Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια , τι κανετε? ευτυχως ο δικος μου κοιμηθηκε πολυ καλα χθες... στην μεση βεβαια αλλα τουλαχιστον ηταν ηρεμος! εμεις εχουμε ακομη για τα γενεθλια ενα 25ημερο.....

τι κρυο ειναι αυτο ρε παιδια? κακοκαιριαααααα απιστευτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννουλα ανοιγεις το χορο!!!!!!!!!!

περιμενουμε νεα, τουρτα αντιδρασεις κ οσο πιο πολλα μπορεις να μας πεις.

Σκεφτομαι να παρω τον τηλεθεατη (νομιζω) που δινει το βιβλιο του Λαζαρου για τα παιδια.Λογικα θα εχει καλες συνταγουλες κ για να κλεψουμε για τα παρτυ.Φαγητα που τρωνε τα παιδια.

Αχ ξεχασα!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Κι εμενα φραουλα,ακτινιδιο κ πορτοκαλι δεν τρωει ακομα.Ουτε το ασπραδι. Κατα τα αλλα σχεδον ολα τα αλλα τα εχω δωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέραααα! :mrgreen: Το έχει στρώσει έξω κ μαρέσει πολύ,το μόνο μείον είναι ότι για ακόμη μια μέρα θα μείνουμε μέσα..το τζάκι στο φουλ κ χαλλλλαρά!

Εμένα ο μικρός το αυγό το θέλει σαν κρέμα να μην έχει καθόλου κομματάκια(μα τι ιδιοτροπίες!!)το κάνω σχετικά σφιχτό γτ φοβάμαι για σαλμονέλες κ τέτοια,βάζω λίγο ψωμάκι,λίιιγο λαδάκι κ λίγο ζεστό νεράκι(πολύ λίγο)για να γίνει σαν κρεμούλα και το τρώει,εγώ μόνο που το βλέπω έτσι αηδιάζω :roll:

α ράνια χρονια πολλά να είσαι γερή!!

Ρε κορίτσια καμιά δικιμασμένη συνταγή για τούρτα έχουμε?Η μαμά μου στα δικά μας γενεθλια τις έκανε μόνη της και όλα με σχέδια στολισμό κ τέτοια,έχει ένα σωρό συνταγές αλλά ελεγα μήπως έχουμε κάτι πιο νέο στη ζαχαροπλάστική! ;)Αννα κ γω ανάμεσα στο 1 είμαι κ τον Μίκυ για τούρτα,δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα αντε καλη αρχη!

Ρανια ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!

Ντεμι, Μαρια, Γιουλακι, Φρογγυ και Κωνσταντινος ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ!!!

Κωνσταντινος τι εννοεις στη μεση; Αν εννοεις στο κρεβατι σας, join the club και προσεχε, γιατι μια φορα που αρρωστησε τον εβαλα στο κρεβατι μας μερικες μερες, μετα τις επομενες τον κοιμισα αγκαλιτσα και τωρα εχουμε σοου καθε βραδυ για να κοιμηθει θελει αγκαλια και οταν τον παω στην κουνια του ξυπναει 2-3 φορες μεσα στη νυχτα και πλανταζει! Μεχρι πριν λιγες μερες δεν αντεχα να τον ακουω να σπαραζει και τον επαιρνα, αλλα αυτος εμαθε και τωρα τι να κανω τον αφηνω να κλαιει μπας και ξεμαθει, γιατι δεν ειναι καλο ουτε για μενα ουτε και για το παιδι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ημουν ενα βημα πριν το τρελαδικο σημερα... ευτυχως στην περιπτωση μου ενα ζεστο μπανιο κανει θαύματα !! ετσι την γλιτωσα προς το παρον, ας ελπισουμε οτι η νυχτα δεν θα με αποτελειωσει...

δοντι + συναχι = ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ... βεβαια ισως να φταιω κ γω, ισως να ειμαι πιο κουρασμενη; πιο κακοδιαθετη ; χορευουν οι ορμονες μου, μαγειρεύουν καμια περιοδο ;;;;; παντως με το ζορι την παλευα σημερα... παλι καλα που κοιμηθηκε γιατί στο τσακ ημουν να πηδηχτω απο το παραθυρο :lol:

:? να σας περιγραψω το αποκορυφωμα ;;;; δινω ντεπον αφου τον εχω κανει μπανιο, κ εκεινος απο τα νευρα του κ το κωλοχτυπημα που τον ειχε πιασει να το βγαζει πανω στη καθαρη μπυτζαμουλα.....

----------Θεε μου δως μου δυναμη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα σκεφτομαι να απολαυσω ενα ποτηρι κοκακολα κ να τρεξω για ξαπλα...

καλη ξεκουραση κοριτσα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!ουφφφ,τελειωσε κ αυτη η μερα!

καταρχην,σας ευχαριστω για τις ευχες σας!χριστινα,απο καλαματα ειμαι κ εδω γιορταζουμε οι παναγιωτες (κ οι μαριες) της υπαπαντης.

ολο το απογευμα ειχε τετοια γκρινια κ κλαμα,αλλο πραγμα.ουτε νεογγενητο ετσι..του εδωσα λιγο ντεπον,τον ξεματιασε ομως κ μια φιλη που ειχε ερθει κ τον βρηκε πολυ ματιασμενο.τωρα βραδακι κ ενω ειχαν φυγει οι περισσοτεροι,ηρεμησε.

οσο για χτες..πηγαμε για ποτακι οπως σας ειπα μετα απο 2 χρονια.εγινα κουρουμπελο!ηπια 5 ποτα κ 2 σφηνακια κ με βαρεσε κατακεφαλα!ξερασα 2 φορες τη νυχτα,ελεγα ολο μαλ..ες,γελουσαν μαζι μου,παραπατουσα μεχρι το αυτοκινητο..πρεπει να περασαμε καλα!δεν θυμαμαι κ πολλα,αλλα νομιζω διασκεδασαμε!

παω να ξεραθω να συνελθω απτη χθεσινοβραδινη εξοδο!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα ρανια μου, τωρα το πηρα χαμπαρι οτι γιορταζες....

καλα εκανες κ ηπιες χρειαζεται καπου καπου να ξεδινουμε....

μαρακι προσεχε μην σουρωσεις απ την πολυ κοκα κολα....!

εμεις ευτυχως βγαινουμε καθε σαββατο (σαν τα λυκειοπαιδα που εκεινη την μερα τους αφηνει η μαμα τους) :lol: , εχουμε σαν δευτερη δουλεια συνεταιρικο μπαρακι κ "αναγκαστηκα" πρεπει να κανουμε την εμβανιση μας (αλλο που δεν θελω) ...

τι ωραια παρασκευη σημερα! :x:x:x

φιλακια και καλη σας μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ρανια χρονια πολλα για χθες!!!!!!!!Μα ειμαι γαιδουρα :oops::oops::oops:

Εμενα χθες την κοιτουσα που γελουσε κ ειδα οτι βγηκε ο πανω τραπεζιτης.μα που εχω το νου μου?Το δοντι ειναι εξω κανονικα κανα μηνα πρεπει να εχει βγει κ εγω χαμπαρι.

Μαρακι κι εγω με κοκακολα τα ετσουξα εχθες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μικρη στο μεταξυ ξυπνησε 11:30 σημερα.Μπορει να μη μου μοιαζει εξωτερικα το παιδι αλλα βγηκε υπναρου σαν τη μαμα της ευτυχως γιατι αν δεν παει 9 δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι,ειμαι κακοκεφη μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια τι κανετε? Δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να μπώ κ εχω χασει τελειως επαφή. Τι κανετε?τα μωρακια σας ? Φανταζομαι ποσο θα μεγαλωσαν...όσο κ η δικιά μου...

"Εν τάχει, εχουμε 4 δοντάκια,τρώμε απολα τα φαγητα και δεν αλεθουμε,απτην αρχη δεν τα ηθελε αλεσμενα κ τρωει απτο δικο μας φαγητο. παιζουμε κ γελαμε πολύ κ το μονο ασχημο ειναι οτι με την βαρυχειμωνια κλειστήκαμε πολύ μεσα. αυταααα τα νεα μας,σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki :x:x:x κι εσεις μου λείψατε!!!

την μικρη την αφησα στην πεθερα και πηγαινοερχομαι σαν την τρελη γτ αρρωστησε ο αντρας μου κ δεν ηθελα να κολλησει.

βαριεμαι απιστευτα σημερα...

αλήθεια εχετε χρονο για τον εαυτο σας? εγω βλεπω οτι αυτα που εκανα παλια σε 2 ωρες τωρα τα κανω σε ενα τεταρτο...μπανιο,μαλλι κ στην καλυτερη λιγη κρεμα προσωπου...εκει λεω εκανα πραγματικο beaute...

αληθεια περπατουρα πηρατε στα μωρα σας?εμεις οχι ακομη κ δεν ξερω αν θα παρουμε τελικα...

αυτα προς το παρον

φιλιά,καλο σου-κου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Ναι καλε και 10 λεπτα να ασχοληθω και εγω ετσι λεω :lol::lol::lol:

Περπατουρα δεν πηρα γιατι εχω ολο το σπιτι στρωμενο με χαλια και θα δυσκολευοταν.Περπαταει γυρω γυρω τα επιπλα και μου φτανει.Καποια στιγμη θα περπατησει δεν βιαζομαι.

Στο μεταξυ πρεπει να βασανιζεται κ με τον αλλο τραπεζιτη γιατι τον βλεπω λιγο ασπρο κ δεν κοιμαται κ πολυ καλα τελευταια.Ολο κλαιει στον υπνο της η καημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωω μου βγηκαν τα ματια μεχρι να σας διαβασω :shock::shock::shock::shock::shock: !!!!

Πολλα γραψατε (οχι οτι εχω να μπω παααααααααρα πλυ καιρο...εσεις γραψατε πολλα :D )

Να πω καταρχην συγχαρητηρια στην εγκυουλα [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

και να ευχηθω ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο Gioulaki %%-%%-%%-%%- %% :-*

Και οποια αλλη επιθυμει με το καλο να ακολουθησει!

Aντε να εχουμε νεες αφιξεις στην παρεα!!!!!!

Εμεις ειμαστε καλα! Καναμε καποιες αλλαγες στη ζωη μας...αλλες τις επιλεξαμε κ αλλες οχι....αλλες καλες και αλλες στεναχωρες.Η ουσια ειναι ομως οτι ειμαστε ηρεμοι και ευτυχισμενοι κ πολυ κουρασμενοι....

Οι μικρες εχουν εξελιχθει σε τερατιδια :ymalien::ymalien::ymalien::ymalien: κι εγω σε σε ζομπι απο την αυπνια και το καθημερινο τρεξιμο!

Εννοειτε οτι εχουμε αρχισει τις στερεες (αλεσμενες) ,αυγουλακι (που δεν το πετυχαινω με καμια Παναγια),αλλαξαμε και το γαλα μας απο σκονη σε εβαπορε (νουλακ),περπαταμε οταν πιαστουμε απο τα επιπλα,κυνηγαμε το ερμο στο σκυλακι μας,χορευουμε κ κανουμε ολα αυτα τα χαριτωμενα (με στυλ βαδιζω και παραπατω),εχουμε βγαλει 8 δοντια η μια και 2 αλλη (συν αλλα 5 που εσκασαν μυτη μαζεμενα).

Η γκρινια παει συννεφο,ο υπνος παει περηπατο (καλα αυτα τα ειχαμε απο την 1η μερα κ δεν λενε να αλλαξουν).

Σε γενικες γραμμες και σουπερ περιληπτικα....αυτααααααααααα τα νεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε λολλι με τις νυφες τις καλες!

εμεις πηγαμε για καφεδακι σημερα κ βολτουλα με το καροτσι.εχει κ γ@μω τους ηλιους σημερα!πηραμε κ το dvd της βαφτισης κ περιμενουμε να κοιμηθει ο ζουζουνος να το δουμε.

γενικα εχει ξεθαρρεψει πολυ.πιερπαταμε συνεχεια,χτες εκανε κ μια μεγαλη σχετικα αποσταση χωρις να πεσει η να σταματησει καθολου.το χαιρεται κ αυτος πολυ.τωρα εχει παρει μια μποτα που πηρα στο χερι του,τη σηκωνει,περπαταει 10-15 βηματα,πεφτει,την ξαναπιανει κ παμε παλι.εχουμε χασει τα παντα σε αυτο το σπιτι.τηλεκοντρολ,ενα παλιο κινητο μου που θελω να βρω καποια τηλ που ειχα μεσα..

αυτα..φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !καιρο εχω να μπω ε?εμ πως να προλαβω που δεν εχω σηκωσει κεφαλι η κακομοιρα αφου στο ξαφνικο και ενω ειμαστε κλεισμενοι μεσα ολο λογω κρυου η μικρη κοπανησε μια καραμπινατη γαστρεντεριτιδα με εμετους 2 μερες με πυρετο 2 μερες και με 5 μερες διαροια...και στο καπακι που αρχιζουμε να παιρνουμε ανασα να σου κολαει και ο μεγαλος με τα ιδια ακριβως σημερα ευτηχως ειμαστε καλητερα τερμα ο πυρετο;ς τερμα και οι εμετοι....αφηστε δεν προλαβαινω να σιδερωνω να πλενω να μαζευω τοσες στοιβες ρουχα που βγηκαν off ωαπο εμετους διαροιες κτλ...μεγαλη ταλαιπωρια...απο οσα προλαβα να διαβασω αννουλα περιμενουμε νεα του παρτι,σοφουκι με το καλο σου ευχομαι μι8α υπεροχη εγκυμοσυνη ,ρανια χρονια πολλα μαρακι ακομα η περιοδος?φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχαχαχαα αστα mammys love αφαντη η περιοδος αφαντη κ η ωορρηξία ;;!!

αν και με το σημερινό "σωου" του Κωνσταντίνου, μαλλον για στειρωση κατευθείαν θα παω... ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΣΟ ΦΑΣΑΡΙΑ...στα καλα καθουμενα, κλαυσίγελος ! εκει που παιζαμε ξαφνικα γκρινιαζε φωναζε... ok μαναρακι μου εχεις δοντια το καταλαβαινω... εχεις κ μυξες ... δηλαδή αμα βαλεις τις φωνες θα φοβηθούν κ θα φυγουν ;;;!!!

κοιμηθηκε κλασικα κατα τις 8 κ σηκωθηκε φρεσκαδουρα να παιξει στις 3.30 τα ξημερωματα :shock:

αποκοιμηθηκε 05.00 κ ξανασηκωθηκε 07.00 κ απο τοτε μας χορεύει !!!!

αφηστε που εκει που πιναμε απλα κ ωραια το ντεπονακι, ξαφνικα ΔΕΝ καθεται με τιποτα να το πιει... μιλαμε για παρανοια ;!

που σαι βρε Τεση ;;! πολλα φιλια σε σενα κ στην κορη :x

ρανια τι κανει ο Βασιλης Walker :P καλα χιλιομετρα τωρα χιχι :lol:

βρε Κωνσταντινος τι να πιω;;; ασε καλυτερα κοκακολα γιατι με την γκρινια των τελευταιων ημερων, εαν πιο κιολας οινοπνευματωδη θα παω για τσιγαρα κ δεν θα ξαναγυρισωωωωωω :lol::lol:

πολλα φιλια κοριτσια, αποψε πινω γκαζοζα :lol: κ φευγω ΣΦΑΙΡΑ για υπνο κ οσο προλαβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπααααα

σοφουκι εισαι εγγυος???????????????????????? :D:D:D:D μπραβο κοριτσαρα,με το καλο ναρθει κ το καινουριο μπεμπεκι!!!!

πωπω δεν μπορω να με φανταστω ακομα με δευτερη εγκυμοσυνη...φρικαρωωωωω

Μαρακι μαλλον σε ταλαιπωρει ο Μεγάλος Κωνσταντινος :lol::lol: ειδικα το βραδυνο ξυπνημα δεν παλευεται...τι να κανουν μωρε κι αυτα εχουν τα ζορια τους.

λολι σε παιδευουν οι κορασιδες σου ε?χαρας το κουραγιο σου :)

να σας ρωτησω...φετουλες δινετε στα μωρα σας?ψωμακι-λιγο βιταμ-μαρμελαδα? λοιπον εμεις τρωμε γιαουρτακι το απογευμα κ δεν χορταινει καλα κ κατα τις 7 της κανω φετουλα κ την τσακιζει. επισης της εχω δωσει κ μελατο αυγο με λιγο ψωμακι τριμμενο παρολο που η γιατρος ειχε πει μετα τον χρονο...εσεις δινετε αυγο? Το Μαρακι μου τα τσακιζει ολα ,ειναι φαγου σαν την μαμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!σημερα περπαταμε ακομα περισσοτερο!τι ωραια που ειναι!ειδαμε κ το dvd της βαφτισης,πολυ συγκινηθηκα!

τες,βιταμ κ μαρμελαδα στο μωρο??οχι ρε συ,θεωρω πως ειναι πολυ νωρις.κ για τα παλιοβουτυρα αλλα κ για τη μαρμελαδα.πολυ γλυκο,χρωστικες,συντηρητικα..ξερω γω?καλυτερα να της βαλεις λιγο ψωμακι με λαδακι..εγω συνηθως το απογευμα επειδη ξερναει την κρεμα,του δινω λιγο φαγητο απτο μεσημερι κ λιγο μπανανα η λιγο ψωμακι.η μισο φαγητο,μιση κρεμα.αυγο κ ψαρι εμεις εχουμε ξεκινησει.αυγο απτον 8ο μαλιστα.καθε γιατρος ειναι διαφορετικος..δεν ξερω,αλλα ξανασκεψου το για βιταμ κ μαρμελαδα..(χωρις παρεξηγηση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες

ρανια καμμια παρεξηγηση,αλλωστε η καθεμια ξερει καλυτερα...σκετο ψωμακι το βρισκω βαρετο να της δινω συνεχεια, δεν δινω καθολου μπισκοτακια τυπου μιραντα...ταχω παρει στραβα δεν ξερω,μονο αν παμε σε κανα σπιτι κ δει οτι εμεις κατι τρωμε κ ζηλεψει μονο τοτε και προτιμω να της δινω μαρμελαδα σπιτικη που εχω φτιαξει εγω και ξερω οτι εχει μονο φρουτα κ λιγη ζαχαρη(γτ δεν μας αρεσουν ουτε εμας γλυκες) . Ε οσο για το βουτυρο μην φανταστεις πια οτι βαζω τηηην ποσοτητα,ετσι για γευση.

Ψαρι τρωμε κι εμεις εδω και καιρο και τωρα δειλα δειλα δινω και αυγο (εχει ο μπαμπας μου κοτουλες και το τρωει φρεσκο).

Εκτός αυτού δες μπορει να τρωει καθε μερα τα ιδια,ουτε εμεις μπορουμε...θελει ποικιλλια το πράγμα

ποση κρεμα φαριν λακτε να φαει πια?και πόσα γιαουρτακια...

υστερα κανουμε και το αλλο κοβουμε τα φρουτα κομματακια και πέρνουμε ολοι και μαζι μας κι αυτη γτ ποτε δεν εφαγε την κλασσικη αλεσμενη φρουτοκρεμα. Τελικά νομιζω καθε παιδακι εχει τον ρυθμο και τα γουστα του. Αυτα περι διατροφής

Σημερα θα την παρω σπιτι γτ ο συζυγος αναρρωσε,μακαρι να ειναι και καλος ο καιρός - καλος=να μην χιονισει τα κερατα του παλι - και να παμε για κανα καφεδακι.

Το μενου εχει σημερα σνιτσελ με πουρε πατατα-καροτο, πάω να συμμαζεψω δωματια και τα ξαναλεμε,φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γεία σας!!!! Χάθηκα πάλι εεεε?

Σοφούκι μου, με το καλό!!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!!

Κορίτσια δεν είχα χρόνο να σας διαβάσω καθόλου αλλά θα το κάνω και θα μπω και πάλι στο κλίμα!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι μια χαρά!!! Στάθηκε μόνη της χτες για πρώτη φορά και έπαθα πλάκα κι εγώ και ο άντρας μου!!!! Είχαμε πάει επίσκεψη σε ένα φιλικό ζευγάρι που γεννήσαμε με μια μέρα διαφορά και εκεί που έπαιζε με το αγοράκι σηκώθηκε και στάθηκε για κάμποσα δευτερόλεπτα!!!!!

Διάβασα λίγο τη συζήτηση που είχατε για τις μαρμελάδες και τα βούτυρα... Κι εγώ όταν ετοιμάζω να φάω κανένα σάντουιτς με κοιτάει μες στα μάτια σαν να μου λέει να της δώσω και της κόβω λίγο λίγο ψωμάκι κι έχει λίγο βιτάμ και τρελένεται!!!!! Ξερογλίφεται!!!! Ούτως ή άλλως είναι πια 10 μηνών και δεν χρειάζεται να είμαστε και τόσο προσεκτικές!!!! Εμένα αυτή είναι η γνώμη μου!!!! Κι εμείς ρε κορίτσια πως μεγαλώσαμε???? Οπότε κι εγώ ψηφίζω ναι στη σπιτική μαρμελάδα όχι βέβαια στην υπερβολή!!!!!

Αυτά τα ολίγα είχα να σας γράψω!!!! Φιλάκια πολλάαααααα!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !! σημερα ολα ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !! εκανα μια μεταρρύθμιση στο υπνοδωμάτιο κ ετσι χωρεσε να κολλησω την κουνια στο διπλό κρεβατι με κατεβασμενο το καγκελο (για αρχή) !! μακαρι να παει καλα η αποψινή νυχτα :roll::oops: ξεκινησα κ το ΑΛΕΦ του Κοέλο γιατι παρ ολο που δεν τρελαίνομαι με τα μυθιστορήματα, ενιωθα τρομερή αναγκη να χαθω στην ιστορία ενος βιβλιου...

βρε ρανια μπραβο με τον Βασιλάκη σας !! τα τραβατε βιντεακια φανταζομαι εεε;;!!

κ μας κανει που κ που κατι κινησεις κ αφηνει τα χερακια του ελευθερα (απ οπου κρατιεται εκεινη τη στιγμή) κ κανει κανα 2-3 βηματακια κ μετα "βουτια" στην αγκαλια μου ή του πατερα του χιχι :)

απο φαγί ... αφου ηδη εδωσα αλατακι (ΛΙΓΟ) στον μικρο, δεν θα με πειραζε ΛΙΓΗ ΣΠΙΤΙΚΗ μαρμελαδιτσα... γενικως υποστηρίζω ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ...

κ γω σκεφτομαι την απογευματινή μπισκοτοκρεμα/κρεμα δημητριακων κλπ να την γυρίσω σε γιαουρτακια γιατι ειναι γνωστό οτι τρωω κολλημα με τις σκόνες :lol::lol::lol:

ευχομαι να παει καλα η αποψινή νυχτα, απολαμβάνω ποτηρακι κοκακολα (μη γελας Κωνσταντίνος :P:lol: ) κ παω να χαθώ στο βιβλιαρακι μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

καλή ξεκουραση σε όλες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια και εγω κουραστικα να προσεχω τοσο. 11 μηνων φτανει δηλαδη με το που θα κλεισει τον 12ο θα κανει κλακ ο οργανισμος.Εμεις χθες ειμασταν στη κουνιαδα μου κ τρωγαμε πιτσα κ με κοιουσε σαν σκυλακι ε της εδωσα κομματακια απο την κορα αλλλες σκετο ζυμαρι αλλες με λιγη σαλτσουλα.Και σημερα μετα απο ενα μνημοσυνο μας ειχαν τελικα τραπεζι ε δεν γυρισα πισω στο σπιτι της εδωσα λιγο κοτα και απο σαλατες οτι βρηκα.

Αυγο δινω κ εγω τεση αλλα μονο κροκο μεχρι στιγμης και ψαρακι τρωει κ τρελαινεται κιολας.

Λοιπον σας φιλω γλυκα μανουλες!!!

ΥΓ Μαρια ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελουδάκια! εμείς - εν τάχει τα νέα μας - περπατήσαμε σχεδόν, δλδ κάνει μόνος του 6-7 βήματα και όλο το προσπαθεί! μια χαρούλα! μόνο δόντια δεν βγάλαμε ακόμη :lol: είναι έτοιμα όμως απ'ό,τι βλέπω.. κατά τα άλλα, και σήμερα είχα μάθημα κ κύλησε γρήγορα η μέρα... ουφ... έρχονται τα γενέθλια κ πρέπει να συντονιστώ! τελικά το θέμα λέω να είναι Μίκυ ή baby looney tunes, ανάλογα ό,τι εμπνευστώ κ ό,τι σετάκια βρω σε ποτηρο-πιατάκια...

mammys περαστικά στα ζουζούνια! tesh καλώς μας ξανάρθες, φιλάκια στη μικρή! Μαράκι καλή ανάγνωση κ σκέψου έντονα για το 2ο τσουτσούνι :lol: εννοώ το 2ο σπόρι... αν και, εντάξει, δεν εγκαταλείπω κ δεν αθετώ την υπόσχεση! Μαζί απο την Άνοιξη!!! Όλε!

Μπα, κ εγώ είμαι λίγο χαλαρή κ αν είχε μάλιστα κ δοντάκια, θα του έδινα αρκετά να δοκιμάσει.

Κορίτσια, απο γάλα, τι καταναλώνετε? εγώ του πήρα το Almiron 3 και μετά το χρόνο λέω να του ξεκινήσω αυτό της Almiron για μετά το χρόνο (+1 πρέπει να είναι νομίζω, το growing up).

επιπρόσθετα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχετε κάνει ιδιωτική ασφάλεια στα μικρά σας. τι λέτε γι'αυτό?

φιλάκια σε όλες όλες κ καλή μας εβδομάδα!!! πάλι χιόνια έρχονται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσόπουλα τι κανετε?λοιπον demie έτσι οπως καταντησαν οι δημοσιες ασφάλειες και γενικά η δημόσια υγεία θεωρω οτι ειβναι απαραίτητο αλλά ρε γαμωτο με τοσες περικοπες μισθών και τοσα που μας βαζουν να πληρώνουμε συν την απιστευτη ακριβεια σε όλα που να περισσέψουν για ασφαλειες? Για να μην μιλησω για την ανεργια που μας εριξαν οι παλιοκαρχαρίες της Ελλάδας και την βιωνω απο το καλοκαιρι. Δεν υπάρχει χειροτερο,να θες να δουλέψεις και να μην βρισκεις τιποτα. Τζαμπα οι σπουδες μας πηγαν. Οσο για το γαλα εμεις πινουμε novalac απο το φαρμακειο λογω δυσκοιλιοτητας.

Τωρα οσο για την διατροφη πιστευω οτι πρεπει να τα τρωνε όλα τα μωρα μας αλλά με μετρο.

Η δική μου τρωει κ φαγητα που δεν τα τρωω εγω ας πουμε κ χαιρομαι πολυ. πχ.πρασορυζο :lol::lol: το ψοφάει :lol::lol::lol: απλά ειμαι πολυ σπανια γλυκα και δεν θελω με τπτ να δωσω σοκολατα ας πουμε...πολλοι απο το περιβαλλον μας λενε ε λιγο μωρε τι θα παθει? αλλα ειμαι καθετη.

σημερα δεν νιωθω κ πολυ καλα...νιωθω αδυναμια...λετε να με περιτρυγιριζει καμμια ιωση? τεσπα σας φιλώωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια, κ γω το almiron 3 δινω κ μετα τον χρονο σκεφτομαι να δωσω φρεσκο γαλα....

απο ιδιωτικη ασφαλεια δεν το χω ψαξει ριξε καμια ιδεα...

οσο για το φαγητο τα κλασσικα δινω εγω ακομη, μες την βδομαδα λεω να ξεκινησω ψαρι κ αυγο μετα τον χρονο...! κ γω ειμαι ψιλο χαλια εδω κ κανενα 3μερο... βηχα, συναχι κτλ ...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...