Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

Πωπω τι επαθε η καημενη!!! Ουτε να το διανοηθω! Τελος καλο ολα καλα!!! Η παραλιακη ειναι σκοτωστρα, ο Θεος ηταν μαζι τους!

Αννα, ευχαριστουμε για την ενημερωση.

Αν της μιλησει καμια, τα φιλια και τις ευχες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια!!!! ευχαριστω για τις ευχες και το ενδιαφερον σας!!!! ειμαστε καλα και η δυο.... κρατησαν το μικρο 24 ωρες για παρακολουθηση και σημερα βγηκαμε... εχω γραψει εδω την ιστορια http://www.mammyland.com/forum/18/18899 ... 63#p874163 θα τα πουμε οταν ηρεμησουμε λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! δυο μερες μετα προσπαθουμε να επανελθουμε και να το αφησουμε πισω.... τα αν και τα αν που βαζω στο μυαλο μου, πως μπορει να ειχαν συμβει δεν μου κανουν καλο.... τελος καλο ,ολα καλα που λεει και η Ντεμη!! Ο οδηγος κων/νε μου ηταν το μεγαλυτερο θυμα στην υποθεση τωρα που εχει περασει και το γεγονος και τα σκεφτομαι.............. :(:(:( ηταν ενα παιδακι 16-17 χρονων που εφαγε πολυ ξηλο :o:o ο αντρας μου σε κατασταση πραγματικα ΑΜΟΚ του επιτεθηκε και το τσακισε.... εκλεγε και ζητουσε συγνωμη... την επομενη μερα ο δικος μου ηταν χαλια μετα τις πραξεις του αλλα το κακο ειχε γινει... ευτυχως που ο πατερας του ηταν ενας πολυ καλος ανθρωπος και δεν το τραβηξε παραπανω.... ειπε οτι καταλαβαινει την αγωνια του πατερα και το σταματησε εκει.... ειπε ακομα οτι 99% φταιει αυτος που εδωσε το αυτ/το στον ανηλικο και χωρις διπλωμα γιο του και 1% φταιει το παιδι.... :(:(:(:(:(:(:( Αυτα, ολες να ειστε καλα και προσοχη στα πιο πολυτιμα ανθρωπακια που μας εστειλε ο θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Σπιρτουλι μου ετσι ειναι, ο πατερας δεν επρεπε επουδενι να δωσει σε ανηλικο και χωρις διπλωμα γιο του το αυτοκινητο. Ειναι απιστευτα ανευθυνος! Και να σου πω την αληθεια, δεν νομιζω οτι δεν εδωσε συνεχεια απο την καλοσυνη του και απο την κατανοηση του, αλλα γιατι αν εδινε συνεχεια και αρχιζαν οι μηνυσεις, θα εβρισκε τρελο μπελα, μη σου πω φυλακη για αυτο που εκανε! Δεν ειναι καλοσυνη, φοβος ειναι και συμφερον. Λυπαμαι αν ακουγομαι πολυ αυστηρη, ενα ατυχημα, μια στιγμη αφηρημαδας μπορει να συμβει και στον πιο εμπειρο οδηγο, αλλα αν χτυπουσε το μωρο η εσυ η γινοταν θεος φυλαξοι κατι ανεπανορθωτο, ο πατερας θα ηταν υπευθυνος, εγκληματιας, δολοφονος κλπ, οχι το παιδι. Ελπιζω αυτη η περιπετεια να εγινε μαθημα και στους δυο πριν ειναι αργα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!σπιρτουλι περαστικα κ παλι.ευτυχως δεν παθατε τπτ το φοβερο.βεβαια το ξαναλεω,η ταραχη κ μονο που θα περασατε...

εμεις εχουμε τετοια γκρινια..δεν αντεχω αλλο!χτες τπ πρωι ξεκινησε.θελει ολο αγκαλια,νυσταζε το μεσημερι κ εκλαιγε μεχρι να κοιμηθει..το βραδυ το χτεσινο ηταν το χειροτερο που εχουμε περασει!ειχα κ τις ανηψιες του αντρα μου εδω κ επαιζε μια χαρα μεχρις τις 23:30.αργα για αυτον.λεω,θα ξεραθει στον υπνο.2:30 ξυπνησε με κατι κλαματα..του εδωσα γαλα κατα τις 3,τπτ.του εδωσα λιγο ντεπον..μετα απο κανα τεταρτο ηταν καλυτερα.αλλα ειχε ξαγρυπνησει..εβλεπε κ τα κοριτσια που κοιμοντουσαν στο σαλονι κ φωναζε γκοοοοοοολ!τον αφησα κατω κ επαιζε μπαλα μεχρι τις 5!τον εκλεισα πια μεσα στο δωματιο μας να κοιμηθουν τα κοριτσια κ κοιμηθηκε με τα πολλα στις 6 παρα στην αγκαλια μου.κ στις 9 σηκωθηκε!τωρα γκρινιαζει,νυσταζει αλλα μολις τον βαζω στην κουνια κλαιει.αχχχ!κ σημερα το απογευμα θα παμε στο χωριο.θα μεινουμε εκει.εχουμε το μνημοσυνο της πεθερας μου αυριο (1 χρονος).να δουμε πως θα την βγαλουμε κ σε ξενο χωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x

μπηκε για τα καλα το καλοκαιρι ε;! σκεφτομαι αυριο μηπως παμε παραλια το απογευματακι... χχμμμ...

στο σπιτι εχουμε δυο μερες που τα πεταξαμε ολα... μονο πανα!!! ουτε καν κοντομανικο φορμακι, ο επιδειξίας μας!! :lol::lol:

απο φαγί ανακαλυψε τη νοστιμιά των τοστ (εχει κ προτιμηση στο τοστιμο brioch τρομαρα του..........) κ ετσι στις βολτες ειμαστε αρχοντες χιχι !!!

τα βραδια ΟΥΤΕ εμας κοιμαται... εχει κανενα 10ημερο που αλλαξε παλι ωρα υπνου, απο κει που κοιμοταν 9 το βραδυ, τωρα κοιμαται κατα τις 10.30 - 11.00 γιατι λιωνει στο παιχνιδι με τον μπαμπα του !!!!! αλλα ρε κοριτσια το βραδυ κανει ΠΟΛΥ ανησυχο υπνο... κατα τις 3 τα ξημερωματα σηκωνεται κ σβουριζει στο κρεβατι του, στο δικο μας κ γενικως του παιρνει ενα διωρο να ΞΑΝΑκοιμηθει... χθες λιγο καλυτερα κοιμοταν στο διπλο μαζι μου απο μια ωρα κ μετα κ ολο αλλαζε θεσεις :? φοβομουν κ γω μη φυγει απο πουθενα οποτε σκατα υπνο κ ψες :cry: να δω ποτε θα πεσω κατω απο την αυπνια καμια ωρα :P:P

Σημερα εχουμε εμβολιο (MMR) θα μετρηθουμε κιολας....

αυτα απο μας κ το κυριοτερο ειναι οτι ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΟ για την μετακομιση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε ενα μηνακι θα ειμαστε μεσα στο σπιτακι μας :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :D

ΥΓ: Καλα Σπιρτουλι εχω παθε πλακα με αυτο που διαβασα... φανταζομαι θα αναψατε ΛΑΜΠΑΔΕΣ στη εκκλησουλα ε;;;!!!!! ΑΓΙΟΥΣ ειχατε !!! πωπωπωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερίζω κι εγώ! γιατί έπεσε τόσο η ομάδα? πιάσατε τις παραλιούλες πουλάκια μου???

χτες κάναμε το 1ο μας μπανιο κ ήταν εξαιρετικά! ο μικρός το χάρηκε αφάνταστα κ πλατσούριζε όλη την ώρα. τελεια! κατά τα άλλα, κάτι τρεξίματα με τα τελευταία "γραφειοκρατικά" της δουλειάς. σε καμιά 10αριά μέρες ξεκινώ κ πάλι.

Σπιρτούλι, φαντάζομαι πως ηρεμήσατε κατά πολύ!

μαράκι, με το καλό η μετακόμιση!!!

γενικώς, μου είπε η παιδίατρος ότι είναι απαιτητική αυτή η φάση των μωρών μας κ γι'αυτό παρουσιάζουν διαδοχικές αλλαγές σε οτιδήποτε, ενώ επισης κάνουν κ πιο ταραγμένο ύπνο.κ μας τα ίδια! απο εκεί που κοιμόταν νωρίς, όλο το βράδυ, το πρωί σηκωνόταν κ έπαιζε στο κρεβάτι του, τώρα εκτός του ότι κοιμάται αργά, ξυπνάει το βράδυ κ κλαίει...... οπότε καταλήγει στο κρεβατάκι μας..... δεν το θέλω, αλλά είναι πια αναπόδραστη ανάγκη.δεν μπορώ να τον αφήσω να κλαίει.. :roll:

σας φιλώ κ τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΣΤΕ κοριτσουδια ;;; αμα ειστε παραλίες... ΧΑΛΑΛΙ !! χιχι !!

καλα τα λες demaki... δεν ειναι ωραιο να "πιεζουμε" τα παιδακια μας να παραμενουν μονα τους τετοιες βραδιες που ΦΑΙΝΕΤΑΙ οτι εχουν θεματακια (αλματα, δοντακια κλπ κλπ)... εμας σκαρφαλωνει μονος του στο διπλο οποτε... αποφασιζει κ μονος του χιχι !

εμεις δεν καναμε μπανακι ακομα :(:cry: αλλα ελπιζω μετα την μετακομιση να το τολμησουμε πια !

λεμε για διακοπουλες, τελος Ιουλιου να επισκεφτουμε την αδελφή μου που εφυγε ΜΟΝΙΜΑ για ΚΕΡΚΥΡΑ χιχι... !! ισως κ λιγο Ριο (Μακυνεια) που θα ειναι η κουνιαδα μου με τα πιτσιρικια της ... ;)

ΔΕΝ ξερω αν ισχυει αλλα μια φιλη μου που εχει μεγαλυτερο παιδακι, μου ελεγε οτι ο παιδιατρος της, τους ελεγε οτι τα παιδια πρεπει να κανουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 30 μπανια το καλοκαιρι -ως προφυλαξη απο κρυολογηματα, συναχια κλπ ... ΕΣΕΙΣ; ΕΧΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΣΑΣ;;

κατα τα αλλα, δεν εχουμε αλλα νεακια ... οπου να ναι ξεκιναμε την μετακομιση ! σημερα πηραμε κ τη ΔΕΗ στο ονομα μας... προχωράμε !!!! ειμαι ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ !!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!!Ναι μας φάγανε οι παραλίες και οι τσάρκες!!Αλλά μας έχουν φάει και τα κουνούπια ,τα νευρα μου!!

Καταρχήν να ευχηθώ στο σπιρτούλι να ξεπεράσουν γρήγορα το σοκ.Φρίκαρα όταν το διάβασα,ευτυχώς που είστε καλά!

Μαράκι με το καλό η μετακόμιση!!Να είναι γουρλίδικο το νεο σπιτάκι να πιαστεί και το σποράκι!! :D

Εμείς κατα τάλλα καλά,θέλει να είναι συνέχεια στην πισινούλα του,στη θαλασσα όμως κολώνει.. :lol:

Α έχω και ένα ευχαριστο!Σε κανένα μήνα ξεκινάω δουλειά(5μηνη σύμβαση)στον τομέα μου!Τα λεφτα θα είναι λιγα αν τα πάρουμε ποτέ φυσικά αλλά κάτι εξτρα θα είναι.Το καλό είναι οτι το καλοκαίρι μπορεί να κρατάει τον μικρό η μαμά μου..μετά να δούμε τι θα κάνουμε.. :?

Καλές βουτιές κοριτσάκια!!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!βλεπω το διαλυσαμε κανονικα ε?εμεις σημερα καναμε ενα μπανακι τριωρο το πρωι.ο μικρος δεν την πολυθελει τη θαλασσα.κρυωνει.αλλα τον βαζουμε με το ζορι.στην ακροθαλασσια ομως καθεται κ παιζει με τα κουβαδακια του.

κατα τα αλλα.ησυχα..δουλεια πολυ.κ ο αντρας μου το ιδιο με τις εκλογες τωρα..ξεστρωσαμε επιτελους κ τωρα εχει ποοοολυ σφουγγαρισμα!

ρε γμτ,ο μικρος δεν τρωει καθολου ακομα.τι πραγμα ειναι αυτο?φαγητο το εχουμε καταργησει.αν φαει 5 κουταλακια ειναι ζητημα..φρουτο που το ετρωγε το ψιλοεκοψε.σημερα εχει φαει μεχρι τωρα ενα κομματακι πεπονι,μισο κομματακι καρπουζι κ 3 κουταλακια χυλοπιτες με κιμα.μου ζηταει γαλα οταν του λεω να φαμε αλλα δεν του δινω.φοβαμαι πως αν του δινω γαλα δεν θα φαει καθολου φαγητο.τωρα εχει τριπλασιασει το βαρος απο τη γεννηση του με το ζορι.γεννηθηκε 3500 κ τον ζυγιζω μονη μου σχεδον 10500..ουφ,θα με σκασει με το φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω .... καλημερα σας...

τι κανετε? εμεις αρχισαμε εντατικα τα μπανακια... βεβαια εχω ενα θεμα με τον κων.νο ... θελει εναν ανθρωπο μονιμος να το κυνηγαει... :roll: μεσα στην θαλασσα ακομη δεν εχει μπει αλλα του αρεσει να πλατσουριζει εξω που σκαει το κυμα, εχω βρει λιγο την σωτηρια μου με μια φουσκωτη πισινουλα που αν τον πεισω να μπει μεσα θα ξεγελαστει και θα παιξει κανενα μισαωρακι ;) γενικως οοολα καλα ... πρεπει να αποδεχτω οτι εχει αλλαξει οοολο το προγραμμα μου και να συμβιβαστω γιατι αλλιως μες τα νευρα θα ειμαι μονιμως.. απο φαγητο μια απο τα ιδια, αλεσμενα τρωει ακομη (το μεσημεριανο) , την μπανανα την τρωει ολοκληρη , τρωει κ κανενα τοστακι , ψωμι με μελι κτλ....

θα πατε πουθενα διακοπουλες? φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ όντως το ψιλοδιαλύσαμε!... καλοκαιράκι και σκορπίσαμε :roll:

εμείς καλά είμαστε, μας τρέχει κανονικά ο Τζορτζίτος :D σήμερα τελειωσα δουλειά κ Δευτέρα ξαναρχίζω για την επόμενη σεζόν. από μπάνια, μόνο 1. αύριο λέω να ξαναπάμε!

Χριστινάκι, τι κάνουν τα ζουζούνια σας? φαντάζομαι όλο κ καλύτερα! ο δικός σου?

Ράνια, κουράγιο με το φαγητό, φάση είναι κ θα περάσει..

Μαράκι μετακομίζετε? ξεκινήσατε? με το καλό!

τι να πω κ εγώ ακόμα με τα αλεσμένα? όπου πάμε, τραβάμε και τα "αλεστήρια" μας :|

φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια, μιλησα με το γιουλακι στο φμπ και εχετε πολλα φιλακια και οτι της ελλειψε το παρεακι , Προσπαθεί να μπει στο μαμμυ αλλα απο τη ταμπλετα που εχει δυνατό αντιβαιρους την μπλοκαρει λέει οτι εχει Ιο.

ρε κοριτσια να σας πω τον πονο μου ... καθονται ησυχα τα ζουζουνια σας στην θαλασσα? με τον δικο μου εχω ενα θεμα.. τρεχει στην θαλασσα δεξια κ αριστερα... σαν παλαβος... θελει εναν ανθρωπο οοολη την ωρα να τον κυνηγαει :cry: τι θα κανω δεν ξερω.... μαλλον δεν εχω και πολυ υπομονη ... θελω να παρω το καφεδακι μου και να αραξω στην ξαπλωστρα... αλλα γινετε? δεν γινετε... :roll::roll:

φιλακιαααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!γυρισα απο μια ποοολυ κουραστικη μερα στη δουλεια κ εχω λιγουρευτει ενα παγωτακι που εχω στην καταψυξη,αλλα πρεπει να κοιμηθει επιτελους ο καλλικαντζαρος!τον εχω βαλει στην κουνια του κ θα με δει αν περασω για την κουζινα κ θα κλαιει να τον παρω.οποτε περιμενω μηηηπως κοιμηθει!απο φαι συνεχιζουμε σχεδον τπτ.χτες ειχε πλακα..αφου ειχε φαει μονο λιγο φρουτο το πρωι,τον παμε θαλασσα το απογευμα κ κατα τις 9 που γυριζαμε βλεπει στην τσαντα κεφτεδακια τυλιγμενα σε αλουμινοχαρτο που του ειχα παρει.μουγκριζει,του δινω το αλουμινοχαρτο,το ανοιγει,βγαζει ενα κεφτεδακι κ το μπουκωνει!τον εκοψε λορδα!!

κων/νος,εμεις,να μη το ματιασω το παιδι,εχουμε σωθει με τη θαλασσα!ειναι το μονο μερος που καθεται ησυχα.για καφε δεν το συζηταμε,τρεχει περα δωθε.ενω στη θαλασσα,θα κατσουμε ενα τριωρακι,θα πιουμε τον καφε μας,θα καπνισουμε χαλαρα κ αυτος θα καθεται η να τον χτυπαει το κυματακι η διπλα στην ξαπλωστρα μας με τα κουβαδακια του.συνηθως βρισκει κ κανα μεγαλυτερο παιδακι κ απασχολειται.μια χαρα δηλαδη!(μη σε κανω κ ζηλευεις βεβαια...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια, εστω κ μεσημεριανά [smilie=icon_sunny.gif]

έχει ζεστούλα και σήμερα, οπότε σε καμιά ωρίτσα θα αρχίσω διαδικασίες για να πάμε μπανάκι νωρίς το απόγευμα. konstantinos, αυτό που λες είναι ένα θεμα, αλλά απ'ό,τι καταλαβαίνω πρέπει να κάθεσαι μαζί του κ να τρέχεις πίσω του... αυτό κάνω εγώ όταν είμαι σπίτι... [smilie=help.gif] τρέχει το ζουζουνέλι μου σφαίρα σε ό,τι "ντουλαποειδές" βρει, έχει αρχίσει τα λεγόμενα "χεράκια", δλδ τραβάει ό,τι βλέπει εξω-εξω σε τραπέζια κ συναφή, σκαρφαλώνει κλπ κλπ... για τη θάλασσα δεν μπορώ να πω πολλά, διότι κάναμε 1 μπάνιο μόνο κ κατά βάση τον είχαμε εντός θαλάσσης. για εκτός δεν ερεύνησα ακόμη ;))

ρανια, έχει πέσει δουλειά φαντάζομαι λόγω του καλοκαιριού, οπότε κ απαιτείται ένας καλλωπισμός παραπάνω? κουράγιο κ μακάρι έτσι να κρατά η δουλειά!

που είναι όλες οι άλλες, οεο??? πολλά φιλάκια και του gioulakiou!

τα λέμε! :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες ομορφες! Καλοκαιριασε και χαθηκαμε! Εμεις μια χαρα, χαιρομαι που ακου κι εσεις οτι ειστε καλα! Τα παιδακια μας ολο και προοδευουν, βεβαια ολο και βγαζουν προβληματακια, αλλα νομιζω ειναι ολα επιλυσιμα, εστω και σε βαθος χρονου, θα επεκταθω αλλη φορα.

Εγω αν και η ακαδημαϊκη χρονια τελειωσε, εχω περισσοτερη δουλεια τωρα, γιατι κανουμε επανεγγραφες κι ενα σωρο γραφειοκρατικες και αλλες δουλειες προετοιμασιας για τη νεα χρονια. Κλεινουμε 20 Ιουλιου-20-22 Αυγουστου και απο 1 Σεπτεμβρη εχουμε συνεχεια ραντεβου και εγγραφες οποτε θελω ολα να ειναι ετοιμα μεχρι να κλεισουμε και ειναι απειρα!!!

Μπηκα να πω ενα γεια σε ολες και φιλια στα κουκλια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?σας διαβαζω αλλα τρεχω και δε φτανω με τα ζουζουνια.καλα εχουν ζωηρεψει πολυ σκαραφαλωνουν παντου.τρεχω απο πισω γιατι φοβαμαι οτι θα εκσφενδονιστουν απο τον καναπε με τοση ενεργεια.

μπανια δεν εχουμε κανει ακι το βλεπω απιθανο με δυο μωρα και το συζυγο να δουλευει τρελες ωρες.καλα κι εγω δεν ειμαι φαν του μπανιου.βαφτιση κλεισαμε για 25 8 και εχω αρχισει ετοιμασιες.καλα ονειρο ζω που λενε.μου φαινεταΙ απιστευτο που κανονιζω για τα δικα μου ζουζουνια και ας μην υπαρχει και πολυ χρημα με την ατιμη την κριση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια αναμεσα στην ταλαιπωρια μας περασα να πω μια ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!!!

οσες εχετε facebook τα μαθαινετε πιο γρηγορα τα νεα χιχι !!! σε καμια 20ρια μερες θα χω ιντερνετακι (βαλαμε cyta κ αργει να ενεργοποιηθεί) κ θα τα λεμε κανονικά παλι !!!! :x

μου λειψατε κοριτσουδια μου !!!

ευχομαι να ειστε ολες καλα κ να κανετε πολλες βουτιες ! εμεις δεν ξεκινησαμε ακομα :( αλλα ευχομαι ΣΥΝΤΟΜΑ να βρεξουμε κ μεις τον κ@λαρινο μας χαχαχαχαχα :lol:

ειχα ερθει επισκεψη στους δικους μου (εκμεταλλευτηκα λιγο κ το ιντερνετακι ;) ) αλλα τωρα πρεπει να παρω το τζιτζικι κ να μαζευτουμε σπιτακι μας (αρχισε το ρεσιταλ γκρινιτσας ΠΑΛΙ) ....

ΣΑΣ ΦΙΛΩ !!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, γεια σας!!! τι κανετε κοπελιτσες μου??? ολες προς θαλασσα μερια σας κοβω.... :D:D:D ελπιζω ολες να ειστε καλα και να περνατε τελεια!!!

εμεις καλα!!! παντρευτηκα τελικα την περασμενη κυριακη και οπως καταλαβαινετε περναμε τωρα το μηνα του μελιτος =))=))=))=))=))=)) τελος παντων!!!

ο μικρος μου ταρζαν εχει ζωηρεψει πολυ, ζωη να χει!!! αφου ειμαι στα -8 κιλα προ εγκυμοσυνης.......

το Σεπτεμβρη λεμε να το βαφτισουμε το μικρο μπουμπουκακι μας και σημερα πηγα και εκλεισα ημερομηνια για 22/9 και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

αυτα τα ολιγα!!! φιλακια πολλα

Μαρακι μην αγχονεσαι!!! ολα θα μπουν στη θεση τους καποια στιγμη.... αντε και τωρα με το νεο σπιτι...βουρ για το νεο μπεμπε!!!

δελφινακι και συ βαφτισια τον Αυγουστο εεε??? αντε με το καλο να παρουν το ονοματακι του και τα δικα μας παιδακια!!!

Χριστινακι μου ολα καλα με τα μωρακια σας?? και συ βαφτιζεις τωρα το μικρο αν θυμαμαι καλα :roll::roll:

Ρανια δουλεψε εσυ παιδι μου τωρα που μπορεις γιατι καθε μερα ακουω και καποιον που χανει την δουλεια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!!Καλό μηνα!!!

spirtouli να ζήσετε!!!πάντα ευτυτυχισμένοι!αντε και με το καλό να βαφτίσετε το καμάρι σας!!εμείς κορίτσια καλά περνάμε,πλατσουρίζουμε στη θάλασσα αρκετά συχνάκαι έχω να δηλώσω ότι είναι το καλύτερο παιδί οταν είμαστε εκεί,κάθεται κοντά μας και παίζει με τα κουβαδάκια του.Το βράδυ όμως όταν κατεβαίνουμε βόλτα κάνει τα χαζά του,θέλει να περπατάει μόνος του χωρίς να κραταει το χερι μας,οκ τον αφήνω μιας και είναι κλειστός ο δρόμος το καλοκαίρι αλλα το πιάει η τρελα και ερχίζει κ πέφτει κάτω με τα χέρια κ τα γόνατα!! :evil: Καθαρίζουμε όλο το δρόμο δηλαδή!Οπότε επιλέγουμε θάλασσα!Εγώ περιμένω πότε θα ξεκινήσω δουλείτσα,ελπίζω να προλάβουμε να πάμε χαλκιδική πριν ξεκινήσω γτ μετά θα είναι πιο δύσκολα.

Κορίτσακια να περνάτε υπέροχα!!Και περιμένω με αγωνία καμια ανακοινωση γκαστροκατάστασης!το σοφουκι χάθηκε και δε μαθαίνουμε νέα απτη φουσκοκοιλίτσα της μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!σπιρτουλι να ζησετε!!αντε βρε..κ καλους (κ αλλους) απογονους!!

εμεις εχουμε λιωσει στα μπανακια,σ/κ δηλαδη,αφου καθημερινες 1-2 την εβδομαδα προλαβαινουμε.γενικα ειναι καλο παιδακι,αν κ δεν μπαινει στη θαλασσα..σημερα ειχαμε παει απτο πρωι για μπανιο σε μια "κλαμποκατασταση".με δυνατη μουσικη κ τετοια.μια χαρα τη βγαλαμε.κ μετα για φαγητο.εκει ειχε λιιγο κυνηγητο,αν κ επαιζε με κατι αυτοκινητακια.παντως νομιζω η κων/νος μας ματιασε λιγο κ εκει που ελεγα πως καθοταν με τα κουβαδακια του 2-3 ωρες,τωρα καθεται καμια ωρα μονο!

μαρια ολα οκ με τη μετακομιση ε?σιγα σιγα θα τακτοποιηθειτε κανονικα..

froggy κ εσεις παραλια μερια ε?μια χαρα!

αντε κοριτσια καλα να περνατε!!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει πέσει πολλή θάλασσα κ ξεχνιόμαστε απ' ό,τι βλέπω...

Spirtouli να ζήσετε και να χιλιοευτυχήσετε!Να καμαρώνετε τον αντρούλη σας κ με το καλό στο 2ο!

Ράνια, froggy, dolfin, και σε όλα τα κορίτσια κ τα μικρουδάκια γειαααα!!!!

εμείς καλά, ζουζουνεύει ο μικρός, λίγη θάλασσα πάμε προς το παρόν, η δουλίτσα χαλαρή κ αναζητάμε μήηηηπως πάμε κάπου διακοπούλες. πρέπει να έχει αρκετές προσφορές, αλλά ποιος κάθεται να ψάχνει. αν έχει υποπέσει στην αντίληψή σας κάποιο site, ευπρόσδεκτες οι γνώμες!

φιλάκιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρα σας!

Μαρακι καλοριζικο το νεο σπιτικο, παντα χαρες να εχετε!

Σπιρτουλι μου να ζησετε και επισημως λοιπον! Παντα αγαπημενοι να ειστε και με το καλο η βαφτιση!Ρανια και Φρογγυ και Ντεμι σας ζηλευω πολυ, εμεις μονο 2 μπανια εχουμε καταφερει ως τωρα!

Εμεις βαφτιστηκαμε χτες και ηταν ολα υπεροχα, ο μικρος σωστος κυριος, κιχ σχεδον δεν εβγαλε και μετα το καταδιασκεδασε μεχρι αργα το βραδυ! Αντε και στα παιδακια σας!

Καλο μηνα σε ολες σας! Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...