Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!! τι κανετε?? εμεις ειμαστε μια χαρα, χαθηκαμε λιγο γιατι λειπαμε διακοπουλες στη θεσσαλονικη. επρεπε να κανουμε το β επιπεδου και μειναμε και λιγες μερες να ξεκουραστουμε. ευτυχως πηγαν ολα καλα, το μωρακι μου πια το νιωθω συνεχεια, και ειμαστε σχεδον μισο κιλο!! :D:D

και ο μεγαλος εχει ξεφυγει πια... μικρο παιδακι το λες και οχι πια μωρο... συνεννοεισαι κανονικα, τον κυνηγας κανονικα, και τρελαινεσαι κανονικα!! ;)

απο λεξουλες εχουμε κανει προοδο...

λεμε μαμα, μπαμπα, παππου, γιαγια, μαμ, νεο (νερο), κάκω (κατω), κακά, και αρη (ερχεται κοντα στην κοιλια μου και φωναζει τον αδερφο του που θα τον πουμε αρη!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα μανουλες κ χρονια μας πολλααααα!!αντε,απο του χρονου θα μας λενε χρονια πολλα μαμα τα ζουζουνια μας κ θα μας τρελαινουν!

προς το παρον εμενα κοιμαται..τι πραγμα ειναι αυτο?καθε σκ ξυπναει κατα τις 11-11:30..τις αλλες μερες 10-10:30.με ξεπερασε και εμενα αυτος στον υπνο!

σοφουκι εφτασες πανω απο το μισο βλεπω ε?αντε με το καλο να γεμισετε παλι μπεμπεκιστικα κλαματα!απο τη μια μου λειπουν,απτην αλλη λεω τωρα συννενοουμαστε αρκετα κ ειναι δυσκολο παλι απτην αρχη..γιαυτο θα ηθελα να μεινω αμεσως εγκυος,να μην πολυξεφυγω απο αυτα.ακομα βεβαια δεν μας εχει "κατσει"..οποτε κ αν θελει ο θεος!

παω να κανω κανα μπανακι μολις ξυπνησει ο πασας να παμε την καφεδια μας στην παραλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας, να μας χαίρονται κι αυτά και σύντομα να έρθουν κι άλλα!!!

τι κάνετε κατά τα άλλα? πολύ μου αρέσει η φάση με τις μεταμεσονύχτιες μπόρες, κάνει ατμόσφαιρα αυτος ο καιρός!!! γενικώς όλα καλά. Ράνια θα συμφωνήσω μαζί σου σχετικά με τα κλαματάκια εκ νέου. ονειρευόμουν να έχουν 1 χρόνο διαφορά ο Γιώργος μου με το αδερφάκι του, αλλά δεν βαριέσαι.... αν κ όποτε έρθει το άλλο ζουζούνι.

φιλούνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα...

μπραβο ρε σοφουκι ολα καλα να πανε , εφτασες ηδη στα μισα κ εκανε β επιπεδου ? πως περναει ο καιρος...

ο δικος μου ολο το σκ μες την γκρινια βγαζει κυνοδοντα κ ειναι αστα βραστα... τους κυνοδοντες τους βγαλανε εσας? οντως εχουν μεγαλωσα τα μικρουλια μας... αλλα ο δικος μου ρε παιδια πολυ ζουρζουβιλης... το νεο μας κατορθωμα ειναι οτι βγαινει απ το παρκο :shock: σκαρφαλωνει κ πηδαει... παει κ το παρκο δλδ... :(

ντεμι δεν χρειαζονται βιασυνες... τα δικα μου εχουν 3 μιση χρονια διαφορα κ νομιζω οτι ειναι πολυ καλα γιατι τουλαχιστον οι μεγαλη μου εχει απεξαρτητωποιηθει τελειως κ μπορω να τα κουμανταρω κ τα δυο να τα παω μια βολτα , ενα καφε μονη μου...

τι αλλο κανετε....? φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή μας εβδομάδα! konstantinos δεν έχεις και άδικο στο να έχουν τα μικρά κάποια διαφορά, ωστόσο εμείς δεν θα το καθυστερήσουμε και πολύ λόγω ηλικίας. είμαι 34 και δεν θα ήθελα να... μεγαλώσω κι άλλο :? αν δεν ήμουν σε φάση διαιτας, ήδη θα το επιχειρούσαμε εντονα. φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Τι περίεργος καιρός!Την μέρα κάψα κ το βράδυ μπουμπουνητά και τσουπ η βροχάρα.Έτσι μάλλον θα πάει ο Μαιος!

konstantinos τι κυνόδοντα μου λες..στα 4 δόντια μείναμε!!Έχουμε κολλήσει λέμε! :lol:

σοφουκι τέλεια τα νέα για το μπεμπάκι!

χριστινάκι καμία εξέλιξη για τα μπεμπίνια??

Αχ περιμένω πως κ πως να ξεκινήσουμε τα μπάνια,του έχω πάρει κ ένα μαγιουδάκι τρέλα!!χιχι!Είμαι σίγουρη ότι δε θα βγαίνει απτη θάλασσα,εδώ απτην μπανιέρα δε βγαίνει.Αφού μιλαμε με τον μπαμπά του κ λέμε αντε να πάμε να τον κάνουμε μπάνιο,σηκώνεται,παρατάει το παιχνίδι κ τρεχει στο μπάνιο κ φωνάζει μπα μπα(μπανιο)!Μωρε τα σκατούλια όλα τα καταλαβαίνουν ..πρέπει να προσέχουμε τι λέμε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ για χτες!

Η αληθεια ειναι οτι χαθηκα, εχω πολλη δουλεια!!!! Τα μωρα μας ΟΚ, το ενα το μεγαλο καλυτερα, το μικρο εχει θεμα αναπνοης και οσο δεν αναπνεει χωρις αναπνευστηρα τοσο δεν μπορει να φαει και αν δεν φαει δεν παιρνει βαρος και αν δεν παρει βαρος να αναπτυχθει το σωμα του δεν αναπτυσσονται τα πνευμονια του και αν δεν αναπτυχθουν δεν αναπνεει μονος του και γενικα ειναι λιγο μπερδεμα, αλλα πιστευω και ελπιζω πως αν και θα παρει πολυ περισσοτερο χρονο θα τα καταφερει στο τελος γιατι ειναι απιστευτος μαχητης! Εδω εζησε 3 μηνες σχεδον και αναπτυχθηκε χωρις αμνιακο υγρο, πιστευω αξιζει και στα δυο αγορακια μου μια ευκαιρια και θα την δωσει ο Θεουλης!

Στα δικα σας τωρα!

Σοφουκι μπραβο για τα καλα αποτελεσματα! Απο λεξεις εμεις δεν λεμε και πολλα, μαμα, μπαμπα, μαμ, γιαγια, παπα(η παπια), μπα (μπαλα,) μπαπα(τουμπα), μπεμπε (προβατακι), μμμμ (αγελαδα) και "μεμε" σε μια προσπαθεια να πει "μιμη" οταν τον ρωταω πως σε λενε!

Ρανια μου εγω δυο μωρα σε πανες και κοντινες αντιδρασεις δεν νομιζω να μπορουσα να ανταπεξελθω, εδω με τον μπεμπη και τα εχω φτυσει!!!!

Κωνσταντινε 3 χρονια νομιζω ειναι πολυ καλη διαφορα στα αδερφια και κοντα ειναι αλλα και οχι υπερβολικα κοντα! Και που εισαι ακομα! Εχει να κανει διαολιεεεςςς!

Ντεμακι 34 δεν ειναι δα και τοσο πολυ, ειδικα σημερα!!!

Φρογγυ, δε λες τιποτα! Μα ολα! Καλα με το μπανιο εχει ερωτα κι αυτος, παει και στηνεται εξω απο την πορτα του μπανιου μολις του πω οτι θα κανουμε πλιτσι! Μου φερνει τα παντα, οτι του πω το ξερει και αριζει να συνεννοειται με τον τροπο του! Θελει μεγαλη προσοχη στο εξης και τι λεμε και τι κανουμε!

Καλη εβδομαδα σε ολες, φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα!!!!τι μου κανετε?εμεις καλα ...χαθηκαμε διοτι παμε μπελα μπελα :lol::lol::lol: (απο το κουνια μπελα)ετσι μου λεει η τζουτζου μου!!!χαλασε βεβαια ο καιρος κ μαζευτηκαμε σπιτι. χριστινακι την αγαπη μου κ τις προσευχες μου στα νινακια!!!

σοφουκακι φιλιά. τι ωραιο πραγμα το χτυπημα στην κοιλια :D:D μου εχει λειψει.

τραβηξαμε ενα ζορι 3 ημερων με πυρετο κ διαροια λογω δοντιών αλλά περασε. το κακο ειναι οτι ενω αρχισε να φευγει μονη της ολο αυτο την πηγε πισω κ εκει που πηγαινε να κανει βημα επεφτε σαν το κοτοπουλο κατω απο την αδυναμια λογω πυρετου. κατα ταλλα καλα...αρχισα περπατημα κ προσεχω διατροφη κ εχασα 3 κιλα... :D:D αλλα 4-5 κ θαμαι οκ.

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια φιλιάα θα ξαναεισελθω οποτε μπορεσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοοοοο !!

τι μου κανετε ;;; αρχισατε βολτιτσες στην υπαιθρο ;; εμας εχει αρχισει να ψιλοβαριεται την παιδική χαρα, αλλωστε ειναι μετρημενα τα παιχνιδια που μπορει να κανει μονος του ή με λιγη βοηθεια (κουνια-τσουληθρα-αλογακι) οποτε τις προαλλες πηγαμε κ Αλιμο (ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Κ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ !!!! ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΣΤΡΙΑ !!!! ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ) λιγο κερματοπαιχνιδια, λιγο περπατημα σε αλλο μερος... ε καπως περναει η μερα :roll:

κατα τα αλλα μες το καλοκαιρι θα χουμε μετακομιση !!! στην ιδια πολη, αλλη γειτονιά ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΣΥΧΗ (πισω απο το metro Mall, Αγιος Δημήτριος) κ λιγο μεγαλυτερο σπιτακι :x

τελος Ιουνιου - αρχες Ιουλίου δηλαδή θα ειμαστε μες στις κουτας το καγκελο :lol: αλλα κ γενικα εχουν προκυψει ανακαταταξεις στη φαμιλια μας ! φευγει η αδελφη μου με τον αντρα της να ζησουν Κερκυρα, φευγουν κ 2 αδελφια του αντρα μου για Αγρινιο... θα μεινουμε μεταξύ μας μεταξά :lol: στην τσιμεντουπολη !

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ αλλα πανω απ ολα ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!

αντε να μαζευομαστε ρε κοριτσια σιγα σιγα,πολυ στην βολτα το ειχατε ριξει κ εμπαινα κ δεν εβρισκα τπτ νεοτερο να διαβασω...

χριστινα πολυ χαρηκα με τα νινακια!

βλεπω το μπανιο το εχουμε ερωτευτει ολοι!!κ εμας ολο μπα-μπα λεει κ με την πρωτη ευκαιρια τρυπωνει μεσα κ κοιταει πανω απτη μπανιερα κ χτυπαει χερια.το δε πλυσιμο κωλου μετα απο αφοδευση,εχει γινει μαρτυριο!κοπαναει τα ποδια του στο νιπτηρα να πλατσουρισει κ με δυσκολια τον κραταω.αλλα μπανιερα...?θα πιαστουμε με το σκυψιμο..

μαρια,εμενα σιγουρα με βολευει αλιμος.θα ειναι κοντα το ξενοδοχειο.αλλα οπου θελετε οι περισσοτερες.αρκει το ξαναλεω,να εχουν ενδιαφερον κ τα παιδια.οχι σε καφε.μια κουνια,ενα κατι βρε αδερφε!τελικα ποιες ειμαστε μεσα?σε μαρια,ντεμι κ χριστινα εχω στειλει μνμ η εδω η στο fb με το κινητο μου.

παω να τελειωσω το κοτοπουλακι μου γιατι τον ακουω που εχει ξυπνησει.θα θελει παιχνιδια μετα!

ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ειχα νεοτερα για την γυναικολογο μας !!! απο Δευτερα -λεει- αρχιζει παλι στο νοσοκομειο (Αλεξανδρας) ραντεβου κλπ (οχι ιδιωτικά πλεον) κ ετσι μολις αδιαθετησω κ τελειωσω θα παω να τη δω απο κοντα κ να μου κανει εκεινη τα απαραιτητα (τεστ Παπ, ψιλαφιση στηθους, κανα υπερηχο κλπ) :x:x:x:x:x:x:x:x Δοξα Τω Θεό γιατι πολύ ειχαμε στεναχωρηθεί με την περιπετεια της... την εχουμε κ πολλες κοπελες γιατρο στο σοι ! :P:mrgreen:

ρανια μου κοιτα κ γω σκεφτηκα οτι εσενα σε βολευει Αλιμος, εμενα οκ ψιλοκαλα ειναι, οι φιλες μας οι Πειραιωτισσες δεν ξερω τι λενε... μαλλον στο Ντεμακι θα πεφτει μακρια... μακαρι ομως να ερθει :x

εχει εκει και παιδική χαρα, κ παιδοτοπο υπαιθριο ΑΝΟΙΚΤΟ με φουσκωτα παιχνιδια, κερματοπαιχνιδια, τρενακι μικρο, λιμνουλα με κατι φουσκωτα σαν συγκρουομενα (ΤΕΛΕΙΟ) καρεκλες να κατσουμε εμεις κ αναψυκτηριο ΚΑΙ διπλα μας ειναι η παραλια για τις τολμηρές ;););)

για σκεφτειτε το !!! να οργανωθούμε καλέ !!! που στε ;! θα σου τηλ εγω ρανια ! για ποτε λεμε τελικα 26 Μαιου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι μεσα εννοειται!τελεια ακουγονται!αν κ με το μαμακια που εχω για παιδι,αν δεν ειμαι κ εγω διπλα του,δεν παιζει με αλλα παιδια..οπως κ να εχει ομως,να το ευχαριστηθουν κ αυτα!

26 του μηνα,ναι.το αλλο Σαββατο δηλαδη.εμεις θα ερθουμε πρωι πρωι με την αυγουλα Αθηνα.μεσημερακι-απογευματακι..οποτε βολευεστε.δεν εχω τπτ να κανω το Σαββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοράσια! μπράβο στα μωράκια της Χριστίνας μας!!! χαίρομαι απιστευτα!

λες Χριστινάκι να παλεύονται τα 34? βασικά δεν έχω κάτι με την ηλικία, απλώς κολλάω λίγο για την αμνιοπαρακέντηση που επιβάλλεται πάνω απο 35, τέσπα...

λοιπόν, όντως για τη μαμαδοσυνάντηση πέφτει λίγο του εντελώς αντιθέτου, αλλά θα καταβάλω κάθε δυνατή προσπάθεια να έρθω. ωστόσο θυμίστε μου, πού ακριβώς πέφτει η όστρια. εγώ μόνο το kitchen bar ξέρω. είναι κάπου κοντά αυτό που λέμε? θα αγκαρέψω το έτερον ήμισυ να με φέρει, γιατί δεν το κόβω να οδηγώ μέχρι εκεί, θα γκρινιάξει ο μάναρός μου! :roll:

καληνυχτούδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας,

μπραβο χριστινακι για τα σχετικα καλα νεα, πιστευω οτι ολα καλα θα πανε και στα δυο μπεμπε,

ο μικρος μου καπως καλυτερα ειναι τωρα , βγηκε κ ο κυνοδοντας ... αλλα αλλους 3 εχουμε :roll: αντε να δουμε ποτε θα ησυχασουμε...

ο καιρος μας τα χαλασε λιγουλακι κ μου την σπαει αλλα σημερα ξαναβγηκε ο ηλιος :D , ο κορη μου παρεπιπτωντως εκανε 2 μπανακια αν κ η θαλασσα ηταν "μπουζι" αλλα λυσσαξε να μπει κ την αφησα κ το καταχαρηκε μπορω να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε ολες; παει το κλεισαμε το μαγαζι! Εγω εχω πολλη δουλεια και ενω μπαινω και διαβαζω δεν προλαβαινω να γραψω και πολλα...

Για συναντηση κατα 90% ειμαι ΟΚ το αλλο Σαββατο και ο Αλιμος ακουγεται μια χαρα, επισης πολυ ωραια ειναι στη Μαρινα Φλοισβου εκει κοντα που εχουν φτιαξει παρκο. Θα πουμε λεπτομερειες μεσα στη βδομαδα. Με τα βλασταρια μας μαζι εννοειται, ετσι;

Να σας πω οτι τα μωρακια πανε καλυτερα, ειναι χωρις αναπνευστηρα μονο στα σωληνακια, ο μεγαλος μια βδομαδα, ο μικρος 3 μερες, περιμενουμε να δουμε πως θα πανε, εχουν παρει λιγο βαρος και γενικα ειμαστε καπως πιο ηρεμοι και πιο αισιοδοξοι, με τις γνωστες βεβαια επιφυλαξεις και ανησυχιες για οσο παραμενουν στην εντατικη! Αλλα δοξαζω το Θεο που τα προσεχει και τα βοηθαει και πιστευω πως θα τα φροντισει μεχρι να γινουν εντελως καλα!

Σας στελνω πολλα πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα το κλεισαμε δεν λες τπτ!αντε για να βρισκουμε ρυθμους σιγα σιγα!

μπραβο για τα μικρουλακια μωρε!μια χαρα αναπνεουν κ μοναχουλια τους!οποτε ολα θα ειναι πιο ευκολα απο εδω κ περα.αφου πηραν κ βαρος..τελεια!

τηλεφωνα σας περιμενω.μονο της ντεμι εχω.να κανονισουμε.εγω εχω αγχωθει..πως θα ειναι το ταξιδι με το μικρο αφου δεν καθεται ουτε 20 λεπτα συνεχομενα..λεω να ξεκινησουμε κατα τις 6 το πρωι κ ο θεος βοηθος να μην ξυπνησει μεχρι να τον βαλουμε στο αυτοκινητο..μετα..τι θα τρωει 2 μερες γεματες?ειναι που ειναι δυσκολος με το φαγητο,εξω τι θα φαει?θα κουβαλησω οπως κ να εχει γκαζακι κ μπρικακι για το γαλα του κ καμια κρεμα,αλλα το μεσημερι?ουφφφ!οχι τπτ αλλο,αλλα ολοι επιμενουν να μην τον παρουμε μαζι μας κ εγω ειμαι ανενδοτη.θελω να ειναι στα βαφτισια.οποτε θα πρεπει μονη μου να τα βολεψω για να μην ακουσω κ γκρινια τυπου στα ελεγα εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από μένα την εξαφανισμένη!Χριστινάκι μια χαρά τα νέα σας,όλο προς το καλύτερο!Πολύ χαίρομαι για τις ψυχουλίνες!

ράνια να τον πάρεις μωρέ!Και η ταλαιπωρία μέσα στο πρόγραμμα είναι.Εμείς θα κατεβούμε για 2 μέρες Αθήνα τον Ιούνιο με αεροπλάνο και θα τον πάρουμε μαζίμας.Θα μείνουμε σε μια φιλη μας,αν μέναμε σε ξενοδοχείο θα το σκεφτόμουν πολύ αν τον έπαιρνα.Πρώτη του φορά στο αεροπλάνο δεν ξέρω πως θα είναι αλλα ευτυχως είναι μικρό το ταξίδι.Πάντως είμαι αισιόδοξη πιστεύω πως θα περάσουμε καλά και δε θα μετανιώσουμε που θα τον πάρουμε μαζίμας..θα δείξει ;)

Αχ κορίτσια ωραία που θα συναντηθείτε!Εμείς είμαστε πολύ μακριά αλλιώς εννοείται θα ερχόμασταν.

Από νέα τώρα..τίποτα σπουδαίο..μας τα έχειχαλάσει πολύ ο καιρός,αν κ σήμερα προλάβαμε να κάνουμε βόλτα πριν βρέξει αλλα κατα τάλλα σαπίσαμε!!Ο μικρός εχει ζωηρέψει τραγικά και κάνει πράγματα που ξέρει ότι είναι κακά επίτηδες και το ευχαριστιέται κιόλας όταν τον μαλώνουμε..αχ δε μαρέσουν αυτά!!Φαντάζομαι όλα τα σκατούλια το κάνουν ε? :shock:

καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρα σας κοπελιες! Χρονια πολλα και καλα σε εορταζουσες και εορταζοντες!!!!

Τα μωρακια μας λοιπον...ο ενας ο μεγαλος μια χαρα προχωραει, στο ρινικο αναπνευστηρα βεβαια, αλλα παει καλυτερα. Ο μικρος μας δυστυχως παλι δεν τα καταφερε και στις 3 μερες πανω γυρισε στον αναπνευστηρα τον μεγαλο...η αδερφη μου απαρηγορητη βεβαια, αλλα αναμενουμε και ελπιζουμε, οι γιατροι συγκρατημενοι, ειναι πολυ δυσκολη περιπτωση, αλλα υπαρχουν κι αρκετες πιθανοτητες να παει καλα! Προσευχη!

Για το Σαββατο αν γινεται να το κανουμε καπως νωρις, γιατι την ιδια μερα εχουν γενεθλια οι κουμπαρες μου και ο γιος της μιας, οποτε θα πρεπει κατα τις 8 να ειμαι πισω, δεν θα φερω μαλλον το μωρο γιατι εχουμε και τα γενεθλια μετα μην τον τρεχω ολη μερα.

Μη φοβασαι Φρογγυ μου κι εμενα τα ιδια κανει!Τα παλιοζουζουνα!

Ρανια μου ποιος ξερει μπορει με την αλλαγη περιβαλλοντος να φαει! Θα σου στειλω πμ το τηλ μου οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ χρονια πολλα στα μωρακια κ στις μαμαδες(αντε κ στους μπαμπαδες) που γιορταζουν!

αχ βρε χριστινα,σας παιδευει ο μικρουλης ε?αντε,μια χαρα θα πανε ολα.κουραγιο να δινεις στην αδερφη σου.

οσο για τη συναντηση,τι ωρα λες δηλαδη?εγω υπολογιζα 5-6..καπου εκει.για να εχει κοιμηθει λιγο κ ο δικος μου,να μην εχει γκρινια,γιατι φανταζομαι θα ταλαιπωρηθει με το ταξιδι.περιμενω το τηλ σου να σε παρω να κανονισουμε.

χτες μου κοιμηθηκε 1 τη νυχτα να πω?τα ξημερωματα να πω?αγανακτησα!εβαζα στον υπολογιστη ολο νανουρισματα με αποτελεσμα να κοιμαμαι στον καναπε κ αυτος να αλωνιζει στο σαλονι!στο τελος του εφτιαξα αλλα 200ml γαλα κ κοιμηθηκε στο κρεβατι μας..σημερα ελπιζω να μην εχουμε ιστοριες.αν κ μεχρι τωρα δεν μου εχει ξυπνησει..

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι, μπράβο για το μωράκι σας, εύχομαι και για τον πιο μικρούλη, να δίνει δύναμη ο Θεούλης στον οργανισμό του κ να περάσει η περιπέτειά του. έχετε τη θετική μας ενέργεια φυσικά!

κοιτάξτε, ένα 2ωράκι, 5-7, νομίζω ότι βολεύει, τι λέτε? άλλωστε και τα ζουζουνάκια μας δεν νομίζω να αντέξουν παραπάνω... μόνο που πείτε μου σας παρακαλώ πού ακριβώς είναι η όστρια, γιατί όπως είπα, μόνο το kitchen bar γνωρίζω... ελπίζω να μη μου ξημερώσει κανενα μάθημα, γιατί κ την Κυριακή αεράτη ήμουν υποτίθεται και το απόγευμα έφαγα ένα τριωράκι στη μάπα, έτσι για την πλάκα :?

μαίρη, που είσαι? που θα συναντηθούμε καλέ κ ποιες είμαστε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! 5-7 ειναι τελεια, εγω θα ερθω μονη μου γιατι μαλλον θα ερθω κατευθειαν μετα τη δουλεια και δεν λεει να τον σερνω μαζι μου απο το πρωι. Ποιες θα συναντηθουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!χριστινα,λογικα εγω,εσυ,η ντεμι κ η μαρια θα ειμαστε.δεν εχουμε αλλη συμμετοχη προς το παρον!

ΜΑΡΙΑΑΑΑ,περιμενω τηλ σου!με τη Δημητρα μιλησα,Χριστινα σου εστειλα p.m..

αντε μωρε,δεν θα τον δουμε το μικρο σου δηλαδη ε?δεν πειραζει..μπορεις να κυνηγας τον δικο μου αν θες για να μη σου λειπει!ενταξει,πλακα πλακα,ταλαιπωρια θα ηταν για το παιδακι..αλλη φορα να ειμαστε καλα!

νεα δεν εχω τπτ..πεινα εχει πεσει γιατι τη σκ%@$ωσα τη διαιτα σ/κ κ τη παρασκευη εχω ζυγισμα στη διαιτολογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΑΛΑ ! εδω ειμαι κ γω !!!

demie πως να σου πω που ειναι η Οστρια.... μμμμ... για να βοηθησω λιγο, ειναι η σταση τραμ Καλαμάκι ! βασικά αμα κατεβεις παραλιακή κ ρωτησεις θα σου πουν (ολοι την ξερουν στα νοτια προαστια, dont worry!)

Χριστινάκι κριμα μωε που δεν θα φερεις το ζουζουνι σου....

ετοιμαστειτε βεβαια για ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ, πλακα θα χει ! ισα που θα προλαβουμε να ανταλλαξουμε χαιρετουρες αχαχαχαχαα :lol::lol::lol: αλλα εγω ειμαι ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ! θα ερθω σιγουρα ακομα κ αν ερθει μονο μια σας χιχι !! ...μμμμ...βασικά μπορει να παω ετσι κ αλλιως τωρα που το σκεφτομαι χιχι !

εμεις ειχαμε γιορτουλα αλλα δεν καναμε πραγματικά ΤΙΠΟΤΑ ιδιαίτερο, καθως τις τελευταιες βραδιές ο μικρος σηκωνοταν κ χοροπηδαγε... ευτυχως αυτο τελειωσε ψες κ ελπιζω να μην αρχισει παλι αποψε...

μια εβδομαδα σχεδον ημουν σαν ζομπι... μαλλον δοντια ειχαμε, ειμαστε κ μεις στους κυνοδοντες...για να δουμε :roll:

παντως εμεις απο βολτες παμε τακτικά προς τη νεα μας γειτονιά κ ανακαλυπτουμε τις παιδικές χαρες, τις πλατειες, τις εκκλησουλες... φυσικά κ παμε κ απο το athens metro mall, μην μας βαλουν κ απουσία αχαχαχαα !

α! σημερα στην παιδική χαρα ανακαλυψε ο πασακας μας τα χαλίκια... ξαπλωσε κατω κ εκανε πως κολυμπαγε !! μπρουμυτα ! :lol::lol::lol: μολις αρχισε να κανει πως τα βαζει στο στομα, τον μαζεψα κ φυγαμε σουμπιτο ! :P

αχ αντε να περασει ο καιρος... ανυπομονώ τοσο για την μετακόμιση !!! ειναι τοσο μα τοσο ησυχη η περιοχή εκει, σε σχεση με την τωρινή μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ καλησπερα ! ηταν μια κουραστική μερα, μιας κ το μεσημερακι που επεσε για νανι ο μικρος εγω εκανα δουλειες, αλλα περασα καταπληκτικά !!!! το απογευμα ειχαμε τη μαμαδοσυναντηση ! Demie - ρανια - Χριστίνα ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ !!!! :x:x:x:x

περιττο να σας πω οτι ο Γιωργακης-Ραφαήλ κ ο Βασιλάκης ειναι ΚΟΥΚΛΟΙ και καταπληκτικά τυπακια !!:x:x:x:x:x

λοιπον σερφαρω λιγο στον ιστό κ παω για τρελή ξαπλα ελπιζοντας οτι ο δικος μου πιτσιρικος θα κανει σερι υπνο κ αποψε :roll: αισθανομαι κομ-μα-τι-α !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα!!! (μόνο που δεν είναι καλή κ ηλιόλουστη, αλλά δεν βαριέστε.... :D )

Κοριτσάκια μου, χάρηκα πάρα πολύ κ εγώ που τα είπαμε και από κοντά!!! μου άρεσε τρομερά και το μέρος εκεί.Ο Κωνσταντίνος και ο Βασίλης είναι σούπερ φίλοι μας πια, απίστευτες φατσούλες! την επόμενη φορά θα φροντίσω να έχει κοιμηθεί ο Γιώργος μου για να είναι φρεσκαδουράκι κ να κάνουμε και διάφορα αεροπλανάκια, αυτοκινητάκια κλπ, όπως επίσης να δείξουμε τι ζωηροί που είμαστε.... (πράγμα που μας έδειξε όταν επιστρέψαμε σπίτι, καθότι κοιμήθηκε 1 τα μεσάνυχτα :lol::lol::lol:)

χμμμ...σαν να σηκώθηκα πουρνό μου φαίνεται... πάω να ρίξω άλλη μια ξάπλα, φιλάαααααακια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...