Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

καλημερα κουκλες!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΗΣΥΧΑ!

ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΒΑΝΙΛΙΑ!!!ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!

Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!!

ΑΣΠΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΕ!ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΑΝΘΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ???ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΩΤΙΤΙΔΑ Κ ΠΙΝΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ 25 ΜΕΡΕΣ!ΑΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!!!

Στάμυ τι κάνεις κοπέλα μου, είστε όλοι καλά??? Περαστικά σας, πάντως βρε παιδί μου πολύ ωτίτιδα ακούω και από άλλους. Ευτυχώς δεν μας έχει αγγίξει κάτι, για την ώρα τουλάχιστον και θέλω να πιστεύω ότι έτσι θα συνεχίσουμε διότι σε λίγες μέρες είναι το πάρτι του μικρού και δεν θέλουμε να το αναβάλουμε με τίποτα!!!

Κατά τα άλλα αυτό το Σαβ/κο μας έφαγε η κλεισούρα, πολλές δουλειές ρε γμτ και όπως πάντα την πληρώνω εγώ. Οπότε βόλτα για την μαμά δεν είχε.

Αυτά τα νέα μας….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα ξέχασα να σας πω και το νέο του μήνα!!!!

Τρυπήσαμε τα αυτάκια μας!!!! το ήθελε τόσο πολύ η μικρή και τελικά το κάναμε!!!

Βασικά την πήρα μαζί μου το γυμναστήριο την Παρασκευή (για να μην μαλώνουν με τον μικρό στο σπίτι), αλλά για κακή μου τύχη δεν κάναμε πρόγραμμα pilates και έτσι είπα να κάνω διάδρομο και λίγα βάρη, αλλά η μικρή άρχισε να με ενοχλεί και έτσι φύγαμε.

Ήταν νωρίς οπότε είπαμε να κάνουμε μια βόλτα στα μαγαζιά. Και πλάκα στην πλάκα κάναμε και τις τρύπες στα αυτάκια μας!!! Πόνεσε αρκετά αλλά το ήθελε τόσο πολύ και παρόλο που ήξερε πόσο θα πονέσει κάθισε και έκανε και την 2η.

Τώρα τα καμαρώνει και τα χαζεύει κάθε τόσο στον καθρέφτη. Η καημενούλα ακόμα και σήμερα με ευχαριστεί που την πήγα να κάνουμε τρυπούλες!!!

Αυτάααααααααααα………. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Εγώ είμαι καλά, αν και έχω αρχίσει να βαραίνω λίγο μου φαίνεται..Είμαι λιγάκι πιο δυσκίνητη :?:?:? Το Σάββατο κάλεσα λίγους φίλους στο σπίτι για να κεράσω για τα γενέθλιά μου που τα είχα την προηγούμενη εβδομάδα. Είδαμε και EUROVISION..Την Κυριακή δουλίτσες και ξεκούραση.

Άσπα με γεια οι τρυπούλες στα αυτάκια της Μαρίας σου! Τρελαίνονται τα κοριτσάκια για κάτι τέτοια! Πρόσφατα έκανε και η ανιψιά μου και κάθε τρεις και λίγο κοιτά τα σκουλαρίκια μου :lol::lol::lol:

Στάμυ μου μακάρι τα παιδάκια μου να είναι ήσυχα και ο Πανούλης να αποδεχτεί τη μπεμπούλα μας χωρίς προβλήματα..Θα κάνω ό,τι περνά από το χέρι μου για να μη νιώσει παραμελημένος..Καλή αρχή στο γιόκα σου με τις κρεμούλες!!!!

Βασούλα πώς τα πέρασες το ΣΚ;;;; Αύριο Δευτέρα πάλι :?:?:? Αυτή τη μέρα δεν μπορώ να τη χωνέψω με τίποτα.....

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Ειμαι ενα πτωμα το σ/κ βαφαμε το σπιτι και συγκεκριμενα το δωματιο του μικρου

και ολα ειναι αναστα....σημερα μετα την δουλεια θα ξαναρθει για να τελειωσουμε και μετα

ξεκιναμε κρεβατοκαμαρα και στην συνεχεια το υπολοιπο σπιτι :?:?

Ο καιρος πολυ χαλια γαμωτο λες και ειναι χειμωνας...θελω καλοκαιρι 40βαθμους να

λιωνω σε μια παραλια 8-)8-)

Σταμουλα που εισαι κοριτσαρα....

Ξεκινησατε και κρεμουλες :?: Μεγαλωσε το αντρακι σου :)

Ασπακι μεγεια τις τρυπουλες :)

Ανθη μου καλε γιατι δεν μας ειπες πως ειχες γενεθλεια φοβηθηκες το κερασμα :?::?::?::lol:

Χρονια σου πολλα οτι ποθεις να γινει πραγματικοτητα...

Αλλες δυο ωρες εδω και μετα παω στην φορτωση

:cry:

βαριεμαι πολυ σημερα....

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα τρελό ζόρι το βάψιμο :?:?:? Μεγάλη αναστάτωση..ΥΠΟΜΟΝΗ...

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες για τα γενέθλιά μου! Όσο για τους 40 βαθμούς που λες...διαφωνώ...Δε θα κάνω μπανάκια φέτος και δε θα το αντέξω τόσο λιώσιμο :?:?:?:?

Οι μέρες μου κυλούν ήρεμα και πιο ξεκούραστα από πριν..Μου φαίνεται όμως ατελείωτος ο καιρός μέχρι τον Αύγουστο :?:?:? Θέλω πολύ να γεννήσω κοριτσάκια μου..Ανυπομονώ...Είναι και αυτή η συχνοουρία που μου έχει σπάσει τα νεύρα :evil::evil::evil::evil: ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ......Γκρινιάζω πάλι :lol::lol::lol:

ΦΙλάκιααααααααααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :!::!::!:

Επιτελους ο καιρος λιγακι εφτιαξε αντε να δουμε...

Εχθες τελειωσαμε το παιδικο εγινε πολυ ομορφο το εκανα λαχανι απαλο με κιτρινακι

το καθαρισα και σημερα θα βαλω τα πραγματα μεσα θα γινει τελειο :) αλλα

να πω την αληθεια ξεπατωθηκα :roll:

Το Σαββατο ξεκιναμε κρεβατοκαμαρα ελπιζω αυτη να τελειωσει σε μια μερα γιατι δεν θα το αντεξω...

Σημερα βγαινουν τα αποτελεσματα της κουνιαδας μου θα μαθουμε αν θα ξανακανει χειρουργειο

η οχι.....μακαρι να πανε ολα καλα...

Εμεις εχουμε παλι σεμιναριο σημερα θα παμε σε ενα αλλο εργοταξιο και δεν εχω καθολου ορεξη

να καθομαι και να τους ακουω 4ωρες :cry:

Ανθη γκρινιαρα μουυυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D

Ελα μωρε υπομονη κανε και μην παρακαλας να γεννησεις γρηγορα απολαυσε την καθε στιγμη

γιατι μετα θα εχεις δυο....που οσο ησυχα και να ειναι θα εχεις διπλες δουλειες...

Μα τι καλη που ειμαι σου δινω κουραγιο ε :?::lol::lol::lol:

Και γιατι δεν θα πας πουθενα για μπανιο :?:

Αυτα οι αλλες παλι εξαφανισμενες ε :?:

Τα φιλια μου σας αφηνω να απολαυσω τον καφε μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Να ‘μαι κι εγώ!!!

Βασούλα μεγειά το σπιτικό, είδες τι όμορφο και περιποιημένο φαίνεται όταν είναι φρεσκοβαμμένο!!: καλή συνέχεια και στο υπόλοιπο. Οι κόποι σας ανταμείβονται!!!

Καλά αποτελέσματα στην κουνιάδα σου εύχομαι.

Ανθή πολύχρονη και καλή λευτεριά!!! Καλέ γιατί δεν ανέφερες κάτι να σου ευχηθούμε στην ώρα τους???

Που λέτε κορίτσια γέννησε μια φίλη και αύριο θα πάω στο ΙΑΣΩ να την δω, με αυτή την κοπέλα είχαμε γνωριστεί στο μαιευτήριο πριν 4 χρόνια, όπου είχαμε γεννήσει την ίδια μέρα τα αγόρια μας, τώρα έκανε και την κόρη!!!

Αχ…συγκινήθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ,,,.ΒΡΗΚΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ....ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ!!!ΑΧ ΒΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΛΙ....ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΕΣΙΜΟ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ Κ ΡΑΓΙΣΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ..ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ..Η ΧΟΡΙΚΑΗ ΒΓΗΚΕ 2 ΚΟΥΛΟ ΜΕΝ!!!ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 0 ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ..ΕΓΩ ΔΕ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.....

ΠΕΡΟΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ καλά. Περνώ πλέον περισσότερες ώρες με τον Πάνο και το απολαμβάνω!

Βασούλα ωραία χρώματα διάλεξες για το δωμάτιο του μικρού! Θα ταλαιπωρηθείς η αλήθεια είναι αλλά το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει! Μπανάκια δε θα κάνω γιατί ο ντόκτορ μου είπε να αποφύγω τις παραλίες της Αττικής για να μην κολλήσω τίποτα τώρα που είμαι στο τελευταίο τρίμηνο..Επίσης διακοπές δεν παίζει να πάω και γιατί έχω έξοδα με τη γέννα και γιατί 8ο-9ο μήνα φοβάμαι να απομακρυνθώ..Έτσι, μπανάκια ΓΙΟΚ...Εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ στην κουνιάδα σου!!!!

Άσπα μετά τα 30 δεν διατυμπανίζω και πολύ τα γενέθλιά μου για ευνόητους λόγους :lol::lol::lol: Ευχαριστώ για τις ευχές! Να της ζήσει της φίλης σου η κορούλα!!!!

Τόνια χάθηκες! Λες να έγινε το θαυματάκι τόσο γρήγορα;; Σου το εύχομαι!!! Μετά την Κυριακή δηλαδή θα ξέρουμε;;;;;; Μακάρι να είσαι εγκυούλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες........

Καλα ε :!: εχθες καλυτερα να με εβαζαν να σκαβω 8ωρες παρα να καθομαι και να

παρακολουθω το σεμιναριο...μα τι φρικη μιλουσαν για τις μπετονιερες τις αντλιες και

αλλα τετοια χαζα τελειως εξω απο τα νερα μου κοινως μας ζαλισαν 5ωρες :evil:

Βγηκαν τα αποτελεσματα της κουνιαδας μου ευτυχως ολα πηγαν καλα δεν θα κανει αλλη

εγχειρηση το μονο που θα κανει ειναι μια θεραπεια και λιγες χημειοθεραπειες και θα παρακολουθουν

την κατασταση της ανα 3μηνο....χαρηκα πολυ...

Ασπακι να της ζησει της φιλης σου η κορακλα :)

Τετοια ευχαριστα να ακουμε :);)

Εσυ τι κανεις :?: Τα μικρα :?:

Τονια σε χασαμε ρε συ μακαρι να εμεινες εγκυος θα ηταν πολυ ευχαριστο αυτο...

καλα εγω τωρα ουτε που το σκεφτομαι με τα βαψιματα που εχω αλλα αυτο δεν σημενει πως

δεν θα ηθελα ενα μωρακι :)

Ανθη μου πανε παρε απο τα τζαμπο μια πισινα μεγαλη να την βαλεις στο μπαλκονακι σου και

θα εχεις την πισινα στα ποδια σου χωρις να τρεχεις ;):lol::lol:

Σας αφηνω γιατι εχω λιγη δουλιτσα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι Ανθή, καθόλου δεν με νοιάζουν τα χρόνια. Μπορεί να μεγάλωσα αλλά δεν νιώθω ότι είμαι!!! Άσε που με τα μικρά γίνομαι κι εγώ παιδί και μ’ αρέσει!!!

Όσο για τα γενέθλια δεν χάνω ευκαιρία να τα γιορτάσω κι ας με ρωτάνε τα πόσα κλείνω!!!

Χαχαχα…Βάσω τι ωραία σεμινάριο απόλαυσες!!! Μα είναι δυνατόν να παρίστανται γυναίκες και να μιλάνε για μπετονιέρες κλπ???????αίσχος!!!!!!!!!χαχαχαχα….

Κατά τα άλλα είμαστε καλά, μαζέψαμε όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά και πρώτα ο θεός από βδομάδα θα πάμε να γραφτούμε στο νηπιαγωγείο!!! Τι καλά, όλα μπαίνουν σε μια σειρά!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!

Υ.Γ: Χάρηκα πολύ για την κουνιάδα σου Βάσω, όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα ξύπνησα με πόνους στη μεσούλα μου...Όλη μέρα υπέφερα..Τώρα είμαι κάπως καλύτερα αλλά έτσι και κάτσω χρειάζομαι γερανό να με σηκώσει :lol::lol::lol: Αύριο και μεθαύριο δε δουλεύω..Απίστευτο μου φαίνεται πώς κατάφερα να βγάλω τέτοιο πρόγραμμα όλο το χειμώνα. Έχω αρχίσει να βαραίνω και μου φαίνονται κάποια πράγματα βουνό :?:?:?:?

Άσπα κι εγώ γιορτάζω κάθε χρόνο τα γενέθλιά μου και κάνω σαν παιδάκι όταν είμαι με το γιο μου και την ανιψιά μου αλλά παρόλ' αυτά σίγουρα θα προτιμούσα να είμαι 25...Καλό είναι να νιώθει ένας άνθρωπος νέος αλλά ακόμα καλύτερο είναι να είναι νέος ;););) Δε λέω φυσικά πως είμαι μεγάλη αλλά και μόνο που τα εικοσάχρονα μου μιλούν πολλές φορές στον πληθυντικό μου τη δίνει :evil::evil::evil::evil::evil:

Βασούλα πώς πάνε τα βαψίματα;;; Αυτά τα σεμινάρια πρέπει να είναι πολύυυυυυυ βαρετά..Και μόνο από τη σύντομη περιγραφή σου κόντεψα να κοιμηθώ :?:?:?:?:? Χάρηκα πάααρα πολύ για την κουνιάδα σου! Μπράβο η κοπέλα. Μακάρι να μην ξαναταλαιπωρηθεί ποτέ στη ζωή της..

Αύριο το πρωί περιμένω μια φίλη με την κορούλα της και έτσι θα έχω παρεούλα και εγώ και ο Πανούλης! Καφεδάκι, φαγητό, κους κους, τέλεια!

Φιλάκια κοριτσάρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Ειμαι κομματια ξυπνησα σημερα και ειχα την εντυπωση οτι ειναι Παρασκευη και μολις

στανιαρα και καταλαβα τι μερα ειναι ξενερωσα :(

Το καλο ειναι οτι την Δευτεα θα ειμαστε κλειστα :D και το αλλο καλο ειναι πως φευγω με τον μικρο

αυριο μετα την δουλεια στην Χαλκιδικη τα δυο μας....δεν αντεχω αλλο θελω ξεκουρασει θα αφησω τον

αντρα μου να τα βγαλει περα με τον μαστορα που θα εχουμε για τα βαψιματα και θα παω να την αραξω εγω

να γεμισω τις μπαταριες μου και οταν γυρισω να καθαρισω ;)

Ασπακι και εγω πρεπει να μαζεψω χαρτια για το νηπιαγωγειο αλλα θα τα κανω απο βδομαδα οπως και

για τον παιδικο θα κανω αιτησεις και για τα δυο και οπου μας παρουν αλλα προτιμω να παει στα νηπια γιατι ειναι μεσα στο χωριο μας και ειναι μεχρι τις 4 οποτε βολευει ποιο πολυ απο τον παιδικο που ειναι μονο μεχρι τι

13:00 ;)

Ανθη καλη ξεκουραση και καλο καφεδακι για σημερα ;)

Φιλια πολλα τα λεμε αυριο πινω το καφεδακι μου και μετα φορτωση :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooooooo.

Τι μου κάνετε??? Είμαι χαλαρή στο κρεβατάκι μου και σερφάρω με την ησυχία μου.

Τα μικρά κοιμούνται και ο άντρας μου βλέπει έξω ποδόσφαιρο.

Σήμερα ο μπαμπάς μας, μας έφερε δώρο ένα μίνι ενυδρείο και 2 χρυσόψαρα!!! Τα μικρά ξετρελαθήκανε, όλο από πάνω τους είναι και τα ενοχλούν. Θέλω να πιστεύω ότι θα αντέξουν…

Κάποτε, μικρή, είχα κι εγώ χρυσόψαρα, αλλά ήταν πολύ ευαίσθητα τα και δεν μου κρατάγανε πολύ καιρό. Στεναχωριόμουν όταν ψοφάγανε, αντικαθιστούσα όμως σε χρόνο dt!!!! Xaxaxaxa…..

Το τριήμερο θα πάμε στο χωριό μου, οπότε αύριο το απογευματάκι μετά την δουλειά φεύγουμε. Έχω και τόσο καιρό να δω τον πατέρα μου, που μου έλλειψε!

Βάσω καλά να περάσετε κι εσείς!!! Τα δυο σας μια χαρά θα την περάσετε….ζάχαρη!!!

Τυχερούλα Ανθή, τόσες μέρες κάθεσαι εεε??? Κοίτα να ξεκουραστείς όσο μπορείς.

Κοριτσάκια μου σας καληνυχτίζω! Καλό ξημέρωμα να έχουμε και αν δεν μπω το πρωί να σας ευχηθώ καλή Παρασκευούλα και καλό τριήμερο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπωπωπωπωωωωωωωωωω :!::!:

Καλε ποσα γραψατε δεν σας προλαβαινω...

Τι κανετε :?:

Εγω ειχα αδεια την Πεμπτη το βραδυ εφυγα για Χαλκιδικη περασα σουπερ ξεκουραστηκα

αρκετα και απολαυσα τον ηλιο αλλα την θαλασσα οχι γιατι ηταν παγωμενη :?

ο μικρος ομως δεν πτοηθηκε καθολου ολη μερα ηταν μεσα....

Και τωρα τα κεφαλια μεσα.....δουλεια

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βασούλα που πέρασες όμορφα στη Χαλκιδική!!!! Δε γίνεται συνέχεια δουλειά..Χρειάζεται και η χαλάρωση!

Εγώ μετράω μέρες μέχρι τις 13 Ιουνίου που είναι η τελευταία μέρα δουλειάς!

Κατά τα άλλα δεν έχω και πολύ ανεβασμένη διάθεση και ευθύνονται οι ορμόνες γιατί δεν υπάρχει κάποιος άλλος λόγος..Αγχώνομαι λίγο και για το μετά, ξενερώνω και που δε θα πάω πουθενά αλλά δεν πειράζει..Θα την ξαναβρώ τη σειρά μου. Επίσης μου τη δίνει που παίρνω για την πλάκα μου κιλά χωρίς να κάνω ατασθαλίες :evil::evil::evil: ..Πρέπει όλη την ώρα να προσέχω...ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦ.....Τέλος πάντων.

Αυτά και από μένα.. Η αλήθεια είναι ότι το θεματάκια μας έχει τρελήηηηη κίνηση :lol::lol::lol::lol:!!!!!

Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ποση ωρα κανω καθε φορα να διαβασω το θεματακι μας.......

Λεω να κανουμε μια αποχη δεν γινεται να γεμιζουμε τοσες πολλες σελιδες συνεχεια

ειμαι και στην δουλεια και οσο να πεις δεν προλαβαινω να τα διαβασω ;)

Ανθη μου απολασε την εγκυμοσυνη σου και μην σκας για τα κιλα θα εχεις μετα εναν ολοκληρο χειμωνα

μπροστα σου για να τα χασεις ;)

Αντε τιποτα δεν σου εμεινε σε λιγο καιρο θα ηρεμησεις........φιλια πολλα

Εγω αυτες τις μερες εχω πολυ δουλεια ευτυχως δηλαδη γιατι δεν παει αλλο να καθομαστε

σαν τα χαζα δεν περνουσαν και οι ωρες.........

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου ούτε εγώ προλαβαίνω να διαβάζω όλα όσα γράφονται στο ποστάκι :lol::lol::lol: Σε καταλαβαίνω απόλυτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχώς που έχετε δουλίτσα! Δεν περνάει η ώρα διαφορετικά, είναι γεγονός. Εγώ πάλι δεν αντέχω άλλη δουλίτσα :?:? Έχω αρχίσει να βαραίνω και δεν μπορώ με τίποτα...Άσε που όλα μα όλα μου φταίνε..Έχω κακή ψυχολογία, νεύρα και κλάματα άνευ λόγου. Τα έχουν παίξει κοινώς οι ορμόνες μου :?:? Με τα κιλά σκάω γιατί δεν τρώω σχεδόν τίποτα και παχαίνω σαν μουλάρα :evil::evil::evil:

Ευτυχώς που όλη αυτή τη μαυρίλα δεν τη βγάζω στον Πάνο μου..Τη βγάζω όοοολη στον αντρούλη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς που όλη αυτή τη μαυρίλα δεν τη βγάζω στον Πάνο μου..Τη βγάζω όοοολη στον αντρούλη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάλι καλά δε λες????? Χαχαχα…πλάκα κάνω, υπομονή μωρέ Ανθή, τι άλλο μπορείς να κάνεις??? Μήπως το θέλεις?, απλά συμβαίνει! Θα περάσει ο καιρός και θα ηρεμίσεις, σε λίγες μέρες τέλος και η δουλειά οπότε θα είσαι μια χαρά. Στο σπιτάκι σου με τον γιό σου!!!

Βασούλα, χαίρομαι που έχετε δουλίτσα, αφενός να περνάει η ώρα και αφετέρου να μειωθεί η γκρίνια.

Εμείς κορίτσια καλά είμαστε, εχθές το παλικαράκι μου είχε γενέθλια και θα κάνουμε το παρτάκι μας το Σάββατο. Περιττό να σας πω, πως το περιμένει ο μικρός!!!

Την Κυριακή έχουμε την βάφτιση την ανιψιάς μου!!! Οπότε καταλαβαίνεται, όλο χαρές και πανηγύρια

είμαστε!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες και καλή Παρασκευούλα να έχετε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου είστε καλά?

εμείς είμαστε καλά, ήρεμα δηλαδή.

Πήγαμε με τον κώστα στο σχολείο του να γνωρίσει την δασκάλα του και τους συμμαθητές που θα έχει απο τον Σεπτέμβρη και ο Κώστας ήταν άνετος και χάρηκα πολύ..

Ανθή μου υπομονή κοριτσάκι μου και με τα κιλάκια μη στεναχωριέσαι βρε αφου θα τα χάσεις.

Βασούλα μου μπράβο για την κουνιάδα σου, περαστικά κ αγύριστα! Καλή δουλίτσα, τι κάνει το καμάρι σου?

Ασπάκι μου εσυ τι κάνεις, να το χαιρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό το παρτάκι σας!

φιλάκια κοριτσάκια μου! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

Η ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?????ΠΑΕΙ ΧΑΘΗΚΕ!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ/??ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ:))

ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ/..ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ??ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

ΑΝΘΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ??ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ??ΑΝΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΩΡΑΚΙ!ΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!

ΤΟΝΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ,ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Σήμερα είχα ένα μαθηματάκι, μετά γύρισα σπίτι, διόρθωσα κάτι γραπτά και το απογευματάκι πήγα τον Πάνο στις κούνιες. Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη δουλεύω και μετά ΤΕΡΜΑ :D:D:D !!!!Τώρα ωραία είναι!! Μετά τα θα τα δω όλα που θα γυρίσω νωρίς στη δουλειά :shock::shock::shock: ΟΥΦΦΦΦΦ...

Άσπα να χαίρεαι το γιο σου!!! Πάντα ευτυχισμένο να είναι το αγοράκι σου! Περάσατε όμορφα στο πάρτυ;;;

Έρη χάθηκες..Να μπαίνεις να μας λες πιο συχνά τα νέα σου!Θα του αρέσει του Κώστα σου το σχολείο! Σούπερ θα περνάει!

Στάμυ φουσκώνω. Δεν έχω καμιά μεγάλη κοιλίτσα αλλά έχω μπει αισίως στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου. Αλλιώς το δεύτερο παιδί ε;; Σε λίγο καιρό θα σου πω και τη δική μου εμπειρία.

Βασούλα πέρασες καλά το ΣΚ;; Αύριο λογικά θα μας πεις κι εσύ τα νέα σου!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες και καλη μας εβδομαδα :)

Τι τελειος καιρος το σ/κ τι ωραια ζεστη 8-)8-) για παραλια και μπυριτσα ηταν αλλα

δεν πηγα....περασα ομως ωραια και εδω ολο εξω ημουν με τον μικρο...

Σημερα θα ερθει και η πεθερα μου απο την Γερμανια την ειπα να μου παρει καλλυντικα και κολωνια

ανυπομωνω να τα δω.....αντε καλα και αυτην :lol::lol:

Ασπακι πολυχρονος ο γιοκας σου πως περασατε στο παρτακι σας

:?:

Ερη που εισαι κοριτσαρα.....να μπαινεις πιο συχνα ρε συ να μας λες τα νεα σου απο τα ξενα ;)

Τα φιλια μου στον Κωστα

Σταμουλα μου το θεμα με το μωρο το αφησα αλλα παντα με καιει :(

Εσυ πως τα πας με τα μικρα :?:

Ανθη μου τιποτα δεν εμεινε απο την δουλεια αντε τυχερουλα θα χαλαρωσεις απο δω και περα ;)

Ο Πανουλης τι κανει :?:

Σας φιλω να πιω χαλαρα το καφεδακι μου γιατι μετα θα αρχισει η δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά και που βλέπω αρκετές παρουσίες από κοπέλες που είχαμε καιρό να ακούσουμε νέα τους.

Εμείς περάσαμε όμορφα στο πάρτι μας, για άλλη μια φορά είχε μεγάλη επιτυχία με αρκετά παιδάκια!!! Βέβαια το ξενυχτίσαμε λιγάκι και την άλλη μέρα στην βάφτιση της ανιψιάς μου ήμασταν κάπως. Ειδικά ο Λεωνίδας, ο οποίος αποσυντονίζεται εντελώς με τα ξενύχτια, ήταν μες την γκρίνια από νωρίς, με αποτέλεσμα να φύγουμε από το τραπέζι πολύ νωρίς οι δυο μας.

Το απογευματάκι της Κυριακής ήρθε και η νονά του που έλειπε από το πάρτι λόγω γάμου. Άλλα παιχνίδια και άλλα δώρα πάλι!!! Ποιος την χάρη του μικρού!!!!!!!!!

Κατά τα άλλα δουλίτσα, τσαγκαροδευτέρα………και ελπίζω να περάσει γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...