Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια;;;; Αυτή η εβδομάδα είναι πραγματικά δύσκολη. Έχουν μαζευτεί πάλι πάρα πολλά γραπτά και κάθε μέρα έχω διόρθωση μέχρι πολύ αργά :?:?:? Χτες δεν κατάφερα να μπω να σας πω τα νέα μου και μάλλον ούτε αύριο θα καταφέρω να μπω..Επειδή όμως αρκετά κουραστηκα, για την επόμενη εβδομάδα δεν τους έβαλα ΚΑΜΙΑ εργασία..Αϊ στο καλό πια :evil::evil::evil:

Ασπάκι το έργο που είδες καλό μου ακούγεται! Μου αρέσουν τα έργα που αναφέρονται στις σχέσεις μεταξύ αντρών και γυναικών! Παίζουν γνωστοί ηθοποιοί;;;;;

Βασούλα τα συμπτώματα περιόδου τα έχουμε ακόμα και όταν έχει επιτευχθεί εγκυμοσύνη..Καλέ τα ξέχασες;;;;;; Σε έχει φάει το άγχος μου φαίνεται..Πότε περιμένεις;;;;;

Τόνια μου δύσκολη απόφαση το εξωτερικό. Μην απογοητεύεσαι..Ακόμα και οι λίγες ώρες σε φροντιστήριο είναι κάτι από το τίποτα...Βάλε και τα ιδαίτερα...Υπάρχουν λύσεις! Όσο για την εγκληματικότητα δεν έχεις και άδικο..Στην Αθήνα χαμός γίνεται και για έναν αστυνομικό σίγουρα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα...Η αλήθεια πάντως είναι ότι μου γεννήθηκε η ίδια απορία με αυτή της Άσπας. Πώς και δε σκέφτεσαι να στρώσουν πρώτα τα οικονομικά και μετά να βάλεις μπροστά για τρίτο;;; Με ένα μισθό και 3 παιδάκια δε θα είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα;;;

Έρη μου μακάρι να έρθεις Ελλάδα και να κανονίσουμε συνάντηση!!!! Θέλω πολύ να σε γνωρίσω! Όσο για το ένστικτό μου....άστα...ΒΡΑΣΤΑ.....Και γαμώ τα μητρικά ένστικτα διαθέτω :lol::lol::lol::lol:

Σταμούλα μου σου έπεσαν πολλά μαζεμένα αυτή την περίοδο βρε κοπέλα μου :(:(:( Περαστικά στα παιδάκια σου και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την επέμβασή σου! Όσο για το φύλο..ο άντρας μου ήθελε ξανά αγοράκι. Γενικώς πάντα έλεγε ότι ήθελε 2 παιδιά ίδιου φύλου για να κάνουν καλύτερη παρέα. Τώρα τον βλέπω πολύ cool με το θέμα του κοριτσιού αλλά πιστεύω ότι όταν με το καλό γεννηθεί η μπουμπού θα τρελαθεί. Τα κορίτσια έχουν και μια λατρεία στο μπαμπά συνήθως!

Βικάκι πολύ χαίρομαι που τα πράγματα πηγαίνουν καλύτερα για σένα!!!Να μπαίνεις συχνότερα να μας λες τα νέα σου!!!!!

Αυτά κοριτσάκια μου. Πάλι το ξεφτίλισα με την ώρα και πρέπει επιγόντως να κοιμηθώ γιατί αύριο το πρωί ο Πάνος θα είναι αμείλικτος :?:?:? Θα ξυπνήσει και θα ζητάει γάλα χωρίς να λυπάται την άυπνη μανούλα του :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εράκι μαζί γράφαμε!!! Αν ήμουν γραμμένη σε τέτοιο club τετράπαχη θα είχα γίνει :lol::lol::lol::lol: Δεν μπορώ να κρατηθώ στα τραπέζια..Τρώω σαν μοσχάρι! Απ' όλα :lol::lol::lol: Βουνό το πιάτο μου :lol::lol::lol: Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Καλε τι καιρος ειναι αυτος τι βροχη εχει ριχνει απο το βραδυ αντι να στρωνει

γινεται χειροτερος :(

Εχθες μας μαζεψαν εδω στην δουλεια και μας ανακοινωσαν τα νεα που ειναι ευτυχως σχετικα καλα

Λοιπον το 11-7 που δουλευαμε θα γινει 9-5 τι καλα..............

Τα Σαββατα θα κοπουν και θα δουλευουμε Δευτερα εως Παρασκευη οποτε θα σας λεω και εγω

Παρασκευουλα ζαχαρη Παρασκευουλα μελι :lol::lol::lol::lol:

Μονο αν εχουμε καμια τρελη παραγγελεια θα ερχομαστε Σαββατο.............

Και το τελευταια αντι να μας κανουν μειωσει 22% στους μισθους μας θα παρουμε για 1μηνα αδεια

ανευ αποδοχων πανω στον χρονο,δεν ειναι και οτι καλυτερο γιατι χανουμε εναν ολοκληρο μισθο αλλα το θετικο ειναι οτι δεν μας κανουν μειωσεις.................

Πιστευω οτι με τετοια κριση που εχουμε μας βολεψαν καλα...........ολα αυτα θα γινουν απο τις

2Απριλιου........

Εχθες ξεχασα να αναφερω την ΣΤΑΜΟΥΛΑ κοριτσι μου περαστικα στα μικρα σου και καλη επιτυχεια

με την επεμβαση που θα κανεις.........τα φιλια μου

Τονια οντως σκεφτεσαι και για τριτο ετσι που ειναι τα πραγματα

:?: Με το καλο σου ευχομαι παντως :D

Ερη βλεπω μια χαρα δικτυωθηκες :D

Βικουλινακι σου ευχομαι να παρεις γρηγορα τα πανω σου και να ακουμε μονο ευχαριστα απο

σενα :D:D:D Τα μικρα σου τι κανουν :?:

Ασπακι φιλουρες......αχ σε εφαγε η δουλεια και δεν μπορουμε να κουτσομπολευουμε τα

πρωινα πλεον ;):lol:

Ανθη μου βλεπω δεν σταματας καθολου αντε αστα τα παιδια στην ησυχια τους να χαλαρωσεις και

εσυ λιγακι ;)

Καλε τι συμτωματα να θυμαμαι το μονο που θυμαμαι απο την εγκυμοσυνη μου ειναι οτι ειχα

αναγουλες απο την πρωτη μερα και ολα τα αλλα μου φαινοταν τριχες :lol::lol:

Πονους δεν εχω αλλα εχω πρισμενο στηθος αλλα δεν ξερω δεν εχω ελπιδες νομιζω απο εχθες

περιμενω να μου ερθει αν και με βαση τις καθυστερησεις που εχω εγω ειμαι ακομα στο περιμενε δεν θα παω να παρω τεστ θα περιμενω μεχρι 15 και μετα θα δω μακαρι να μην μου ερθει βεβαια ;)

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!αυριο παμε αθηνα να κανω τεστ παπ και να με δει ο γιατρος...ο απολλων χρονιζει σε εναν χρονο!!!

σχετικα με το 3ο πιστευω οτι θα τα καταφερουμε...το θελουμε πολυ και καποια στιγμη ελπιζω να ερθει!!!βασικα εδω στην επαρχια ειναι διαφορετικα τα πραγματα...καθησα και το ξανασκεφτηκα και ειπαμε να χαλαρωσουμε λιγακι και ολα καλα θα πανε!!!εμενα εαν ημουν 3τεκνη θα με βοηθουσε στο να μεκαλουν σε σχολεια καθε χρονο και βαλε κ τα ιδιαιτερα κατι θα εβγαινε....τελοςπαντων δεν θελω να λεω αλλα κ να δικαιολογουμε για το 3ο ειναι κατι που το θελουμε και αφορα μονο εμας....σορυ κιολας..

την καλημερα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την γνωμη σας λετε το καταλαβαινω...απλα εχω και εγω την δικη μου...δεν κλαιγομαι για τα λεφτα αλλα στεναχωριεμαι για ολα αυτα που γινονται και αγχωνομαι σε τι χωρα θα ζησουν τα παιδια μας;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIAAAA!!!ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΚΑ Ι ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!500ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ...ΑΜΗΝ!!!ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣΕΤΕ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ 3ο νιΝΙ...ΤΑΦΙΛΙΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???

Τονάκι μπράβο για το φροντιστήριο, συγχαρητήρια όλα καλά!! Μια ερώτηση κάνανε τα κορίτσια βρε συ, γι αυτο δεν ειμαστε εδώ, για να λέμε τα δικά μας, δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείς σε κανέναν κοριτσάκι μου, απλά μια κουβέντα κάνουμε.. . :x:x

Ανθή τι τα ξεπατώνεις βρε πουλάκι μου και εσυ τα παιδιά αφού εσυ θα το φας πάλι το παλούκι? δεν ειπά να τους αφησεις στην μοίρα σου αλλά χαλάρωσε λίγο, θα σ'αγαπήσουν κι'όλας!! :x

Βασούλα δεν εχει σημασία που είχες ανακατοσουρες στην πρώτη, η δευτερη μπορει να ειναι εντελώς διαφορετική δεν ειδες και την Ανθη? Εγώ σου ευχομαι να εισαι αλλά σου προτείνω να περιμένεις για το τεστ. Ελπίζω να αντέξεις! :lol::x:x

Εμεις καλά ειμαστε σημερα ειχε πολύ καλη μέρα και βγηκαμε έξω με τον Κωστα, ψωνίσαμε και κάτι πραγματάκια, μαρκαδόρους, μπλοκάκια για να ζωγραφίζει και του πήρα και νερομπογιές... Εχει κολλήσει απο εκεινη την ώρα με την παλέτα ο Πικάσο! :lol::lol:

Κατα τα άλλα καλά... ήρεμα...

φιλάκια πολλά!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Πριν λίγο τελείωσα με τη διόρθωση και εκεί που έλεγα ότι δεν θα ανοίξω υπολογιστή και θα πέσω κατευθείαν δεν κρατήθηκα γιατί έχω υπερένταση και θέλω λίγο να χαλαρώσω...

Τόνια μου είδες με το φροντιστήριο;;;; Σου έλεγα εγώ, μη χάνεις τις ελπίδες σου για τη δουλειά σου! Συγχαρητήρια!!! Όσο για το 3ο νινάκι που θες εννοείται πως είναι δικό σου θέμα και κανενός άλλου και ζητώ συγνώμη που σου έκανα αυτή την ερώτηση :oops::oops::oops: ...Ξέρεις καλύτερα από τον καθένα τι μπορείς και τι δεν μπορείς να κάνεις. Εύχομαι λοιπόν το καλοκαιράκι να μας πεις τα ευχάριστα!

Έρη μου πίστεψέ με ότι αν ήταν στο χέρι μου θα τους έβαζα πολύ λιγότερα..Έλα όμως που έχουμε και ένα αφεντικό στο κεφάλι μας που ελέγχει πού βρισκόμαστε και πόσα βάζουμε...Άστα..Τι κάνει ο μικρός Πικάσο;;;;

Βασούλα μην πάρεις τεστάκι ακόμα αν κρατιέσαι. Μια και καλή. Κρατήσου μέχρι την πιο μεγάλη σου καθυστέρηση...Μπορείς;;; Τα νέα με τη δουλειά σου καλά μου ακούγονται! Όσο για το μήνα άνευ αποδοχών μπορεί να μην πάρεις μισθό για ένα μήνα αλλά σκέψου τι τέλεια που θα είναι που θα κάτσεις για τόοοοσο καιρό!

Σας αφήνω για να μην το ξεφτιλίσω πάλι με την ώρα!

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Και Χρονια μας πολλα ;)

Τονακι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα αντε με το καλο να ξεκινησεις............

Και οσο για το τριτο παιδι μην δικαιολογησε καθολου αφου το θελετε τοσο πολυ

να το κανετε και οχι μονο τρια αλλα και παραπανω εγω πιστευω πως αν θελεις ολα γινονται ;)

Με το καλο λοιπον να ξεκινησετε και να μας πεις τα ευχαριστα :)

Ερη μου φαταζομαι ο μικρος χαρα που θα εχει τωρα :):):)

Οσο για το αν ειμαι εγκυος δεν την κοβω :(

Ανθη μου νυχτοπουλι μου τι τραβας και εσυ..........αντι να εισαι αραχτη ξενυχτας με τις διορθωσεις...

Ειπα σημερα το πρωι να κανω ενα απο τα τεστ που εχω αλλα ξεχαστηκα και ετσι δεν εκανα

τωρα για το ποσο θα αντεξω να περιμενω δεν ξερω τελευταια περιοδος μου ηταν

6Φεβρουαριου οποτε εχω ακομη πολυ δρομο απο την αλλη ομως θελω να παω στο φαρμακειο να παρω

ενα τεστ καλο και να κανω σιγουρα θα δειξει αλλα φοβαμαι γιατι ξερω οτι θα απογοητευτω :(

Κοριτσαρες θελω την βοηθεια σας οσο γινεται τουλαχιστον εχω ενα θεματακι με τον μικρο

Λοιπον πριν τον στειλω στον παιδικο επειδη τον πηγαινα στην καφετερεια στον μπαμπα του ακουγε τους μεγαλους να βριζουν και το εκανε και αυτος εκανα πολλες προσπαθειες να σταματησει αλλα και παλι

τις ελεγε με τον που τον εστειλα παιδικο σταματησε με τις παρατηρησεις της δασκαλας του ομως εδω και 2βδομαδες αρχισε παλι τα ιδια δεν τον πηγαινω συχνα στην καφετερεια και αν τον παω πλεον τους λεω να μην μιλουν μπροστα του ετσι ...........βριζει συνεχεια το κανει για να μου τραβηξει την προσοχη αλλα και αν παιζω μαζι του παλι μιλαει ασχημα κουραστηκα δεν μου αρεσει καθολου αυτο ειναι παρα πολυ ασχημο

εχω αδιαφορησει δεν εγινε ΤΙΠΟΤΑ

τον εχω βαλει τιμωρια παλι ΤΙΠΟΤΑ

του πηρα τα παιχνιδια του παλι ΤΙΠΟΤΑ

τον εδωσα σφαλιαρα στο στομα :oops: και παλι ΤΙΠΟΤΑ

Εχω φρικαρει δεν ξερω πλεον τι αλλο να κανω πηγα στον παιδικο και ρωτησα την δασκαλα του

και μου ειπε πως εκει δεν μιλαει ασχημα ειπε θα του μιλησει αλλα και παλι ΤΙΠΟΤΑ δεν εγινε αυτος συνεχιζει..........τι να κω δεν ξερω

Ολοι μου λενε θα μεγαλωσει και θα το κοψει ελα ομως που εγω δεν θελω να περιμενω ετσι να μεγαλωσει και να σταματησει θελω εδω και τωρα να σταματησει να μιλαει με αυτον τον τροπο.....

Παιζω αρκετα μαζι του κανουμε αρκετα πραγματα οποτε δεν κολλαει οτι το κανει απο αντιδραση για να ασχοληθω μαζι του............

Βοηθηστε με..............

Αυτα αντε πολλα εγραψα σας ζαλισα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...τελοςπαντων δεν θελω να λεω αλλα κ να δικαιολογουμε για το 3ο ειναι κατι που το θελουμε και αφορα μονο εμας....σορυ κιολας..

την καλημερα μου...

Προφανώς και είναι δικό σας θέμα, σε καμιά περίπτωση δεν σε κρίνω και ούτε μου πέφτει λόγος. Το ανέφερες γι αυτό και το σχολίασα.

Άλλωστε θεωρώ ότι εδώ μέσα διάλογο κάνουμε και λέμε η κάθε μια την άποψή της πάνω στο θέμα της άλλη.

Εγώ πχ αν κάτι δεν θα ήθελα να συζητήσω κάποιο θέμα, δεν θα το ανέφερα. Τέλος πάντως μάλλον με παρεξήγησες, δεν είχα σκοπό να σε «προσβάλω».

Αχ ρε Βάσω δεν σε πρόλαβα παρόλο που μπήκα πρωί…..εντωμεταξύ θα ξανάρθει σε λίγο η άλλη και δεν θα μπορέσω να ξαναμπώ.

Κοίτα για τον μικρό σε καταλαβαίνω είναι άσχημο πράγματα να βρίζει σε τέτοια ηλικία, αλλά όσο μπορείς αδιαφόρησε. Λογικά όταν βρίζει στην καφετέρια οι άλλοι θα γελάνε και το έχει βρει παιχνίδι και ο μικρός. Φάση είναι και θα περάσει ίσως, ….συνέχισε με τιμωρίες και θα δεις αποτέλεσμα.

Εμείς μέχρι στιγμής έχουμε περάσει την φάση του φτυσίματος, του δαγκώματος, της μούντζας…..και ελπίζω όχι άλλα!!!!

Αααααα και να μην ξεχάσω, ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΩ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ..

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟς ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΕΚΟΨς ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ,,,ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΟΤΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ...

ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣΕ Κ ΕΞΗΦΞΣΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ..ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΜΩΣ...ΑΛΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΒΡΙΣΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι επιτελους κοριτσαρα που εισαι :?:

Εισαι καλα :?:

Για το θεμα του μικρου που λετε κοριτσια οσο και να αδιαφορω δεν γινεται τιποτα μου σπαει τα

νευρα καθομαι πχ στο σαλονι και ερχεται στην μουρη μου μπροστα και μου λεει εισαι

μ@λ@κισμ$ν! το λεει 100φορες αδιαφορω κανω υπομονη δεν του μιλαω αλλα εκεινος εκει

οταν του αλλαζω συζητηση και παλι συνεχιζει οταν με βλεπει να σηκωνομαι και να πηγαινω

προς αυτον μου λεει συγμωμη τον βαζω τιμωρια αλλα μετα απο 10λεπτα ξανα τα ιδια το ξεχναει

εχω κουραστει τοσο πολυ αλλο να σας το λεω και αλλο να τον δειτε πως μιλαει πραγματικα

ντρεπομαι να τον βγαλω και εξω γιατι ο κοσμος μας κοιταει

Τονια καλα να περασεις στην Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι εδω ειμαι..............

Ακομα και οταν ζυμωνει βριζει γιατι η ζυμη κολλαει στα χερια του :lol::lol::lol:

Αχ η κατασταση ειναι τραγικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να δεις και οταν βριζει ποσο γλυκας ειναι :lol::lol:

Ασε ειναι τοσο ζωηρος και ατιμος αλλα οταν θελει κατι γινεται μελι αρχιζει

με τα γλυκολογα μαμα εισαι κουκλα εισαι η ζωη μου σε αγαπαω με χαιδευει για να

με τουμπαρει.............

Τι λεει την κοπανησε η αφεντικινα και βρηκες χρονο να μπεις :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια :!::!::!:

Μα τι βροχη ειναι αυτη ελεος :evil:

Καμια δεν μπηκε βλεπω ε :?:

Εχθες δεν αντεξα και εκανα τεστακι απο αυτα που εχω μου βγηκε αρνητικοτατο :(

οποτε τα παραταω ολα να ξεφυγω να ηρεμησω και μετα παλι ισως να κανω κατι..........

Μιλησα με τον αντρα μου εχθες για τον μικρο η συμπεριφορα του εχει ξεφυγει πλεον εχει

γινει αγριμη και ειπαμε να παμε σε παιδοψυχολογο δεν ειμαι υπερβολικη θελω να το ψαξω το θεμα

κατι παιζει.........

Σημερα θα φυγω πιο νωρις για να παω και στον παιδικο να μιλησω με την δασκαλα του μπας και βγαλω

καμια ακρη αν και αυτη λεει οτι εκει ειναι πολυ καλος εγω σκεφτομαι μηπως εκει πιεζεται πολυ να βγαλει

τον καλο του εαυτο και να ειναι ηρεμος και μετα ξεσπαει στο σπιτι

Δεν θα το αφησω ετσι θελω να δω τι γινεται δεν μπορει απο την μια στιγμη στην αλλη να εχει αλλαξει

τοσο πολυ..........

Στεναχωριεμαι παρα πολυ με την κατασταση αυτη..........

Αυτα τα νεα μου αυριο και παλι δουλευω οποτε θα ξαναμπω

ΦΙΛΟΥΡΕΣ :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είναι πολύ αργά και μπήκα μόνο να πω μια καλημέρα! Έρχεται ΣΚ και τα κέφια ανεβαίνουν!

Βασούλα μη χάνεις ακόμα τις ελπίδες σου με τα τεστάκια που έχεις. Δεν είναι πολύ ευαίσθητα..Αφού ντε και καλά ήθελες να κάνεις τεστ από τώρα έπρεπε να πάρεις clear blue. Και πάλι όμως θα έπρεπε κανονικά να περιμένεις μέχρι τη μεγαλύτερη σου καθυστέρηση...Βιάστηκες κατ' εμέ..Τέλος πάντων. Όσο δεν έρχεται η περίοδος καλό είναι ;);););););) Ο Δημητράκης πέρα από τις βρισιές κάνει και κάτι άλλο;;; Θα τον πας σε παιδοψυχολόγο μόνο για τος βρισιές;; Άμα τις ακούει στην καφετέρια είναι λογικό να τις επαναλαμβάνει. Εγώ έχω το κακό συνήθειο να λέω "σκατά" όταν κάτι πάει στραβά και ο Πάνος με άκουσε και το λέει συνέχεια. Από την άλλη άμα νιώθεις καλύτερα πήγαινέ τον. Εϊναι σηματικό που στον παιδικό δεν τα κάνει αυτά.Για μένα θα περάσει αυτή η φάση. Πάντως η αδιαφορία είναι η καλύτερη λύση. Όχι αδιαφορία για μισή-μία ώρα..Μόνιμη αδιαφορία. Να διαρκέσει πολύ καιρό.Θα βρίζει ο Δημητράκης θα κοιτάς το ταβάνι εσύ..Όταν συνειδητοποιήσει ότι δεν κάνει ούτε λέει κάτι το φοβερό θα το σταματήσει..

Δεν έχω αντοχές για άλλα σχόλια κοριτσάκια μου. Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μας μερα :!:

Ειμαι στην δουλεια πινω το καφεδακι μου και κρυωνω πολυυυυυυυυυυυυυυ.............

Μα τι καιρος δεν λεει να στρωσει να βγουμε και λιγακι εξω

Ανθη μου απο θεμα εγκυμοσυνης πλεον αρχιζω και ειμαι σιγουρη πως δεν ειμαι αρχισα και

νιωθω πως απο μερα σε μερα θα μου ερθει :( εγκαταλειπω τελειως..........

Τωρα οσο για τον Δημητρη δεν ειναι μονο η βρισιες που θελω να παω σε ψυχολογο

π.χ. γυρναει απο το σχολειο παω να του βγαλω το μπουφαν φωναξει και λεει οτι δεν θελει,ε τοτε

εγω λεω οκ και τον αφηνω του δινω να φαει ενω πειναει και τσιριζει και κλαει οτι δεν θελει και παλι εγω τον παραταω παω να τον ξεγελασω με παιχνιδια για να μπορεσω να τον βγαλω μπουφαν παππουτσια και βαραει κατι κρισεις αλλο πραγμα τσιριζει κλαει και πεταει πραγματα σαν τρελος αφου δεν μπορω να τον ηρεμησω με τιποτα..........

αλλο παραδειγμα τις περισσοτερες φορες που ειμαστε σπιτι μονοι ειναι μια χαρα παιδι αν ερθει αλλο ατομο για καφε η αν ερθει ο μπαμπας του αρχιζει πεταει πραγματα και κανει γενικως σκανδαλιες ειτε του δινουμε σημασια ειτε οχι....αυτο γινεται συνεχεια

Σε αλλο σπιτι για καφε δεν παω γιατι δεν καθεται ησυχος ποτε ολο και κατι θα βρει να πειραξει απο αυτα που δεν πρεπει...........

Στο μαγαζι που παμε τρεχει συνεχεια πεταει καρεκλες και οτι ποτηρι βρει πρεπει να ειμαστε απο πισω του συνεχεια

Παντα ηταν ετσι ζωηρος αλλα το κακο εχει παραγινει θελω καποιος να με συμβουλεψει να που πει κατι δεν γινεται να το αφησω αλλο ετσι κουραστηκα........

Εχθες στον παιδικο που ρωτησα η δασκαλα του μου ειπε οτι ειναι πολυ συνεργασιμος και ακουει

περιεγραψε ενα αλλο παιδι τι να πω.......

Οκ δεν ειναι καθε μερα ετσι αλλα τις περισσοτερες φορες ετσι λειτουργει αυτο που καταλαβα ειναι οτι θελει να ειναι μονος του δηλαδη εγω και αυτος η ο μπαμπας του και αυτος η η γιαγια του και αυτος και να μην ειναι τριτο ατομο στα ποδια του

Ασχολουμαι αρκετα μαζι του παιζουμε κανουμε χειροτεχνειες χορευουμε τραγουδαμε λεμε παραμυθακια αλλα αν τον πιασει το νευρο του καηκαμε

Δεν λεω εχει και τα καλα του ειναι τρυφερος λεει το σε αγαπαω συνεχεια με χαιδευει μου λεει οτι ειμαι ομορφη.......

Απο το ενα ακρο στο αλλο γι αυτο θελω εναν ειδικο να του τα πω και να με συμβουλεψει αυτο βεβαια που θελω να διορθωσω ειναι η βρισιες και το οτι πεταει πραγματα συνεχεια

Κοριτσαρες ευχομαι να περασετε ενα ομορφο σ/κ τα λεμε και παλι απο Δευτερα

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!τι κανετε;

βασουλα μου υπομονη με το μικρο...εμενα η γνωμη μου ειναι να παρεις μια συμβουλη απο παιδοψυχολογο δεν ειναι κακο ειχε ρωτησει και μια φιλη μου για το γιο της!νομιζω θα ειναι πολυ καλο!

οι υπολοιπες τι κανετε;

εμας ελειπε ο αντρας μου 3 μερες και τα ειδα ολα με τα μικρα! :shock: ειμαι πτωμα...

τι νεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παλι εδω.......

Βικουλινακι μου τι κανεις :?:

Για τον μικρο θα παω σιγουρα να παρω μια συμβουλη...........

Και να σας ανακοινωσω επισημως πως μου ηρθε περιοδος πριν απο λιγο..........το περιμενα

το ενιωθω ισως τελικα να γινεται αυτο και για καλο τι να πω παντως το εχω παρει αποφαση

τελος οι προσπαθειες οτι θελει ας γινει δεν ασχολουμαι ξανα με αυτο θα κοιταξω να παιδεψω το μυαλο με αλλα :lol:;)

Δεν εχουμε τιποτα παλι εδω τζαμπα ηρθαμε καθομαι σαν το χαζο.....

αλλη 1:30 ωρα και μετα παω στο τρελο μου παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου κρίμα με την περίοδο :(:(:( ..Καλά θα κάνεις που θα χαλαρώσεις με το θέμα γιατί είχες παρααγχωθεί....Πάντως και σε μένα στη δεύτερη εγκυμοσύνη που το πάλεψα εξ αρχής με τα τεστάκια δεν ήρθε κατευθείαν η εγκυμοσύνη...Προσπάθησα Σεπτέμβρη χωρίς να ξέρω γόνιμες και δεν έκατσε. Οκτώβρη πήρα τεστάκια ωορρηξίας και δεν έκατσε πάλι. Το ίδιο και το Νοέμβρη..Δεκέμβρη είπα να δοκιμάσω ακόμα μία με τα τεστάκια αλλιώς ξανά το επόμενο καλοκαίρι..Τελικά έκατσε. Μην απογοητεύεσαι τόσο όταν ξέρεις πως μπορείς να κάνεις παιδιά. Νομίζω όμως πως τα τεστάκια σε άγχωσαν ακόμα περισσότερο...Μην ξανακάνεις για να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ...

Όσο για το Δημητράκη σίγουρα ο παιδοψυχολόγος θα σου δώσει μια λογική απάντηση και μια σωστή συμβουλή για την αντιμετώπιση τέτοιων συμπεριφορών..Είναι πάντως πολύ θετικό που στο σχολείο του είναι κύριος! Ίσως να θέλει την αμέριστη προσοχή των μελών της οικογένειάς του..Τι να πω;; Μπορεί απλά να περνά μια φάση...

Βικουλίνι καλά είσαι;;Γύρισε ο άντρας σου;;Άντε να χαλαρώσεις κι εσύ λίγο!

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Είχα κ μπάλα και σκάλες και ρεμποζο και μαία και μαθήματα και τα πάντα. Αλλά την εξάλειψη του τραχήλου και στις 2 γέννες μου τις πέτυχα με παρά πολύ περπάτημα. Πολύ περπάτημα όμως. 10 χλμ τουλάχιστον.  και φυσικά παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Ο πρώτος μου στην Αθήνα ήταν επαγγελματίας με άφησε και μετά τις 40 εβδ χωρίς τρομοκρατία κτλ..  40+5 με πήρε στο πρώτο εν τελη.  ο δεύτερος επαρχία δεν ήταν καλός αλλά δν υπήρχε κανένας καλός. Ευτυχώς όμως έφτασα 40 εβδ κ στο δεύτερο  (ήθελε να με βάλει με πρόκληση από τις 38 λες και ήμουν καμία πρωτάρα και δν είχα ενημερωθεί😂).  Πάντως και τα δυο παιδάκια μου δεν βιάστηκαν να βγουνε.    ευχομαι κ σε σένα να είναι ένας τοκετός όμορφος και με σεβασμό. ❤️❤️❤️ πολύ σημαντικά τα μαθήματα κ ακόμα πιο σημαντική ειναι η μαία.
    • Εγώ πήρα απορρυπαντικό σκόνη αρκάδι, μου φάνηκε το πιο αγνό.. μαλακτικό δε θα βάλω μάλλον για αρχή, λίγο αργότερα!
    • Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι ένα Τσεκ απ στο σπερμα με ένα απλό σπερμοδιαγραμμα είναι τόσο σημαντικό.  ο άντρας μου στα 26 του είχε ενόχληση κατά την ούρηση. Πήγε σε ουρολόγο-ανδρολόγο του λέει θα είναι ουρολοίμωξη αλλά κάνε κ ένα σπερμοδιαγραμμα. Ήταν όντως ουρολοίμωξη αλλά το σπερμοδιαγραμμα  Βγήκε χαλια. Πολύ χαλια. Στο ραντεβού ψηλάφισε την περιοχή και βρήκε κιρσοκηλη που λόγω νεότητας και λόγω αποτελεσμάτων στις εξετάσεις έχριζε άμεσης εγχείρησης.  απο τότε ο άντρας μου σε όλους τους φίλους του προτείνει πάντα και τακτικά σπερμοδιαγραμμα γιατί κ ο ίδιος δεν είχε κάποιο σημάδι το βρήκε εντελώς τυχαία και σε παρά πολύ προχωρημένο στάδιο.   Καλό είναι να γίνονται λοιπόν εξετάσεις απλές που είναι τόσο απλές όσο να δώσεις αίμα.     χωρις άγχος, απλά διαγνωστικά όπως κάνουμε κ εμείς το τεστ παπ. 😊
    • Εδώ στη Λευκάδα είμαι λίγο καλύτερα είναι η αλήθεια. Αλλά σε 2 βδομάδες θα καατέβω Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Εγώ έχω και την μπάλα για να βοηθήσω την εμπέδωση. Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα βέβαια γιατί περιμένω να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.
    • οχι όχι... είμαι τελος Αυγούστου...ειμαι 29+5 σήμερα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...