Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΤΡΕΧΩΩΩΩ...ΕΧΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΟΣΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΑΠΛΑ ΠΑΕΙ ΤΙΜΩΡΙΑ...ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΙΚΙΝΗΤΙΚΟΣ...Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ...ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσαρες :!::!::!:

Μα τι τελεια μερα ειναι αυτη ηλιος ζεστη δεν φυσαει ολα υπεροχα αλλα θα ηταν ακομη

καλυτερα αν δεν δουλευα κιολας ;)

Αυριο ευτυχως δεν δουλευω και αν ο καιρος ειναι τοσο καλος οσο και σημερα θα παρω τον μικρο

και θα παμε κεντρο βολτουλα και λιγα ψωνια................

Ανθη μου σου ευχομαι στο παρτι να περασετε τελεια θα περιμενουμε νεα σου :)

Οσο για το μωρακι οπως λες και εσυ σημασια εχει να ειναι γερο και ολα τα αλλα ειναι

δευτερα..............

Φιλουρες πολλες....

Τονια και εσυ εκανες το ιδιο λαθος και τον βαζεις να κοιμαται μαζι σας :?:

Πω πω τελικα δεν ειμαι η μονη....

Εμενα εχθες κοιμηθηκε παρα πολυ καλα γκρινιαξε λιγακι στις 3 σηκωθηκα τον χαιδεψα και τελος αυτο

ηταν πιστευω πως θα μαθει πολυ γρηγορα να κοιμαται μονος του μακαρι δηλαδη για να απολαμβανω

και εγω ελευθερα τον αντρουλη μου χωρις να ειναι στην μεση το τρελο μου ;)

Ασπακι σε εφαγε η δουλεια :!::!::!::!:

Φτανει καλε τι θα τα κανεις τοσα λευτα :lol::lol::lol:

Ερη που εισαι :?::?::?::?::?:

Βικουλινακι γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D

Φιλια και στις υπολοιπες που δεν αναφερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εμενα βασω κοιμαται στο κρεβατι του το μεσημερι οποε πιστευω οτι ο βραδινος υπνος θα ερθει πιο ομαλα...ελπιζω..απο βδομαδα αρχιζει η εκπαιδευση!!!

οι υπολοιπες τι κανετε??εμεις καλα ειμαστε!!!ο απολλων παλι κρυωσε οποτε τι σημαινει αυτο??ξενυχτιιιιι :roll::D:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Είμαι χάλια! Έχω ίωση με βήχα και μπούκωμα, η φωνή μου έχει κλείσει και μέσα σε όλα αυτά έπαθα και επιπεφυκίτιδα..Επίσης στη δουλειά μας έκαναν μείωση μισθού τη στιγμή που το φροντιστήριο πηγαίνει καλύτερα από ποτέ. Τα έχω πάρει στο κρανίο και σήμερα έκανα μια διόρθωση..χειρότερη από ποτέ..Αν θέλει το αφεντικό να αδιαφορούμε για τη δουλειά μας τότε καλά κάνει..Τα δίδακτρα δεν τα μείωσε όμως..Έχω γαμ..σει όλες μου τις μέρες για τη δουλειά και τη διόρθωση, έφτασα σε σημείο να υπολογίσω την εγκυμοσύνη ώστε να γεννήσω καλοκαίρι και να μη δημιουργήσω πρόβλημα, θα γυρίσω πριν σαραντίσω και το ευχαριστώ ποιο είναι;;; Η ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ;;;; Έτσι είναι όμως με τόση ανεργία που υπάρχει. Θα μας εκμεταλλεύονται, θα μας πίνουν το αίμα και εμείς θα λέμε και ευχαριστώ...Τέλος πάντων..

Στο παρτάκι μας περάσαμε πολύ όμορφα αν και κομματιάστηκα με τις ετοιμασίες παρόλο που είχα και βοήθεια..Τα έφτυσα :?:?:?:?:? ......Ο Πανούλης πέρασε πολύ όμορφα και οι καλεσμένοι έμειναν ευχαριστημένοι! Μετά όλο το σπίτι το μάζεψε η μαμάκα μου. Λες και δεν έκανα γιορτή ήταν..Μόνο σκούπισμα και σφουγγάρισμα μου έμεινα που το έκανα την επόμενη μέρα!

Τόνια περαστικά στον Απόλλωνα..Καλά ξενύχτια :?:?:? Στο φροντίστήριο πότε ξεκινάς;;;;

Βασούλα τι κάνετε;; Πώς τα πας με τον Δημητράκη σου;; Είναι πιο ήρεμος;;Βγήκατε βολτούλα;;;

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου και καλή εβδομάδα.

Με χάσατε λίγο εεε???

Ανθή μου πρώτα από όλα να σου ευχηθώ για τον γιόκα σου, να τον χαίρεσαι, να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς και να έχει υγεία και αγάπη από τους υπέροχους γονείς του!!!

Ωραίο το πάρτι αλλά κούραση εεε??? Χαλάλι όμως, όταν πρόκειται για τα παιδιά δεν με νοιάζει τίποτα! Ο μικρός το καταευχαριστήθηκε????

Τώρα για τις δουλειές που λες, δυστυχώς τα έχουμε ξαναπεί, μας κάνουν ότι θέλουν. Εμάς πάλι ακόμα δεν μας πλήρωσαν το δεκαπενθήμερο (αν και γενικότερα δεν μας καθυστερεί, παρόλο που κάποιες φορές μας ξεχνάει και μας αργεί), και θεωρώ γιατί θα γίνουν περικοπές. Άλλωστε της έστειλε το λογιστικό γραφείο την μισθοδοτική μας κατάσταση και φαίνεται η μείωση που γίνεται στον καθένα.

Εμένα περίπου θα είναι 53,00€, με χαλάει αλλά τι μπορώ να κάνω??? Θα μου πεις σε άλλους κόβει 200€ & 400 €, αλλά σιγά τον υψηλό μισθό που παίρνω, για μένα θα είναι μεγάλη η απώλεια των 50€.

Βασούλα τι κάνεις κοπέλα μου??? Πως πάτε με το θέμα ύπνου του μικρού, έμαθε στο κρεβατάκι του. Εγώ παίρνω τα παιδιά στο κρεβάτι μου μόνο όταν είναι άρρωστα, αλλά και πάλι δεν βολεύομαι και δεν κοιμάμαι καλά, άσε που το μικρός ειδικά όλη την ώρα στριφογυρνάει, κλωτσάει και πάει λέγοντας. Κοίτα να είναι σταθερή και να μην λυγίζεις και στο τέλος θα τα καταφέρεις, θα μάθει να κοιμάται στο κρεβατάκι του…..μάλλον το άργησες λίγο.

Το Σαβ/κο που λέτε κορίτσια περάσαμε πολύ όμορφα, είχα και ωραίο καιρό και όλο τριγυρνάγαμε.

Βέβαια την Παρασκευή είχα κανονίσει να βγω με μια φίλη, όχι πολύ αργά, ένα ποτάκι χαλαρά, αλλά τελικά κατέληξα να κάνω φασίνα….

Ενώ το είχαμε κανονίσει, η φίλη μου δεν υπολόγισε καλά και φυσικά ο άντρας της δεν την «άφησε», μα είναι δυνατόν????

Υποτίθεται θα πηγαίναμε θέατρο και μετά για ένα ποτάκι, το πολύ δηλαδή 12:00 θα ήμασταν σπίτι, αλλά ο άντρας της, της έκανε σκηνή. Για να πω την αλήθεια ένιωσα λίγο άσχημα όταν μου τα είπε γιατί φάνηκα εγώ σαν να την ξεμυαλίζω, χωρίς να το καταλάβω.

Μου έκανε τόση εντύπωση που το συζήτησα εχθές με τον άντρα μου και χαίρομαι που έχει την ίδια άποψη με εμένα.

Βασικά κι εγώ δεν βγαίνω βράδυ χωρίς τον άντρα μου, όχι επειδή δεν με αφήνει, απλά κανονίζουμε πάντα ζευγάρια ή οικογένειες οπότε πάμε πάντα μαζί.

Όμως την προηγούμενη Παρασκευούλα βγήκα με μια φίλη (θέατρο) και γυρίσαμε 11:30. Πρώτη φορά ύστερα από πάααααρα πολύ καιρό. Τώρα που τα παιδιά μεγαλώσανε και αυτοεξυπηρετούνται , δεν με έχουν τόση ανάγκη.

Ο δε άντρας μου γουστάρει το γήπεδο, αυτή είναι η έξοδός του. Κάθε βδομάδα πηγαίνει πρώτα στο γήπεδο και μετά πάνε για φαγητό και ποτό. Δεν με πειράζει, ίσα ίσα χαίρομαι που κάνει κάτι που την ευχαριστεί απόλυτα.

Εγώ έχω το θέατρο, εκείνος το γήπεδο…

Δεν ξέρω τι να πω, μου έκανε τόση εντύπωση…..άραγε μήπως σκέφτομαι λάθος???

Εσείς αντιμετωπίζεται τέτοιο θέμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΑΠΟΛΑΜΜΒΑΝΩ ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΟΙ 3ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!!!

ΑΝΘΗ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΗΔΗ...ΔΕΝ ΕΙΝΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ..ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΤΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ...ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες...........

Μα τι ομιχλη ειναι αυτη πρωινιατικα μου βγηκαν τα ματια 5λεπτα ο δρομος για να ερθω

στην δουλεια και εκανα μιση ωρα,δεν εβλεπα μπροστα μου........

Αλλα τωρα χαλαρα απολαμβανω καφεδακι..........

Περασα ενα 3ημερο αρκετα καλο ημουν συνεχεια εξω με τον μικρο ειχε πολυ ωραιες μερες

λιακαδα και ετσι αλωνιζαμε ολη μερα........το ευχαριστηθηκαμε και οι δυο...

Ανθη μου περαστικα σου ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα........

Αυτα ειναι με τα παρτυ στο τελος μενουν τα χειροτερα δηλ. η φασινα....

Οσο για τις μειωσεις ειπαμε θα μας γ@μ@νε και εμεις θα λεμε ευχαριστω θελουμε και αλλο

αχ τι να πω απο το κακο στο χειροτερο παμε και δεν βλεπω φως στο τουνελ που μπηκαμε τα πραγματα

ειναι μαυρα...

Τονια τι κανεις ? Ξεκινησες εκπαιδευση?

Εμεις μπορω να πω τα παμε καλουτσικα ξυπναει μονο 1φορα μεσα στην νυχτα πιστευω οτι σε κανα

δυο βδομαδουλες θα στρωσει...

Ασπακι που εισαι ρε ψυχη?

Στο θεμα που ρωτας θα συμφωνησω μαζι σου...

Τι θα πει δεν την αφησε ο αντρας της? οπως ειπες και εσυ φανηκε λες και την ξεμυαλιζεις.....χαζομαρες

δεν το κανετε καθε μερα μια στις τοσες....

Αααααααα εγω δεν εχω τετοια θεματα με τον αντρα μου σε λογικα παντα πλαισια....

Τι να πω.........

Δεν την γλυτωσες και εσυ την μειωση ε?

Μ@λ#κες μας εχουν του κλωτσου και μπατσου........

Ηθελα να πω και κατι αλλο......................το ξεχασα ομως

Αν το θυμηθω ξαναμπαινω

φιλιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετεεεεεεεε;;;;;;;;

χαθηκα γιατι μπηκε ιος στον υπολογιστη και τα σαρωσε ολα!ολα οκ τωρα!

ασπακι μου αυτο που γραφεις για την εξοδο το εχω αντιμετοπισει και εγω ...ναι μεν λεει ο αντρας μου πηγενε οπου θες αλλα αν του το ζητησω να παω για ενα ποτο ως της 12 οπως λες ειναι χλωμο να παω :?:lol::lol::lol:

τεσπα αυτα ειναι γνωμες εγω παλι τον αφηνω αλλα οταν το κανει συνεχως μου τι δινει! :lol::lol:

βασουλα καλα;

ανθη πακετο με τη δουλεια ε;εμ βεβαια ετσι οπως ειναι τα πραγματα μας βαζουν τα 2 ποδια σε ενα παπουτσι!

τονια πως ειναι ο μικρος;

σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες μου;; Εμένα ο βήχας καλά κρατεί και φοβάμαι για το νινί εντός κοιλιάς..Αυτό το παιδάκι μια τα νεύρα μου και οι φωνές μου, μια η κούραση που τραβάω, μια οι ιώσεις και ο βήχας..κουρασμένο θα γεννηθεί :lol::lol::lol::lol::lol:

Άσπα μείωση κι εσύ;;; Ομοιοπαθούσα! Τι να κάνουμε;;; Εδώ που φτάσαμε αυτά θα γίνονται...

Ο άντρας μου με αφήνει να πηγαίνω όπου θέλω με τις φίλες μου και να γυρίσω όποτε θέλω.Πριν λίγους μήνες (έγκυος ήμουν μάλιστα) πήγα με τις 2 κολλητές μου για ποτάκι στο Κολωνάκι και επέστρεψα στις 2 :shock::shock: Δεν την μπορώ την καταπίεση...Άλλωστε είναι κάτι που δεν κάνω και συχνά..Μια στις τόσες...Με εμπιστεύεται και καλά κάνει δηλαδή ;););)

Βασούλα όταν ο καιρός είναι καλός περνάμε καλά!!!!Ο Δημητράκης μια χαρά με τον ύπνο! Ο Πάνος σχεδόν κάθε βράδυ σηκώνεται από το κρεβάτι του και έρχεται σε εμάς. Κάπου μεταξύ 4 και 5 τα ξημερώματα..Άλλες φορές τον παίρνω χαμπάρι και άλλες όχι. Ακόμα και αν τον πάρω όμως δεν ταράζομαι..Του χαϊδεύω το κεφαλάκι και συνεχίζω τον ύπνο μου :lol::lol::lol::lol: ...Τώρα του παρήγγειλα μεγάλο κρεβάτι για να μην του έρθει απότομη η αλλαγή με το μωρό τελευταία στιγμή. Είναι ενθουσιασμένος και περιμένει το φορτηγό να του το φέρει :lol::lol::lol::lol: Για να δούμε..Πάλι θα έρχεται σε εμάς;; Πιστέυω πως ναι :lol::lol::lol:

Βικούλα ίσως ο άντρας σου να κολλάει επειδή είστε μικρή κοινωνία (Πάρο δεν μένεις;;;) και μπορεί κάποιος να σχολιάσει..Εκείνος πώς δικαιολογεί την άρνησή του να βγεις με μια φίλη;;;;

Όσο για τη δουλειά..ΠΑΚΕΤΟ πράγματι..Να δίνεις τα πάντα και να παίρνεις...Άντε μην πω τι :lol::lol::lol:

Τόνια πώς είναι ο Απόλλωνας;;; Από τον Αλέξανδρο κολλάει;;;;;;;

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Κεφατη προς το παρων εχθες πηγαμε και παλι καζινο εγω βγηκα κερδισμενη αλλα

ο συζηγος μαλλον θα θελει να την ξεχασει την μερα ;)

Βικουλινακι ενταξει με τον ιο :?:

Τι κανουν τα μικρα σου :?:

Αντε κανονισε τωρα που εκανες τον υπολογιστη να μπαινεις ;)

Ανθη μου με εκανες και γελασα πρωινιατικα που ειπες οτι το μωρο θα βγει κουρασμενο :lol::lol::lol:

Ακομη χαλια εισαι :?:

Οσο για τον Πανουλη σιγα να μην κοιμαται σερι στο μεγαλο του κρεβατι και εγω τον Μητσαρα τον

εχω κρεβατι μεγαλο αλλα..................

Το μπεμπακι μας τι κανει :?:

Πηγες καθολου γιατρο :?:

Το κλεισαμε 100% ειναι κοριτσαρος :?:

Φιλια πολλα.....

Τονακι γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τρεχεις :?:

Ασπακι ενταξει για σενα ξερω τι κανεις...............

Δουλευεις σαν τρελη και τρεχεις και δεν φτανεις για να μπορουμε να σε ζηταμε δανεικα :lol::lol:

Σας φιλω ολες τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ....ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ..ΠΗΓΑΜΕ ΤΑ 3ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ!!!Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??ΑΧ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι Βασούλα, λεφτά με το τσουβάλι βγάζω τρομάρα μου…..

Που λέτε κορίτσια πήραμε αυτοκίνητο, δεν ξέρω αν σας είχα αναφέρει ότι ψάχναμε, εεεε λοιπόν το βρήκαμε!!! Μεταχειρισμένο σε πάρα πολύ κατάσταση και λογική τιμή.

Πάει κι αυτό, τώρα τίποτα άλλο δεν μας λείπει, καλά αν ‘μαστε με ότι έχουμε!

Ρε Βάσω, για ελαττώστε τις επισκέψεις σας στο καζίνο, προσοχή μην σας γίνει συνήθεια και εθιστείτε στο τέλος, ξέρεις δεν θέλει και πολύ.

Ανθή πως πάς??? Μην σκας κούκλα μου για τον μισθό, μου κακοφαίνεται κι εμένα δεν λέω, αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να μιζεριάσω όπως αυτοί. Έχω στα υπόψη μου και μια άλλη ημιαπασχόληση που ευελπιστώ να μου κάτσει.

Βικουλίνι, ο άντρας σου είναι καλός στα λόγια εεεε???? Όλοι ίδιοι είναι…..χαχαχαχαχα

Τι καλά που μπαίνεις συχνά…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε? :x:x

Είχα μέρες να μπω αλλά δεν προλάβαινα, έχει φοβερές μέρες και προσπαθούμε να τις εκμεταλλευτούμε γιατι απο το Σαββατοκύριακο λένε θα πέσει η θερμοκρασία..

Υποθέτω ότι αυτές οι δυο καλοκαιρινές εβδομάδες ηταν οι Αλκυονίδες μέρες τους..

Βικουλίνι μου μην συγχύζεσαι βρε μπαινάκης - βγαινάκης που λένε!! καλά και ο δικός σου σου κάνει τον δύσκολο για να βγεις για ενα ποτο?? Το καταλαβαινω για το μικρή κοινωνία αλλά δεν ειπαμε να το δέσουμε σχοινι κορδονι.. Τι θα γίνει δηλαδή αν βγεις μια μέρα έξω? :x:x:x:D Το τραπέζι ας έρθω και θα σου το κάνω ευχαρίστως φιλενάδα!! Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγι αγια το blog. :x:x

Ανθη μου Χρονια πολλά στον Πανουλη!!! :D:ymparty::ymparty: Να τον χαίρεσαι τον κουκλο σου, είμαι σιγουρη ότι ολα θα ήταν τέλεια στο πάρτι! ελπίζω να ξεκουράστηκες αρκετά μετά αν και είδα ότι αρρώστησες κιόλας?? Περαστικά κοριτσάκι μου!

Βασούλα να επιμένεις και σε κάποια φάση θα ανεξαρτητοποιηθεί και θα συνηθίσει..! Ολα γίνονται.

Ασπα δεν το βρίσκω λογικό να της κάνει σκηνή και να μην την "αφήνει" να βγει έξω.. περίεργο μου φαίνεται να σου πω την αλήθεια αλλά μπορει να ειναι ο τυπος του τέτοιος.. πάντως λογικό δεν είναι αλλά μονο η φιλη σου μπορει να το λύσει το θέμα με συζήτηση..

Για την Στάμυ μάθατε τίποτα? Σταμουλα Σιδερένια κοπέλα μου!

Τονια τι ωραία που θα βγήκατε βολτα στην θάλασσα! Ζηλευω!

τωρα για τις μειώσεις σας.. δεν θα επεκταθώ.. αλλά λυπάμαι πολύ.. :twisted::twisted::twisted:

εμεις καλά είμαστε πήγαμε και κουρέψαμε τον μικρό παιδιά και του τα πήρανε πολύ κοντά ειναι λες και πάει για το ολοκάυτωμα το παιδάκι μου! :twisted::cry:

Κατα τα άλλα όλα οκ.. μου ήρθε περίοδος μετά το περιστατικό και ξελάφρωσα λίγο γιατί είχα αγχωθεί ότι κάτι δεν πάει καλά..

φιλιά πολλά σε όλες!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Σήμερα πήγαμε στο γιατρό και είδαμε την μπουμπού!!! Ναι λοιπόν! Είναι σίγουρα κοριτσάκι!! Όλα τα βρήκε μια χαρούλα και ηρέμησα κάπως! Εγώ ακόμα βήχω σαν μουλάρι και μου τη δίνει που με πιάνει τα άγρια χαράματα :evil::evil::evil: Ο Πάνος να κοιμάται και εγώ να μην μπορώ λόγω βήχα :evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣ...Κατά τη διάρκεια της ημέρας τουλάχιστον είμαι καλύτερα!

Ασπάκι με γειά το καινούριο σας αυτοκίνητο! Καλοτάξιδο να είναι!!! Με τη μείωση δε μιζέριασα αλλά συγχύστηκα πάααααρα πολύ. Πιο πολύ γιατί μας βάζει να υπογράφουμε ότι παίρνουμε τα δώρα (Χριστουγέννων και Πάσχα και επιδόματα αδείας)που δεν παίρνουμε :evil::evil::evil::evil: Σας το έχω αναφέρει ποτέ αυτό;;; Ω ναι....Καλοφάγωτα τα δωράκια μας :evil::evil::evil::evil: Και δε φτάνει αυτό..και μείωση τώρα;;; Ε πάει πολύ :evil::evil::evil:

Βασούλα κι εγώ πιστεύω ότι πάλι θα μας έρχεται ο Πανούλης ακόμα και όταν μας φέρουν το καινούριο κρεβάτι...Τι να κάνω;;; Κάποτε θα το κόψει :lol::lol::lol::lol: Πάλι καζίνο βρε;;; Πόσα τους έφαγες αυτή τη φορά;;

Τόνια ωραία η βολτούλα που πήγατε! Με τέτοιο καλό καιρό καλά κάνατε!

Έρη μου σ' ευχαριστώ για τα περαστικά και για τις ευχές σου για τον Πανούλη!!! Όσο για το κούρεμα γέλασα πολύ με το ολοκαύτωμα :lol::lol::lol: Πριν λίγο καιρό κόλλησε ο Πάνος ψείρες και τον πήγα για κούρεμα. Πολύ κοντά του τα έκοψε (εγώ το ζήτησα βέβαια)..Ε δεν μπορούσα να το βλέπω το αγοράκι μου...Καθόλου δεν του πήγαιναν..Ευτυχώς τώρα έχουν ξαναμακρύνει κάπως ;);) Υπομονή λοιπόν!

Κορίτσια πάλι βήχας με έπιασε :evil::evil: Πάνω που θα πάω για ύπνο γαμώτο :evil::evil::evil:

Φιλάκιααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Επιτελους κινηση.........

Σημερα αργησα να ερθω στην δουλεια με πηρε ο υπνος για τα καλα δεν θυμαμε να ακουσα

το ακουσα το ξυπνητηρι ημουν κομματια μαλλον ηθελα να κανω λιγακι χουζουρι αλλα το

παρακανα :lol:

Το καλο ειναι πως δεν εχουμε δουλεια και ετσι δεν με περιμενε κανενας αλλιως θα τα ακουγα... :?

Τωρα απολαμβανω το καφεδακι μου 8-)8-) Τι ωραια μερα που ξεκιναει και σημερα.......... [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Ασπακι καλοταξιδο το αυτοκινητο σας........καλες βολτες ;)

Οσο για το καζινο που λες εχεις δικιο αλλα παμε και παιρνουμε τσιγαρα απο τα αφορολογητα και

ετσι παμε και μια βολτιτσα μεχρι εκει η μ#λ#κια βεβαια ειναι πως εγω παιζω με ενα 20αρικο το πολυ

και οτι παρω αλλα ο συζηγος αυτην την φορα παθιαστηκε και επαιξε πολλα

:twisted::twisted::twisted: δεν μπορουσα να τον κουμανταρω με τιποτα εχανε και ηθελε να παιξει

για να βγαλει τα χαμενα αλλα τελικα μπηκε μεσα χειροτερα..........

Τωρα εγινε την επομενη φορα θα παμε με πολυ λιγοτερα χρηματα και το βασικο θα τα εχω εγω ;)

Τονια τι ωραια που πηγατε για καφεδακι :D

Πραγματι ο καιρος ειναι μονο για βολτες :!::!::!:

Ερη μου που εισαι κοριτσαρα :!::!:

Μας ελειψες :-*

Καλα κανεις και εκμεταλλευεσε τις ωραες μερες που σας κανει.........

Γελασα με τον μικρο ακους εκει για το ολοκαυτωμα :lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα...............

Ανθη μου ακομη να σταματησει ο βηχας :?:

Δεν μποριες να παρεις κατι για να σταματησει :?:

Οτι χειροτερο ειναι και φυσικα σε πιανει την ωρα που πας να ξαπλωσεις :evil::evil::evil:

Εχω ακουσει πως με μια κουταλια λαδι σταματαει αλλα το θεμα ειναι πως το κανεις :ymsick::ymsick::ymsick:

Τελικα κοριτσαρος 100% ε :?: Τι ωραια ολα ροζ :!::!::!::!::!:

Γερο να ειναι :x

Φιλια σε ολες :!:

Υ.Γ. Ερη μου για την Σταμυ που ρωτησες δεν εχω εγω νεα ειπε πως θα μπει να μας πει....

ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να γυρισε στο σπιτακι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο πολύ γιατί μας βάζει να υπογράφουμε ότι παίρνουμε τα δώρα (Χριστουγέννων και Πάσχα και επιδόματα αδείας)που δεν παίρνουμε :evil::evil::evil::evil: Σας το έχω αναφέρει ποτέ αυτό;;;

Δεν είμαστε καλά μου φαίνεται….. :o:o:o και γιατί υπογράφεται ότι τα παίρνεται???

Σας αναγκάζει???

Αν δεν υπογράψεις, τι θα σου κάνει????

Αυτό το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!

Νευρίασα τώρα δεν γράφω τίποτα άλλο…(θυμήθηκα την δικιά μου)… :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!!σημερα εχει 26βαθμους!!!βγηκαμε παλι βολτιτσα και ηταν σκετο ονειρο!!βεβαια κατακοκκινισα απο τον ηλιο!!!τωρα τα ζουζουνια μου κοιμουνται και εγω χαλαρωνω μιας κ ο μπαμπας μας ειναι στην δουλεια!!!ειμαι μια χαρα πλεον μιας και χανω κιλακια χαλαρωσα με ολα τα προβληματα σκεφτηκα μια ζωη την εχουμε και δεν χρειαζεται να την μαυριζουμε!!!

ανθη καλα και υπογραφετε ενω δεν τα παιρνετε?εγω θα τους εκανα καταγγελια αυτο ειναι εκμεταλλευση!!!με το καλο να ερθει κ η μπουμπου!!!ανθη που θα γεννησεις??

εμεις λεμε εαν ολα πανε καλα μετα τον μαιο να βαλουμε μπρος για το 3ο...ο αλεξανδρος θα παρελασει την κυριακη!!!!η ψυχη μου!!!αυριοο θα πανε εκκλησια και μετα εχουμε συγκεντρωση!!!αυτα ..παω να απολαυσω το καφεδακι μου

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ,ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΠΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!!ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ.

ΑΥΤΑ ΚΟΥΚΛΕΣ,ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ.ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ,ΜΕ ΤΗΝ 1 ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ,ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σταμούλα σιδερένια και τα αποτελέσματα να ειναι πεντακάθαρα! :x

Ασπα μου εγώ δεν σου ευχηθηκα μεγια το τουτου βρε συ! Να το χαρείτε να κάνετε βολτίτσες! :x

Βασούλα λεφτά για πέταμα έχετε ρε κορίτσι μου? Εγώ δεν θα ξαναπήγαινα πάντως. ειναι επικίνδυνα παιχνίδια αυτά μωρο μου :roll: Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις...

Ανθή μου τι να σου πω τωρα με μπριζώνεις, σας βάζει να κάνετε τέτοιο πράγμα ? Και δηλαδή πως? Τι υπογράψατε δηλαδή? Στην φορολογική τι δηλώνεις? :?:

για τα μαλιά.. ναι ασε τον καημένο.. σημερα σκεφτόμουν μηπως πρέπει να του βάλω αντηλιακό στο κεφάλι γιατι φαινεται λίγο το δερματάκι του στον σβέρκο.. Πεζονάυτης σου λέω!

τονάκι και εδώ τα ιδια, σουπερ καιρός. Τι τέλει απου θα παρελάσει ο μικρός και θα τον καμαρώσεις!!

Εμεις ειμαστε καλά, δεν έχω κάνει ουτε μια δουλειά απο το πρωί και πρέπει να ξεκινήσω.. :roll::roll:

Βαριέμαι!!!

Το Σαββατο έχω συνάντηση με αυτο το group Που σας είπα, έχουμε παρτάκι και αυριο θα έχω κάτι ετοιμασίες.. Ελπίζω να περάσουμε καλά..

Την Κυριακή μπορεί να πάμε στην Ελληνική πόλη, μάλλον θα έχει την παρέλαση και θα κάτσουμε να χαζέψουμε να ακούσουμε και λίγα Ελληνικά..

Φιλάκια!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Κουφαθήκατε με τα δώρα ε;;; Αφήστε...Όπως υπογράφουμε τις μισθοδοτικές καταστάσεις κάθε μήνα έτσι υπογράφουμε και τα δωράκια μας. Για να είναι και καλυμμένος..Έρχεται η γραμματέας και μας ζητά να υπογράψουμε τα χαρτιά. Αν πούμε όχι πολύ απλά την επόμενη μέρα θα έχει άλλος τη θέση μας. Πιστέψτε με, υπάρχουν τόσοι άνεργοι φιλόλογοι που δεν μπορείτε να φανταστείτε. Φιλόλογοι που βάζουν αγγελίες στις εφημερίδες και ζητούν ιδιαίτερα σαν καημένοι με 10 ευρώ την ώρα :?:?:? Αυτοί λοιπόν θα έκαναν κρα για φροντιστήριο.Ειδικά γι' αυτό στο οποίο δουλεύω που δίνει στον κάθε καθηγητή πολλές ώρες..Τα περισσότερα φροντιστήρια (στην Αθήνα τουλάχιστον) αυτό ακριβώς κάνουν με τα δώρα..Η απόλυτη εκμετάλλευση, η απόλυτη ανηθικότητα..Τόσα χρόνια το είχαμε συνηθίσει και το είχαμε καταπιεί..Τώρα όμως με τη μείωση βγήκαν απωθημένα στην επιφάνεια και είμαι ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ..Σκεφτόμαστε οι καθηγητές να κάνουμε κάτι όλοι μαζί αλλά πιστεύω ότι στο τέλος δε θα γίνει τίποτα....Τα αφεντικά βγαίνουν πάντα κερδισμένα..Ακόμα και να φεύγαμε όμως δε θα μπορούσαμε να κάνουμε καταγγελία γιατί πολύ απλά έχει τις υπογραφές μας...Όλα οργανωμένα...Ξέρετε πόση δουλειά έχει;;; Ένα κάρο παιδιά είναι γραμμένα..Δεν είναι ότι δεν πάνε καλά οι δουλειές για να βοηθήσουμε όλοι στην τελική...Δεν ξέρει τι βγάζει...

Βασούλα προτείνω κι εγώ να μην ξαναπάτε καζίνο μια που ο αντρούλης σου πορώνεται :?:?:? Δε θέλει και πολύ ένας άνθρωπος να κολλήσει...Χαμένα λεφτα είναι. Καλύτερα να πάτε ένα ταξιδάκια παρά να τους τα χαρίζετε..

Ευτυχώς ο βήχας έχει κάπως καλμάρει...Το λάδι δεν παίζει....Αποκλείεται να έπινα λάδι..Χίλιες φορές οι κρίσεις βήχα :?:?:?:?

Στάμυ μου καλή ανάρρωση κοπέλα μου! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! Τα παιδάκια σου καλά είναι;;;

Ασπάκι και Έρη συγχυστήκατε ε;; Φανταστείτε εγώ που το ζω κιόλας...Τώρα πλησιάζει ο καιρός που θα υπογράψω και το δώρο του Πάσχα...Τι λέτε να τα κάνω τα λεφτά :lol::lol::lol::lol: ;;;;;;;;;;;;Άντε μην αρχίσω τα καντήλια βραδιάτικο...ΑΝΤΕ....

Τόνια παρελαύνει ο Αλέξανδρος;;; Τέλειος θα είναι ο μικρούλης!! Πρώτα ο Θεός θα γεννήσω στο Ιασώ. Ευτυχώς έχει ρίξει κάπως τις τιμές και αναμένονται λέει και περαιτέρω μειώσεις..Για να δούμε..

Πλησιάζει λοιπόν ο καιρός που θα βάλετε μπροστά για τρίτο ε;;; Μπορεί να είμαστε και μαζί εγκυούλες! Άντε και με μια κορούλα λοιπόν να γίνετε 3-2 :lol::lol::lol:

Φιλάκια κοριτσάρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Παλι αργησα να ξυπνησω τελικα εχει προβλημα το ξυπνητηρι το βαζω στις 5το πρωι και αυτο

χτυπαει στις 6 δεν ξερω πως αλλαζουν οι ρυθμισεις θα το δωσω στον αντρα μου να το παει

στον γερμανο να το δουν δεν λεει να αργω καθε φορα και να με ξυπνανε αλλοι :?:?

Τονια θα κανει παρελαση ο μικρος :?::?::?:

Τι τελειααααααααααααααααα :!::!::!: θελω και εγω να ζησω τετοιες στιγμες :D

Εμενα θα κανουν μονο γιορτη σημερα αλλα θα ειναι μονοι τους χωρις γονεις :(

Αντε ρε κοριτσαρα με το καλο το τριτο σας παιδακι και αυτη την φορα βαλε ολη σου την τεχνη

και να βγει κοριτσαρος :lol:;)

Σταμουλα σιδερενια αγαπη μου.............

Ερη για το καζινο που λες φυσικα και δεν σε παρεξηγω το ξερω πως απο εκει μεσα μονο

χαμενος μπορεις να βγεις........

Καλα να περασετε και στην συναντηση αλλα και στην πολη που θα πατε.........θα νιωσετε λιγακι το

αρωμα Ελλαδας.........

Ανθη καλα εχθες ουτε το προσεξα απο την νυστα μου.......

Μα καλα ο παπαρας τι ειναι αυτα που σας κανει ελεος σας εκμεταλευαιτε στο φουλ και δεν μπορειτε

να μιλησετε αν ειναι δυνατον......ΥΠΟΜΟΝΗ......

Εγω κοριτσαρες αφησα πισω μου το θεμ που με καιει αν και εχουμε ελευθερες επαφες δεν με πιανει

το αγχος εκεινο το εχω ριξει στην γυμναστικη και στην διατροφη οποτε οταν ειναι να ερθει ας ερθει............

Αυριο δουλευω ειναι το τελευταιο Σαββατο που κανω..........

Φιλουρες πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.....Κ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΙΑΣΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,,, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΟΕ ΟΤΙ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ Κ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ....ΒΑΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ??ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΟΥ...

ΕΡΥ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Πω πω τι νεκρα επεσε παλι :?:

Εγω εδω στην δουλεια τελευταιο Σαββατο τι καλα επιτελους θα απολαμβανω το σ/κ ;)

Τονια μου με τον υπνο τα παμε αρκετα καλα ποτε ξυπναει 1με 2φορες και ποτε κοιμαται

σερι :D

Πιστευω πως γρηγορα θα στρωσει αν και οποτε παμε για υπνο νευριαζει γιατι δεν παμε

στην κρεβατοκαμαρα.....

Καλη επιτυχια και σε εσας ευχομαι να το παρει καλα και να κοιμαται μονς του ;)

Οι υπολοιπες εξαφανισμενες ε :?:

Σας φιλω καλα να περασετε το σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!

σταμουλα μου σιδερενια και καλα αποτελεσματα!ολα καλα θα πανε!

ερη μου τι καλα πηγατε στην ελληνικη πολυ πως περασατε;σημερα φτιαχνω εκεινη τη πιτα με τη σφολιατα μελιτζανες κολοκυθια κτλ μιαμ μιαμ περσυ ολο το καλοκαιρι την εφτιαχνα ολα τα λεφτα!!

ανθη πωπω τη τραβατε...επειτηδες τα κανουν για να σε εχουν στο τσεπακι τους και ακομα που θα φτασουμε;αστα να πανε!

ασπακι τι κανεις; τοχεις ριξει στις βολτες;καλοριζικο το τουτου!!

βασουλα καζινο;μια χαρα σας βρισκω προσεξτε μην κολησετε!!

τονια πας δυναμικα για το τριτο;;;;καλη δυναμη!!και ευχομε να σου ερθει γρηγορα !και εγω θελω η αληθεια ειναι αλλα ο αντρας μου ουτε που να το ακουσει....ασε που φοβαμε με τις καταθλιψεις που με πιανουν....οταν δεν εχεις στιριξει ειναι πικρα!

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...