Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΙΑΣ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... :?:x

βΑΣΩ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΣΕΡΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΥΛΗΣΕΙ...ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΑ ΤΕΡΜΑ ΤΟΟ ΚΟΜΙΣΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΛΑΕΙ Κ ΚΑΘΕ 3ΛΕΠΤΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ Κ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΙΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΧΘΕΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΝΑ 2ΩΡΟ..ΑΥΤΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!!!!

Δυστυχώς η 25η Μαρτίου έπεσε Κυριακή αλλά τι να κάνουμε;;; Σήμερα έκανα εκκαθάριση στο δωμάτιο του Πάνου γιατί γινόταν ένας χαμός..Το τι πέταξα, δεν μπορείτε να φανταστείτε :shock::shock:Έφτιαξα παιχνίδια, ντουλάπες, κατέβασα τα μωρουδίστικα ρουχαλάκια του για να τα βάλω σε μια σιρά και να ξεχωρίσω τα ουδέτερα από τα αγορίστικα και άλλα πολλά..Μου έφυγε ο πάτος αλλά τώρα όλα είναι τέλεια! Επίσης, αγόρασα και όλη την προίκα για το καινούριο κρεβάτι του Πάνου και καθόμουν και έπλενα (παλώματα, κουβέρτες, σεντόνια κλπ κλπ κλπ).

Βικουλίνι αυτή την πίτα με τη σφολιάτα και τα λαχανικά πώς τη φτιάχνεις;;Μου άνοιξες την όρεξη! Μπορείς να γράψεις τη συνταγούλα;;;

Βασούλα μια χαρά τα κατάφερες με τον ύπνο του Δημητράκη! Δε σε ταλαιπώρησε καθόλου το αγοράκι σου! Τέρμα και τα ΣΚ στη δουλειά ε;;;; Τέλεια!

Τόνια μου κι εσύ τα κατάφερες περίφημα με τον ύπνο των μωρών σου!!! Μπράβο σου! Αυτό το εργαστήρι μουσικής και θεάτρου πολύ το ζήλεψα!!! Μακάρι να είχαμε κάτι τέτοιο κοντά μας! Θα το ψάξω γιατί σπάω το κεφάλι μου σε ποια δραστηριότητα να γράψω τον Πάνο..

Αυτά κοριτσάρες μου! Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!:

Καλα ε ξεπατωθηκα το σ/κ εκανα γενικη στο σπιτι και για να τα προλαβω ολα καθομουν

μεχρι τα ξημερωματα.............αλλα το αποτελεσμα μες δικαιωσε ;)

Παρελαση δεν πηγαμε ο μικρος ανεβασε λιγακι πυρετο οποτε καθισαμε μεσα ουτε σημερα τον πηγα

στον παιδικο αν και ηταν καλυτερα να δω πως θα συνεχισει.......

Βικουλινακι μην μιλας για πιτες και μου ανοιγεις την ορεξη.........κανω διαιτα και μου τρεχουν

τα σαλια :lol::lol:

Ερη πως τα περασατε στην Ελληνικη πολη :?:

Ασπακι που εισαι :?::?::?::?::?:

Τονια βλεπω μια χαρα τα καταφερες με τον υπνο τι ωραια.........και εμεις καλα παμε

αν και βγαζω απο εξω την χθεσινη νυχτα γιατι κοιμηθηκα μαζι του λογο του πυρετου....

Τι ωραια που τον εγραψες στο εργαστηρι..εμεις δυστυχως δεν εχουμε τετοια στο χωριο μας

αλλα του χρονου λεω να τον γραψω στο συλλογο μας στο χχορευτικο ;)

Ανθη μου ετοιμαζεσαι βλεπω για τον ερχομο της κορης ε :?:

Αχ παρολη την κουραση νομιζω πως ειναι το πιο ωραιο πραγμα :D

Το πηρες το κρεβατι του Πανου :?:

Για το δωματιο που λες πως πεταξες πραγματα εγω να δεις το τι εβγαλα απο κει μεσα :shock::shock:

Σημερα φτου φτου εχουμε λιγακι δουλιτσα αντε τουλαχιστον θα περασει η ωρα μου ;)

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα λάμπει το σπιτάκι σου ε;;; Άξια νοικοκυρά!!! Πώς είναι ο Δημητράκης σου;;; Έπεσε ο πυρετός;;Το κρεβατάκι του Πανούλη το αγοράσαμε όπως και όλη την προίκα! Δεν μας το έχουν φέρει ακόμα αλλά ήταν το κίνητρο για να φτιάξω το δωμάτιο. Γινόταν χαμός εκεί μέσα :?:?:? Την άλλη Παρασκευή θα το έχουμε λογικά!

Δεν υπάρχει κίνηση κορίτσια..Πού είστε όλες καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!!!

Με χάσατε λίγες μέρες διότι είχα πρόβλημα με το laptop. Μόλις το άνοιγα έβγαινε μια σελίδα από την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και καλά, για παράνομη χρήση/προβολή site. Τελικά ενημερώθηκα ότι ήταν ιός και είδα κι έπαθα να τον ξεφορτωθώ.

Σαβ/κο περάσαμε καλά, αν και το περίμενα καλύτερο από τα σχέδια που είχαμε κάνει. Τέλος πάντως όμως…περάσαμε καλά κι αυτό έχει σημασία.

Και τώρα στα καθημερινά γνωστά προβλήματα της δουλειάς…..

Είμαι λίγο στεναχωρημένη διότι εχθές απολύσανε έναν συνάδελφο και μάλιστα με καυγά. Γενικότερα χθες το αφεντικό είχε τόσα νεύρα που τα έβαλε με όλους ακόμα και με μένα. Κοινώς γίναμε όλοι μπίλιες.

Η αρχή του τέλους που λένε….

Αυτό που μας ενοχλεί όλους πολύ είναι που βρίζει άσχημα ο άλλος ο μαλάκας. Λες και μιλάει και εγώ δεν ξέρω που….

Αχ θεέ μου πόσα άλλα θα αντέξω εκεί μέσα???? :cry::cry::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Κλασικα ειμαι στην δουλεια και κολοβαραω.....

Ηθελα να παρω Πεμπτη-Παρασκευη αδεια την ανευ αποδοχων που μας δινουν αλλα

τελικα δεν γινεται και ξενερωσα τρελα :twisted:

Μπορει να την παρω απο βδομαδα.... ;)

Ανθη μου τι κανεις :?:

Το μπεμπε τι λεει κουνιεται το νιωθεις :?:

Ποτε σου εδωσε ΠΗΤ :?: Λογικα θα ξερεις και απο μονη σου ποτε αφου εκανες και τα τεστ ε :?:

Ο Μητσαρας ειναι πολυ καλυτερα λιγο βηχα εχει,ο πυρετος επεσε τελειως....θα φανει πως θα παει...

Ασπακι το αφεντικο σου θα πρεπει να ειναι μεγαλος Μ#Λ#ΚΑΣ :twisted::twisted::twisted:

Αχ τι να πεις μηπως μπορουμε να μιλησουμε.........

Κατα τα αλλα πως εισαι :?:

Οι υπολοιπες παλι εξαφανιστηκατε..........

Εχθες ανεβηκα στην ζυγαρια -4.600 ειμαι παρα πολυ χαρουμενη και ετσι παιρνω κουραγιο

και συνεχιζω :D

Ο Δημητρης κοριτσια εχει γινει το καλυτερο παιδι τελικα εγω εφταιγα για ολα αλλαξα συμπεριφορα

και ηρεμησε και το παιδι...καλα με τις ασχημες λεξεις δεν το εκοψε τελειως αλλα μολις παει να πει

του κανω παρατηρηση με ηρεμο τονο και αμεσως σταματαει γενικως εχουμε βρει την υγεια μας ;)

Αυταααααααααααααααααααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς να ‘μαι μωρέ Βασούλα….χάλια, ότι γίνεται εδώ μέσα με επηρεάζει κι εμένα πολύ.

Μιλάμε το αφεντικό μου είναι άκαρδος, φιλοχρήματος κλπ…οπότε τι να λέμε????

Κρατιέμαι τόσα χρόνια….φοβάμαι μην σκάσω στο τέλος.

Κορίτσι μπράβο για τα κιλάκια!!!!!!!!!!!!! Συνέχισεεεεεε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ...ΤΕΡΜΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ...ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΓΑΜΕ Κ ΟΧΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ..ΠΡΙΝ 1,5ΜΗΝΑ ΑΝΟΙΞΕ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ασπακι κουραγιο με τη δουλεια ετσι ηταν και μενα το αφεντικο μου ολο εβριζε στριφνος αμιλιτος ουτε καλημερα δεν μου ελεγε ο μπιπ...οταν εφυγα δεν το μετανιωσα ποτε...

ανθη μια χαρα τακτοποιηθηκες τελεια!

βασουλα γερα με τσαμπουκα να χασεις και αλλα κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τονια μου ειναι οτι καλυτερο να σε στιριζει ο αντρας σου και να νιωθεις γεματη....δεν θες τιποτα αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου τη συνταγη τη βρηκα απο τη σελιδα της Ερης! http://eri-captaincook.blogspot.com

η συγκεκριμενη συνταγη : θα πας στην αρχειοθηκη ιστολογιου (αριστερα) και θα την βρεις στις συνταγες του ιουλιου 2011 :Ταρτα με μελιτζανες ντοματες πιπεριες και καπαρη!!!! ειναι ολα τα λεφτα!!!!!

να μπεις εχει καταπληκτικες συνταγες η ερη εγω εχω φτιαξει αρκετες απο αυτες και ειναι τελειες!!

ερη :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε Έρη, γεια στα χέρια σου. Περιττό να σου πω το πόσο λαχταριστή φαίνεται!

Μάλιστα αντί να πατήσω προβολή σε όλο το άρθρο κατά λάθος πάτησα μεγέθυνση στην φώτο και μου έτρεξαν λίγο τα σάλια….είναι και μεσημέρι, κάνω και διατροφή….τέσπα.

Τι κάνετε φιλενάδες μου, είστε όλες καλά????

Σήμερα ήταν μια καλή μέρα σχετικά. Ο άλλος λείπει ταξίδι και η άλλη ευτυχώς με καλή διάθεση. Τώρα έμεινα μόνη….πόσο μου αρέσει η μοναξιά στο γραφείο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μπηκα να δωσω παρον στα γρηγορα

μιλαμε επιτελους εχουμε πολυ δουλεια τρεχουμε και δεν φτανουμε

Θα μπω αυριο που θα ειμαι πιο χαλαρη πιστευω

Ανθη που εισαι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά;;; Εγώ καλά είμαι αν και κουράζομαι..Περιμένω πως και πως το Πάσχα και ακόμα περισσότερο το καλοκαιράκι!

Βασούλα συγχαρητήρια για τα κιλάκια που έχασες! Άμα έχει θέληση κανείς όλα τα πετυχαίνει! Πόσα θες να χάσεις ακόμα;;; Το μπεμπάκι το ένιωσα αν και ακόμα δεν κάνει ιδιαίτερα αισθητή την παρουσία του! Τελευταία ημερομηνία μου έχει δώσει ο γιατρός 26 Αυγούστου αν και ελπίζω αυτή τη φορά να μη φάω όλο τον έννατο μήνα...Όποτε θέλει βέβαια θα βγει..Δε θα με ρωτήσει κιόλας :lol::lol::lol::lol: ...Είδες που ο Δημητράκης ήθελε απλά τον κατάλληλο χειρισμό;;; Όλα καλά θα πάνε και σε λίγο καιρό θα ξεχάσει και τις βρισιές! Πολύ χαίρομαι που στη δουλίτσα σου πάνε καλά τα πράγματα! Πάντα τέτοια!

Τόνια πώς είσαι;; Εντάξει ο Απόλλωνας με την ίωση;;;

Βικάκι η συνταγή φαίνεται φανταστική! Μέχρι την Παρασκευή σίγουρα θα τη φτιάξω! Εντωμεταξύ μου άνοιξε η όρεξη βλέποντας τα καλούδια της Έρης...Θεϊκά τα πιάτα της!

Άσπα μου ευτυχώς που έχετε και ήρεμες μέρες στη δουλειά γιατί αλλιώς δε βγαίνει...Κρίμα πάντως με τον άθρωπο που απολύθηκε...Έκανε κάτι ή τον απέλυσαν λόγω κρίσης;;;;;

Αυτά και για σήμερα! Στέλνω σε όλες πολλά πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!!!Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΕΙΧΕ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΥΠΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ...ΜΕ 2ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΕΙΜΑΙ ΣΚΕΤΗ ΠΙΚΡΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γεια σας :!:

Ειμαι πολυ χαλια σημερα σκοτωθηκε ενα 18παιδι απο το διπλανο χωριο μας τον πατησε

ενας ταριφας και τον εκανε να μην πω τι :(:(:(:(:(:(

Πραγματικα κατι τετοια γινονται και βριζω τον εαυτο μου που καθε μερα ολο κατι θα βρω για να γκριανιαξω τελικα να πανε να γαμ#θουν# ολα πραγματικα την υγεια μας να εχουμε και τιποτα

αλλο..................

Συγνωμη αν σας στεναχωρησα αλλα ειναι το δευτερο περιστατικο που γινεται μεσα σε αυτη τη

βδομαδα εδω στα χωρια μας και ειναι πολυ τραγικο.........

Εγω εδω στην δουλεια εχουμε αρκετη τωρα χαλαρωσα γι αυτο και δεν μπαινω πρωι δεν

προλαβαινω....

Δεν σχολιαζω συγνωμη αλλα απο διαθεση χαλια

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μα καμια δεν μπηκε :?:

Σημερα στην δουλεια ειμαστε χαλαρα απο οτι φαινεται μεχρι τωρα....για να δουμε.....

Τονια περαστικα στον μικρο....... :)

Οι υπολοιπες που ειστε :?::?::?::?:

Δευτερα λεω να παρω αδεια μια μερα ετσι για να το κανω 3ημερο οποτε

σας ευχομαι καλα να περασετε

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βάσω….η αλήθεια είναι ότι με σόκαρε η χθεσινή σου είδηση και παρόλο που μπήκα δεν είχα διάθεση να γράψω.

Πολύ κρίμα για το παλικάρι, δυστυχώς στις επαρχίες συμβαίνουν συχνά τέτοια γεγονότα, το ίδιο και στο χωριό μου, όπου τα παιδιά παίρνουν σε μικρή ηλικία το αυτοκίνητο του πατέρα τους και συχνά χάνουν τον έλεγχο. Κρίμα και πάλι κρίμα….

Κατά τα άλλα εδώ στα ίδια ευτυχώς που είναι Παρασκευούλα, βέβαια σήμερα ξύπνησα κακοδιάθετη….δεν ξέρω γιατί αλλά νιώθω κάπως.

Καλό τριήμερο να έχεις κοριτσάκι…μάλλον δεν σε πρόλαβα τώρα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΕΧΘΕς ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΝΥΧΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ!!!ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΚΑΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε φιλεναδες;

εγω ακεφη ειμαι και πολυ πιεσμενη νιωθω... :(:(

βασουλα κριμα για το παλικαρι...αστα ειναι πικρα εδω μεσα σε 5 μερες προχτες σκοτοθηκαν 2 παληκαρια..και εγω εχω συγκλονιστει καθε χρονο τουλαχιστον μια απολια....και απο ιατρικη περιθαλψη μηδεν κανουν 200 ωρες να στειλουν ασθενοφορο και ελικοπτερο ...αστο καλο συνχιστικα παλι...τι να πεις...

ασπακι τι κανεις πως πας;κανεις διατροφη καιεσυ;

ανθηηηη την εφτιαξες τη συνταγη;

τονια τι επαθαν τα μικρα και δεν κοιμουντε ειναι αρρωστα;περαστικα!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;; Εμείς σήμερα ήμασταν μέσα στη βόλτα!!! Πήγαμε λούνα παρκ και μετά Goody's με τα κουμπαράκια μας που έχουν 2 παιδάκια. Περάσαμε πολύ όμορφα! Τα μικρά ξεσάλωσαν και εμείς τα είπαμε! Κατά τα άλλα 2 μέρες τώρα κοιμάμαι με βαρύ στομάχι γιατί τρώω σαν γουρούνι..

Βασούλα εσύ μας είπες αυτό το περιστατικό με το 18χρονο παλικάρι, η πεθερά μου μού είπε για ένα εννιάχρονο παιδάκι που μετά από 4 χρόνια μάχης με τον καρκίνο βρίσκεται στα τελευταία του :(:(:( Δεν την παλέυω με όσα ακούω..Κοιτάω το παιδί μου και τρέμω και παρακαλώ την Παναγία να το έχει καλά..Μόνο αυτό με νοιάζει..Να είναι καλά....

Καλά ξηγήθηκες με την αδειούλα της Παρασκευής ;););)

Βικάκι σήμερα την έφτιαξα την πίτα με τη διαφορά ότι έβαλα φύλλο και από πάνω! Βγήκε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!! Αυτή ευθύνεται για το ότι έφαγα σαν μοσχάρι σήμερα :lol::lol::lol: Α επίσης δεν έβαλα μαϊντανό και βασιλικό γιατί δεν μου αρέσουν...Μόνο ριγανίτσα.

Ασπάκι, Τόνια, Έρη και σε όλες τις υπόλοιπες που χάθηκαν ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ανθη πολυ γελασα με το φαι που εριξες!α την εχω κανει και εγω σκεπαστη και επισης ουτε εγω εβαλα καπαρη και μαιντανο!και εγω οταν ηταν ειδικα ζεστη την ξεπατωνα!το καλοκαιρι παλι!!!!

οσο για το αγχος με αυτα που ακουμε και εγω μια απο τα ιδια αγχονομε τοσο πολυ για τα παιδακια μου ουτε που θελω να σκεφτομε κατι κακο παναγιτσα μου να ειναι γερα...

που ειστε οι αλλες καλε;;;;;;;;;;;

χτες πηγαμε για ενα καφε μα τι καφες ηταν αυτος...ο ιακωβος δεν σταματαει πουθενα ζωη ναχει....δεν μπορουμε να κατσουμε σε ενα μερος αφου νευριαζω και λεω δεν θα ξαναβγω απο το σπιτι :lol::lol::lol:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ!!!ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΡΕΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΩ ΜΙΑΣ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΑΝΘΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια! Σήμερα πέρασα μια ήρεμη Παρασκευή με πολύ ύπνο και ακόμα περισσότερη τεμπελιά! Δεν διόρθωσα ΤΙΠΟΤΑ, δε σιδέρωσα ΤΙΠΟΤΑ..Τώρα έχω νεύρα που έμειναν όλα πίσω αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα! Πήγαμε τον μικρό και σε παιδότοπο και ξέσκασε και αυτός λίγο!

Βικάκι μου θύμισες τα δικά μου με τον Πάνο. Μέχρι και πέρυσι το καλοκαίρι ήταν αδιανόητο να κάτσω σε καρέκλα όταν έβγαινα έξω..Έφευγε..Εξαφανιζόταν..Έτρεχεεεεεεε :?:?:? Γυρνούσα σπίτι και τα νεύρα μου ήταν κουρελιασμένα..Έβλεπα άλλα παιδάκια που δεν απομακρύνονταν από το οπτικό πεδίο των γονιών τους και εσκαγα :evil::evil::evil: Ως δια μαγείας όλα άλλαξαν! Ο Πάνος δεν εξαφανίζεται πλέον!!! Μπορούμε να πιούμε καφέ και να φάμε σε μια ταβέρνα!!!Για να δούμε η φραουλίτσα πώς θα είναι...

Τόνια μου η μπέμπα είναι καλά αν και δε δίνει συχνά σημεία ζωής και με ανησυχεί! Προς το παρόν είναι πολύ ησυχούλα μέσα στην κοιλίτσα..Τα ίδια άγχη πέρασα και με τον Πάνο..Δεν κλωτσούσε με τίποτα :?:? Ακούω άλλες που λένε πως δεν μπορούν να κοιμηθούν από τα κλωτσίδια και μου φαίνεται πολύ περίεργο :?:?:?

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...