Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

τι κανετε φιλεναδουλες;;;

βασουλα οντως ωραια μερα φτιαχνει ο καιρος τι καλα!

σταμουλα μου μια απο τα ιδια και εμεις με τα φαρμακα αλλα τωρα πια το εχουμε ψιλοξεπερασει μη φανταστεις τελειως εχουμε ακομα θεμα αλλα λιγο λιγο οκ.θα σου πω τι μου ειχε πει η παιδιατρος να κανω οταν ηταν 3 χρονων που ειχε οτιτιδα και δεν επεινε με τιποτα την αντιβιωση....ηταν η αντιβιωση με γευση μπανανα και της την εβαζα μεσα στο παγωτο :lol::lol: της εβαζα μια κουταλια παγωτο και μεσα με τη συριγγα την αντιβιωση και ουτε που επερνε χαμπαρι :lol::lol::lol: περαστικα σας και υπομονηηηηη

τονια πως ειστε εσεις;

ασπακι;

ανθη που εισαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά!!! Χάθηκα λίγο, το ξέρω :oops::oops::oops: Διανύω μια δύσκολη εβδομάδα και τα έχω παίξει :?:?:? Το Πάσχα δε διόρθωσα τίποτα και τώρα τρέχω και δε φτάνω..Δεν μπορείτε να φανταστείτε για πόση δουλειά σας μιλάω..Ενδεικτικά θα σας πω ότι την Κυριακή διόρθωνα από τις 3.30 το μεσημέρι ως τις 9.30 και από τις 11.15 το βράδυ ως τη μία και μισή :?:?:? Επίσης, όλα αυτά σε συνδυασμό με τη δουλειά εκτός σπίτιού και το τρέξιμο εντός σπιτιού με έχουν ψιλοεξοντώσει..Πήγα το Σάββατο στο γιατρό και μου είπε ότι το υπερηχογράφημά μου δείχνει γυναίκα που κουράζεται πολύ. Δε βρήκε πολύ καλή τη θέση της φραουλίτσας μου.Συγκεκριμένα μου είπε ότι έχει τη θέση που θα έπρεπε να έχει ενάμιση μήνα μετά και πως αν συνεχίσω έτσι ενδέχεται να δω και αιματάκι..Εγώ απλά κάνω μια προσευχούλα να πάνε όλα καλά γιατί δυστυχώς μέχρι να κλείσουν τα φροντιστήρια έτσι θα συνεχίσω ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ...Δεν έχω την πολυτέλεια της επιλογής..Το καλό είναι ότι νιώθω πολύ καλά με την εγκυμοσύνη...Τι να πω...Το καλοκαίρι κοριτσάκια μου θα δείτε μια άλλη Ανθή και από Σεπτέμβρη θα δείτε μια Ανθή για κλάματα :lol::lol::lol::lol::lol: Δουλειά πριν σαραντίσω καλά καλά, νεογέννητο και Πανούλης, διόρθωση κλπ κλπ κλπ..Τι λέτε;; Θα τη βγάλω καθαρή;;; Το πολύ πολύ να μου φορέσουν ζουρλομανδύα και να νομίζω ότι είμαι η ωραία Ελένη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γελάω με τον πόνο μου :?:?:? Ας πάνε όλα καλά με το κοριτσάκι μου και όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν! Θα τα καταφέρω! Αισιοδοξία θέλει, σωστά;;;;;

Βασούλα μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!! Πολύ γέλασα με την καραμελίτσα για τον πωπό :lol::lol::lol::lol: Πού το σκέφτηκες;;;;; :lol::lol: Εντάξει με τον παιδικό ο Δημητράκης ή σου έκανε ξανά κορδέλες;;;;;;;

Βικουλίνι μου παγωτό με αντιβίωση;;;; Χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: Μια νέα γεύση που θα τρελάνει κόσμο :lol::lol::lol::lol: Περιμένεις το καλοκαίρι ε;;; Εγώ να δεις!!!!! Ζω για το καλοκαίρι!!!!Βέβαια φέτος δε θα παίξουν διακοπές αλλά δεν πειράζει. Και μόνο που δε θα διορθώνω, δε θα φεύγω για δουλειά, θα γυρνάω όοοολη μέρα και θα είμαι συνέχεια με τον Πάνο μου αρκεί! Άλλωστε και στην Αττική έχουμε παραλίες! Όχι σαν της Πάρου αλλά δεν πειράζει! Μάλλον δε θα βουτάω στη θάλασσα γιατί θα θυμίζω σημαδούρα αλλά θα χαλαρώνω!

Τι κάνεις Τόνια μου;; Πώς πάνε τα διαβάσματα;; Τα αγοράκια σου καλά είναι;;;;

Σταμούλα μου περαστικά στο κοριτσάκι σου και κάνε ό,τι περνά από το χέρι σου για να μην κολλήσει ο μπεμπουλίνος....Όσο για την αντιβίωση δε δοκιμάζεις τη λύση με το παγωτό;;; Καλή μου φάνηκε!

Άσπα όλα καλά;;; Γύρισε και ο γιος σου ή όχι ακόμα;; Πώς τα πέρασες το ΣΚ που μας πέρασε;;;

Αυτά κοριτσάρες μου! Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωπ ρε Ανθή δεν παλεύεται η καθημερινότητά σου….εύχομαι όλα καλά να πάνε με την εξέλιξη στης εγκυμοσύνης σου. Δεν είναι και ότι καλύτερο να δεις αίμα….το απεύχομαι!!

Εμείς καλά είμαστε. Λίγο με έχουν πιάσει κι εμένα τα νεύρα μου με την δουλειά, γενικότερα νιώθω μια απελπισία με όλα αυτά που συμβαίνουν, κυρίως εδώ στην δουλειά, αλλά νιώθω εγκλωβισμένη. Νιώθω ότι δεν έχω μέλλον , και αυτό με τσακίζει περισσότερο.

Τέλος πάντων….δεν ξέρω που θα βγει όλο αυτό.

Ευτυχώς που έχουμε και τα Σαβ/κα και περνάμε καλά!!! Όλο τριγυρνάμε οικογενειακώς, έχει επιστρέψει μόνο η κόρη, ο μικρός θα γυρίσει μετά τις εκλογές, και είμαστε άρχοντες.

Εκλογές θα πάμε Ερέτρια, εκεί ψηφίζουμε, οπότε θα πάμε από Παρασκευή να μείνουμε κανά δυο μερούλες.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!::!:

Καλα ε σημερα ειμαι αλλου για αλλου εχω κανει ενα σωρο λαθη απο το πρωι :?

αλλα το θετικο ειναι πως τα μπαλονω ;) να δω για ποσο ομως

Εχθες πηγα εβαψα μαλλι μαυρο μπλε οπως παντα τα ισιωσα και η διαθεση μου ειναι

ανεβασμενη παραλια καφεδακι και παει λεγοντας 8-)8-)8-)8-) ομως δυστυχως πρεπει

να ειμαι εδω στην δουλεια..... :(

Ενα θετικο ομως ειναι πως τσιμπισα αδειουλα Παρασκευη δουλευω και μετα γυρναω την Πεμπτη ενα 6ημερο

σκετη τρελα :D

Ανθη φρικαρα με τα νεα σου προσοχε οσο μπορεις το ξερω πως δεν εχεις επιλογες αλλα

προσπαθησε να εισαι λιγακι πιο χαλαρη σκεψου την μπεμπουλιτσα σου :)

Παντως εγω σου ευχομαι να πανε ολα καλα.....

Οσο για τον Δημητρη τι να τον κανω μωρε αφου με το που βλεπει σιροπι τρεχει και δενφτανει

οποτε ηταν πολυ καλη λυση αυτο :lol::lol::lol:

Βικουλινακι καλο αυτο με το παγωτο αλλα εγω οπου και να του εβαζα το σιροπι το καταλαβαινε

αμεσως οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να πιασει αυτο με τιποτα

Ασπακι ολοι λιγο πολυ με την δουλεια ειμαστε ετσι εμεις πλεον ερχομαστε και αραζουμε τα πραγματα

ειναι πολυ χαλια και ερχονται χειροτερα......

εμεις σκεφτομαστε να φυγουμε Γερμανια αν και δεν θελω αλλα στο τελος εκει θα καταληξουμε εκαναν

τον αντρα μου προταση για εστιατοριο καλη ευκαιρια δεν λεω αλλα εγω σκεφτομαι και αλλα.....

Οτι να ειναι να ρθει θα ρθει....

Καλα να περασεις Ερετρεια

:)

Τονια τι κανεις :?:

Αντε σας αφηνω παω να λιαστω τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοπελιες;;

βασουλα με γεια το μαλλι !!!!!!!!!!γερμανια ε;αστα να πανε βρε παιδι μου δυσκολα τα πραγματα αλλα τι να κανουμε ;ο καθενας θα κανει οτι μπορει για να επιβιωση...

ανθουλα μου χαλαρωσε λιγο!ευχομε μεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα καλα...δεν παιζει να παρεις αδεια ανευ αποδοχων ή να σταματησεις για λιγο;δεν σε βοηθαει κανεις με το σπιτι και τον πανο;καλο κουραγιο σου ευχομε και σε καταλαβενω απολυτα.,..να μπαινεις να μας τα λες να σου βγενουν απο μεσα σου...να σκεφτεσε θετικα...

σταμουλα πως ειναι η μικρη;

ασπακι υπομονη κοριτσαρα μου...ετσι οπως μας εκαναν τι να πω;τουλαχιστον περνατε καλα τα σκ!!!

τονια πως τα πατε εσεις;

σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ καλά είμαι! Σήμερα αγκάλιαζα τον Πάνο και ένιωθα και τη φραουλίτσα να κλωτσάει και πραγματικά ήμουν ευτυχισμένη! Ξέχασα όσα με απασχολούν!

Βασούλα μου δύσκολη η απόφαση για αλλαγή χώρας. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην αναγκαστείτε να αφήσετε τον τόπο σας. Ούτε εσείς, ούτε κανείς...Γιατί ρε γαμώτο μας έχουν κάνει έτσι;;; Με γεια το μαλλί!!!!!! Εγώ κομμωτήριο πάω κάθε Παρασκευή για ισιωματάκι!

Ασπάκι μου η καθημερινότητα μου είναι πράγματι λίγο δύσκολη αλλά πάντα σκέφτομαι και τα χειρότερα και παίρνω θάρρος..Ευχαριστώ για την ευχούλα σου! Μακάρι όλα να πάνε καλά και να μη δω ούτε αιματάκι, ούτε τίποτα. Άλλωστε πλησιάζει το καλοκαιράκι και σίγουρα θα ξεκουράζομαι περισσότερο! Φρικάρεις κι εσύ με τη δουλειά ε;;; Όλος ο κόσμος πλέον. Έχεις ακόμα μέρες για ξεκούραση μέχρι να σου έρθει και ο μικρός! Απόλαυσέ τες!

Βικουλίνι μου δεν παίζει άδεια άνευ αποδοχών όχι. Κάθε καλοκαίρι είναι απολυμένη. Έτσι, ή που θα γυρίσω στη δουλειά Σεπτέμβρη ή που δε θα γυρίσω και αναγκαστικά θα πάρουν άλλον στη θέση μου. Ακόμα όμως και να με διαβεβαίωναν ότι την επόμενη χρονιά θα με πάρουν κανονικά, δεν με παίρνει να κάτσω ένα χρόνο άνεργη..Με το σπίτι με βοηθά μόνο μια γυναίκα που φέρνω 2 φορές το μήνα. Όλα μόνη μου τα κάνω. Με τον Πάνο με βοηθούν. Τον κρατούν πολλές ώρες καθημερινά αλλά είμαι στη δουλειά και δεν ξεκουράζομαι..Δεν απολαμβάνω τη βοήθεια δηλαδή. Δύσκολα τα πράγματα αλλά δεν είμαι και η μόνη...

Αυτά και για σήμερα! Θέλω συνέχεια γλυκά, σας το έχω πει;;; ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :evil::evil::evil::evil:

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες μου.............

Νυσταζω και ποναω η μεση μου με πιανουν τα προβληματα της ηλικιας σιγα-σιγα :lol::lol:

Δεν εχω καθολου ορεξη για δουλεια σημερα ποια δουλεια δηλαδη αλλα μου την σπαει που πρεπει

να ειμαι εδω χωρις να κανω τιποτα γιατι δεν περναει η ωρα....

Εχθες ολο το απογευμα ημουν με τον Μητσαρα στην παιδικη χαρα ξεπατωθηκα να τον κυνηγαω

γεννησε ενα σκυλι εκει και εχει 7κουταβια και συνεχεια παει και τα πειραζει :evil:

Βικουλινακη εσυ τι κανεις

:?: Πως τα πας με τα μικρα :?:

Ανθη μου κανε υπομονη λιγο εμεινε και μετα θα ξεκουραστεις...........

Μα τι ομορφο συναισθημα ειναι αυτο μονο που το λες ανατριχιαζω θελω και εγω μωροοοοοοοο......

Εχω 3 κουτια γλυκα στο σπιτι τι λες να σου τα στειλω :?::lol::lol:

Σας αφηνω με το ζορι γραφω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααα :!::!::!: Τελεια ολο το θεματακι δικο μου

μονη μου μιλαω η τρελη :!::?

Υπεροχη μερα αλλα εγω ειμαι χαλια εχθες ημουν μεχρι τις 9 στην παιδικη χαρα δεν πηρα

μαζι μου κανενα ζακετακι ημουν με το αμανικο και σημερα ειμαι πιασμενη παντου, αγορασα

και λουλουδια απο την ανθοεκθεση και μολις φυγαμε απο τις κουνιες πηγα και τα φυτεψα και

βγηκα γκολλλλλλλλλ...........

Εχω και τον αντρα μου πηγαμε το βραδυ στο νοσοκομειο του πονουσε το αυτι και του εκαναν

καθαρισμο καλα ε δεν μπορω να σας περιγραψω πως φωναζε μα καλα τι χεστης :lol::lol::lol::lol:

χειροτερος και απο μωρο ολο το βραδυ μετα στο κρεβατι βογκουσε και γκρινιαζε σαν μπεμπης

αχχχχχχχχχχχ πως θα τον αντεξω μεχρι να του περασει μου φαινετε πως θα τον στειλω στην

μανα του ;):lol::lol:

Ο Μητσαρας ουτε σημερα ηθελε να παει στον παιδικο ηθελε ννα ερθει μαζι μου στην δουλεια

ειμαι περιεργη να δω αν θα κανει τετοια τσαλιμια και στον μπαμπα του που θα τον πηγαινει αυτος την

εβδομαδα........τελικα μπηκε μεσα αλλα με την συμφωνια πως θα του στειλω ενα φορτηγο με

αμμο και οταν τους βγαλει η κυρια τους εξω να παιξει ;)

Αυτα σας ειπα ολα τα χθεσινα μου νεα...........

Σημερα ειναι η τελευταια μου μερα μετα αδειουλα και γυρναω την Πεμπτη

Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΚΛΕΣ:::::))))))))))))

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ,ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ,ΕΥΤΗΧΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες σας!!!

Εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου γιατί ο Πάνος εδώ και 4 μέρες έχει πυρετό και μάλιστα τις 3 τελευταίες χτυπάει και σαραντάρια :?:?:? Δεν παλεύονται πια αυτές οι ιώσεις..Ειδικά φέτος η κατάσταση ήταν ΤΡΑΓΙΚΗ...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσάρες μου!!! Το ξέρω ότι χάθηκα αλλά τρέχω κ εγώ κ δεν προλαβαίνω... :(

Δεν με ξεχάσατε όμως ε? :?::roll:

ανθή μου κοριτσάκι μου πρέπει να χαλαρώσεις πωπω τι τραβάς βρε κοπέλα μου, δνε ξέρω τι να σου πω.. υπομονή! Περαστικά στον μικρούλη, 4 μέρες πυρετός το καημενούλι, ο Κώστας πάντως όταν εκανε τοσο ψηλό πυρετό είχε αμυγδαλές...

Βικουλίνι μου τι κάνεις κοριτσάκι μου? Φιλάκια πολλά!

Ασπα να περασετε ωραία στην Ερέτρια, ελπίζω να έχει και σουπερ καιρό!

Βασούλα μεγια το μαλάκι!

Στάμυ μου φιλάκια πολλά!

εμεις είμαστε καλά, ο Κώστας μεγαλώνει, ήρθε η Άνοιξη κ έχει ανέβει και η διάθεση μας.. Εγώ με την μαγειρική σταθερά και τον Σεπτέμβρη θα πάω και κολέγιο στα γεράματα χαχα να πάρω το χαρτί του Σεφ...

Πάρτε και μια φωτο απο την γειτονιά μου...

4.jpg[/attachment:1v5vgfws]

Φιλάκια σε όλες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες και καλο μηνα :!:

Τι μου κανετε :?:

Καλε μια ωρα εκανα να σας διαβασω :lol::lol::lol:

Γυρισα σημερα απο την μικρη αδειουλα μου περασα αρκετα καλα ημουν συνεχεια εξω

με τον μικρο μιας και εχει πολυ καλες μερες....

Αλλα τωρα εδω και παλι πισω στην δουλεια το ποσο βαριεμαι..............ασε που μετα τις 9

θα ειμαι πανω στην φορτωση και δεν θελω καθολου :(

Σταμουλα και Ανθη περαστικα σας τι κανουν τα μικρα :?:

Ερη τι τελεια φωτο και στο προφιλ αλλα και απο την γειτονια σου :D

Ασπα Τονια Βικουλινακι τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί ο Πανούλης μετά από τόοοσες μέρες ταλαιπωρίας είναι καλά! Επίσης, ήρθε και η ορεξούλα του! Έχασε ένα κιλάκι με όλα αυτά. Ήπιε και όλο του το γαλατάκι το βράδυ! Τι άλλο θέλει μια μανούλα για να είναι ευτυχισμένη;; Η φραουλίτσα μου χορεύει στην κοιλίτσα! Άλλες μέρες περισσότερο και άλλες λιγότερο.Την καταλαβαίνω πολύ τις μέρες που δε δουλεύω και ξεκουράζομαι περισσότερο!

Εράκι μου χάθηκες και μας έλειψες! Στο fb πάντως μου ανοίγεις την όρεξη σχεδόν καθημερινά!Με το καλό να πάρεις το χαρτί σου σεφ και πού ξέρεις;; Κάποια μέρα μπορεί να ανοίξεις και το δικό σου εστιατόριο!!

Βασούλα λογικό που έκανες μια ώρα να μας διαβάσεις! Είναι που έχει και φοβερή κίνηση το ποστάκι :lol::lol::lol: Τι κάνει ο Μητσάρας σου;; Εκείνο το θέμα με τις βρισιές;; ΟΚ τώρα;;

Δεν έχω να σχολιάσω και πολλά....

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Παρασκευη σημερα επιτελους.......δεν θελω να ερχομαι αλλο στην δουλεια βαρεθηκα

ανοιξε και ο καιρος και το μυαλο μου πεταει συνεχεια :)

Εχθες μεχρι τις 10 το βραδυ ειμασταν στην παιδικη χαρα χαμος απο παιδια δεν εχουν και

σχολειο σημερα και ολοι ηταν εξω αλλα ξεπατωθηκα...........

Ανθη μου χαιρομαι που ο Πανουλης ειναι καλα ελπιζω να ειναι η τελευταια σας ιωση............ :)

Η μπεμπουλα μεγαλωνει ε :?::?::?::?:

Εγω τελικα δεν εκανα τα τεστ το παρατησα ετσι........

Ο Μητσαρας σταματησε σχεδον να βριζει ειναι βεβαια και αναλογως τα κεφια του ασεεεεεεε............

τωρα βεβαια που ειμαστε και πιο πολυ εξω τον εκβιαζω οτι δεν θα ξαναπαμε στις κουνιες και

το βουλωνει ;):lol::lol:

Οι υπολοιπες που ειστε :?:

Σας ευχομαι καλο σ/κ τα λεμε απο Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βασούλα μου. Πώς τα πέρασες το ΣΚ;;;

Εμένα να σου πω την αλήθεια μου τη δίνει που δεν μπαίνει πλέον καμία μέσα παρά μόνο αραιά και που..Γι' αυτό το λόγο δε γράφω κι εγώ καθημερινά. Μπαίνω, βλέπω ότι δεν υπάρχει δημισίευση και ξαναβγαίνω..Κρίμα πάντως. Ωραία παρεούλα είχαμε κάποτε εδώ..Τέλος πάντων..

Εγώ έχω ακόμα 2 εβδομάδες δουλειάς γεμάτες και μετά ως τα τέλη Ιουνίου πιο χαλαρό πρόγραμμα. Τελειώνουν τα βάσανα. Ανυπομονώ για να ξεκουραστώ και λίγο..

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :!:

Ανθη εμεις οι δυο μειναμε και εγω εχω ξενερωσει που το θεματακι μας

δεν τραβαει αλλο :(

Τελος παντων....

Αντε λιγο σου εμεινε και μετα θα χαλαρωσεις και εσυ ;)

Η μπεμπουλα σου τι κανει :?:

Ο Πανουλης καλα :?:

Εγω ειχα ενα αρκετα καλο σ/κ ολη μερα βολτες ημασταν και ο Μητσαρας πλεον δεν καθεται

στο σπιτι με τιποτα καθε απογευμα την βγαζουμε στην παιδικη χαρα........καλα ειναι..

Οι υπολοιπες εξαφανισμενες τελειως γιατι ετσι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ/ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΠΙΑ...Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ Κ ΕΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΩΡΑ!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

ΑΝΘΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΕΜΑΘΕΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΕΟΠΠΥ??ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ??ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ/?

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ??ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΒΡΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ αύριο έχω γιατρό για να δω τη μικρούλα μου και χαίρομαι! Ελπίζω να με βρει καλά και η θέση της μπεμπούλας να έχει βελτιωθεί..

Βασούλα πού να μείνουν μέσα το καλοκαίρι τα ζιζάνια;; Εδώ εμείς και δεν μπορούμε όχι αυτά που έχουν τόοοοση ενέργεια...Εμείς είμαστε καλά. Ανυπομοώ να τελειώσω τα μαθήματα για να πηγαίνω περισσότερες βόλτες τον Πανούλη. Επίσης ανυπομονώ να δω τη φραουλίτσα..Πρώτη φορά θέλω τόσο πολύ να έρθει ο Αύγουστος πριν καλά καλά αρχίσει το καλοκαίρι :lol::lol::lol:

Τόνια μου δεν πειράζει που δεν ήρθε το νινί..Στα αγόρια σου έμεινες έγκυος με την πρώτη προσπάθεια;; Όσο για τα τεστ ωορρηξίας με βοήθησαν αρκετά και στις 2 εγκυμοσύνες γιατί δε βάδισα στα τυφλά και δεν άφησα ανεκμετάλλευτες τις καλές μου μέρες. Οι τιμές στο Ιασώ είναι κατεβασμένες μια που το επίδομα τοκετού πάει σε αυτούς. Ενδεικτικά θα σου πω ότι το οικονομικό πακέτο (τρίκλινο δεν υπάρχει με περισσότερα κρεβάτια δωμάτιο) πάει γύρω στα 800 ευρώ.Στην τιμή περιλαμβάνεται η επισκληρίδιος. Όχι όμως ο ΦΠΑ που είναι 13%.Εύχομαι ο άλλος μήνας να είναι ο τυχερός σου!

Πολλά φιλάκια κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Τονια μου αρχισες προσπαθειες για τριτο :?: τι καλα :D

Με το καλο σου ευχομαι..........

Εγω αν και κανω προσπαθειες και προσπαθω να εχω αγχος δεν γινεται

ειδικα σημερα που το στηθος μου εγινε τουμπανο απογοητευτικα παρα πολυ γιατι θα μου

ερθει σιγουρα περιοδος.....στεναχωριεμαι παρα πολυ θελω τοσο πολυ δευτερο παιδακι και μολις

βλεπω περιοδο τρελαινομαι πιο πολυ :(

Ανθη μου σημερα θα δεις την κοριτσαρα σου ευχομαι να ειναι σε καλη θεση και φυσικα να την απολαυσεις

τι ομορφο συναισθημα οταν τα βλεπεις να κουνιουνται μεσα σου :D

Εγω ειμαι στην δουλεια ευτυχως εχουμε κινηση σημερα και θα περασει η ωρα....

Σας αφηνω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές! Είστε όλες καλά??

Δεν σας έχω ξεχάσει, αλλά όπως λέει και η Ανθή, έχω λίγο ξενερώσει διότι πια καμία δεν γράφει. Βέβαια αν και μπαίνω και σας διαβάζω καθημερινά, δεν έχω κάτι να γράψω…ίσως επειδή ποτέ δεν είναι κάποια μέσα εκείνη την ώρα ώστε να κάνουμε διάλογο.

Τώρα τι να πω για μένα, κι άλλος συνάδελφος παραιτήθηκε και με έχει επηρεάσει το γεγονός αυτό. Νιώθω μια θλίψη, ίσως γιατί αντιλαμβάνομαι τι θα επακολουθήσει.

Κατά τα άλλα καλά λέμε….

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!:

Σημερα μπηκα αργα ειχαμε λιγακι δουλιτσα αλλα τωρα δεν εχει τιποτα

Ασπακι παραιτηθηκε η τον εδιωξαν :?:

Κατα τα αλλα καλα :?:

Εγω ειμαι στα νταουν μου παλι θα μου ερθει περιοδος και τα παιρνω γιατι απο οτι φαινεται

αλλος ενας μηνας παει χαμενος :(

Απογοητευση στο φουλ

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΑΣΩ ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!

ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ..4ΤΟΜΟΥΣ!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοριτσια!τι κανετε?παει το θεματακι μας διαλη....εμεις τα ιδια καιτα ιδια σας διαβαζω ανελυπως αλλα μετα με πιανει νυστα γιατι η μεσημερι θα ειναι η βραδυ οποτε ,την πεφτω μετα να ξεκουρασω την κορμαρα μου χαχαχααχα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
    • πωπω πάρα πολλές πληροφόριες πήρες! Μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγε καλά η αυχενική σου!! ❤️ να τα μας, κι άλλο κοριτσάκι στην παρέα!! πότε θα σου πουν για σίγουρα;;  εγώ περιμένω μήπως και μας πουν στην αυχενική αν κι ο γυναικολόγος που μας είδε τη Δευτέρα κάπως μας είπε να μην έχουμε και πολλές προσδοκίες. Από την 16η εβδ και μετά θα φανεί λέει 🤪 εκτ΄ός κι αν είναι αγοράκι όπου θα ε΄ιναι ένα τσικ πιο εμφανές  😝🤣🤣🤣🤣 Αν φοβάσαι τις κρέμες για ραγάδες, η κολλητή μου πρότεινε αμυγδαλέλαιο! ό,τι πιο φυτικό και ενυδατικό! εγώ προς το παρόν β΄αζω μόνο μια ενυδατική που είναι 98% φυσικά συστατικά αλλα΄ το έχω στο νου μου να πάρω αμυγδαλέλαιο προσεχώς. Όσον αφορά το που θα γεννήσω που ρώτησες κορίτσι μου, στην Ελλάδα δεν έχω καμία ασφάλιση και το ΑΜΚΑ μου είναι ανενεργό από τότε που δηλώθηκα ως κάτοικος εξωτερικού... Να φανταστείς μια φορά έτυχε να χρειαστώ να πάω για μια ακτινογραφία στο Παπαγεωργίου στη Θεσ/νικη και με πήραν με την ΕυρωπαΪκή Κάρτα υγείας από το εξωτερικό που έχω εκδόσει και το όνομά μου ήταν γραμμένο με λατινικούς χαρακτήρες... Η χώρα μου με αντιμετωπίζει σα τουρίστρια πλέον 🥲🥲🥲 Οπότε, όχι ότι το σκεφτόμουν διαφορετικά, θα παραμείνω εδώ μέχρι και το τέλος, με το καλό, της εγκυμοσυνης, που έχω την ιδιωτική μου ασφάλιση κτλ. Δε θα έρθω Ελλάδα ούτε για Χριστούγεννα για τους προφανείς λόγους... Με το καλό το μωράκι μας θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του '25 🙏🙏🙏 Και μετά μας περιμένει ο γολγοθάς της δήλωσης γεννήσεως κτλ.... Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι 😅😅 Αχ τώρα που σας τα γράφω αυτά, μ έπιασε μια συγκίνηση που την επόμενη φορά που θα έρθω Ελλάδα θα έχω το μωράκι μου 😍😍😍 όταν έφυγα τον περασμένο μήνα δε το είχα συνειδητοποίησει ότι ήταν η τελευταία φορά που πηγαινοερχόμουν "μόνη" 🥲🥲🥲
    • Κρίμα βρε κορίτσι μου, πολύ δύσκολο αυτ΄ο που περιγράφεις, αλλά πιστεύω θα σταματήσει κάποια στιμγή, δε μπορεί! Πάντως είναι για καλό, αυτό να σκεφτεσαι όσο μπορείς ❤️ Εγώ έκανα όλο κι όλο 4 εμετούς μεταξύ 6η-9ης εβδ, μετά υποχώησαν αρκετά οι ναυτίες και επανήλθαν κάπου στην 11η εβδ με αποκορύφωμα χθες που ήμουν 12+1 έκανα εμετό μετά από τόσο καιρό και ήταν ο χειρότερος μέχρι στιγμής.... δλδ σα να έβγαλα και την ψυχή μου ένα πράγμα 😅 δε ξέρω τι φάση... και στο μεταξύ ενώ είχα ψιλοεπανέλθει και με την ενέργεια, από χθες είμαι ένα κουρέλι, σήμερα να φανταστείτε, κατά τις 4μμ λέω ας ξαπλώσω λίγο έτσι 30 λεπτά, μιας και δεν είχα άλλα μιτιγκς, και κορίτσια ξύπνησα στις 6+μμ!! πάλι καλά δε μ' έψαξε κανείς απ τη δουλειά 🤣🤣🤣  και χθες τα ίδια, είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και τρομερή εξάντληση... πιστεύω όμως ότι σε 1-2 εβδ να είναι πάλι καλύτερα τα πράγματα. Τλχ τώρα που είδα το μωρό να χοροπηδάει σα βατράχι την περασμένη Δευτέρα, ξέρω γιατί επανήλθαν οι αναγούλες  🤣🤣🤣 
    • Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂 Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά  εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...