρουν την μικρη.....

Εμας κοριτσια στον παιδικο τον πηραν τον Δημητρη μεσω ΕΣΠΑ αλλα δεν εχουν ξεκινησει γιατι δεν

εχουν δασκαλα οτι να ναι δηλαδη και ειμαστε στο περιμενε.......

Εγω ομως τον εκανα εγγραφη και στο προνηπιο και εχθες που το μελετουσα κιολας με πηραν τηλ να μου πουν πως μαλλον θα κανουν και τριτη αιθουσα να παω τα υπολοιπα χαρτια γιατι θα τα παρουν ολα αφου θα υπαρχουν πολλες θεσεις.....στο περιμενε και απο εκει δηλαδη

Μακαρι να βγαλουμε καποια ακρη συντομα και να μην μας δουλευουν γιατι ο μικρος καθε μερα με ρωταει ποτε θα παει στο σχολειο ;)

Σημερα εχω τα γενεθλεια μου θα εχω κοσμο στο σπιτι το απογευμα θα κανω μια μικρη γιορτουλα η τελευταια μου μαλλον γιατι κλεινω τα 27 και με εχει πιασει αγχος περναν τα χρονια γρηγορα :lol:

Εχθες πηγαμε στα τζαμπο το Σαββατο εχω το παρτυ του Δημητρη εχει και αυτος γενεθλεια και θα κανω το παρτι στο μαγαζι του αντρα μου και τι δεν πηρα.....

Σας φιλω θα τα πουμε απο Δευτερα γιατι αυριο και μεθαυριο δεν δουλευω πηρα αδεια γιατι αυριο θα παω στον Βερτη [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] \:D/ \:D/ να εχω χρονο να ετοιμαστω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Καλέ μην αγχώνεσαι για την ηλικία εγώ τι να πω που είμαι του 1977 αρχαία?????? :lol:

Σήμερα είναι κλήρωση στις 10 σε λίγο θα φύγω για να πάω........................

Χαμώς γίνεται με τα σχολεία τι να πω????????

Τόνια μακάρι και ξανά μακάρι να είναι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!

Ανθή μου τα πρώτα 2 χρόνια είναι τα δύσκολα κάνε υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά κοριτσάκια μου καλά και όμορφα φιλάκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάλι θα ξεπαραδιαστώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν είμαστε καθόλου τυχεροί δεν κληρωθήκαμε :?

Πήγα σήμερα το απόγευμα και την έγραψα σε ιδιωτικό τι να κάνω????

Αυτά τα νέα μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είστε καλά; Εγώ είμαι πολύ καλύτερα! Μπορεί η φραουλίτσα μου να είναι κολλημένη στο βυζί αλλά αρχίσαμε βολτούλες και νιώθω πολύ καλύτερα! Θήλασα και έξω!!!! Όλα μια χαρούλα! Κάνω υπομονή λοιπόν και πιστεύω πως όλα θα στρώσουν!

Βασούλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!! Να τα χιλιάσεις και να είσαι πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένη κοντά στην όμορφη οικογένειά σου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !!!!!!!!!!!!!!!Να περάσετε τέλεια! Ο Δημητράκης πότε έχει γενέθλια;; Μαζί θα τα γιορτάσετε;;

Ρία μου κρίμα που δεν κληρωθήκατε :(:(:(:( Κι εγώ στις κληρώσεις δεν έχω τύχη. Σε όλα τα προνήπια με κλήρωση επιλέγουν;;;Παλιά όλα τα παιδάκια πήγαιναν προνήπιο..

Τα πρώτα 2 χρόνια είναι δύσκολα ε;;; Αχχχχχχ...τι να κάνουμε;; Θα αντέξουμε! Άλλωστε περνά γρήγορα ο καιρός.

Πάντως περισσότερο αντέχω αυτή την κατάσταση παρά την εγκυμοσύνη..Και να σκεφτείς ότι είχα δύο υπέροχες εγκυμοσύνες..

Τόνια μου τέλη του μήνα έχεις την αυχενική ε;; Άντε να δούμε τι θα σου πει ο γιατρός για το φύλο του παιδιού. Πάντως απορώ με τις κοπέλες που αντέχουν και δε θέλουν να μάθουν το φύλο του παιδιού τους...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή ο Τάσσης μου είπε ότι δεν είναι σίγουρος ότι είναι αγόρι :lol::lol::lol::lol:

Αυτός λέει ότι είναι κορίτσι :lol::lol::lol:

Έχουμε μπερδευτεί :lol::lol::lol::lol:

Το μωρό ήταν συνέχεια γυρισμένο πλάτη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατά τα άλλα όλα καλά οι μετρήσεις μου είπε είναι όλες πολύ καλές και περιμένουμε τις απαντήσεις από τις αιματτολογικές.

Ποιος περιμένει τώρα μέχρι τις 18 να πάω Πετρογιάννη????

Στην μικρή δεν λέω τίποτα ακόμα γιατί θα την τρελάνουμε στο τέλος :lol:

Πάντως έχει μεγαλώσει πάρα πολύ ήταν 67.5 mm καλέ εκατοστά δεν είναι???

Έχει σχηματιστεί πλήρως!!!!!!!!!!!!

Δεν μου έμοιαζε με την Ανδριάνα να σας πω την αλήθεια και πολύ ήσυχο το βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ??ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΥΡΟΣ???ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 18!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 27 ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΣΤΙΣ 28 ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΗΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ..ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΘΗΛΑΣΕΣ ΕΞΩ??ΟΥΑΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!ΕΧΕΙΣ ΜΑΡΣΙΠΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...