Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα !!!

Περάσαμε ένα πανέμορφο Σαβ/κο…αν και την Παρασκευή ήμουν τόσο πεσμένη, ένιωθα τόση απογοήτευση και εγώ δεν ξέρω γιατί. Τέλος πάντων….όλα καλά το Σαβ/κο.

Βγήκαμε με φίλους, πήγαμε θέατρο με την μικρή, γενικά τέλεια….να φανταστείτε κουραστήκανε τόσο τα μικρά που έπεσαν για ύπνο χωρίς φασαρίες και γκρίνιες.

Κατά τα άλλα ελπίζω να κυλίσει εξίσου όμορφα η εβδομάδα…..παρεμπιπτόντως μια εβδομάδα έμεινε μέχρι το Πάσχα. Πως περνάει ο καιρός…αχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια τι κανετε? ανθη βασουλα τονια ασπα βικουλινη φιλια πολλα,σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να κατσω με την ησυχια μου να γραψω και ετσι αρκουμε στο να μαθαινω τα νεα σας ,αυτη η μικρη μου τον ασταματητο εχει ,ζωη να χει το πουλακι μου πουθενα δεν καθεται ποτε δω ποτε εκει,την αφηνεις καπου κσι σε χρονο μηδεν εχει εξαφανιστει και την ψαχνω.κατα τα αλλα μια χαρα κατι ψιλοιωσουλες απερασαμε αλλα τωρΑ ΟΚ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Καλε τι νυστα εχω (-|(-|(-|(-|

Περασα ενα 3ημερο αρκετα καλο βολτες με τον ταρζαν μου και χαλαρωση

εκτος βεβαια απο το Σαββατο που ξεπατωθηκα στις δουλειες...........πηγα στην

γιαγια μου και την εκανα γενικη το σπιτι.......αλλα τωρα λαμπει ;)

Τονια βλεπω καλοπερνας ολο βολτες για καφεδακι μου εισαι ;)

Καλα κανεις κοριτσαρα ;) Με τον υπνο πως τα πατε :?: Εμεις αρκετα καλα αν και δεν

χαιρομαι ακομη για να μην μου βγει ξινο :lol:

Ασπακι μου παλι θεατρο :?::?::?: ποσο σε ζηλευω.........τι ωραια :!::!:

Ελπιζω να σε πετυχω το πρωι ;)

Βικουλινακι θα μεγαλωσει ο μικρος και θα πινεις το καφεδακι σου με την ησυχια σου......και εμενα

ο Δημητρης φετος αρχισε και καπως καθεται στα αυγα του και πινω ηρεμα εναν καφε ;)

Φανη μου που εισαι ρε κοριτσι :?::?::?:

Μας ελειψες :D φιλια πολλα

Ανθη μου τι κανει η κοιλουμπα :lol::lol: μεγαλωνει :?:

Φαε τωρα που μπορεις απολαυσε την καθε στιγμη γιατι μετα δεν θα προλαβαινεις ;)

Φιλια πολλα

Σας αφηνω παω να ετοιμασω καφεδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι μου παλι θεατρο :?::?::?: ποσο σε ζηλευω.........τι ωραια :!::!:

Που λες Βάσω μου, αυτή την φορά η παράσταση που είδαμε ήταν μακράν η καλύτερη.

Είδαμε «οι τρεις βασιλοπούλες που λιώναν τα γοβάκια μας». Καταπληκτική παράσταση, το θέατρο πολυτελές, τα σκηνικά και κοστούμια καταπληκτικά. Ότι και να πω για το συγκεκριμένο έργο λίγα θα είναι. Σημασία έχει ότι περάσαμε καλά και η μικρή και εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που πήγες βρε Βάσω.... [smilie=director.gif] , έφτιαξα τον 2ο καφέ....και ακόμα σε περιμένω.....

Μάλλον έχεις δουλίτσα, καλό αυτό βέβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια και είμαι μόνη μου, ας πω κι εγώ τον πόνο μου.

Ρε κορίτσια εμείς κι εμείς μείναμε εδώ στο γραφείο και παρόλα αυτά τρωγόμαστε μεταξύ μας.

Έχω έναν συνάδελφο, ο ποίος καλός χρυσός, αλλά αν του χαλάσεις λίγο το χατίρι γίνεται πολύ νευρικός και απότομος. Στο τσακ κρατιέμαι συνέχεια να μην βριστούμε.

Γενικά είμαι ήσυχος άνθρωπος αλλά μου την δίνει κι εμένα κατά διαστήματα η νευρικότητά του. Είναι το χαϊδεμένο εδώ μέσα και νομίζει ότι λύνει και δένει.

Πόσο τους βαρέθηκα όλους!!!!!!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου, εχω καιρό να μπω, ελπίζω να ειστε όλες καλά!

Τι θα κάνετε το Πάσχα?

εμεις εδώ θα κάνουμε αυτο το Σαββατοκύριακο Πάσχα με τους καθολικούς και το άλλο με τους δικους μας..

Τρέχω γενικά, ελπίζω να ειστε καλά!

Φιλάκια πολλά! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ αναμένω τη Μ. Τετάρτη που είναι η τελευταία μέρα δουλειάς...Κουράστηκα...Ευτυχώς δεν έχω πολύ ακόμα..Έρχεται το καλοκαιράκι πάλι! Τι χαρά!!!

Βασούλα μου έκανες γενική στο σπίτι της γιαγιάς σου;; Τέλεια εγγονή! Λίγες θα το έκαναν αυτό! η κοιλούμπα μου μεγαλώνει..Δεν είναι καμιά τεράστια αλλά έχω μέλλον ακόμα. Όσο για το ότι δε θα προλαβαίνω μετά δε θα μου κάνει εντύπωση γιατί ούτε τώρα προλαβαίνω..Μονίμως τρέχωωωωω....

Ασπάκι έχεις δίκιο με το συνάδελφο αλλά τι να κάνεις;; Υπομονή..Αφού είναι και το χαϊδεμένο δεν έχεις και πολλά περιθώρια..Είσαι φαν του θεάτρου ε;; Και σε μένα αρέσει αλλά δεν πηγαίνω συχνά..

Τόνια πώς τα πας με το φροντιστήριο;; Καλά κάνεις και πηγαίνεις βολτούλες. Με τέτοιο καιρό δεν είναι να κάθεται κανείς μέσα..

Φανή χάθηκες εντελώς...Καλά είστε τώρα από τις ιωσούλες;;

Εράκι κι εσύ χάθηκες..Πάσχα θα κάνω στην Αθήνα. Θα ψήσουμε τίποτα στον κήπο του σπιτιού. Οικογενειακά. Η Κυριακή του Πάσχα είναι μια ημέρα που μου αρέσει πάρα πολύ! Λογικά θα έχει και καλό καιρό και θα το ευχαριστηθούμε.

Αυτά και για σήμερα..Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Εγω εδω στην δουλεια σεν σας ειπα με αλλαξαν ποστο 1βδομαδα θα ειμαι εδω στο γραφειο

και την αλλη στην φορτωση για 5ωρες εχθες εκει ημουν και δεν μπηκα καθολου η κατασταση

οσο παει χειροτερευει....

Σημερα ηρθα στις 6 αλλα θα φυγω σε μιση ωρα γιατι δυστυχως εχουμε κηδεια πεθανε της πεθερας μου

η μαμα και θα παω εκει....

Αυριο θα μπω να σας γραψω πιο πολλα

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ..ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ Κ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟΥΡΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ 3ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΥΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΜΑ ΜΑΜΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τι νεκρα ειναι αυτη :?::?::?:

Τι κανετε κοριτσαρες :?:

Εγω οπως σας ειπα εδω στην δουλεια αρχισαν τα προβληματα και οχι με τα αφεντικα

αλλα με αυτον που με αλλαζει βαρδια...

Εχει γινει πολυ περιεργος και μαλωνουμε συνεχεια τωρα πλεον δεν του μιλαω καθολου γιατι

εχει πει βαριες κουβεντες....

Τωρα τα ποστα μου ειναι 2 το ενα εδω στην ζυγαρια και το αλλο στην φορτωση που δεν θελω καθολου

αλλα τι να κανω θα το υποστω και θα κατσω...ημουν ετοιμη να φυγω απο την δουλεια αλλα δεν θα του

κανω την χαρη......

Σημερα δουλευω με το νεο προγραμμα δηλ 9-5.........αυταααααααααα

Κατα τα αλλα εχω τον μικρο απο χθες με πυρετο ετσι στα ξαφνικα ανεβασε αλλα σημερα απο οτι

μου ειπε ο αντρας μου επεσε αντε να δουμε......εγω εχω εναν τρελο πονοδοντο και θα παω το

απογευμα στον γιατρο να μου το δει γιατι δεν αντεχω........ολα τα καλα δηλαδη σε εμας :lol:

Εσεις που χαθηκατε :?:

Τι να σχολιασω καμια δεν μπηκε ελπιζω αυριο να εχουμε κινηση

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΥ ΜΑΣ..ΧΡΟΝΙΖΕΙ Η ΖΩΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!::::))))))))))))))))))

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?/ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ??

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΤΩΡΑ ΕΠΑΘΑ ΓΑΣΤΡΙΤΙΔΑ!!

ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ,ΠΗΓΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!ΔΡΑΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΡΑΜΑ!!!!

ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;; Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει καθόλου κίνηση το ποστάκι μας...Λοιπόν τα νέα μου τώρα..Δουλεύω μέχρι και Μ.Τετάρτη και βαρίέμαι απίστευτα..Αύριο και μεθαύριο μας έβαλε πρωί μια που τα παιδιά δεν έχουν σχολείο..Δεν είμαι συνηθισμένη στην πρωινή δουλειά και θα μου φανεί κάπως...Εντωμεταξύ η ώρα έχει πάει 3 και δε νυστάζω ακόμα..Πώς θα ξυπνήσω αύριο;;;; Ο Πανούλης είναι στη μαμά μου. Και αύριο εκεί θα κοιμηθεί. Η φραουλίτσα στην κοιλίτσα κάνει την παρουσία της αισθητή αλλά όχι πολλά πράγματα.Ησυχούλα είναι!Κατά τα άλλα τα ίδια. Πολλά νεύρα τις τελευταίες μέρες..Προσπαθώ να τα ελέγξω αλλά δεν είναι πάντα εφικτό..Μου την έχει δώσει που ο καιρός ξαναχάλασα αλλά είδα ότι θα φτιάξει σύντομα. Τουλάχιστον να έχουμε καλοκαιρία την Κυριακή του Πάσχα!

Βασούλα σε όλες τις δουλειές υπάρχει ένα σπασαρ..ίδι :evil::evil::evil: Sorry για τη λέξη αλλά είναι γεγονός..Μη μασάς....Ψυχραιμία θέλει και γερά νεύρα. Θα το συνηθίσεις το νέο πρόγραμμα!!!Περαστικά στο Δημητράκη σου...Κρίμα το αγοράκι σου που αρρώστησε. Εύχομαι σύντομα να αναρρώσει πλήρως! Εσύ καλύτερα είσαι με το δόντι;;

Τόνια μου να χαίρεστε τον Απολλωνάκο σας!! Στα λέω από τώρα σε περίπτωση που δεν καταφέρω ή δεν καταφέρεις να μπεις στο μάμυ..Πέρασε ένας χρόνος ε;;; Ξεπετάχτηκε και το μικράκι σου!

Σταμούλα μούτζα έχεις φάει;; Από το ένα στο άλλο;;;; Περαστικούλια σου!! Μέχρι Κυριακή σε θέλω θηρίο γιατί δε λέει να μη δοκιμάσεις κοψιδάκια...Τι κάνουν τα παιδάκια σου;; Το μωρό;;Ήσυχο είναι;; Κοιμάται πια τα βράδια;;

Αυτά κοριτσάκια μου! Πάω να την πέσω μπας και κοιμηθώ έστω κανένα πεντάωρο...

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε.

Πολύ τρέξιμο έχω τις τελευταίες μέρες και πολλές βόλτες παράλληλα και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω. :?

Θα φύγουμε Μ. Πέμπτη και προετοιμαζόμαστε. Θα πάμε στο χωριό μου όπου τα παιδιά θα παραμείνουν μια εβδομάδα παραπάνω η Μαρία και 2 ο Λεωνίδας.

Τι καλά θα ηρεμίσουμε κι εμείς λίγο, θα ξεκουραστούμε βρε παιδί μου. :D:D

Ανθή υπομονή….μια μέρα έμεινε μόνο, φαντάζομαι μετά θα επιστρέψεις στην δουλειά μετά του Θωμά, σωστά?

Βάσω υπομονή στην δουλειά….εγώ να δεις τι έχω αντέξει και ακόμα αντέχω. Δεν θα την κάνω την χάρη σε κανέναν. Παντού υπάρχουν μ@λ@κες λοιπόν… :evil:

Σταμούλα περαστικά βρε κορίτσι…..τι έγινε καλέ με σένα, μήπως σε ματιάσανε??? :shock:

Σε περίπτωση που δεν προλάβω να ξαναμπώ να ευχηθώ σε όλες καλό Πάσχα, με υγεία και αισιοδοξία !!!

Φιλάκια!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΑΝΘΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΝΙ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ!!!ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ..ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Κ ΛΕΕΙ ΜΙΚΡΟ ΧΑΖΟΛΕΞΟΥΛΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΙΡΗΝΕΥΤΗ ΤΟΥ ΟΗΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Μολις ηρθα στην δουλεια ζητησα αδεια για αυριο αλλα δυστυχως δεν μου εδωσαν :(

αλλα θα τους την κανω αλλιως αν δω οτι δεν εχουμε δουλεια θα φυγω πιο νωρις ;)

Τονια μου να χαιρεσαι το καμαρι σου να ειναι γερο και παντα χαμογελαστο :D

Καλα να περασετε με την πεθερα ;):?:?

Ανθη μου αντε τελευταια μερα σημερα θα ξεκουραστεις και θα ηρεμησεις τωρα ;)

Απολαυσε τις μινι διακοπες σου και κοιταξε να περασεις ομορφα :D

Η μπεμπουλα μας τι κανει :?: Ειναι ησυχο το πουλακι μου ε :?:

Αχ εγω ποτε θα ξαναγινω μανα :lol:

Σταμουλα μου περαστικα σου κοριτσαρα και ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα και αλλο

κακο να μην σας βρει...............Τα μικρα σου τι κανουν :?: Ο μπεμπης τι λεει ειναι ησυχος :?:

Δωσε φιλια

Ασπακι μου γλυκο καλα να περασετε καλο Πασχα να εχετε :D

Αντε τυχερουλα θα μεινεις και μονη μετα θα απολαυσεις και τον συζηγο ;):lol:

Ξεχασα καμια :?: Μπαααααααααα.........

Αντε σας αφηνω θα ξαναμπω αυριο να σας ευχυθω κιολας φιλουρες πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παλι εγωωωωωωωωωω :)

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Σας ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ να περασετε πολυ πολυ ομορφα να φατε πολυ να ξεκουραστειτε πιο

πολυ γιατι μετα και παλι τα κεφαλια μεσα μεχρι το καλοκαιρακι ;)

Φιλια πολλα κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε βρε κοριτσια οεο!!!!!!!!!με εχει παρει η μπαλα με διαφορες δουλειες, με ψαξιμο για σταυρους βαπτιστικα και φορεματα γιατι 25 ιουνιο βαφτιζω με τον αντρα μου την κορουλα της ξαδερφης μου.........το θεμα φραουλιτσα..........κατα τ αλλα καλα ειμαστε ετοιμαζομαστε για κοζανη που ειναι τα πεθερικα μου και τα τσαντακια τα σακ βουαγιαζ τα παιχνιδακια κτλ ακομα προσπαθω να τα μαζεψω αλλα δεν πειραζει πεταω την σκουφια μου για καθαρο αερα και εξοχη γενικοτερα.....κουλουρακια εκανα τσουρεκια ομως οχι εφτιαξε χτες η πεθερα μου οποτε μιας και θα ανεβουμε θα φαμε αυτα και αυγουλακια θα βαψω λιγα για το καλο γιατι μεχρι την τεταρτη που θα γυρισουμε θα χαλασουνε.φιλια σε ολες και καλο πασχα .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!τι κανετε;

φανουλαααα τι κανεις βρε ψυχη χρονια και ζαμανια :lol::lol::lol: ολα καλα;τα νινια σου;

εμεις καλα εφτιαξα τα κουλουρακια και τα τσουρεκια μου αλλα με τα τσουρεκια ζοριστικα :lol::lol::lol: την πρωτη δοση την πεταξα στα σκουπιδια :lol::lol::lol: αλλα τη δευτερη ειχε μεγαλη επιτυχια εμ το ειχα βαλει πεισμα :lol::lol::lol::lol:

καλο πασχα και καλη ανασταση κοριτσαρες με υγεια και χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε? :x:x Μπήκα να σας ευχηθώ Καλή Ανάσταση!

Να περάσετε όλες τέλεια με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!

ΑΝΘΗ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ??

ΑΣΠΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΜΑΤΙΑΣΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ??

ΒΑΣΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ΓΙΑ ΝΙΝΙ??ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ,Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ??

ΦΑΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ ,ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ!ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ???ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...