Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

χριστινα!!να τον χαιρεστε το νεοφωτιστο!!να τον δειτε οπως επιθυμειτε.γερος κ χαμογελαστος να ειναι στη ζωη του!

εμεις εχουμε το μικρο με πυρετο..πρεπει να ειναι 2-3 μερες :oops: ,αλλα η ασχετη δεν το πηρα χαμπαρι.ειχε γκρινια καθε απογευμα εδω κ 3 μερες,λεω κανα ματι κ τετοια..κ τελικα τον μετρησε η μανα μου κ εδειξε 38 πριν τελειωσει η μετρηση..δεν ξερω αν την πατησε με κανα αιρκουλ η ειναι απο τα δοντακια που βγαζει..ανακαλυψα κ ενα κυνοδοντα σημερα.μα καλα,ολα τα δοντια τωρα τα βγαζουν?δεν εχω ιδεα.μηπως κ τα χρησιμοποιει κ καθολου?μονο για μοστρα τα εχει!δεν τρωει τπτ ακομα..εχει να φαει κρεας κοντα ενα μηνα.αν φαει κανα γιαουρτι η κρεμα,πορτοκαλαδα κ γαλα.τπτ αλλο..ουφ!

αφηστε που εχει παθει μια μαμακιαση αλλο πραγμα?ειναι φυσιολογικο?το εχουν κ εσας?οταν λειπω για δουλεια ολο φωναζει μαμα μου,μαμα μου κ μυξοκλαιει.κ οταν ειμαι σπιτι φωναζει μπαμπα!ακομα κ σημερα που τον πηγαν οι δικοι μου μια βολτιτσα στην παραλια καπου καπου με θυμοταν κ με φωναζε..αντρας-μαμακιας κανονικα απο τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας βρε κοριτσια χαθηκα ε?μου λοειψατε βρε αλλα τωρα ειμαστε ολο τσαρκες μπανακια στο εξοχικο μας και που χρονος για αραλικι και σερφαρισμα οποτε μπορω μπαινω απο το κιν και ετσι διαβαζω νεα σας και ενημερωνομαι,κατα τ αλλα ειμαστ μια χαρα απο θαλασσα τρελαινομαστε και ο μεγαλος αλλα και η μικρη δεν βγαινει με τιποτα παιζουναι πασαλειβονται με αμμο και εγω καμαρωνω η κουκουβαγια αυτα εν ολιγης....ρανια φιλια και περαστικα στο αγορι σου μαρακι αντε βρε θα τελειωσετε και θα το χαρειτε το σπιτακι σας ...τανι τανι.......πεφτει η το αφησες για μετα το καλοκαιρι το νινι?σπιρτουλι μου να ζησετε και με το καλο η βαπτιση του μωρου σας.....φρογγυ σε φιλω χριστινα να σας ζησει το μαναρακι σας.....αν ξεχασα καμμια σορυ 7 σεπτεμβη γυριζω απο διακοπες ως τοτε θα τα λεμε αραια και που αλλα μεταααααααααααααα............στης 8 αυγουστου φευγω φιλουρεεεεεεεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι να σας ζήσει ο μικρούλης νεοφώτιστος!!! άντε με το καλό και στο 2ο νινί!

Ράνια περαστικά στον μικρούλη σου.είναι αλήθεια ότι παίζουν κάτι ψιλοιώσεις, απο αιρκουλ, απο ψυχρουλα βραδινή κλπ κλπ.... υπομονή!

mammys καλές διακοπές!!!

εμείς εδώ καλά, μια απο τα ίδια, ακόμη δεν καναμε άλλο μπανάκι. ίσως σήμερα, ίδωμεν!... ουφ, λέω να αγοράσω ένα ποδήλατο να ασκούμαι λιγάκι, γιατί τα κιλά δεν πέφτουν γμτ... κόλλησα στα -8 και έχω ακόμη μια αιωνιότητα και μια μέρα!!! :x η δουλίτσα τώρα χαλαρή, ευτυχώς. άντε να δούμε αν και πού θα πάμε διακοπές... φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχει ψηθει στον πυρετο το παλιοπαιδο..σημερα το πρωι μου εκανε 39,5 με μισο λεπτο που κρατησε το θερμομετρο πανω του.τον πηγα στο γιατρο κ ειδε το λαιμο του κατακοκκινο κ αρχιζει η μια του αμυγδαλη να πιανει λιγο πυον.μου ειπε αν δεν πεσει ο πυρετος να τον ξαναπαω παρασκευη να ξεκινησουμε αντιβιωση πια.κ δεν θελω αντιβιωση καθολου..ας ελπισουμε να του πεσει σιγα σιγα.το βραδυ μας εκανε κ 3 εμετους ξεγυρισμενους.εχει πολυ γκρινια κ φωναζει ολο μαμα.θελει συνεχεια να τον εχω αγκαλια κ οχι καθιστοι.εχω ψοφησει απτην κουραση,εχει κ πολυ δουλεια στο μαγαζι κ το σπιτι ειναι μονιμως μπουρ@#&*λο τις τελευταιες μερες.ουφ!!!τα ειπα!!

αυτααα!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Βρε Ρανια μου περαστικα! Αμαν πια, φετος ουτε το καλοκαιρι δεν θα ησυχασουμε απο τις παλιοιωσεις!

Ντεμη μου για που σκεφτεσαι;

Μαμυσ που εισαι βρε εσυ? Που θα πας καλη μου εναν ολοκληρο μηνα; Καλες διακοπες!

Σας ευχαριστω ολες πολυ πολυ για τις ευχουλες!Μπηκα στο τρεξιμο παλι και σας αφηνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κοριτσαρες τι κανετε...? χανομαι για λιγο καιρο αλλα επιστρεφω... :lol:

σπιρτουλι να ζησετε, καθε ευτυχια σας ευχομαι ολοψυχα... δεν ειχα ιδεα οτι δεν εισασταν παντρεμενη , ειδα τις φωτο στο φμπ και παραξενευτηκα, μια κουκλα ησουν , φτου , φτου...

ρανια μου περαστικα σας , και μενα ο κων.νος δεν ειναι στα καλυτερα του , καναμε τον εμβολιο ιλαρα - ερυθρα-παρωτιτ - ανεμουλογια και ανεβασε πυρετουλι κ εβγαλε κ λιγο εξανθημα :cry::cry: , το χει κανει καμια το εμβολιο? ειχατε παρενεργειες... πειτε μου λιγο ν ξερω ποσο θα κρατησουν τουλαχιστον... γτ εχει απο την δευτερα ταλαιπωρειτε ο καψερος... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κων/νος κ εμεις αυτο το εμβολιο καναμε την περασμενη εβδομαδα.βεβαια ο πυρετος ειναι απο το λαιμο του..απο οτι μας ειχε πει ο γιατρος οι παρενεργειες μπορει να κρατησουν μεχρι 20 μερες!!ειδικα για τα εξανθηματα μας ειπε μπορει να βγαλει στο σωματακι του μεσα σε αυτο το διαστημα.κ εμενα εκει ειχε παει το μυαλο μου για τον πυρετο η απο τα δοντακια του (βγαζει κ τους κυνοδοντες),αλλα παραηταν ο πυρετος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικάκια Ράνια κ Κων/νος! λογικά, το έχουμε βάλει το εμβόλιο απ'ό,τι θυμαμαι, αλλά δεν είχε παρενέργειες.

Χριστινάκι ήθελα να ρωτήσω πώς πάνε τα διδυμάκια σας. όλα καλά? ήρθαν σπίτι? ή κοντεύουν? μπα, δεν ξέρω τι να κάνουμε με τις διακοπές... ίσως πάμε μόνο στο χωριό μου για έναν γάμο. αυτά. φέτος υπάρχει ένα κλίμα, κάπως... δεν είναι για πολλά πολλά :roll:

Σπιρτούλι, σε θαύμασα και εγώ στο fcb και πράγματι ήσουν ένα κουκλί ζωγραφιστό! αχ, τι ωραία! να είστε τρισευτυχισμένοι, να καμαρώνετε τον γιόκα σας και να ζείτε όλο όμορφα πράγματα. @};-

μπάνιο τελικά δεν πήγαμε χτες... να δω πότε... περιμένω κιόλας απο βδομάδα να αδιαθετήσω, τι καλά :evil: μου κάνει κάτι σπαστικά η περίοδος, πχ. Απρίλιο 21, Μάιο 20, Ιούνιο 14 :shock: απο εκεί που λέω, ωραία έστρωσε όπως πριν τη γέννα ο κύκλος, απο εκεί κάνει κάτι κουλά κ πάλι απο την αρχή :| γενικά, απο τότε που γέννησα, 3 λαλούν και 2 χορεύουν.... άλλοτε ο κύκλος είναι μικρός, άλλοτε όπως πριν κ πάει λέγοντας. πού να βρω κ τις γόνιμες ύστερα? τα είπα κ ξεθύμανα! ουφ! καλημέρα, πάω δουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου καλυτερα ο μικρος;

Κωνσταντινος περαστικα σας. Εμεις δεν ειχαμε καποια παρενεργεια απο οσο θυμαμαι.

Ντεμι μου, ευχαριστω που ρωτας, ο ενας ηρθε σπιτι, ο αλλος οπου να 'ναι, αλλα ειναι σχεδον σε καραντινα λογω της μεγαλης ευαισθησιας, να φανταστεις εγω δεν το εχω δει καθολου 15 μερες τωρα γιατι μου εχει μεινει ενα βηχαλακι απο το κρυωμα που ειχα πριν ενα μηνα! Αλλα χαλαλι, αυτα ολα οπως και οσα προβληματα εχουν τωρα με τον ενα η τον αλλο τροπο θα περασουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε χριστινα για τα μικρουλια σας!ειδες,ολα πηγαινουν μια χαρα!

ο μικρος τωρα ειναι καλα.απτο πρωι δεν μου ξαναεκανε πυρετο.βεβαια περασαμε λουκι χτες βραδυ.ξυπνησε κ εκανε εμετο ανασκελα,γεμισε ολο το προσωπο του,πνιγοταν μεχρι να τον σηκωσω..κ το μεσημερι πριν φυγω για δουλεια δεν μπορουσε να περπατησει καθολου!χεστηκα πανω μου.ειχε παθει τετοια αδυναμια που δεν μπορουσε ουτε το κεφαλι του να κρατησει ορθιο.εκανε κ μια ξεγυρισμενη διαρροια..με κλαματα εφυγα για δουλεια.αλλα ευτυχως κοιμηθηκε κ ξυπνησε καλα.αλλα δεν τρωει τπτ ρε γμτ..μονο νερο κ γαλα οχι ολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε χριστινα για τα μικρουλια σας!ειδες,ολα πηγαινουν μια χαρα!

ο μικρος τωρα ειναι καλα.απτο πρωι δεν μου ξαναεκανε πυρετο.βεβαια περασαμε λουκι χτες βραδυ.ξυπνησε κ εκανε εμετο ανασκελα,γεμισε ολο το προσωπο του,πνιγοταν μεχρι να τον σηκωσω..κ το μεσημερι πριν φυγω για δουλεια δεν μπορουσε να περπατησει καθολου!χεστηκα πανω μου.ειχε παθει τετοια αδυναμια που δεν μπορουσε ουτε το κεφαλι του να κρατησει ορθιο.εκανε κ μια ξεγυρισμενη διαρροια..με κλαματα εφυγα για δουλεια.αλλα ευτυχως κοιμηθηκε κ ξυπνησε καλα.αλλα δεν τρωει τπτ ρε γμτ..μονο νερο κ γαλα οχι ολο..

ρε ρανια σιγουρα δεν ειναι απο το εμβολιο...? και ο εμετος ειναι ενδειξη κ η διαρροια... ο δικος παρεπιπτωντως 3 μερες εχει διαρροια... πυρετο ευτυχως σημερα δεν εκανε καθολου αλλα το εξανθημα το εχει ακομη ας ελπισω απο αυριο θα αρχισει να υποχωρει,...

παρεπιπτωντως θυμαμαι στην κορη μου μ αυτο το εμβολιο ειχε ανεβασει 39 και για κανα δυο μερες (χωρις αλλα συμπτωματα) , ποια μερα το εκανες το εμβολιο? εμεις την προηγουμενη τεταρτη...

κωλο εμβολιο τελικα ... το καναμε κ καλοκαιριατικα... :evil::roll::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον πηγα στο γιατρο κ βρηκε το λαιμο του πολυ κοκκινο,οποτε δεν ηταν απο το εμβολιο.ισως συνδυασμος,ξερω γω?την προηγουμενη δευτερα το καναμε.σημερα ξυπνησε κ εχει ολο σπιθουρακια στο σωμα του.αυτο ειναι σιγουρα απο το εμβολιο..ευτυχως ειναι μια χαρα κατα τα αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!

έλα ρε συ Ράνια, τόσο λούκι ο μικρούλης? γμτ.... περαστικάκια βρε παιδιά, τι να πω... μακάρι να μην παιδεύονται έτσι τα ζουζουνάκια μας!

Κων/νος, εσένα τώρα εχει αναρρώσει? όλα καλά?

Χριστίνα μου, χάρηκα πολύ για τα αγοράκια σας! με το καλό να έρθει και ο άλλος αντρούλης στο σπιτάκι του!! πω πω... η αδερφούλα σου θα νιώθει πολύ ανακουφισμένη. τέλος καλό, όλα καλά! Η Παναγίτσα, ο Χριστούλης, ο άγιος Ραφαήλ, που τόσο πιστεύω στη δύναμή του, τα βοήθησαν τα μικράκια σας!

φιλάκια κορτσούδια! το Μαράκι μας πρέπει να τακτοποιεί αβέρτα, ε? Κουράγιο κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

παρεακι ΓΕΙΑ !

ριχνοντας ενα βλεφαρο βλεπω οτι ειχατε κ σεις παρενεργιες απο το MMR ε;;; εμεις τις πρωτες μερες ειχαμε ανησυχια κλπ γκρινια.... αρκετες μερες μετα αποκτησαμε ενα εξανθημα στο δεξι κωλομερι που συνεχεια το ξυνει :evil: .... αλλα ουτε εμετους, ουτε διαρροιες... μονο γκρινια κ κακοδιαθετος ηταν...

ρε κοριτσια για πειτε μου....ειχα βρει ενα καταστημα συνοικιακό με ΠΑΜφθηνες πανες Libero (80 τεμαχια > 15 ευρω) κ τωρα διαπιστωνω οτι εδω κ 3-4 μηνες ...ΕΧΟΥΝ ΛΗΞΕΙ !!!;;;!! καλα δεν ηξερα οτι ληγουν οι πανες, αλλα τι μπορει να συμβει ; δερματικό εξανθημα πχ ; δεν πιστευω τιποτα περισσοτερο ε;

βεβαια το διαπιστωσα τωρα που τελειωνει το 2ο πακετο αλλα αναρρωτιεμαι... :?

βρε ρανια τι λεει ο γιατρος σας για τον Βilly ;;;; τωρα ; τρωει ;

κ μας χαζοτρωει ...δεν εχει μια "σειρα" αλλα ολη μερα κατι θα τσιμπολογήσει...λιγο απο δω, λιγο απο κει...κυριως απο τα δικα μας πιατα...

Χριστινακι πολυ ευχαριστα τα νεα για τα διδυμακια σας !! καλα ο δικος σας ενα κουκλι στη φωτό !!

Demaki ξεκουραζεσαι τωρα πια ε; απο Σεπτεμβρη παλι ο πονοκεφαλος των βιβλιων ;)

εμεις περιμενουμε πως κ πως στις 24/7 να παμε Κερκυρα με την εφηβη κ τον μικρο, θα κατσουμε λιγο κ μετα θα κανουμε διακοπες και με τον Φωτη !!!!!! ολοι μαζι ! κ οταν λεω ολοι μαζι... εννοώ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ... κανονιζουμε να νοικιασουμε ενα σπιτι με τα αδελφια του αντρα μου (+δυο ανηψακια, +την εφηβη αδελφή μου) οποτε θα γινει ΧΑΜΟΣ !!!!!!! αυτες οι διακοπες ή πολύ επιτυχημενες θα ειναι ή πολύ αποτυχία :lol::lol::lol::lol: δεν βλεπω μεση οδο :lol::lol::lol: ευχομαι για το πρώτο :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!

Ευχαριστω για τις ομορφες ευχες και τη θετικη ενεργεια! Ο Παρουλης ειναι σπιτι κι αυτος, αλλα με πολλα προβληματα, γενικα ειναι παιδακια που ταλαιπωρουνται πολυ, πονανε, κλαινε, δεν κοιμουνται και η αδερφη μου τα εχει παιξει, αλλα ειναι πολυ χαρουμενη!Αλλωστε ο πρωτος χρονος ξεραμε οτι θα ειναι πολυ ζορικος, υπομονη μονο κι ολα θα περασουν! Να ειστε ολες καλα!

Για τους πυρετους και τις διαρροιες και τον κοκκινο λαιμο, μαλλον ιωση ηταν, γιατι κι εμεις το παθαμε χωρις να εχουμε κανει καποιο εμβολιο. Ψηθηκε ο καημενος 39,2-39,7 ειχε 3 μερες και μετα εβγαλε παντου εξανθηματα, μου ειπε η γιατρος οτι συμβαινει μετα απο τοσο ψηλο πυρετο στο 50% των παιδιων. Ευτυχως τωρα περασε, αλλα ακομα δεν εχω καταφερει να δω τα ανηψια μου, δεν πλησιαζω για καλο και για κακο

Μαρακι καλοριζικο το νεο σπιτακι! Οι διακοπες θα ειναι τελειες!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε?εμεις καλα,μας τρωει η ζεστη βεβαια,αλλα κατι κανουμε με τα μπανακια.κοντευουμε τα 20!πρωτη φορα εδω κ ποοολλα χρονια που εχω ηδη κανει τοσα μπανια.ο μικρος εξακολουθει να μη θελει τη θαλασσα,αλλα εστω κ με κλαματα θα του ριξω μια βουτια η ακαρδη! :lol::lol:

απο φαι συνεχιζει να μην τρωει τπτ με κουταλι.θα φαει μονο φρουτα που του τα κανω χυμο κ πινει γυρω στα 300ml :shock: με διαφορα φρουτακια.κ το απογευμα κρεμα η γιαουρτι κ αυτα οχι παντα.θελει να τρωει μονο τυρι,αντε κ ψωμακι στο τσακιρ κεφι.για κρεας δεν το συζηταμε ποσο καιρο εχει να φαει.μηπως τελικα ειναι vegeterian το παιδι μου? :lol::lol:

χριστινακι,πολυ χαρηκα με τα μικρουλια!τα καταφεραν,μπραβο τους!

το σοφουκι η εγκυουλα μας τι κανει?

φιλια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια, τι μου κάνετε? επιβεβαιωμένα διαπιστώνω τρελές ερημιές στο θεματάκι μας, μάλλον την κοπανήσατε για διακοπούλες κ μπανάκια??? καλά κάνετε!

ουφ, εγώ περιμένω την Πέμπτη πια να τελειώσω και αυτή την εκπαιδευτική σεζόν κ μετά διακοπούλες για έναν μήνα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ράνια, πολύ λιτοδίαιτος ο Βασίλης σας. εμένα μπορεί να τρώει αλεσμένα (ακόμη...), αλλά τρώμε άπαντα τα εδέσματα :) βεβαια, κάνει κάτι προσπαθειες μόνος του με το πιρουνάκι του κ τρώει κάτι κομματάκια, αλλά έτσι για την πλάκα του. το βασικό μενού είναι αλεσμένο...

μπράβο σας για τα μπάνια! εμείς μες τη θάλασσα κ έχουμε κάνει μόνο 4... βέβαια είναι κ η θάλασσα ψιλοσκατά... κ πρέπει να πηγαίνουμε λίγο πιο μακριά για πιο καθαρή.

έλα ντε, το sofouki ψιλοχάθηκε... όπου να'ναι κοντεύει να γεννήσει και τον 2ο υιό!

και άλλα κοριτσάκια ψιλοχάσαμε, απο Σεπτέμβρη θα μαζευτούμε νομίζω κ πάλι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.

κι εμας το μμρ μας ταραξε.οχι πυρετο αλλα φοβερη γκρινια και ανησυχια.δεν κοιμηθηκαν 10 μερες και οιδυο μιλαμε.μας εστειλαν καθε βραδυ ολονυχτια.

απαισιο εμβολιο. αλλα τι να κανουμε.

χριστινα χαρηκα πολυ με τα νεα σας.να παρετε και το αλλο αντρακι συντομα σπιτι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια! Τι κανετε; Το διαλυσαμε βλεπω λογω καλοκαιριου! Και εγω μπηκα να σας χαιρετησω και να ευχηθω καλο καλοκαιρι, να περασετε υπεροχα! Εγω θα επιστρεψω απο το χωριο του αντρα μου τελος Αυγουστου πρωτα ο Θεος, οποτε λογικα θα τα πουμε τοτε! Σας φιλω ολες και σας ευχαριστω για ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται βρε κοριτσια ; ψωφησε το ποστακι μας ;;;; :P:mrgreen:

εμεις επιστρεψαμε απο τις πρωτες διακοπες (μια εβδομαδα Κερκυρα) κ σε λιγες μερουλες ΜΑΛΛΟΝ θα παμε προς το Αγρινιο κ για μπανια προς Αστακό ή Αμφιλοχία ... θα δειξει...ακομα δεν εχουμε καταλήξει :?

στην Κερκυρα μια χαρα τα περασαμε, αραλικι, μπανιο, φαγί κ υπνο.... το μονο κακο που εχει αυτη η ηλικια κ το παιδακι μας ειναι το κακο συνηθειο να βαζει ολα τα σκ@τολοϊδια στο στομα, οποτε μετα απο λιγο τρεξιμο στην αυλή του σπιτιου εκει, επρεπε να τον κουβαλαω αγκαλια ωσπου να φαμε κ να ερθει η ευλογημενη ωρα του υπνου....

εσεις εχετε τετοιο θεμα ;; το ιδιο παθαιναμε κ στην παραλια μετα απο λιγη ωρα παιχνιδιου με την αμμο κ τα βοτσαλακια... πολύ ταλαιπωρια αυτο το θεμα... κατα τα αλλα πολυ πιο ανετα απο περσι οι φετινες διακοπες !! παντα τετοια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!μαρακι καλως ηρθατε απο τις διακοπες σας κ με το καλο να ξαναπατε!τι ωραια ε?εμεις τα ιδια,ρουτινα..ευτυχως εχουμε διπλα τη θαλασσα κ πηγαινουμε 3-4 φορες την εβδομαδα για μπανακι.εγω 17 σεπτεμβρη θα κλεισω για 1 εβδομαδα το μαγαζι,αλλα θα παμε σε μια περιοχη λιγο εξω απο την πολη μας,σε ενοικιαζομενα δωματια ακριβως διπλα στη θαλασσα.κ αρχες οκτωβρη παω με 2 φιλες παρισι για 4 μερουλες!το περιμενω πως κ πως!

κατα τα αλλα ηρεμια.ο μικρος συνεχιζει να μην τρωει τπτ,περα απο γγου(αγγουρι),τυ(τυρι) κ μπα (ψωμι).κρεας εφαγε τελευταια φορα πριν 2 εβδομαδες ενα κεφτεδακι.εχει να φαει πανω απο 2 μηνες.μπορει κ 3.

προχτες επεσε απτην κουνια του!σκαρφαλωσε κ επεσε.δεν χτυπησε πουθενα,αλλα εκλαιγε για κανα μισαωρο.του βαλαμε ενα στρωματακι απεξω,μην τυχον κ ξαναπεσει..

αυτα προς το παρον.φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρανια μου τι λεει ο παιδιατρος για την διατροφή του ;;; ουτε κ μενα τρωει καλα κ σταθερά, αλλα σιγουρα τσιμπολογάει ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ... ψωμι, τυρι, κριτσινια (να στε καλα που μας τα μαθατε χιχιχι...) και ΟΤΙ βλεπει εμας να τρωμε... μεχρι κ πατατακια εφαγε σημερα... του εκανα ενα μικρο κομματακι θρυψαλλα κ του το εδινα αλλα γενικως απ οτι τρωμε εμεις ζηταει "Φ.Π.Α." χιχιχιχιχιχιχι...

στην Κερκυρα παντως εφαγε κ παστιτσαδο με κοκκορα οικοσιτο παρακαλώ !!! κ παρ ολιγο να του δωσω καυτερη πιπερια (ο Θεός με φωτισε να την δοκιμασω εγω πρωτα !!!!!!!!) αλλα οκ ! :mrgreen: γενικα ομως τσιμπολογάει... ποσοτητα μικρη τρωει απο διαφορα...

παντως συζητατο με τον παιδιατρο μηπως χρειαστει ΤΥΠΙΚΑ καμια εξεταση αιματος να δειτε που βρισκεται ο αιματοκριτης κλπ... απο Σεπτεμβρη θα της το πω κ γω της δικής μας για τον Κωνσταντινακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο παιδιατρος μαρακι μου,ειχε πει πως αστον,οποτε πεινασει θα φαει.αλλα νομιζω πως δεν καταλαβα πως δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ φαγητο κ μαλιστα κρεας.στα κιλα του ειναι ικανοποιητικος.βεβαια αυξανει με ποοολυ αργο ρυθμο.ειναι λιγο λιγοτερο απο 10500 εδω κ κανα διμηνο.τωρα ετρωγα ενα τοστ κ εχωσα μεσα ενα λιγο μπιφτεκι που του ειχα φτιαξει χτες.ηρθε κ ζητιανευε κλασικα ψωμι.του εδωσα το μπιφτεκι κ το κοπανησε.κ χτες μου το εφτυνε στα μουτρα!τι να πω...παντως εφαγε κρεας [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] .δοκιμασα μεχρι κ χυμο να του κανω λιγο τραχανα στο μπουκαλι μηπως κ το πιει,οπως τα φρουτα.αλλα εννοειται πως το εφτυσε!θα τον παω παντως για εξετασεις,οντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εναπομείνασες κοπελούδες! Μαρία καλώς επιστρέψατε απο τις 1ες διακοπούλες και με το καλό στις 2ες!!! ωραία στην Κέρκυρα, ε? ναι, αυτό με το "όλα στο στόμα" είναι ένα μεγάααααλο κεφάλαιο, που ευελπιστώ να κλείσει σύντομα!...

Ράνια μου, τι γίνεται? εγώ σ'τα είπα και στο μνμ... κοίτα, εξήγησε ξανά στον παιδίατρο ότι δεν τρώει απο αυτά που θα έπρεπε και δη το κρέας κ δες τι θα σου πει. αλήθεια, ψάρι τρώει? κοτοπουλάκι?

περιμένω εκ νεου το ραντεβουδάκι για τα νότια προάστια και τα παιχνίδια! πολύ μου άρεσε Μαράκι! οπωσδήποτε να το επαναλάβουμε :D

Χριστινάκι, cu τον Σεπτέμβρη! καλά να περάσετε στο χωριό του άντρα σου! φιλάκια στον γιόκα σου!

κοριτσάκια, όποια μπορεί, περιμένουμε νεότερα. φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια μου γειά σας και από εμένα!Αν και βλέπω δεν είμαι η μόνη που χάθηκα! :D

Ξεκίνησα δουλειτσα(5μηνο) και σε συνδυασμο με τις τσαρκες και τις βουτιές εξαφανίστηκα.Ελπίζω από το φθινόπωρο να μαζευόμαστε σιγά σιγα.Κανένα συγκλονιστικό νεο δεν έχω,ο μπομπιράκος μου εχει αρχισε να λέει πολλες λέξεις,γενικα ότι ακουει το λέει απλα οταν θέλει εκεινος.Το μόνο πρόβλημα μας είναι οτι πεταει κατω πράγματα,κυρίως τα παιχνιδια του και την πιπίλα,και λέει πάαααει.Γενικα το παει είναι το αγαπημένο του ,μπορει να το ακουω και 32837827 φορές την ημέρα!!!!Τι με το καλό δοκίμασα,τι με το αγριο,τι με αδιαφορία τπτ συνεχίζει και φοβάμαι μη χτυπησει κιόλας ετσι πως τα πεταει.Αλητάκι τι να πεις!

Δόντια..φτάσαμε στα 9 και τωρα βγαινουν τα πίσω κατω,τα οποια τον ταλαιπωρούν πολύ.Πρωτη φορά του εδωσα ντεπον για πονό από δοντι,μεχρι στιγμής την ειχαμε γλιτώσει.Τωρα είμαστε όλο γκρινια και βραδινα κλαμματα.Αντε να βγει κ αυτο..

Ευχομαι να περνάτε όμορφα και να συνεχίσετε τα μπανια γιατι δεν έμειναν και πολλά..κλαψ :cry: φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...