Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!!! Χριστός ανέστη!!! Τα περάσατε όμορφα;; Εγώ Πέμπτη ξεκινώ δουλίτσα κι έτσι έχω ακόμα λίγες μέρες ξεκούραση! Παρασκευή δε δουλέυω και έτσι μόνο Πέμπτη αυτή την εβδομάδα!

Σταμούλα φοβερός ο μπέμπης που κοιμάται όλη τη νύχτα! Εγώ καλά τα πάω δόξα τω Θεώ! Ανυπομονώ να έρθει το καλοκαιράκι για να σταματήσω τη δουλειά και να ξεκουραστώ!

Για πείτε πώς τα περάσατε το Πάσχα και πού πήγατε;;;

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Χριστος Ανεστη.........

Καλα ε περασα τελεια αυτες τις μερες ολο βολτες και πολυ φαγητο :lol:

Αλλα τωρα παλι τα κεφαλια μεσα δουλεια και παλι δουλεια........... :(

Σας φιλω ολες δεν γραφω πολλα γιατι ειναι η εβδομαδα που πηγαινω σε αλλο ποστο

τα λεμε.

Ανθη εχεις πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Τι καιρος ειναι αυτος δεν εχει σταματησει να βρεχει καθολου απο εχθες...

με τετοιο καιρο δεν εχουμε καθολου δουλεια και πανω στην φορτωση που ειμαι δεν

περναει η ωρα καθολου :(

Εχω ενα απιστευτο συναχι που δεν λεει να σταματησει με τιποτα....

Σας αφηνω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά, αληθώς ανέστη!!!! :D

Γυρίσαμε εχθές από το χωριό. Καλά περάσαμε…αλλά πολύ φαγοτόπι βρε παιδί μου. Δεν προλαβαίναμε να χωνέψουμε και πηγαίναμε από το ένα τραπέζι στο άλλο. :?:shock:

Και τώρα πάλι στα ίδια. Είμαι δουλειά και είναι χαλαρά τα πράγματα.

Τα μικρά παραμείναν στο χωριό. Η μικρή θα γυρίσει το Σαβ/κο και ο μικρός θα παραμείνει αρκετά.

Ομολογώ πως θα είμαστε άνετα με το ένα παιδί, αλλά θα μου λείπει το άλλο… :roll:

Είναι όμως σε καλά χέρια, ξέρω ότι περνάει καλά οπότε δεν θα στεναχωριέμαι.

Τα φιλιά μου σε όλες και τα χρόνια πολλά!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε;;;;;;;;;;; χρονια πολλα Χριστος Ανεστη!

Βασουλα περαστικα σου!!

ασπακι περασατε καλα ε;μια χαρα!!

σταμουλα πως πας με τα μικρα;

ανθη ξεκουραση τωρα ε;

εδω εχει τρελο αερα και βροχη ουτε χειμωνας να ητανε!

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ αύριο ξεικινώ δουλίτσα :?:?:? Καλά ήταν που καθόμουν...Αχχχχχ..Άρχισε πάλι και η διόρθωση..Χάλια..Κατά τα άλλα είμαστε καλά!

Βασούλα τόση βαρεμάρα στη φόρτωση;;;Όσο για το συνάχι, περαστικά!!!Εγώ είχα γρίπη 2 μήνες και...Δεν έφευγε με τίποτα..Κυκλοφορεί μια ίωση που άμα την κολλήσεις δε φεύγει εύκολα..Εκεί που νομίζεις πως έγινες καλά, τσουπ..ξανακυλάς την επόμενη μέρα :evil::evil::evil:

Άσπα οι μέρες του Πάσχα περιλαμβάνουν πράγματι τρελό φαγοπότο..Μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτό :lol::lol::lol: Θα ξεκουραστείς τώρα που θα έχεις μόνο τη μεγάλη στο σπίτι! Όπως και να το κάνουμε, άλλο ένα και άλλο δύο παιδάκια..

Βικουλίνι πάνω που είπα ότι άρχισα να ξεκουράζομαι πάω ξανά για δουλειά :evil::evil: Όσο για τον καιρό..άστα..Δράμα κι εδώ.. Λένε όμως ότι από αύριο θα ξαναφτιάξει. Μακάρι!

Τόνια τι κάνουν τα μικράκια σου;;;;

Αυτά και για σήμερα!!! Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Σημερα λενε πως θα εχουμε καλο καιρο αντε να δουμε γιατι δεν αντεχω αλλο αυτη

τη μουντιλα οχι τιποτα αλλο αλλα δεν μπορω να βγαλω εξω και τον μικρο και εχει

παλαβωσει για τα καλα μεσα στο σπιτι δεν ξεκινησε και ο παιδικος και ειναι μεσα στην γκρινια....

Εχθες η μερα μου στην δουλεια ηταν πολυ χαλια με τοση βροχη δεν πατησε κανεις εδω πανω εδω στο

γραφειο περναει η ωρα με το ιντερνετ με τηλεοραση αλλα η φορτωση δεν αντεχετε με τιποτα...

Ασπακι καλοπερασες πουλακι μου ;) καλα εκανες και τωρα τα κεφαλια μεσα...

Βικουλινακι πως τα περασες εσυ :?: Τα μικρα σου τι κανουν :?:

Ανθη μου τελος η ξεκουραση :?:

Θα δουλεψεις κανονικα ε :?:

Ποτε σταματας :?:

Η μπεμπουλα κλωτσαει η ειναι ησυχο το πουλακι μου :?::D

Ο Πανουλης τι κανει :?: σου λεει τιποτα για το μωρο η ακομη δεν τον πολυ νοιαζει τοσο :?:

Τα φιλια μου

Τονια τι κανεις :?: Τα μπουμπουκια σου :?:

Και παλι σας αφηνω να απολαυσω καφεδακι γιατι μετα θα παω πανω.....

Φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !

βασουλα μου εμεις ησυχα περασαμε οπως καθε χρονο...φαγαμε με τους γονεις μου και μετα υπνοοοο! :?:lol::lol:

ανθη μου καλη δυναμη και τι αλλο να κανεις υπομονη...ερχετε το καλοκαιρακι...

ασπακι με ενα παιδι θα εισαι βασιλιας αλλα σιγουρα θα σου λειπει και το αλλο...

τονια πως πας με τα μικρα;

βασω εκεινη η ρια τι κανει;σε ρωταω γιατι μιλουσατε τακτικα!

εχω χασει και λιγα επισοδια εγω :lol::lol::lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ...ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ...ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ!!ΕΧΩ ΝΑΚΟΙΜΘΗΩ 2 ΒΡΑΔΙΑ!!

ΑΝΘΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ??ΒΑΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ??ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΛΑ??ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ??

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες μου;;; Σήμερα ξεκίνησα δουλίτσα αλλά αύριο δε δουλεύω ευτυχώς! Πολύ χαλαρή αυτή η εβδομάδα! Από την επόμενη αρχίζουν πάλι τα δύσκολα :?:?:?

Βασούλα μου θα δουλέψω μέχρι τέλη Ιουνίου..Από τέλη Μαΐου όμως θα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα! Η μπεμπούλα σε γενικές γραμμές είναι ήσυχη! Πριν λίγο κουνιόταν για κανα δεκάλεπτο σερί αλλά τώρα ξανακοιμάται :lol::lol::lol: Όσο για τον Πάνο μιλά πολύ συχνά για το αδερφάκι του και συνέχεια φιλάει την κοιλίτσα μου! Μάλιστα θύμωσε μαζί μου που ακόμα δεν της έχω αγοράσει ρουχαλάκια γιατί λέει πώς θα την πηγαίνει λούνα παρκ χωρίς ρούχα :lol::lol::lol:;;;;; Νομίζει πως θα γεννηθεί μεγάλη :lol::lol::lol: Θα ξενερώσει όταν τη δει σαμιαμιδάκι :lol::lol::lol::lol: ..Πώς είσαι με τη γρίπη;;;

Βικουλίνι μου κάνω υπομονή..Μήπως μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο;; Έρχεται το καλοκαιράκι. Το δράμα είναι που θα πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά πριν σαραντίσω...Τέλος πάντων..

Τόνια μου περαστικά στον Απόλλωνα! Είναι δύσκολο όταν αρρωσταίνουν τα μικράκια μας :?:?:? Πέρασε καλά στο σχολείο ο Αλέξανδρος ύστερα από τόσες μέρες που είχε να πάει;;;

Αυτά και για σήμερα. Πάω για νάνι γιατί πάλι η ώρα μου έφυγε για τα καλά :?:?:?

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Μα τι καιρος ανωμαλος ειναι αυτος :?: Εχθες ειχε μια υπεροχη μερα με ηλιο και ζεστη [smilie=toothy4.gif]

και σημερα εχει κρυο φυσαει και οπως παει θα αρχισει να βρεχει..... :(

Εχθες πηγα και πηρα παπουτσια τον Μητσαρα μα τι παιδι ουτε 2βδομαδες δεν ειχε που του

πηρα παλι και τα ξεσκισε αντε να δουμε αυτα ποσο θα αντεξουν.....ασε που εχει και αποψη και

περνουμε οποια θελει αυτος :?

Περασα μια βολτα και απο τα τζαμπο και πηρα πλαστελινες για να ασχολειται μιας και του αρεσει ;)

Δεν σας ειπα και το καλυτερο τον εγραψα στην ποδοσφαιρικη ομοδα του χωριου μας να εχει να

ασχολειται εχθες πηγαμε για πρωτη φορα καλα ε τρελο γελιο τα πιτσιρικια μια σταλια να τα

βλεπεις να τρεχουν με τις μπαλες και να κανουν τσαλιμια σαν μεγαλους ποδοσφαιριστες :lol::lol::lol::lol: Το καλο ειναι πως του αρεσε παρα πολυ και μιλαει συνεχεια

γι αυτο ωρα παλι αυριο εχουν προπονηση...............αυτα τα νεα μου

Βικουλινακι απο την Ρια δεν εχω νεα εξαφανιστηκε χωρις να εχει γινει κατι εχω το τηλ της αλλα

για να πω την αληθεια ντρεπομαι να την παρω :oops::oops::oops:

Ανθη μου μα τι γλυκος που ειναι ο Πανουλης :x:x μακαρι να συνεχισει να ειναι ετσι και μετα :?:lol:

Οσο για την δουλεια πραγματικα ειναι εντελως μ@λ#κια να γυρισεις πισω πριν ακομη σαραντησεις αλλα δυστυχως δεν εχουμε και αλλες επιλογες :(

Το συναχι μου καλα κρατει ακομη.......... :evil:

Τονια περαστικα στον πιτσιρικα σου.......με τον υπνο τα παμε καπως καλυτερα με τις μερες του

ειναι και αυτος αλλα οποτε βρισκει ευκαιρια τρεχει και ξαπλωνει στην κρεβατοκαμαρα :lol:

Λοιπον καλα να περασετε το σ/κ εγω μαλλον δεν θα ερθω την Δευτερα θελω να παρω αδεια

1μερα αν μου δωσουν...............φιλακια πολλα κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,,,σημερα ειμαστε σαφως καλυτερα!!!

ο αλεξανδρος ανθη μου ειχε να παει 4μερες στον παιδικο αλλα χαρα που εκανε οταν ειδε το σχολικοοο!!απο δευτερα θα τον παιρνουν πιο νωρις τι καλα!!!εγω εχω να παραδωσω εργασια μεχρι 30-04 και δεν εχω κανει τιποτα@@ ωχ ωχ βαρεθηκα..μετα τον ιουνιο εχω εξετασεις κ μετα καλο οκτωβρη παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοπελιες;;;

ανθη μου πικρα να πρεπει να γυρισεις πριν 40σεις χαρα στο κουραγιο σου!

βασουλα την τσιμπησες παλι την αδειουλα ε; :lol::lol::lol: καλα να περασεις!!! ;);)

τονια ειστεκαλυτερα ε;τι εργασια φτιαχνεις;εχω χασει επεισοδια παλι :lol::lol:

εμεις καλα τα ιδια κοριτσαρες!!!βαρετα... :?:?:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ Κ ΕΧΩ ΕΡΓΑΣΙΕΣΣΣΣ!!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΘΕΑΤΡΟ Ο ΑΛΕΞ Κ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!ΑΥΡΙΟΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΟΥ....

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!!!

Εχθές το απόγευμα γύρισε το κοριτσάκι μου από το χωριό. Κανονικά θα γύρναγε σήμερα, αλλά ήρθαν μια μέρα νωρίτερα μαζί με τον αδελφό μου!

Έτσι πήγαμε όλοι μαζί σε ένα εμπορικό κέντρο και της πήρα δωράκι ένα ωραίο ζευγάρι μπαλαρίνες παπουτσάκια και κάτι κοκαλάκια με λουλούδια.

Κοκέτα μου βγήκε, σαν την μάνα της…..:D:D

Μετά είχαμε κανονίσει να πάμε στον κουνιάδο μου να τους δούμε καθώς λείπαμε λόγω Πάσχα. Έτσι η μικρά έπαιξε με τα παιδιά και περάσαμε όλοι καλά.

Σήμερα εδώ στο σπίτι την έβγαλα μέχρι στιγμής, πολλές δουλειές ρε γμτ….και ακόμα δεν έχω τελειώσει. Βλέπεται την προηγούμενη εβδομάδα που έλειπαν τα παιδιά δεν με είδε καθόλου το σπίτι. Παρά μόνο μια μέρα…. Μαγείρεψα 2 φαγητά να βρίσκει ο σύζυγος και εξαφανιζόμουν μετά την δουλειά. Έκανα και τα ψώνια μου, λιτά βέβαια αλλά το χάρηκα πολύ.

Τώρα το απόγευμα κλείσαμε με κάποιους φίλους και παιδιά να πάμε σε παιδότοπο goody’s!! Τρελαίνονται τα μικρά….

Φιλιά σε όλες!!!!!!!

Υ.Γ: Βικουλίνι χαίρομαι που σε διαβάζουμε συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Να χαιρομαστε τους Γιωργους και τις Γεωργιες...........εγ εχω τον αντρουλη μου σημερα

που γιορταζει....

Τελικα αδεια δεν πηρα απο την αλλη βδομαδα τωρα...

Εχθες περασα τελεια ειχαμε συναντηση με τους παλιους συμμαθητες

απο το λυκειο και ηταν φανταστικα αχ πως περνουν τα χρονια :(

Σημερα πηγα τον μικρο στον παιδικο και εκανε τον δυσκολο μεχρι να μπει ηθελε να ερθει μαζι

μου στην δουλεια...αλλα τελικα η δασκαλα του τον επεισε και ετσι ολα καλα.

Τονια χαρας το κουραγιο σου με το διαβασμα...εγω δεν διαβαζα οταν επρεπε τωρα αν με βαλεις

θα φρικαρω :lol:

Βικουλινακι τι κανεις :?:

Ασπακι καλως την δεχτηκες την κορη αντε αρκετα καλοπερασες τα κεφαλια μεσα τωρα ;):D

Ανθη μου που εισαι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!

ασπακι μου χαιρομε πολυ που περνατε καλα!τελευταια ολο ευχαριστα διαβαζω και χαιρομε για εσενα πολυ!!!!καλως δεχτηκες και τη μικρουλα!

εγω προσπαθω να ειμαι καλα!περιμενω πως και πως να ερθει το καλοκαιρακι!

βασω να χαιρεσε τον αντρουλη σου να ειστε ευτυχισμενοι και γεροι!!!!!θα συνηθησει παλι ο μικρουλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινακι μου σε ευχαριστω πολυ :)

Κοντα ειναι το καλοκαιρακι τιποτα δεν εμεινε ;)

9-5 σημερα και αρχισα να νυσταζω.........σηκωθηκα απο τις 7 δεν μπορουσα να κοιμηθω αλλο

αλλα τωρα αρχισαν τα πρωτα χασμουρητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα...καλα ειστε?εμεις μια χαρα!!!εχθες πηγαμε στο χωριο κ απολαυσαμε ηρεμιααααα... το διαβασμα καλα κρατει μεχρι το σαββατο πρεπει να εχω τελειωσει!!!

τα μικρα σας καλα ειναι??εμεις καλα λιγαλι συναχακι αλλα ολα οκ!!!σας αφηνωωω εχω μαθημα φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ??

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΩΤΙΤΙΔΑ!!!

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ???ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ,ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΟΥΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΙΛΚΟ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΝΤΕΠΟΝ!!

ΟΥΤΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΘΕΛΕΙ!!!

ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΔΙ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!

ΣΤΑΜΥ ΚΑΚΩΣ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΙΛΚΟ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΗΣ!!!

ΒΑΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??Ο ΜΙΚΡΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας :)

Τοση ωρα δεν ειχα ιντερνετ φρικη :evil:

αλλα τωρα οπως καταλαβατε το προβλημα λυθηκε ;)

Μα τι ωραια μερα σημερα για παραλια και καφε ειναι................. 8-)8-)8-)

Αλλα εγω πινω την φραπεδια μου στο λατομειο κατι ειναι και αυτο....

Σταμουλα με την αντιβιωση δεν εχω λυση να σου προτεινω εγω του την εδεινα με το ζορι

αλλα και παλι επεινε την μιση και αν.......αλλα με ντεπον σωθηκα του πηρα τα υποθετα

και του λεω οτι ειναι καραμελιτσες για τον ποπο του και καθεται χωρις πολλα -πολλα :lol::lol::lol::lol:

Περαστικα σας.............ο μπεμπουλης τι κανει :?:

Τονια μου καλα ειναι ο Μητσαρας στην τρελα του πανω ειδικα τωρα που εχει καλο καιρο

ειμαστε καθε απογευμα εξω ;)

Εσυ τι λεει με τον υπνο πως τα πατε :?:

Ανθη κοριτσαρα που εξαφανιστηκες :?:

Ασπακι φιλια

Βικουλινακι φιλια και σε σενα

Δεν νομιζω να ξεχασα καμια :roll:

Σας αφηνω παω να λιαστω εξω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...