Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΟΥΝΙΑ!!!!ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΘΗ ΚΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟΝ 8ο??ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΙΚΟΡΣ 9 ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΙΣ 9:30!!!!ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ!!!

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ???ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ??

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΟΥΝΙΑ!!!!ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΘΗ ΚΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟΝ 8ο??ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΙΚΟΡΣ 9 ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΙΣ 9:30!!!!ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ!!!

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ???ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ??

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα :!:

Να μαι και γω μολις καθησα και απολαμβανω την φραπεδια μου σαν

εσενα Τονια ;)

Για διακοπες που με ρωτησες κλασικα θα παμε Χαλκιδικη αλλα σκεφτομαστε με τον

αντρα μου να παμε και Σαντορινη τα δυο μας αλλα ακομη τιποτα δεν ειναι σιγουρο ;)

Ασπακι εχουμε ακριβως το ιδιο προγραμμα στα παιδια μας...

Καλα να περασετε το σ/κ

Ανθη εγω τον Μητσαρα τον κυπναω κατα τις 8παρα καθε πρωι για να τον παω παιδικο

αλλα τα σ/κ κοιμαται μεχρι τις 10 ευτυχως ειναι υπναρας και δεν εχω θεμα εγω ειμαι αυτη που

ξυπναω απο τα χαραματα λογο συνηθειας :lol:

Εμαθες να τρεχεις ολη μερα οταν δουλευες και τωρα δεν μπορεις να συνηθησεις...αλλα μην

ανησυχεις γιατι οταν γεννησεις να δεις τι γρηγορα που θα περνανε οι ωρες....

ειδες και παλι κουραγιο σε δινω :lol::lol::lol:

Εγω κοριτσαρες Δευτερα και Τριτη πηρα αδεια για μπορεσω να καθαρισω το σπιτι χωρις να εχω και

το αγχος με την δουλεια οποτε θα τα πουμε απο Τεταρτη παλι εκτος και αν μπω το σ/κ

Φιλια και καλα να περασετε οτι και αν κανετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου και καλή εβδομάδα. :D

Περιττό να αναφέρω το πόσο νυστάζω Δευτεριάτικα… :roll:

Τουλάχιστον περάσαμε καλά το Σαβ/κο που δεν με νοιάζει τίποτα.

Η αλήθεια είναι ότι πηγαίναμε στην παραλία πρωί απόγευμα, οπότε μου φάνηκαν μέρες, παρόλο που καθίσαμε μόνο Σαβ/κο, χόρτασα την θάλασσα.

Το κακό είναι ότι τον ξανατσίμπησε τον Λεωνίδα κάτι στην θάλασσα, το ίδιο και εμένα. Τι πόνο κάνει βρε παιδί μου, πάλι ο μικρός ταλαιπωρείτε. Ευτυχώς όμως για καλή μας τύχη, όλοι οι θαμώνες της παραλίας (είναι «ιδιωτική» ας πούμε, διότι πάμε όλοι όσοι έχουμε εξοχικά εκεί), μας έδωσαν fenistil & fusidin και ευτυχώς προλάβαμε τα χειρότερα.

Κατά τα άλλα γυρίσαμε χθες το βράδυ, κούραση ήταν διότι είχε πολύ κίνηση. Τώρα νυστάζω, παρήγγειλα ένα φρέντο μπας και ανοίξει το μάτι…. :crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα….πως και μόνη??

Βάσω και Ανθή που είστε???

Εγώ εδώ σταθερά στο γραφείο αγκαλιά με το a/c!!! Μιλάμε για πολύ ζέστη….

Ίσως ξαναμπώ αργότερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνεις Άσπα μου;;;Πέρασες όμορφα το ΣΚ ε;;;Χαλάρωσες!! Είναι πάντως αλήθεια ότι το καλοκαίρι θέλει διακοπούλες..Δε λέει στην Αθήνα :?:?:?:? Εγώ έχω βαρεθεί και ώρες ώρες νιώθω πως το ρολόι μου είναι κολλημένο :?:?:?:? Είχα συνηθίσει και σε άλλους ρυθμούς βέβαια.Πότε παίρνεις άδεια;;;Ερέτρια θα πάτε;;;Σε βοηθούν και οι γονείς σου εκεί ε;;;Λέμε κι εμείς να πάμε κάπου την άλλη εβδομάδα. Κρίμα είναι και για τον Πάνο να μην πάει πουθενά φέτος..

Βάσω μου πού είσαι;; Πήρες άδεια για το βάψιμο του σπιτιού;;;;;

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Ηρθα και εγω στην σκληρη δουλεια μου :lol:

Επιτελους τελειωσα το σπιτι εγινε τελειο δεν χορταινω να το βλεπω τα χρωματα που

διαλεξα εδεσαν υπεροχα με τα παντα :D

Θαλασσα δεν πηγα καθολου εφαγα στην μαπα αρκετη ζεστη το θετικο με τις δουλειες που εκανα

ειναι να χασω 3κιλα :D και ολα τελεια :lol:

Ασπακι περασες καλα ε :?: ζηλευω θελω και εγω διακοπες εστω για δυο μερες δεν θα με χαλουσε καθολου ;)

Ο μικρος πως ειναι :?:

Καλα ε αν εμενα με τσιμπουσε κατι μεσα στην θαλασσα δεν προκειται να εμπαινα ποτε ξανα μεσα ειμαι

πολυ φοβητσιαρα :lol:

Ανθη τι κανεις :?:

Η μπεμπουλα μας πως ειναι :?:

Που θα πατε :?:

Σας φιλω να πιω το καφεδακι μου γιατι μετα ειμαι στην φορτωση στο ποστο που μου αρεσει πολυ :(

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα τέλειο το αποτέλεσμα!!! Και τα χρώματα έδεσαν τέλεια και έχασες και τρία κιλάκια! Το τερπνόν μετά του ωφελίμου!!!! Τώρα πρέπει να οργανωθείς για να κάνεις και τα μπανάκια σου!

Η μπεμπούλα είναι καλά δόξα τω Θεώ. Κλωτσάει πολύ και μάλιστα ενοχλείται η κύστη μου και θέλω συνέχεια πιπί :?:?:? . Είδαμε και τη φατσούλα της στον υπέρηχο και έχει κάτι μαγουλάρες..απίστευτες!!!Λέμε να πάμε Καλαμάτα και στα πέριξ. Σχετικά κοντά και με καθαρή θάλασσα..

Ερημώσαμε πάλι τελείως στο ποστάκι :(:(:(:( .....

Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ανθη τα δυο μας μειναμε και παλι αστα να πανε......

Σημερα ειμαι κομματια δεν μπορω να ανοιξω τα ματια μου νυσταζω πολυ...

Εκανε μαγουλαρες οι φραουλιτσα ε :?: την καλοταιζεις απ οτι φαινεται ;)

Καλα θα κανετε και θα πατε διακοπες ειναι κριμα και για τον Πανουλη να μην κανει διακοπουλες αλλα

και για σενα με την κοιλια στο στομα και τις ζεστες που εχει να ψηνεσαι....

Παω να κανω το καφεδακι μου φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Βασούλα..δεν την καλοταΐζω τη φραουλίτσα..Τις περισσότερες μέρες όλο φρούτα και λαχανικά τρώω πέρα από το μεσημεριανό μου φαγητό και τα γλυκά τα έχω κόψει..Αραιά και που τρώω κάτι γλυκό...Μας βγήκε όμως μαγουλού :?:?:?:? Άσε βρε Βάσω και δεν είναι μόνο η ζέστη που μου κάνει δύσκολη τη ζωή..Είναι και οι ορμόνες, η κακή ψυχολογία και τα νεύρα.....Ελπίζω να βοηθήσουν οι διακοπούλες αν και το πήρα απόφαση για τον Πάνο και όχι για μένα..Εγώ τις διακοπές αλλιώς τις έχω στο μυαλό μου..Τέλος πάντων..Όταν με το καλό γεννηθεί η ζουζούνα θα αποζημιωθώ..

Εσείς καλά είστε;; Ο Μητσάρας σου;;; Πότε παίρνεις άδεια για καλοκαίρι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να γραψω αλλα ξενερωσα καμια πλεον δεν γραφει

καλυτερα να κλειδωθει το θεματακι μας γιατι δεν τραβαει και ειναι κριμα

να το βλεπω ετσι

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ...ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΜΙΑ ......ΕΓΩ ΠΧ ΣΠΑΝΙΑ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ!!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΣΤΕ..ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΔΤΗ ΕΔΩ...ΕΧΘΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΠΑΕΙ ΧΑΖΕΨΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ ΠΙΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....31-07 ΚΛΕΙΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ 3-9 ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να γραψω αλλα ξενερωσα καμια πλεον δεν γραφει

καλυτερα να κλειδωθει το θεματακι μας γιατι δεν τραβαει και ειναι κριμα

να το βλεπω ετσι

Φιλια σε ολες

Έχεις δίκιο βρε Βασούλα..Κι εγώ ξενερώνω....Δυο-τρεις κοπέλες μείναμε...Εγώ πάντως θα χαρώ να διαβάζω τα νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο βρε Βασούλα..Κι εγώ ξενερώνω....Δυο-τρεις κοπέλες μείναμε...Εγώ πάντως θα χαρώ να διαβάζω τα νέα σου...[/quote:p6qh4p1v]

Δεν έχεις κι άδικο….αλλά έστω κι εμείς οι 3-4 κοπέλες που μείναμε γιατί να μην γράφουμε???

Όσο χρόνο μπορεί να διαθέσει η κάθε μια, είναι αρκετό.

Άλλωστε όλες έχουμε τις δουλειές μας και τα τρεχάματά μας.

Κι εγώ νιώθω το ίδιο ώρες ώρες, αλλά σκέφτομαι πως είναι εγωιστικό από μέρους μου να νευριάζω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ..ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΙ...ΑΝΘΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ??

ΒΑΣΩ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ?ΜΙΛΡΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ??ΓΡΑΦΤΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε Τόνια.

Την μεγάλη την έγραψα στο νηπιαγωγείο και τον μικρό θα τον γράψω σε διάφορους παιδικούς που κοιτάω.

Τώρα έφυγαν για διακοπές τα μικρά και έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ μ’ αυτά.

Εσείς καλά??? Τα μικρά σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Αργησα να μπω σημερα γιατι ειχα λιγακι δουλιτσα

Προς θεου με τιποτα δεν νευριαζω μαζι σας αλλα στεναχωριεμαι και νιωθω ωρες-ωρες πως

μονη μου μιλαω....τελος παντων...

Παντως οτι και να γινει εγω θα μπαινω και θα δινω το παρων γιατι μου εχετε γινει συνηθεια και

φυσικα θελω να βλεπω τα νεα σας...αυτααααααααα :!::!::!::!:

Ανθη ειδες μολις γκρινιαξα λιγακι μπηκαν ολες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω

Τονια τελη του μηνος κλεινει ο παιδικος ακομη τον πηγαινω αν και δεν θελει αλλα ειναι μεχρι να μπει

στην αιθουσα ;)

Εσενα τα μικρα τι κανουν :?:

Ασπακι και εγω τον εγραψα στα νηπια αλλα πρεπει να περιμενω μεχρι Σεπτεμβριο για να δω αν θα

τον παρουν αλλιως και παλι παιδικο.....

Σημερα μας ανακοινωσαν τις αδειες την εβομαδα του 15αυγ. θα ειμαστε κλειστα και μετα εγω θα παρω

αλλες 2εβδομαδες.....ελπιζω να μην στραβωσει κατι γιατι δεν εχω καθολου ορεξη για δουλεια

Φιλια σε ολες σας αφηνω τα λεμε και παλι αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Είστε καλά;; Εμείς την Πέμπτη θα φύγουμε για λίγες μερούλες και έτσι κάνω κάποιες ετοιμασίες (πλυσίματα, σιδερώματα κλπ)..Ο Πάνος δεν την παλεύει καθόλου πλέον μέσα στο σπίτι και νομίζω ότι δίκιο έχει..Πού να τη διοχετεύσει τόση ενέργεια πια;;Κατά τα άλλα η κοιλιά μεγαλώνει, το στομάχι πιέζεται, ο καιρός φτάνει και τα συναισθήματα ανάμεικτα..Ανυπομονησία και χαρά, φόβος και αγωνία για το πώς θα τα καταφέρω με 2 σκαθάρια...

Βασούλα εσύ περιμένεις τον 15αύγουστο για να χαλαρώσεις κι εγώ για να ξεφουσκώσω..Βέβαια στις 26 έχω τελευταία ημερομηνία αλλά ελπίζω πως δε θα φάω και αυτή τη φορά όοοολο το μήνα....Μια χαρά είναι και οι 38 εβδομάδες!!! Λέω εγώ τωρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άσπα έφυγαν τα παιδιά;; Χαλαρώνεις κι εσύ στο σπίτι ε;;; Αχ πόσο μου λείπει η χαλάρωση...Τα μεσημέρια θέλω σαν τρελή να κλείσω λίγο τα μάτια μου αλλά δυστυχώς δεν μπορώ γιατί ο Πάνος όπως σας έχω πει δεν κοιμάται για μεσημέρι :?:?:?:?

Τόνια μου μια χαρά είμαι κι εγώ και ο Πανούλης και η μπεμπούλα! Την περιμένω πως και πως να γεννηθεί αλλά αγχώνομαι λιγάκι για το τι θα αντιμετωπίσω και πώς θα πάρει τη νέα κατάσταση ο Πάνος..ήδη έχω δει κάποιες αλλαγούλες και ανησυχώ..Πώς τα πάτε εσείς;; Κάνετε μπανάκια;;;

Αυτά κοριτσάκια μου και για σήμερα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Αχχχχχχχ ειμαι πολυ χαλια αυτες τις μερες ειμαι στεναχωρημενη εχω νευρα και διαθεση μηδεν

ολα μαζι :roll: βεβαια δεν εχει γινει κατι συγκεκριμενο αλλα νιωθω πως πιεζομαι και εδω στην

δουλεια και στο σπιτι....την συνταγη για να γινω καλα την ξερω ΔΙΑΚΟΠΕΣ :!::!::!: αλλα μεχρι

τοτε να δω τι θα κανω :?

Ανθη μου θα σε χασουμε δηλαδη αυτες τις μερες ε :?:

Δεν πειραζει αρκει να περασεις τελεια και οσο μπορεις να το απολαυσεις....

Τι εγινε με τον Πανουλη αλλαζει συμπεριφορα γι αυτο λες οτι εχεις δει αλλαγες :?:

Καλοκαιρι ειναι βρε ισως εχουν παρει τα μυαλα του αερα και ξεσαλωνει ;)

Εμενα κοριτσια ο Μητσαρας με εχει τρελανει ολη μερα ειμαστε εξω μεχρι τις 11το βραδυ και χορτασμο

δεν εχει με κλαμματα φευγουμε για το σπιτι...ολα τα παιδακια ξεσαλωνουν στις πλατειες και δεν μαζευονται

με τιποτα..........

Σας ειπα δεν θυμαμαι..........πηραμε κουνελακι το εχουμε σπιτι μεσα και το εχω σαν δευτερο μωρακι εχω

χαζεψει μαζι του ειναι γλυκα και τοσο απαλο εχω τρελαθει τουλαχιστον με το κουνελι δεν σκεφτομαι

συνεχεια τον νταλκα μου να κανω δευτερο παιδακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Δημητρης ειναι μεσα στην ζηλια ολο μου λεει να το παμε στην μαμα του γιατι αυτος με αγαπαει ενω το κουνελι δεν

με θελει :lol::lol::lol:

Βγαζει την ζηλια του στο κουνελι που να ερθει κανενα μωρακι τι θα κανει :?:?:?:?:?:?:?:?

ΚΑΗΚΑΜΕ :lol::lol::lol::lol:

Αυτα τα νεα μου..................

Να ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ :?::?::?::?::?::?:

Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,..

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΥ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ...ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΦΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ....ΧΙΧΙΧ!!!

ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΧΩΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΥΡΩΨ ΣΤΑ 10 Κ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ..

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΣΙΚΟΥ...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ!!!

ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ Κ ΝΗΠΙΟ!!!1

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΑΕΧΡΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΥΣΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΖΩ ΜΑΘΗΜΑ....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!

ΑΝΘΗ ΛΙΓΑΚΙ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ Κ ΑΝΤΕΞΑ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ..

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου αύριο φεύγουμε για λίγες μέρες! Η ώρα είναι περασμένη γιατί μέχρι και πριν λίγο ετοίμαζα τα πράγματα..Αν καταφέρω να μπω στο ίντερνετ από το ξενοδοχείο θα σας γράψω τα νέα μου. Διαφορετικά θα τα πούμε ξανά σε λίγες μέρες..Συγνώμη που δε σχολιάζω τίποτα αλλά νυστάζω πάααρα πολύ και οι αντοχές μου με έχουν εγκαταλείψει..

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου καλημέρα!!!

Όπως σας είπα είμαστε μόνοι σπίτι χωρίς τα παιδιά και με έχουν φάει οι δρόμοι. Όλο βόλτες σε πολυκαταστήματα είμαστε!! Εχθές βγήκα και με τις φίλες μου για ποτάκι, τι ωραία που περάσαμε.

Αλήθεια βρε κορίτσια, πήγαμε από νωρίς για ποτάκι που σας είπα και μέχρι την ώρα που φύγαμε 11:00 όλα τα μαγαζιά γεμάτα…και λέω εγώ τώρα, πως γκρινιάζουν και κλαίγονται για την κρίση και τα παρόλα αυτά βγαίνουν έξω???

Εγώ π.χ το κάνω σπάνια. Έτσι κι αλλιώς και να έχω χρόνο δεν γίνεται κάθε μέρα να βγαίνω έξω, πολλά τα έξοδα…

Αλλά όλα μα όλα τα μαγαζιά γεμάτα??? Εντύπωση μου έκανε…

Κατά τα άλλα μιλάτε για τις συμπεριφορές των αγοριών και ένα έχω να πω, είναι η ηλικία δύσκολη και όλα τα ίδια κάνουν.

Σας έχω πει κι εγώ πόσο άγρια έχει γίνει η συμπεριφορά του Λεωνίδα. Πόσο ζωηρός έχει γίνει και αντιμιλά με το παραμικρό. Δεν τον αντέχω ώρες-ώρες. Τέλος πάντων…

Ανθή καλά να περάσετε στις διακοπούλες σας!!! Ελπίζω να γυρίσεις ξεκούραστη και ο μικρός το ίδιο.

Βασούλα….νεύρα άνευ λόγου και αιτίας εεεε??? Πόσο μου μοιάζεις….χαχαχα

Σαβ/κο θα φύγουμε για Ερέτρια. Θα είμαστε μεγάλη παρέα αυτή τη φορά.

Φιλάκια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου :!::!:

Εχθες δεν μπορεσα να μπω ειχαμε αρκετη δουλεια και μετα για να πω

την μαυρη μου αληθεια βαριομουν και ην αραζα αγναντευοντας το βουνο :lol::lol::lol:

Ανθη μου καλα να περασετε περιμενουμε νεα σου :)

Τονια μου τι κανεις :?:

Αρχισε ο μικρος να ζηταει αδερφουλα ε :?::?:

Αχ και εμενα ο δικος μου θελει μωρε...........αλλαααααααααα.................

Ασπακι καλοπερνας μονη ε :?:

Καλα κανεις :?:

Να σου πω την αληθεια και εγω μια στις τοσες που πηγαινω κεντρο και βλεπω τα μαγαζια να

ειναι φισκα αυτο λεω "για ποια κριση μας μιλανε"

Αλλα πιστευω πως ο Ελληνας καλοπερναει και με 1ευρω και τωρα ειδικα που ειναι καλοκαιρακι το

εξω και τις παραλιες δεν τις κοβει με τιποτα............

Το χειμωνα ομως να δουμε τα κεφαλια μεσα και δεν θα προλαβαινουμε να σηκωνουμε κεφαλι....

Καλα να περασεις και συ και κανε και καμια βουτια και για μενα ;)

Εγω κοριτσαρες δεν θα παω πουθενα αυτο το σ/κ δεν υπαρχει μια..........

Μαζευω τα χρηματα για τις διακοπες να ειμαι ανετη ισως ομως να παμε για καμια βουτια καπου κοντα

και να γυρισουμε θα δουμε ;)

Φιλια σε ολες καλα να περασετε οτι και αν κανετε

Τα λεμε απο Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...