Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Λοιπόν ας ξεκινήσω εγώ πρώτα:

Μπλούζα γκρι φανελάκι με Χ

Βράκα μαύρη

πεδιλάκια άσπρα

Τώρα που το γράφω μάλλον βλακεία είναι έπρεπε να βάλω μαύρα παπούτσια

χχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και συνεχιζω εγω παντελονα μαυρη ασπρο φανελακι με σταμπα πεταλουδιτσα

και ασπρα πεδιλα..........

Καλα ε σκιζωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκίζεις σκίζεις περίμενε όμως μπας και υπάρχει και τίποτα καλύτερο αν και δεν το βλέπω να περάσει καμία άλλη.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ κορίτσια!!

Μέχρι να γεννήσω δε νομίζω να πάρω κανένα όσκαρ :lol::lol::lol::lol::lol: Ειδικά τις ώρες που σας γράφω η αμφίεσή μου είναι όοοολα τα λεφτά :lol::lol::lol::lol::lol:

Βασούλα υπομονή με τον αντάρτη σου :roll::roll::roll::roll: Είναι μια δύσκολη ηλικία...

Ρία μου πολύ χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στο θεματάκι μας! Μακάρι να μαζευτούμε όλες σιγά σιγά..

Λενάκι από τον Ιούνιο λείπουν οι κορούλες σου;; Φαντάζομαι πόσο θα σου έχουν λείψει. Εσύ δεν παίρνεις καμιά αδειούλα;;;

Κορίτσια δεν παλεύεται ο καύσωνας :?:?:?:? Ευτυχώς που θα πέσει η θερμοκρασία..Βέβαια τα σπίτια έχουν ανάψει. Άντε να δροσίσουν τώρα...

Αύριο λέω να ψωνίσω κανένα πραγματάκι για τη φραουλίτσα μου γιατί στο τέλος θα γεννήσω και δε θα έχω κάνει τίποτα :?:?:?:?:?:?

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!Καλέ τι αέρας είναι αυτός????χθες μας τέντωσε η ζέστη κ σήμερα ο αέρας???τέλοσπάντων.

που λές Ανθή από τον ιούνιο λείπει η μεγάλη.η μικρη πηγε λιγο πιο μετα.Εγώ την πήρα την άδειά μου νωρίς νωρις :(:(:( αλλα τι να κάνουμε?δεν πειραζει.

Εγώ να πω τι θα φορεσω σήμερα?

Ένα λευκό φορεμα λιγο πιο πανω απο το γονατο κ πεδιλα εκρου(με λιγο τακουνακι).

αυτά!την καλημέρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Καλα ε ο καιρος ειναι οτι να ναι δεν μου αρεσει ετσι να πω την αληθεια ολο τον χειμωνα ετσι

θα τον φαμε και δεν θελω καλοκαιριατικα να φυσαει και να εχει συνεφια :(

Καλοκαιρι εχουμε θελω καυσωνα να καιγομαι στον ηλιο 8-)8-)8-)

Εχθες εβγαλα τον μικρο στις κουνιες αλλο παιδι ηταν μετα απο την τιμωρια που εφαγε 2μερες

το σκεφτοταν δυο φορες για να μην κανει καμια βλακεια ;)

Σημερα λεω να μην τον βγαλω 1μεσα 1εξω να δω πως θα παει :?

Ανθη μου ακομη δεν πηρες πραγματα για την μικρη αντε καλε τι κανεις :?:

Ο Πανουλης τι λεει πως ειναι γενικως τωρα που πλησιαζεις προς το τελος :?:

Λενακι σε βρισκω πολυ σικ σημερα αληθεια τι δουλεια κανεις :?:

Φανταζομαι ποσο θα σου λειπουν οι μικρες, εγω δεν τον εχω αφησει ποτε για μερες ηθελα

φετος να τον αφησω για καμια 4-5μερες να παω καπου με τον αντρα μου αλλα δεν το κοβω

δεν νομιζω να αντεξω.........

Ρια που εισαι :?:

Δεν πιστευω να εξαφανιστεις πάλι :?:

Ασπακι απουσιαααααααααααααα :!::!::!::!:

Υ.Γ. Εγω σημερα φοραω στραπλες ολοσωμη φορμα και μαυρο πεδιλακι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!Κι εσυ ομως έτσι οπως σε φανταζομαι με αυτα που φορας μου αρεσει!Αντε να δουμε που θα παει σημερα το οσκαρ....

Στη μηχανογραφηση ενος σουπερ μαρκετ ειμαι,οποτε αλλαζω ρουχα εκει,φοραω τη στολη αλλα λεω τουλαχιστον μεχρι να παω ας ειμαι περιποιημενη για να ανεβαζω τη διαθεση μου.Όσο για τις μικρες εχω συνηθισει λιγακι.επειδη οι οικογενειες μας ειναι μακρυα κ εδω δεν εχουμε βοηθεια αναγκαστικα καποιες φορες χρειαζεται να μεινουν εκει...Μου λειπουν πολυ βεβαια αλλα δεν γινεται κ αλλιως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου!!!

Βλέπω μαζεύτηκε κόσμος και κοσμάκης εεεε????

Ανθή καλώς μας ήρθες. Καλή προσαρμογή τώρα!!! Ο μικρός καλά??? Γκρίνιαξε που γυρίσατε??

Βασούλα….τι κάνεις ??? ο μικρός.......

Καλά μαρή θες καύσωνα, είσαι με τα καλά σου??? Σου αρέσει δηλαδή που ψηνόμαστε???

Λενάκι και εγώ τα μικρά τα έχω στο χωριό. Ναι μεν μου λείπουν αλλά όσο σκέφτομαι πόσο όμορφα περνάνε, δεν έχω τύψεις. Σε λίγες μέρες βέβαια ξεκινά η δική μου άδεια και θα είμαι σύντομα κοντά τους.

Που λέτε κορίτσια από Παρασκευή με χάνετε, πάω πρώτα στο χωριό μου να πάρω τα μικρά και μετά θα πάμε στο χωριό του άντρα μου. Θα μείνουμε λίγες μέρες και θα πάμε για κανα 2-3 μέρες στην Λευκάδα με φίλους που έχουν ένα παιδάκι στην ηλικία των δικών μου.

Τι ωραίο πράγμα οι διακοπές βρε παιδί μου. Θα επιστρέψω στο γραφείο στις 06/08 και θα ξαναφύγω στις 11/08 έως 26/08!!! Μια χαρά δηλαδή…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν όσο αφορά τα όσκαρ παίρνει 2 η Βάσω και για σήμερα και για εχθές :ymparty::ymparty:

Και ευτυχώς που μου το θύμησε να πάω να αγοράσω και εγώ μια ολόσωμη φόρμα.

Εγώ έτσι για την ιστορία σήμερα φοράω γκρι βράκα ροζ φανελάκι και άσπρα πεδιλάκια.

Ανθή εγώ που είχα γυρίσει πέρισυ από τις διακοπές ήθελα μια μέρα για να συνέλθω είχα ξενερώσει εντελώς από εκεί που ήμουν και μου τα έφερναν όλα στο χέρι............

Η Ανδριάνα κορίτσια έχει ηρεμήσει πάρα πολύ φτου φτου μην την ματιάσω μερικές φορές στο σπίτι είναι σαν μην έχω παιδί μπαίνει μέσα στο δωματιό της και ξεχνάει να βγει.

Το μόνο θέμα που έχουμε είναι όταν πάμε στην θάλασσα που θέλει να κάθεται μέσα με τις ώρες και μελανιάζει και την ώρα που είναι να φύγουμε.

Μιρλίτσα εσύ είσαι η Ασπασία καλά θυμάμαι???

Αυτιά και μύτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς….ευτυχώς όμως έμειναν λίγες μέρες μέχρι να αρχίσει η άδειά μου!!!

Εσύ τυχερούλα πας κάθε μέρα για μπάνιο μια και είσαι κοντά στην θάλασσα, ή δουλεύεις και απόγευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστηχώς δεν πάμε για μπάνιο κάθε μέρα γιατί μερικές μέρες δουλευω και απόγευμα.

Εγώ περιμένω πως και πως να πάει 14 Αυγούστου να σταματησω δεν μπορώ άλλο βαρέθηκα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είστε καλά;; Επιτέλους σήμερα ψώνισα για τη φραουλίτσα μου πολλά πραγματάκια!Αν γινόταν να πλυθούν και να σιδερωθούν αυτόματα πολύ θα μου άρεσε..Είχα πολλά και από Πάνο και έτσι αγόρασα μόνο ένα ριλάξ και καινούρια στρωματάκια για κούνια και πορτ μπεμπέ. Πολλά φανελάκια για τις ζέστες και λίγα φορμάκια για τις εξόδους μας! Επίσης πήραμε και κορδελίτσες για τα ..μαλλιά :lol::lol::lol::lol::lol:

Βασούλα είδες η τιμωρία τι κάνει;; Θαύματα! Τι τον θέλεις τον καύσωνα :?:?:?:? ;;;;Λυπήσου και μένα που δεν μπορώ να πάρω ανάσα καλά καλά :?:?:?:? Ο Πάνος δείχνει να μη ζηλεύει. Σήμερα είχε πάρει καλαθάκι και διάλεγε πραγματάκια για την αδερφούλα του. Βέβαια όταν τη δει δεν ξέρω τι θα γίνει. Άλλο να το ακούς και άλλο να το βλέπεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασπάκι πολλές διακοπούλες θα κάνεις και θα γεμίσεις τις μπαταρίες σου! Τέλεια! Μακάρι να μπορούσα να πάω κι εγώ κάπου τον Αύγουστο αλλά περιμένω να γεννήσω :lol::lol::lol::lol::lol: Ο μικρός μου λέει συνέχεια πως στεναχωριέται που γυρίσαμε και γενικώς θέλει συνέχεια βόλτες..Λογικό μετά από διακοπές..

Λενάκι πώς τα περνάς HOME ALONE;;; Εμένα είναι κάτι που μου έχει λείψει αλλά ο Πάνος δε νομίζω να καθόταν ποτέ μακριά μου πάνω από μία μέρα χωρίς να δυσανασχετήσει :?:?:?

Ρία εγώ σήμερα φορούσα καφέ σαλβάρι, σαγιονάρες χρυσές και μπλούζα κοραλί. Τώρα φοράω φανελίτσα και σορτσάκι ύπνου (μακό με κερασάκια :lol::lol::lol::lol: )..Ο Πάνος παίζει μόνος στο δωμάτιο για λίγη ώρα..Μετά ζητά εμένα ή τον άντρα μου και γενικώς θέλει παρέα. Ζηλέυω όταν ακούω για παιδάκια που παίζουν και μόνα τους στο δωμάτιό τους. Αυτό το ακούω συνήθως για κοριτσάκια βέβαια.

Αυτάααα..Νύσταξα από τις 3;;; Πάει, χάλασα κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους καταφερα να μπω..........

Δουλεια δεν εχουμε και μας βαζουν να κανουμε μ#λ#κιες ελεος :twisted::twisted:

Σημερα πηγα τον μικρο στον παιδικο και μου ειπε η δασκαλα του πως εχθες με ζητουσε συνεχεια

και εκλεγε πολυ :( σκεφτηκα να τον σταματησω απο τωρα και να πω την αδερφη μου να τον

κοιταζει αυτη αφου δεν εχουν και σχολειο ;) τουλαχιστον οι δυο τους περνανε καλα....

Ρια σε ευχαριστω για τα οσκαρ :D

Το ξερω οτι ειμαι η καλυτερη :!::!::!::!::!::lol::lol:

Σημερα ομως θα το χασω φοραω μαυρο παντελονι μεχρι το γονατο και κοραλι μπλουζα απλα

πραγματα....... ;) Καλε φτυσε την κορη σου μην την ματιασεις..εμενα παντως μονος του

δεν παιζει σχεδον ποτε στο δωματιο του ολα τα παιχνιδια τα κουβαλαει στο σαλονι και πρεπει παντα

μα παντα να παιζω και εγω μαζι του....

Ασπακι σε ζηλευω για την αδεια πολλες μερες βρε.......τι καλαααααααααα :!::!::!:

Να περασεις σουπερ....και οσο για τον καυσωνα ναι τον θελω σαν τρελη 8-)8-)8-)8-)8-)

Λενακι καλα κανεις και πας περιποιημενη ετσι πρεπει να ειμαστε καθε μερα για να ανεβαινει

και η διαθεση μας ;)

Ανθη ψωνισες εεεεεεεε :!::!::!::!::!: φανταζομαι τα κοριτσιστικα ολα ειναι θεικααααααα

θελω και εγω μια μπεμπα :roll:

Ααααα σας αφηνω γιατι θα με χαζεψουν μια ωρα γραφω και ολο με διακοπτουν δεν θυμαμαι

τι εχω να σχολιασω η τι σχολιασα αν μπορεσω θα μπω και πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!

Λοιπόν μάλλον δεν θυμάστε καλά το κοραλί το απεχθάνομαι [smilie=puke.gif] χαχχαχααχχααχαχχαχααχχααχαχαχαχαχχαχαχα

Και έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα θα πάρει το όσκαρ σήμερα η Ανθή που φοράει τα κερασάκια ;)

Λοιπόν δεν κρατιέμαι άλλο θα το πω πάμε για 2ο [smilie=binkybaby.gif]

Είμαι πολύ ευτιχισμένη 8-}8-}8-}8-}

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Είναι πολύ νωρίς βέβαια και το ξέρω ότι κάνω βλακεία που το λέω αλλά δεν κρατιέμαι

Αύριο θα πάω πάλι στον γιατρό καρδούλα δεν έχουμε ακούσει ακόμα είμαι στην 5η εβδομάδα

τώρα που γράφω δηλαδή.

Σας αφήνω γιατί συγκινήθηκα φιλιάααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;; Σήμερα ήταν μέρα τρεξίματος στους γιατρούς. Το πρωί είχα οδοντίατρο και το απόγευμα πήγαμε να δούμε τη φραουλίτσα! Ο οδοντίατρος με βρήκε σούπερ. Πάμε τώρα στα νέα της φραουλίτσας. Έφτασε τα 2600 και ο γιατρός μου είπε ότι θα γεννηθεί μεγαλύτερη από τον Πάνο που γεννήθηκε 2950. Επίσης βρήκε και τη θέση της καλή και μου είπε ότι με βλέπει να παίρνω όλο το μήνα :?:?:?:?:?:?:?:? ...Για να δούμε.....Όλα καλά πάντως! Α, μου είπε επίσης ότι μέχρι να γεννήσω δεν πρέπει να πάρω άλλο κιλό :lol::lol::lol: Το συνήθισα όμως και αυτό :lol::lol::lol::lol:

Ρία μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!! Σύντομα θα ακούσετε και καρδούλα και θα είσαι πιο ήρεμη!!!! Εύχομαι όλα να πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!! Έχουμε και τον ίδιο γιατρούλη! Θα περιμένουμε τα νέα σου αύριο!

Ευχαριστώ πολύ για το όσκαρ!!! ότι θα έπαιρνα όσκαρ για τα κερασάκια δεν το περίμενα ποτέ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σήμερα φορούσα τζινάκι, ασπρόμαυρο μπλουζοφορεματάκι (σχετικά στενό) και άσπρες σαγιοναρούλες.

Βασούλα και ο Πάνος θέλει να παίζουμε μαζί..Όταν μαγειρεύω ή κάνω καμιά δουλειά και είναι στο δωμάτιό του με φωνάζει συνέχεια για να δω κάτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Στο σαλόνι δεν τον αφήνω να φέρνει παιχνίδια. Ένα δύο το πολύ...Εύχομαι το δεύτερο νινάκι σου να είναι κοριτσάκι αφού το θες!!!!!!!

Πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Ρια μου σου το ξαναλεω και θα το λεω συνεχεια δεν θελει αγχος καθολου αφου τα καταφερεες

τωρα πρεπει να το απολαυσεις ολα καλα θα πανε και θα ακουσεις καρδουλα και ολα θα πανε

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :!::!::!::!::!:

Οι φωτο σου στο φεις ειναι τελειες η μικρη σου ειναι ενας αγγελος............

Ανθη χαιρομαι πολυ που η μπεμπα σου ειναι καλα :D:D:D

Ειδα και τις δικες σου φωτο στο φεις καλα εεεε... εχεις μια τελεια κοιλιτσα και φυσικα η κορμαρα σου

ειναι σαν τα μοντελα πραγματικα ουτε που φαινεσαι για εγκυος αν δεν ηταν η κοιλια εγω ειχα γινει

σαν γουβαρλακι :lol::lol::lol:

Ο Πανουλης εχει πολυ γλυκια φατσουλα και φαινεται πολυ καλο παιδακι :D

Σας φιλω ολες..

Υ.Γ. Ρια πιστεψε με εγω αν μεινω εγκυος θα το μαθετε στην 1μερα δεν θα αντεξω να μην το πω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια αν κ δεν σε γνωριζω συγχαρητηρια!!!!να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!ολα καλα θα πανε να μην αγχωνεσαι!

εγω σημερα φορουσα τζην σορτσακι,πεδιλα φλατ,κ λευκο μπλουζακι(αυτα που ειναι λιγο φαρδια κ ο ενας ωμος εξω?)

αχ!μερικες φορες οταν ακουω για εγκυμοσυνες ζηλευω(με την καλη εννοια ομως...)θελω κ εγω.....

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;; Εγώ νιώθω ότι δεν περνά με τίποτα ο χρόνος...Όλη η εγκυμοσύνη πέρασε τόσο μα τόσο γρήγορα και τώρα κολλήσαμε :lol::lol::lol::lol: Ίσως φταίει που δε δουλέυω..

Βασούλα μου καλή, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!!!! Με ανέβασες πολύ!!!! Εγώ πάντως νιώθω σαν γιουβαρλάκι και συν τοις άλλοις έχω βάλει και 13,5 κιλά :?:?:?:? Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ανυπομονώ να ξαναμπώ στα παλιά μου ρουχαλάκια...Επίσης ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για τον Πάνο! Είναι πράγματι καλό παιδάκι. Μετά τις διακοπές γκρινιάζει λίγο παραπάνω γιατί είχε μάθει να είναι συνέχεια έξω αλλά κατά τα άλλα είναι καλός!

Λενάκι έχεις 2 παιδάκια και ζηλεύεις εγκυμοσύνη;;;; Μπράβο!!! Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι απολαμβάνω την περίοδο της εγκυμοσύνης παρόλο που δεν είχα κάποιο πρόβλημα...

Ρία μου πού είσαι;; Σήμερα περιμέναμε τα νέα σου από το γιατρό!! Όλα καλά;;;

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ανθη θα θελα καποια στιγμη ενα 3ο παιδακι κ θα το εκανα αν δεν ηταν ετσι δυσκολα τα πραγματα.Σχεδιαζα να ξεκινησω προσπαθειες οταν θα ηταν το 2ο 6 μηνων...αλλα οταν κανουμε σχεδια δεν βγαινουν παντα....δεν πειραζει ομως.Μου χαρισε ο Θεος δυο υπεροχα κοριτσακια κ τον δοξαζω γι'αυτο.Να ναι καλα,να μαστε κι εμεις καλα κ ποιος ξερει?καποια στιγμη μπορει να συμβει...

Βαλε κ εδω καμμια φωτο να σε δουμε κι εμεις βρε Ανθη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα :!::!::!:

Εχθες πηγαμε σε πανηγυρι του Προφητη Ηλεια περασαμε σουπερ φαγαμε καλαμποκι μαλλι της

γριας λουκουμαδες και παγωτο..........φανταστειτε τι εγινε :lol::lol::lol::lol:

και μετα λεμε πως μπαινουν τα κιλα :?:?:?

Μετα πηγαμε σε ενα προ γλεντι που ειμασταν καλεσμενοι ναι ναι εχουμε και παλι γαμο το σαββατο

μια ξαδερφη μας αλλα αυτη τη φορα περασαμε σουπερ ο Δημητρης ηταν το καλυτερο παιδι εφαγε και μετα μεχρι τις 3 τα ξημερωματα χορευε ποντιακα ειχε πολυ γελιο :lol::lol::lol::lol:

Φυσικα σημερα το πρωι ουτε λογος για παιδικο σταθμο δεν ξυπνουσε με τιποτα και ετσι τον αφησα

να κοιμηθει αγκαλιτσα με τον μπαμπα του ;)

Ανθη μου πραγματικα αυτα που λεω τα εννοω και για τα κιλα που λες με το που θα βγαλεις

την φραουλιτσα σου ολα θα φυγουν το ξερεις και εσυ αυτο εισαι μια κουκλα και δεν

χρειαζεται να σκας καθολου γι αυτο........ ;)

Εδω καλε εγω εβαλα 20κιλα και εφυγαν κατευθειαν τα πρωτα 10μεσα σε μια βδομαδα φαντασου

εσυ..........

Ο Πανουλης πραγματικα φαινεται απο την φατσουλα του οτι ειναι αστερι :)

Ευχομαι και το δευτερο να ειναι ετσι και καλυτερο :) και μην βιαζεσαι να βγει η μπεμπα κανε

υπομονη και μην το σκεφτεσαι αν και σε καταλαβαινω γιατι και μενα η περιοδος της εγκυμοσυνης

ηταν οτι πιο χειροτερο θα μπορουσε να μου συμβει ζεστη , νευρα και αλλα πολλα τιποτα δεν ευχαριστηθηκα

ετσι οπως λενε αλλοι..........

Ρια που εισαι αντε περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο μην μας σκας :!::!::!::!:

Λενακι καλα και εγω οποτε ακουω για εγκυμοσυνες ζηλευω εννοειται παντα με την καλη ενοια

θελω τοσο πολυ ενα δευτερο που τρελαινομαι και το βαζω περισσοτερο μεσα στο μυαλο μου....

Ασπασιααααααααααααααααααα :!::!::!: φιλια

Σας αφηνω φιλακια πολλα να περασετε ενα ομορφο σ/κ τα λεμε και παλι απο την Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!

Σας γράφω από το σπίτι γιατί στο γραφείο κάτι έπαθε ο υπολογιστής :x

Λοιπόν πήγαμε την Πέμπτη στον γιατρό και είδαμε την καρδούλα του που αναβόσβηνε τρελάθηκα από την χαρά μου. Μου είπε ο γιατρός ότι πάμε πολύ καλά φτου φτου μας και την επόμενη φορά θα την ακούσουμε είναι πολύ νωρίς ειμαι μόλις στην 5η εβδομαδα. Τι καλός που είναι ο γιατρός μου όταν του είπα ότι έχω άγχος αμέσως να κάνει τα αδύνατα δυνατά για να δω το μωρό.

Η Ανδριάνα με έχει τρελάνει όλη μέρα μηλάει στο μωρό το έχει πάρει πολύ καλά.

Αυτά τα νέα μας, σας αφήνω για να ετοιμαστώ.

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρία μου χάρηκα πάααρα πολύ για τα καλά σου νέα!!! Εγώ την πέμπτη εβδομάδα που είχα πάει είδα μόνο σάκο..Στην επόμενη επίσκεψη ακούσαμε καρδούλα! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και να μπαίνεις να μας γράφεις τα νέα σου!

Βασούλα σε ευχαριστώ για ακόμα μια φορά για τα καλά σου λόγια για μένα και τον Πάνο! Τι κάνετε εσείς;; Το ζιζανιάκι σου;; Λειτούργησε η τιμωρία που δεν τον πήγαινες πουθενά;;;

Λενάκι αφού θέλεις και 3ο παιδάκι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συμβεί κάποια στιγμή όπως λες και εσύ!

Εμείς αύριο λέμε να πάμε για μπανάκι. Οι υπόλοιποι δηλαδή θα κάνουν μπανάκι..Εγώ θα κάθομαι να τους κοιτάζω γιατί ο γιατρός δεν με αφήνει νά κάνω μπάνιο στη θάλασσα :?:?:?:?:? Παρόλ' αυτά θα χαλαρώσω λίγο γιατί σήμερα μου έφυγε ο πάτος. Σιδέρωνα 3 ώρες, τακτοποίησα τα ρούχα της φραουλίτσας σε συρτάρια και ντουλάπες και γενικώς όλο στο πόδι ήμουν :?:?:?:?:?

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...